Seks oralny - zbiorczy. - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-02, 15:57   #961
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Sex oralny...co i jak??

zrobisz to wtedy jak bedziesz na to gotowa. I nie potrzeba do tego żadnych instrukcji, rób to na co masz ochotę a jemu to na pewno sprawi ogromną przyjemność
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 15:16   #962
Ojciec_Dyrektor
Rozmiar ma znaczenie
 
Avatar Ojciec_Dyrektor
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 12
GG do Ojciec_Dyrektor
Dot.: Seks oralny - zbiorczy.

Odswierzam temat gdyz jest jednym z najfajowszych bajerow jakie mozemy dawac i odbierac

A mianowicie w jakich pozycjach to robicie najbardziej szalone najfajniejsze najintensywniensze itd itd temat rzeka
1 Pani -Panu
2 .Pan -Pani
__________________
“If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling.”
Ojciec_Dyrektor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 15:36   #963
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Sex oralny dziewczyna odmawia.Co o tym myślicie kobietki?

Test, awaria
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 17:59   #964
holgath
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 559
Dot.: Seks oralny - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Ojciec_Dyrektor Pokaż wiadomość
A mianowicie w jakich pozycjach to robicie najbardziej szalone najfajniejsze najintensywniensze itd itd temat rzeka
1 Pani -Panu
2 .Pan -Pani
Kluczem do sukcesu, to nie szalone, najintensywniejsze, itede.
Haczyk tkwi w wygodzie i nieskrepowaniu strony dającej.
Moje osobiste typy:
1. Facet na stojaka, dziewczyna na krzesełku, lub jak jej wygodnie.
2. Pozycja stołowo fotelowa.

Do ciekawostek można zaliczyć totalną krytykę jak spotkała jakże kanoniczną (by się zdawało) pozycję 69
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1148791
holgath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-03, 19:37   #965
Ojciec_Dyrektor
Rozmiar ma znaczenie
 
Avatar Ojciec_Dyrektor
 
Zarejestrowany: 2017-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 12
GG do Ojciec_Dyrektor
Dot.: Seks oralny - zbiorczy.

69 dla mojej skromnej osoby przereklamowane totalnie poniewaz
jak ja na gorze to moja Pani nie moze oddychac
. Jak ona na gorze to ja nie moge
mozliwosci ruchowe srednio zaawansowane ale jak kto to lubi

1. dla mnie osobiscie NUMERO UNO ja na krzeselku fotelu ogolnie na siedzaco ona kleczy tak ze mamy kontalt wzrokowy caly czas POEZJA patrzec w te oczy jaknzanuza kazdy kes
2. Ona na krancu wyrka i wtedy mam pelen zakres ruchowy jezora i reszty konczyn
__________________
“If one day the speed kills me, do not cry because I was smiling.”
Ojciec_Dyrektor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-06, 22:01   #966
_Mia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 121
Dot.: Seks oralny - zbiorczy.

Kochane, chciałam podbić nieco wątek, bo się zakurzył
Mam ostatnio taką rozkminę dotyczącą głębokiego gardła


Otóż moje możliwości kończą się dość szybko, gdy np. jeden z moich partnerów był obdarzony stosunkowo... noo, nie wiem jak to nazwać, mi wystarczał, ale wziąć prawie całego nie było wielkim problemem



Co innego teraz. Dłuższy i do tego gruby Czy któraś z Was próbowała jakoś... Zwiększyć swoje możliwości?
__________________
Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Każde życie jest tak dobre, jak dobry jest człowiek, który je prowadzi.
_Mia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 13:17   #967
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 111
Dot.: Seks oralny - zbiorczy.

" Nabijać się powoli samej i z czasem będzie coraz łatwiej bez odruchu wymiotnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f1c0d63fc5ca1c381c342967d346813606c679f4_610b1c1cbeee7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-30, 16:28   #968
parasol_w_deszczu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 50
Dot.: Seks oralny - zbiorczy.

A nie macie obaw, że przy takich pieszczotach, jak się preejakulat dostanie do Waszych ust, to potem w czasie pocałunków że śliną przedostatnie do ust partnera, a jak On zacznie puścić Was, to może jakieś śladowe ilości tego płynu przedwytryskowego zostawić na waszych miejscach intymnych i w ten sposób dojdzie do zapłodnienia?
parasol_w_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-30, 17:32   #969
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Seks oralny - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez parasol_w_deszczu Pokaż wiadomość
A nie macie obaw, że przy takich pieszczotach, jak się preejakulat dostanie do Waszych ust, to potem w czasie pocałunków że śliną przedostatnie do ust partnera, a jak On zacznie puścić Was, to może jakieś śladowe ilości tego płynu przedwytryskowego zostawić na waszych miejscach intymnych i w ten sposób dojdzie do zapłodnienia?
Przestań zamieścać forum. Dostałaś już mnóstwo odpowiedzi na ten temat w kilku wątkach na kilku podforach. Ciąża nie jest możliwa!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 09:08   #970
parasol_w_deszczu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 50
Dot.: Seks oralny - zbiorczy.

