Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-27, 14:25   #1111
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez nowaliia Pokaż wiadomość
Jak byłam kiedyś na badoo to co chwilę ustawiała mi się lokalizacja tam gdzie byłam, w miejscowości rodzinnej, a ja co chwile zmieniałam na miasto studenckie, bo wiedziałam, że niedługo wracam i nie chciałam poznawać nikogo z miasta rodzinnego . Tindera nie miałam, tam chyba trzeba coś właśnie kombinować z fake gps .
Na badoo mogę mieć ustawione cokolwiek, jeśli siedzę tylko na komputerze na stronce. Jeśli włączę lokalizację w telefonie i wejdę przez aplikację na badoo, ustawia mi się moja prawdziwa lokalizacja. Jeśli lokalizację mam telefonie wyłączoną, nic nie zmienia. Jeśli jednak musi być włączona, można sobie radzić fake gpsem.
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-27, 15:33   #1112
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Barbarella05 Pokaż wiadomość
Co do tej intuicji o której pisalyscie.
Zaczęłam się spotykać z facetem. Wysoki,przystojny,wysport owany, z którym fajnie mi się rozmawiało przez portal więc przenioslam znajomość do "reala". Widziałam się z nim kilka razy, super spędzony czas, długie rozmowy, dużo śmiechu.
Nadal mam konto na tym portalu i z ciekawości weszłam. Co widzę? Że facet jest kilka kilometrów ode mnie, a wyjechał do rodziny 50 km od mojej miejscowości.
Teraz mam zagwozdke,czy koleś skłamał czy coś z lokalizacją na portalu jest nie tak.
Z kolei facet który jest z tej miejscowości do której X pojechał, ma wyraźnie napisane "52 km stąd".
Strasznie nie lubię kłamstwa, więc nie wiem co o tym myśleć.
A nie chcę X pisać że portal pokazuje że jest on-line kilka km ode mnie i wtf, jak narazie.
Co myślicie?

A Ty jak czujesz?


Sama nie wiem. Wiem ze na tych lokalizacjach z badoo można się przejechać, chociażby z tego względu, ze jeżeli logujesz się tylko na chwile to to wyszukiwanie lokalizacji może nie mieć czasu żeby "zaskoczyć". Rownie dobrze mogl się logować wtedy kiedy był w tym miejscu "kilka km od Ciebie", a później już nie, dlatego ta stara lokalizacja została.


Natomiast co do fake gps (czy jak to się tam nazywa), to ja nie wiem czy t działa w przypadku badoo. Bo w przypadku badoo masz w ustawieniach wlaczone sledzenie lokazlizacji albo wylaczonone i wtedy wpisujesz miasto, które docelowo Cie interesuje (np. studeckie) i wtedy nic się nie zmienia, nie sledzi miejsc Twojego pobytu.


Ale i tak zalecam ostroznosc, nie znasz faceta Wiec lepiej podejdz na luzie,, bo roznie może być
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-27, 16:43   #1113
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość

Natomiast co do fake gps (czy jak to się tam nazywa), to ja nie wiem czy t działa w przypadku badoo. Bo w przypadku badoo masz w ustawieniach wlaczone sledzenie lokazlizacji albo wylaczonone i wtedy wpisujesz miasto, które docelowo Cie interesuje (np. studeckie) i wtedy nic się nie zmienia, nie sledzi miejsc Twojego pobytu.
Działa no
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-27, 18:35   #1114
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Zobacz czy mu się zmienia lokalizacja czy jest stała.



Ja dawno tak fajnie zawalonego dnia nie miałem. Dopiero teraz mogę spokojnie zjeść a i tak wychodzę niebawem. Każda sobota mogłaby być taka.

Edytowane przez DopplegangerEddarda
Czas edycji: 2016-08-27 o 18:38
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-27, 19:35   #1115
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Ja znowu w drugą stronę. Dawno nie miałam tak leniwej soboty, wystarczy mi za wszystkie czasy. Paradoksalnie jestem bardziej zmęczona niż gdybym cały dzień była w biegu.
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 18:53   #1116
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez michalova Pokaż wiadomość
Ja znowu w drugą stronę. Dawno nie miałam tak leniwej soboty, wystarczy mi za wszystkie czasy. Paradoksalnie jestem bardziej zmęczona niż gdybym cały dzień była w biegu.


