Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-17, 17:12   #2671
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jakaś dobra farba robiąca beżowy blond? Bo chyba ten kolor zaczyna mi sie podobać.
ja kiedyś zrobiłam sobie pasemko garnier nutrisse 101 - b.j. beżowy blond, ładnie wyszło. coś podobnego, jak w tym linku http://img30.imageshack.us/img30/7282/1531gross.jpg

Edytowane przez femme13
Czas edycji: 2010-02-17 o 17:18
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 17:17   #2672
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

na początku tej 89 strony dziewczyna wstawiła zdjęcie z włoskami beżowymi rewelacja kurcze ale piękny i kolorek i fryzurka jaka to farba?
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 17:19   #2673
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kedud86 Pokaż wiadomość
Hej a który rozjaśniacz dał Ci taki biały efekt?
Cześć Jak obiecałam spisze nazwę tego rozjaśniacza i znajdę ten który ja miałam więc dodaję zdjęcie.Nie wiem czy w Polsce wogóle jest ale widziałam na ebay że jest gdybyś chciała kupić .
Pozdrawiam

Blonde high lift powder bleach "Jerome Russel"
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.


kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 17:35   #2674
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczynki mogłybyście odpisać. Proszę;***
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 17:40   #2675
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
ja kiedyś zrobiłam sobie pasemko garnier nutrisse 101 - b.j. beżowy blond, ładnie wyszło. coś podobnego, jak w tym linku http://img30.imageshack.us/img30/7282/1531gross.jpg
ciekawe czy moje rude by wzięło...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 18:11   #2676
femme13
Raczkowanie
 
Avatar femme13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 165
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Pokaż wiadomość
na początku tej 89 strony dziewczyna wstawiła zdjęcie z włoskami beżowymi rewelacja kurcze ale piękny i kolorek i fryzurka jaka to farba?
rzeczywiście piękny odcień i fryzura - prawdziwy taki beżowy, czy któraś wie jaką farbą można taki uzyskać?
femme13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 18:23   #2677
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczynki mogłybyście odpisać. Proszę;***
Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny
na 85 stronie są zdjęcia moich włosków. Napiszcie proszę czy mogłabym nałożyć na to jakąś farbę czy dalej rozjaśniacz??;**
czekam na odpowiedź i pozdrawiam
Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez 8joja8 Pokaż wiadomość
Masz juz tak jasne włosk,i ze rozjaśniaczem je sobie tylko popalisz. Ja proponuje farbę.[/QUOT

Tylko odrost mam taki jasny;* na dole mam jasne rude i z tyłu też więc...
Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dziewczyny odpowiedzcie, please

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------



Oj to chyba pozostałość z ciemnych farb jak sądzę, trudno będzzie to rozjaśnić bez zniszczeń, niestety
tak, bo wcześniej farbowałam na czarno, więc do blondu schodzę z czarnego;*
a na końcówkach włosów, jak to na końcach najgorzej się rozjaśnia włosy ale myślę, że i tak dobrze mi wyszło. bo na zdjęciu nr 2 rozjaśniałam włosy z czarnych tylko raz, więc i tak jak na pierwszy raz wyszło dobrze, tak sądzę zdjęcie nr 4 wyszło za rudo, nie mam takich włosów
pozdrawiam

Napisałaś że po jednym rozjaśnianiu tak ładnie Ci rozjaśniło. Ja sądzę żebyś jednak zrobiła samą farbą wynik tego jednak może nie zagwarantowć Ci pokrycia włosów na jednolity kolor.Jak sama też wiesz rozjaśniacz Ci bardziej zniszczy włosy ale efekt koloru napewno był by lepszy.Myślę że masz już na tyle rozjaśnione że możesz zrobić farbą.Gdy już to zrobisz zetnij końce włosów to też trochę Ci odejdzie włosa z dołu o które się obawiasz.Mam nadzięję że nie pokręciłam i pomogłam.Pozdrawiam
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.


kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 18:29   #2678
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

snowhitee jak tam przygotowania do malowania Juz zdecydowana jaka farbka pójdzie w ruch???
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 18:31   #2679
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez femme13 Pokaż wiadomość
ja kiedyś zrobiłam sobie pasemko garnier nutrisse 101 - b.j. beżowy blond, ładnie wyszło. coś podobnego, jak w tym linku http://img30.imageshack.us/img30/7282/1531gross.jpg

Femme13 a myślisz, że ta farba złapała by tak jak trzeba taki mysi odrost? I jeszcze chciałam Cię zapytać, bo pamiętam, że chyba tego używałaś, czy może orientujesz się jaka woda jest w L'orealu excellence 10.21?

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
snowhitee jak tam przygotowania do malowania Juz zdecydowana jaka farbka pójdzie w ruch???
No raczej na 100% zostanę przy L'orealu jakoś tak najbezpieczniej się czuję No i widziałam bardzo ładne efekty oczywiście jeszcze wczoraj zastanowił mnie garnier 101 le chyba rzeczywiście nie pokrył by odpowiednio odrostu.. A jak Twoje włoski? Może znazłabyś chwilkę i wstawiła jeszcze jakąś fotkę? tak ostatni raz na zachętę
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-02-17 o 18:40
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 18:46   #2680
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

teraz to już wogóle mam mętlik hmm och te nasze kochane blondy....ale będe dążyła do jaśniutkiego....pozdrawia m i czekam na jakieś porady...wstawiłam zdjęcia ktoś mi doradzi?
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 18:49   #2681
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
A swoją drogą też jestem ciekawa takiego konkretnego przykładu perłowego blondu
Moim okiem perłowy blond to chłodny odcień z refleksem fioletowym (czasami wygląda to na różany) (odcienie oznaczone .2, zazwyczaj podpisane perłowy, irysowy, fioletowy albo opalizujący).
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 18:53   #2682
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

snowhitee Ale mam tylko te prosto po farbowaniu,nowszych nie mam.Ale jeśli Ci to pomoże to proszę.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 18:53   #2683
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Moim okiem perłowy blond to chłodny odcień z refleksem fioletowym (czasami wygląda to na różany) (odcienie oznaczone .2, zazwyczaj podpisane perłowy, irysowy, fioletowy albo opalizujący).
Hmm czyli w sumie to taki l'oreal excellence 10.21


Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
snowhitee Ale mam tylko te prosto po farbowaniu,nowszych nie mam.Ale jeśli Ci to pomoże to proszę.
Dziękuję a możesz mi powiedzieć (bo wiadomo czasem zdjęcia trochę przekłamują kolor), jaki Twoje włoski mają teraz odcień? Napewno chłodniejszy prawda? Ale nie srebrzysty?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-02-17 o 19:02
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 19:12   #2684
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kate12345 Pokaż wiadomość
Napisałaś że po jednym rozjaśnianiu tak ładnie Ci rozjaśniło. Ja sądzę żebyś jednak zrobiła samą farbą wynik tego jednak może nie zagwarantowć Ci pokrycia włosów na jednolity kolor.Jak sama też wiesz rozjaśniacz Ci bardziej zniszczy włosy ale efekt koloru napewno był by lepszy.Myślę że masz już na tyle rozjaśnione że możesz zrobić farbą.Gdy już to zrobisz zetnij końce włosów to też trochę Ci odejdzie włosa z dołu o które się obawiasz.Mam nadzięję że nie pokręciłam i pomogłam.Pozdrawiam
Dziękuję Ci bardzo;* Ty jako jedyna odpowiadasz mi tutaj. mam nadzieję że mogę Ci zadać jeszcze kilka pytań?? jaką farbę byś proponowała? jak powinno złapać mi odrost skoro mam naturalny kolor włosów jasny brąz??
pozdrawiam;*
czekam na odpowiedź;*
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 19:38   #2685
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby BLOND

