Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-19, 13:57   #241
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Własnie tak. Choć trudno w to uwierzyć wszystko się idealnie trzyma i wygląda śłicznie- paznokcie są idealnie gładkie, a przez to lakier wygląda rewelacyjnie równo. Ja na wszelki wypadek kładłam raczej cienko. Dzisiaj już 2 osoby pytały czy nie mam tipsów
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 06:25   #242
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

A jeśli będę miała tylko jedną odżywkę Nail Teka? Np. tą mleczną? Bo dwie naraz kupić, to dosyć duży wydatek. To wtedy wystarczy codziennie dokłądać po warstwie odżywki czy trzeba na to lakier kolorowy?
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 08:56   #243
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Cool Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez magrest
A jeśli będę miała tylko jedną odżywkę Nail Teka? Np. tą mleczną? Bo dwie naraz kupić, to dosyć duży wydatek. To wtedy wystarczy codziennie dokłądać po warstwie odżywki czy trzeba na to lakier kolorowy?
Margest, ja na początku miałam Nail Tek'a Intensive Therapy II, kładłam go na paznokcie bez żadnego lakieru, codziennie 1 warstwę, potem zmywałam i od nowa. Paznokcie mi się bardzo wzmocniły. Teraz kupiłam już Foundation II i nakładam ją na na paznokieć jako podkład, na to lakier i jakiś utrwalacz. Sposób Lumiaa'i jest ponoć skuteczniejszy i szybszy do uzyskania pięknych paznokci, ale mój sposób też działa
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana

Edytowane przez naila
Czas edycji: 2006-04-03 o 17:37
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 12:10   #244
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

magrest, jak pisały dziewczyny wyżej Nail Tek ma różne linie przeznaczone do różnych typów pazurków. Akurat II jestr przeznaczona do pazurków słabych i łamliwych- moje były w stanie zaawansowanego "rozkładu" więc w akcie desperacji zakupiłam dwie. NT Foundation jest opisywana raczej tylko jako baza,wypełniająca ubytki paznokcia. Tak jak pisały dziewczyny sama trzyma sie średnio, trzeba na nią nakaładac tez lakier - a wg. ulotki na wierzch najlepiej dowolną odżywke z NT.

Za to na ulotce NT Intensive Therapy jest wprost napisane że można ją stosować jako całościową kurację- w ten sposób, że kładzie sie ją jako podkład, potem 2 warstwy lakieru kolorowego i potem 2 warstwy odżywki, a potem codziennie kolejna warstwę... z reszta dziewczyny właśnie tak robiły...

tak czy siak...działa... sprawdziłam osobiście i jestem odtąd orędowniczką tego cuda choć prowizji od sprzedaży nie mam Mleczna baza kosztuje na Allegro około 40 zł a bezbarwna około 55-
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 12:32   #245
urania
Przyczajenie
 
Avatar urania
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 13
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Hej dziewczyny Ja właśnie czekam na przesyłkę od Pani Joasi, zamówiłam Foundation II oraz Intensive Therapy. Bardzo długo się zastanawiałam, czy warto wydawać pieniążki, wcale dla mnie nie małe, na kolejną nie działającą odżywkę w stylu Peggy Sage, Killys, czy tym podobne.
A argumentem, który mnie ostatecznie przekonał, że warto była pani dermatolog, do której udałam się po poradę m.in. własnie z moimi strzępkami paznokci. A ona pierwsze co to poleciła mi odżywkę Nail Teka I absolutnie nie podejrzewam jej o reklamę, czy jakieś nieczyste konszachty z firmą farmaceutyczną, kosmetyczną, etc, bo poleciła mi zakup właśnie na Allegro
urania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 14:09   #246
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Dziewczęta, przeczytałam Wasz wątek i własnie zakupiłam Nail Tek II Intensive Therapy i Nail Tek II Foundation Mam nadzieję, że odżywki pomogą moim nierównym paznokciom na kciukach.

