Hurtownie odzieży używanej - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-29, 13:10   #31
mrowkach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6
Dot.: Hurtownie odzieży używanej

Jestem tu nowa, więc witam wszysatkich serdecznie
Co do odzieży używanej i hurtowni, troszkę o tym wiem, choć pewnie nie jestem na bieżąco. Swojego czasu prowadziłam w Polsce taki sklep. Teraz jestem w Irlandii i z mężem zastanawiamy się, czy nie otworzyć w Polsce hurtowni. W tej chwili szukamy dostawców bezpośrednio w Irlandii. Jedno Wam mogę powiedzieć: trudno jest mi uwierzyć, jak ktos oferuje odzież z wysp, którą sam skupuje, zbiera itd. Nie mówię, że jest to niemożliwe, ale na pewno w wielu przypadkach jest nieprawdą. Tu działają niestety Litwini i nie pozwalają sobie na konkurencję. Mają nawet swoje sortownie - ogromne! Dlatego bardzo ciężko jest o dobrej jakości niesort z wysp. Najlepiej kupować sort i cream, ale z reguły jest on kosztowny. My znaleźliśmy np. świetnego dostawcę, ale żeby nam się opłacało sprzedawać towar od niego, musieli bysmy brać za niego ok 50-60zł/kg (tyle, że to byłby naprawdę dobry cream). Byliśmy jeszcze u kilku dostawców i nawet tutaj, na wyspach można się nieźle przejechać, a niby wydaje się, że to źródło. Czego się można więc spodziewać w Polsce?
Jeszcze jedna taka mała uwaga, nie nabierajcie się, jeśli ktoś oferuje niesort w super cenie, a oferuje też sort. Taki niesort to tylko odpady, które do żadnego sortu się już nie kwalifikowały.
mrowkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 15:05   #32
tajkuna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Hurtownie odzieży używanej

U mnie w mieście są szmateksy, gdzie można kupić dobre ciuchy za 1 zł i zastanawiam się jak opłaca im się za 1 zł sprzedawać takie fajne ciuchy. Skoro sami muszą wcześniej od kogoś ten towar kupić.
tajkuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 15:08   #33
Madzialin
Raczkowanie
 
Avatar Madzialin
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 341
Dot.: Hurtownie odzieży używanej

Ponawiam pytanie o sprawdzona hurtownie godna polecenia
__________________
Moje prace

Zapraszam również na mój wątek tu: wszelka pomoc i rady mile widziane

Zaobrączkowana
12.04.2008r

Moje cudeńka:

Wiktorka 02.06.2008r
Juleńka 19.09.2009r
Madzialin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-03, 16:24   #34
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 190
Dot.: Hurtownie odzieży używanej

Cytat:
Napisane przez tajkuna Pokaż wiadomość
U mnie w mieście są szmateksy, gdzie można kupić dobre ciuchy za 1 zł i zastanawiam się jak opłaca im się za 1 zł sprzedawać takie fajne ciuchy. Skoro sami muszą wcześniej od kogoś ten towar kupić.
Serio? Ja jeszcze w życiu takich cen nigdzie nie spotkałam
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 13:13   #35
mrowkach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6
Dot.: Hurtownie odzieży używanej

Trochę źle sformułowałam wypowiedź, bo jeśli chodzi o te wszystkie mafie, bandy itd, to sprawa głównie dotyczy zbiórek, a nie skupów w prywatnych punktach. Przecież im chodzi o to, żeby nie płacić NIC za towar
Widzę, że masz swój punkt w UK. Dla mnie to trochę za daleko, ale sama pewnie też zajmę się skupem, bo interesy z hurtownikami w Irlandii jakoś mi się nie podobają. To temat rzeka.
Moim zdaniem, jeśli chodzi o jakość, to najlepsza jest właśnie tych ciuchów, które zostały ZAKUPIONE w punktach skupu, a nie ZEBRANE D2D, charity itd. Tylko to naprawdę pozwala wiedzieć co masz i zaoferować najwyższą jakoś za niewielkie pieniądze.
mrowkach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 09:07   #36
xanthina
Zakorzenienie
 
Avatar xanthina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5 748
Dot.: Hurtownie odzieży używanej

witam, poszukuję hurtowni z województwa świętokrzyskiego
ma ktoś namiary na dobrą, profesjonalną, gdzie można obejrzeć towar przed zakupem?
kontakt: xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-03-15 o 20:53 Powód: kontakt
xanthina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-11, 12:05   #37
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Hurtownie odzieży używanej

Witam dziewczyny Ja posiadam swoje 2 sklepiik z odzieżą używaną ale z moim narzeczonym otwieramy hurtownie (gdyż on się już zajmuje sortem ok 2 lat). Ja prowadząc swoje małe sklepiki wiem jaki towar chcę mieć i jaki towar będzie chciał ode mnie kupić potencjalny klient. Dlatego towar który będziemy sprzedawać hurtowo przebieramy sami. Zależy mi na uczciwym odbiorcy, przy współpracy będą rabaty.

