materace z firmy Bazyl i meble-marzenie: opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-17, 11:11   #1
mela26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 48

materace z firmy Bazyl i meble-marzenie: opinie


Witam,
kupiłam łóżko z BRW i ciągle nie mogę zdecydować się na materac... mam ograniczony budżet i chcę kupić 2 materace po 80cm, powiedzmy do 500zł za sztukę. Wiem, że jest już wątek o materacach, ale zalezy mi na opiniach z tych konkretnie dwóch firm.
Poza tym, spotkałam się z opiniami, że do łóżka brw należy skracać materac, czy ktoś nie skracał? Moje łóżko wewnątrz ma 160x200cm, więc teoretycznie powinien się taki wymiar zmieścić.
Będę wdzięczna za każdą opinię
mela26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 12:12   #2
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: materace z firmy Bazyl i meble-marzenie: opinie

ja rowniez przylaczam sie do pytania moze nie konretnie o te firme co kolezanka ale lozko brw 160x200cm jakie materace polecacie? taki powiedzmy do 2tys zl? musi byc wygodny nie za bardzo twardy i przed wszystkim zeby jak ja sie rusze osoba ktora lezy obok tez nie "falowala"
czytalam troche o tych materacach ale wybor jest tak duzy ze ciezko sie zdecydowac na cokolwiek a przede wszystkim nie wiem co wybrac czy lateks czy co...
wyprobowywalam w brw materace jeden z nich byl lateksowy i powiem ze byl calkiem przyjemny.. maja teraz jakies nowosci materac ponad 4 tys i ponad 3tys zl tez nie powiem super sie lezalo ale cena troche jedna za wysoka...
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 12:41   #3
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: materace z firmy Bazyl i meble-marzenie: opinie

Polecam

http://www.allegro.pl/item856097278_...n_140x200.html

materace ALVARE

niedawno sama szukałam: bardzo ograniczał mnie wymiar materaca - niestety nietypowy i tutaj sa one dostepne od reki (w sklepach lub na necie albo nie było takiej wymiarówki albo okres oczekiwania kosmiczny)

wybrałam lateks choć myślałam też nad kokosem

TŻ przestał mnie problemy z kregosłupem (przestał go m.in. boleć), faktycznie jest wygodny
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 13:37   #4
mela26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 48
Dot.: materace z firmy Bazyl i meble-marzenie: opinie

Dzięki sunshain czyli te lateksowe materace nie są takie miękkie? ja mam skrzywienie boczne kręgosłupa i też ogólnie wolę twardsze....
mela26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 15:26   #5
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: materace z firmy Bazyl i meble-marzenie: opinie

Cytat:
Napisane przez mela26 Pokaż wiadomość
Dzięki sunshain czyli te lateksowe materace nie są takie miękkie? ja mam skrzywienie boczne kręgosłupa i też ogólnie wolę twardsze....
tez mam skrzywienie boczne kręgosłupa prawostronne

powiem tak lubię średnio twarde a ten ma 2 twardości zależy na jakiej stronie połozysz materac niby powinnam mieć twardy ale nie umiem na takich spać (mam taki w drugim pokoju i nie mogę tam spać, wstaje połamana i niewyspana)
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 12:14   #6
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: materace z firmy Bazyl i meble-marzenie: opinie

dziewczyny a co sadzicie o materacach lateksowych? lateksowo-kokosowych? i ew z jakas domieszka konskiego wlosia? bo z tego co sie zorientowalam to napewno odpada u mnie materac sprezynowy bo efekt falowania jest jesli leza dwie osoby i jedna z nich sie poruszy to druga tez jakos to odczuwa natomiast przy lateksowych tego nie ma... ale teraz pytanie czy sam lateks czy z tym kokosem? no i czy lateks to jest taki fajny? tzn czy jest jakas cyrkulacja pwietrza w nim bo jednak lateks to mleczko kauczukowe a to guma...i jakiej firmy? ogladalam i wyprobowywalam janpol, kolo, sembella... co polecacie? no i jaki materac lepiej dla dwoch osob h3 czy h2? bo ogolnie jak sama lezalam to odpowiada mi bardziej h2 ale mowia ze h2 to jest do 80kg a w dwojke mamy ponad 80kg (ja 50 moj TŻ 70kg) wiec jesli wybierzemy h3 to nie bedzie on za twardy? czy ten ciezar jakos sie rozlozy?
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 12:47   #7
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: materace z firmy Bazyl i meble-marzenie: opinie

