Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-03, 11:01   #601
AnnIsa68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 17
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cześć dziewczyny.
Podglądam Was już od jakiegoś czasu. Wreszcie zdecydowałam się zadzwonić i udało się Też jadę 9 lipca ! Miło będzie Was spotkać, choć przyznam się, że mam stracha.
Która z Was jedzie z Warszawy lub okolic? Może jakoś byśmy się umówiły?
AnnIsa68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 12:14   #602
AnnIsa68
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 17
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2


Edytowane przez AnnIsa68
Czas edycji: 2018-07-03 o 12:26
AnnIsa68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 20:16   #603
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

DO DZIEWCZYN PO .... co miałyście ze sobą w szpitalu i jaka piżama?

Czy miałyście stanik pooperacyjny na zmianę? Przecież trzeba go prać.
Jak to u Was wyglądało?
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 06:14   #604
klaudenka1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 22
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez AnnIsa68 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Podglądam Was już od jakiegoś czasu. Wreszcie zdecydowałam się zadzwonić i udało się Też jadę 9 lipca ! Miło będzie Was spotkać, choć przyznam się, że mam stracha.
Która z Was jedzie z Warszawy lub okolic? Może jakoś byśmy się umówiły?
Ja jadę z Sochaczewa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
klaudenka1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 07:23   #605
niusia_b
Przyczajenie
 
Avatar niusia_b
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 20
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej, no ja jadę tyle że od Tarnowa i tamte okolice. Jest już nas chyba 3 to będzie trochę łatwiej i raźniej. Co ze sobą zabierasz? Masz jakieś badania?
niusia_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 10:31   #606
Seelena1
Selena
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 12
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cześć dziewczyny
No to jest nas już cztery Ja też jestem umówiona na poniedziałek - 9 lipca ... i to dzięki temu forum

Do poradni mam kilkanaście kilometrów.

Zabieram ze sobą skierowanie od lekarza z POZ-u, zaświadczenie od ortopedy, RTG - odcinek szyjny i piersiowy, RTG płuc (będzie potrzebne dopiero przed zabiegiem, ale jak się już naświetlałam, to zrobiłam sobie komplet), rezonans kręgosłupa (ale z początku ubiegłego roku) i USG piersi.

Pozdrawiam i do zobaczenia w poniedziałek
Seelena1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 10:58   #607
mbeatka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: lubelske
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ja jadę z Lublina. Mam zaświadczenie od neurologa, TK kręgosłupa( stare dość, ale tu się raczej nie poprawi, tylko jest gorzej), USG piersi z tego roku. Tyle wystarczyło w Łęcznej. Tam jeszcze trzeba było skierowanie do poradni chirurgi plastycznej a tutaj dziewczyny pisały, że nie jest potrzebne bo to wizyta prywatna. Do zobaczenia w poniedziałek.
mbeatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-04, 12:52   #608
Ataner858
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Do szpitala trzeba zabrac cienki szlafrok, rano po umyciu specjalnych srodkiem ubiera sie koszulke fizelinowa z rozcieciem, ktore mozna ubrac na plecy i zalozyc szlafrok zeby tyłu nie było widac, przybory toaletowe plus klapki pod prysznic to wiadomo. Pizame najlepiej rozpinana z przodu, ja miałam koszule męża plus spodnie nie potrzebowalam drugiej na zmiane bo nie miałam drenow oraz szybko wyszlam ze szpitala w piątek zabieg a niedziela do domu. Stanik pooperacyjny wystarczył mi jeden, w opatrunku ukladaja spora warstwę gazy, nie wiem czy tylko ja tak mialam ale prawie wcale nie krwawiłam. Kubek, sztucce ksiazka woda w malej butelce oraz chustaczki nawilżane, zabrałam deske do krojenia oraz warzywa do sniadania i kolacji. Moj pobyt byl krotki, po zabiegu czułam sie swietnie nie moglam uwierzyc ze mam taka plaska klatke, byłam szczesliwa z powodu tego widoku, dopiero nastepnego dnia wypoczywałam spałam prawie do 16 z przerwa na obiad.

Dziewczyny nic mnie nie bolało wyobrazałam sobie wszystko co najgorsze a tu takie mile zaskoczenie.

