Zaczynam od dziś!!! 5 kilo w dół :) - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-03, 14:18   #391
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Zaczynam od dziś!!! 5 kilo w dół :)

a wiec jestem szkoda tylko ze saama, ale zostawie cos dla was Zrobilam własnie 40 brzuszkow tak na dobry poczatek, bo nie ukrywam ze byl to dla mnie malutki wysilek nie chcialam przesadzic zebym mogla jutro ze spokojnym sumieniem wykonac swoja powinnosc heheh lol Nie jest to duzo wiem ale lepsze to niz nic, bo jestem paskudnym leniem jezeli chodzi o cwiczenia, sto razy bardziej wole katowac sie dieta niz cwiczyc a ewidentnie bez diety i cwiczen nie ma rezultatow wiec to naprawde w moim przypadku juz cos Zaczelam dzien od kawy bo nieznosze jesc z rana zadnych posilkow tymbardziej ze naczczo zazywam hormony euthyrox 75 N bo jestem cholernym tarczycowcem:P;/ a wiec pozniej byla kawa okolo 12 zmontowalam sobie 2 male pomidorki z polowka cebuli i lyzka smietany 12% niestety (bo nie mialam jogurtu naturalnego, a ze naleze do osob ktore bez makijazu i ulozonych wlosow nie ruszy sie z domu hahahah musialam to czyms zastapic:P) z odrobina soli, pieprzu i oregano do tego szklaneczka wody i soku z cytryny (na trawienie) teraz przyszla by pora na jakis obiad wiec ugotuje sobie troche marchewki i groszku ze szczypta wegety a na kolacje planuje danio z 2 lyzkami otrebow Wiec dziewuszki kochaneeee dzialamyy hehehe ja teraz lece obiadek zmontowac i do wieczorkaaa
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-04, 08:14   #392
CzarnaMamba22
Raczkowanie
 
Avatar CzarnaMamba22
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Krosno/Lublin
Wiadomości: 85
Dot.: Zaczynam od dziś!!! 5 kilo w dół :)

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
a wiec jestem szkoda tylko ze saama, ale zostawie cos dla was Zrobilam własnie 40 brzuszkow tak na dobry poczatek, bo nie ukrywam ze byl to dla mnie malutki wysilek nie chcialam przesadzic zebym mogla jutro ze spokojnym sumieniem wykonac swoja powinnosc heheh lol Nie jest to duzo wiem ale lepsze to niz nic, bo jestem paskudnym leniem jezeli chodzi o cwiczenia, sto razy bardziej wole katowac sie dieta niz cwiczyc a ewidentnie bez diety i cwiczen nie ma rezultatow wiec to naprawde w moim przypadku juz cos Zaczelam dzien od kawy bo nieznosze jesc z rana zadnych posilkow tymbardziej ze naczczo zazywam hormony euthyrox 75 N bo jestem cholernym tarczycowcem:P;/ a wiec pozniej byla kawa okolo 12 zmontowalam sobie 2 male pomidorki z polowka cebuli i lyzka smietany 12% niestety (bo nie mialam jogurtu naturalnego, a ze naleze do osob ktore bez makijazu i ulozonych wlosow nie ruszy sie z domu hahahah musialam to czyms zastapic:P) z odrobina soli, pieprzu i oregano do tego szklaneczka wody i soku z cytryny (na trawienie) teraz przyszla by pora na jakis obiad wiec ugotuje sobie troche marchewki i groszku ze szczypta wegety a na kolacje planuje danio z 2 lyzkami otrebow Wiec dziewuszki kochaneeee dzialamyy hehehe ja teraz lece obiadek zmontowac i do wieczorkaaa


Widzę kochana, że mamy tak samo z tym makijażem i włoskami Ja nawet śmieci nie pójdę wyrzucić bez pełnego rynsztunku Widzę, że ostro wziełaś się za dietkę. Ja aż tak hardcorowo do tego nie podchodzę. Jem w miarę normalnie, piję znowu duże ilości czerwonej herbaty i od wczoraj znowu mam postanowienie nie objadać sie na noc. Z ćwiczeniami u mnie będzie ciężko. Może po poprawce się jakoś zmotywuje Ja już jestem po śniadanku i zaraz zmykam do nauki. Pozdrawiam Cię serdecznie Buzi buzi buzi
CzarnaMamba22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 09:29   #393
20marta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4
Dot.: Zaczynam od dziś!!! 5 kilo w dół :)