A właśnie, mam do Was pytanie: moje paznokcie u podstawy (przy macierzy) nie są zbyt trwade, twardnieją dopiero w miarę wzrastania. Jak powinnam malować paznokcie? Omijać nasadę paznokcia czy wręcz przeciwnie - pomalować (ale uważnie, by ominąć skórki), żeby je wzmocnić? Doradźcie proszę
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-20, 15:14   #247
ANASTI
Raczkowanie
 
Avatar ANASTI
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 169
GG do ANASTI
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ja równiez planuję zakup Nail Teka - czy mogę prosić o nicki pewnych sprzedawców z allegro na priv?? z góry dziekuje!
ANASTI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-20, 19:28   #248
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Po kuracji moich paznokci Nail Tekiem II (najpierw intensive therapy, pozniej foundation II) postanowilam zastosowac sposob polecany przez producenta, tan o ktorym pisze Lumia, czyli nakladam 1warstwe foundation, 2 warstwy kolorowego lakieru (w moim przypadku jest to STRONG PASTEL DIAMANT formy Jade Maybelline w odcieniu petal ) i na to 2 warstwy Intensive Therapy II, wczoraj zaczelam i zamierzam przez kolejne 6dni malowac kolejna warstwe intensive therapy, jak na 5warstw trzyma sie naprawde niezle a panokcie wprost cuuudnie blyszcza odzywka jest niesamowita i warta swojej ceny- na allegro zdecydowanie taniej
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 17:09   #249
ANASTI
Raczkowanie
 
Avatar ANASTI
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 169
GG do ANASTI
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

dzieki dziewczyny za namiary sprzedawców ja w przyplywie szalenstwa i pod wpływem waszych peanów na temat NT zakupiłam 2 odzywki liczac na to ze wrzeszcie bede miała twarde paznokcie i lakier nie bedzie odpyrskiwał juz na drugi dzien.. przesyłka juz do mnie idzie, zdam relacje jak działa.. mam tylko pytanie czy konieczne jest nakladanie kolorowego lakieru pomiedzy Fundation a Intesive Therapy?? moje paznokcie poki co ska krotkie i nierowno wiec niewygladałoby to zbyt estetycznie..
ANASTI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 17:58   #250
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
nakladam 1warstwe foundation, 2 warstwy kolorowego lakieru (w moim przypadku jest to STRONG PASTEL DIAMANT formy Jade Maybelline w odcieniu petal ) i na to 2 warstwy Intensive Therapy II, wczoraj zaczelam i zamierzam przez kolejne 6dni malowac kolejna warstwe intensive therapy, jak na 5warstw trzyma sie naprawde niezle a panokcie wprost cuuudnie blyszcza odzywka jest niesamowita i warta swojej ceny- na allegro zdecydowanie taniej [/color]
Trochę mnie to zastanawia... Piszecie, że nakładacie już na kolorowy lakier 2 warstwy Intensive Therapy i potem codziennie dokładacie po jednej warstwie i tak przez tydzień. Czy to wogóle coś daje? Przecież ta odżywka leży na lakierze kolorowym więc jaką ona ma spełniać funkcję, oprócz przedłużania jego trwałości?
Bo ta całkiem pierwsza warstwa mlecznego nail teka, to wiadomo - wnika w paznokieć, więc czy ta zewnętrzna też coś "robi dla paznokcia" czy tylko chroni lakier kolorowy? Czy jest wogóle sens w jej nakładaniu?

Aha a jeśli zdecyduję się zakupić tylko jedną odżywkę, to którą lepiej wybrać? Tą mleczną czy bezbarwną?
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 18:47   #251
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez magrest
Trochę mnie to zastanawia... Piszecie, że nakładacie już na kolorowy lakier 2 warstwy Intensive Therapy i potem codziennie dokładacie po jednej warstwie i tak przez tydzień. Czy to wogóle coś daje? Przecież ta odżywka leży na lakierze kolorowym więc jaką ona ma spełniać funkcję, oprócz przedłużania jego trwałości?
Bo ta całkiem pierwsza warstwa mlecznego nail teka, to wiadomo - wnika w paznokieć, więc czy ta zewnętrzna też coś "robi dla paznokcia" czy tylko chroni lakier kolorowy? Czy jest wogóle sens w jej nakładaniu?

