Rossmann cz. XX - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-26, 21:25   #1261
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez sideritis Pokaż wiadomość
Cholera, wiedziałam, że o którymś zapomniałam
Ale gdyby któraś wiedziała o jeszcze innym R. w Krk z szafą Bourjios to będę wdzięczna
Wydaje mi się, że jest też w Carrefour Czyżyny i na os. Na stoku
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 21:25   #1262
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
No, tam ja już nie dotarłam Widziałaś może, czy mieli piaski Wibo? W żadnym R. w mieście nie ma
Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Na Raszkowskiej dostawa będzie dopiero w czwartek. Muszę jutro zerknąć do tego na Wrocławskiej Kuszą mnie te piaski strasznie
Obleciałam dziś katowickie rosy i po piaskach ani śladu. Kupiłam przed ostatni matowy piasek nr 2 - brąz bo ktoś go źle odłożył.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 21:28   #1263
emmmm
Rozeznanie
 
Avatar emmmm
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 872
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez ania_tcv Pokaż wiadomość
Czy ten bronzer Loreala Les 5 terres co był gratis do podkładu jest subtelny i delikatny, wpada w brąz czy pomarańcz? Nadaje się do jasnej karnacji?
Jest w brązie i jak najbardziej nadaje się do jasnej karnacji - też udało mi sie dorwać i po kilku użyciach stwierdzam, że krzywdy nie można sobie nim zrobić. Tyle ze nie jest w macie, ale delikatnie mieniący na złoto i nie pachnie zbyt ładnie jak dla mnie - zapach kojarzy mi się z pomadkami bell. Ale jest delikatny i jeśli ktoś lubi drobinki to powinien mu się spodobac. ja go sobie zostawię na lato
emmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 21:30   #1264
malgo_
Rozeznanie
 
Avatar malgo_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 815
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
KatOsu to dość dobrze wyjaśnia w tym filmiku od 4:20:
http://www.youtube.com/watch?v=rctE0deRm5g
Ja jeszcze kilka lat temu tego nie wiedziałam.
o dzięki, muszę tego spróbować, zresztą samej metody nakładania na pędzel nawet, bo ja zawsze przesuwam. Z różem pewnie trzeba tak samo.
Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
dziękuję Ci dobra kobieto a jak oceniasz ten puder?
prawdę mówiąc to dawno go używałam, więc jakiś bieżących wrażeń nie mam, ale ogólnie był ok. Jedyne co mnie do niego zniechęciło to to, że mi się w torebce połamał i to gdzieś w połowie zużycia. Od tamtej pory leży i nie wiem na co czeka. Nie lubię połamanego pudru.
malgo_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 21:30   #1265
ania_tcv
Raczkowanie
 
Avatar ania_tcv
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 120
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez emmmm Pokaż wiadomość
Jest w brązie i jak najbardziej nadaje się do jasnej karnacji - też udało mi sie dorwać i po kilku użyciach stwierdzam, że krzywdy nie można sobie nim zrobić. Tyle ze nie jest w macie, ale delikatnie mieniący na złoto i nie pachnie zbyt ładnie jak dla mnie - zapach kojarzy mi się z pomadkami bell. Ale jest delikatny i jeśli ktoś lubi drobinki to powinien mu się spodobac. ja go sobie zostawię na lato
dziękuję
ania_tcv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 21:35   #1266
Sarunieczka
vel Turkusoowa :)
 
