Randki przez Internet - Wasze doświadczenia - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-08-01, 16:47   #691
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Tyle osób mi to na forum pisało, że postanowiłem zweryfikować poprzez założenie Tindera. Tam żadnego marudzenia nie widać, żadnych kompleksów nie widać. Widać wygląd. Rezultat to zero par i to chyba o czymś świadczy, prawda?




xD

1. Mam ciekawe hobby i mam multum opowieści z podróży w zanadrzu.

2. Zadbałem o wszystko co piszesz. Udało się skutecznie, tylko w sprawie trądziku lekarze nie pomogli. Na litość boską, jestem ogolony i umyty
3. a) wolę model "każdy płaci za siebie", ale implementuję go tylko z inicjatywy kobiety, tak to ja płacę
b) robię tak jak piszesz



No właśnie, normalnych tak, a brzydkich nie

No wiadomo, że jak facet kompletnie mi się nie podobał to nie przesuwałam w prawo, bo wygląd też jest ważny. Ale każdy ma inny gust. Założę się, że przesadzasz z Twoją niby brzydotą.
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-01, 17:21   #692
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Tyle osób mi to na forum pisało, że postanowiłem zweryfikować poprzez założenie Tindera. Tam żadnego marudzenia nie widać, żadnych kompleksów nie widać. Widać wygląd. Rezultat to zero par i to chyba o czymś świadczy, prawda?




xD

1. Mam ciekawe hobby i mam multum opowieści z podróży w zanadrzu.

2. Zadbałem o wszystko co piszesz. Udało się skutecznie, tylko w sprawie trądziku lekarze nie pomogli. Na litość boską, jestem ogolony i umyty
3. a) wolę model "każdy płaci za siebie", ale implementuję go tylko z inicjatywy kobiety, tak to ja płacę
b) robię tak jak piszesz



No właśnie, normalnych tak, a brzydkich nie
Chyba się nie zrozumieliśmy.

Mi chodziło w ostatnim o byciu pewnym siebie, sprawowaniu kontroli. O jakiej Ty pewności siebie możesz mówić jak z każdego Twojego postu wyłania się obraz zakompleksionego narzekacza? I na dodatek brzydala.
Czyli nie dość, że nie rekompensujesz potencjalnej pannie swojego wyglądu zakazanej gęby, to jeszcze marudzisz. Wyraźnie masz tendencje do użalania sie nad sobą.
Nie wierzę w to, że sprawiać umiesz wrażenie bycia męskim.

Po drugie podobno żadnych matchy nie masz.
Więc coś jest nie tak z Twoim foto albo z opisem. Albo z jednym i drugim.
Mówisz, że odrzuca zdjęcie, bo opis super. To zmień zdjęcie!
Ponadto pisałeś że opis masz świetny. Ciekawe kto Ci to powiedział skoro masz zero matchy.
Wracając do foto: nie masz lepszego foto - olej zdjęcie. Wstaw coś innego, coś co jakoś graficznie Cię podsumowuje.

Sam zdjęcia nie mam i nigdy nie wysyłam, o czym pisałem w tym temacie. I mi to jakoś nie przeszkadza w spotkaniach.

Nie chrzań więc głupot.

Poza tym dziewczyny możesz poznawać nie tylko na tinderze ale i tutaj.
Wiem, bo koresponduję już mailowo z bardzo fajną panią z wizażu
A czy z narzekaczem i marudą ktoś chciałby wymienić się wiadomościami??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2018-08-01 o 17:23
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-01, 17:41   #693
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Poza tym dziewczyny możesz poznawać nie tylko na tinderze ale i tutaj.
Wiem, bo koresponduję już mailowo z bardzo fajną panią z wizażu
A czy z narzekaczem i marudą ktoś chciałby wymienić się wiadomościami??
Po pierwsze, nie zamierzam szukać randek na wizażu . Po drugie natomiast, zdarzają mi się spotkania z kobietami poznanymi w realnym życiu. Tam z kolei problem jest taki, że spotkania te mają charakter najczęściej po prostu koleżeński (no bo jak idę z jakąś koleżanką na jakąś wystawę, to nie jest to od razu randka).
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-01, 18:32   #694
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Po pierwsze, nie zamierzam szukać randek na wizażu . Po drugie natomiast, zdarzają mi się spotkania z kobietami poznanymi w realnym życiu. Tam z kolei problem jest taki, że spotkania te mają charakter najczęściej po prostu koleżeński (no bo jak idę z jakąś koleżanką na jakąś wystawę, to nie jest to od razu randka).
Samotny,
czy Ty musisz tak narzekać i zrzędzić jak stary Kleischmidt w każdym wątku?

