futerkowo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda > Szafa - komentarze

Notka

Szafa - komentarze Tutaj komentujemy wieszaki powieszone w naszej Szafie.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-10-20, 18:32   #1
rachella
Przyczajenie
 
Avatar rachella
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 25

futerkowo


więcej na: http://cholernaxniepewnosc.blogs pot.com klikając w link deezee po prawej stronie możesz dostać 50% rabatu na zakup butów!

ZOBACZ KOMENTOWANY WIESZAK
rachella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-20, 21:53   #2
agrestt
Raczkowanie
 
Avatar agrestt
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 349
Dot.: futerkowo

Tak tak tak przegladalam twojego bloga i bardzo mi sie ten zestaw spodobał
__________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę
Kurt Cobain
agrestt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-22, 18:03   #3
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: futerkowo

W założeniu miało być oryginalnie, ale niestety nie podoba mi się. Na tle wizażowych wieszaków faktycznie się wyróżniasz, ale dla mnie nadmiernie wpasowujesz się w hipsterski trend, który nie podkreśla Twojej urody i walorów. Buty skracają nogi, szminka Ci nie pasuje, a okulary i apaszka wyglądają jak pożyczone od babci.
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 22:15   #4
rachella
Przyczajenie
 
Avatar rachella
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 25
Dot.: futerkowo

Cytat:
Napisane przez Cherry Blossom Girl Pokaż wiadomość
W założeniu miało być oryginalnie, ale niestety nie podoba mi się. Na tle wizażowych wieszaków faktycznie się wyróżniasz, ale dla mnie nadmiernie wpasowujesz się w hipsterski trend, który nie podkreśla Twojej urody i walorów. Buty skracają nogi, szminka Ci nie pasuje, a okulary i apaszka wyglądają jak pożyczone od babci.
nie zgadzam się, czym jest hipsteryzm/hipsteryzacja? dlaczego upraszczasz to co widzisz? inspiruję się brytyjskim street style, mieszkałam długom w anglii i nie potrafię ubierać się w zwyczajne ubrania, taki mam styl. nie zawsze muszę wyglądać kobieco czy mieć dopasowane ubrania do figury, ubieram się tak ponieważ taki mam styl.. nie spodziewałam się tego że wywołam aż takie kontrowersje moim spojrzeniem na modę, którą mamy się bawić, a nie ściśle trzymać utartych schematów! każdy ma swoje zadnie i swój indywidualny gust. jestem wdzięczna za każde słowo krytyki, mimo wszytsko..
__________________
rachella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 22:23   #5
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: futerkowo

No ja tutaj tez mieszkam od 6 lat i od jakiegos czasu owszem widze tak ubbrane ale dzieciaki wchodzace w wiek mlodziezowy i mimo wszystko ich styl i tak jest inny niz Twoj,kobiety tutaj sie ubieraja zupelnie inaczej .
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 22:37   #6
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: futerkowo

Cytat:
Napisane przez rachella Pokaż wiadomość
nie zgadzam się, czym jest hipsteryzm/hipsteryzacja? dlaczego upraszczasz to co widzisz? inspiruję się brytyjskim street style, mieszkałam długom w anglii i nie potrafię ubierać się w zwyczajne ubrania, taki mam styl. nie zawsze muszę wyglądać kobieco czy mieć dopasowane ubrania do figury, ubieram się tak ponieważ taki mam styl.. nie spodziewałam się tego że wywołam aż takie kontrowersje moim spojrzeniem na modę, którą mamy się bawić, a nie ściśle trzymać utartych schematów! każdy ma swoje zadnie i swój indywidualny gust. jestem wdzięczna za każde słowo krytyki, mimo wszytsko..
Taka subkultura Nic nie upraszczam, oceniłam to co widzę na zdjęciu. A widzę elementy charakterystyczne dla tego nurtu.

Niezwyczajne ubrania także potrafią wyglądać na noszącym dobrze, zależy jakie się wybierze. Sama lubię eksperymenty, mam znajomych, którzy ubierają się niekonwencjonalnie i wyglądają świetnie.

Dziewczyno, trochę więcej samokrytyki. Jakie kontrowersje? To co przedstawiłaś poddałam ocenie, podobnie jak inne wieszaki które podobają mi się lub nie. Wstawiając tutaj zdjęcie godzisz się na potencjalną krytykę. Poza tym, jedno to zabawa modą, łączenie elementów umiejętnie tak, by wyglądać korzystnie, a nie podkreślać mankamenty.
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Szafa - komentarze


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.