Avatar Sarunieczka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Krakuska
Wiadomości: 11 112
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Wiem że sporo tego ale dopadła mnie jakieś dziwna podkładowa choroba;/ Poza tym jak jest taniej przeważnie kupuję na zapas
Trzeba z tym chyba skończyć bo faktycznie przesadzam ostatnio
mnie właśnie też odkąd po lecie wyjęłam 'zimowy' podkład i przestał mi się podobać (z Avonu) tak zaczęłam poszukiwać lepszego,i mam 3 nowe bo pierwszy kupiłam za ciemny(mam do tego tendencję)więc dokupiłam jaśniejszy do mieszania,i teraz w Rossku wzięłam jeszcze Stay Matte (też trochę ciemny,na lato będzie ok)
Cytat:
Napisane przez sideritis Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn z Krakowa: w których Rossmanach znajdę szafę Bourjois? Byłam dzisiaj w czterech (te przy Rynku Głównym) i nie ma :|
na pewno w Dekadzie (malutkie centrum handlowe przy osiedlu Kurdwanów,ul.Stojałowskie go) i spokojny Rossmann,więc jest szansa że coś kupisz
Sarunieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 21:45   #1267
sideritis
Zakorzenienie
 
Avatar sideritis
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 3 016
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez WrednaMyszka Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że jest też w Carrefour Czyżyny i na os. Na stoku
Nie moje rejony totalnie ale dzięki

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość

na pewno w Dekadzie (malutkie centrum handlowe przy osiedlu Kurdwanów,ul.Stojałowskie go) i spokojny Rossmann,więc jest szansa że coś kupisz
Dziękuję
__________________
„Lepiej jednak skończyć nawet w pięknym szaleństwie niż w szarej, nudnej banalności i marazmie”.

sideritis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-26, 21:46   #1268
owocelki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 378
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
mnie właśnie też odkąd po lecie wyjęłam 'zimowy' podkład i przestał mi się podobać (z Avonu) tak zaczęłam poszukiwać lepszego,i mam 3 nowe bo pierwszy kupiłam za ciemny(mam do tego tendencję)więc dokupiłam jaśniejszy do mieszania,i teraz w Rossku wzięłam jeszcze Stay Matte (też trochę ciemny,na lato będzie ok)

na pewno w Dekadzie (malutkie centrum handlowe przy osiedlu Kurdwanów,ul.Stojałowskie go) i spokojny Rossmann,więc jest szansa że coś kupisz
Wydaje mi się że jest jeszcze na biprostalu (ul. Królewska)
owocelki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 21:50   #1269
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez ania_tcv Pokaż wiadomość
Czy ten bronzer Loreala Les 5 terres co był gratis do podkładu jest subtelny i delikatny, wpada w brąz czy pomarańcz? Nadaje się do jasnej karnacji?
To może ja dodam, że nie mają już go w gratisie nigdzie. Ma 5 odcieni i daje możliwość stopniowania, niektóre dają pomarańcze, inne nie. Niestety wolę chłodniejsze odcienie. Jest to bronzer raczej dla jasnej cery. Cena 55 zł stanowczo za wysoka jak za tę jakość.

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2013-11-26 o 21:51
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 21:51   #1270
rudaaa90
Zadomowienie
 
Avatar rudaaa90
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 551
Dot.: Rossmann cz. XX

dokupiłam 2 paczki bibułek matujących Wibo i podkład Bourjois HM 51

więcej nie idę
__________________
już nie ruda
rudaaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 21:51   #1271
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
mnie właśnie też odkąd po lecie wyjęłam 'zimowy' podkład i przestał mi się podobać (z Avonu) tak zaczęłam poszukiwać lepszego,i mam 3 nowe bo pierwszy kupiłam za ciemny(mam do tego tendencję)więc dokupiłam jaśniejszy do mieszania,i teraz w Rossku wzięłam jeszcze Stay Matte (też trochę ciemny,na lato będzie ok)




Dokładnie widzę że nie tylko ja tak mam
Ciągle czegoś szukam i kombinuję Teraz znów namiętnie używam HM i tak jak to mówią "stara miłość nie rdzewieje" Poza tym MF WC też bardzo mi się spodobał będę używać na zimę
Część jest do mieszania a reszta czeka na lato Tak więc jak widać nic się nie marnuje mimo że trochę tego jest
Nie wiem ale największą przyjemność sprawia mi właśnie zakup podkładu poza tym każda ma jakieś "zboczenia"
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-26, 21:53   #1272
ewelinka1808
Rozeznanie
 