Aha a jeśli zdecyduję się zakupić tylko jedną odżywkę, to którą lepiej wybrać? Tą mleczną czy bezbarwną?
Magrest,
tez mnie to zastanawia, czy te kolejne warstwy Intensive Therapy II daja cos, soko nie maja stycznosci z sama plytka paznokcia...ale dziewczyny pisza,ze stosowanie obu odzywek naraz daje zdumiewajace efekty,wiec cos w tym musi byc...
ja jaka1sza odzywke NT zakupilam Intensive Therapy II-ta wygladajaca jak lakier bezbarwny,stosowalam ja nakladajac codziennie po 1warstwie przez 6-7dni,tylko po ok 4 dniach poprzednie warstwy zaczely sie odklejac...niektore dziewczyny mialy ten sam problem.
ale paznokietki i tak sie wzmocnily
pozniej zakupilam NT Foundation II-ta z kolei jest w formie mlecznego lakieru,ktory tak jakby wsiaka w plytke pazn.przez co wg mnie lepiej sie trzyma i znow nakladalam codziennie kolejne warstwy,przez 6dni.
teraz stosuje obie odzywki naraz-to daje ponoc b.dobre rezultaty i to szybko
jesli planujesz kupno 1 odzywki,polecalabym Ci kupic jednak Foundation II ze wzgledu na to,ze po prostu lepiej sie trzyma plytki
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-10-24, 15:45   #252
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Chomiczka,
dziękuję Ci za odpowiedź. Teraz już się nie waham i w końcu się zdecydowałam, którą odżywkę kupić
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 15:52   #253
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez magrest
Chomiczka,
dziękuję Ci za odpowiedź. Teraz już się nie waham i w końcu się zdecydowałam, którą odżywkę kupić
ciesze sie, Magrest, ze moglam Ci pomoc
mam nadzieje,ze odzyweczka zadziala uCiebie rownie dobrze jak u mnie
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 10:53   #254
Selina
Zadomowienie
 
Avatar Selina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: czwartorzęd :)
Wiadomości: 1 134
GG do Selina
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

No więc kupiłam tą odżywkę, a dokładnie Nail Tek foundation II. Przeczytałam wszystkie wątki o Nail Teku a ten nawet kilka razy . I mam jeszcze pytanko. Jako, że w tym wątku nie zawsze mogłam się połapać z nazwami, co kto ma, to chciałam zapytać, czy tą odżywkę stosujecie tylko jako podkład?? Ona jest matowa, wsiąka w paznokieć. Ja zrobiłam sobie french manicure i jeszcze na wierzchu pomalowałam ta odżywką. Wygląda fajnie, bo matowo, tak jakbym miała niepomalowane paznokcie, tylko białe końcówki. Czy jeśli będę ją nakładać codziennie (z tego co wyczytałam, to codziennie nakłąda się ta przeźroczystą) to będzie to miało jakiś sens? Czy można na lakier, czy tylko jako podkład? Czy paznokcie też się wzmocnią? Czy poprostu tylko ją zmarnuję, a tego bym nie chciała
Selina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 11:07   #255
mryfol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 62
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Nail Tek foundation II nakładasz na oczyszczone paznokcie, codziennie kolejną warstwę. Po 7 dniach zmywasz i tak od nowa. Gdy już twoje paznokcie bedą mocne i przestaną się łamać Nail Tek foundation II możesz stosowac jako lakier podkładowy.
mryfol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 11:12   #256
Selina
Zadomowienie
 
Avatar Selina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: czwartorzęd :)
Wiadomości: 1 134
GG do Selina
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez mryfol
Nail Tek foundation II nakładasz na oczyszczone paznokcie, codziennie kolejną warstwę. Po 7 dniach zmywasz i tak od nowa. Gdy już twoje paznokcie bedą mocne i przestaną się łamać Nail Tek foundation II możesz stosowac jako lakier podkładowy.
Dzięki, a ja myslałam, że Intensive Therapy się tak nakłada przez tydzień, codziennie po jednej. No chyba, że też. Już się zaplątałam A na paznokciach ta foundation po paru razach cały czas wygląda tak matowo?
Selina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 11:21   #257
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Nail Tek Foundation nakłada się tylko i wyłącznie POD lakier, a nie na lakier !!!!!!!!!!!!!!!
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 11:23   #258
Selina
Zadomowienie
 
