Randki przez Internet - Wasze doświadczenia - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-04, 21:07   #451
Euuphobiaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 16
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Dobrze, że napisałaś. Teraz zobaczysz, czy dalej się to rozwinie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Euuphobiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 21:10   #452
felixindahouz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 719
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez sadnesss Pokaż wiadomość
Moje drogie! Napisałam jakieś 2h temu (przez te kilka dni zdążyłam ochłonąć), zwykłe pytanie jak mu minął weekend. Odziwo odpisał bardzo szybko, że był dość mocno zapracowany i nawet nie wie kiedy zlecial. Pyta się co u mnie... dobrze czy niedobrze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba jeszcze nie masz za bardzo doświadczenia ;p To jeszcze nic nie znaczy. W zasadzie dopóki nie minie z 8-10 spotkań, to to wszystko prawie jest bez znaczenia, może się rozpaść z losowych przyczyn w dowolnym momencie. Zatem niczym się nie przejmuj, kontynuuj rozmowę i nie rób z tego niczego wielkiego
__________________
Mówię jak jest.
felixindahouz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 21:31   #453
sadnesss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 31
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez felixindahouz Pokaż wiadomość
Chyba jeszcze nie masz za bardzo doświadczenia ;p To jeszcze nic nie znaczy. W zasadzie dopóki nie minie z 8-10 spotkań, to to wszystko prawie jest bez znaczenia, może się rozpaść z losowych przyczyn w dowolnym momencie. Zatem niczym się nie przejmuj, kontynuuj rozmowę i nie rób z tego niczego wielkiego
Niestety zdaje sobie z tego sprawę, więc się nie napalam. Pewnie i tak skończę Forever alone xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sadnesss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 22:30   #454
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez sadnesss Pokaż wiadomość
Niestety zdaje sobie z tego sprawę, więc się nie napalam. Pewnie i tak skończę Forever alone xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trochę wiary w siebie, to nie jest ostatni facet na tej planecie
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-06, 06:06   #455
mintbe
Przyczajenie
 
Avatar mintbe
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 7
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Ja poznalam przez neta mojego byłego chłopaka, a zarazem pierwszego. Pisalismy tydzień a później sie spotkalismy. Na pierwszym spotkaniu było bardzo fajnie, byliśmy w kinie, Później spacerowalismy, potem pojechalismy na jedzenie do maka i odwiózł mnie do domu. Ale to ogółem była bardzo śmieszna sytuacja

No może nie śmieszna. Ale zamieszanie sie zrobiło..

Wstydzilam sie powiedzieć w domu że jade na randkę z kimś poznanym przez neta więc powiedzialam że jade z koleżanką na te świąteczne ciężarówki od coca cola. Tylko moja kuzynka co mnie malowała wiedziała prawdę.mialam do niej pisać raz na pół godziny. No ale jak byłam w kinie to mi to przeszkadzało j w pewnym momencie wylaczylam telefon. Stwierdziłam ze przecież nic sie nie stanie. a w domu to była afera. Moja mama chciała dzwonić na policję , a moja siostra znalazła go na fb i do niego napisała troszkę wulgarnie co ze mną jest.

Ogółem to między mną a nim to różnie bywało. Ciagnelismy to od grudnia 2016 do teraz i właśnie sie skonczylo.

Cóż ja mogę powiedzieć. Zawsze warto spróbować.
mintbe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-06, 10:50   #456
Matequeq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 6
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Kiedyś myślałem, że jedynie co mnie tam spotka to stado zdesperowanych kobiet, to o dziwo trafiłem na bardzo ciekawą dziewczynę, z którą tworzyliśmy związek przez prawie 3 lata to było moje pierwsze spotkanie na tinderze, i od razu zaiskrzyło niestety związek zakończył się tym że dziewczyna nie dojrzała do poważnego związku. Następnie po paru miesiącach założyłem konto na badoo i również poznałem ciekawą dziewczynę z którą byłem przez rok,
niestety tym razem kobieta nie była wobec mnie szczerza i zabawiła się moimi uczuciami, to było również pierwsze spotkanie na tamtym portalu no cóż może akurat do trzech razy sztuka
Matequeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 02:55   #457
ElectricLove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 70
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Randkowałam na sympatii
Pierwsza randka z facetem co mnie oszukał bo wstawił zdjęcie kolegi a przyszedł inny facet, był okropny a później dodatkowo próbował mnie śledzić mimo że mu odmówiłam pogoniłam go w cholere.