Avatar ewelinka1808
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 880
GG do ewelinka1808
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
Mnie ten żelowy nie odpowiadał Może akurat któryś z "nowych" Ci się spodoba Pochwal się później
Jasne, dam znać;D
__________________
Butoholizm nabyty

Wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post43722159

Ubrania
ewelinka1808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 22:06   #1273
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez emmmm Pokaż wiadomość
Jest w brązie i jak najbardziej nadaje się do jasnej karnacji - też udało mi sie dorwać i po kilku użyciach stwierdzam, że krzywdy nie można sobie nim zrobić. Tyle ze nie jest w macie, ale delikatnie mieniący na złoto i nie pachnie zbyt ładnie jak dla mnie - zapach kojarzy mi się z pomadkami bell. Ale jest delikatny i jeśli ktoś lubi drobinki to powinien mu się spodobac. ja go sobie zostawię na lato
Zgadzam się i myślę, że nadaje się do jasnych cer, na ciemnej nie będzie go widać Ja jestem zadowolona, bo mam baaardzo jasną karnację, więc jako bronzer mi pasuje. Plusem jest to, że nie ma pomarańczowych tonów. W regularnej cenie bym go nie kupiła na pewno, ale jako gratis jest bardzo fajny.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 22:14   #1274
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dziewczyny, musze sie z Wami podzielic moim nowym lakierowym odkryciem. Nigdy nie kupowalam lakierow z Lovely, bo nie moglam sie jakos przelamac. Zachwalalam Wibo, zas tym razem zaryzykowalam i siegnelam po te trzy buteleczki. Poerwszy od lewej to piekna, nasycona czerwien, nastepny to cudny brudny roz no i na koncu oslawiony juz matowy top coat. Kolorowe lakierki wyszly cos ok. 3zl, "matowiec" ok. 4zl i powiem, ze to najlepiej wydane 10zl na tej promocji. Jestem zauroczona I pomyslec, ze mialam zamiar kupic dzis lakier 'Hip hop' (Rkmmel Salon Pro), gdy za grosze mozna miec fajniejsze kolorki.

ImageUploadedByWizaz Forum1385503977.896122.jpg


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez Asiuchal
Czas edycji: 2013-11-26 o 22:18
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 22:23   #1275
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Dziewczyny, musze sie z Wami podzielic moim nowym lakierowym odkryciem. Nigdy nie kupowalam lakierow z Lovely, bo nie moglam sie jakos przelamac. Zachwalalam Wibo, zas tym razem zaryzykowalam i siegnelam po te trzy buteleczki. Poerwszy od lewej to piekna, nasycona czerwien, nastepny to cudny brudny roz no i na koncu oslawiony juz matowy top coat. Kolorowe lakierki wyszly cos ok. 3zl, "matowiec" ok. 4zl i powiem, ze to najlepiej wydane 10zl na tej promocji. Jestem zauroczona I pomyslec, ze mialam zamiar kupic dzis lakier 'Hip hop' (Rkmmel Salon Pro), gdy za grosze mozna miec fajniejsze kolorki.
.
'
Mam z 30 pastelowych kolorów z wiosennej edycji. Zauważyłam, że niektóre są już niedostępne. Słyszałam, że niektóre z tych lakierów dość długo schną, co zauważyłam, i szybko gęstnieją, czego nie zaobserwowałam, bo trzymam je w lodówce. Używam do nich wysuszacza, teraz Insta-Dri.

