Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-12-02, 20:41   #3571
pindela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

wiem, ¿e zawracam Wam g³owê, ale mam kolejne pytanie, mam nadziejê ¿e ju¿ ostatnie moje w³osy oprócz tego, ¿e potrzebuj± farbowania, to tak¿e podciêcia koñcówek, chocia¿by te 2-3cm. I tak siê zastanawiam czy po zabiegu bêdê mog³a podci±æ koñce czy lepiej przed? wci±¿ tak¿e bije siê z my¶lami o farbowaniu, lepiej pofarbowaæ w³osy przed czy po zabiegu? help me:co nfused:
pindela jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-02, 20:46   #3572
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez pindela Poka¿ wiadomo¶æ
wiem, ¿e zawracam Wam g³owê, ale mam kolejne pytanie, mam nadziejê ¿e ju¿ ostatnie moje w³osy oprócz tego, ¿e potrzebuj± farbowania, to tak¿e podciêcia koñcówek, chocia¿by te 2-3cm. I tak siê zastanawiam czy po zabiegu bêdê mog³a podci±æ koñce czy lepiej przed? wci±¿ tak¿e bije siê z my¶lami o farbowaniu, lepiej pofarbowaæ w³osy przed czy po zabiegu? help me:co nfused:
Koñcówki po.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-02, 20:51   #3573
pindela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

mhm, czyli proponowa³aby¶ wykonaæ zabieg teraz a za np 3 tygodnie pofarbowac i podci±æ koñce?
pindela jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-02, 20:54   #3574
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez pindela Poka¿ wiadomo¶æ
mhm, czyli proponowa³aby¶ wykonaæ zabieg teraz a za np 3 tygodnie pofarbowac i podci±æ koñce?
Dok³adnie.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-02, 20:59   #3575
pindela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie.
dziê-ku-jê teraz ju¿ naprawdê ostatnie pytanie, jak du¿ego przyklapu mogê siê spodziewaæ po zabiegu? cobym mog³a wyj¶æ do ludzi dzieñ po i w miarê wygl±daæ a
pindela jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-02, 21:05   #3576
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez pindela Poka¿ wiadomo¶æ
dziê-ku-jê teraz ju¿ naprawdê ostatnie pytanie, jak du¿ego przyklapu mogê siê spodziewaæ po zabiegu? cobym mog³a wyj¶æ do ludzi dzieñ po i w miarê wygl±daæ a
Hm. Ogólnie zaraz po zabiegu i dzieñ pó¼niej w³osy trochê nieprzyjemnie pachn±. S± wyg³adzone, l¶ni±ce, takie lej±ce, ale bardzo oklapniête u nasady. Zaczn± siê przet³uszczaæ, tak jak robi± to zawsze. Myjê co dwa dni, wiêc na ten drugi dzieñ (kiedy przypada³o mycie) wygl±da³y przy skórze g³owy jak do mycia, lekko t³uste. Na pocz±tku odbitych w³osów od nasady nie mo¿esz siê spodziewaæ, jednak nie jest najgorzej.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-02, 21:21   #3577
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Moim zdaniem lepiej pomalowaæ przed keratyn±, bo nawet je¶li u¿yjesz najlepszej farby to i tak jednak jak to farba zawiera te utleniacze i trochê w³osy niszczy. Po dwóch tygodniach bêdziesz mog³a zrobiæ zabieg i bêdziesz mia³a piêkne w³oski na ¶wiêta i sylwestra ja te¿ ta zrobiê koñcówki ¶cinamy zawsze po keratynie.

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez pindela Poka¿ wiadomo¶æ
dziê-ku-jê teraz ju¿ naprawdê ostatnie pytanie, jak du¿ego przyklapu mogê siê spodziewaæ po zabiegu? cobym mog³a wyj¶æ do ludzi dzieñ po i w miarê wygl±daæ a
Producent pisze w instrukcji, ¿e je¶li chce siê efekt uniesionych od nasady w³osów, trzeba po na³o¿eniu keratyny prostowaæ je uniesione do góry, ja mam zamiar tak zrobiæ, bo nie chcê ulizanych w³osów jak wcze¶niej mia³am po keratynie. A je¶li chodzi Ci o mycie to po Encanto mo¿esz ju¿ po 3 godz umyæ w³osy., chyba ¿e robisz innym ¶rodkiem?
__________________
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-12-02, 22:42   #3578
pindela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

naprawdê ¶licznie dziêkujê za odpowiedzi zamierzam zrobiæ sobie encanto, najbardziej boje siê efektu przylizanych w³osów, ale post±piê zgodnie z instrukcj± i zobaczymy co z tego wyjdzie
pindela jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-03, 10:20   #3579
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

