pokój w stylu punk - rock - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-29, 16:53   #1
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188

pokój w stylu punk - rock


Cytat:
Napisane przez OKRENTKA Pokaż wiadomość
różowo-czarna szachownica to dość oklepany schemat dzieci-emo... jak chcesz mogę Ci sprzedać krawat (śledzik) z takim wzorem :P co do szachownic na ścianach to mam nadzieję, że to będą jedynie skromne elementy bo w przeciwnym wypadku czeka zarówno wykonujących ją, jak i Twoje oczka nie małe wyzwanie.
Powodzenia!
tu nie wolno sprzedawać


Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
Vinyl nie jest punk-rockowy ale pomysł fajny sama mam vinylowe płyty w pokoju
Jeśli mówimy o takich poważniejszych zmianach to pokój w kolorze cieeemnego fioletu bym zrobiła .Jakiś fajny kolor zasłon pasujący do farby albo tapety na ścianie (najlepiej firany ciemniejsze)
Ja dam ci pare propozycji ;
Ja bym zrobiła pokój w gwiazdki, pokupowała jakieś plastikowe i poprzyczepiała na ściany - i dać różne dodatki do pokoju np. takie różne duperele w ksztalcie np. czaszki, diabełków agrafki gdzies poprzyczepać najlepiej tak dużo kostki z gier planszowych (najlepiej białe, czarne) poprzyczepiać albo porozstawiać na pułkach, kosmetyczke przerobić podobnie, ogólne nadać temu sens
Możesz sobie sama jakieś gwiazdki z papieru powycinać jak nie masz plastikowych, fajnie umeblowac pokój, powiesić duuuużo plakatów punk-rockowych zespołów, ramki ze zdjęciami ozdobić diabełkami, jakieś ciemne sztuczne kwiaty do pokoju, białe guziki pomalować tak w takiego trupa jak cchiałyśmy sobie opaski kiedyś zrobić, broszki do poduszek (ale takich ozdobnych) Jest najprawde duużo opcji wystarczy wiedzieć jaki efekt chce się osiągnąć
W sumie, to vinyl jest punk rockowy zależnie od tego co sie na nim znajduje
Myślałam o czerni, czerwieni i białych dodatkach. Ale póki co przynajmniej do następnych wakacji będe musiała żyć w różu Właśnie, co do zasłon. Jaki kolor dać, żeby pasowało do ścian a z drugiej strony nie było takie słitaśne? Myślałam o czarnych, nie będzie za mrocznie?
Apropo gwiazdek. Widziałyście reklamy orange, tam jest sufit w gwiazdkach Super to wygląda, ale pasuje chyba tylko do białych/żółtych ścian.
Dobry pomysł z tmi kwiatami. Mam tylko 3 ususzone róże, ale są już chyba za bardzo ususzone i muszę sie ich pozbyć i wymienić na nowsze
Póki co powywalam wszystkie graty i inne drobiazgi z pokoju. Tyle tego mam, że robi sie niezły bałagan a jeszcze dodając do tego moje zdolności w bałaganieniu to jest maszakra.
Plakatów mam kilka pochowanych po szafkach itp. Nie mam za bardzo na nie miejsca, bo wszędzie poprzywieszani sportowcy


Przykleiłam na ścianę czarno-białe, wydrukowane skrzydła. Całkiem fajny efekt.


btw. Bardzo fajny wątek, może któraś z Was ma pokój w takim stylu i podzieli się zdjęciami?
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 17:55   #2
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Pokój w stylu punk rock

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Właśnie, co do zasłon. Jaki kolor dać, żeby pasowało do ścian a z drugiej strony nie było takie słitaśne? Myślałam o czarnych, nie będzie za mrocznie?
Ja bym dała czarne, tylko wtedy musi być dużo białych dodatków, znacznie więcej niż czarnych

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Apropo gwiazdek. Widziałyście reklamy orange, tam jest sufit w gwiazdkach Super to wygląda, ale pasuje chyba tylko do białych/żółtych ścian.
nie wiem czy myślisz o tych samych gwiazdkach co ja
ja myśle o tych
http://www.allegro.pl/item246190678_..._ksiezyce.html

tak dla przykładu

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Dobry pomysł z tmi kwiatami. Mam tylko 3 ususzone róże, ale są już chyba za bardzo ususzone i muszę sie ich pozbyć i wymienić na nowsze
mi chodzi o coś takiego (jak w załączniku) tylko najlepiej białe jak będziesz miała czarne zasłony,
a jak będziesz mieć jakieś inne to polecam takie kwiatki koloru krwistej czerwieni


Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Plakatów mam kilka pochowanych po szafkach itp. Nie mam za bardzo na nie miejsca, bo wszędzie poprzywieszani sportowcy
no właśnie mi sie wydaje że takie plakaty na ścianach z grupami punk-rockowymi bardzo dużo dadzą, od razu robi się inny klimat...



tylko pamiętaj nie przesadź z czernią bo moze wyjść ci gotycki pokój..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00004.JPG (88,8 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00006.JPG (103,5 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00007.JPG (81,6 KB, 102 załadowań)
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 10:47   #3
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Pokój w stylu punk rock

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
Ja bym dała czarne, tylko wtedy musi być dużo białych dodatków, znacznie więcej niż czarnych

nie wiem czy myślisz o tych samych gwiazdkach co ja
ja myśle o tych
http://www.allegro.pl/item246190678_..._ksiezyce.html

tak dla przykładu

mi chodzi o coś takiego (jak w załączniku) tylko najlepiej białe jak będziesz miała czarne zasłony,
a jak będziesz mieć jakieś inne to polecam takie kwiatki koloru krwistej czerwieni

no właśnie mi sie wydaje że takie plakaty na ścianach z grupami punk-rockowymi bardzo dużo dadzą, od razu robi się inny klimat...

tylko pamiętaj nie przesadź z czernią bo moze wyjść ci gotycki pokój..
Gwiazdek nie będe przyklejać, bo wtedy znowu będzie za dużo bajerów, a ja chce sie ograniczyć do minimum, żeby trudniej było zrobić bałagan
Róże będą czerwone, musze tylko skombinowac jakiś fajny czarny albo biały wazon. Póki co mam przeźroczysty.

Jeszcze trzeba znaleźć miejsce na książki. Narazie są w łóżku, w dwóch szafkach i na półce Musze przestudiować wątek biblioteczny.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 11:29   #4
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Pokój w stylu punk rock

Dziewczyny, trzymajmy się tematu bardzo proszę bo inaczęj będę ciachać Plus jak odpowiadamy stricte na pytanie pod wątkiem to nie trzeba cytować, bo widać na co odpowiadamy. Z cytowaniem wątek robi sie mało czytelny i strrasznie długi.

Może inspiracją dla takiego stylu byłyby teledyski zespołów puk - rockowych ? Czy punk rock - strasznie przepraszam za ignorancję, ale ja słucham ... muzyki powaznej i brazylijskiej - to nie są przypadkiem czarno - biało czarne paski, może szkocka kratka, agrafki, dżety itp. ? (tak kojarzę teledyski Sex Pistols). Z tego co kojarzę jeszcze teledyski The Clash mogłyby być inspirujące ... ?

Co do rożowego na ścianach - mnie to bardziej kojarzy się z emo tudzież tym podobnymi; można (a raczej trzeba) założyć osobny wątek inspiracyjny
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 11:38   #5
Lalik
Zadomowienie
 
Avatar Lalik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 172
Dot.: Pokój w stylu punk rock

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość

W sumie, to vinyl jest punk rockowy zależnie od tego co sie na nim znajduje
w jednej knajpie widzialam swietna podloge zrobiona z plyt winylowych. niestety fot nie mam . byly to porozrzucane plyty (dosc gesto, jedna nachodzaca na druga), tak by nie bylo widac na czym sa polozone, a calosc byla zalana przezroczystym 'czym'. wygladalo to jak plexi, ale nie bylo tak podatne na zarysowania i pekniecia.

niestety wykonanie takiego cuda w mieszkaniu kosztowaloby mase kasy (zwlaszcza przezroczyste 'cos'), ale moze sprobowac stworzyc podobne cos na scianie? na krotszej scianie na cala nakleic plyty i przykryc to taflami plexi. na allegro plyty mozna doslownie za grosze kupic, plexi tez jakas strasznie droga nie jest, wiec koszt w sumie niewielki.


Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość

Co do rożowego na ścianach - mnie to bardziej kojarzy się z emo tudzież tym podobnymi; można (a raczej trzeba) założyć osobny wątek inspiracyjny
mam dziwne wrazenie, ze zarowno autorce jak i wiekszosci wypowiadajacych sie wlasnie o emo chodzilo a sex pistols i the clash moga sie schowac przy blog27
__________________
Nie jestem leniwa. Mam zawyżone wymagania motywacyjne.