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2013-11-26 o 22:24
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 22:29   #1276
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Zaczynam się łamać i myślę nad błyszczykoszminką Wibo Extra Lasting. Justine napisała, że nie zmniejsza ust. A jak z zapachem? Chemiczny?
zapach ma przyjemny, nie jest nachalny
czytałam Twoje późniejsze posty o suchych i spękanych ustach-jak takie masz to żadna pomadka matowa nie będzie dobrze wyglądała

u mnie powyższy produkt się sprawdza bo mam bardzo zadbane usta, z pomadką ochronną się nigdy nie rozstaję, nakładam ją kilkanaście razy dziennie

Cytat:
Napisane przez annnie88 Pokaż wiadomość
Duzo zalezy od tego jaki masz kolor ust, jesli dość jasny to fajnie podbije ich kolor i troche uwidoczni bardziej i też zalezy jaki odcien masz, ja mam różowawe usta i na moich ta pomadka wpada w różowe tony, co akurat mi sie podoba
u mnie tak samo się zachowuje

dokupiłam jeszcze puder rimmel stay matte, ale nie matuje zbyt dobrze, przynajmniej fajnie wygląda po nałożeniu, dam mu jeszcze szansę

dorwałam w końcu bordowy matowy piasek z wibo, czatuję jeszcze na matujący lovely ale ciężko go dostać

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Dziewczyny, musze sie z Wami podzielic moim nowym lakierowym odkryciem. Nigdy nie kupowalam lakierow z Lovely, bo nie moglam sie jakos przelamac. Zachwalalam Wibo, zas tym razem zaryzykowalam i siegnelam po te trzy buteleczki. Poerwszy od lewej to piekna, nasycona czerwien, nastepny to cudny brudny roz no i na koncu oslawiony juz matowy top coat. Kolorowe lakierki wyszly cos ok. 3zl, "matowiec" ok. 4zl i powiem, ze to najlepiej wydane 10zl na tej promocji. Jestem zauroczona I pomyslec, ze mialam zamiar kupic dzis lakier 'Hip hop' (Rkmmel Salon Pro), gdy za grosze mozna miec fajniejsze kolorki.

Załącznik 5491798


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kupiłam w maju i również bardzo je lubię, mam nawet te same kolorki
stosunek ceny do jakości wypada bardzo korzystnie
Justine1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 22:29   #1277
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
'
Mam z 30 pastelowych kolorów z wiosennej edycji. Zauważyłam, że niektóre są już niedostępne. Słyszałam, że niektóre z tych lakierów dość długo schną, co zauważyłam, i szybko gęstnieją, czego nie zaobserwowałam, bo trzymam je w lodówce. Używam do nich wysuszacza, teraz Insta-Dri.
Ja uzywam Insta Dri na 3 paznokcie, a na dwa pozostale matowy top coat i wszystko szybko wysycha. Nalozylam dzis odzywke, trzy warstwy czerwonego lakiery Lovely Classic (dla podbicia koloru), na to lakiery nawierzchniowe i za 10min szorowalam juz umywalke i lustro w łazience.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 22:34   #1278
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez zawiechaczarny Pokaż wiadomość
Ten rozświetlacz to nie rozświetlacz tylko puder wykończeniowy do aplikacji na całą twarz. Daje mega subtelne rozświetlenie, ledwie zauważalne (a jednak pod jego wpływem twarz wygląda o wiele lepiej). Także jest to opcja raczej dla dziewczyn, które nie przepadają za typowym matem na twarzy i chcą żeby wykończenie makijażu było bardziej miękkie.
Nie mogę się doczytac,o który produkt chodzi?
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 22:41   #1279
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Nie mogę się doczytac,o który produkt chodzi?
Chyba mowa o nowym pudrze Lovely, a przynajmniej tak mi sie wydaje
http://www.rossnet.pl/Produkt/Lovely...-1650-g,332392


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-26, 22:42   #1280
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Nie mogę się doczytac,o który produkt chodzi?
Snow face lovely

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 22:52   #1281
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Dziewczyny, musze sie z Wami podzielic moim nowym lakierowym odkryciem. Nigdy nie kupowalam lakierow z Lovely, bo nie moglam sie jakos przelamac. Zachwalalam Wibo, zas tym razem zaryzykowalam i siegnelam po te trzy buteleczki. Poerwszy od lewej to piekna, nasycona czerwien, nastepny to cudny brudny roz no i na koncu oslawiony juz matowy top coat. Kolorowe lakierki wyszly cos ok. 3zl, "matowiec" ok. 4zl i powiem, ze to najlepiej wydane 10zl na tej promocji. Jestem zauroczona I pomyslec, ze mialam zamiar kupic dzis lakier 'Hip hop' (Rkmmel Salon Pro), gdy za grosze mozna miec fajniejsze kolorki.

