Świece zapachowe cz. III (m.in. Yankee Candles) - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-13, 18:58   #4261
olala_lalao
Rozeznanie
 
Avatar olala_lalao
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 567
Dot.: Świece zapachowe cz. III (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Brzmi super naprawdę fajne te woski
Ja nic w sumie nie wiem na ten temat, ale w poniedzialek/wtorek moze Cie odwiedzic Twoj listonosz, bo mowil mi, ze cos bedzie mial dla Ciebie
olala_lalao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 19:03   #4262
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Świece zapachowe cz. III (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez magdulenka Pokaż wiadomość
Spojrzcie jak fajnie roztopil mi sie Jack przy drugim paleniu
dwie godzinki z haczykiem.
po trzykroć
Jakem anglofilka, magdulenko, jakby ci sie znudził zapach, albo nie wiedziałabyś, co z e słojem zrobić, to , pamiętaj o mnie, nieszczęsnej.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 19:39   #4263
jasminowapanienka
Raczkowanie
 
Avatar jasminowapanienka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 34
Dot.: Świece zapachowe cz. III (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez olala_lalao;42792313[FONT=inherit
][/FONT]
W ogole ostatnio odkrylam sporo 1-2 osobowych firm ze Stanow, ktore zajmuja sie produkcja tart i swiec i zaluje, ze u nas ten rodzaj biznesu jest tak malo popularny. Marza mi sie takie cuda jak np. tu: http://frontporchcandleco.com/catalog.php?category=3 czy tu: http://www.tiffanycandles.com/pages/...76&id=18630570 Ale moze akurat np. ktoras z Was otworzy za jakis czas swoja wlasna firme produkujaca woski czy swiece?
jeszcze trochę i sama zacznę kręcić woski
jasminowapanienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 19:41   #4264
olala_lalao
Rozeznanie
 
Avatar olala_lalao
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 567
Dot.: Świece zapachowe cz. III (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez jasminowapanienka Pokaż wiadomość
jeszcze trochę i sama zacznę kręcić woski
masz jak w banku, ze bede Twoja pierwsza klientka
olala_lalao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 21:26   #4265
mal
Rozeznanie
 
Avatar mal
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 727
Dot.: Świece zapachowe cz. III (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez olala_lalao Pokaż wiadomość
Jakiś czas temu któraś z Was wrzucila zdjecia tart Lasting Scent Candles, ktore niesamowicie mnie zainteresowały i po kilku miesiącach oczekiwań udało mi sie je zdobyć. Oprócz tego złożyłam jeszcze testowe zamówienia w 2 innych firmach swieczkowych i w międzyczasie doszło zamowienie z tartami relaxing rituals yc, wiec niniejszym chwale sie moimi ostatnimi zdobyczami Zdecydowana większość zapachów przypadła mi do gustu, a te ktore mniej sie podobają mojemu nosowi pewnie powedruja na wątek wymiankowy za jakiś czas.
Cytat:
Napisane przez olala_lalao Pokaż wiadomość
Co do intensywnosci woskow, to na razie probowalam dopiero 1 z tart LSC (zgodnie z zaleceniami dziewczyn, ktore prowadza sklep LSC, te tarty trzeba palic w calosci, bez dzielenia) i jestem nia zachwycona, bo zapach zamiast tracic na intensywnosci, w miare palenia robi sie coraz bardziej intensywny (pale juz 2 tea light'a i zapach nie slabnie). Z pozostalych palilam Buttercream z OOCC i zapach jest zupelnie inny niz Buttercream YC, ale jak dla mnie rownie udany - fajny, otulajacy zapach, ktory nie powinnien draznic, bo nie jest za slodki.

