Była waszego faceta jest atrakcyjniejsza od was - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-20, 15:56   #121
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Była waszego faceta jest atrakcyjniejsza od was

Cytat:
Napisane przez Bezradnam Pokaż wiadomość
To inna sprawa, ale jednak w PL to rzadkosc obecnie. Poza tym jak ktos nawet jest z patologicznej rodziny, ale pójdzie do pracy, odetnie się od toksycznego srodowiska, to ma milion możliwosci ukonczenia szkoły.


No i dlatego tym bardziej brak wykształcenia swiadczy o braku inteligencji.
O borze, kolejny nudny troll.. chyba, że już mieliśmy przyjemność...


Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja od partnera oczekuję pełnej szczerości, nawet, jeśli ma mnie to trochę zaboleć.
A jak może bardzo boleć?
&
jak odróżniacie szczerość od zwykłego znęcania się i podkopywania ego?


Cytat:
Napisane przez Bezradnam Pokaż wiadomość
Podobnie jest z byłymi, o których jest ten wątek. "Twoja ex była lepsza w łóżku ode mnie?" - "Skąd, była gorsza" brzmi prawidłowa odpowiedź.
Gdybym ja zadała to pytanie, prawidłowa odpowiedź brzmi "idź się położyć, przygotuję zimny kompres".


Cytat:
Napisane przez Bezradnam Pokaż wiadomość
Jak to żenujące. Przecież można to zakomunikować na wiele sposobów. W gruncie rzeczy facet nie musi ci pokazywać, że jestes mniej atrakcyjna od byłej. Wystarczy że nie pokaże ci że jestes atrakcyjniejsza
Może pokazać, że nie porównuje obecnej do byłej i że nie jest frustratem.


Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Jesteś jednym z nich?

Jesteś jednym z nich. Ech. Mówi się trudno, żyje się dalej.
Ależ skąd....
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 16:41   #122
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Była waszego faceta jest atrakcyjniejsza od was

Nie mam pojęcia. Nawet mnie to nie interesowało i nie interesuje jak wyglądały.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 18:38   #123
Bezradnam
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 77
Dot.: Była waszego faceta jest atrakcyjniejsza od was

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia. Nawet mnie to nie interesowało i nie interesuje jak wyglądały.
Szacun.
Bezradnam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 19:35   #124
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Była waszego faceta jest atrakcyjniejsza od was

Teraz tak z zycia napisze, ze moj facet wiem, ze mial jedna byla i rozumialam to, ale nie obchodzilo mnie jak ona wyglada. Dla mnie to normalne, nie czuje potrzeby sie porownywac. No a i tak byli krotko razem, my juz razem 8 lat.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 21:43   #125
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Była waszego faceta jest atrakcyjniejsza od was

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
A jak może bardzo boleć?
&
jak odróżniacie szczerość od zwykłego znęcania się i podkopywania ego?
Dla mnie szczerość polega na tym, że na pytanie "Nie sądzisz, że powinnam znowu kupić karnet na siłownię?" odpowiada tak, jeśli rzeczywiście mi się przytyło, albo na pytanie "Jak wyglądam w tych spodniach?" odpowiada "Wiesz, trochę optycznie zwiększają ci tyłek, nie wiem, czy powinnaś je brać".

W znęcaniu facet bezkompromisowo i nawet bez pytania krytykuje swoją partnerkę, lub jakąś część jej wyglądu/charakteru. Na przykład "jesteś głupia", albo "powinnaś schudnąć, sąsiadka z dołu ma taką ładną figurę", co można powiedzieć po prostu tak: "wiesz, ostatnio trochę za dużo pizzy jemy, więc może kupię nam karnety na siłownię?"
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 21:50   #126
sarkastyczna29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 16
Dot.: Była waszego faceta jest atrakcyjniejsza od was

Ja nie lubie odpowiadać na takie pytania ale nie tylko mojemu facetowi ale takze jego kolegom podobam sie bardziej. O tamtej sądzili ze jest brzydka. Kiedyś na imprezie uslyszalam jak jego kolega mowi - no Rafał wkoncu znalazles ładną dziewczynę. Znalam ją, nie mam sie za bóg wie co ale ona nie dorasta mi do pięt. Nie przesadzę jesli powiem ze wizerukowo laska zatrzymala się w latach 90 a jej ulubionym sklepem jest bazar. Ogolnie nic do niej nie mam, ale powinna o siebie zadbać.

