Co ma myd³o do w³osów? Zobacz ; ) - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-04-26, 21:02   #1
spryciarka
Przyczajenie
 
Avatar spryciarka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 19

Co ma myd³o do w³osów? Zobacz ; )


Witajcie! Na forum znalaz³am mnóstwo w±tków na temat porostu w³osów ; ) A wiêc i ja zak³adam, lecz mam do przekazania cos nowego. Mo¿e od pocz±tku:
Tak dla "fazy" umy³am g³owê myd³em. I jak siê okaza³o, by³y oklapniête a po pewnym czasie pojawi³ siê ³upie¿. Wiêc z myd³em da³am sobie spokój. Trochê czasu pó¼niej z pewnego ¿ród³a, dowiedzia³am siê, ¿e przez myd³o w³osy staj± siê sztywniejsze. Koñcówki moich w³osów s± podkrêcone, wiêc pomy¶la³am, ¿e umyje myd³em tylko koñcówki. I rzeczywi¶cie, nie by³y ju¿ podkrêcone ; ). ale nie w tym rzecz. Miesi±c temu zauwa¿y³am, i¿ moje w³osy uros³y niesamowicie szybko. Mia³am je do ramion, a teraz mam za ³opatki! I trzeba wzi±æ pod uwagê, ¿e zaczê³am myæ koñcówki od lutego! Uwa¿am, ¿e taka kuracja jest bardziej op³acalna niz jakakolwiek inna. Ah, i musze dodaæ, ¿e nie mam zniszczonych w³osów (znaczy sie mam troche, ale TYLKO przez prostownice). Je¶li macie jakie¶ pytania to piszcie ; )
__________________
You were everything ...
spryciarka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-26, 21:06   #2
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 483
Dot.: Co ma myd³o do w³osów? Zobacz ; )

hej nie wiem czy dobrze zrozumia³am myjesz koñcówki w³osów myd³em i przez to Ci szybciej w³osy rosn±?
Nogala1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-26, 21:17   #3
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 1 701
Dot.: Co ma myd³o do w³osów? Zobacz ; )

przecie¿ w³osy nie rosn± od koñcówek tylko od skóry g³owy ja nie rozmiem
Martek88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-26, 21:19   #4
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 6 544
Dot.: Co ma myd³o do w³osów? Zobacz ; )

cos mi sie wierzyc nie chce ze urosly Ci w³osy bo my³as koncowki mydlem przeciez co maja konce wlosow do porostu wlosow ? chyba szybciej jak skore glowy nacierasz i dajesz po cebulkach musi byc jakis inny powod tego ze Ci wlosy tak szybko ruszyly
__________________
"Lubiê byæ kur± domow±
Do pralki wrzuciæ problem wraz z g³ow±
Pralka pierze, ja nie wierzê w nic
S³odko jest nie my¶leæ o niczym
Siê zgubiæ we w³asnej spódnicy.."
moee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-26, 21:32   #5
Anastazja85
Przyczajenie
 
Avatar Anastazja85
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Inowroc³aw
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Co ma myd³o do w³osów? Zobacz ; )

Pewnie wydaje ci siê, ¿e w³osy tak du¿o Ci uros³y, bo wtedy mia³a¶ koñcówki krêcone, a jak siê je wyprostuje to zawsze bêd± d³u¿sze. I na pewno nie jest to sprawa myd³a, tym bardziej, ¿e smarowa³a¶ koñcówki.
__________________
anastazja85
Anastazja85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-26, 21:36   #6
spryciarka
Przyczajenie
 
Avatar spryciarka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Co ma myd³o do w³osów? Zobacz ; )

Oh!... przepraszam najmocniej... ominê³am (zapomnia³am napisaæ) o najwa¿niejszej rzeczy ; P <!!!> (G³upia ja, g³upia ja). My³am myd³em te¿ skórê g³owy (ale tak porz±dnie), ale potem jeszcze raz szamponem, bo po mydle jest ³upie¿ ; P
__________________
You were everything ...
spryciarka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-26, 21:50   #7
eysi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Co ma myd³o do w³osów? Zobacz ; )

Moja babcia uzywa szarego myd³a od zawsze i do tej pory ma swoje czarne w³osy.. Zero siwizny.. To tego tak jej siê ³adnie ¶wiec± w³oski ze az jej zazdroszcze... Dzisiaj kupi³am sobie szare myd³o, no nic, i ja bêde je stosowaæ.. Wkoncu ma najwiecej witamin i jest.. podbno najzdrowsze
eysi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-04-26, 22:09   #8
leukon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród :)
Wiadomo¶ci: 37
Dot.: Co ma myd³o do w³osów? Zobacz ; )