Ja tez nie lubie siedzieć Nie wyobrażam sobie jak ludzie czasami mogą claymi dniami zbijac baki


Dla mnie jednak aktywny wolny czas jest najfajniejsza forma spędzania wolnego czasu. Wieczorem godzinke mogę sobie posiedzieć i tyle
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 21:38   #1117
201601201618
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 74
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cześć, zaglądam tu od pewnego czasu i postanowiłam się przyłączyć. Za parę miesięcy skończę 25 lat, nigdy nie byłam w związku babcia stale pyta o mojego kawalera, i mówi żebym "nie pozostawała w tyle" w stosunku do sióstr i kuzynek, inni też ciągle powtarzają żebym "szukała chłopaka".

Co do portali randkowych, to się do nich zniechęciłam, wiadomości to zazwyczaj jakieś buźki, albo "co tam", trzy wyrazowe wiadomości raz na dobę z których niczego się dowiedzieć nie można, albo piszą faceci pod czterdziestke


Na razie postanowiłam trochę zainwestować w siebie- karnet na siłownię, nauka języka i takie tam. Mam nadzieję że dostanę od was odrobinę wsparcia

Edytowane przez 201601201618
Czas edycji: 2016-08-28 o 21:46
201601201618 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-28, 22:08   #1118
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Left_Pocket Pokaż wiadomość
Cześć, zaglądam tu od pewnego czasu i postanowiłam się przyłączyć. Za parę miesięcy skończę 25 lat, nigdy nie byłam w związku babcia stale pyta o mojego kawalera, i mówi żebym "nie pozostawała w tyle" w stosunku do sióstr i kuzynek, inni też ciągle powtarzają żebym "szukała chłopaka".

Co do portali randkowych, to się do nich zniechęciłam, wiadomości to zazwyczaj jakieś buźki, albo "co tam", trzy wyrazowe wiadomości raz na dobę z których niczego się dowiedzieć nie można, albo piszą faceci pod czterdziestke

Na razie postanowiłam trochę zainwestować w siebie- karnet na siłownię, nauka języka i takie tam. Mam nadzieję że dostanę od was odrobinę wsparcia

Takie gadanie to norma, chyba większość z nas to tutaj zna doskonale z doświadczenia

Portale nie są złe, ale czasem mogą przypominać szukanie igły w stogu siana. Jeśli poczułaś się tym zmęczona to dobrze, że póki co sobie odpuściłaś

Witaj
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 22:12   #1119
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Ja dziś wchodzę na portal a tam taka wiadomość:
śniłas mi się dziś .ale nie będę opowiadał bo był to sen erotyczny. szkoda było wstawać.całowałem Cię nagą całą ,wszędzie ,nie będę się nakręcał bo spodenki mi rozsadza ,natura mnie obdarowała i jest wielki.
Normalnie ręce mi opadły.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 22:14   #1120
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Ja dziś wchodzę na portal a tam taka wiadomość:
śniłas mi się dziś .ale nie będę opowiadał bo był to sen erotyczny. szkoda było wstawać.całowałem Cię nagą całą ,wszędzie ,nie będę się nakręcał bo spodenki mi rozsadza ,natura mnie obdarowała i jest wielki.
Normalnie ręce mi opadły.
Ale to od kogoś z kim już pisałaś, czy to ktoś totalnie randomowy?
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-28, 22:18   #1121
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Zamieniłam z nim dwa zdania na temat pracy, zainteresowań itp. A tu nagle taka wiadomość. Zatkało mnie .
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-29, 07:59   #1122
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Ja dziś wchodzę na portal a tam taka wiadomość:
śniłas mi się dziś .ale nie będę opowiadał bo był to sen erotyczny. szkoda było wstawać.całowałem Cię nagą całą ,wszędzie ,nie będę się nakręcał bo spodenki mi rozsadza ,natura mnie obdarowała i jest wielki.
Normalnie ręce mi opadły.
szkoda, że mózgiem tez tak ne obdarowała
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 09:17   #1123
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Hahaha, w ogóle jak cudownie i subtelnie przemycił tą informację o swej wielkie armacie
__________________
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Każde życie jest tak dobre, jak dobry jest człowiek, który je prowadzi.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 17:50   #1124
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Left_Pocket Pokaż wiadomość
Cześć, zaglądam tu od pewnego czasu i postanowiłam się przyłączyć. Za parę miesięcy skończę 25 lat, nigdy nie byłam w związku babcia stale pyta o mojego kawalera, i mówi żebym "nie pozostawała w tyle" w stosunku do sióstr i kuzynek, inni też ciągle powtarzają żebym "szukała chłopaka".