hej czytam wasze forum ja też bym chciała schudnac ale nie mam motywacji co dziennie pracuje po 10 12 godz jak tu znalezc czas na ćwiczenia jutro mam wolne to bede biegac rano , staram sie nie jesć białego pieczywa ale to ciemne jest okropne , słodyczy nie jem , głodziłam się tydzień i nic nie schudłam , znacie moze jakies fajne diety , chciałabym wrócić do sylwetki sprzed roku (przytyłam 10 kg i teraż waże 60 najgorszy jest jednak brzuch i niestety cellulitis który powstał po gwałtownym przybyciu na wadze ratunku
20marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 11:06   #394
vanilia1
Raczkowanie
 
Avatar vanilia1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 420
Dot.: Zaczynam od dziś!!! 5 kilo w dół :)

Później napiszę a na razie dla was przesyłam:cmo k:
vanilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 22:28   #395
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Zaczynam od dziś!!! 5 kilo w dół :)

Cytat:
Napisane przez CzarnaMamba22 Pokaż wiadomość
Widzę kochana, że mamy tak samo z tym makijażem i włoskami Ja nawet śmieci nie pójdę wyrzucić bez pełnego rynsztunku Widzę, że ostro wziełaś się za dietkę. Ja aż tak hardcorowo do tego nie podchodzę. Jem w miarę normalnie, piję znowu duże ilości czerwonej herbaty i od wczoraj znowu mam postanowienie nie objadać sie na noc. Z ćwiczeniami u mnie będzie ciężko. Może po poprawce się jakoś zmotywuje Ja już jestem po śniadanku i zaraz zmykam do nauki. Pozdrawiam Cię serdecznie Buzi buzi buzi
a jax make-up to podstawa i uzaleznienie A jezeli chodzi o podejscie do diety to nie ma narazie sie czym zachwycac bo poki co nie ma rezultatow to dopiero trzeci dzien jak udaje mi sie w miare cwiczyc i trzymac diety zaczelam teraz nawet chodzic do pracy spacerkiem a mam w jedna strone ok 5km wiec robie dziennie 10km niezle co? heheh dobrze ze zaczelam sie starac teraz nalezy tylko to urzymac, zbierac sily motywowac sie juz z kazdym dniem jest mi coraz lepiej, "lzej" i wogole, chociaz nie schudlam jeszcze ani kilograma (zreszta coz sie dziwic to dopiero poczatek) mam nadzieje ze doczekam sie w przyszlym tygodniu chociaz jednokilogramowego efektu to niezalamuje sie i tego tez wam dziewczyny zycze Bo najwazniejsze to cheć istenienia, spokojne dni i spelnione marzenia jak to nawijal Sokoł z WWO. Sa teraz dosyc upalne dni wiec nie mam takiego jak zawsze apetytu i jest o wiele latwiej wytrzymac dzien o tzrech skromnych posilkach, niedlugo zaczna sie schodny zacznie sie ochladzac ale to nic wkoncuuuu was mam i wspolnymi silami poradzimy sobie nawet z tym cholernym apetytem heheh to tyle na dzisiaj, lece spac bo jutro zrywam sie przed 7 zeby miec ok godziny na dojscie spokojnie do pracy pozdrawiam i calujeeee cmok w szyjke
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-05, 22:56   #396
vanilia1
Raczkowanie
 
Avatar vanilia1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 420
Dot.: Zaczynam od dziś!!! 5 kilo w dół :)

Dzisiaj troszkę poćwiczyłam ale dosłownie przez 15 minut tylko Od kilku godzin boli mnie b.głowa po lewej stronie i mdli mnie nie wiem co to jest. Poleżałam trochę, chciałam nawet się przespać ale nie mogłam. Miałam iść do apteki po jakiś lek przeciwbólowy ale nie miałam siły Mam nadzieję, ze mi jak najszybciej przejdzie. Zjadłam z bułką trochę imbiru suszonego, może on mi jakoś pomoże. Teraz idę poleżeć Do jutra kochane
vanilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 21:08   #397
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Zaczynam od dziś!!! 5 kilo w dół :)

