Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-03, 17:12   #1981
topdong
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 647
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Już to widzę jak wy byście chciały faceta który dochodzi w pół minuty, ma wyrąbane w waszą przyjemność a do tego ma małego i miękkiego. Zaraz by się wątki sypały na wizażu
Podwójne standardy, standard na tym forum

Tutaj widzę same grube ściganty z Was, po ponad 250 latają na moto :P Tylko bezpiecznie na autobahnie, bo jak w kogoś się przygrzeje to też to jest jak pocisk Spadło trochę deszczu to w ramach lekkiej frajdy można na zakręcie nieco bokiem pojechać


A co do różnicy wieku to 4 lata niestety to sporo, chyba, że właśnie coś typu 29-33, bo 25-29 jest moim zdaniem mało wykonalne. Zasadniczo liczy się to, czy dziewczyna będzie miała respekt wobec młodszego partnera. Jakiekolwiek teksty typu "aaa bo Ty jesteś jeszcze za młody, żeby to zrozumieć" = będzie problem. Jeśli jednak będzie traktowanie na równo, można spróbować
topdong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 18:01   #1982
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Jakie tam grube. Trzeci raz jechałem


Boję się wózka a nie śmierci. Przynajmniej pomyślałbym w ostatnich setkach sekund "Uaa, było fajnie"
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 18:05   #1983
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
hcę marnować swoich najlepszych lat.

Już to widzę jak wy byście chciały faceta który dochodzi w pół minuty, ma wyrąbane w waszą przyjemność a do tego ma małego i miękkiego. Zaraz by się wątki sypały na wizażu
Nie, nie chciałabym. I załatwiłabym to między sobą a nim. Kompletnie innym, nie ubliżającym nikomu językiem. Bez opowiadania kolegom/koleżankom. I to takim, którzy później robią sobie z tego anegdotki na forum.
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 18:07   #1984
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Jakie to ma znaczenie ? Nikt nigdy nie dowie się o kogo chodzi, tym bardziej gdy się nic nie znaczące szczegóły zmienia.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 18:11   #1985
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Jakie to ma znaczenie ? Nikt nigdy nie dowie się o kogo chodzi, tym bardziej gdy się nic nie znaczące szczegóły zmienia.
Może i nie, ale to świadczy przede wszystkim o Tobie dziecko drogie
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 18:19   #1986
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cóż, bywa i tak. Nie jest to żadna tajemnica zresztą.

Natomiast wyrażenia typu "dziecko drogie" Sobie wsadź w kieszeń bo nie jesteś moim rodzicem.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 18:19   #1987
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Cóż, bywa i tak. Nie jest to żadna tajemnica zresztą.

Natomiast wyrażenia typu "dziecko drogie" Sobie wsadź w kieszeń bo nie jesteś moim rodzicem.
To jest stwierdzenie faktu. Jesteś dzieckiem.
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-03, 18:23   #1988
201701121406
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 755
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Natomiast wyrażenia typu "dziecko drogie" Sobie wsadź w kieszeń bo nie jesteś moim rodzicem.


Zaskakujące oburzenie jak na osobę, która za plecami tamtej dziewczyny chichra się z jej partnerem, że jest kłodą, a później leci opowiedzieć o tym na forum.
201701121406 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 18:28   #1989
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Chichra ? Ja tam mu współczuje, ma przewalone.
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 18:30   #1990
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Chichra ? Ja tam mu współczuje, ma przewalone.
A ja współczuję wszystkim ludziom w waszym otoczeniu
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 18:37   #1991
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
To jest stwierdzenie faktu. Jesteś dzieckiem.
Gadaj zdrów brzdącu

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
A ja współczuję wszystkim ludziom w waszym otoczeniu
Widzisz. A zawsze mogli trafić gorzej, na Ciebie.

Kłaniam się
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-03, 19:01   #1992
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez aleks_90 Pokaż wiadomość
Nie ma to jak opowiadać o swoim związku koledze. Też rzygłam. Obrzydliwe. A on to pewnie boski kochanek. Może wcale sie nie meczy tylko ją kocha? Nie pomyślałeś?!
Nie kocha.
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 19:06   #1993
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
Nie kocha.
No fakt jakby kochałto nie opowiadałby koledze o swoim zyciu intymnym a z nia by to załatwił. Faceci.Żenada.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 19:09   #1994
201701121406
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 755
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez aleks_90 Pokaż wiadomość
No fakt jakby kochałto nie opowiadałby koledze o swoim zyciu intymnym a z nia by to załatwił. Faceci.Żenada.