Lalik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 11:47   #6
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Pokój w stylu punk rock

W takim razie tytuł wątku zmieniam na pokój w stylu emo. I zakładam nowy o pokoju w stylu punk - rock (a potem je elegancko połączę w jeden "pokój w stylu muzycznym" i nikt się w niczym nie połapie )


Dziewczyny - jest wątek o pokoju w stylu bieli i czerń (w stylu ascetycznym), może tam coś fajnego znajdziecie
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 11:51   #7
Drażetka
Przyczajenie
 
Avatar Drażetka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 3
Dot.: Pokój w stylu punk rock

a ja sie pochwale ja mam krwisto bordowe ściany i przyczepione na nich czarne wysuszone róże. meble czarne i pościel z czarnego atłasu totalny odlot a emo nie jestem i to raczej w stylu emo też nie jest... ale jakby co nie co przerobić to wyszłąby fajna kombinacja polecam i pozdrawiam
Drażetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-30, 11:53   #8
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Pokój w stylu punk rock

Dratka, wkleisz zdjęcia ? Bardzo jestem ciekawa, bo czarny i czerwony to moje ulkubione kolory
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 11:58   #9
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 12 697
Dot.: pokój w stylu punk - rock

Zanim się ktokolwiek połapie to najpierw dostanie poplątania z pomieszaniem Ale później się ucieszy że jest czysto na forum. Fajnie Ci Szugerbejb, że sobie możesz rządzić tutaj... A ja mam sposób na bałagan w wątkach: przecież u góry każdej odpowiedzi jest tytuł czego ona dotyczy, wytarczy zmienić na taki na który chcemy odpowiedzieć i wtedy jak się wpisze w wyszukiwarke to wszystko ładnie wyskoczy...
6294979b07e94e60c86b4a71a35022ccf5d1d257_656d16825a5b5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 12:04   #10
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: pokój w stylu punk - rock

Ja nie robilabym nic czarnego bo wlasciwie bedzie jak w trumnie
Przede wszystkim to Ty masz dobrze czuć sie w swoim pokoju bo to Ty bedziesz tam najwiecej czasu spedzac i musisz sie tam czuc jak w swoim krolestwie wiec dziwne w ogole dla mnie jest pytanie o pokoj w stylu rock - bo kazdy ma inne pojecie co jest rock - punk
Dla niektorych punkiem nie wiem nawet ,co teraz jest modne moze byc ,a dla innych Włochaty, Zielone Żabki itp.
Wiec ja nie za bardzo pomoge, ale przyznam,ze gdy baaardzo sluchalam muzyki i bylam mlodsza to mialam pare fajnych plakatow z koncertow punkowych w antyramach - moze tez sproboj sobie takei zaltwic?
A myslalas o scianach czerwonych czy rozowych- moze zeby nie umrzec z przesycenia kolorow zrob sobie przecierke chociaz na 1 scianie , a na innych mozesz zrobic szablony z jakimis fajnymi wzorkami, nie mysle tu o choinkach, itp ale cos mozesz sprobowac pomyslec
irsin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-30, 17:13   #11
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: pokój w stylu punk - rock

Szugarbejb - stosuję się do zaleceń i staram się nie off topować ani cytować
Z teledyskami bardzo dobry pomysł. Właśnie przeglądam youtube. Narazie przypomniałam sobie o Simple Plan - perfect. Tam jest jeden pokój nastolatki poobwieszany zdjęciami. (Pominę już fakt, że Simple plan to nie punk rock tylko pop punk, nie będziemy sie wdawać w takie szczegóły )
Drażetka - wkleisz fotke?
Irsin - też myślałam o plakatach w antyramach Tylko muszę upolować kogoś z wiertarką, bo ja nie mam
Lalik - skomplikowany pomysł, ale ciekawy może coś takiego sobie zafunduje


Wklejam moją największą pokojową inspiracje. (Pokój Peyton z OTH.)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dvdlylaa5set_338.jpg (72,2 KB, 456 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_dvdlylaa5set_340.jpg (24,3 KB, 286 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_dvdlylaa5set_367.jpg (16,6 KB, 206 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg normal_dvdlylaa5set_387.jpg (15,0 KB, 189 załadowań)
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-01, 15:56   #12
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: pokój w stylu punk - rock