Co do portali randkowych, to się do nich zniechęciłam, wiadomości to zazwyczaj jakieś buźki, albo "co tam", trzy wyrazowe wiadomości raz na dobę z których niczego się dowiedzieć nie można, albo piszą faceci pod czterdziestke


Na razie postanowiłam trochę zainwestować w siebie- karnet na siłownię, nauka języka i takie tam. Mam nadzieję że dostanę od was odrobinę wsparcia


Co do portali - to warto tez zastanowić się nad sobą. Mi jakos trudno uwierzyć sa tam sami nudziarze. Sama bylam na roznych portalach jakiś czas , trafilo mi się kilka takich nudziarzy , bo tacy sa wszedzie. Ale na pewno nie do tego stopnia jak jest tutaj opisywane.


Może same nic od siebie nie dajecie, nie prowadzicie rozmowy w interesujący sposób, odpisujecie zdawkowo,lub czekacie ze facet nie wiadomo jak będzie obskakiwal was w tej rozmowie. Ja uważam, ze kij ma zawsze dwa konce.

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
szkoda, że mózgiem tez tak ne obdarowała


hahah! Wiadomo gdzie wszystko poszlo:P
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 18:07   #1125
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Ja rozmawiam z różnymi facetami na portalu. Bylo kilku na prawdę super, rozmowy były bez końca. Ale niestety jak zawsze coś tam stanęło na przeszkodzie dalszej znajomość (przeważnie facet tracił zainteresowanie, niestety). Jak dla mnie większość facetów na portalach to nie tyle nudziarze tylko bardziej amatorzy szybkich wrażeń.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 18:11   #1126
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Co do portali - to warto tez zastanowić się nad sobą. Mi jakos trudno uwierzyć sa tam sami nudziarze. Sama bylam na roznych portalach jakiś czas , trafilo mi się kilka takich nudziarzy , bo tacy sa wszedzie. Ale na pewno nie do tego stopnia jak jest tutaj opisywane.
Może same nic od siebie nie dajecie, nie prowadzicie rozmowy w interesujący sposób, odpisujecie zdawkowo,lub czekacie ze facet nie wiadomo jak będzie obskakiwal was w tej rozmowie. Ja uważam, ze kij ma zawsze dwa konce.
Cytat:
Nie wydaje mi sie by byli tam sami nudziarze. Moze przyjmuja postawe "piszcie do mnie faceci, Ty napisałes to Ty martw sie o rozmowe. Dziekuj mi że w ogole poswiecam na Ciebie swoj czs" Słyszałąm że takie tez są
hahah! Wiadomo gdzie wszystko poszlo:P
Koles stał w innej kolejce gdy mózg dawali
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 18:17   #1127
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Mi też zdarzyło się poznać kilku naprawdę fajnych facetów z którymi naprawdę swobodnie mi się rozmawiało, ale to wyjątki. Zwykle to są albo właśnie amatorzy szybkich wrażeń, albo desperaci, którzy po kilku minutach rozmowy mówią o swojej samotności i próbują skierować rozmowę na temat związku. Wtedy od razu odechciewa mi się kontynuowania rozmowy.Tak samo jak np. napiszę facetowi kilka zdań, a on w odpowiedzi wyśle tylko buźkę .Ja naprawdę lubię rozmawiać z ludźmi, ale nic na siłę .