To zrób odstêp 5-10 cm od skóry g³owy, przyklap bêdzie mniejszy. Dodatkowo ja osobi¶cie farbowa³abym odrosty, bo przecie¿ i tak preparatu na odrosty nie dajesz
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-03, 12:40   #3580
rudaaa90
Zadomowienie
 
Avatar rudaaa90
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 1 551
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

wczoraj mia³am keratynowe prostowanie w salonie. to moje pierwsze prostowanie keratynowe w ogóle. zap³aci³am 350z³ za zabieg plus zestaw do pielêgnacji szampon 300ml i maska 150ml. wróci³am od fryzjera ok 15, fryzjerka powiedzia³a aby odczekaæ te 72 godziny z myciem ( czyli do 15 w sobotê), ale nawet je¶li umyjê w³osy w pi±tek wieczorem to wielkiej tragedii nie bêdzie. planujê w³osy umyæ w sobotê rano, ok 9-10. Co my¶licie?
zabieg by³ wykonany kosmetykami montibello ( zestaw do pielêgnacji po jest tak¿e tej firmy). Mo¿e która¶ z Was ma jakie¶ do¶wiadczenia z tymi kosmetykami/zabiegiem wykonanym w salonie tymi kosmetykami?
z góry dziêkujê za odpowiedzi
__________________
ju¿ nie ruda

Edytowane przez rudaaa90
Czas edycji: 2015-12-03 o 12:42
rudaaa90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-03, 18:36   #3581
Kiiara
Raczkowanie
 
Avatar Kiiara
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 35
Mój ¿yciowy koszmar - w³osy

Wiem, ¿e pewnie wiele z was mnie wysmieje i stwierdzi, ¿e to ¿aden problem, ale potrzebuje pomocy i nie wiem do kogo siê zwróciæ.. w³osy mam krêcone od dziecka, w podstawówce chodzi³am codziennie w warkoczach lub kucyku, bo wstydzi³ siê swoich krêconych w³osów. To nigdy nie by³y piêkne fale, zawsze wygl±daj±ce na zaniedbane makaroniki.. w gimnazjum odwa¿y³ siê rozpu¶cic, ale oczywi¶cie wyprostowane. Nie nale¿ê do osób obdarzonych piêkna twarz±, ale w³osy doda³y mi pewno¶ci siebie i podoba³am siê sobie bardziej ni¿ w kucyki. Oczywi¶cie zawsze by³y wyci±gniête na szczotkê lub wyprostowane. Iz zawsze byle wilgotne powietrze lub pot sprawia³y ze na g³owie mia³am siano. Tak, siano, nie krêcone w³osy, ale siano. Dzisiaj ,a, 20 lat, u¿ywam lokówko suszarki, moje w³osy s± dobrze obciête na równo, je¶li je wysyylizuje s± cudowne w dotyku i g³adkie. Niestety, mro¼ne i wilgotne powietrze sprawia, ¿e po 5 minutach ludzie widz± mnie z w³osami, które wygl±daj± jakbym je codziennie prostowaæ - byle jaki skrêt i oczywi¶cie siano. Mam tego dosyæ. Nie mówcie mi proszê, ¿e powinnam o nie zadbaæ i nosiæ naturalne - nie pasuj± mi krêcone w³osy. Szukam pomocy, podzielcie siê 0rosze do¶wiadczeniami z prostowania keratynowego i chemicznego, wszelkie adresy fryzjerów w Wwarszawie i Radomiu mile widziane. Przed chwila przeplakalam 2 godziny, bo kole¿anka powiedziala mi ze powinnam jak±¶ od¿ywkê kupiæ .. nie muszê dodawaæ, ¿e u¿ywam olejów, masek i wszystkiego co powinno pomagac. Wiem, ¿e z natur± nie wygram, ale prostowanie u fryzjera to moja jedyna nadzieja..
Kiiara jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 18:46   #3582
Kiiara
Raczkowanie
 
Avatar Kiiara
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

hej! mo¿na do³±czyæ ? przymierzam siê do mojego pierwszego w ¿yciu prostowania keratynowego, nienawidzê mojego krêconego siana! kreconowlose, czy jeste¶cie zadowolone z zabiegu? przyznam ¿e chce mi siê p³akaæ jak patrze na moje obecne w³osy, ktore s± zadbane ale pusza siê i wygl±dam jakbym nie wiedzia³a co to odzywka.

