Wyjazd faceta do przyjaciółki - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-27, 16:59   #211
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Wyjazd faceta do przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
O matulu... Czyli każdy facet chce cie przelecieć bo nie masz na tyle interesującej osobowości żeby się z toba przyjaznic? Wtf. Jakie to paskudne myślenie wobec samej siebie i wobec mężczyzn.

wysłane telepatycznie
Właśnie nie wiem, kogo bardziej krzywdzi, ale mężczyzn jest całe mnóstwo, a Kasia tylko jedna.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 17:06   #212
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 603
Dot.: Wyjazd faceta do przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
napisała
Jak ktoś nam się podoba fizycznie -to automatycznie musi to świadczyć o seksie? bo w moim życiu tak to nie funkcjonuje jak już gdzieś to doczytałaś.

Ludzie mogą być razem w związku ,jedno może ciągnąc do drugiego ale to wcale nie znaczy że będę ze sobą sypiać. jej

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
O matulu... Czyli każdy facet chce cie przelecieć bo nie masz na tyle interesującej osobowości żeby się z toba przyjaznic? Wtf. Jakie to paskudne myślenie wobec samej siebie i wobec mężczyzn.

wysłane telepatycznie
A dlaczego Ty sprowadzasz wszystko do seksu ? ja nie uważam że każdy facet chciałby mnie tylko przelecieć ,ale że jestem na tyle interesująca że chciałby być ze mną w związku a nie się tylko przyjaźnić .Kapujesz teraz?
20e6ad78eac783f5bf2c2aaa836e9e1e07b2d6f9_61d4dfb026b9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 17:10   #213
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Wyjazd faceta do przyjaciółki

Nie. Nie bardzo. Związek od przyjaźni różni pociąg seksualny wg ciebie. Więc i tak twoje teoria sprowadza się do tego że nie ma faceta który by cie lubił i ufal ci bo jesteś fajnym człowiekiem tylko każdy by chciał cie przelecieć. Ten tego.... nawet samo pisanie tego powoduje u mnie niesmak.
Sama siebie postrzegasz wyłącznie jako obiekt pożądania a nie po prostu człowieka. Jakiś paskudny kosmos to jest.

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.

Edytowane przez zakonna
Czas edycji: 2016-11-27 o 17:11
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 17:57   #214
mikolajkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 312
Dot.: Wyjazd faceta do przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Nie. Nie bardzo. Związek od przyjaźni różni pociąg seksualny wg ciebie. Więc i tak twoje teoria sprowadza się do tego że nie ma faceta który by cie lubił i ufal ci bo jesteś fajnym człowiekiem tylko każdy by chciał cie przelecieć. Ten tego.... nawet samo pisanie tego powoduje u mnie niesmak.
Sama siebie postrzegasz wyłącznie jako obiekt pożądania a nie po prostu człowieka. Jakiś paskudny kosmos to jest.

wysłane telepatycznie
Tak, tylko mi sie wydaje ze Kasia uwaza, ze jest ona tak wspaniala osoba ze absolutnie kazdy facet (a przynajmniej Ci ktorzy sie chca z nia przyjaznic) chca byc z nia w zwiazku. Czyli jesli juz ktorys by uznal ze ma tak wspanialy charakter zeby sie z nia przyjaznic, to sama przyjazn im nie wystarczy, bo beda chcieli byc z nia w zwiazku. Bo jest tak za...ista ze sama przyjazn to za malo. Czyli uprzedmiotowienie kobiety + egocentryzm level hard + narcyzm chyba to sie w psychologii nazywa...? Wow. Braklo mi slow.

Edytowane przez mikolajkowa
Czas edycji: 2016-11-27 o 17:59
mikolajkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 18:01   #215
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Wyjazd faceta do przyjaciółki

Wiecie co xD Wam napisać szpilka to któraś będzie pisała o siekierze Dajcie już lepiej spokój xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 18:05   #216
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Wyjazd faceta do przyjaciółki

Cytat:
]Nie ,nie zakładam -po prostu sądzę że żaden mężczyzna by nie chciał się ze mną przyjaźnić ,bo jestem nad wraz atrakcyjna i nie chciałabym mi się wieżyc że nie czuje do mnie żadnego pociągu fizyczne -nie ufałabym szczerym incydencją takie faceta.Ja nie wierzę w takie przyjaźnie niezależnie od tego jak piękna czy mało urodziwa jest taka kobieta.


Skromność jest Twoją mocną stroną w równym stopniu co język polski.

Przyjmij jednak do wiadomości, że nie wszyscy, ba nawet nie większość ludzi postrzega siebie i innych jako obiekty seksualne.