Wklejam jeszcze troche inspiracji. Nie są najlepsze, ale tylko takie udało mi się znaleźć.
Wiecie może czy można gdzieś kupić taką żółtą policyjną taśmę jaka jest na ścianie w 4 zdjeciu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MyRockWall_by_emoxxpunk.jpg (21,0 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PUNK_by_Niquita.jpg (31,1 KB, 209 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Punk_is_not_dead_by_ayadoll.jpg (39,8 KB, 310 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Punk_Rock_Princess__by_ArsenicJunkie06.jpg (36,0 KB, 291 załadowań)
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 18:59   #13
pukstuk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: pokój w stylu punk - rock

oto fragment pokoju w stylu punk
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg punkroom.jpg (35,2 KB, 334 załadowań)
pukstuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 21:50   #14
Julianna1331
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2
Dot.: pokój w stylu punk - rock

no sorki ze wrzucam swój wątek pomiędzy wasze ale szukam pewnej piosenki i nie mam pojecia kto ją gra ani nic o niej nie wiem .pamiętam tylko urywek tekstu:tańcz ,tańcz,tańcz razem ze mną jak wiatr,który wieje gdzie chce...
jeśli ktokolwiek wie co to jest to bardzo prosze o kontakt lub cokolwiek.jak ktos ma zamiar odpisac to z góry dziękuje.JULKA
Julianna1331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 19:25   #15
arek7777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: pokój w stylu punk - rock

Cytat:
Napisane przez Julianna1331 Pokaż wiadomość
no sorki ze wrzucam swój wątek pomiędzy wasze ale szukam pewnej piosenki i nie mam pojecia kto ją gra ani nic o niej nie wiem .pamiętam tylko urywek tekstu:tańcz ,tańcz,tańcz razem ze mną jak wiatr,który wieje gdzie chce...
jeśli ktokolwiek wie co to jest to bardzo prosze o kontakt lub cokolwiek.jak ktos ma zamiar odpisac to z góry dziękuje.JULKA
Ten zespół to Toxyna - Tańczmy razem . Płytę można ściągnąć z RapidShare . W razie problemu z pobraniem wyślę ci ją na e-mail . Miłego słuchania . arek7777

Edytowane przez arek7777
Czas edycji: 2009-06-13 o 19:29
arek7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 12:24   #16
AgaaxDD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: pokój w stylu punk - rock

Wiecie może co można fajnego zrobić z pokojem, który nie jest za duży; ma taką jasną niebieska tapete; meble taki jasny brąz; biórko prawie ten sam odcień; łóżko, a właściwie rozkładany tapczan też taki brązowy... ;sufit ma pomarańczowy z niebieskimi belkami ; mam panele i dywan ; w kącie stoi gitara klasyczna..To wszystko nawet nie wygląda razem źle, tyle że mi sie niezbyt podoba... Wolałabym raczej żeby nie był taki bardzo jasny, ale z tym nie zroobie nic raczej przez jakieś 2 lata... Co mogłabym dodać żeby ten pokój chociaż troche bardziej nowocześnie? Słucham rocka, czasem metalu i kocham konie. Co mam zrobić z moim pokojem, żeby chociaż troche odzwierciedlał moje zainteresowania??
AgaaxDD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 12:49   #17
wiaderko1660
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: pokój w stylu punk - rock

Dziędobry. Jestem nowa. Też szykuje remont pokoju ale oczywiście rodzice bez mojej zgody zamówili fototapete... :| Nie wiem czy jest wystarczająco rockowa :p Takie czarno-białe miasto... Mam pytanie czy płyty winylowe są odpowiednie do rockowego pokoju? A i jeszcze jedno interesuje się kupnem amplitunera i kolumn frontowych... Tylko żeby nie było tak strasznie drogo. Pomożecie? Jestem zielona w tym temacie ;p
wiaderko1660 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 19:25   #18
9dc9f077b88e2e6074b7e6b2ea51cb621a80eea0_6418f3a67e28c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 411
Dot.: pokój w stylu punk - rock

wiaderko winyle są jak najbardziej odpowiednie do takiego pokoju i myślę, że ta fototapeta też jest świetna . W końcu rock kojarzy się z melanżem i rozpierduchą, a gdzie indziej takie coś znaleźć jak nie w mieście? ;p.


U mnie właśnie trwa remont i swój pokój gotowy będę miała za jakiś miesiąc. Już mam wszystko obmyślone, także opiszę tutaj, a jak będzie gotowe to nawet jak ktoś będzie chciał wstawię zdjęcia.