Edytowane przez Kiiara
Czas edycji: 2015-12-03 o 18:48
Kiiara jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-03, 20:11   #3583
pindela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Kiiara Poka¿ wiadomo¶æ
hej! mo¿na do³±czyæ ? przymierzam siê do mojego pierwszego w ¿yciu prostowania keratynowego, nienawidzê mojego krêconego siana! kreconowlose, czy jeste¶cie zadowolone z zabiegu? przyznam ¿e chce mi siê p³akaæ jak patrze na moje obecne w³osy, ktore s± zadbane ale pusza siê i wygl±dam jakbym nie wiedzia³a co to odzywka.
Mam dok³adnie takie same w³osy, gdy je wystylizuje s± piêknymi lokami, 3 minuty pó¼niej pusz± siê i wygl±dam jakbym mia³a posklejane str±ki na g³owie ;d dlatego te¿ decyduje siê na zabieg ale wykonam go sama w domu. Moje w³osy w dotyku te¿ s± mi³e, a wygl±daj± na okropnie przesuszone. Trzymam za nas kciuki aby zabieg poprawi³ stan naszym w³osów
pindela jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-03, 20:47   #3584
Kiiara
Raczkowanie
 
Avatar Kiiara
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez pindela Poka¿ wiadomo¶æ
Mam dok³adnie takie same w³osy, gdy je wystylizuje s± piêknymi lokami, 3 minuty pó¼niej pusz± siê i wygl±dam jakbym mia³a posklejane str±ki na g³owie ;d dlatego te¿ decyduje siê na zabieg ale wykonam go sama w domu. Moje w³osy w dotyku te¿ s± mi³e, a wygl±daj± na okropnie przesuszone. Trzymam za nas kciuki aby zabieg poprawi³ stan naszym w³osów
Ja od³o¿ylam juz odpowiednia sume, ale szukam nadal salonu.. najgorsze jest, ¿e w³osy wygl±daj± na zaniedbane
Kiiara jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-03, 22:52   #3585
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Mój ¿yciowy koszmar - w³osy