Załącznik 5491798


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
tez lubie te lakiery ogólnie uwazam ze za lakiery nie ma co przepłacac i kupowac te po 20 i wiecej zł
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 22:59   #1282
Iskierka215
Raczkowanie
 
Avatar Iskierka215
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 342
Dot.: Rossmann cz. XX

Ooooo nowy wątek , po kilkudniowym shoppingu nawet nie zauważyłam ile się tego naprodukowało , pewnie ta promocja Rossmannowa wzbudza takie zaangażowanie

Skarb jest mój i oczopląsu dostałam tyle tam stron i promocji. A jutro podejście numer 3 do wyprzedaży Rossmannowych
__________________
Iskierka215 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 23:11   #1283
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
kurde naprawde na jakis stary cs150 musialaś trafić, bo każdy true match czy to w1 czy n1 jest dużo ciemniejszy od mojego cs150
To mnie załamałaś... Może poproszę jeszcze jutro o próbkę w Duglasie. Albo już kiedyśtam i zamówię z neta.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 23:31   #1284
zawiechaczarny
Wtajemniczenie
 
Avatar zawiechaczarny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 743
GG do zawiechaczarny
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Chyba mowa o nowym pudrze Lovely, a przynajmniej tak mi sie wydaje
http://www.rossnet.pl/Produkt/Lovely...-1650-g,332392


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dokładnie
__________________
10.05.2011
26.11.2014
18.09.2015
21.06.2018 - nasza córeczka już z nami


2.05.2017 - 5tc[*]
26.04.2019 - 9tc[*]
zawiechaczarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 23:51   #1285
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
No i napoczęłam ostatnie zachomikowane isanowe masełko. Jak myślicie, na zimę wypuszczą jakąś limitowankę? Bardzo bym tego chciała...
Załącznik 5490754

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
farciara, mogliby dać jakieś fajne masło, z alterry czy synergen dawałyście wcześniej zdjęcie jakiejś nowości (chyba wanilia czy coś) i nie ma u nas :/

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
te lakiery z wibo nie gestnieja zbyt szybko w butelce?



tez je wzielam przez Was , jaki masz kolor? ja nie moglam sie zdecydowac, ale padlo na czerwien .
moje nie gęstnieją, mają po 2-3 lata i dalej pięknie się rozprowadzają i standardowo jak na siebie schną

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Jak codziennie wchodzę i zapisane 20 stron

Dziś poszłam na pierwsze zakupy i przeżyłam szok. Byłam w 3 H. i 2 rossmannach. Szafy przerzedzone. To co chciałam kupić było wykupione. Ludzi gdzieniegdzie sporo, ale bez szału. Po tym rajdzie udało mi się zdobyć:
* podkład Wipped creme 45 MF (jednak
* 2 róże Bell (miał być Bourjois, ale nie mogłam na odcień się zdecydować)
* żelowy liner Maybelline (nie było go nigdzie! ostatni dorwałam w H.)
* tusz MF False Lash Effect waterproof (chciałam zwykłą wersję wypróbować, ale się pomyliłam chętnie bym go oddała, bo ciężko się zmywa)

I to tyle
Naprawdę szukałam, co jeszcze mogłabym sobie kupić, ale zdrowy rozsadek wygrał
wodoodporny zostaw sobie jak śnieg zacznie padać, wtedy się przyda