Bez urazy, ale ja Ciebie odbieram jako wampira energetycznego, totalnie skupionego na sobie i ciemnej stronie mocy a niestety, nie masz zadatków na Dartha Vadera, więc brzmisz po prostu nudno, bezbarwnie i nijak.

Wszystkie Ci tutaj mówimy od miesięcy, że Twoj problem nie polega ani na wzroście, ani na urodzie. Tym ciągłym monotematycznym ględzeniem zrażasz do siebie ludzi i nie dziw się, że dziewczyny uciekają, gdzie pieprz rośnie. Serio, jak się tak poczyta Twoje posty to normalnie gotowy scenariusz do programu: "Świat jest zły i dlaczego go nienawidzisz".
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-01, 18:38   #695
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość

Wszystkie Ci tutaj mówimy od miesięcy, że Twoj problem nie polega ani na wzroście, ani na urodzie. Tym ciągłym monotematycznym ględzeniem zrażasz do siebie ludzi i nie dziw się, że dziewczyny uciekają, gdzie pieprz rośnie. Serio, jak się tak poczyta Twoje posty to normalnie gotowy scenariusz do programu: "Świat jest zły i dlaczego go nienawidzisz".
I nawet zacząłem w to wierzyć ,ale Tinder (zero par) zweryfikował negatywnie te hipotezę.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-01, 19:07   #696
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
I nawet zacząłem w to wierzyć ,ale Tinder (zero par) zweryfikował negatywnie te hipotezę.
Co za bzdury.
Co innego ocenianie kogoś na podstawi fotografii, a co innego wiedzieć się z kimś na zywo. Na każdej fotografii wyglądam jak pensjonariuszka Bedlam (za czasów królowej Wiktorii) na gigancie. Rzeczywiście, wiarygodne źródło sobie znalazłeś. Tindera. Wyrocznię.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-01, 19:35   #697
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Co za bzdury.
Co innego ocenianie kogoś na podstawi fotografii, a co innego wiedzieć się z kimś na zywo. Na każdej fotografii wyglądam jak pensjonariuszka Bedlam (za czasów królowej Wiktorii) na gigancie. Rzeczywiście, wiarygodne źródło sobie znalazłeś. Tindera. Wyrocznię.
Tak oczywiście. Jestem tym legendarnym przystojniakiem, który nagle na zdjęciu zmienia się w kartofla Zniekształcenie obiektywu
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-01, 19:38   #698
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Tak oczywiście. Jestem tym legendarnym przystojniakiem, który nagle na zdjęciu zmienia się w kartofla Zniekształcenie obiektywu
Na litość, ależ jesteś żenujący...
Odechciało mi się komentować Twoje posty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-01, 19:52   #699
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Tak oczywiście. Jestem tym legendarnym przystojniakiem, który nagle na zdjęciu zmienia się w kartofla Zniekształcenie obiektywu
Wiesz, że uroda to rzecz względna. Często jest tak, że czyjaś uroda (tak w wydaniu męskim, jak żeńskim) ujawnia się dopiero "na żywo", w ruchach, gestach, sposobie poruszania, mowie, dynamice całej postaci itp.
Przypuszczam, że gdybym nie znała swojego TŻta i nie poznała go przypadkiem w realu to nie zwróciłabym uwagi na jego zdjęcie bo daleko mu do klasycznej "przystojności". Jest rudy, jak ja, ma długie kłaki i długą brodę. Ma takie ciepłe spojrzenie, ogromny ładunek pozytywnej energii i dobroci w sobie.