Cytat:
Napisane przez Kiiara Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem, ¿e pewnie wiele z was mnie wysmieje i stwierdzi, ¿e to ¿aden problem, ale potrzebuje pomocy i nie wiem do kogo siê zwróciæ.. w³osy mam krêcone od dziecka, w podstawówce chodzi³am codziennie w warkoczach lub kucyku, bo wstydzi³ siê swoich krêconych w³osów. To nigdy nie by³y piêkne fale, zawsze wygl±daj±ce na zaniedbane makaroniki.. w gimnazjum odwa¿y³ siê rozpu¶cic, ale oczywi¶cie wyprostowane. Nie nale¿ê do osób obdarzonych piêkna twarz±, ale w³osy doda³y mi pewno¶ci siebie i podoba³am siê sobie bardziej ni¿ w kucyki. Oczywi¶cie zawsze by³y wyci±gniête na szczotkê lub wyprostowane. Iz zawsze byle wilgotne powietrze lub pot sprawia³y ze na g³owie mia³am siano. Tak, siano, nie krêcone w³osy, ale siano. Dzisiaj ,a, 20 lat, u¿ywam lokówko suszarki, moje w³osy s± dobrze obciête na równo, je¶li je wysyylizuje s± cudowne w dotyku i g³adkie. Niestety, mro¼ne i wilgotne powietrze sprawia, ¿e po 5 minutach ludzie widz± mnie z w³osami, które wygl±daj± jakbym je codziennie prostowaæ - byle jaki skrêt i oczywi¶cie siano. Mam tego dosyæ. Nie mówcie mi proszê, ¿e powinnam o nie zadbaæ i nosiæ naturalne - nie pasuj± mi krêcone w³osy. Szukam pomocy, podzielcie siê 0rosze do¶wiadczeniami z prostowania keratynowego i chemicznego, wszelkie adresy fryzjerów w Wwarszawie i Radomiu mile widziane. Przed chwila przeplakalam 2 godziny, bo kole¿anka powiedziala mi ze powinnam jak±¶ od¿ywkê kupiæ .. nie muszê dodawaæ, ¿e u¿ywam olejów, masek i wszystkiego co powinno pomagac. Wiem, ¿e z natur± nie wygram, ale prostowanie u fryzjera to moja jedyna nadzieja..
Witaj nie wiem dlaczego kto¶ mia³by Ciê wy¶miaæ z powodu, tego na co nie masz wp³ywu. Wygl±da na to ¿e zabieg keratynowego prostowania jest w³a¶nie Tobie potrzebny
Doskonale Ciê rozumiem bo mia³am podobnie- nie mia³am a¿ tak krêconych w³osów, je¶li je wymodelowa³am na szczotce byly lekko falowane, ale tak jak u Ciebie po wyj¶ciu z domu, zw³aszcza w tak± pogodê jak jest teraz robi³o mi siê siano na g³owie i wstydzi³am siê tego strasznie, a¿ odkry³am prostownice. Niestety czêste prostowanie zniszczy³o mi w³osy na pocz±tku roku dowiedzia³am siê o zabiegu keratynowego prostowania i od razu umówi³am siê na wizytê. By³am zachwycona! W³osy by³y g³adkie, l¶ni±ce, nie puszy³y siê pó³ roku nie u¿ywa³am prostownicy Teraz w³osy nadal s± proste ale po rozja¶nianiu znowu mam siano na g³owie. Po przeczytaniu tego w±tku stwierdzi³am, ¿e tym razem bêdê robi³a keratynê sama
A Tobie radzê jak najszybciej zapisaæ siê na wizytê ale w sprawdzonym salonie, by¶ nie by³a potem zawiedziona, tylko tak jak ja zadowolona
__________________

Edytowane przez Wenaa
Czas edycji: 2015-12-03 o 22:54
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-04, 09:52   #3586
alicjakowalska90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomo¶ci: 1
Prostowanie keratynowe

Witam jestem tu nowa Ale mam nadziejê ¿e mi pomo¿ecie. Ostatnio zrobi³am prostowanie keratynowe i wygl±dam strasznie. Jak odwróciæ ten zabieg? Co zrobiæ ¿eby mieæ swoje naturalne w³osy do ¶wi±t? Mo¿na cofn±æ ten zabieg u fryzjera?
alicjakowalska90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-05, 08:25   #3587
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez alicjakowalska90 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam jestem tu nowa Ale mam nadziejê ¿e mi pomo¿ecie. Ostatnio zrobi³am prostowanie keratynowe i wygl±dam strasznie. Jak odwróciæ ten zabieg? Co zrobiæ ¿eby mieæ swoje naturalne w³osy do ¶wi±t? Mo¿na cofn±æ ten zabieg u fryzjera?
Niestety do ¶wi±t mo¿e byæ problem. Ale szampony przeciw³upie¿owe i z sodium chloride mog± co¶ pomóc na wyp³ukiwanie siê keratyny. Robi³a¶ zabieg sama czy w salonie? Jak sama to mo¿e zosta³ ci szsmpon z zestawu? On te¿ Ci szybko wyp³ucze keratynê. Ale powiedz najpierw co jest nie tak, ¿e Ci siê nie posoba?
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-05, 11:53   #3588
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez alicjakowalska90 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam jestem tu nowa Ale mam nadziejê ¿e mi pomo¿ecie. Ostatnio zrobi³am prostowanie keratynowe i wygl±dam strasznie. Jak odwróciæ ten zabieg? Co zrobiæ ¿eby mieæ swoje naturalne w³osy do ¶wi±t? Mo¿na cofn±æ ten zabieg u fryzjera?