Avatar Selina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: czwartorzęd :)
Wiadomości: 1 134
GG do Selina
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Madlaine
Nail Tek Foundation nakłada się tylko i wyłącznie POD lakier, a nie na lakier !!!!!!!!!!!!!!!
No tak myslałam (jak sama nazwa wskazuje), ale na lakierze tak fajnie matowo wygląda
Selina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 19:52   #259
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Selina
No tak myslałam (jak sama nazwa wskazuje), ale na lakierze tak fajnie matowo wygląda
Selinko, wiesz,ze ja tez ostatnio polozylam 2 warstwy NT foundation II,na to lakier kolorowy(cielisty bez) i pokusilam sie, zeby dodatkowo dac jeszcze jedna warstwe foundation II na gore-suuuper matowy efekt,ale...nie wiem, moze nie odczekalam wystarczajaco dlugo-a czekalam ok10min.w kazdym razie ta ostatnia warstwa przy potarciu schodzila,a dokladnie mozna bylo ja bez problemu zetrzec chyba z tego wynika,ze foundation II nalezy stosowac TYLKO i wylacznie jako baze-jak zreszta sama nazwa wskazuje. szkoda,bo ten matowy efekt b.mi sie podobal
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-16, 19:58   #260
Selina
Zadomowienie
 
Avatar Selina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: czwartorzęd :)
Wiadomości: 1 134
GG do Selina
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

szkoda,bo ten matowy efekt b.mi sie podobal[/QUOTE]
No to jesteśmy juz dwie Ja oglądałam film, jak malowałam, więc trochę siedziałam spokojnie i nie schodzi.
Selina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 20:05   #261
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Aha, chcialam jeszcze dodac,ze po zuzyciu ok 1/2 buteleczki NT foundation II (stosowalam go roznie,po kilka warstw,jako lakier podkladowy-zazwyczaj dawalalm wtedy 2 warstwy oraz w polaczeniu z NT II intensive therapy) i co widze? moje paznokcie nie tyle sie wzmocnily, lecz rowniez plytka stala sie gladka a koncowki staly sie BIALUTKIE (i to mnie cieszy najbardziej, oprocz tego,ze wreszccie przestaly sie rozdwajac ). nigdy nie mialam takich paznokci. ostatnio stosowalam NT II foundation jako podklad pod lakier Sally Hansen Maximum Growth (sliczny czeresniowykolor ) i tak po ok 5 dniach zmylam lakier i zobaczylam o ile moje paznokcie urosly i jakie mam biale koncowki teraz mam paznokcie pomalowane (juz bez foundation) odzywka wybielajaca- wygladzajaca Bourjois (ma przepiekny kolor i jest naprawde dobra kupilam pod wplywem recencji na KWC i mam nadzieje,ze jej nie wycofaja nigdy), na to zaryzykowalam sie dac warstwe SAlly Hansen Mega Shine (po moich wczesniejszych przejsciach z tym preparatem myslalam, ze go wyrzuce - tak schodzil platami, a teraz chyba cud sie stal dziala i to jak!)- efekt: paznokcie wygladaja jakbym miala french , z ta roznica, ze wygladaja w 100% naturalnie

tak wiec jesli macie problem z paznokciami ,ktore od ZAWSZE sie rozdwajaly i NIC im nie pomagalo, polecam Wam zainwestowac w ta odzyweczke - Nail Tek II - szczegolnie, ze na allegro kosztuje w granicach 40-50 zl
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-16, 20:07   #262
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Selina
szkoda,bo ten matowy efekt b.mi sie podobal
No to jesteśmy juz dwie Ja oglądałam film, jak malowałam, więc trochę siedziałam spokojnie i nie schodzi.[/QUOTE]
w takim razie wkrotce moze wyprobuje polozyc warstwe foundation na lakier kolorowy - bo swietnie wyglada na delikatnym rozu i cielistym bezu
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 06:24   #263
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
tak wiec jesli macie problem z paznokciami ,ktore od ZAWSZE sie rozdwajaly i NIC im nie pomagalo, polecam Wam zainwestowac w ta odzyweczke - Nail Tek II - szczegolnie, ze na allegro kosztuje w granicach 40-50 zl
Moje właśnie takie są - od zawsze się rozdwajają i łamią Ale zakupiłam jakiś czas temu to niby cudo (Foundatnion) i zobczymy co sie stanie. Stosuję go od 1,5 tygodnia. I mam pytanko. Po jakim czasie zauważyłyście poprawę? Moje paznokcie są w naprawdę złym stanie i jak narazie znacznej poprawy nie widzę. Może troszkę twardsze się zrobiły...
I czy u was też paznokcie wyglądają jak sine? Bo moje już tak przy 4 warstwie wyglądają okropnie sino i szaro i bardzo niezdrowo
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 09:33   #264
Selina
Zadomowienie
 