A tak bardziej ogólnie do reszty - jak chodzicie na randki to pierwsze co robicie to upewniacie się, że potencjalny partner nie ma żadnych przyjaciół bo jak przypadkiem ma to out albo ultimatum?


Gdzie jest Mijanou, duży potencjał roboczy widzę

Edytowane przez 3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Czas edycji: 2016-11-27 o 18:06
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 18:27   #217
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Wyjazd faceta do przyjaciółki

Powoli się wyłania przykry obraz facetów w tym wszystkim. Trzeba łańcucha i kagańca, bo bez tego kuszenie losu. Bez kontroli od razu by generowali niedwuznaczne sytuacje i zdradzali. Naprawdę warto być z kimś, o kim się ma tak niskie mniemanie? To jest pogarda dla facetów jako gatunku czy akurat tych portek, które aktualnie się przypałętały? Chyba już lepiej być singlem niż żyć w ciągłej niepewności.

Było już trochę o szacunku wobec kobiet, jak najbardziej się zgadzam z tymi postami mówiącymi o szowiniźmie. A co z szacunkiem do faceta? Czytam co niektóre posty i mam przed oczami zwierzęta wiedzione instynktem.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-27, 19:17   #218
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: Wyjazd faceta do przyjaciółki

Kasia zaznaczyła, że (pomijając oczywiste kwiatki) przyjaźni z facetami nie uznaje, bo przyjaźń to dla niej bardzo bliska relacja, niemal równie bliska jak związek, a że nie uprawia seksu będąc w związku, to hipotetycznie przyjaźniąc się z facetem i będąc w związku byłaby jednocześnie w dwóch bardzo podobnych relacjach (tak emocjonalnie jak i technicznie) - analogicznie jakby jej facet miał przyjaciółkę, to wiele by temu nie brakowało do trójkąta, w którym nie chciałaby być.
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 19:38   #219
mikolajkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 312
Dot.: Wyjazd faceta do przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Powoli się wyłania przykry obraz facetów w tym wszystkim. Trzeba łańcucha i kagańca, bo bez tego kuszenie losu. Bez kontroli od razu by generowali niedwuznaczne sytuacje i zdradzali. Naprawdę warto być z kimś, o kim się ma tak niskie mniemanie? To jest pogarda dla facetów jako gatunku czy akurat tych portek, które aktualnie się przypałętały? Chyba już lepiej być singlem niż żyć w ciągłej niepewności.

Było już trochę o szacunku wobec kobiet, jak najbardziej się zgadzam z tymi postami mówiącymi o szowiniźmie. A co z szacunkiem do faceta? Czytam co niektóre posty i mam przed oczami zwierzęta wiedzione instynktem.
Zgadzam sie, i tu jest pies pogrzebany w ogolnym braku zrozumienia dla rownosci plci: trzeba obie plcie szanowac, jako ludzi. Osobiscie dostaje drgawek jak slysze: 'kobieta powinna' tak samo jak 'facet powinien'. Faceci tez sa dyskryminowani, chociazby przez pryzmat ukazywania uczuc itp, nazywani 'ciotami' albo i jeszcze lepiej.

Traktujmy sie kurde rowno, sa wrazliwi faceci i sa silne kobiety. I fajnie.
mikolajkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 19:51   #220
adeedra
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 1 268
Dot.: Wyjazd faceta do przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez mikolajkowa Pokaż wiadomość
Zgadzam sie, i tu jest pies pogrzebany w ogolnym braku zrozumienia dla rownosci plci: trzeba obie plcie szanowac, jako ludzi.
Ale gdzie wy tu widzicie nierówność płci, jak taki sam kaganiec i brak szacunku jest narzucany i na kobietę i na mężczyznę? Przecież obie piszą, że ani same nie chcą przyjaciół, ani nie życzą sobie żeby partner miał - to równouprawnienie, tylko mroczne.
adeedra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 19:55   #221
mikolajkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 312
Dot.: Wyjazd faceta do przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Ale gdzie wy tu widzicie nierówność płci, jak taki sam kaganiec i brak szacunku jest narzucany i na kobietę i na mężczyznę? Przecież obie piszą, że ani same nie chcą przyjaciół, ani nie życzą sobie żeby partner miał - to równouprawnienie, tylko mroczne.
Ej nie no, fakt ze pewnie masz racje, w tym watku jest rownouprawnienie bo obie plcie tak samo sie chca rzucac na przyjaciol plci przeciwnej, polynelam Ale mi sie generalnie feministyczny zryw wlaczyl jak czytam dyrdymaly
mikolajkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-27, 20:50   #222
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Wyjazd faceta do przyjaciółki

No właśnie, każdy sam ustala granicę ale jakby co to są dyrdymały i trzymanie na smyczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 20:53   #223
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Wyjazd faceta do przyjaciółki

Że istnieje pokręcona wizja równouprawnienia wiadomo - nie zapominajmy przecież o tej przyjaciółce, która tylko czeka aż zostanie z facetem sam na sam i go sobie odbije. W tym układzie nie ma szacunku dla nikogo, ani dla partnera ani dla jego znajomych i w skrajnych przypadkach ani dla siebie.