A jakim preparatem robi³a¶ ? U mnie encanto i cocochoco prostuj± trwale w³osy i nic nie wyp³ukuje tego 1,5 roku raz nie robi³am zabiegu i dol wlosow mia³am nadal prosty ... True keratin ³atwiej puszcza po ok 3-4 miesi±cach



Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-05, 20:15   #3589
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Prostowanie keratynowe

Dziewczyny, a s³ysza³y¶cie moze lub korzysta³y¶cie z pielêgnicy? zastanawiam sie.nad tym urzadzeniem
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-05, 20:54   #3590
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja s³yszalam, ale nie wiem za bardzo jak ona dzia³a na w³osy muszê poczytaæ o tym i mo¿e te¿ skorzystam
Dziewczyny znalaz³am fajn± stronkê z NATURALNYMI produktami do cia³a i w³osów
http://biolander.com/Szampon-natural...rder_by=-price
Czy która¶ z Was stosowa³a lub stosuje podobne szampony po keratynie? Jestem ciekawa jak w³osy na nie reaguj± po keratynie..
Bo chcê zamówiæ kilka rzeczy s³ysza³am o tej maseczce z glink±, ¿e dzia³a cuda na w³osy http://biolander.com/alepia-glinka-b...e-wlosow-75gr/
__________________

Edytowane przez Wenaa
Czas edycji: 2015-12-05 o 20:56
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-06, 10:20   #3591
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja s³yszalam, ale nie wiem za bardzo jak ona dzia³a na w³osy muszê poczytaæ o tym i mo¿e te¿ skorzystam
Dziewczyny znalaz³am fajn± stronkê z NATURALNYMI produktami do cia³a i w³osów
http://biolander.com/Szampon-natural...rder_by=-price
Czy która¶ z Was stosowa³a lub stosuje podobne szampony po keratynie? Jestem ciekawa jak w³osy na nie reaguj± po keratynie..
Bo chcê zamówiæ kilka rzeczy s³ysza³am o tej maseczce z glink±, ¿e dzia³a cuda na w³osy http://biolander.com/alepia-glinka-b...e-wlosow-75gr/
Ja u¿ywa³am szamponów naturalnych po keratynie i bardzo sobie chwalê, choæ na pocz±tku mog± wzmagaæ przyklap i przet³uszczanie, ale to zale¿y od w³osów, ja mam akurat tendencje do przet³uszczania. Mo¿na próbowaæ np polecam natura siberica (maj± w sk³adzie keratynê), do tego warto od¿ywkê te¿ stosowaæ natraln±, bo jak po lekkim szamponie na³o¿ysz zwyk³a z silikonami to zbyt obci±¿y.
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-06, 11:03   #3592
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka¿ wiadomo¶æ
Ja u¿ywa³am szamponów naturalnych po keratynie i bardzo sobie chwalê, choæ na pocz±tku mog± wzmagaæ przyklap i przet³uszczanie, ale to zale¿y od w³osów, ja mam akurat tendencje do przet³uszczania. Mo¿na próbowaæ np polecam natura siberica (maj± w sk³adzie keratynê), do tego warto od¿ywkê te¿ stosowaæ natraln±, bo jak po lekkim szamponie na³o¿ysz zwyk³a z silikonami to zbyt obci±¿y.
jak dla mnie naturalna od¿ywka to po prostu olej, ¿ó³tko, siemie lniane, henna itp.

tak samo szampon... mo¿e co¶ byæ z bardziej naturalnych sk³adników, ale to i tak jest przecie¿ chemia jest jej mniej lub wiêcej, ale dalej jest to chemiczny produkt...


Ze swojej strony mogê poleciæ maskê Ki-power z keratyn± - taka z czarn± nakrêtk± >> http://allegro.pl/maska-keratynowa-1...794189970.html


litr maski za 42 z³, a ¶wietna jest w porównaniu do wszystkich Kallosów, to nak³adam jej bardzo ma³o.
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-06, 18:25   #3593
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka¿ wiadomo¶æ
Ja u¿ywa³am szamponów naturalnych po keratynie i bardzo sobie chwalê, choæ na pocz±tku mog± wzmagaæ przyklap i przet³uszczanie, ale to zale¿y od w³osów, ja mam akurat tendencje do przet³uszczania. Mo¿na próbowaæ np polecam natura siberica (maj± w sk³adzie keratynê), do tego warto od¿ywkê te¿ stosowaæ natraln±, bo jak po lekkim szamponie na³o¿ysz zwyk³a z silikonami to zbyt obci±¿y.
Kusz± te szampony z Siberiki cen± ale niestety sk³ad maj± dwa, trzy razy d³u¿szy od tych podanych przeze mnie w linku, wiêc nie wiem czy s± takie naturalne.