Nie "faceci" tylko idioci.
201701121406 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 19:11   #1995
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Chichra ? Ja tam mu współczuje, ma przewalone.
Oj biedny miś Już mu tak nie współczuj. Nikt mu nie każe z nią sie "męczyć" do nieba z tego powodu nie pojdzie. Śmieszy mnie że tak wierzysz w te bajki kolegi. A może to on jest kiepski w łóżku i ona tylko czeka kiedy wreszcie skonczy i co na obiad jutro?
Przewalone to ma ta dziewczyna. Ja tam jej współczuje. Nie chciałabym by mój facet tak gadał koledze o mnie. Porażka. Ma cos do mnie niech mi to powie.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 19:13   #1996
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 19:14   #1997
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Gadaj zdrów brzdącu

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------



Widzisz. A zawsze mogli trafić gorzej, na Ciebie.

Kłaniam się
Smieszy mnie kiedy facet wchodzi na damskie forum pisze cos co nie powinno sie tu znaleźć i dyskutuje myśląc że jest zabawny. Z tego co wiem to niedawno mature pisałeś brzdącu.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 19:15   #1998
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ależ to nie są żadne przepychanki. Ja NAPRAWDĘ współczuję ludziom w jego otoczeniu.
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 19:44   #1999
koralik124
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 643
GG do koralik124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Jaka rozbudowana dyskusja kolega sobie chyba faktycznie fora pomylił... nie lepiej wejść na jakieś "męskie" forum i pochawlić się innym "samcom alfa"....??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
koralik124 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-03, 20:10   #2000
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Jak się tak męczy to niech ją zostawi, widać nie męczy się aż tak bardzo skoro nadal z nią jest
Tekst o drogich gumkach... dno. Jak gumki takie drogie to niech jedzie bez, może na 500 + się załapie skoro z finansami tak kiepsko
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 20:24   #2001
201703061429
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 423
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Jak się tak męczy to niech ją zostawi, widać nie męczy się aż tak bardzo skoro nadal z nią jest
Tekst o drogich gumkach... dno. Jak gumki takie drogie to niech jedzie bez, może na 500 + się załapie skoro z finansami tak kiepsko
może przy nastepnym spotkaniu powie mu że ma idealne rozwiązanie jego problemu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201703061429 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 20:32   #2002
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Nie dziwi mnie, że Eddard o tym pisze, w końcu to anonimowe forum, niejedno widziało, niejedno się pisało- bo takie prawa anonimowości, przecież nie opisał laski nazwiskiem i adresem Bardziej mnie razi zachowanie jej chłopaka. Nie powiem, na babskich wieczorach często opowiadałyśmy sobie z przyjaciółką rózne rzeczy, ale zawsze mówiłam tylko o tych dobrych, gorsze zostawiałam dla siebie, a raczej dla nas- do dopracowania. Nie byłabym w stanie tak ośmieszyć ukochanej osoby przy innych ludziach. No, ale tak to jest, jak się wchodzi w związki z kimkolwiek, bez większych uczuć, bo fajnie się gada i jakoś wygląda, więc hop- i status na fejsie
__________________
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Każde życie jest tak dobre, jak dobry jest człowiek, który je prowadzi.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 20:36   #2003
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Nie dziwi mnie, że Eddard o tym pisze, w końcu to anonimowe forum, niejedno widziało, niejedno się pisało- bo takie prawa anonimowości, przecież nie opisał laski nazwiskiem i adresem Bardziej mnie razi zachowanie jej chłopaka. Nie powiem, na babskich wieczorach często opowiadałyśmy sobie z przyjaciółką rózne rzeczy, ale zawsze mówiłam tylko o tych dobrych, gorsze zostawiałam dla siebie, a raczej dla nas- do dopracowania. Nie byłabym w stanie tak ośmieszyć ukochanej osoby przy innych ludziach. No, ale tak to jest, jak się wchodzi w związki z kimkolwiek, bez większych uczuć, bo fajnie się gada i jakoś wygląda, więc hop- i status na fejsie

Nie. Tak to jest, jak się jest debilem.