W dalszym ciągu nie doszukałam się żadnego logicznego wytłumaczenia dla takiego światopoglądu, który jednocześnie przeczyłby teoriom o własnej niepewności itp przemaglowanym już wcześniej. Padło stwierdzenie, że nie ma potrzeby przyjaźnienia się z płcią przeciwną albo że niektórzy ludzie nie lubią się zastanawiać i drążyć.

Na własnym przykładzie, co by nie drażnić nikogo - w pracy mam powiedzmy 50% facetów i 50% babek. Przychodzi ktoś nowy, zaczyna nam się dobrze gadać, postanawiamy przenieść znajomość również na po pracy (...) zaprzyjaźniamy się. Statystycznie mam taką samą szansę skumać się z facetem jak i kobietą. I jeżeli świetnie się dogaduję z osobą, to pal licho jakiej jest płci. Czemu to nagle ma mieć jakiekolwiek znaczenie? Czy już od pierwszego dnia tej osoby w pracy mam omijać na 5 metrów, bo jest facetem i nigdy nie wiadomo? Albo skoro można mieć znajomego, kolegę, a przyjaciela już nie to w którym momencie tę znajomość należy uciąć/zahamować?
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 20:55   #224
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Wyjazd faceta do przyjaciółki

No dla mnie przyjaźń a spotkanie się na herbatę czy rozmowę po pracy to zasadnicza różnica. Dla mnie przyjaciel jest jak rodzina i na taką bliskość mojego Tż z żadną kobietą bym się nie zgodziła a zawsze może ode mnie odejść to o jakiej smyczy mówimy ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 20:56   #225
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Wyjazd faceta do przyjaciółki

Szantaż emocjonalny zawsze w cenie....

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 20:58   #226
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Wyjazd faceta do przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez Sofiax Pokaż wiadomość
No dla mnie przyjaźń a spotkanie się na herbatę czy rozmowę po pracy to zasadnicza różnica. Dla mnie przyjaciel jest jak rodzina i na taką bliskość mojego Tż z żadną kobietą bym się nie zgodziła a zawsze może ode mnie odejść to o jakiej smyczy mówimy ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przeraża nawet słownictwo, którego używasz.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 21:01   #227
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Wyjazd faceta do przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez Sofiax Pokaż wiadomość
No dla mnie przyjaźń a spotkanie się na herbatę czy rozmowę po pracy to zasadnicza różnica. Dla mnie przyjaciel jest jak rodzina i na taką bliskość mojego Tż z żadną kobietą bym się nie zgodziła a zawsze może ode mnie odejść to o jakiej smyczy mówimy ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego dałam (...) żeby nie opisywać całego procesu tworzenia się przyjaźni. Efektem finalnym jest przyjaźń w takiej formie jaką opisujesz. Przecież relacje między ludźmi ewoluują nieustannie, znajomy od kawy w przyszłości może stać się najbliższym przyjacielem. Dlatego mnie zastanawia w jaki sposób to ucinać i kiedy poznać, że to ten moment.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 21:01   #228
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Wyjazd faceta do przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez Sofiax Pokaż wiadomość
No dla mnie przyjaźń a spotkanie się na herbatę czy rozmowę po pracy to zasadnicza różnica. Dla mnie przyjaciel jest jak rodzina i na taką bliskość mojego Tż z żadną kobietą bym się nie zgodziła a zawsze może ode mnie odejść to o jakiej smyczy mówimy ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No a jak się okaże, że Twój nowy partner ma przyjaciółkę z czasów przedzwiązkowych to też albo-albo?
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 21:02   #229
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Wyjazd faceta do przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Szantaż emocjonalny zawsze w cenie....

wysłane telepatycznie
To jest wybór, ja się nie kryję z moimi poglądami od początku związku tak samo jak mówię wprost, prosto w oczy (polecam) że nie toleruję narkotyków, palenia marihuany, nadużywania %, kłamstw, zdrady i zbyt bliskich kontaktów z innymi kobietami (teraz zaznaczę też że przemocy psychicznej i fizycznej także nie toleruję bo widać to nie jest oczywiste). Jeżeli to jest szantaż emocjonalny to fajnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-27, 21:05   #230
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Wyjazd faceta do przyjaciółki

Żyjesz w świecie iluzji. Nieprawdaż?