Powodzenia
Ataner858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 13:34   #609
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Sporo się Was uzbiera przed gabinetem 9 lipca W grupie zawsze raźniej. Życzę Wam powodzenia dziewczyny. No i napiszcie koniecznie po wizycie nam parę słów co i jak.
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 14:43   #610
niusia_b
Przyczajenie
 
Avatar niusia_b
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 20
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez mbeatka Pokaż wiadomość
Witam! Czytam ten wątek już od paru miesięcy a dopiero dziś zdecydowałam się coś napisać. Dziewczyny jesteście naprawdę bardzo motywujące. Mam już termin w Łęcznej na 16 sierpnia 2021, ale dzięki Wam jadę 9 lipca do Katowic. Badania mam z poprzedniej kwalifikacji więc powinny wystarczyć bo Mądry nic nie zabrał. Mam tylko pytanie : jak tam dojadę to gdzie mam się udać, które piętro , nr pokoju ogólnie jak tam się odnaleźć?
Umówmy się przed wejściem głównym

Z tego co tu widzę będzie nas 6 w sumie:

klaudia77
klaudenka1993
kinga118_90
seelena1
mbeatka
i ja niusia_b
Z tych dat operacji które umieściła jedna z Was wynika że operacje są przeprowadzane w poniedziałki. Czyżby tylko jedna operacja w tygodniu? Tak jak w Łęcznej...

Edytowane przez niusia_b
Czas edycji: 2018-07-04 o 14:48
niusia_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 15:05   #611
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

7 bo jeszcze AnnIsa68 pisała ze też 9-go lipca

Dziewczyny Pani dr mówiła, że operacje są w pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca. Czyli 2 razy w miesiącu.

A w drugi i czwarty poniedziałek miesiąca przyjmuje w poradni.
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-04, 15:45   #612
Kleopatra91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 27
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej dziewczyny byłam dziś na wizycie w Krakowie w szpitalu Rydygiera i dziś przyjmowała dr Michalska. Wizyta w poradni tam polega na tym, że pani kwalifikuje Cię do kolejnej wizyty kwalifikacyjnej do operacji u Pani ordynator dr Anny Chrapusta. Mam termin kolejny na 04.09.18r.
Dr Michalska powiedziała że później jak sie zakwalifkuje już (a zasugerowała że napewno ale muszę trochę schudnąć - mam miseczkę 70J/K i BMI powyżej 30) to terminy operacji są na 2020-2021 i jeszcze są ruchome tak do pół roku bo wpadają pacjenci po oparzeniach czy jakis ciężkich przypadkach.
Dziś będę dzwonić do dr Michalskiej i mam się umówić na poniedziałek do poradni. Mowila że terminy ma na początek przyszłego roku. Ja jestem z Katowic także będzie mi prościej nawet na wszelki wypadek zarezerwowalam sobie termin na te konsultacje do ordynator z Krakowa ale jak w poniedziałek dostanę termin to oczywiście rezygnuję z Krakowa.
Teraz tylko nie wiem co mam zrobić z brakiem tego skierowania od ortopedy bo na nim było napisane że wskazania do operacji A teraz oprócz rezonansu, na którym stwierdzono, że mam krzywe plecy to nie mam żadnego zaświadczenia od ortopedy i nie wiem czy na poniedziałek uda mi sie je załatwić...
Ile z Was będzie w poniedziałek? ;D do dziewczyn, które juz byly i płaciły- trzeba mieć gotówkę czy można kartą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Kleopatra91
Czas edycji: 2018-07-04 o 15:46
Kleopatra91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 16:11   #613
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziękuję za wyczerpujące wieści. Gdzie miałaś operację?

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Za wizytę można zapłacić kartą. Jak zaparkujesz przed szpitalem na płatnym parkingu to po zaplaceniu za wizytę anulują ci płatność za parking. Ja tak miałam.

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Oczywiście trzymamy za Was wszystkie kciuki. Napiszcie jak było.
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 16:28   #614
niusia_b
Przyczajenie
 