Drugi facet okazał się bogaty w miarę jakiś pedancik trochę zbyt kobiecy mimo że fajnie się pisało.

Trzeci facet super się pisało ale się okazało że z wyglądu jednak realnie gorzej wyglądał niż na zdjęciu więc też pogoniłam.

Czwarty nie był najgorszy na pierwszym spotkaniu nawet mi się spodobał ale nie pracował i jakiś biedny był ale nie oto chodziło, na drugim spotkaniu próbował mnie pocałować a mnie obrzydziło to, później próbował pisać że się zakochał.

Piąty był starszy o 9 lat ale był najlepszą opcją był bardzo atrakcyjny z wyglądu i charakter super, niestety rozmowa się nie kleiła..kontakt się urwał.

Szósty był Okej ale później się przyznał że ma dziewczynę i ją oszukuje.

Siódmy pierwszy raz spotkałam blondyna który mi się tak spodobał byliśmy razem miesiąc a później mnie zostawił bo nie mogłam siedzieć do późna (wtedy jeszcze mieszkałam u rodziców).

Ósmy Normalny chłopak z klasą spotkałam się z nim dwa razy był nawet u mnie w domu ale obrzydzenie mnie wzięło jak poczułam zapach jego ciała ( do tej pory widzę go jak przychodzi jeść do mojej pracy).

Dziewiąty jestem z nim już 3 lata ale mam przeczucie że też nic nie wyjdzie.


Za jakiś czas chyba planuje wrócić na sympatie o ile będę wolna.

Edytowane przez ElectricLove
Czas edycji: 2018-06-09 o 02:59
ElectricLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-09, 02:57   #458
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez ElectricLove Pokaż wiadomość
Randkowałam na sympatii
Pierwsza randka z facetem co mnie oszukał bo wstawił zdjęcie kolegi a przyszedł inny facet, był okropny a później dodatkowo próbował mnie śledzić mimo że mu odmówiłam pogoniłam go w cholere.

Drugi facet okazał się bogaty w miarę jakiś pedancik trochę zbyt kobiecy mimo że fajnie się pisało.

Trzeci facet super się pisało ale się okazało że z wyglądu jednak realnie gorzej wyglądał niż na zdjęciu więc też pogoniłam.

Czwarty nie był najgorszy na pierwszym spotkaniu nawet mi się spodobał ale nie pracował i jakiś biedny był ale nie oto chodziło, na drugim spotkaniu próbował mnie pocałować a mnie obrzydziło to, później próbował pisać że się zakochał.

Piąty był starszy o 9 lat ale był najlepszą opcją był bardzo atrakcyjny z wyglądu i charakter super, niestety rozmowa się nie kleiła..kontakt się urwał.

Szósty był Okej ale później się przyznał że ma dziewczynę i ją oszukuje.

Siódmy pierwszy raz spotkałam blondyna który mi się tak spodobał byliśmy razem miesiąc a później mnie zostawił bo nie mogłam siedzieć do późna (wtedy jeszcze mieszkałam u rodziców).

Ósmy jestem z nim już 3 lata ale mam przeczucie że też nic nie wyjdzie.

Dziewiąty Normalny chłopak z klasą spotkałam się z nim dwa razy był nawet u mnie w domu ale obrzydzenie mnie wzięło jak poczułam zapach jego ciała ( do tej pory widzę go jak przychodzi jeść do mojej pracy)

Za jakiś czas chyba planuje wrócić na sympatie o ile będę wolna.
Dlaczego?