Przestań się w końcu skupiać na sobie, bo świat się nie kręci wokół Ciebie. Skup się na rozmowcy (rozmówczyni) i jej sprawach. Nie wiem, zaangażuj się w jakiś wolontariat a przekonasz się, czym są prawdziwe problemy i skupisz się na nich tak, że Twoje wydadzą Ci się śmieszne.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-02, 00:45   #700
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Oczywiście rozmowa tutaj zeszła na to samo co zwykle

A fajnie się czytało opowieści i przypadki z randek

Ja chwilowo zawiesiłam działalność, bo mi się nie chce znowu tego samego przechodzić. Spodobał mi się ktoś w tzw. 'realu' i odczuwam mocno tą różnicę między portalem a życiem. Przypomniało mi się, jakie to fajne jak nie oceniasz kogoś od razu pod kątem damsko-męskim, tylko macie coś wspólnego, rozmawiacie, żartujecie, stopniowo widzisz w nim coś więcej. Na tinderze ciężko o taki efekt.

W dodatku naczytałam się samotnego i teraz się zastanawiam, czy to, że przesuwam w prawo mało facetów, ale jak już przesunę to prawie każdego z wzajemnością, to nie jest przypadkiem efekt tego, że odrzucają piękności, a uderzają do szarych myszek, bo taka brzydka to może w desperacji się umówi po latach posuchy No to by się ktoś zawiódł
__________________
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Każde życie jest tak dobre, jak dobry jest człowiek, który je prowadzi.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-02, 11:33   #701
venir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 586
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Folgia Pokaż wiadomość
Już nie przewijam, bo znalazłam tam mojego obecnego TŻ. Powiem Ci, że do Chada mu bardzo daleko, a mimo to podoba mi się I nie, nie przesuwałam w prawo Chadów. Nie wzbudzali we mnie zaufania. Przewijałam "normalnych" chłopaków.

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------




Kwestia wzrostu jest sprawą bardzo indywidualną. Tak samo jedni wolą blondynów, inni brunetów. Mam kolegę, który preferuje wyższe od siebie kobiety, także nie ma reguły
Kim jest Chad?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
venir jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-02, 11:50   #702
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez venir Pokaż wiadomość
Kim jest Chad?
https://knowyourmeme.com/memes/chad-thundercock
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-02, 13:16   #703
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Folgia Pokaż wiadomość
Mam 172 cm wzrostu. Wymagam od faceta, żeby miał przynajmniej te 180. Nie dlatego, że wg Internetu prawdziwy facet zaczyna się od tylu, ale z tego powodu, że jak facet jest niższy, mojego wzrostu lub niewiele wyższy to czuję się z tym niekomfortowo.
I masz do tego pelne prawo. Dla mnie na przyklad wzrost jest kwestia drugorzedna, ale czesto odrzucalam facetow za brak umiejetnosci sensownego wyslowienia sie.
W koncu wyszlam za maz za faceta, ktory jest mojego wzrostu, a jestem niska.
Kazdy ma prawo miec preferencje, ale wypowiadanie sie o osobach, ktore sie w nie nie wpasowuja w pogardliwy sposob (np. wspomniane "lochy") to straszne chamstwo i buractwo.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-02, 13:33   #704
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
I masz do tego pelne prawo. Dla mnie na przyklad wzrost jest kwestia drugorzedna, ale czesto odrzucalam facetow za brak umiejetnosci sensownego wyslowienia sie.
W koncu wyszlam za maz za faceta, ktory jest mojego wzrostu, a jestem niska.
Kazdy ma prawo miec preferencje, ale wypowiadanie sie o osobach, ktore sie w nie nie wpasowuja w pogardliwy sposob (np. wspomniane "lochy") to straszne chamstwo i buractwo.

Zgadzam się.
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-02, 15:28   #705
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Kiedyś zawędrowałam na wykop i jak dla mnie, to kółko adoracji dla zakompleksionych frustratów plujących jadem. Szczyt lansu to być tam prąąągramyyystom za 15k. Czyli klasyk - Jestem burakiem, chamem, bucem i seksitą, czemu nikt mnie nie kocha
brandie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-02, 15:37   #706
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

15K to oni może i tam maja, ale brutto wliczajac w to mulitsporta, luxmedy, żarcie, kompa i gumową kaczuszke.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-02, 15:41   #707
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
15K to oni może i tam maja, ale brutto wliczajac w to mulitsporta, luxmedy, żarcie, kompa i gumową kaczuszke.
Tak, bo każdy programista zarabia tyle samo. Gościu, świat jest różny, jeden zarobi 4k, inny 30k, nie pisz tutaj jakichś bzdur.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-02, 15:49   #708
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Tak, bo każdy programista zarabia tyle samo. Gościu, świat jest różny, jeden zarobi 4k, inny 30k, nie pisz tutaj jakichś bzdur.
Nie twierdzę, że zadnego takiego nie ma, ale wiem, że ci zarabiający na łapkę 15-20K nie mają czasu na tinderka a co dopiero na głupoty na wykopie.