snowhitee wiesz nie jest srebrzysty bo perłowy blond,a kolor mogę powiedzieć ze o cudo nadal się utrzymuje taki jak na początku.Az sama w to nie wierze.Ale nie che krakać.Dla mnie super. A może wstaw swoje foto i ocenimy czy możesz się czegoś obawiać.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-02-17 o 19:39
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 20:08   #2686
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
snowhitee wiesz nie jest srebrzysty bo perłowy blond,a kolor mogę powiedzieć ze o cudo nadal się utrzymuje taki jak na początku.Az sama w to nie wierze.Ale nie che krakać.Dla mnie super. A może wstaw swoje foto i ocenimy czy możesz się czegoś obawiać.

Jasne jutro rano akurat będę je myć i po pracy zrobię i wstawie foto tak naprawdę kolor mam taki sam jak na foto które niedawno wstawiałam tyle że z odrostami ;p ale są to odrosty identyczne jak Twoje także myślę, że wszystko powinno się udać
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 20:39   #2687
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Jasne jutro rano akurat będę je myć i po pracy zrobię i wstawie foto tak naprawdę kolor mam taki sam jak na foto które niedawno wstawiałam tyle że z odrostami ;p ale są to odrosty identyczne jak Twoje także myślę, że wszystko powinno się udać

Hej
z tego co widzę z Twojego avatara to mam podobny odcień blondu, tylko bardziej kurczakowy chcę żeby był chłodny!
Już się pogubiłam w wątku, chcesz użyć garniera 101? i chwyci odrost? chce pierwszy raz spróbowac farby samodzielnie, i trochę się boję
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 21:59   #2688
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Byłam sobie dzisiaj w Superpharmie i wiecie co? Widziałam Garnier Color Naturals w jakimś nowym opakowaniu, tzn tylko te blondy o których mówimy (111 113 i jeszcze inne) + krem rozjaśniający E0 . W sumie mnie to zdziwiło, nie miałam czasu przyglądać się czy opis się też zmienił, ale chciałam podzielić się swoim spostrzeżeniem, bo ostatnio kupowałam 111 w rossmanie i mam jeszcze stare pudło...

A tak wogóle to jutro farbuje włoski 111 postaram się wstawić fotki
Zawsze farbuję popielatymi odcieniami, bo oprócz klapy z palette cool blonds, zawsze po popielach wychodziły mi beżowe Najwyżej znowu będę siwa
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 22:22   #2689
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez lourose Pokaż wiadomość
Hej
z tego co widzę z Twojego avatara to mam podobny odcień blondu, tylko bardziej kurczakowy chcę żeby był chłodny!
Już się pogubiłam w wątku, chcesz użyć garniera 101? i chwyci odrost? chce pierwszy raz spróbowac farby samodzielnie, i trochę się boję