Skoro tak uparcie wracam do tematu i dopytuję, to widocznie mam jakiś powód. Naprawdę nie mam na celu zasmiecanie forum. Ale z jakichś względów jest to dla mnie nurtujący problem i zależy mi, by poznać zdanie/opinię jak największej liczby osób na ten temat.

Poza tym forum chyba właśnie po to jest, by dopytywac, szukać informacji.
parasol_w_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 09:40   #971
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Seks oralny - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez parasol_w_deszczu Pokaż wiadomość
Skoro tak uparcie wracam do tematu i dopytuję, to widocznie mam jakiś powód. Naprawdę nie mam na celu zasmiecanie forum. Ale z jakichś względów jest to dla mnie nurtujący problem i zależy mi, by poznać zdanie/opinię jak największej liczby osób na ten temat.

Poza tym forum chyba właśnie po to jest, by dopytywac, szukać informacji.
Tak, to prawda, ale dostałaś już mnóstwo odpowiedzi od dużej ilości osób. Nikt nic nowego Ci nie napisze. Ciąża w obu przypadkach jest niemożliwa. Jeśli to Cię nie przekonuje, to zasięgnij porady specjalisty. My Twojego problemu nie rozwiążemy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-31, 11:43   #972
parasol_w_deszczu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 50
Dot.: Seks oralny - zbiorczy.

Powielam pranie, licząc na argumentację. Bardzo mnie cieszy odpowiedź "nie można tak zajść w ciążę", ale chciałabym znać argumenty za tym przemawiające. Okej, nie ma wytrysku, jest tylko preejakulat (może, nie musi zawierać w sobie plemniki). Znalazł się w ustach - mógł zostać przełknięty ze śliną, a mogły jakieś jego nieznaczne ilości w tych ustach zostać. W czasie pocałunków zostały przeniesione na usta faceta. Mogły? Myślę, że mogły. A potem facet pieści kobietę - co prawda bez głębszej penetracji, ale jednak ślina ma kontakt z miejscami intymnymi. Jakby nie było, pozostaje w okolicach łechraczki i warg sromowych, a stamtąd już niedaleko do wejścia do pochwy. Taka moja dedykacja.

I skoro tu na forum są dziewczyny, które twierdzą, że preejakulat przeniesiony na palcach może doprowadzić do ciąży, to dlaczego ten przeniesiony w ślinie już nie?

Za dwa tygodnie mam wizytę u lekarza. Zapytam go o to. I podzielę się z Wami jego odpowiedzią tu na forum.

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

*pranie =pytanie

*łechraczki =łechtaczki

*dedykacja=dedukcja
parasol_w_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 11:45   #973
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Seks oralny - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez parasol_w_deszczu Pokaż wiadomość
Skoro tak uparcie wracam do tematu i dopytuję, to widocznie mam jakiś powód. Naprawdę nie mam na celu zasmiecanie forum. Ale z jakichś względów jest to dla mnie nurtujący problem i zależy mi, by poznać zdanie/opinię jak największej liczby osób na ten temat.

Poza tym forum chyba właśnie po to jest, by dopytywac, szukać informacji.
No masz problem. Jak rak panicznie boisz się ciąży to po pierwsze doedukuj się, A po drugie nie bierz się za seks.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez parasol_w_deszczu Pokaż wiadomość
Powielam pranie, licząc na argumentację. Bardzo mnie cieszy odpowiedź "nie można tak zajść w ciążę", ale chciałabym znać argumenty za tym przemawiające. Okej, nie ma wytrysku, jest tylko preejakulat (może, nie musi zawierać w sobie plemniki). Znalazł się w ustach - mógł zostać przełknięty ze śliną, a mogły jakieś jego nieznaczne ilości w tych ustach zostać. W czasie pocałunków zostały przeniesione na usta faceta. Mogły? Myślę, że mogły. A potem facet pieści kobietę - co prawda bez głębszej penetracji, ale jednak ślina ma kontakt z miejscami intymnymi. Jakby nie było, pozostaje w okolicach łechraczki i warg sromowych, a stamtąd już niedaleko do wejścia do pochwy. Taka moja dedykacja.