Avatar niusia_b
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 20
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Kleopatra91 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny byłam dziś na wizycie w Krakowie w szpitalu Rydygiera i dziś przyjmowała dr Michalska. Wizyta w poradni tam polega na tym, że pani kwalifikuje Cię do kolejnej wizyty kwalifikacyjnej do operacji u Pani ordynator dr Anny Chrapusta. Mam termin kolejny na 04.09.18r.
Dr Michalska powiedziała że później jak sie zakwalifkuje już (a zasugerowała że napewno ale muszę trochę schudnąć - mam miseczkę 70J/K i BMI powyżej 30) to terminy operacji są na 2020-2021 i jeszcze są ruchome tak do pół roku bo wpadają pacjenci po oparzeniach czy jakis ciężkich przypadkach.
Dziś będę dzwonić do dr Michalskiej i mam się umówić na poniedziałek do poradni. Mowila że terminy ma na początek przyszłego roku. Ja jestem z Katowic także będzie mi prościej nawet na wszelki wypadek zarezerwowalam sobie termin na te konsultacje do ordynator z Krakowa ale jak w poniedziałek dostanę termin to oczywiście rezygnuję z Krakowa.
Teraz tylko nie wiem co mam zrobić z brakiem tego skierowania od ortopedy bo na nim było napisane że wskazania do operacji A teraz oprócz rezonansu, na którym stwierdzono, że mam krzywe plecy to nie mam żadnego zaświadczenia od ortopedy i nie wiem czy na poniedziałek uda mi sie je załatwić...
Ile z Was będzie w poniedziałek? ;D do dziewczyn, które juz byly i płaciły- trzeba mieć gotówkę czy można kartą?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli w tym roku już nie ma miejsc na operację?? Kur..a, że tak powiem...
niusia_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 16:38   #615
Kleopatra91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 27
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez niusia_b Pokaż wiadomość
Czyli w tym roku już nie ma miejsc na operację?? Kur..a, że tak powiem...
W tym roku w Krakowie?
Jak sie rejestrowałam, w lutym chyba to bylo, to pytałam jakie mają terminy i mi babeczka powiedziała że do pół roku ale okazało się że to dotyczyły terminów kolejnych konsultacji.

A co do Katwowic to tak mi dziś dr Michalska powiedziała, że ma terminy na początek przyszłego roku więc wnioskuje, że w tym już nie ma
Będę dziś wieczorem do niej dzwonić. Jak sie czegoś dowiem nowego to dam znać. Ja też liczyłam że w tym roku uda mi się już pozbyć tego balastu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kleopatra91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 16:40   #616
niusia_b
Przyczajenie
 
Avatar niusia_b
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 20
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez duzybiust Pokaż wiadomość
Dziękuję za wyczerpujące wieści. Gdzie miałaś operację?

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Za wizytę można zapłacić kartą. Jak zaparkujesz przed szpitalem na płatnym parkingu to po zaplaceniu za wizytę anulują ci płatność za parking. Ja tak miałam.

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Oczywiście trzymamy za Was wszystkie kciuki. Napiszcie jak było.
Napisz proszę coś o pani dr. Miła? Życzliwa? Przychylna pacjentkom z dużym biustem? Czy raczej wyniosła i nadęta?
W internecie ma bardzo dobrą opinię

Edytowane przez niusia_b
Czas edycji: 2018-07-04 o 16:43
niusia_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 16:50   #617
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Pani doktor Michalska bardzo miła. Odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania. Wizyta konkretna - profesjonalna.
Trzeba najpierw powypełniać druczki w recepcji Przychodni. Będzie potrzebny dowód osobisty. Wchodzicie wg kolejności rejestracji. Pokój nr 4 - obok recepcji.
Będzie dobrze - TRZYMAMY kciuki
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 16:54   #618
niusia_b
Przyczajenie
 
Avatar niusia_b
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 20
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Kleopatra91 Pokaż wiadomość
W tym roku w Krakowie?
Jak sie rejestrowałam, w lutym chyba to bylo, to pytałam jakie mają terminy i mi babeczka powiedziała że do pół roku ale okazało się że to dotyczyły terminów kolejnych konsultacji.

A co do Katwowic to tak mi dziś dr Michalska powiedziała, że ma terminy na początek przyszłego roku więc wnioskuje, że w tym już nie ma
Będę dziś wieczorem do niej dzwonić. Jak sie czegoś dowiem nowego to dam znać. Ja też liczyłam że w tym roku uda mi się już pozbyć tego balastu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak o Katowice pytam. Lepiej chyba poczekać poł roku niż do Łęcznej 4 lata...
Jaki twój rozmiar? Wiek i w ogóle?
Ja 35 lat, dwoje dzieci, 65 J i 165 cm wzrostu.
I chyba depresja, prędzej mnie dopadnie niż uda mi się pozbyć tego ciężaru na klatce...a kręgosłup pęka przy obowiązkach dnia powszedniego