Ona 2/10


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sarkastyczna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 22:06   #127
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Była waszego faceta jest atrakcyjniejsza od was

Cytat:
Napisane przez sarkastyczna29 Pokaż wiadomość
Ja nie lubie odpowiadać na takie pytania ale nie tylko mojemu facetowi ale takze jego kolegom podobam sie bardziej. O tamtej sądzili ze jest brzydka. Kiedyś na imprezie uslyszalam jak jego kolega mowi - no Rafał wkoncu znalazles ładną dziewczynę. Znalam ją, nie mam sie za bóg wie co ale ona nie dorasta mi do pięt. Nie przesadzę jesli powiem ze wizerukowo laska zatrzymala się w latach 90 a jej ulubionym sklepem jest bazar. Ogolnie nic do niej nie mam, ale powinna o siebie zadbać.

Ona 2/10


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lol. Pogratulowac buraczanego towarzystwa. Zebralo sie konsylium prawdziwych samcow i zgodnie wydalo wyrok, ze kolejna prezentuje sie lepiej. Jak grupa chlopow oceniajaca krowy na targu.
Co w ogole ich obchodzi jak Ty wygladasz i jak wygladala tamta.

Co do drugiej czesci - powinna bo? Bo Ty tak mowisz? Bo buraczane towarzystwo stwierdzilo, ze nie prezentuje sie odpowiednio?
Lamiaca wiadomosc: dziewczyny sa rozne. Moze ona akurat lubi swoj makijaz a'la kleczkowska (z tym mi sie kojarza lata 90) z panterka z bazaru i jest z tym szczesliwa. I nic Tobie niepytanej do tego.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-20, 22:17   #128
Bezradnam
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 77
Dot.: Była waszego faceta jest atrakcyjniejsza od was

Cytat:
Napisane przez sarkastyczna29 Pokaż wiadomość
Ja nie lubie odpowiadać na takie pytania ale nie tylko mojemu facetowi ale takze jego kolegom podobam sie bardziej. O tamtej sądzili ze jest brzydka. Kiedyś na imprezie uslyszalam jak jego kolega mowi - no Rafał wkoncu znalazles ładną dziewczynę. Znalam ją, nie mam sie za bóg wie co ale ona nie dorasta mi do pięt. Nie przesadzę jesli powiem ze wizerukowo laska zatrzymala się w latach 90 a jej ulubionym sklepem jest bazar. Ogolnie nic do niej nie mam, ale powinna o siebie zadbać.

Ona 2/10


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Okropna jestes.
Bezradnam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 22:32   #129
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Była waszego faceta jest atrakcyjniejsza od was

Jeden post, toż to troll, ogarnijcie
__________________
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Każde życie jest tak dobre, jak dobry jest człowiek, który je prowadzi.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 15:09   #130
standup
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 346
Dot.: Była waszego faceta jest atrakcyjniejsza od was

ten wątek skłonił mnie do przemyśleń
mój facet nigdy nie zaczyna tematu byłych, ja troszkę wypytałam na początku ale bez szczegółów, wiem że jego była była ładna, nawet bardzo, widziałam zdjęcie (nie pokazywał mi, sama wyszperałam :P), na początku mnie to troszkę ukuło. ale on nigdy nie dał mi odczuć że była ode mnie ładniejsza. nawet jeśli tak uważa to nigdy by mi tego nie powiedział bo i po co? i nawet jak myślę sobie, że ona może bardziej mu się podobała to póki mi tego nie powie wprost to się tym nie przejmuje. co innego jakby mówił to wprost, porównywał nas, to wtedy pewnie byłoby mi trochę przykro. nie uważam że muszę być dla niego najpiękniejsza na świecie, bo nie jest ślepym człowiekiem, ja jestem nawet atrakcyjna ale wiem że są ładniejsze ode mnie i chill, ale jakby mnie uświadomił na ten temat, albo jakbym się dowiedziała od jego kolegów to byłoby mi przykro.
ze mną za to jest tak, że mojego tż oceniam z wyglądu na 4,5/6. miałam chłopaka którego bym oceniła na 5,5/6 (tylko wygląd). co nie znaczy że mój mi się nie podoba, nie pociąga mnie itp. no ale ja bym mu nigdy tego nie powiedziała bo po co?
standup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-21, 20:32   #131
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Była waszego faceta jest atrakcyjniejsza od was

nie no, jak mówi, że jestem najpiękniejsza na świecie, to chyba logiczne, że tamte były brzydsze, nie?
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-21, 22:57   #132
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Była waszego faceta jest atrakcyjniejsza od was

Jestem znacznie atrakcyjniejsza, generalnie myślę że postawiłam wystarczająco wysoko poprzeczkę
poshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-22, 12:20   #133
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Była waszego faceta jest atrakcyjniejsza od was

Podobno to ja jestem dużo bardziej atrakcyjniejsza od byłej tż. Nie jest to tylko jego zdanie, ale dużo osób,znajomych czy nawet sasiadów tak stwierdziło. Niemniej i co z tego,ze wyglądam lepiej,skoro z charakteru jestem gorsza.
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 13:20:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.