Cellulit?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-06, 16:06   #1
sierpniowa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 12
Question

Cellulit??


Witam nie wiem czy dobrze umieściłam mój problem czy nie... mam 20 lat,jestem dość szczupłą osobą,nie miałam nigdy problemów z nadwagą,wręcz przeciwnie-zawsze wszyscy mówili,że mało ważę. mam 158cm i ważę 45,5kg. zauważyłam na moich nogach cellulit... jestem przerażona bo jest bardzo widoczny. jakimi czynnościami(sport itd) da się go zredukować? rower? bieganie? pomóżcie!!
sierpniowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 20:09   #2
klaudyna7
Raczkowanie
 
Avatar klaudyna7
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 350
Dot.: Cellulit??

Z tego co wiem jest już bardzo dużo wątków na ten temat,wystarczy
poszukać

Tak najogólniej to:
-odpowiednia dieta( bez tłuszczów i soli)
-sport (osobiście polecam pływanie)
-masaże
klaudyna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 17:55   #3
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Cellulit??

Cytat:
Napisane przez sierpniowa1 Pokaż wiadomość
Witam nie wiem czy dobrze umieściłam mój problem czy nie... mam 20 lat,jestem dość szczupłą osobą,nie miałam nigdy problemów z nadwagą,wręcz przeciwnie-zawsze wszyscy mówili,że mało ważę. mam 158cm i ważę 45,5kg. zauważyłam na moich nogach cellulit... jestem przerażona bo jest bardzo widoczny. jakimi czynnościami(sport itd) da się go zredukować? rower? bieganie? pomóżcie!!
aktywny tryb życia. rower, rolki, pływanie, bieganie.

dieta bezśmieciowa (odstaw fast food, zapychacze, napoje kolorowe i gazowane, słodycze, chipsy i inne przetworzone jedzenie)
wyeliminuj lub zmniejsz w swojej diecie sól.
antykoncepcja hormonalna (bierzesz tabsy? = nie unikniesz cellulitu)

MASAŻ gąbką Syrena! rossman, 3 zł.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 10:12   #4
Feminka86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 70
Dot.: Cellulit??

Zgadzam się- aktywny tryb życia i dieta bezśmieciowa Ograniczenie soli (zatrzymuje wodę)... No i masaże- jak możesz co co dziennie w domu z kremami antycell jakąś szorstka gąbką... No i dobrze się wybrać na jakiś masaż do salonu- czasem w klubach fitness są od razu. Ja w ten sposób wypróbowałam kilka rodzajów zabiegów i pomagają... Na prawdę.
Feminka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 13:58   #5
nastuska90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z Wenus;-)
Wiadomości: 162
GG do nastuska90
Dot.: Cellulit??

Ja pozbyłam się cellulitu w ten sposób, że:

- od roku regularnie biegam
- ograniczyłam słodycze
- mniej solę (sól zatrzymuje wodę w organizmie)
- 2 razy dziennie (rano i wieczorem) masaże szorstką gąbką i naprzemiennie polewanie ud i pośladków zimna i ciepłą wodą
- stosowałam kresy i serum z serii eveline, są naprawdę dobre i niezbyt drogie w porównaniu z innymi kosmetykami tego rodzaju

Pierwsze efekty zauważyłam już po miesiącu. Tegoroczne wakacje były pierwszymi, które obchodziłam bez cellulitu
Dodam jeszcze, ze stosuję antykoncepcję od dwóch lat, a mimo tego dzięki swojemu uporowi i konsekwencji osiągnęłam cele - gładka i jędrna pupa oraz uda
nastuska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 12:52   #6
sierpniowa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 12
Dot.: Cellulit??

Natuska90
regularnie biegasz-tzn.?? ile razy?jakim tempem?przez ile?
bardzo lubię słodycze dlatego chciałabym żebyś trochę rozszerzyła pojęcie ich ogarniczenia:P i ile trwa masaż gąbką?
sierpniowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 12:58   #7
madziasNS
Raczkowanie
 
Avatar madziasNS
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.lubuskie
Wiadomości: 286
Dot.: Cellulit??

Jest na ten temat fajny wątek nazywa sie chyba "walka z cellulitem w miesiac" , tam znajdziesz sporo przydatnych informacji na ten temat. I zycze powodzenia w walce pozdrawiam
__________________
Szyję materiałowe ozdoby do domu, dla dzieci, dla znajomych, dla dzieci znajomych itp To moja pasja
madziasNS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-22, 10:39   #8
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Cellulit??