Będę farbować ale l'orealem excellence 10.21 Ja mam włoski dotychczas robione przez fryzjerkę, baleyage jasny złocisty blond + rozjaśniacz.
Jeżeli chcesz chłodny odcień a obecnie masz kurczaka na głowie to polecam zachwalany już nieraz tutaj garnier color naturals 111 To jest naprawdę świetna farba rozjaśniająca i przykrywająca żółtko. Foto po tej farbce załączyłam na 65str, jedno zaraz po farbowaniu a drugie jakiś czas po. Farbka była kładziona nie raz na kurczaka i sprawdzała się u mnie ZAWSZE. Odrost (mysi) również bardzo dobrze i równo mi pokrywała. Mam nadzieję, że pomogłam
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 22:25   #2690
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja właśnie dzisiaj farbowałam Garnierem Color Naturals 111. Faktycznie zmieniło się opakowanie Generalnie chciałam się pozbyć tego rudego wstrętnego koloru, ale nie robiłam sobie nadziei. I słusznie bo tylko go rozjaśnił. Ale odrosty (jasny brąz lub ciemny blond - bo sama już nie wiem) ładnie chwyciły-napewno nie tak jak na pudełku, ale trzymałam tylko 30 minut bo 2 tyg. temu robiłam pasemka i bałam się, że spalą mi się włoski Ogólnie jestem zadowolona. Polecam blondynkom, które chcą rozjaśnić sobie włoski Niestety końcówki w opłakanym stanie, ale to tylko dlatego, że nie mogłam już wytrzymać i za szybko farbowałam Wstawiam zdjęcia przed i po farbowaniu
1. i 2. przed farboaniem ( zwróćcie uwagę na ciemny odrost)
3. 4. i 5. po farbowaniu ( sorry, że w kucyku, ale nie chciało mi się dokładnie prostować|)
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 07:12   #2691
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
Byłam sobie dzisiaj w Superpharmie i wiecie co? Widziałam Garnier Color Naturals w jakimś nowym opakowaniu, tzn tylko te blondy o których mówimy (111 113 i jeszcze inne) + krem rozjaśniający E0 . W sumie mnie to zdziwiło, nie miałam czasu przyglądać się czy opis się też zmienił, ale chciałam podzielić się swoim spostrzeżeniem, bo ostatnio kupowałam 111 w rossmanie i mam jeszcze stare pudło...
Ktoś kiedys pisał, że zmienia się szata graficzna i stąd były braki tych farbek w rossmannie gdy była promocja. Jak klienci wykupili stare to oni czekali na nowe już i były pustki.

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:03 ----------

Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość
Ja właśnie dzisiaj farbowałam Garnierem Color Naturals 111. Faktycznie zmieniło się opakowanie Generalnie chciałam się pozbyć tego rudego wstrętnego koloru, ale nie robiłam sobie nadziei. I słusznie bo tylko go rozjaśnił. Ale odrosty (jasny brąz lub ciemny blond - bo sama już nie wiem) ładnie chwyciły-napewno nie tak jak na pudełku, ale trzymałam tylko 30 minut bo 2 tyg. temu robiłam pasemka i bałam się, że spalą mi się włoski Ogólnie jestem zadowolona. Polecam blondynkom, które chcą rozjaśnić sobie włoski Niestety końcówki w opłakanym stanie, ale to tylko dlatego, że nie mogłam już wytrzymać i za szybko farbowałam Wstawiam zdjęcia przed i po farbowaniu
1. i 2. przed farboaniem ( zwróćcie uwagę na ciemny odrost)
3. 4. i 5. po farbowaniu ( sorry, że w kucyku, ale nie chciało mi się dokładnie prostować|)
Widzę że masz to samo co ja... Rudy ci się lekko rozjasnił ale raczej do blondu daleko, do tego jak patrzę u innych farba dość szybko się wymywa więc zobaczymy jak długo efekt będzie się u ciebie trzymał. Odrosty chyba dobrze widzę też zrównały się z rudym? Ja miałam to samo. Chyba mamy takie same włoski
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 07:41   #2692
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny mam pytanko na jakie włosy trzeba bybyło nałozyć kolor Stockholm żeby wyszedł właśnie taki jak na opakowaniu?
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 09:32   #2693
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo;* Ty jako jedyna odpowiadasz mi tutaj. mam nadzieję że mogę Ci zadać jeszcze kilka pytań?? jaką farbę byś proponowała? jak powinno złapać mi odrost skoro mam naturalny kolor włosów jasny brąz??
pozdrawiam;*
czekam na odpowiedź;*
Pewnie że możesz Tylko że ja też nie mam doświadczenia z farbkami.Kupując farbę zwracaj uwagę na podany wzór odcieni włosów na jakich jaki powinien wyjść kolor.Poczytaj trochę tu na forum popatrz na zdjęcia dziewczyn.Ale propnuję Ci może te nie gwarantuję że będzie ok ale musisz zaryzykować masz już swoje jasne więc napewno będą jasne jedynie odrosty tego nikt nie wie musisz spróbować
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.