W ogole ostatnio odkrylam sporo 1-2 osobowych firm ze Stanow, ktore zajmuja sie produkcja tart i swiec i zaluje, ze u nas ten rodzaj biznesu jest tak malo popularny. Marza mi sie takie cuda jak np. tu: http://frontporchcandleco.com/catalog.php?category=3 czy tu: http://www.tiffanycandles.com/pages/...76&id=18630570 Ale moze akurat np. ktoras z Was otworzy za jakis czas swoja wlasna firme produkujaca woski czy swiece?
A ja w ogole nie znam tych innych firm. A chetnie bym sobie o nich poczytala. Czy mozna je kupic tylko przez ebay? Dobrze, ze to ustrojstwo NARAZIEmnie przerasta. Aczkolwiek nie odpowiadam za siebie
Chetnie zajelabym sie wlasnorecznym kreceniem wosow, swiec, olejkow zapachowych do kapieli itp. Uwielbiam takie rzeczy ale niestety jestem zielona jak trawa w tym temacie Nawet tak z ciekawosci chcialabym zrobic sobie samemu kilka tart od podstawm bo to cieszy . W tym roku zglebilam temat lawendy i wlasnorecznie robionych sakiewek z lawenda do szafek. W przyszlym roku wyzwaniem beda wrzeciona i wience.Niestety bozia dala mi tylko talent kulinarny dlatego wyzywam sie na roznorakie sposoby robiac np. wlasnorecznie cukier waniliowy, cynamonowy czy lawendowy albo inne przetwory.
__________________
Odliczanie do maja/czerwca 2014
mal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 21:29   #4266
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Świece zapachowe cz. III (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez olala_lalao Pokaż wiadomość
Ja nic w sumie nie wiem na ten temat, ale w poniedzialek/wtorek moze Cie odwiedzic Twoj listonosz, bo mowil mi, ze cos bedzie mial dla Ciebie


Padlam

Jejusku ogromnie, wielgasne, zabójcze DZIEKUJE

__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek


Edytowane przez Kasiulka22
Czas edycji: 2013-09-13 o 21:31
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 21:56   #4267
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Świece zapachowe cz. III (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez mal Pokaż wiadomość
A ja w ogole nie znam tych innych firm. A chetnie bym sobie o nich poczytala. Czy mozna je kupic tylko przez ebay? Dobrze, ze to ustrojstwo NARAZIEmnie przerasta. Aczkolwiek nie odpowiadam za siebie
Chetnie zajelabym sie wlasnorecznym kreceniem wosow, swiec, olejkow zapachowych do kapieli itp. Uwielbiam takie rzeczy ale niestety jestem zielona jak trawa w tym temacie Nawet tak z ciekawosci chcialabym zrobic sobie samemu kilka tart od podstawm bo to cieszy . W tym roku zglebilam temat lawendy i wlasnorecznie robionych sakiewek z lawenda do szafek. W przyszlym roku wyzwaniem beda wrzeciona i wience.Niestety bozia dala mi tylko talent kulinarny dlatego wyzywam sie na roznorakie sposoby robiac np. wlasnorecznie cukier waniliowy, cynamonowy czy lawendowy albo inne przetwory.
To chyba nie jest takie łatwe. Próbowałam kiedyś do wosków bezpachnących dolać kilka kropelek olejku i lipa. a raz do zamówienia knotów dorzuciłam dwa-trzy woski robione przez firmę od świec i zniczy. Śmierdziało toto nieprzeciętnie, takim woskiem było czuć tłustym. wylądował w koszu. Nawet wiekszość świec zapachowych (bartek, bolsius, ikea itp.) na polskim rynku wcale nie pachnie podczas palenia.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-13, 22:03   #4268
mal
Rozeznanie
 
Avatar mal
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 727
Dot.: Świece zapachowe cz. III (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez dobbinka Pokaż wiadomość
To chyba nie jest takie łatwe. Próbowałam kiedyś do wosków bezpachnących dolać kilka kropelek olejku i lipa. a raz do zamówienia knotów dorzuciłam dwa-trzy woski robione przez firmę od świec i zniczy. Śmierdziało toto nieprzeciętnie, takim woskiem było czuć tłustym. wylądował w koszu. Nawet wiekszość świec zapachowych (bartek, bolsius, ikea itp.) na polskim rynku wcale nie pachnie podczas palenia.
Dokładnie dlatego żałuję, że nie można się samemu w to pobawić by efekt był satysfakcjonujący.

Wlaśnie palę polskiego Bartka miał być czereśniowy/wiśniowy...i jest NA OBRAZKU
__________________
Odliczanie do maja/czerwca 2014
mal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 22:13   #4269
madleine89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 612
Dot.: Świece zapachowe cz. III (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Gratuluję zakupu kochana

Powiedz mi proszę widziałaś gdzieś jeszcze do kupienia rękawiczki czy strudel? bo były kiedyś na yankeestore, ale teraz już ni huhu

Pytam z ciekawości ponieważ miałam pomysł nabycia zapasu rękawiczek, ale przy mojej ilości świec dam sobie siana

---------- Dopisano o 12:42 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

To dzięki Wam kupiłam papier... w życiu bym nie wpadła na to, że tak pachnie
znalazłam 3 duże słoiki zapachu strudel na http://candleroom.pl/
__________________
każdy dzień może być piękniejszy


preferki do wymianek
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=356
madleine89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 22:18   #4270
olala_lalao
Rozeznanie
 