Mówi Ci to programista co ma trochę czasu dla siebie a przez to dobija do sumy odrobinę niższej, ale nadal jak na polskie warunki godnej. Nawet w oczach pani Bieńkowskiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2018-08-02 o 15:50
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-02, 21:50   #709
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Tak, bo każdy programista zarabia tyle samo. Gościu, świat jest różny, jeden zarobi 4k, inny 30k, nie pisz tutaj jakichś bzdur.
Co z tego ile oni zarabiają skoro są totalnie odpychający ze względu na charakter?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-02, 22:02   #710
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Co z tego ile oni zarabiają skoro są totalnie odpychający ze względu na charakter?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nic z tego.
Programiści to grupa społeczna jak każda inna. Są chamy i prostaki, ale są tez normalni.
Chodzi tylko, że większość z nich nie dobija na pewno do 10K. Wątpię by dobijali nawet do 5-6K na reke.
Tacy napinacze i gbury kojarza mi się ze studenciakami których kod musze czytać i ciagle poprawiac.
Ważne że sa z siebie dumni bo ktos im zdecydowal sie zaplacic i wziac ich na staz. A teraz juz sobie odbija lata niepowodzen i kazda kobieta bedzie ich. Bo programista. Zarabia. Wow. Dziewczyny ustawia się w kolejce aby oddać mu czesc. Najlepiej jak to będzie jak u muzułmanów - kilka dziewic.

A potem nic takiego sie nie dzieje wiec zale mozna wylac na wykopie. Koledzy ze stazu zrozumieją bol istnienia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-02, 22:08   #711
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nic z tego.
Programiści to grupa społeczna jak każda inna. Są chamy i prostaki, ale są tez normalni.
Chodzi tylko, że większość z nich nie dobija na pewno do 10K. Wątpię by dobijali nawet do 5-6K na reke.
Tacy napinacze i gbury kojarza mi się ze studenciakami których kod musze czytać i ciagle poprawiac.
Ważne że sa z siebie dumni bo ktos im zdecydowal sie zaplacic i wziac ich na staz. A teraz juz sobie odbija lata niepowodzen i kazda kobieta bedzie ich. Bo programista. Zarabia. Wow. Dziewczyny ustawia się w kolejce aby oddać mu czesc. Najlepiej jak to będzie jak u muzułmanów - kilka dziewic.

A potem nic takiego sie nie dzieje wiec zale mozna wylac na wykopie. Koledzy ze stazu zrozumieją bol istnienia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
chodziło mi o to, że nieważne ile Ci wykopowicze zarabiają, jaki mają zawód, skoro są zwyklymi chamami

Btw. Też programuje i zauważyłam, że programiści dziela się na dwie grupy : na tych, co programują i na tych, co głośno krzyczą, że programują jak weszłam w to środowisko to zdziwiłam się ile zgorzkniałych, okropnych typów tam siedzi ale całe szczęście jest też masa super ludzi z tymi pierwszymi nie utrzymuje kontaktów
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ariada
Czas edycji: 2018-08-02 o 22:11
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-02, 22:12   #712
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
chodziło mi o to, że nieważne ile Ci wykopowicze zarabiają, jaki mają zawód, skoro są zwyklymi chamami

Btw. Też programuje i zauważyłam, że programiści dziela się na dwie grupy : na tych, co programują i na tych, co głośno krzyczą, że programują
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobre spostrzezenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-03, 07:55   #713
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Czy możecie zostawić już programistów, i, zwłaszcza, samotnego, i wrócic do tematu wątku?

Ostatnio mnie "mila" rzecz spotkala, tak a propos. Mam konto na sympatii.
Napisał do mnie jakis stary dziad. Tzn stary mentalnie-wizerunkowo bo wiekowo az tak stary nie był.
Wysłał oczko
Napisal czesc
Zapytal czy poklikamy
Przeslal jeszcze kilka(naście) wiadomosci bez mojej jakiejkolwiek reakcji, ale bylam dostępna bo gadalam z kimś innym.
Na sam koniec napisal "to c**j ci w d**e"

Wszędzie kosmici :P
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-03, 08:28   #714
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Czy możecie zostawić już programistów, i, zwłaszcza, samotnego, i wrócic do tematu wątku?