Jestem prawie tego samego wzrostu i wagi co Ty (160cm, 47-48kg) i tez zauważyłam cellulit.
Zamierzam odstawić słodycze, napoje gazowane, wszelakie fast-foody, postaram się mniej solić (choć przyznam, że będzie ciężko).
Kupiłam ostatnio gąbkę antycellulitową i w związku z nią mam do Was pytanie. Czy Was też tak niesamowicie swędzi skóra po masażu? Może mam zbyt wrażliwą skórę?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 11:32   #9
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Cellulit??

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Jestem prawie tego samego wzrostu i wagi co Ty (160cm, 47-48kg) i tez zauważyłam cellulit.
Zamierzam odstawić słodycze, napoje gazowane, wszelakie fast-foody, postaram się mniej solić (choć przyznam, że będzie ciężko).
Kupiłam ostatnio gąbkę antycellulitową i w związku z nią mam do Was pytanie. Czy Was też tak niesamowicie swędzi skóra po masażu? Może mam zbyt wrażliwą skórę?
Ja też mam cellulit...
Mój pierwszy masaż gąbką był tragiczny, myślałam, że będę gryźc ściany tak mnie piekło i bolało. Ale po kilku razach jest lepiej, teraz się mogę szorowac i pół godziny, byle tylko coś pomogło Później balsamik (polecam mrożący eveline ) i jest lepiej

Działa też podobno peeling z kawy. Ja stosowałam go dopiero 3razy, więc z efektów zauważyłam na razie gładziutką skórę jak pupcia niemowlęcia ale mam zamiar czynic go regularnie i czekac na zmniejszenie cellulitu A jak pachnie jak się doda cynamonu!
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 08:31   #10
nastuska90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Z Wenus;-)
Wiadomości: 162
GG do nastuska90
Dot.: Cellulit??

Cytat:
Napisane przez sierpniowa1 Pokaż wiadomość
Natuska90
regularnie biegasz-tzn.?? ile razy?jakim tempem?przez ile?
bardzo lubię słodycze dlatego chciałabym żebyś trochę rozszerzyła pojęcie ich ogarniczenia:P i ile trwa masaż gąbką?

W wakacje co drugi dzień Jeden dzień biegam, drugi dzień ćwiczę w domu
Zaczynam biegać w marcu i kończę późną jesienią. Nie biegam zimą, bo łatwo się przeziębiam :P
Za to tak od listopada wykupuję karnet na siłowni lub na basenie i też 2 razy w tygodniu idę poćwiczyć lub popływać I tak do wiosny, aż nie zacznie się sezon na bieganie
Jeśli chodzi o słodycze, to po prostu się nimi nie obżeram Jak mam ochotę na czekoladę czy ciasto to je zjem, ale zachowuję umiar. Tzn. nie pół blachy placka, tylko dwa kawałki do kawki. Nie cała tabliczka czekolady, tylko kilka kostek
Idzie się odzwyczaić od słodyczy
Co do masażu gąbką, to jest naprawdę chwilka jak skończę prysznic, to puszczam sobie najpierw ciepłą wodę, moczę gąbkę masuje uda i pośladki. Później zimna, znowu ciepła itd. Kończę zimną. Jakbym miała policzyć to jakieś 3 minuty rano i wieczorem też
Polecam peeling domowej roboty 1-2 razy w tygodniu:
Dwie łyżeczki mielonej kawy, łyżeczka cynamonu i łyżeczka imbiru
Razem wymieszać składniki w szklance i zalać wrzątkiem, ale tak, żeby utworzyła się gęsta masa Zostawić pod przykryciem na 15 minut i można brać z soba pod prysznic
Wymasować całe ciało i dokładnie spłukać. Świetnie wygładza i poprawia kolor skóry po regularnym stosowaniu No i nie trzeba później traktować ciałka gąbką

Edytowane przez nastuska90
Czas edycji: 2010-08-23 o 08:33
nastuska90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 21:17   #11
Marcin Nowak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6
Dot.: Cellulit??

Witam.

Oczywiście ruch i dobre odżywianie się jest wielce zalecane.. Jak i wszelkie sposoby z rozgrzewaniem, szorowaniem i wszystkim co poprawia ukrwienie.. Polecam do tego zabiegi typu Endermologia. Są to masaże podciśnieniowe wydatnie i dość szybko zmniejszające uciążliwe kłopoty. Wariacją tego zabiegu jest oferowany przez inne firmy Dermomasażer (nazwa Endermo jest zarejestrowana poza tym to siostrzane zabiegi). znajoma Pani doktor Fizjoterapii wspominała, że daje to wspaniałe efekty. Godnym uwagi jest jeszcze tu liposukcja Ultradźwiękowa. Zmienia ona tłuszcz z postaci stałej na płynna co ułatwia jej usuwanie. I jest to w 100% bezbolesne.
Marcin Nowak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:09.