Cytat:
Oh!... przepraszam najmocniej... ominê³am (zapomnia³am napisaæ) o najwa¿niejszej rzeczy ; P <!!!> (G³upia ja, g³upia ja). My³am myd³em te¿ skórê g³owy (ale tak porz±dnie), ale potem jeszcze raz szamponem, bo po mydle jest ³upie¿ ; P
Tylko jakim myd³em my³a¶????
Szarym??

pozdrawiam
leukon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-26, 23:24   #9
spryciarka
Przyczajenie
 
Avatar spryciarka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Co ma myd³o do w³osów? Zobacz ; )

Cytat:
Napisane przez leukon
Tylko jakim myd³em my³a¶????
Szarym??

pozdrawiam
Tak, szarym ; )
__________________
You were everything ...
spryciarka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-26, 23:35   #10
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomo¶ci: 6 286
GG do gaga
Dot.: Co ma myd³o do w³osów? Zobacz ; )

i mamy znowu codotworczy ,srodek na porost w³osów
a moze tam szare mydlo plus rycyna.... plus ...hmmm...jeden pazur koguta, ,zabi jezyk...
chyba mam pomysl na rewelacyjny srodek na porost wlosow! i nie tylko , jak go opatentuje ... to dam znac
dla znajomych bedzie promocja w zakupie
gaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-26, 23:44   #11
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 6 544
Dot.: Co ma myd³o do w³osów? Zobacz ; )

Cytat:
Napisane przez gaga
i mamy znowu codotworczy ,srodek na porost w³osów
a moze tam szare mydlo plus rycyna.... plus ...hmmm...jeden pazur koguta, ,zabi jezyk...
chyba mam pomysl na rewelacyjny srodek na porost wlosow! i nie tylko , jak go opatentuje ... to dam znac
dla znajomych bedzie promocja w zakupie
__________________
"Lubiê byæ kur± domow±
Do pralki wrzuciæ problem wraz z g³ow±
Pralka pierze, ja nie wierzê w nic
S³odko jest nie my¶leæ o niczym
Siê zgubiæ we w³asnej spódnicy.."
moee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-26, 23:53   #12
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomo¶ci: 6 286
GG do gaga
Dot.: Co ma myd³o do w³osów? Zobacz ; )

moee ...z tym kichaniem to tez tak roznie... ja czesto nie kicham.. a moja klatka ...no ... dosc dosc... ale ja biore zycie pelnym oddechem to moze tez teoria.. "hahaha"
gaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-26, 23:53   #13
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 434
Dot.: Co ma myd³o do w³osów? Zobacz ; )

Z tego co wiem, szare mydlo to produkt odpadowy, wiec nie wiem gdzie tu te "witaminy". Zreszta, po co witaminy w mydle??
agatus84 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-27, 00:00   #14
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomo¶ci: 6 544
Dot.: Co ma myd³o do w³osów? Zobacz ; )

Cytat:
Napisane przez gaga
moee ...z tym kichaniem to tez tak roznie... ja czesto nie kicham.. a moja klatka ...no ... dosc dosc... ale ja biore zycie pelnym oddechem to moze tez teoria.. "hahaha"
ja za czesto tez nie kicham, ale kiedys uslyszalam ze musialam duzooo kichac w dziecinstwie
__________________
"Lubiê byæ kur± domow±
Do pralki wrzuciæ problem wraz z g³ow±
Pralka pierze, ja nie wierzê w nic
S³odko jest nie my¶leæ o niczym
Siê zgubiæ we w³asnej spódnicy.."
moee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-27, 00:11   #15
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomo¶ci: 6 286
GG do gaga
Dot.: Co ma myd³o do w³osów? Zobacz ; )

moee , to mamy cos wspolnego.. a moze ja tezkichalam za mlodu..
gaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-27, 00:14   #16
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomo¶ci: 6 286
GG do gaga
Dot.: Co ma myd³o do w³osów? Zobacz ; )

mydlo to ¶rodek mykjacy, wiec niewiele ma z witaminizowaniem czy dostarczaniem bodzcow do porostu wlsow, natomiast faktem jest ze ze szare mydlo nie podraznie skory , wiec czesto uzywano go dla osob z wrazliwa skora glowy, lub do prania ubran, poscieli dla alergokow skornych
gaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-28, 14:23   #17
cute_girl0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Co ma myd³o do w³osów? Zobacz ; )