Edytowane przez kasia5266
Czas edycji: 2016-08-29 o 18:18
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 18:27   #1128
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Ja rozmawiam z różnymi facetami na portalu. Bylo kilku na prawdę super, rozmowy były bez końca. Ale niestety jak zawsze coś tam stanęło na przeszkodzie dalszej znajomość (przeważnie facet tracił zainteresowanie, niestety). Jak dla mnie większość facetów na portalach to nie tyle nudziarze tylko bardziej amatorzy szybkich wrażeń.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


Pewnie to wszystko kwestia doswiadczen, ale zastanawia mnie, skad te roznice w ich zbieraniu Ja mysle, ze jeżeli komus zdarzają się caly czas takie same przypadki, to niestety ale dalej obstawiam przy tym ze to z czegos wynika.


aleks_90 niestety tez mi się tak wydaje.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2016-08-29 o 18:29
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 18:30   #1129
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Nie wiem sama?
Mi się wydaje że po prostu tutaj w UK większość facetów na tych portalach tak na prawdę nie wie czego chce. I jak widzą ile tam jest kobiet to zaczynają się bawić, nie chcą związku. Tak wynika z rozmów z różnymi facetami, kolegami itd. Po prostu teraz jakoś coraz mniej osób chce być tutaj w związku, smutne.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-29, 18:46   #1130
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Nie wiem sama?
Mi się wydaje że po prostu tutaj w UK większość facetów na tych portalach tak na prawdę nie wie czego chce. I jak widzą ile tam jest kobiet to zaczynają się bawić, nie chcą związku. Tak wynika z rozmów z różnymi facetami, kolegami itd. Po prostu teraz jakoś coraz mniej osób chce być tutaj w związku, smutne.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk


A z tymi zwizkami to prawda. Dlatego tak jak pisałam wcześniej - paradoksalnie ja bym na takich portalach nie nastawiala się na związek. Bo naprawdę można się zawieść.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 19:20   #1131
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

To prawda. Można spotkać ciekawych facetów, z którymi fajnie się rozmawia, ale rzadko są tacy którzy szukają związku. Nawet jeśli, to okazuje się, że ich samotność z czegoś wynika i to 'coś' szybko wychodzi. Wśród facetów których spotykałam, wszyscy mieli jakiś mankament nie do przeskoczenia. Sama nie jestem ideałem, ale nie mam takich cech, z którymi nie da się żyć.
December12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 20:59   #1132
201610130935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 590
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez December12 Pokaż wiadomość
To prawda. Można spotkać ciekawych facetów, z którymi fajnie się rozmawia, ale rzadko są tacy którzy szukają związku. Nawet jeśli, to okazuje się, że ich samotność z czegoś wynika i to 'coś' szybko wychodzi. Wśród facetów których spotykałam, wszyscy mieli jakiś mankament nie do przeskoczenia. Sama nie jestem ideałem, ale nie mam takich cech, z którymi nie da się żyć.
Aż mi się stary dowcip przypomniał:

"Dlaczego wszyscy przyzwoici faceci są zajęci? Bo każdy fajny chłopak, ma już swojego chłopaka"

201610130935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 22:22   #1133
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez December12 Pokaż wiadomość
To prawda. Można spotkać ciekawych facetów, z którymi fajnie się rozmawia, ale rzadko są tacy którzy szukają związku. Nawet jeśli, to okazuje się, że ich samotność z czegoś wynika i to 'coś' szybko wychodzi. Wśród facetów których spotykałam, wszyscy mieli jakiś mankament nie do przeskoczenia. Sama nie jestem ideałem, ale nie mam takich cech, z którymi nie da się żyć.