Edytowane przez kate12345
Czas edycji: 2010-02-18 o 09:34 Powód: dodanie zdjęć
kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 09:52   #2694
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Do Kachula82
No niestety-tylko rozjaśnione rude Najlepszym sposobem byłoby chyba je obciąć-te rude końcówki-ale nie uśmiecha mi się to raczej Ciekawe czy my znajdziemy na nasze oporne włosy jakiś dobry sposób
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 10:22   #2695
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez DolceGabbana Pokaż wiadomość
Do Kachula82
No niestety-tylko rozjaśnione rude Najlepszym sposobem byłoby chyba je obciąć-te rude końcówki-ale nie uśmiecha mi się to raczej Ciekawe czy my znajdziemy na nasze oporne włosy jakiś dobry sposób

nic sie nie martw..ja tez schodzę z rudego..(w sylwestra miałam jeszcze czerwone- niestety nie mam foto, ale wstawie jak tylko wpadnie w moje rączki) miałam bardziej rude niz Ty, jakoś się udaje z tego zejśc..powoli bo powoli bo nie chce pozbyc sie włosów :P i teraz mam miodzik, ale chłodnawy.. zdjęcia sa kilka stron wczesniej. Mi najlepszy efekt póki co dał garnier nutrisse krem 111 rozjasniający.. (rozjasnił odrost i nawet farbowane włoski o jakieś 2 tony...w rzeczywistosci jest jasniej niż na fotkach) i ładnie wyrównał odcień, jestem zadowolona oczywiście dla osób które chcą stopniowo dojść do ładnego blondu..ja nie lubię drastycznych zmian, chociaż chciałabym miec już wymarzony kolor..niestety musze uważac na włosy, w takim razie mocno rozjaśniające farby odpadają
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-02-18 o 10:23
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 10:46   #2696
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ponieważ szampon Joanny własciwie przyciemniał mi rudy a z jasnych robił takie szarawe długo zwlekałam z płukanką srebrną Delii. Ale dziś stwierdziłam a co mi tam i po myciu spłukałam kubkiem wody z odrobina płukanki i gdy wysuszyłam stwierdziłam że rudy lekko się wyrównał z blondem Może to nie jest jakieś super ale w świetle dziennym widzę efekty. Nie ma takiej różnicy między czubkiem głowy a resztą. W sztucznym świetle nadal rudo wyglądam ale cóż. Oczywiście w zależności od konta padania światła inaczej włoski wyglądają ale mnie na razie się podoba.
Myślę także o krótszej fryzurce bo niestety ta woda 9% popaliła mi włoski i mam pełno sterczących kłaczków. Gdyby nie jedwab chyba by mnie szlag trafił ciągle na to patrzeć. Poza tym ścięłabym dużo tych połamanych i rozjaśnianych. Nie wiem tylko jaka fryzurka dobra będzie bo mam grzywkę i bardzo okrągłą buzię przy swojej nadwadze. Ech, trzeba coś wymyślić.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 11:07   #2697
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Question Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam wszytskie użytkowniczki,

dziewczyny poniżej wklejam zdjęcia moich włosów aktualnych, do końca nie podoba mi się ten kolorek zwłaszcza odrosty, których nie cierpie, włosy były robione u fryzjera farbą Schwarzkopf BLOND ME, poszukuje farby , która na tych włosach dałaby mi kolor zimny średni blond, może byc nawet trochę ciemneijszy tylko żeby to był oscień zimny beżowy, proszę Was bardzo o poradę

chciałbym zrobić sobie włosy teraz dopoki nie mam odrostów...