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
dziewczyny a co sadzicie o materacach lateksowych? lateksowo-kokosowych? i ew z jakas domieszka konskiego wlosia? bo z tego co sie zorientowalam to napewno odpada u mnie materac sprezynowy bo efekt falowania jest jesli leza dwie osoby i jedna z nich sie poruszy to druga tez jakos to odczuwa natomiast przy lateksowych tego nie ma... ale teraz pytanie czy sam lateks czy z tym kokosem? no i czy lateks to jest taki fajny? tzn czy jest jakas cyrkulacja pwietrza w nim bo jednak lateks to mleczko kauczukowe a to guma...i jakiej firmy? ogladalam i wyprobowywalam janpol, kolo, sembella... co polecacie? no i jaki materac lepiej dla dwoch osob h3 czy h2? bo ogolnie jak sama lezalam to odpowiada mi bardziej h2 ale mowia ze h2 to jest do 80kg a w dwojke mamy ponad 80kg (ja 50 moj TŻ 70kg) wiec jesli wybierzemy h3 to nie bedzie on za twardy? czy ten ciezar jakos sie rozlozy?

ja mam lateksowo-sprężynowy; róznica miedzy 2 osobami leżącymi na nim może byc do 50 kg i ... nic nie faluje
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-21, 13:05   #8
megusiaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 694
Dot.: materace z firmy Bazyl i meble-marzenie: opinie

ale ja lezalam na sprezynach i kieszeniowych i sprezynach z lateksem i nie odpowiada mi ten rodzaj materaca... dlatego pytam o lateks...

Edytowane przez megusiaa
Czas edycji: 2010-01-21 o 13:50
megusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 12:54   #9
robertx3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: materace z firmy Bazyl i meble-marzenie: opinie

Ja osobiscie polecam materac Estrellę lux
Kupiłem tutaj http://www.radmat-materace.na.allegro.pl
robertx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 08:46   #10
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: materace z firmy Bazyl i meble-marzenie: opinie

My mamy materac kieszeniowy z mebli-marzeń, wymiary: 200x200. Jak dla mnie ten materac jest bardzo dobry. TŻ tez sobie chwali, dobrze się na nim śpi, jest miękki ale nie za bardzo, nie wyczuwam sprężyn. Naprawdę spanie na nim to przyjemność. No i cena tez bardzo korzystna.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 20:25   #11
prezydent10
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 50
Dot.: materace z firmy Bazyl i meble-marzenie: opinie

Cytat:
Napisane przez megusiaa Pokaż wiadomość
ale ja lezalam na sprezynach i kieszeniowych i sprezynach z lateksem i nie odpowiada mi ten rodzaj materaca... dlatego pytam o lateks...
lateksowe są extra, polecam każdemu, jest miękki jak siego dotyka a jednocześnie na tyle twardy jak leżysz, żę nie czujesz obracania i wiercenia się w łóżku np partnera czy partnerki, jak chcesz w nocy wstac i napic sie wody to nie budzisz skrzypieniem sprężyn całego domu, jest cicho i dyskretnie, sporo już ich jest na rynku janpol, hevea, hilding, zobacz tutaj robią testy na niezaleznym portalu www.sentozdrowie.pl
prezydent10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 21:40   #12
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: materace z firmy Bazyl i meble-marzenie: opinie

Czy któraś z Was ma może materac Bazyl Toronto lub Dakota?
Samą firmę znam, znajomi mają ich materac i bardzo sobie chwalą. Nie mogę się zdecydować który materac będzie lepszy... nawet ich opisy na niewiele się zdają Jakieś opinie?
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-15, 19:22   #13
inka_casa
Przyczajenie
 
Avatar inka_casa
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 11
Dot.: materace z firmy Bazyl i meble-marzenie: opinie

podniose temat, edit: poniewz szsukam materaca i chcialam zobaczyc jakie sa opnie szczegolnie Bazyla.

Edytowane przez inka_casa
Czas edycji: 2015-05-19 o 09:28
inka_casa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-17, 22:20   #14
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: materace z firmy Bazyl i meble-marzenie: opinie

A w jakim celu? Ot, tak sobie, czy masz jakieś pytania dotyczące tych marek materacy? Takie podnoszenie starych wątków dla samego podnoszenia nie ma najmniejszego sensu i może zostać "nagrodzone" punktami za "aktywność"
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-19, 09:29   #15
inka_casa
Przyczajenie
 
Avatar inka_casa
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 11
Dot.: materace z firmy Bazyl i meble-marzenie: opinie

edytowalam wpis, szukam materaca dlatego podnioslam temat moze pojawia sie nowe opnie?
inka_casa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-14, 18:32   #16
22Jagoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 1
Dot.: materace z firmy Bazyl i meble-marzenie: opinie

Witam
I tak najtaniej kupisz w internecie minimum 10%. Mój ojciec kupił sobie w
xxx.pl i bardzo sobie chwali jakość i obsługę. Dodatkowo dostał kod rabatowy który może używać dowolnie na następne zakupy. Jeśli któraś z koleżanek jest zainteresowana proszę pisać na priv emaila - chętnie go udostępnię - kod cały czas działa i można będzie zaoszczędzić trochę grosza.

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2017-01-15 o 23:25 Powód: reklama
22Jagoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-14 19:32:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:42.