Nie wiem, czemu tak boicie się nazwać rzeczy po imieniu. Boicie się stracić względy Edwarda? Czy może nawet przy tak zero-jedynkowej sytuacji, jaką jest bycie zwykłą świnią, niektóre z Was chcą przeforsować słuszność swojej teorii o desperacji?

Edytowane przez trzyrazypiec
Czas edycji: 2016-10-03 o 20:45
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 21:18   #2004
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez kori12 Pokaż wiadomość
może przy nastepnym spotkaniu powie mu że ma idealne rozwiązanie jego problemu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skoro gumki takie drogie niech nie uprawia wcale seksu bo tabsy jeszcze droższe Faceci i problemy z d.upy. Skoro z nia jest wiec jakos wytrzymuje i go "stać na te wydatki $$$$$" albo moze uważa że lepszy rydz niz nic......ehh...... Co do dziewczyny to moze słabo ją rozgrzał i dlatego.
Niestety Eddardzie nie wyszło. Miało być fajnie wyszło do

Edytowane przez aleks_90
Czas edycji: 2016-10-03 o 21:22
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 21:34   #2005
201701121406
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 755
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Nie dziwi mnie, że Eddard o tym pisze, w końcu to anonimowe forum, niejedno widziało, niejedno się pisało- bo takie prawa anonimowości, przecież nie opisał laski nazwiskiem i adresem Bardziej mnie razi zachowanie jej chłopaka. Nie powiem, na babskich wieczorach często opowiadałyśmy sobie z przyjaciółką rózne rzeczy, ale zawsze mówiłam tylko o tych dobrych, gorsze zostawiałam dla siebie, a raczej dla nas- do dopracowania. Nie byłabym w stanie tak ośmieszyć ukochanej osoby przy innych ludziach. No, ale tak to jest, jak się wchodzi w związki z kimkolwiek, bez większych uczuć, bo fajnie się gada i jakoś wygląda, więc hop- i status na fejsie


Naprawdę sądzisz, że buc się zmieni jeśli się zakocha?



I rozumiem, że związek wynikający z tego, że "się fajnie gada" zmienia kulturalnego człowieka w chama?
201701121406 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 22:33   #2006
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Meagara Pokaż wiadomość
Naprawdę sądzisz, że buc się zmieni jeśli się zakocha?



I rozumiem, że związek wynikający z tego, że "się fajnie gada" zmienia kulturalnego człowieka w chama?
Gó.wno owiniete w ładny papierek to nadal gówn.o.
Cham chamem pozostanie Według mnie to wiele mówi o facecie jak sie wypowiada w towarzystwie kolegów o kobietach.
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 07:18   #2007
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez koralik124 Pokaż wiadomość
Taaa koleżeńskie wyjście kiedy ten dzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W czwartek Niedługo się okaże
Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Czyli tak jak lubię

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------



4 lata to nie taka duża różnica. Pomyśl, że jak Ty będziesz miała 33 to on będzie miał 29. Będziesz mogła mówić, że sypiasz z dwudziestolatkiem. Zresztą wydaje mi się, ze lepiej w tą niż w drugą stronę.

Ja zrobiłem wtedy coś niezbyt mądrego

Najlepiej jest jak człowiek był blisko nagrobka i schodzi cały się trzęsąc od adrenaliny <3 Nie ma nic lepszego, ale cóż, kumpel już sprzedał zieloną ninje i trzeba zbierać na coś Swojego.. Ja doszedłem do 250 (zaczęło mi pompować kurtkę) ale podobno szła 270.

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------



Nie wiem, nie sprawdzałem Mówił, że go to męczy. I co w tym takiego ? To chyba normalne, że młody facet nie chcę marnować swoich najlepszych lat.

Już to widzę jak wy byście chciały faceta który dochodzi w pół minuty, ma wyrąbane w waszą przyjemność a do tego ma małego i miękkiego. Zaraz by się wątki sypały na wizażu
Jaka ninja ? Ja jeździłam 750tką i chyba lekko za duża dla mnie była
Cytat:
Napisane przez December12 Pokaż wiadomość
Też nie sądzę żeby było to koleżeńskie wyjście 4 lata to wcale nie tak dużo.
Zobaczymy w czwartek Myślałam też, że może nie miał z kimś iść i dlatego mnie zaprosił Ale przypomniała mi się jedna sytuacja i zapaliła się lampka bo na fb w znajomych mam go z 3 mc, a w sobotę powiedział że mam na fb jeden obrazem, a jego wrzucałam z 1,5 roku temu Więc musiał nieźle mnie prześwietlić i zapamiętać Na sobotnim wyjeździe zrobili nam jedno zdjęcie gdzie jesteśmy tylko my i napisał mi wiadomość " ale mamy ładne zdjęcie" - dodatkowo z 175 zdjęć polubił tylko nasze Tak, wiem że teraz zachowuje się jak gimnazjalistka
Cytat:
Napisane przez topdong Pokaż wiadomość
Podwójne standardy, standard na tym forum