I skoro tu na forum są dziewczyny, które twierdzą, że preejakulat przeniesiony na palcach może doprowadzić do ciąży, to dlaczego ten przeniesiony w ślinie już nie?

Za dwa tygodnie mam wizytę u lekarza. Zapytam go o to. I podzielę się z Wami jego odpowiedzią tu na forum.

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

*pranie =pytanie

*łechraczki =łechtaczki

*dedykacja=dedukcja
A z wejścia do pochwy jakim cudem miały by się dostać dalej?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 12:39   #974
parasol_w_deszczu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 50
Dot.: Seks oralny - zbiorczy.

No, ze śluzem płodnym. Po prostu.
parasol_w_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 12:42   #975
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Seks oralny - zbiorczy.

Weź się nie zabieraj za seks itd skoro tak schizujesz i skoro nie masz pojęcia jak i kiedy można zajść w ciążę. I przestań w każdym wątku pytać o to samo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 12:58   #976
parasol_w_deszczu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 50
Dot.: Seks oralny - zbiorczy.

Na stronie rodzice.pl jest na przykład taka publikacja:

"2. Czy może dojść do zapłodnienia po seksie oralnym?

Podobnie jak w przypadku seksu analnego, nie jest to zupełnie wykluczone. Wyobraźmy sobie sytuację, w której wytrysk następuje do ust kobiety, a następnie partnerzy namiętnie się całują. Jeśli chwilę później mężczyzna będzie pieścił łechtaczkę czy pochwę wybranki, sperma może przedostać się do dróg rodnych. W przypadku gdy jakość nasienia będzie bardzo dobra i będzie go bardzo dużo, istnieje ryzyko zapłodnienia."

Więc nie są to moje jakieś obawy wyssane z palca, tylko obawy ma podstawie przeczytanych gdzieś informacji. Tak jak już kiedyś napisałam, nigdy się nad tym nie zastanawiałam, ba! wydawało mi się to śmieszne i niemożliwe, dopóki nie natrafiłam na wzmianki o takim ryzyku na różnych stronach.
parasol_w_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 13:14   #977
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Seks oralny - zbiorczy.

Dokładnie, przeczytanych GDZIEŚ. Po wiedzę do książek lub lekarza.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 14:14   #978
alateya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 24
Dot.: Seks oralny - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez parasol_w_deszczu Pokaż wiadomość
Na stronie rodzice.pl jest na przykład taka publikacja:

"2. Czy może dojść do zapłodnienia po seksie oralnym?

Podobnie jak w przypadku seksu analnego, nie jest to zupełnie wykluczone. Wyobraźmy sobie sytuację, w której wytrysk następuje do ust kobiety, a następnie partnerzy namiętnie się całują. Jeśli chwilę później mężczyzna będzie pieścił łechtaczkę czy pochwę wybranki, sperma może przedostać się do dróg rodnych. W przypadku gdy jakość nasienia będzie bardzo dobra i będzie go bardzo dużo, istnieje ryzyko zapłodnienia."

Więc nie są to moje jakieś obawy wyssane z palca, tylko obawy ma podstawie przeczytanych gdzieś informacji. Tak jak już kiedyś napisałam, nigdy się nad tym nie zastanawiałam, ba! wydawało mi się to śmieszne i niemożliwe, dopóki nie natrafiłam na wzmianki o takim ryzyku na różnych stronach.
Tak, ale tu jest mowa o pełnym wtrysku a nie o prejakulacie. W nim są śladowe ilości plemników, które po prostu zginą marnie zanim przejdą taka drogę o której wspominasz. Są nieliczne przypadki ciąży z prejakulatu, ale dotyczą one stosunku przerywanego gdzie plemniki były od razu w odpowiednich dla nich warunkach i nastąpiło zapłodnienie. Z ust do ust, potem na pochwe i magicznie do środka, ciekawy pomysł xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alateya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 15:12   #979
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Seks oralny - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez parasol_w_deszczu Pokaż wiadomość
Powielam pranie, licząc na argumentację. Bardzo mnie cieszy odpowiedź "nie można tak zajść w ciążę", ale chciałabym znać argumenty za tym przemawiające. Okej, nie ma wytrysku, jest tylko preejakulat (może, nie musi zawierać w sobie plemniki). Znalazł się w ustach - mógł zostać przełknięty ze śliną, a mogły jakieś jego nieznaczne ilości w tych ustach zostać. W czasie pocałunków zostały przeniesione na usta faceta. Mogły? Myślę, że mogły. A potem facet pieści kobietę - co prawda bez głębszej penetracji, ale jednak ślina ma kontakt z miejscami intymnymi. Jakby nie było, pozostaje w okolicach łechraczki i warg sromowych, a stamtąd już niedaleko do wejścia do pochwy. Taka moja dedykacja.