Cytat:
Napisane przez gaga
mydlo to ¶rodek mykjacy, wiec niewiele ma z witaminizowaniem czy dostarczaniem bodzcow do porostu wlsow, natomiast faktem jest ze ze szare mydlo nie podraznie skory , wiec czesto uzywano go dla osob z wrazliwa skora glowy, lub do prania ubran, poscieli dla alergokow skornych
W³a¶nie! Zgadzam siê! Moja kole¿anka te¿ kiedy¶ umyla w³osy myd³em, a potem szamponem. Wyobra¼cie sobie, ¿e nie mog³a zmyæ tego myd³a! A z reszt± jak ju¿ zmy³a, to w³osy by³y t³uste, niemi³e w dotyku. Ale ona próbowa³a dalej! My³a w³osy szarym myd³em a¿ 3 miesi±ce i nic! W³osy jej du¿o nie uros³y (w ci±gu 3 miesiêcy- 3,5cm-czyli tak, jak by³o) Myd³o to oczywi¶cie ¶rodek myj±cy, nie jest to idealny przyspieszacz wzrostu w³osów. Zgadzam siê z dziewczynami- wyprostowa³a¶ w³osy, wydaj± ci siê na pewno d³u¿sze, nie dziwiê siê. Nie próbuj oszukiwaæ wiza¿anek!!! Myd³o preznaczone jest do skóry (nie w³osów)- i niech tak nadal zostanie! Kompletna bzdurA! Na wzrost w³osów nie wp³ywa myd³o itp. Ka¿demu rosn± inaczej!

Nie za¶miecajcie forum niepotrzebnymi bzdurami!
POZDRAWIAM!
cute_girl0 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-28, 14:27   #18
cute_girl0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Co ma myd³o do w³osów? Zobacz ; )

Cytat:
Napisane przez cute_girl0
W³a¶nie! Zgadzam siê! Moja kole¿anka te¿ kiedy¶ umyla w³osy myd³em, a potem szamponem. Wyobra¼cie sobie, ¿e nie mog³a zmyæ tego myd³a! A z reszt± jak ju¿ zmy³a, to w³osy by³y t³uste, niemi³e w dotyku. Ale ona próbowa³a dalej! My³a w³osy szarym myd³em a¿ 3 miesi±ce i nic! W³osy jej du¿o nie uros³y (w ci±gu 3 miesiêcy- 3,5cm-czyli tak, jak by³o) Myd³o to oczywi¶cie ¶rodek myj±cy, nie jest to idealny przyspieszacz wzrostu w³osów. Zgadzam siê z dziewczynami- wyprostowa³a¶ w³osy, wydaj± ci siê na pewno d³u¿sze, nie dziwiê siê. Nie próbuj oszukiwaæ wiza¿anek!!! Myd³o preznaczone jest do skóry (nie w³osów)- i niech tak nadal zostanie! Kompletna bzdurA! Na wzrost w³osów nie wp³ywa myd³o itp. Ka¿demu rosn± inaczej!

Nie za¶miecajcie forum niepotrzebnymi bzdurami!
POZDRAWIAM!
Co do tej wypowiedzi: myd³o nie zawiera witamin!!!! To prostu jaka¶ ¶ciema... Dlaczego autorka tego w±tku najpierw napisa³a, ¿e u¿ywa³a myd³a na koñcówki w³osów, a dopiero pó¼niej na napisa³a, ¿e na ca³± g³owê? Zapomnia³a? To niemo¿liwe! Co¶ mi tu brzydko pachnie... oszustwem!
cute_girl0 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-28, 15:21   #19
sweet_mystery
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 740
Dot.: Co ma myd³o do w³osów? Zobacz ; )