Cytat:
Napisane przez vanilia1 Pokaż wiadomość
Dzisiaj troszkę poćwiczyłam ale dosłownie przez 15 minut tylko Od kilku godzin boli mnie b.głowa po lewej stronie i mdli mnie nie wiem co to jest. Poleżałam trochę, chciałam nawet się przespać ale nie mogłam. Miałam iść do apteki po jakiś lek przeciwbólowy ale nie miałam siły Mam nadzieję, ze mi jak najszybciej przejdzie. Zjadłam z bułką trochę imbiru suszonego, może on mi jakoś pomoże. Teraz idę poleżeć Do jutra kochane
alo vaniliaa D hehe wiem cos o tym zlym samopoczuciu, tez zmagam sie z tym wlasciwie juz od dwoch dni:P wydaje mi sie ze to przez ta pogode i niskie cisnienie;/ jakos to wytrzymamyy musze sie pochwalic czwartym udanym dniem !!!!!!!! Zjadlam dzisiaj na sniadanie Danio z ogorkiem i czosnkiem, naprawde polecam jest pyszne!! Wypilam w pracy dwie kawy i dopiero po 15 niestety zjadlam kolejny posilek, byl to sledz w oleju ale jadlam bez z cebula, zjadlam dwa takie kawaleczki (heheh uwielbiam ryby pod kazda postacia) i oo 19 dwie winne gruszki taka byla dzisiaj moja dieta,jutro dopiero stane na wage zobaczymy co pokaze hehe wkoncu do zrzucenia mam bite 10kg wiec nie ciesze sie za wczesnie ale wazne ze trwam w postanowieniach)) Dzisiaj zaliczylam tez poranny spacer (ok 5km) wiec jakis ruch mam na brzuszki rano zabraklo czasu ale planuje jutro z rana sie lekko pokatowac To tyle bo na mnie juz czas gasze papierosa:P i turlam dropsa spac Jutro ciezki dzien heheh pozdrawam i calujeeeeeeeeee Zycze duzo, duzooooooooo wytrwalosci
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-06, 21:24   #398
vanilia1
Raczkowanie
 
Avatar vanilia1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 420
Dot.: Zaczynam od dziś!!! 5 kilo w dół :)

Białaczekoladko może faktycznie to od pogody było. Wczoraj prawie nic nie zjadłam a dzisiaj, prócz jedzenia wchłonęłam prawie całe opakowanie pralinek, prawie bo kilka zostało Co ja robię, ledwo zaczęłam od nowa i już pożeram ogromne ilości słodyczy:bacik : Białaczekoladko ja też uwielbiam ryby,polubiłam je po tym jak przestałam jeść mięso najbardziej smakują mi wędzone, smażone i z rusztu pyszne. Buziaki dla ciebie No proszę, teraz ciebie nie ma Czarnamambo22 - kochana gdzie się podziewasz, napisz co się dzieje.

Edytowane przez vanilia1
Czas edycji: 2008-09-07 o 20:25
vanilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 20:41   #399
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: Zaczynam od dziś!!! 5 kilo w dół :)

Cześć Laski

Cytat:
Napisane przez CzarnaMamba22 Pokaż wiadomość
Widzę kochana, że mamy tak samo z tym makijażem i włoskami Ja nawet śmieci nie pójdę wyrzucić bez pełnego rynsztunku
Ja lubię być umalowana, ale na szczęście nie mam na tym punkcie obsesji

Cytat:
Napisane przez 20marta Pokaż wiadomość
hej czytam wasze forum ja też bym chciała schudnac ale nie mam motywacji co dziennie pracuje po 10 12 godz jak tu znalezc czas na ćwiczenia jutro mam wolne to bede biegac rano , staram sie nie jesć białego pieczywa ale to ciemne jest okropne , słodyczy nie jem , głodziłam się tydzień i nic nie schudłam , znacie moze jakies fajne diety , chciałabym wrócić do sylwetki sprzed roku (przytyłam 10 kg i teraż waże 60 najgorszy jest jednak brzuch i niestety cellulitis który powstał po gwałtownym przybyciu na wadze ratunku
Ja np. nie stusuję żadnej konkretnej diety. Staram się trzymać zasad opisanych w którymś z wątków na Dietetyce "OD REDAKCJI". Poczytaj to, tam masz dużo wskazówek

Cytat:
Napisane przez vanilia1 Pokaż wiadomość
Dzisiaj troszkę poćwiczyłam ale dosłownie przez 15 minut tylko Od kilku godzin boli mnie b.głowa po lewej stronie i mdli mnie nie wiem co to jest. Poleżałam trochę, chciałam nawet się przespać ale nie mogłam. Miałam iść do apteki po jakiś lek przeciwbólowy ale nie miałam siły Mam nadzieję, ze mi jak najszybciej przejdzie. Zjadłam z bułką trochę imbiru suszonego, może on mi jakoś pomoże. Teraz idę poleżeć Do jutra kochane
Może za mało jeszc czy coś? Jak się jest na diecie i zdarzają się bóle głowy, mdłości, to może właśnie to oznaczać - że zbyt rygorystycznie podchodzisz do sprawy i osłabiasz organizm.