I skoro tu na forum są dziewczyny, które twierdzą, że preejakulat przeniesiony na palcach może doprowadzić do ciąży, to dlaczego ten przeniesiony w ślinie już nie?

Za dwa tygodnie mam wizytę u lekarza. Zapytam go o to. I podzielę się z Wami jego odpowiedzią tu na forum.

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

*pranie =pytanie

*łechraczki =łechtaczki

*dedykacja=dedukcja
Cofnij się do naszej dyskusji na ginekologii - nie chce mi się powtarzać. Dziewczyny już też Ci napisały argumenty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-31, 15:25   #980
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Seks oralny - zbiorczy.

Przecież nikt nigdy* nie napisze, że w ciąże zajść nie można w wyniku takiego rodzaju seksu, bo skończyłoby się to pewnie jakimś precedensowym procesem w sądzie o alimenty czy coś od autora tych słów na rzecz rodziców dziecka. Czasem mam wrażenie, że demonizuje się plemniki i robi z nich komandosów, którzy będą w stanie przeżyć w piekielnych warunkach, a tymczasem statystyki pokazują, że ludzie mają problemy z jakością komórek rozrodczych. Wiem, że do zapłodnienia wystarczy tylko jeden komandos, ale czy z lichego rekruta da się zrobić maszynę bojową, nie wiem.
*Prawie
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 16:12   #981
parasol_w_deszczu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 50
Dot.: Seks oralny - zbiorczy.

A przepraszam, że tak zapytam (nikomu do sypialni zaglądać nie chcę), ale czy któraś z Was ma takie pieszczoty na swoim koncie? Bez stosowania antykoncepcji hormonalnej? Stosunek oralny w takiej kolejności, jaką ja poruszyłam?
parasol_w_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 16:23   #982
alateya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 24
Dot.: Seks oralny - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez parasol_w_deszczu Pokaż wiadomość
A przepraszam, że tak zapytam (nikomu do sypialni zaglądać nie chcę), ale czy któraś z Was ma takie pieszczoty na swoim koncie? Bez stosowania antykoncepcji hormonalnej? Stosunek oralny w takiej kolejności, jaką ja poruszyłam?
Tak, nawet więcej niż raz czy dwa i nawet mi do głowy nie przyszły takie rozkminy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alateya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 18:38   #983
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Seks oralny - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez parasol_w_deszczu Pokaż wiadomość
A przepraszam, że tak zapytam (nikomu do sypialni zaglądać nie chcę), ale czy któraś z Was ma takie pieszczoty na swoim koncie? Bez stosowania antykoncepcji hormonalnej? Stosunek oralny w takiej kolejności, jaką ja poruszyłam?
Pewnie tak, ale nawet tego nie pamiętam. Dziecka nie mamy (i tak, jestem pewna, że nie jestem w ciąży, o której jeszcze nie wiem).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Zdajesz sobie sprawę że śluz spływa w dół? Nie wiem jakim cudem wszystko by miało cofnąć się do środka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 19:47   #984
parasol_w_deszczu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 50
Dot.: Seks oralny - zbiorczy.

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi.

No śluz sam się nie cofnie, ale przecież plemniki potrafią się poruszać - taka ich natura, więc jeśli znajdą się już w śluzie, wilgotnym i ciepłym, to nawet w tym nie do końca dla siebie sprzyjającym, jaki znajduje się w pochwie, mogą kierować się w stronę jajowodu, gdzie panują już bardziej sprzyjające dla nich warunki. Czyż nie?

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Dla mnie to dość logiczne.
parasol_w_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 20:18   #985
geosmina
Wtajemniczenie
 
Avatar geosmina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 041
Dot.: Seks oralny - zbiorczy.

Ale one potrzebują też odpowiedniego pH i gęstości śluzu, poza tym w ślinie znajdują się enzymy m.in. amylazy, peptydazy i lipazy ktore domniemywam że są w stanie "nadtrawić" biedaczysko plemnika, tak jak to robią ze schabowym czy marchewką.
W pochwie panuje różne pH, bliżej wejścia jest niższe dzięki kwasowi mlekowemu itd, im blizej szyjki macicy tym bardziej zasadowe (chyba, nie jestem ginem). Sperma w każdym razie jest bardziej zasadowa i taki staje się kobiecy śluz w dni płodne, dlatego plemnikom łatwiej przeżyć. Jeśli się mylę, poprawcie, tyle kojarzę z wielu lat edukacji

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Jakiś" to nie to samo co "jakichś"!!!