Tutaj widzę same grube ściganty z Was, po ponad 250 latają na moto :P Tylko bezpiecznie na autobahnie, bo jak w kogoś się przygrzeje to też to jest jak pocisk Spadło trochę deszczu to w ramach lekkiej frajdy można na zakręcie nieco bokiem pojechać


A co do różnicy wieku to 4 lata niestety to sporo, chyba, że właśnie coś typu 29-33, bo 25-29 jest moim zdaniem mało wykonalne. Zasadniczo liczy się to, czy dziewczyna będzie miała respekt wobec młodszego partnera. Jakiekolwiek teksty typu "aaa bo Ty jesteś jeszcze za młody, żeby to zrozumieć" = będzie problem. Jeśli jednak będzie traktowanie na równo, można spróbować
Miałam już 3 lata młodszego faceta i jego wiek mi zupełnie nie przeszkadzał. Pierwsza sprawa że mi nigdy nie dają 29, zawsze max 26 A druga że dla mnie charakter i wygląd się liczy, a nie wiek. Z tamtym młodszym teraz się przyjaźnimy - zdecydowanie lepiej nam to wychodzi niż związek, ale wiek nie miał nic z tym wspólnego (bardziej jego zazdrość).

------------------------------------
Jakie plany na dzisiaj ?
U Was też tak zimno ?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 07:40   #2008
Gregorius_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 848
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Nie wiem, nie sprawdzałem Mówił, że go to męczy. I co w tym takiego ? To chyba normalne, że młody facet nie chcę marnować swoich najlepszych lat.

Już to widzę jak wy byście chciały faceta który dochodzi w pół minuty, ma wyrąbane w waszą przyjemność a do tego ma małego i miękkiego. Zaraz by się wątki sypały na wizażu
Nie no co Ty, tu same anioły, tolerancyjne itd.

Akurat w tej materii to panie są znacznie bardziej restrykcyjne, znacznie łatwiej je czymś zrazić, są znacznie mniej tolerancyjne. Faceci z reguły mają "żyłkę trenera" - nawet jeśli jest słabo to są skorzy do treningów. I dopiero po jakimś czasie jak już są zdesperowani, zniechęceni to im się odechciewa.

U kobiet nie. U nich nawet pierwszy pocałunek musi być taki jak ... w wyobrażeniach, w ich głowie. Czyli "naturalnie", czyli super, hiper, wg ich wyobrażeń. Taka jest psychika kobiet. Wiele książek o tym pisze. Po co np. 50 poduszek w mieszkaniu ? Nie praktyczne, nie potrzeba aż tylu, ale w głowie kobiety wszystko musi być idealnie - tzn. wg jej wizji No i potem jak już są te poduszki, wino, całe otoczenie jest idealne (wg nich, bo facet nawet tego nie zauważy) to ... tak, dalej też musi być idealnie tj. wg ich wyobrażeń. Broń Boże złap nie tu gdzie trzeba, albo kiepsko pocałuj. PRZEPADŁEŚ To nic, że Twoja poprzednia to uwielbiała, tą trafi szlag i niemalże wywali Ciebie z łóżka jak coś spartolisz

Już widzę te wszystkie +25, przyzwyczajone do seksu i nagle ktoś im daje 20-latka, który dochodzi w minutę. Już widzę tą "tolerancję"... haha

Faceci w tej materii są znacznie bardziej tolerancyjni. Tzn. okej, równouprawnienie ma swoje złe strony. Faceci też zaczynają się zmieniać. Też zaczynają oczekiwać "uniesień" , mega orgazmów itd. ... , tak jak w wyobrażeniach (z pornoli)

Edytowane przez Gregorius_
Czas edycji: 2016-10-04 o 07:43
Gregorius_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 08:25   #2009
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Gregorius_ Pokaż wiadomość
Nie no co Ty, tu same anioły, tolerancyjne itd.