Edytowane przez Monisia :)
Czas edycji: 2010-02-18 o 11:09
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 12:58   #2698
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez kate12345 Pokaż wiadomość
Pewnie że możesz Tylko że ja też nie mam doświadczenia z farbkami.Kupując farbę zwracaj uwagę na podany wzór odcieni włosów na jakich jaki powinien wyjść kolor.Poczytaj trochę tu na forum popatrz na zdjęcia dziewczyn.Ale propnuję Ci może te nie gwarantuję że będzie ok ale musisz zaryzykować masz już swoje jasne więc napewno będą jasne jedynie odrosty tego nikt nie wie musisz spróbować
dzęki;* myślałam też o tej farbce co o niej sądzisz??
po prostu mam tylko jeden dylemat, nie wiem czy jeszcze raz zrobić rozjaśniaczem pasemka i potem już farbą czy juz teraz moge i jaki mi wyjdzie mniej więcej kolorek... tylko to mnie trapi najbardziej;* to ta farbka:
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 13:16   #2699
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
dzęki;* myślałam też o tej farbce co o niej sądzisz??
po prostu mam tylko jeden dylemat, nie wiem czy jeszcze raz zrobić rozjaśniaczem pasemka i potem już farbą czy juz teraz moge i jaki mi wyjdzie mniej więcej kolorek... tylko to mnie trapi najbardziej;* to ta farbka:
Ja bym zaryzykowała samą farbą już bez rozjaśniacza.Moje są trochę ciemniejsze niż Twoje i nie nałożę rozjaśniacza ale farbuję je za tydzień nie wiem jak wyjdą.A swoje naturalne mam ciemne (szatynka).A te farbki bardzo ładne.Ale mówię pamiętaj gdy będziesz wybierać farbę w sklepie to zwróć uwagę na poziomy kolorów z boku.Ja się tym sugerowałam kupując farbę.Kiedy zamierzasz farbować włoski?
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.


kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-18, 13:41   #2700
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Monisia :) Pokaż wiadomość
Witam wszytskie użytkowniczki,

dziewczyny poniżej wklejam zdjęcia moich włosów aktualnych, do końca nie podoba mi się ten kolorek zwłaszcza odrosty, których nie cierpie, włosy były robione u fryzjera farbą Schwarzkopf BLOND ME, poszukuje farby , która na tych włosach dałaby mi kolor zimny średni blond, może byc nawet trochę ciemneijszy tylko żeby to był oscień zimny beżowy, proszę Was bardzo o poradę

chciałbym zrobić sobie włosy teraz dopoki nie mam odrostów...
Farby Ci nie doradzę ale podobają mi się Twoje włoski bardzo ładnie wyszły.Ale zobacz na farbki poniżej Twojego postu coś chyba też w Twoim stylu
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Ponieważ szampon Joanny własciwie przyciemniał mi rudy a z jasnych robił takie szarawe długo zwlekałam z płukanką srebrną Delii. Ale dziś stwierdziłam a co mi tam i po myciu spłukałam kubkiem wody z odrobina płukanki i gdy wysuszyłam stwierdziłam że rudy lekko się wyrównał z blondem Może to nie jest jakieś super ale w świetle dziennym widzę efekty. Nie ma takiej różnicy między czubkiem głowy a resztą. W sztucznym świetle nadal rudo wyglądam ale cóż. Oczywiście w zależności od konta padania światła inaczej włoski wyglądają ale mnie na razie się podoba.
Myślę także o krótszej fryzurce bo niestety ta woda 9% popaliła mi włoski i mam pełno sterczących kłaczków. Gdyby nie jedwab chyba by mnie szlag trafił ciągle na to patrzeć. Poza tym ścięłabym dużo tych połamanych i rozjaśnianych. Nie wiem tylko jaka fryzurka dobra będzie bo mam grzywkę i bardzo okrągłą buzię przy swojej nadwadze. Ech, trzeba coś wymyślić.
Masz podobne włoski do moich kolorystycznie A fryzurkę to morze na długiego boba do Twojej buzi powinna pasowć Mi sie podoba

http://www.youtube.com/watch?v=YuaZnJssYlk
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.


kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.