Zacznę od koloru ścian. Kojarzycie Dulux kolory natury? No więc śliwka węgierka (trupi fiolet) leci na ściany, a tajemniczy ogród (purpura) na sufit, do tego ciemna szwedzka (czy jak to tam ma) podłoga i 2 dywaniki czarne z długim włosiem. Czarne zasłonki i firanki pod kolor sufitu. Pod okno mały czarny stolik, za drzwi czarna szafa (2 drzwiowa), a przy łóżku (które zrobię sobie ze starego piętrowego łóżka i również przemaluję na czarno - nic się u mnie nie zmarnuje ;p) mała szafka nocna w tym samym kolorze co reszta mebli, pościel w kolorze fioletów oraz wielki czarny baldachim nad łóżkiem (tu macie link http://www.alejahandlowa.pl/obr/2328...6608562_d.jpeg ). Do tego ciemny brązowy zegar (w takie jakby splatające się kwiaty) i zdjęcia zrobione przeze mnie, zawisną na ścianie i zamiast żyrandola postanowiłam zamontować sobie tylko 2 kinkiety, które do końca jeszcze nie wiem jak chcą wyglądać xD. + na ścianie (tej największej, a raczej najdłuższej) po całej długości będzie rozciągał się napis "Willkommen in meinem Traum – Verbote sind verboten." co w wolnym tłumaczeniu znaczy "Witaj w moim śnie (marzeniu, świecie - jak kto woli) - zakazy są tu zakazane." ;p.
9dc9f077b88e2e6074b7e6b2ea51cb621a80eea0_6418f3a67e28c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 15:05   #19
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: pokój w stylu punk - rock

Ave Szatanus.

Rockowego klimatu nada powieszona na ścianie gitara! Jeśli jesteście posiadaczkami takowej oczywiście. Ale może jakiś kumpel-grajek ma stary egzemplarz, który leży w piwnicy i się kurzy? Myślę, że nic tak nie nada charakteru rokowego jak plakat z koncertu z autografem :P

Rockowe filmy, które może zainspirują:
FoxFire z Angeliną Jolie
Singles z Briget Fondą
Poison Ivy z Drew Barrymore (Sara Gilbert gra tam taką pankówę, nie pamiętam czy pokazany był jej pokój)


Płyty CD i winyle niech leżą w widocznym miejscu - wyeksponujcie je jak w sklepie.

A taśma policyjna może będzie w sklepie typu Praktiker? Na pewno mają tam czerwono-białą.
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-18, 12:02   #20
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: pokój w stylu punk - rock

Cytat:
Napisane przez Sorbet Pokaż wiadomość
Rockowe filmy, które może zainspirują:
FoxFire z Angeliną Jolie
Singles z Briget Fondą
Poison Ivy z Drew Barrymore
A taśma policyjna może będzie w sklepie typu Praktiker? Na pewno mają tam czerwono-białą.
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1312898705
Z tą taśmą to bardzo fajny pomysł, ale też w granicach rozsądku, bo ma ona dodać charakteru pokojowi, a nie go zaśmiecać. Natomiast ten pokój na zdjęciu mimo wszystko nie potrzebuje czaszki na ścianie (nie to że dyskryminuję, bo sama mam sukienkę w czaszki), bo niczego nie dodaje i jest wcale artystyczna ani wizualnie interesująca.
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 15:39   #21
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: pokój w stylu punk - rock

O żółtą taśmę ktoś wyżej pytał, dlatego o niej napisałam. A zdjęcie tego pokoju to jedyne ciekawe jakie się pojawi po wpisaniu w google "rock room".

Na punku się nie znam, ale kojarzy mi się z Wielką Brytanią (Sex Pistols) i literą A w okręgu (Anarchy in the UK) - może motyw flagi gdzieś wysmarować, albo poszewkę na poduchy z niej zrobić? Może jakaś narzuta na wyrko?

W filmie "FoxFire" jedna dziewczyna miała na suficie pokoju (na poddaszu) zawieszony granatowy materiał i doczepione do niego lampki na choinkę tworzące konstelacje. Przyznam się szczerze, że strasznie chciałabym mieć coś takiego u siebie w chałupie, ale raczej jest to niewykonalne... Takie mroczne elementy na pewno zrobią w pokoju rockowy nastrój, ale trochę depresyjnie się chyba człowiek po jakimś czasie poczuje...

Macie może czarne meble u siebie?
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 14:53   #22
rocky97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: pokój w stylu punk - rock

moze to troche nie ten watak ale co poradzilybyscie mi zrobic jak mam niebieska tapete w zoltr gwiazdki, niebieskie mable i jedyny rockowy dodatek to kilka plakatow z zespolami. co zrobic zeby nie wydac za duzo kasy ani nie musiec specjalnie duzo kupowac ... blagam pomozcie ... mam dosc tego pokoju !!!!!! jest nie za duzy ((
rocky97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-21, 10:59   #23
Sorbet
Zadomowienie
 
Avatar Sorbet
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rzeszów/Edynburg
Wiadomości: 1 436
Dot.: pokój w stylu punk - rock

Z kwejk.pl.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rock.jpg (67,7 KB, 62 załadowań)
__________________
Sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:45.