Pani dr. Grzesiak - opinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-02, 12:19   #1
kle2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 72

Pani dr. Grzesiak - opinie


Witam
Chciałbym skorygować powypadkowy nos u tej Pani, ale różne są opinie, wiem, ze latwo kogos opisac prze internet w dobry czy zly, ale mimo wszystko chcialbym sie czegos dowiedziec o tej Pani
kle2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 18:26   #2
iwonka288
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 13
Dot.: Pani dr. Grzesiak - opinie

Cytat:
Napisane przez kle2 Pokaż wiadomość
Witam
Chciałbym skorygować powypadkowy nos u tej Pani, ale różne są opinie, wiem, ze latwo kogos opisac prze internet w dobry czy zly, ale mimo wszystko chcialbym sie czegos dowiedziec o tej Pani
ja również przyłączam się do pytania,lecz u mnie chodzi o korekcję odstającego uszka i biorę pod uwagę dr.Grzesiak
iwonka288 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 10:58   #3
Anka_Ki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 31
Dot.: Pani dr. Grzesiak - opinie

Moja koleżanka zrobiła u dr Grzesiak piersi i ponoć jest bardzo dobrą specjalistką, ja sama zastawiam się nad zabiegiem powiększenia piersi i stąd też pytanie czy polecacie dr Grzesiak?
Anka_Ki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 08:41   #4
Aleksandra_Jazz1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 13
Dot.: Pani dr. Grzesiak - opinie

Robiłam usta u dr Grzesiak. Jestem bardzo zadowolona z zabiegu Pani doktor jest świetnym chirurgiem i bardzo konkretną osobą Dziewczyny polecam jak najbardziej
Aleksandra_Jazz1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 18:42   #5
Anka_Ki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 31
Dot.: Pani dr. Grzesiak - opinie

Aleksandra, ja jestem już po pierwszych konsultacjach i jestem bardzo zadowolona. Doktor Grzesiak zrobiła na mnie ogromne wrażenie, wszytsko mi wytłumaczyła co i jak. Wiadomo są pewne obawy przed zabiegiem, ale sądzę, że warto zaryzykować. Pozdrawiam
Anka_Ki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 08:27   #6
Aleksandra_Jazz1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 13
Dot.: Pani dr. Grzesiak - opinie

Cytat:
Napisane przez Anka_Ki Pokaż wiadomość
Aleksandra, ja jestem już po pierwszych konsultacjach i jestem bardzo zadowolona. Doktor Grzesiak zrobiła na mnie ogromne wrażenie, wszytsko mi wytłumaczyła co i jak. Wiadomo są pewne obawy przed zabiegiem, ale sądzę, że warto zaryzykować. Pozdrawiam
Cieszę się bardzo Oby wszystkie procedury poszły gładko. Mam nadzieje, że będziesz zadowolona z efektów, a sądze, że będziesz bo klinika dr Grzesiak jest profesjonalna
Aleksandra_Jazz1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 01:02   #7
PapierZielony
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5
Dot.: Pani dr. Grzesiak - opinie

Polecam pania doktor ktora mi skorygowala nos powypadkowy, jezeli masz jakiekolwiek pytania to prosze pisz do mnie
PapierZielony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 10:12   #8
Anka_Ki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 31
Dot.: Pani dr. Grzesiak - opinie

Cytat:
Napisane przez PapierZielony Pokaż wiadomość
Polecam pania doktor ktora mi skorygowala nos powypadkowy, jezeli masz jakiekolwiek pytania to prosze pisz do mnie
PapierZielony, jak wyglądały u Ciebie procedury przedoperacyjne? Ja właśnie przygotowuje się do operacji i jestem w trakcie robienia badań. Chętnie dowiem się jak to wyglądało u Ciebie?
Anka_Ki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-29, 21:42   #9
mila09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 10
Dot.: Pani dr. Grzesiak - opinie

ja robiłam u dr Grzesiak plastykę powiek, parę miesięcy temu. polecam jak najbardziej - co prawda nie miałam dotąd doświadczenia z innymi chirurgami, ale pani dr była bardzo profesjonalna, wszystko wyjasniła, a efekt jest naprawdę super, jestem pod wrażeniem!
mila09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 10:36   #10
Minikado_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Pani dr. Grzesiak - opinie

Witam,

Miałam operację powiększania biustu u dr Grzesiak 17 listopada. Zabieg przebiegł bezproblemowo, a samym efektem jestem zachwycona . Była jedynym chirurgiem, który naprawdę słuchał i wziął pod uwagę, jaki efekt chce osiągnąć - po wytłumaczeniu i opisaniu (oraz pokazaniu jakiejś setki zdjęć ), doktor idealnie dobrała rozmiar i kształt. Jedynym minusem operacji jest konieczność wymiany sukienek i bluzek - mąż nie pozwala mi już zapinać się pod szyję. Aha, nie czytajcie opinii dziewczyn, które wyrażają je kilka dni po zabiegu - po operacji opuchlizna sprawia, że wygląd piersi nie jest nawet blisko efektu końcowego - teraz, miesiąc po operacji opuchlizna zeszła i biust wygląda idealnie. Polecam wszystkim niezdecydowanym i bojącym się efektu końcowego - dr Grzesiak jest świetna w swoim fachu, dzięki niej nie mogę doczekać się lata i bikini .