Akurat w tej materii to panie są znacznie bardziej restrykcyjne, znacznie łatwiej je czymś zrazić, są znacznie mniej tolerancyjne. Faceci z reguły mają "żyłkę trenera" - nawet jeśli jest słabo to są skorzy do treningów. I dopiero po jakimś czasie jak już są zdesperowani, zniechęceni to im się odechciewa.

U kobiet nie. U nich nawet pierwszy pocałunek musi być taki jak ... w wyobrażeniach, w ich głowie. Czyli "naturalnie", czyli super, hiper, wg ich wyobrażeń. Taka jest psychika kobiet. Wiele książek o tym pisze. Po co np. 50 poduszek w mieszkaniu ? Nie praktyczne, nie potrzeba aż tylu, ale w głowie kobiety wszystko musi być idealnie - tzn. wg jej wizji No i potem jak już są te poduszki, wino, całe otoczenie jest idealne (wg nich, bo facet nawet tego nie zauważy) to ... tak, dalej też musi być idealnie tj. wg ich wyobrażeń. Broń Boże złap nie tu gdzie trzeba, albo kiepsko pocałuj. PRZEPADŁEŚ To nic, że Twoja poprzednia to uwielbiała, tą trafi szlag i niemalże wywali Ciebie z łóżka jak coś spartolisz

Już widzę te wszystkie +25, przyzwyczajone do seksu i nagle ktoś im daje 20-latka, który dochodzi w minutę. Już widzę tą "tolerancję"... haha

Faceci w tej materii są znacznie bardziej tolerancyjni. Tzn. okej, równouprawnienie ma swoje złe strony. Faceci też zaczynają się zmieniać. Też zaczynają oczekiwać "uniesień" , mega orgazmów itd. ... , tak jak w wyobrażeniach (z pornoli)
a to jakies wnioski z wlasnych doswiadczeni? :P
wspolczuje zycia seksualnego. Jakos nigdy nie slyszalam podobnych opini
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 08:42   #2010
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Gregorius_ Pokaż wiadomość
Nie no co Ty, tu same anioły, tolerancyjne itd.

Akurat w tej materii to panie są znacznie bardziej restrykcyjne, znacznie łatwiej je czymś zrazić, są znacznie mniej tolerancyjne. Faceci z reguły mają "żyłkę trenera" - nawet jeśli jest słabo to są skorzy do treningów. I dopiero po jakimś czasie jak już są zdesperowani, zniechęceni to im się odechciewa.

U kobiet nie. U nich nawet pierwszy pocałunek musi być taki jak ... w wyobrażeniach, w ich głowie. Czyli "naturalnie", czyli super, hiper, wg ich wyobrażeń. Taka jest psychika kobiet. Wiele książek o tym pisze. Po co np. 50 poduszek w mieszkaniu ? Nie praktyczne, nie potrzeba aż tylu, ale w głowie kobiety wszystko musi być idealnie - tzn. wg jej wizji No i potem jak już są te poduszki, wino, całe otoczenie jest idealne (wg nich, bo facet nawet tego nie zauważy) to ... tak, dalej też musi być idealnie tj. wg ich wyobrażeń. Broń Boże złap nie tu gdzie trzeba, albo kiepsko pocałuj. PRZEPADŁEŚ To nic, że Twoja poprzednia to uwielbiała, tą trafi szlag i niemalże wywali Ciebie z łóżka jak coś spartolisz

Już widzę te wszystkie +25, przyzwyczajone do seksu i nagle ktoś im daje 20-latka, który dochodzi w minutę. Już widzę tą "tolerancję"... haha

Faceci w tej materii są znacznie bardziej tolerancyjni. Tzn. okej, równouprawnienie ma swoje złe strony. Faceci też zaczynają się zmieniać. Też zaczynają oczekiwać "uniesień" , mega orgazmów itd. ... , tak jak w wyobrażeniach (z pornoli)
Tak, tak, tak... Każda z nas ma sryliard poduszeczek i skreśla faceta po pierwszym pocałunku jeśli ten nie wyglądał jak z komedii romantycznej. No i oczywiście zero wyrozumiałości. Bo przecież żadna z nas nie wie o tym, że seks też czasem wymaga dogrania się i poznania wzajemnie swoich ciał i nie zawsze od razu jest wielkie uau.
Ponownie pięknie generalizujesz.

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-03 22:09:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:37.