Ostatnio mnie "mila" rzecz spotkala, tak a propos. Mam konto na sympatii.
Napisał do mnie jakis stary dziad. Tzn stary mentalnie-wizerunkowo bo wiekowo az tak stary nie był.
Wysłał oczko
Napisal czesc
Zapytal czy poklikamy
Przeslal jeszcze kilka(naście) wiadomosci bez mojej jakiejkolwiek reakcji, ale bylam dostępna bo gadalam z kimś innym.
Na sam koniec napisal "to c**j ci w d**e"

Wszędzie kosmici :P
Oj tam, oj tam. Miłośnicy seksu analnego, to niekoniecznie kosmici.

Może chciał Ci zaproponować, tylko to tak jakoś mu niezgrabnie wyszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-03, 11:12   #715
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia



Swoją droga, pożalę się przy okazji na prezentacje panów na ww. portalu.

Mój target jest trochę wyższy, w sensie przeglądam panów 34-40lat.
I bywa to mocno szokujące doświadczenie. Widziałam juz tylu totalnie zapuszczonych 36 latkow, że masakra. Mój brat ma tyle lat, wszyscy jego kumple też.

Rekordzista poza łysiną i okularami przyciemnianymi, na zdjeciach prezentowal sie w tzw wędkarskiej kamizelce

Dresy, brzuchy, obskurne wnętrza, fatalne ubrania, fatalne fryzury, opisów brak, lub usmieszki, "napisz a się przekonasz", błędy ortograficzne i spam wiadomościami jak wyżej.

A człowiek mial nadzieje, ze ludzie w tym wieku powinni byc ogarnieci
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-03, 11:15   #716
Gocta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 67
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

A może ktoś ma jakieś pozytywne historie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gocta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-03, 11:23   #717
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 576
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Ale po co Ci pozytywne historie? Mnóstwo ludzi sie tak poznaje i wchodzą w związki, ale nie znaczy, ze kazdy, nie znaczy ze bez przygod, od razu, bach, ideal, slub, dzieci

Lepiej chyba poczytać jak ludzie trafiaja na kosmitow i pomyslec sobie ze niekoniecznie cos ze mna jest nie tak, niz "kazdemu wychodzi tylko ja jestem do dupy".
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-03, 11:28   #718
niepa
Catleesi Morza Kocimiętki
 
Avatar niepa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 978
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

U mnie na pierwszym spotkaniu z tindera koleś powiedział, że wpadnie w szał, jeśli jego córka nie będzie nazywała się Irma
niepa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-03, 11:35   #719
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość


Swoją droga, pożalę się przy okazji na prezentacje panów na ww. portalu.

Mój target jest trochę wyższy, w sensie przeglądam panów 34-40lat.
I bywa to mocno szokujące doświadczenie. Widziałam juz tylu totalnie zapuszczonych 36 latkow, że masakra. Mój brat ma tyle lat, wszyscy jego kumple też.

Rekordzista poza łysiną i okularami przyciemnianymi, na zdjeciach prezentowal sie w tzw wędkarskiej kamizelce

Dresy, brzuchy, obskurne wnętrza, fatalne ubrania, fatalne fryzury, opisów brak, lub usmieszki, "napisz a się przekonasz", błędy ortograficzne i spam wiadomościami jak wyżej.

A człowiek mial nadzieje, ze ludzie w tym wieku powinni byc ogarnieci
Dlatego szybko przerzuciłam się na rozmawianie (ja akurat czatuję głównie dla rozmowy, ale nie wykluczając opcji, że mogę dzięki temu poznać faceta; nawet nowego fajnego kumpla dzięki temu mam i ogólnie nowych znajomych) z 28-35 max, bo sama wyglądam młodziej (dają mi 30-34 lata), a faceci w moim wieku (37) to niestety w większości dramat z wyglądu.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-03, 11:40   #720
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Randki przez Internet - Wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Gocta Pokaż wiadomość
A może ktoś ma jakieś pozytywne historie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W wątku było sporo pozytywnych historii, sama pisałam o swoim związku
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-28 21:33:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.