Ale u kobiet jest DOKLADNIE to samo. Dla mnie dość znamienne jest to, ze sporej liczbie singli wydaje się, ze sa normalni i z nimi wszystko w porządku, a otoczenie jest beee i niedobre. I jeszcze niezrozumienie dlaczego jest się samym. Zaloze się, ze Ci faceci maja to samo. Jeszcze jak dorzuci się do tego zbyt wysokie wymagania często irracjonalne i nierealne, to mamy mix , który sprawia, ze sa nikle szanse, ze się uda.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 22:33   #1134
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

No nie wiem, znam sporo dziewczyn, które totalnie nie nadają się do codziennego obcowania z nimi i stałego związku, mają totalnie pokręcone pojęcie o relacjach miedzyludzkich i się dziwią, że są same, ale znam też normalne, którym coś nie wychodzi już od dłuższego czasu I nie, nie mówię o sobie, bo ja nie mam rozkmin, czy jest coś ze mną nie tak
__________________
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Każde życie jest tak dobre, jak dobry jest człowiek, który je prowadzi.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-29, 23:05   #1135
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez michalova Pokaż wiadomość
Ja znowu w drugą stronę. Dawno nie miałam tak leniwej soboty, wystarczy mi za wszystkie czasy. Paradoksalnie jestem bardziej zmęczona niż gdybym cały dzień była w biegu.
A ja w końcu spędziłam prawdziwie wakacyjny weekend. Pierwszy, kiedy była pogoda i w końcu mogłam poleżeć na plaży. To straszne mieć do morza rzut beretem i spędzać weekendy w domu, bo co weekend to na zmianę deszcz, wiatr i zimno.
Pogodowo to najgorsze lato, jakie pamiętam. Dzięki pogodzie weekendowe życie towarzyskie prawie nie istniało. Znajomi pozaszywali się w domach, albo powyjeżdżali wygrzać się w cieplejszych krajach.
Dawno nie brakowało mi tak jakiegokolwiek towarzystwa. Jak jest pogoda, to łatwiej jest wskoczyć na rower, pojechać gdzieś, poleżeć na plaży, wyciągnąć znajomych z domu. A tak nuda...

Cytat:
Napisane przez Left_Pocket Pokaż wiadomość
Cześć, zaglądam tu od pewnego czasu i postanowiłam się przyłączyć. Za parę miesięcy skończę 25 lat, nigdy nie byłam w związku babcia stale pyta o mojego kawalera, i mówi żebym "nie pozostawała w tyle" w stosunku do sióstr i kuzynek, inni też ciągle powtarzają żebym "szukała chłopaka".
Spokojnie, za kilka lat przestaną pytać i gadać. Uznają cię za straconą dla ludzkości starą pannę

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
szkoda, że mózgiem tez tak ne obdarowała
Jedno kosztem drugiego
W jednym miejscu dostatek, w innym niedobór. Normalna sprawa w przyrodzie

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

Cytat:
Napisane przez CzerwonaArcyksiezniczka Pokaż wiadomość
Aż mi się stary dowcip przypomniał:

"Dlaczego wszyscy przyzwoici faceci są zajęci? Bo każdy fajny chłopak, ma już swojego chłopaka"

Kiedy pomyślę o znajomych gejach, to jestem w stanie uznać, że w tym kawale jest kawałek prawdy
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 00:47   #1136
201601201618
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 74
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Przepraszam że nie cytuje , ale to tak na szybko z telefonu.

Co do tych portali

Ja nie mówię że tam siedzą sami nudni faceci, po prostu w ostatnich dniach tak kiepsko trafiłam. Bo mam wrażenie że kiedy się już dłużej na takim portalu siedzi i z tyloma osobami rozmawia, i tyle razy nic z tego nie wychodzi, to ci faceci sami się trochę zniecaja. Poza tym to i tak dopiero zaczynam z tymi portalami, rozmawiałam raptem z sześcioma, więc dużego doświadczenia w tym temacie nie mam. Spróbuję ponownie jak wrócę do swojego miasta.