Ja na sympatii poznałam obecnego narzeczonego, ale ilu durniów najpierw musiałam napotkać na swej drodze to.... Ale warto było czekać na tego jedynego
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 03:31   #459
ElectricLove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 70
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8406241 6]Dlaczego?

Ja na sympatii poznałam obecnego narzeczonego, ale ilu durniów najpierw musiałam napotkać na swej drodze to.... Ale warto było czekać na tego jedynego [/QUOTE]

Bo wydaje mi się być alkoholikiem za dużo piję.
ElectricLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 03:36   #460
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez ElectricLove Pokaż wiadomość
Bo wydaje mi się być alkoholikiem za dużo piję.
To znaczy jak dużo pije? Zachowuje się agresywnie po alkoholu, zaniedbuje swoje obowiązki?
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 03:39   #461
ElectricLove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 70
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8406245 6]To znaczy jak dużo pije? Zachowuje się agresywnie po alkoholu, zaniedbuje swoje obowiązki?[/QUOTE]

Piję codziennie po pracy z 4 piwa a w weekend to non stop w urlop również, aż stracił prawo jazdy, agresywny nie jest.
Potrafi wymiotować do zlewu po takiej ilości piw i dalej pić.

Edytowane przez ElectricLove
Czas edycji: 2018-06-09 o 03:41
ElectricLove jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-09, 03:43   #462
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez ElectricLove Pokaż wiadomość
Piję codziennie po pracy z 4 piwa a w weekend to non stop w urlop również, aż stracił prawo jazdy, agresywny nie jest.
Potrafi wymiotować do zlewu po takiej ilości piw i dalej pić.
Masakra! Uciekaj dziewczyno od niego
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 03:49   #463
ElectricLove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 70
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8406246 6]Masakra! Uciekaj dziewczyno od niego [/QUOTE]

Planuję ale teraz nie mam za bardzo gdzie. Muszę jeszcze trochę poczekać.
ElectricLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 04:03   #464
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez ElectricLove Pokaż wiadomość
Planuję ale teraz nie mam za bardzo gdzie. Muszę jeszcze trochę poczekać.
Czyli nie masz możliwości chociaż tymczasowo zamieszkac u kogoś z rodziny albo jakiejś przyjaciółki?
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 07:00   #465
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 991
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez ElectricLove Pokaż wiadomość
Planuję ale teraz nie mam za bardzo gdzie. Muszę jeszcze trochę poczekać.

pracujesz? jeśli tak to szukaj pokoju i uciekaj
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 08:14   #466
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez ElectricLove Pokaż wiadomość
Planuję ale teraz nie mam za bardzo gdzie. Muszę jeszcze trochę poczekać.
Myślę, ze na takich wymowkach cale życie moze Ci upłynąć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-09, 09:54   #467
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Canttouchthis Pokaż wiadomość
Zgadzam się, ja właśnie wielu dziwaków poznałam w realnym świecie i to czasem przez znajomych, więc nie ma reguły


Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
oczywiście !
na takie sprawy nie ma reguły

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez ElectricLove Pokaż wiadomość
Piję codziennie po pracy z 4 piwa a w weekend to non stop w urlop również, aż stracił prawo jazdy, agresywny nie jest.
Potrafi wymiotować do zlewu po takiej ilości piw i dalej pić.
nie chciała bym z kimś takim być. zrób coś dla siebie i wiej od niego.
nic dobrego Cię nie czeka przy jego boku.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 06:09   #468
ElectricLove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 70
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Chce tak zrobić, ale potrzebuje siły do tego psychicznej i muszę zadbać o siebie by poradzić sobie z tym, poza tym mam duzo opłat bo nabrałam na raty różne rzeczy.. Nie chcę isc na pokój bo kiedyś mieszkalam i nie podoba mi się za bardzo. Oprocz oplat musze robić zęby ktore sa drogie , nie mam z czego odłożyć pieniądze bo ciagle cos. A do domu nie wrócę bo bede miec źle, raczej nie mam takiej przyjaciolki ktora by mnie przygarnela.
ElectricLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 22:13   #469
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Dziewczyny, czy któraś próbowała innego portalu niż te najbardziej znane?