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez duzybiust Pokaż wiadomość
Pani doktor Michalska bardzo miła. Odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania. Wizyta konkretna - profesjonalna.
Trzeba najpierw powypełniać druczki w recepcji Przychodni. Będzie potrzebny dowód osobisty. Wchodzicie wg kolejności rejestracji. Pokój nr 4 - obok recepcji.
Będzie dobrze - TRZYMAMY kciuki
dużybiust- dobra Duszko. Powiedz gdzie się kierować w szpitalu żeby nie pobłądzić...od wejścia głównego- tak nam będzie łatwiej...I rozumiem że decyduje kolejność przybycia a nie kolejka umówionej wizyty przez telefon?
niusia_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 16:58   #619
Kleopatra91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 27
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez niusia_b Pokaż wiadomość
Tak o Katowice pytam. Lepiej chyba poczekać poł roku niż do Łęcznej 4 lata...
Jaki twój rozmiar? Wiek i w ogóle?
Ja 35 lat, dwoje dzieci, 65 J i 165 cm wzrostu.
I chyba depresja, prędzej mnie dopadnie niż uda mi się pozbyć tego ciężaru na klatce...a kręgosłup pęka przy obowiązkach dnia powszedniego

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------



dużybiust- dobra Duszko. Powiedz gdzie się kierować w szpitalu żeby nie pobłądzić...od wejścia głównego- tak nam będzie łatwiej...I rozumiem że decyduje kolejność przybycia a nie kolejka umówionej wizyty przez telefon?
27 lat, 70J/K i 165 cm wzrostu, dzieci nie posiadam
A co do Pani doktor to rzeczywiście miła ale nie do przesady, konkretna. Powiedziałam, że mam listę pytań na co ona - to dobrze A jakby jeszcze więcej Pani miała to mozna później kontaktować się e-mailowo.
Tak jak juz pisałam bede wieczorem dzwonić to się dopytaj coś może. A też chętnie się dowiem gdzie sie kierować już po przybyciu choć chyba już kto gdzieś pisał...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kleopatra91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-04, 16:58   #620
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez niusia_b Pokaż wiadomość
Tak o Katowice pytam. Lepiej chyba poczekać poł roku niż do Łęcznej 4 lata...
Jaki twój rozmiar? Wiek i w ogóle?
Ja 35 lat, dwoje dzieci, 65 J i 165 cm wzrostu.
I chyba depresja, prędzej mnie dopadnie niż uda mi się pozbyć tego ciężaru na klatce...a kręgosłup pęka przy obowiązkach dnia powszedniego

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------



dużybiust- dobra Duszko. Powiedz gdzie się kierować w szpitalu żeby nie pobłądzić...od wejścia głównego- tak nam będzie łatwiej...I rozumiem że decyduje kolejność przybycia a nie kolejka umówionej wizyty przez telefon?

Wejście główne - na wprost jest recepcja - siedzi tam Pan Portier. Skręcasz w lewo i idziesz prosto korytarzem, prawie do samego końca.
Nie można zabłądzić Gabinet nr 4 z nazwiskiem Pani doktor.
O wejściu decyduje samo przybycie i kolejność rejestracji w Poradni
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 17:19   #621
niusia_b
Przyczajenie
 
Avatar niusia_b
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 20
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

OK. Dziękuję!

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

bużybiust- a Ty przed czy po? Dużo tutaj pomagasz i doradzasz to napisz coś więcej o sobie dla nas Nowych
niusia_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 17:21   #622
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez niusia_b Pokaż wiadomość
OK. Dziękuję!

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

bużybiust- a Ty przed czy po? Dużo tutaj pomagasz i doradzasz to napisz coś więcej o sobie dla nas Nowych

Czekam na operację - będę miała 6 sierpnia
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 17:27   #623
niusia_b
Przyczajenie
 
Avatar niusia_b
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 20
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

No to super Ci.. długo czekasz? Emocje pewnie nie z tej ziemi? Ja już od 3 lat się staram...ale przebić się przez procedury- kosmos! I żeby lekarze patrzyli na Ciebie z powagą i zrozumieniem to połowa drogi, ale niestety komu bym nie powiedziała to patrzyli z kpiną mówiąc że to dar! że co druga mi zazdrości...eh.. szkoda słów!
niusia_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 17:47   #624
Ataner858
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 46
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Do duzybiust, operowana byłam w Warszawie w szpitalu Orłowskiego 18ego maja
Ataner858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 18:03   #625
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Ataner858 Pokaż wiadomość
Do duzybiust, operowana byłam w Warszawie w szpitalu Orłowskiego 18ego maja