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Zjadlam dzisiaj na sniadanie Danio z ogorkiem i czosnkiem, naprawde polecam jest pyszne!! Wypilam w pracy dwie kawy i dopiero po 15 niestety zjadlam kolejny posilek, byl to sledz w oleju ale jadlam bez z cebula, zjadlam dwa takie kawaleczki (heheh uwielbiam ryby pod kazda postacia) i oo 19 dwie winne gruszki taka byla dzisiaj moja dieta,jutro dopiero stane na wage zobaczymy co pokaze hehe wkoncu do zrzucenia mam bite 10kg wiec nie ciesze sie za wczesnie ale wazne ze trwam w postanowieniach)) Dzisiaj zaliczylam tez poranny spacer (ok 5km) wiec jakis ruch mam na brzuszki rano zabraklo czasu ale planuje jutro z rana sie lekko pokatowac
BiałaCzekoladko Ty za mało jesz! W ten sposób nie schudniesz, bo nie podkręcasz metabolizmu! Lepiej zjeść 5 małych posiłków (a Ty jesz 3 małe). Do tego jeszcze dochodzi ruch - kolejne spalone kcal. ZA MAŁO KCAL MASZ W DIECIE Zwiększ


Ja, kochane, wróciłam z weekendowego wyjazdu. Było zaj.biście. Wlałam w siebie trochę %, ale za to nie tknęłam nic słodkiego i ogólnie nie obrzerałam się! Do tego doszło zbieranie brzoskwiń i gra w siatkę. W sobote całą noc przetańczyłam. Więc nie powinno być źle Buziaki
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 07:25   #400
CzarnaMamba22
Raczkowanie
 
Avatar CzarnaMamba22
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Krosno/Lublin
Wiadomości: 85
Dot.: Zaczynam od dziś!!! 5 kilo w dół :)

Cytat:
Napisane przez vanilia1 Pokaż wiadomość
Białaczekoladko może faktycznie to od pogody było. Wczoraj prawie nic nie zjadłam a dzisiaj, prócz jedzenia wchłonęłam prawie całe opakowanie pralinek, prawie bo kilka zostało Co ja robię, ledwo zaczęłam od nowa i już pożeram ogromne ilości słodyczy:bacik : Białaczekoladko ja też uwielbiam ryby,polubiłam je po tym jak przestałam jeść mięso najbardziej smakują mi wędzone, smażone i z rusztu pyszne. Buziaki dla ciebie No proszę, teraz ciebie nie ma Czarnamambo22 - kochana gdzie się podziewasz, napisz co się dzieje.

Cześć kochane. Nie odzywałam się bo byłam w w Lublinie na poprawce z mojego "ukochanego" przedmiotu czyli chemii organicznej a potem odreagowywałam stresy w ramionach mojego już nie byłego faceta Jutro mam wyniki jak nie zdam to mnie rodzice chyba z domu wywalą heh, ale cóż, nikt nie mówił, że będzie łatwo. Oczywiście chyba nie muszę zaznaczać, żę dieta szła mi wręcz genialnie dzień przed egzaminem bo miałam takiego stresa, że nie byłam w stanie nic w siebie wchłonąć z wyjątkeim kofeiny. następnego dnia czyli 9tego, w dniu egzaminu tez nie było źle do wieczora, bo prawie nic nie zjadłam, za to jak przyjechał mój mężczyzna to wieczór zakończył się dwiema butelkami czerwonego wina i olbrzymią pizza. O wczoraj nie wspominam bo nażarłam się dosłownie jak świnia. Nawet nie będę mówić co zjadłam bo, żaden z tych posiłków nie miał nic wspólnego ze słowem dieta. Jeszcze się wczoraj totalnie zdołowałam bo jak wróciłam z lublina taka totalnie zmięta, z rozmazanym makijażem i plamą od kebaba na bluzce to spotkałam moją wielką licealną miłość z jakąś plastikową cizią. Boże dawno takiej laski nie widziałam. Miała sztuczne rzęsy, czarne długie pazury, tlenione włosy do pasa, tapetę na centymetr i była tak przeraźliwie chuda że szok. Do tego miała mini która ledwo jej dupe zasłaniała, różowe szpilki i kiece z dekoltem. Możecie sobie wyobrazić jak się poczułam???? Nawet komentarze od obcych facetów na naszej klasie mi nie pomogą pozbierać się po tym traumatycznym przeżyciu. Masakra :/ Ale wracając do tematu to od dziś znowu mam zamiar robić ze sobą coś konstruktywnego. Lece niedługo do apteki po czerwoną herbate i do drogerii po serum wyszczuplające Eveline. Nic jeszcze nie jadłam więc zaraz to nadrobię. Ja sie teraz będę odzywać z rana, przynajmniej na tygodniu, nie wiem jak będzie z weekendami. Pozdrawiam Was wszystkie baaaaaaaaardzo serdecznie Mocno trzymam kciuki za dietę Buziaki
CzarnaMamba22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 19:06   #401
vanilia1
Raczkowanie
 