Ktoś ma może doświadczenia na przykład z eDarling?
Znajomi mówili, że w sumie płatny portal rokuje lepiej, bo już na stracie trzeba się trochę postarać, wypełnić test, zapłacić, a nie jak Tinder- zdjęcie, 'szukam seksu' i już
Jednak nie jestem przekonana do tych argumentów. Hasło 'portal dla singli z aspiracjami' przywodzi mi na myśl rzesze zakochanych w sobie prawników, którzy przekonani o własnej zaje*istości nie mogą pojąć czemu nie mogą znaleźć godnej siebie kobiety i poszukują laski na ich miarę, która będzie pasowała do obrazka człowieka sukcesu.
__________________
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Każde życie jest tak dobre, jak dobry jest człowiek, który je prowadzi.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-10, 22:15   #470
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez ElectricLove Pokaż wiadomość
Chce tak zrobić, ale potrzebuje siły do tego psychicznej i muszę zadbać o siebie by poradzić sobie z tym, poza tym mam duzo opłat bo nabrałam na raty różne rzeczy.. Nie chcę isc na pokój bo kiedyś mieszkalam i nie podoba mi się za bardzo. Oprocz oplat musze robić zęby ktore sa drogie , nie mam z czego odłożyć pieniądze bo ciagle cos. A do domu nie wrócę bo bede miec źle, raczej nie mam takiej przyjaciolki ktora by mnie przygarnela.
Może powinnaś iść na psychoterapię na nfz?
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 23:06   #471
ElectricLove
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 70
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez _Mia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś próbowała innego portalu niż te najbardziej znane?

Ktoś ma może doświadczenia na przykład z eDarling?
Znajomi mówili, że w sumie płatny portal rokuje lepiej, bo już na stracie trzeba się trochę postarać, wypełnić test, zapłacić, a nie jak Tinder- zdjęcie, 'szukam seksu' i już
Jednak nie jestem przekonana do tych argumentów. Hasło 'portal dla singli z aspiracjami' przywodzi mi na myśl rzesze zakochanych w sobie prawników, którzy przekonani o własnej zaje*istości nie mogą pojąć czemu nie mogą znaleźć godnej siebie kobiety i poszukują laski na ich miarę, która będzie pasowała do obrazka człowieka sukcesu.
Moim zdaniem lepiej sympatia , kiedyś miałam też eDarling i mało się działo, ale zawsze można spróbować .

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8409139 6]Może powinnaś iść na psychoterapię na nfz?[/QUOTE]

Może i tak tylko nie wiem jak to wygląda i czy jest sens iść już teraz mam dużo na głowie.
ElectricLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 23:08   #472
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez ElectricLove Pokaż wiadomość
Moim zdaniem lepiej sympatia , kiedyś miałam też eDarling i mało się działo, ale zawsze można spróbować .

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:05 ----------



Może i tak tylko nie wiem jak to wygląda i czy jest sens iść już teraz mam dużo na głowie.
Polecam przeczytać np. ten artykuł: http://psychoterapia.natemat.pl/1081...chote-na-zycie