Pozdrawiam,
Zachwycona klientka
Minikado_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 10:24   #11
kkasia2015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Pani dr. Grzesiak - opinie

Trzy tygodnie temu Pani dr Grzesiak wykonała u mnie operację podniesienia piersi. Jestem bardzo szczupłą osobą i zawsze miałam bardzo duży i ciężki biust. Po kilku konsultacjach u innych lekarzy w końcu zdecydowałam się na Panią doktor i jestem absolutnie zachwycona efektem. Piersi są równe, jędrne, gruczoły są wysoko, a piersi wyglądają jak u nastolatki)) Mam wrażenie, że operację miałam już dawno temu. Zupełnie zapomniałam jak wyglądały moje piersi przed operacją. Bardzo obawiałam się blizn, dziś wiem, że zupełnie bezzasadnie. ślady po szwach są cieniusieńkie, jasne i praktycznie niewidoczne, a cały proces rekonwalescencji całkowicie bezbolesny. Bardzo polecam dr Grzesiak - świetny specjalista, przemiła osoba!!!
kkasia2015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-30, 21:07   #12
Batisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Pani dr. Grzesiak - opinie

14 marca dr Monika Grzesiak wykonywała u mnie operację podniesienia piersi z jednoczesnym zmniejszeniem i przeszczepem autogennym tkanki tłuszczowej (w celu ujędrnienia górnych kwadratów piersi). Piersi były dość mocno obwiśnięte po przebytych ciążach i długich karmieniach. Zanim zdecydowałam się na operację byłam na konsultacji u 2 innych lekarzy. Niestety były one bardzo szybkie z dość krótkim i zdawkowym wyjaśnieniem co do samego przebiegu zabiegu i techniki. Do tego stopnia, że zaczęłam sie poważnie zastanawiać czy zabieg ten robić. Dopiero konsultacja u Dr Grzesiak była bardzo dokładna i wyczerpująca. Pani doktor ze spokojem i dużą dokładnością wszystko wytłumaczyła począwszy od samej techniki, poprzez przebieg zabiegu, okres rekonwalescencji, efekt jakiego należy się spodziewać, kończąc na uspokojeniu męża ! Pani Dr pokazała nam rownież dużą ilość zdjęć "przed i po" z podobnych zabiegów. Wszystko BARDZO PROFESJONALNIE! Konsultacja w sumie trwała ponad godzinę (u innych lekarzy 15 min.!!!). Rekonwalescencja jest na prawdę bardzo szybka. Nie mogę powiedzieć, że całkowicie bezbolesna ale prawie (3 tabletki przeciwbólowe w pierwszych 2 dobach). Z kliniki wychodzi się tego samego dnia wieczorem. Jutro zdjęcie szwów, już nie mogę sie doczekać ! Piersi wyglądają pięknie jak u nastolatki ! Jestem w nich zakochana!!! Na pewno są jeszcze lekko obrzęknięte, ale praktycznie nie ma już żadnych zasinień, co jak na tak rozległy zabieg jest dla mnie bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Aż żal, że tak długo zwlekałam z wykonaniem tego zabiegu. Personel kliniki bardzo miły i przyjazny. Pani Doktor profesjonalistka w każdym calu! Szczerze polecam!
Batisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 15:27   #13
GosiazW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 2
Dot.: Pani dr. Grzesiak - opinie

hej ja jestem dwa tygodnie po operacji biustu, dr Grzesiak dobrała odpowiednie implanty (240 ml okragłe) co za tym idzie efekt jest taki jakiego oczekiwałam. Wszystko ładnie się goi, bólu praktycznie już nie odczuwam, piersi wyglądają bardzo ładnie, mają wyglądać jeszcze lepiej po ustąpieniu drobnej opuchlizny. Zawsze bałam się zabiegów operacyjnych i dlatego zwlekałam bardzo długo z decyzją o operacji, jednak teraz już wiem że zupełnie nie było się czego bać. Polecam a wiem co mówie bo po ciąży i karmieniu piersią, moje "piersi" sprawiały, że nie czułam się kobieco.
GosiazW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-24, 16:10   #14
Art34kab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Pani dr. Grzesiak - opinie

U Pani doktor mialem zabieg na twarzy - szycie i musze przyznac ,ze efekty sa super, nie widac sladu bo szyciu. Uwazam ,ze Pani doktor to naprawde wysokiej klasy specjalista w swojej dziedzinie dodatkowo mila osoba.
Art34kab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-24 17:10:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.