Avatar vanilia1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 420
Dot.: Zaczynam od dziś!!! 5 kilo w dół :)

Witajcie:cmok : Czarnamambo22 widzę, że ty tu zaglądasz na forum ale dziewczyny znowu gdzieś się zapodziały i wątek jeszcze trochę to zniknie. Ja co prawdę zaglądam tu na fora ale nie piszę tak często bo niestety nie mam czym się pochwalić nie szło mi ostatnio z dietą, no cóż cały czas zaczynam od nowa - niestety Więc zaczęłam od dzisiaj odchudzano, czyli nie będę obżerać się tym pieczywem, to co ja robię to Pieczywo i słodycze w nadmiernych ilościach wszystko popsuły itd... Ale chcę schudnąć tak mocno wiem, ze teraz uda się i będę mogła wreszcie się pochwalić. A co tam u ciebie ? Napisz co z wytrwałością, czy tez masz taki problem ze słodyczami jak ja?
vanilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-15, 20:32   #402
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Zaczynam od dziś!!! 5 kilo w dół :)

Jezu dziewuszki co z wami? zyjecie robaczki? u mnie jest toalna klapa ze wszytskim zaczynajac od diety a konczac na samopoczuciu:| jakis obłed normalnie....
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 22:40   #403
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: Zaczynam od dziś!!! 5 kilo w dół :)

cześć Słonka
Ja jakieś 1,5 godzinki temu wróciłam z siłowni Zjadłam posiłek potreningowy i wzięłam prysznic i teraz piszę Zaraz idę spać, bo już zieeeeewam strasznie hehe
CzarnaMambo super, że wróciliście do siebie A tą plastic bombastic się nie przejmuj - przecież jesteś 100 razy lepsza pod każdym względem
BiałaCzekoladko ze mną też było strasznie, ale dziś już to zmieniłam i chcę sobie i innym udowodnić, że mi się uda! Postanowiłam, że pokażę mojemu Tżtowi, jaką jestem seksbombą i nie będzie mógł mi się oprzeć, o taaak
Miałam taki gorszy moment w tym całym odchudzaniu przez brak efektów w udkach... Wszędzie cm idą tylko nie tam. Dziś mi trener na siłowni powiedział, że to kwestia zbyt dużej ilości węglowodanów. Nie powinnam jeść więcej węgli niż ilość odpowiadająca 3 kromkom chleba dziennie. Czyli malutko. A z kolei powinnam jeść totalnie dużo białka i warzyw. Tak więc zrobiłam sobie plan ćwiczeń na nadchodzący tydzień i jestem już po wizycie na siłowni, wymęczyłam się i jestem szczęśliwa, że się nie dałam leniowi Muszę się tylko nauczyć dobrze gotować mięsko, a ja przyzwyczajona jestem raczej smażyć, jak większość hehe Ale zrobię to dla efektów! Jutro kupię sobie też ThermLineII i zacznę brać!
Laski dawajcie ze mną, będzie mi raźniej z Wami
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 17:19   #404
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: Zaczynam od dziś!!! 5 kilo w dół :)

Dziewczyny co z Wami?
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 21:31   #405
vanilia1
Raczkowanie
 