Avatar Selina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: czwartorzęd :)
Wiadomości: 1 134
GG do Selina
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
No to jesteśmy juz dwie Ja oglądałam film, jak malowałam, więc trochę siedziałam spokojnie i nie schodzi.
w takim razie wkrotce moze wyprobuje polozyc warstwe foundation na lakier kolorowy - bo swietnie wyglada na delikatnym rozu i cielistym bezu[/QUOTE]
Ja też mam zamiar poeksperymentować z kolorem. Już to widzę - matowa czerwień
Selina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 10:10   #265
effcia_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 245
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja stosowałam i stosuję Nail TEk II. Moje paznokcie są twardsze i nie łamią się. Polecam.
effcia_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 16:30   #266
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez magrest
Moje właśnie takie są - od zawsze się rozdwajają i łamią Ale zakupiłam jakiś czas temu to niby cudo (Foundatnion) i zobczymy co sie stanie. Stosuję go od 1,5 tygodnia. I mam pytanko. Po jakim czasie zauważyłyście poprawę? Moje paznokcie są w naprawdę złym stanie i jak narazie znacznej poprawy nie widzę. Może troszkę twardsze się zrobiły...
I czy u was też paznokcie wyglądają jak sine? Bo moje już tak przy 4 warstwie wyglądają okropnie sino i szaro i bardzo niezdrowo
Magrest, musisz byc wytrwala,to jak szybko widoczna bedzie poprawa stanu paznokci zalezy od ich stanu przed zastosowaniem odzywki, u mnie po ok.1mcu bylo widac znaczna poprawe,przed rozpoczeciem stosowania nail teka II spilowalam na krotko moje rozdwojone pazurki i kazdego dnia kladlam kolejna warstwe, juz od samego poczatku paznokcie przestaly sie rozdwajac,a po 1mcu wygladaly tak jakos zdrowiej. jak kupowalam 1buteleczke NT II (intensive therapy),panie z salonie powiedzialy,ze to jest odzywka, ktora dziala w 200% (podeszlam do tego sceptycznie), wtedy jesli inne odzywki zawiodly i ze trzeba stosowac NTII przez minimum 3-4 tygodnie.
nie pamietam czy moje paznokcie w trakcie kuracji wygladaly sino i szaro...
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 06:33   #267
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
nie pamietam czy moje paznokcie w trakcie kuracji wygladaly sino i szaro...
Ja mam tą mleczną odżywkę (Foundation), która tak jakby wsiąka w paznokieć i włąśnie po 3, 4 warstwach robi się już dobrze widoczna. Daje właśnie taki szary, matowy niezdrowy kolor I zawsze czekam z niecierpliwością aż minie te 7 dni, żebym mogła to zmyć i nałożyć od nowa...
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 09:36   #268
Chomiczka
Rozeznanie
 
Avatar Chomiczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 885
GG do Chomiczka
Smile Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez magrest
Ja mam tą mleczną odżywkę (Foundation), która tak jakby wsiąka w paznokieć i włąśnie po 3, 4 warstwach robi się już dobrze widoczna. Daje właśnie taki szary, matowy niezdrowy kolor I zawsze czekam z niecierpliwością aż minie te 7 dni, żebym mogła to zmyć i nałożyć od nowa...
Magrest, wydaje mi sie, ze mi po ok5 warstwach panokcie robily sie lekko szarawe (ale nie sine)-to ze wzgledu na ilosc warstw, masz racje, po kilku warstwach odzywka robi sie coraz bardziej widoczna na poznokciach, ale wierz mi- naprawde warto sie przemeczyc powinnas byc zadowolona z efektow poczekaj ok 1miesiac, wtedy powinna byc juz poprawa
__________________

Chomiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 09:46   #269
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Post Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Właśnie jestem w trakcie kuracji Nail Tekiem i faktycznie paznokcie po nałożeniu kilku warstw robią się szare (sine jak u chorego człowieka ) ale to efekt nakładania. Po miesiącu stosowania mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że paznokcie są w lepszej kondycji, choć nie powiem nadal się jeszcze rozdwajają
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 06:27   #270
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Chomiczka
ale wierz mi- naprawde warto sie przemeczyc powinnas byc zadowolona z efektow poczekaj ok 1miesiac, wtedy powinna byc juz poprawa
Pewnie, że warto. Zawsze warto próbować, więc próbuję I cierpliwie czekam na efekty Mam nadzieję, ze na świeta i sylwestra będę mogła wreszcie ładnie sobie pomalować paznokcie
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 13:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.