Swoją drogą to ja nawet na randce nigdy nie byłam, trochę wam zazdroszczę tylu spotkań
201601201618 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 05:57   #1137
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ale u kobiet jest DOKLADNIE to samo. Dla mnie dość znamienne jest to, ze sporej liczbie singli wydaje się, ze sa normalni i z nimi wszystko w porządku, a otoczenie jest beee i niedobre. I jeszcze niezrozumienie dlaczego jest się samym. Zaloze się, ze Ci faceci maja to samo. Jeszcze jak dorzuci się do tego zbyt wysokie wymagania często irracjonalne i nierealne, to mamy mix , który sprawia, ze sa nikle szanse, ze się uda.
Z kobietami się nie umawiam, więc raczej nigdy nie rozpatrywałam ich w kategorii związków. Znam takie, które np. długo albo od zawsze były same, a potem kogoś znalazły i są szczęśliwe. Jest mnóstwo czynników które wpływają na to, że jest się samotnym.
Pokusiłabym się o twierdzenie, że jest mnóstwo osób w związkach z którymi coś jest nie tak i jakoś te związki tworzą i utrzymują. Nie ma człowieka w 100% 'normalnego'. Wydaje mi się, że to kwestia natężenia negatywnych cech. Np. można być chorobiliwie zazdrosnym i tylko trochę, albo trochę beztroskim i piotrusiem panem, oszczędnym albo skąpym, skrajnie lub rozrzutnym w granicach rozsądku.

Edytowane przez December12
Czas edycji: 2016-08-30 o 06:07
December12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 07:55   #1138
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez December12 Pokaż wiadomość
Z kobietami się nie umawiam, więc raczej nigdy nie rozpatrywałam ich w kategorii związków. Znam takie, które np. długo albo od zawsze były same, a potem kogoś znalazły i są szczęśliwe. Jest mnóstwo czynników które wpływają na to, że jest się samotnym.
Pokusiłabym się o twierdzenie, że jest mnóstwo osób w związkach z którymi coś jest nie tak i jakoś te związki tworzą i utrzymują. Nie ma człowieka w 100% 'normalnego'. Wydaje mi się, że to kwestia natężenia negatywnych cech. Np. można być chorobiliwie zazdrosnym i tylko trochę, albo trochę beztroskim i piotrusiem panem, oszczędnym albo skąpym, skrajnie lub rozrzutnym w granicach rozsądku.
Dokładnie tak. Każdy ma jakieś wady. Owszem są ludzie, którzy kompletnie się do związków nie nadają, ale to mniejszość.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 08:38   #1139
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

No ja uwazam, ze na pewno musi byc ze mna cos nie tak skoro tak wielu facetow sie kolo mnie kreci a ja i tak nie umiem stworzyc zwiazku i sama lece zawsze na facetow, ktorzy mnei nie chca.

Poza tym boje sie, ze im dluzej jestem (i mieszkam) sama tym bardziej bedzie mi trudno stworzyc z kims zwiazek i zamieszkac razem.

Teraz robie co chce i kiedy chce wiec mysle, ze moze mi byc ciezko w przyszlosci "zyc z kims innym".
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 09:21   #1140
Farisss
Wtajemniczenie
 
Avatar Farisss
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: z raju na ziemi
Wiadomości: 2 675
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Wyjdę na materialistkę, ale... większość facetów na których trafiam na portalach to tacy którzy zarabiają najniższą krajową albo ciut więcej - i nie mam nic do samej pensji, bo różne bywa, blablabla - ale na moje pytania, czy robi coś więcej, chce się jakoś rozwijać, mieć w życiu lepiej - zawsze jest odpowiedź "nie, bo mi to wystarcza". I dla mnie jest pozamiatane. Lubię ludzi ambitnych. A trafiam na tych mało ambitnych, którzy chcą żyć miłością i powietrzem. Ja miłością i powietrzem nie chcę żyć Zarabiam dobrze i wolałabym żeby facet z którym się spotykał nie zarabiał dwa razy mniej ode mnie, chciał żyć z dnia na dzień "jakoś to będzie" i inne. A niestety - bardzo często się z tym spotykam. Kilka razy trafiłam na powiedzmy - normalnych facetów, ale np. on za niski dla mnie, albo ja mu się nie podobałam, też się zdarza. Ciężko mi trafić na kogoś z kim znajdę wspólny język. Jak na początku nie mam o czym rozmawiać (nawet pomimo różnicy zdań) to jak tu się umawiać.
Już nie wspomnę o tym, że mam wyraźnie zaznaczone, że nie chcę żadnych wklejonych schematów,2-3 zdań itp, to 90% jest właśnie takich. A potem słyszę, że my kobiety mamy wymagania i w ogóle
__________________
Lubię czytać
Farisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-03 22:09:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.