Avatar vanilia1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 420
Dot.: Zaczynam od dziś!!! 5 kilo w dół :)

borntoboogie wątek upadł niestety więc ja dołączyłam się do innego i tam czasami piszę, ale widzę, że i tam pomału wątek upada szkoda, bo bez motywacji jest ciężko. Ale i tak najlepiej mi było tutaj z wami pisać szkoda tylko, że nasze kochane dziewczyny ( Czarna Mamba, Białaczekoladka) pouciekały gdzieś fajnie z nimi tu było, potrafiły podtrzymać na duchu, takie energiczne dziewczyny, ciekawe gdzie teraz są, może zajrzą tu i napiszą co u mich się dzieje?. A wtedy może wątek odżyje i znowu zaczniemy pisać Buziaczki dla was
vanilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-23, 21:58   #406
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: Zaczynam od dziś!!! 5 kilo w dół :)

Cytat:
Napisane przez vanilia1 Pokaż wiadomość
borntoboogie wątek upadł niestety więc ja dołączyłam się do innego i tam czasami piszę, ale widzę, że i tam pomału wątek upada szkoda, bo bez motywacji jest ciężko. Ale i tak najlepiej mi było tutaj z wami pisać szkoda tylko, że nasze kochane dziewczyny ( Czarna Mamba, Białaczekoladka) pouciekały gdzieś fajnie z nimi tu było, potrafiły podtrzymać na duchu, takie energiczne dziewczyny, ciekawe gdzie teraz są, może zajrzą tu i napiszą co u mich się dzieje?. A wtedy może wątek odżyje i znowu zaczniemy pisać Buziaczki dla was
mam nadzieję, bo ja tu cały czas na Was czekam
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 21:07   #407
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Zaczynam od dziś!!! 5 kilo w dół :)

robaczki CO To To Nieeeeee tak byc nie moze:P:P
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 21:15   #408
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: Zaczynam od dziś!!! 5 kilo w dół :)

no nie może, nie może! sie odzywajcie Słonka, a nie! ciotka borntoboogie spierze dupke i się skończy!
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 22:25   #409
vanilia1
Raczkowanie
 
Avatar vanilia1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 420
Dot.: Zaczynam od dziś!!! 5 kilo w dół :)

U mnie to różnie bywa z dietką, a właściwie lepiej by można było nazwać moim odżywianiem raz lepiej raz gorzej kurcze jak tak sobie myślę, że gdyby nie moje leniuchowanie i obżarstwo już dawno bym zrzuciła te 5,6 kg a tu żadnej zmiany Kochana borntoboogie pochwal się jak tam u ciebie, co ci daje motywację?
vanilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-27, 08:47   #410
borntoboogie
Rozeznanie
 
Avatar borntoboogie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 865
Dot.: Zaczynam od dziś!!! 5 kilo w dół :)

Ooj u mnie też różnie bywało. Szczególnie, że ostatnio miałam okres i nasiloną chcicę na słodycze Więc pozwoliłam sobie trochę zjeść, ale nie obżerałam się nimi, jadłam z umiarem, a resztę dietki przestrzegałam Także nie czuję się winna, bo przed @ nie jadłam nic a nic słodkiego, a to moja wielka zmora, kocham słodycze po prostu Ubyło mi troszkę cm znów, a co najzabawniejsze w biuście przybyło Śmiać mi się chce, że jak tak będzie do końca odchudzania, to będę super laską z wielkim biustem Ale nie powiem - jestem bardzo zadowolona z tego, ze piersi (jak na razie! - mam nadzieje, ze to sie nie zmieni) mi nie maleją Pewnie gdybym była systematyczna, to juz bym wazyla juz mniej wiecej tyle, ile bym chciala. Chociaz wazniejsze sa dla mnie wymiary, bo wiadomo, ze miesnie waza wiecej niz tluszcz, wiec moja waga wcale nie musi isc diametralnie w dół, a właśnie wymiary A co mi daje motywację? Hmm... To, że chcę dojść do swojego celu i udowodnić sobie, że potrafię A innym, żeby szczęki opadły Moje postępy mi dają motywacje i Tż, który się z każdym dniem coraz bardziej mną zachwyca, zaczyna dostrzegać moje niektóre części ciała, bardziej je "podziwiając". Robi to nieświadomie, ale to chyba oznacza, że dobrze, że dbam o wygląd tego ciałka i o to, żeby nie wyglądało jak flak Idę niedługo pod prysznic z ostrą Syrenką
__________________
8.01.09 -> egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
maturzystka - w oczekiwaniu na wyniki
AKCJA: będę ekstra laską na lato!
borntoboogie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:04.