Cytat:
Napisane przez Petit_Papillon Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ktory nr (kolor) rozu polecacie z boujouris, aby nie podkreslal za bardzo naczynek i zaczerwienien? Moze ktoras z Was ma podobny problem:p
03 brun curve taki brzoskwiniowy


Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że tylko zmieniają opakowania a nie wycofują ich.. karmelowy to mój ulubiony płyn ever...
zrób zapasy, takie płyny spokojnie mogą długo w szafie siedzieć, a Ty będziesz spokojna
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 00:46   #1286
ladybird1122
Wtajemniczenie
 
Avatar ladybird1122
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 2 832
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Obleciałam dziś katowickie rosy i po piaskach ani śladu. Kupiłam przed ostatni matowy piasek nr 2 - brąz bo ktoś go źle odłożył.
Ja dziś tylko 2 brązowe widziałam w 3 Stawach, a sama na promocji kupiłam tylka insta dri SH i jeden lakierek miss Sporty
ladybird1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 04:39   #1287
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Rossmann cz. XX

cześć dziewczyny nie wiem czy poczekać na nową promocję do piątku i wtedy kupić wodoodporny tusz z maybelline czy bardziej się opłaca teraz?
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 06:18   #1288
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Dziewczyny, musze sie z Wami podzielic moim nowym lakierowym odkryciem. Nigdy nie kupowalam lakierow z Lovely, bo nie moglam sie jakos przelamac. Zachwalalam Wibo, zas tym razem zaryzykowalam i siegnelam po te trzy buteleczki. Poerwszy od lewej to piekna, nasycona czerwien, nastepny to cudny brudny roz no i na koncu oslawiony juz matowy top coat. Kolorowe lakierki wyszly cos ok. 3zl, "matowiec" ok. 4zl i powiem, ze to najlepiej wydane 10zl na tej promocji. Jestem zauroczona I pomyslec, ze mialam zamiar kupic dzis lakier 'Hip hop' (Rkmmel Salon Pro), gdy za grosze mozna miec fajniejsze kolorki.

Załącznik 5491798


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no właśnie zależy które ja jeden mam i jest beznadziejny ale tak samo 2 z mojej kolekcji wibowskiej sie nie nadaja do niczego

Cytat:
Napisane przez jesienny_lisc Pokaż wiadomość
To mnie załamałaś... Może poproszę jeszcze jutro o próbkę w Duglasie. Albo już kiedyśtam i zamówię z neta.
ale nie wiem może jak się formuła zmieniła to i kolory są inne teraz;/
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 06:27   #1289
pijana_wiatrem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 513
Dot.: Rossmann cz. XX

W rossie juz jakis czas temu zainteresowaly mnie te metaliczne lakiery z miss sporty. Ladnie wygladaja na paznokciach?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pijana_wiatrem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-27, 06:58   #1290
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Rossmann cz. XX

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Dziewczyny, musze sie z Wami podzielic moim nowym lakierowym odkryciem. Nigdy nie kupowalam lakierow z Lovely, bo nie moglam sie jakos przelamac. Zachwalalam Wibo, zas tym razem zaryzykowalam i siegnelam po te trzy buteleczki. Poerwszy od lewej to piekna, nasycona czerwien, nastepny to cudny brudny roz no i na koncu oslawiony juz matowy top coat. Kolorowe lakierki wyszly cos ok. 3zl, "matowiec" ok. 4zl i powiem, ze to najlepiej wydane 10zl na tej promocji. Jestem zauroczona I pomyslec, ze mialam zamiar kupic dzis lakier 'Hip hop' (Rkmmel Salon Pro), gdy za grosze mozna miec fajniejsze kolorki.

Załącznik 5491798


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No ja to się zraziłam do tego lakieru po jednej buteleczce. Rozwarstwił mi się b. szybko. Na paznokieć nakładało się beznadziejnie. Kupiłam kolor niebieski.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-21 18:28:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:58.