"Zenek, co ty jakiś nie w sosie jesteś? Może zjadłbyś jakichś pierożków babcinych?"
geosmina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 22:27   #986
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Seks oralny - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Pewnie tak, ale nawet tego nie pamiętam. Dziecka nie mamy (i tak, jestem pewna, że nie jestem w ciąży, o której jeszcze nie wiem).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Zdajesz sobie sprawę że śluz spływa w dół? Nie wiem jakim cudem wszystko by miało cofnąć się do środka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 22:51   #987
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Seks oralny - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez parasol_w_deszczu Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi.

No śluz sam się nie cofnie, ale przecież plemniki potrafią się poruszać - taka ich natura, więc jeśli znajdą się już w śluzie, wilgotnym i ciepłym, to nawet w tym nie do końca dla siebie sprzyjającym, jaki znajduje się w pochwie, mogą kierować się w stronę jajowodu, gdzie panują już bardziej sprzyjające dla nich warunki. Czyż nie?

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Dla mnie to dość logiczne.
Dla mnie nie. Mikroskopijny plemnik, który przebywa drogę min. kilkunastu cm, by dostać się do komórki jajowej i ją z sukcesem zapłodnić. Dla mnie to nie jest logiczne. Poza tym widziałaś jak się ruszają plemniki? Wątpię, że wyczuje jajo i linią prostą powedruje do jajowodu. Science fiction, ale ludzie wierzą w różne rzeczy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-01, 09:53   #988
parasol_w_deszczu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 50
Dot.: Seks oralny - zbiorczy.

Plemniki to podobno takie małe pływaki, które w swojej naturze mają to, że chcą się przemieszczać - tak przeczytałam w książce.

Czy widziałam jak to ich poruszanie wygląda? Chyba tak, jeśli wierzyć animacji, która była dodatkiem, do artykuły opisujacego żywotność plemników. Faktycznie, wyglądało to tak, jakby ten plemnik pływał - coś jak mała kijanka.

Czy reasumując, żadna z Was nawet nie bierze pod uwagę możliwości zajścia w ciążę w taki sposób? Więcej, każdej z Was wydaje się to irracjonalne i gdyby tak się stało, byłby to dla Was cud?

Pozostaje mi wierzyć, że macie zdecydowanie większą, lepiej ugruntowaną wiedzę ode mnie oraz doświadczenie. Dziękuję za wszystkie opinie, którymi się ze mną podzielilyście. Może faktycznie problem leży w mojej głowie - zawsze byłam panikarą i pod rozwagę brałam najgorsze, możliwe scenariusze.
parasol_w_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-01, 22:45   #989
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Seks oralny - zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez parasol_w_deszczu Pokaż wiadomość
Plemniki to podobno takie małe pływaki, które w swojej naturze mają to, że chcą się przemieszczać - tak przeczytałam w książce.

Czy widziałam jak to ich poruszanie wygląda? Chyba tak, jeśli wierzyć animacji, która była dodatkiem, do artykuły opisujacego żywotność plemników. Faktycznie, wyglądało to tak, jakby ten plemnik pływał - coś jak mała kijanka.

Czy reasumując, żadna z Was nawet nie bierze pod uwagę możliwości zajścia w ciążę w taki sposób? Więcej, każdej z Was wydaje się to irracjonalne i gdyby tak się stało, byłby to dla Was cud?

Pozostaje mi wierzyć, że macie zdecydowanie większą, lepiej ugruntowaną wiedzę ode mnie oraz doświadczenie. Dziękuję za wszystkie opinie, którymi się ze mną podzielilyście. Może faktycznie problem leży w mojej głowie - zawsze byłam panikarą i pod rozwagę brałam najgorsze, możliwe scenariusze.
A czego się tak boisz, jakby co? Szansa minimalna, jest też antykoncepcja, tabletki po, aborcja? Wolałabym nie uprawiać seksu, niż mieć takie odpadły.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 07:18   #990
parasol_w_deszczu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 50
Dot.: Seks oralny - zbiorczy.

Widocznie mam jakiś powód, żeby tak dopytywać i szukać opinii innych. Niekoniecznie muszę dzielić się nim tutaj na forum.

Im więcej osób zabierze głos, tym dla mnie lepiej/łatwiej.

Co rozumiesz pod pojęciem "minimalne"?Minimalne,czy li jakie?
parasol_w_deszczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-26 16:11:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.