Cytat:
Napisane przez cute_girl0
Napisane przez cute_girl0
W³a¶nie! Zgadzam siê! Moja kole¿anka te¿ kiedy¶ umyla w³osy myd³em, a potem szamponem. Wyobra¼cie sobie, ¿e nie mog³a zmyæ tego myd³a! A z reszt± jak ju¿ zmy³a, to w³osy by³y t³uste, niemi³e w dotyku. Ale ona próbowa³a dalej! My³a w³osy szarym myd³em a¿ 3 miesi±ce i nic! W³osy jej du¿o nie uros³y (w ci±gu 3 miesiêcy- 3,5cm-czyli tak, jak by³o) Myd³o to oczywi¶cie ¶rodek myj±cy, nie jest to idealny przyspieszacz wzrostu w³osów. Zgadzam siê z dziewczynami- wyprostowa³a¶ w³osy, wydaj± ci siê na pewno d³u¿sze, nie dziwiê siê. Nie próbuj oszukiwaæ wiza¿anek!!! Myd³o preznaczone jest do skóry (nie w³osów)- i niech tak nadal zostanie! Kompletna bzdurA! Na wzrost w³osów nie wp³ywa myd³o itp. Ka¿demu rosn± inaczej!

Nie za¶miecajcie forum niepotrzebnymi bzdurami!
POZDRAWIAM!




Cytat:
Napisane przez cute_girl0
Co do tej wypowiedzi: myd³o nie zawiera witamin!!!! To prostu jaka¶ ¶ciema... Dlaczego autorka tego w±tku najpierw napisa³a, ¿e u¿ywa³a myd³a na koñcówki w³osów, a dopiero pó¼niej na napisa³a, ¿e na ca³± g³owê? Zapomnia³a? To niemo¿liwe! Co¶ mi tu brzydko pachnie... oszustwem!

kto tu bzdury pisze?! daj se na wstrzymanie kobieto!!!!!!!!!! i pomysl zanim cos napiszesz :/:/;/;/;/ !!!!! forum jest po to zeby dzielic sie spostrzezeniami z innymi!!!! nie wiem co tutaj robisz skoro tego nie wiesz..
__________________
Je t'aime non seulement pour ce que tu es mais pour ce que je suis quand nous sommes ensemble.
Roy Croft
sweet_mystery jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-28, 16:17   #20
pinksnickers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 342
Dot.: Co ma myd³o do w³osów? Zobacz ; )

uuuu.. w tym w±tku zapachnialo agresj±.... boje sie
pinksnickers jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-28, 18:53   #21
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 897
Dot.: Co ma myd³o do w³osów? Zobacz ; )

te¿ siê bojê...
a myd³em w³osy umy³am tylko 2 razy - kiedy zapomnia³am kupiæ szamponu.

gdyby myd³o by³o takim super ¶rodkiem na w³osy, to po co produkowano by szampony.
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraci³a, najbardziej ¿al jej by³o rozumu...

Gdzie¶tam czeka na ni± Ksi±¿e w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedy¶ j± znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-28, 19:46   #22
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 4 232
Dot.: Co ma myd³o do w³osów? Zobacz ; )

Dla pieniedzy Moja mama kiedy¶ umy³a w³osy szarym myd³em(jeszcze za m³odu) i mówi³a, ¿e nie mog³a w³osów domyæ, by³y jakby umyte p³ynem do mycia naczyñ-szorstkie, sianowate... Natomiast mój dziadek myje w³osy i, uwaga, ca³e cia³o-proszkiem Zwyk³ym proszkiem(zastanawiam siê jak z miejscami intymnymi ) i ma naj³adniejsze w³osy jaki widzia³am u starszego pana Nawet fryzjerki sie zachwycaj±-zero ³ysych placków, w³osy gêste, mocne, ca³kowicie siwiuteñkie Zaznaczam, ze dziadek myje tak w³osy ca³e ¿ycie, wiêc jest przyzwyczajony, ja tego broñ Bo¿e nie polecam, wiadomo ile proszek zawiera dra¿liwych detergentów. Chcia³am siê tylko podzieliæ spostrze¿eniem A jak to jest z tym myd³em? Mam na my¶li kwestiê witamin- to delikatne myde³ko(psa nim myje, bo szampony go uczulaj± ), ale zawiera jakie¶ odpadki??
Sovilo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-28, 21:51   #23
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomo¶ci: 6 286
GG do gaga
Dot.: Co ma myd³o do w³osów? Zobacz ; )

sweet_mystery no wlasnie pomysl najpierw... kazdy moze wyrazic swoja opinie wiec inni tez to o co biegusia?
ja uwazam ze kazdy mozesie myc czym chce (proszek dziadka juz wogole mnie powali³ na ziemiê) ale ja i tak na to patzre z pzrymrozeniem oka,
czy to zasmicanie watku?
moze... ale tego nie zmienimy, a pzrynajmniej jest sie z czego posmiacczy pozartowac jak kto woli, poi co tak reagowac? drapieznie?/

pzrez szre czy jakies tam myd³o? :;
gaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-29, 09:13   #24
mroczna_magnolia
Raczkowanie
 