Mogę przesłać zdjęcia jakie ubrania znajdą się w worku i gwarantuję że reszta też będzie dobrej jakości
Można również przyjechać i mieć wgląd do worka oraz dobrać coś z wieszaka

SORT to 5zł/kg
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-03, 09:33   #38
Vanessa80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 5
Dot.: Hurtownie odzieży używanej

Cytat:
Napisane przez Withers Pokaż wiadomość
Serio? Ja jeszcze w życiu takich cen nigdzie nie spotkałam
A ja spotkałam bo sama takie ceny oferuje - raz w tygodniu - dzień przed dostawą pól sklepu za 1 zł za sztukę. Opłaca się, nie zalegają mi ciuchy po 3 miesiace na sklepie, ludzie wola jak maja co tydzien nowe ciuchy przed oczami...
__________________
Forum Odzieży Używanej
Vanessa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 22:12   #39
bea_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 8
Dot.: Hurtownie odzieży używanej

Potrzebuje namiar/nazwę hurtowni odzieży używanej. Głównie interesuje mnie sort I gat, cream damski, dziecięcy. Jeśli ktoś zna jakąś hutrownię ze sprawdzonym niesortem, także jestem zainteresowana !! Jestem z Lublina, ale mogę przyjechać na m-ce. Towar wolałabym obejrzec przed zakupem, wyłącznie.

Zaopatruje się ktoś w OTIMO w SZTUMIE ???? Napiszcie coś o nich, najlepiej wszystko

A Ak-Trade w Przeworsku? Ktoś coś o nich wie ?

Pozdrawiam
Sz.
bea_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-14, 20:10   #40
Mimi08
Zadomowienie
 
Avatar Mimi08
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 185
Dot.: Hurtownie odzieży używanej

Jeśli ktoś szuka hurtowni na Dolnym Śląsku, pisać na priv, dam namiary
__________________

Mimi08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-26, 11:03   #41
johnybanana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: Hurtownie odzieży używanej

Witam mam możliwość sprowadzania towaru z Niemiec ale nie żaden sort tylko tzw. Oryginał czyli tam jest wszystko od spodni po pościele ręczniki ciuchy buty itp. Ale tez sa odpady. Jest po prostu wszystko. Cena ok. 0.75 euro czyli około 3zl/kg myślę że będzie możliwość dostawy. Czy w ogóle takie rzeczy państwa interesują. Czekam na odpowiedzi pozdrawiam.
johnybanana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-05, 12:51   #42
introgliceryna
Rozeznanie
 
Avatar introgliceryna
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Oświecim
Wiadomości: 547
Dot.: Hurtownie odzieży używanej

bea_87 ja będę się zaopatrywać w OTIMO. Dam znać jak zamowie pierwszy cream
__________________
www.dwudziestoletniamama. blogspot.com

Jeśli ktoś chciałby poczytać jak wygląda życie, decyzje, miłość oraz inne rzeczy z którymi na codzień spotyka się każdy człowiek - okiem dwudziestolatki - zapraszam.
Nie pożałujecie.
introgliceryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-04, 11:19   #43
wisia11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 103
Dot.: Hurtownie odzieży używanej

Ja zamawiam zwykle w hurtowni xxx
mają tam różne, dobrej jakości ubrania, również odzież promocyjną czy reklamową. Sama jestem zadowolona ze współpracy, choć ja akurat nie prowadzę sklepu, a sprzedaję innym firmom i w sumie bardzo sobie chwalę.
Hurtownia znajduje się w poznaniu i towar można odbierać osobiście, lub zamówić przesyłkę kurierską, która kosztuje 16 złotych za paczkę.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-15 o 00:11 Powód: Link.
wisia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-28, 11:00   #44
bukietkwiatow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 40
Dot.: Hurtownie odzieży używanej

Ja hurotwnię Pati znam, spod Grudziądza są - ceny spoko a i jakość ciuchów niezła.
bukietkwiatow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 11:31   #45
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Hurtownie odzieży używanej

W Niepołomicach jest podobno taka hurtownia, w której można samemu sobie wybierać towar... Może ktoś był i ma coś do powiedzenia?
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 23:47   #46
karola1085
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 17
Dot.: Hurtownie odzieży używanej

Witam mam do zaoferowania odziez uzywana typu cream prosto z hurtowni w UK gdyz tu mieszkam wiec bez zadnych posrednikow, odziez bardzo dobra 70% metek znane marki, mam dostep rowniez do odziezy dzieciecej rozmiary na zadanie towar wysylam w paczkach po 30kg cena z transportem to 35 zl /kg poszukuje wspolpracy ze sklepami w PL
karola1085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 13:15   #47
Aguhhhh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Hurtownie odzieży używanej

Witam! podbijam wątek i błagam o pomoc!Czy może ma ktoś namiar na dobrą, nie oszukujaca ludzi na niesorcie hurtownie odziezy uzywanej i zechciałby się podzielic informacjami? Od 4 lat prowadzę SH i zaopatrywalam się w kilku już hurtowniach mni w Budzeniu,Bydgoszczy,Włocł awku i Toruniu i to na co trafiam ostatnio to jest jakaś porażka i to za nie małe pieniądze.. Brakuje mi juz siły na ten biznes,ale z drugiej strony nie jestem z tych co się poddają tak po prostu! W przeciągu tych kilku lat otworzyłam i zamknęłam chyba z 7 sklepów i to przeważnie przez towar- bo gdy już jakoś szło i towar był ładny i dalo się zarobić na kolejny i kolejny to po jakimś czasie trafiłam kilka razy z rzędu na totalne dno i syf przebrany z lepszych rzeczy i tak zmieniałam początkowo zbiórki a potem hurtownie.. w internecie aż roi się od złych opinii o hurtownikach,ale niestety o dobre opinie juz trudno.. chyba że wystawiają je sobie sami hurtownicy
To już moje ostatnie podejście do tego specyficznego biznesu,gdyż nie mam już więcej pieniedzy(w sumie to i tak muszę pożyczyć teraz) na wtope! Proszę o pomoc-moze jest tu jakaś osoba zajmująca się handlem odzieza używaną i nie boi się że braknie dla niej towaru i podzieli się namiarami na godna i uczciwa hurtownie?
Aguhhhh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-22 14:15:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.