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka¿ wiadomo¶æ
jak dla mnie naturalna od¿ywka to po prostu olej, ¿ó³tko, siemie lniane, henna itp.

tak samo szampon... mo¿e co¶ byæ z bardziej naturalnych sk³adników, ale to i tak jest przecie¿ chemia jest jej mniej lub wiêcej, ale dalej jest to chemiczny produkt...


Ze swojej strony mogê poleciæ maskê Ki-power z keratyn± - taka z czarn± nakrêtk± >> http://allegro.pl/maska-keratynowa-1...794189970.html


litr maski za 42 z³, a ¶wietna jest w porównaniu do wszystkich Kallosów, to nak³adam jej bardzo ma³o.
Haylee a stosujesz na sobie takie naturalne od¿ywki? mo¿esz podaæ jakie¶ przepisy?
Ja kiedy¶ u¿ywa³am maski z ¿ó³tkiem i sokiem z cytryny, ale w³osy po niej ciê¿ko by³o domyæ i ¶mierdzia³y okropnie :P
__________________

Edytowane przez Wenaa
Czas edycji: 2015-12-06 o 18:27
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-06, 19:06   #3594
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomo¶ci: 18 150
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hey
Mam pytanie czy encanto mo¿na u¿yæ na w³osy po dekoloryzacji, schodzilam z czarnego na blond , teraz mam suche w³osy i ³ami± siê trochê, niby kreatyna odbudowuje ale bojê siê czy mi nie zaszkodzi
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-06, 19:09   #3595
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Poka¿ wiadomo¶æ
Hey
Mam pytanie czy encanto mo¿na u¿yæ na w³osy po dekoloryzacji, schodzilam z czarnego na blond , teraz mam suche w³osy i ³ami± siê trochê, niby kreatyna odbudowuje ale bojê siê czy mi nie zaszkodzi
Po 2 tygodniach mo¿na zrobiæ
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-06, 20:07   #3596
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka¿ wiadomo¶æ
Kusz± te szampony z Siberiki cen± ale niestety sk³ad maj± dwa, trzy razy d³u¿szy od tych podanych przeze mnie w linku, wiêc nie wiem czy s± takie naturalne.

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:22 ----------


Haylee a stosujesz na sobie takie naturalne od¿ywki? mo¿esz podaæ jakie¶ przepisy?
Ja kiedy¶ u¿ywa³am maski z ¿ó³tkiem i sokiem z cytryny, ale w³osy po niej ciê¿ko by³o domyæ i ¶mierdzia³y okropnie :P
Wiesz co kiedy¶ stosowa³am - bez sza³u dla mnie niestety.

Jak ciê¿ko domywa³a¶ w³osy po ¿ó³tku - to proponujê u¿yæ zwyk³ej od¿ywki bez silikonów i do porcji dodaæ kilka kropel jakiego¶ oleju - migda³owy, rycynowy, arganowy, kokosowy - w zale¿no¶ci od tego co lubi± Twoje w³osy

Moje w³osy s± strasznie wybredne, keratynê robiê co 2 miesi±ce... Naturalna pielêgnacja ma³o do mi dawa³a - jednak w moim przypadku sprawdzaj± siê po prostu typowo profesjonalne, fryzjerskie kosmetyki
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:01   #3597
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Seeerio keratyna co 2 mies? Przypomnij co robisz cocochoco?
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:15   #3598
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

co 2 miesi±ce a¿ siê prosz± o dodatkow± porcjê...

Wiadomo, termin ten jest trochê ruchomy, nie s± to dok³adnie 2 miesi±ce.

natomiast ostatnio jako¶ we wrze¶niu robi³am encanto.

a teraz niedawno znowu cocochoco - pure.

Taki w³os upierdliwy mam, ¿e tego wymaga ehh...
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-06, 21:17   #3599
waliczeq
Raczkowanie
 
Avatar waliczeq
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 77
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

O kurde opitoli³abym je za karê
waliczeq jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-07, 11:12   #3600
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Planujê znowu robiæ encanto i zastanawiam siê czy ta nowa formu³a naprawdê jest gorsza? Krócej trzyma siê na w³osach? Chêtnie przeczyta³abym opinie osób, które robi³y zarówno now± formu³± jak i t± star±
__________________
22.07.2017 -

Edytowane przez echme
Czas edycji: 2015-12-07 o 11:17
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:19.