Ja sama chodzę na sesje z psychoterapeutą i powiem Ci, że jeśli trafisz na odpowiedniego specjalistę to zaczniesz powoli zmieniać swoje życie na lepsze
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 23:37   #473
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Dziewczyny! Myślę, że znalazłam kogoś dla siebie, ale jeszcze zobaczymy, co z tego wyjdzie Dzisiaj było nasze drugie spotkanie. Przeszkadzało mi to, że się traktujemy jak kumple, dlatego przejęłam inicjatywę. Zaczęłam się do niego przysuwać, dotykać, aż w końcu pocałowałam go w usta Odwzajemnił pocałunek, a potem sam mnie chciał trzymać za rękę. Zobaczymy, co z tego wyjdzie, ale jestem dobrej myśli
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 23:40   #474
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 461
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Folgia Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Myślę, że znalazłam kogoś dla siebie, ale jeszcze zobaczymy, co z tego wyjdzie Dzisiaj było nasze drugie spotkanie. Przeszkadzało mi to, że się traktujemy jak kumple, dlatego przejęłam inicjatywę. Zaczęłam się do niego przysuwać, dotykać, aż w końcu pocałowałam go w usta Odwzajemnił pocałunek, a potem sam mnie chciał trzymać za rękę. Zobaczymy, co z tego wyjdzie, ale jestem dobrej myśli
Super, brawo za przejęcie inicjatywy Życzę Wam powodzenia!!
faf3d67d51656f0b2bcdb9f98a45434bc3aa12e6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 23:43   #475
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

[1=faf3d67d51656f0b2bcdb9f 98a45434bc3aa12e6;8409204 1]Super, brawo za przejęcie inicjatywy Życzę Wam powodzenia!! [/QUOTE]

Dziękuję
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 08:32   #476
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 991
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

nie mam cierpliwości do ciągłego odpisywania na 'co tam/'czym sie zajmujesz'/'jak mija dzien'

moj opis daje pole do popisu. odpuszczam. może za jakiś czas będzie mi się bardziej chciało...
f6ce7c3ca500955a4c7e3c56259edd7b2c023af2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 09:24   #477
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Folgia Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Myślę, że znalazłam kogoś dla siebie, ale jeszcze zobaczymy, co z tego wyjdzie Dzisiaj było nasze drugie spotkanie. Przeszkadzało mi to, że się traktujemy jak kumple, dlatego przejęłam inicjatywę. Zaczęłam się do niego przysuwać, dotykać, aż w końcu pocałowałam go w usta Odwzajemnił pocałunek, a potem sam mnie chciał trzymać za rękę. Zobaczymy, co z tego wyjdzie, ale jestem dobrej myśli
masz jaja dziewczyno !
Życzę powodzonka w tej nowej znajomości !
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 09:29   #478
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

[1=f6ce7c3ca500955a4c7e3c5 6259edd7b2c023af2;8409494 1]nie mam cierpliwości do ciągłego odpisywania na 'co tam/'czym sie zajmujesz'/'jak mija dzien'

moj opis daje pole do popisu. odpuszczam. może za jakiś czas będzie mi się bardziej chciało...[/QUOTE]

Też nie miałam na to siły, ale od czasu do czasu pojawiały się osoby, które brały pod uwagę mój opis. Musisz być cierpliwa

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Cytat:
Napisane przez lady666macbeth Pokaż wiadomość
masz jaja dziewczyno !
Życzę powodzonka w tej nowej znajomości !
Dziękuję, oby szybko się nie skończyło
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 09:47   #479
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Folgia Pokaż wiadomość

Dziękuję, oby szybko się nie skończyło
niech trwa, trwa jak najdłużej !
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 11:53   #480
Rysia16
Zakorzenienie
 
Avatar Rysia16
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 259
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Folgia Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Myślę, że znalazłam kogoś dla siebie, ale jeszcze zobaczymy, co z tego wyjdzie Dzisiaj było nasze drugie spotkanie. Przeszkadzało mi to, że się traktujemy jak kumple, dlatego przejęłam inicjatywę. Zaczęłam się do niego przysuwać, dotykać, aż w końcu pocałowałam go w usta Odwzajemnił pocałunek, a potem sam mnie chciał trzymać za rękę. Zobaczymy, co z tego wyjdzie, ale jestem dobrej myśli
Super! Ja tak totalnie nie potrafię, boję się wyśmiania, odrzucenia, przez to zawsze wszystko mi się pieprzy.
Rysia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-28 21:33:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.