Napisz mi jak się goi u Ciebie? Kiedy będziesz mogła pływać? Pytam ponieważ w związku z operacją musiałam odwołać wczasy i teraz się zastanawiam nad wczasami pod koniec listopada. Zadaję sobie pytania Tylko czy będę już mogła pływać ?... czy warto ryzykować ? - czy sobie odpuścić ?
Operację mam zaplanowaną na 6 sierpnia w Katowicach
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 18:40   #626
klaudenka1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 22
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny a w orłowskim w Warszawie też na konsultacje prywatnie trzeba się umawiać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
klaudenka1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 18:50   #627
rzodkiewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

oooo to bardzo szybko gratulacje a gdzie bedziesz zmniejszac i u kogo ?????

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Cytat:
Napisane przez duzybiust Pokaż wiadomość
Napisz mi jak się goi u Ciebie? Kiedy będziesz mogła pływać? Pytam ponieważ w związku z operacją musiałam odwołać wczasy i teraz się zastanawiam nad wczasami pod koniec listopada. Zadaję sobie pytania Tylko czy będę już mogła pływać ?... czy warto ryzykować ? - czy sobie odpuścić ?
Operację mam zaplanowaną na 6 sierpnia w Katowicach
jak dlugo czekalaś na zmniejszenie ?
rzodkiewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 19:19   #628
Lusia_em
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 67
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Miałam operacje 21.05.2018 w Warszawie w Orłowskim.
Ja do szpitala wzielam pizame rozpinana, leginsy i luzna bluzke na ramiaczkach. Cale dnie chodzilam w leginsach i koszulce. Nie chcialam byc non stop w pizamie. Mialam chusteczki nawilzane do ciala i osobne tansze do mycia toalety (lazienki w Orlowskim sa obrzydliwe). Konieczne tez sa klapki pod prysznic i jakis maly recznik. Przed sama operacja trzeba wziac prysznic i umyc sie specjalnym odkazajacym plynem (bezwonny). Pozniej jest zakaz brania prysznica przez 2-3 dni
Wzielam troche swojego jedzenia (glownie owsianki i jakies gotowe dania do zalewania woda). Ale jak to jest prywatny szpital to moze jedzenie bedzie lepsze, w Wawie byly okropne. Bez wspomagania z zewnatrz byloby slabo.
Wzielam duzo par majtek i skarpetek. Mialam od razu ze soba stanik pooperacjyjny- pakuja sporo opatrunkow wiec nie trzeba sie martwic praniem. Ale po operacji 2 staniki to minimum. Zwlaszcza teraz latem.
Jak juz mialam sie przebrac w koszulke przedoperacyjna (caly tyl widac) to spytalam czy moge zalozyc majtki. Nie bylo zadnego problemu a ja czulam sie lepiej
Mi p. doktor powiedziala, ze wszystkie rany i blizny musza byc juz zagojone zeby moc plywac, poniewaz w wodzie jest duzo wszystkiego i moze sie zaczac babrac. Jestem 7 tygodni po operacji i jeszcze sie nie osmiele wejsc do jeziora chociaz niesamowicie mnie juz kusi!
Lusia_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 19:43   #629
Muzyk78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 57
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

A ile Wam Pani Doktor mówiła , że zostaje się po operacji w szpitalu ? To też jest ważne , szpital prywatny rządzi się swoimi prawami, jak ja miałam zabieg prywatnie , to na drugi dzień szłam do domu z drenami , i chodziłam co 4 dni na zmianę opatrunkow , jak ktoś dojeżdża z daleka to też musi to brać pod uwagę. Ja dopiero na basen poszłam po 2 miesiącach.

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:32 ----------

Hehe, a koszulę pooperacyjna zakłada się odwrotnie jak się piersi operuje
Muzyk78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 19:50   #630
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

U mnie kontakt z wodą byłby po 16 tygodniach. Trochę czasu jest aczkolwiek czy ryzykować?

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Operację mam mieć w Katowicach na NFZ. W poniedziałek operacja (6.08) po wyjęciu drenów wypis do domu. Bardzo szybko. W prywatnym klinikach to jest normą. Sama jestem ciekawa jak to będzie.
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:04.