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 21:07   #231
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Wyjazd faceta do przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Żyjesz w świecie iluzji. Nieprawdaż?

wysłane telepatycznie
Broni znanego sobie porządku świata. Gdzieś z zewnątrz docierają sygnały, że coś nie pasuje, więc trzeba głębiej się okopać.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 21:09   #232
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Wyjazd faceta do przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez Sofiax Pokaż wiadomość
To jest wybór, ja się nie kryję z moimi poglądami od początku związku tak samo jak mówię wprost, prosto w oczy (polecam) że nie toleruję narkotyków, palenia marihuany, nadużywania %, kłamstw, zdrady i zbyt bliskich kontaktów z innymi kobietami (teraz zaznaczę też że przemocy psychicznej i fizycznej także nie toleruję bo widać to nie jest oczywiste). Jeżeli to jest szantaż emocjonalny to fajnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O ile reszta jest w miarę jasna (powiedzmy), o tyle jak definiujesz wyróżnione? Mówisz od kropki do kropki co i jak czy biedny facet ma się domyślać czy kawa z koleżanką jest ok czy w ogóle nie wolno mu się do drugiej osoby odezwać jeśli nie ma penisa?
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 21:18   #233
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Wyjazd faceta do przyjaciółki

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;6800792 1]O ile reszta jest w miarę jasna (powiedzmy), o tyle jak definiujesz wyróżnione? Mówisz od kropki do kropki co i jak czy biedny facet ma się domyślać czy kawa z koleżanką jest ok czy w ogóle nie wolno mu się do drugiej osoby odezwać jeśli nie ma penisa?[/QUOTE]
Od kropki do kropki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 21:22   #234
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Wyjazd faceta do przyjaciółki

Miałaś 16 lat, gdy rozpoczął się Twój związek, prawda? Na samym początku wyznaczyłeś takie granice, czy jeszcze o nich sama nie wiedziałaś i wyznaczasz je sukcesywnie w trakcie upływu czasu w związku?
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 21:25   #235
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Wyjazd faceta do przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Miałaś 16 lat, gdy rozpoczął się Twój związek, prawda? Na samym początku wyznaczyłeś takie granice, czy jeszcze o nich sama nie wiedziałaś i wyznaczasz je sukcesywnie w trakcie upływu czasu w związku?
Byłam już po 2 letnim związku z 20 latakiem i znałam swoje granice.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 21:27   #236
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Wyjazd faceta do przyjaciółki

a to Ci się żarcik udał.

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 21:28   #237
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Wyjazd faceta do przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
a to Ci się żarcik udał.

wysłane telepatycznie
aha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 21:41   #238
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Wyjazd faceta do przyjaciółki

Wracając do tematu
Często jest tak, że mamy X czasu kolegę, koleżankę, przyjaciółkę, czy przyjaciela. Ta osoba znajduje sobie kogoś, i wtedy robią się 'problemy formalne'- można wyjść razem, ale to nie to samo, bo nie wiadomo, jak fajna i sympatyczna, ta osoba to nie jest ten wieloletni kumpel/przyjaciel, tylko nowy znajomy. Rozumiem obawy, ale wydaje mi się, że nie zawsze musi być drugie dno, gdy kobieta spotyka się sam na sam z facetem.
__________________
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Każde życie jest tak dobre, jak dobry jest człowiek, który je prowadzi.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 21:47   #239
Sofiax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 550
Dot.: Wyjazd faceta do przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Wracając do tematu
Często jest tak, że mamy X czasu kolegę, koleżankę, przyjaciółkę, czy przyjaciela. Ta osoba znajduje sobie kogoś, i wtedy robią się 'problemy formalne'- można wyjść razem, ale to nie to samo, bo nie wiadomo, jak fajna i sympatyczna, ta osoba to nie jest ten wieloletni kumpel/przyjaciel, tylko nowy znajomy. Rozumiem obawy, ale wydaje mi się, że nie zawsze musi być drugie dno, gdy kobieta spotyka się sam na sam z facetem.
Ja pisałam że przyjaźń to coś więcej niż wyjść i pogadać ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sofiax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-27, 21:49   #240
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Wyjazd faceta do przyjaciółki

Cytat:
Napisane przez Sofiax Pokaż wiadomość
Ja pisałam że przyjaźń to coś więcej niż wyjść i pogadać ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ona w ogóle nie odpisywała tobie.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-02 16:42:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.