Avatar mroczna_magnolia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 52
Dot.: Co ma myd³o do w³osów? Zobacz ; )

Szare myd³o jest bardzo zdrowe...ja zawsze przemywam nim rany,a co do w³osów...hmm...wiem, ¿e dredy myj± szarym myd³em, aby ³adnie sie zbi³y i szybciej dojrzewa³y, bo po nim sa bardzo sztywne(a to plus) spróbuje nim umyc, w³osów nie wypali, a byc moze pomo¿e...i dziewczyny czy nie przesadzacie oskar¿aj±c Spryciarkê, na forum wszyscy maj± prawo, nawet obowi±zek wypowiedziec siê na dany temat, ona po prostu chcia³a podzieliæ siê z Wami dobr± nowin±, byæ mo¿e czym¶ nowym i bardziej uniwersalnym, a tu biczowanie, zamiat pochwa³a. Zastanówcie siê czasem, bo jak zauwa¿y³am, to tworz± siê tu pewne grupki, które atakuja niektóre forumowiczki, no i strasznie siê podlizuj±. Pozdrawiam
mroczna_magnolia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-29, 10:37   #25
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: Co ma myd³o do w³osów? Zobacz ; )

Ha ha ha proste sposoby zawsze najlepsze
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-29, 14:45   #26
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 434
Dot.: Co ma myd³o do w³osów? Zobacz ; )

Cytat:
Napisane przez Sovilo
A jak to jest z tym myd³em? (...) zawiera jakie¶ odpadki??
"Sapo niger- mydlo szare, produkt zmydlania olejow roslinnych, tranu, tluszczow odpadowych, (...) Zastosowanie: do czyszczenia pomieszczen" Zrodlo: notatki z technologii postaci leku. Mnie to nie zacheca do uzycia, chociaz moja osobista babcia kiedys mnie probowala przekonac do umycia nim wlosow
pozdrawiam
agatus84 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-29, 14:54   #27
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 4 232
Dot.: Co ma myd³o do w³osów? Zobacz ; )

ziekuje za odpowied¼ Ale psa dalej bêdê w tym my³a, przynajmniej to go nie uczula
Sovilo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-29, 15:30   #28
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 434
Dot.: Co ma myd³o do w³osów? Zobacz ; )

Jasne, moja wyzej wymieniona babcia tez tylko nim myje wlosy. Z 2 przyczyn- po pierwsze wszystko oprocz mydla szarego ja uczula (wszystkie szampony, wszystkie kremy... nawet nivea! jest przez to problem z prezentem pod choinke ) a po drugie- przyzwyczaila sie, na pewno sa teraz kosmetyki dla alergikow ale wiadomo jak jest z przyzwyczajeniami starych ludzi... Skoro dla pieska jest to dobre, to jak najbardziej.
pozdrawiam
agatus84 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-04-29, 16:02   #29
*agniesia*
Raczkowanie
 
Avatar *agniesia*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom?
Wiadomo¶ci: 367
Dot.: Co ma myd³o do w³osów? Zobacz ; )

fuuu nie da³abym rady umyæ tym w³osów. Dla mnie wszystkie myd³a ¶mierdz± a ju¿ najbardziej te zapachowe
pozostaje przy znanych wiza¿anych sposobach na przyspieszenie porostu w³osów
*agniesia* jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-29, 14:01   #30
tutti_frutti
Raczkowanie
 
Avatar tutti_frutti
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Che³m
Wiadomo¶ci: 76
Dot.: Co ma myd³o do w³osów? Zobacz ; )

Mój przyszywany dziadek myjê w³osy szarym myd³em, bo gdzie¶ przeczyta³ ¿e myd³o jest dobre na ³upie¿. No i mu pomog³o, Wcze¶niej próbowa³ m.in. nizoralu i innych tego typu szamponów i mia³ jeszcze wiêkszy ³upie¿, a teraz nie ma wcale. Te¿ bym spróbowa³a tego myd³a, ale bojê siê ¿e bêdê miala sztywne w³osy, u dziadka tego nie ma bo ma krótkie
tutti_frutti jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.