Avatar olala_lalao
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 567
Dot.: Świece zapachowe cz. III (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez mal Pokaż wiadomość
A ja w ogole nie znam tych innych firm. A chetnie bym sobie o nich poczytala. Czy mozna je kupic tylko przez ebay? Dobrze, ze to ustrojstwo NARAZIEmnie przerasta. Aczkolwiek nie odpowiadam za siebie
Chetnie zajelabym sie wlasnorecznym kreceniem wosow, swiec, olejkow zapachowych do kapieli itp. Uwielbiam takie rzeczy ale niestety jestem zielona jak trawa w tym temacie Nawet tak z ciekawosci chcialabym zrobic sobie samemu kilka tart od podstawm bo to cieszy . W tym roku zglebilam temat lawendy i wlasnorecznie robionych sakiewek z lawenda do szafek. W przyszlym roku wyzwaniem beda wrzeciona i wience.Niestety bozia dala mi tylko talent kulinarny dlatego wyzywam sie na roznorakie sposoby robiac np. wlasnorecznie cukier waniliowy, cynamonowy czy lawendowy albo inne przetwory.
Tutaj po kolei wkleje linki do tych 3 firm, z ktorych tym razem zamawialam jakbys chciala cos wiecej poczytac:
1. LSC http://www.lastingscentcandles.com/
2. OOCC http://www.ourowncandlecompany.com/
3. Cuyahoga http://www.cuyahogavalleycandle.com/

2 i 3 to sa normalne firmy, w ktorych zamawia sie jak w kazdym sklepie internetowym, natomiast nie wiem, czy oni wysylaja bezposrednio do Polski, ale pewnie zawsze mozna zapytac. Natomiast ta 1 jest otwierana raz na kilka miesiecy i podczas takiego otwarcia przyjmuja przez jakis czas zamowienia (ostatnio takie otwarcie sklepu trwalo tylko 30 minut, bo wszystko sie sprzedalo w tak krotkim czasie) i potem na biezaco te zamowienia realizuja - ja np. czekalam na realizacje zamowienia chyba ok. 4 tygodni. Ta firma wysyla na 99% do Polski, ale o koszty trzeba byloby zapytac pewnie wczesniej.

Wlasnie ciekawa jestem, czy gdzies sie mozna nauczyc podstaw takiego domowego wytwarzania swiec Z tego co kojarze to kiedys widzialam w jednym z polskich sklepow z polproduktami materialy do wyrobu swiec, wiec musi byc jakis sposob. A co do talentow, to nigdy nie wiadomo kiedy nam sie uda odkryc jakis ukryty talent, wiec moze to akurat to to?

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość


Padlam

Jejusku ogromnie, wielgasne, zabójcze DZIEKUJE

To nic wielkiego, ale cos sobie mam nadzieje potestujesz
olala_lalao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 22:20   #4271
Barboletta
Rozeznanie
 
Avatar Barboletta
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 643
Świece zapachowe cz. III (m.in. Yankee Candles)

Mam książkę o robieniu świec ale to na Pomorzu ) wkleje fotki jak dorwe
__________________
Porcelana, Antyki, Yankee Candles, Azjatyckie kosmetyki

Blog o moich małych miłościach
Barboletta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-13, 23:01   #4272
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Świece zapachowe cz. III (m.in. Yankee Candles)

Znów November Rain i tym razem sukces! Czuję wodę. Nie jest to deszcz, ale jak zamknełam oczy, to poczułam zapach moich kąpieli z dzieciństwa, z szamponem ziołowym i pieczołowitym myciem dłuuugich do ud włosów.

Teraz wybieram prysznic, a po włosach smętne wspomnienie się ostało.

Nadal twierdzę, że to zapach łazienkowy, ale dziś mnie rozczulił i może się skuszę na następny raz.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 06:31   #4273
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Świece zapachowe cz. III (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez madleine89 Pokaż wiadomość
znalazłam 3 duże słoiki zapachu strudel na http://candleroom.pl/

Super, ze jeszcze są ja najchętniej skusilabym sie na kociaka czyli Whiskers on Kittens, ale teraz to już marzenie świętej głowy. Myślałam tez o zapachu rękawiczek w zapasie, ale dam sobie spokój nawet jakbym znalazła bo mam już mały arsenał świecowy.

Cytat:
Napisane przez olala_lalao;



To nic wielkiego, ale cos sobie mam nadzieje potestujesz
Naprawdę z całego serducha dziekuje potestuje z wielka przyjemnością. Gdybym kiedyś miała coś co by Cię zainteresowało pisz koniecznie, chętnie wyśle
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 07:19   #4274
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Świece zapachowe cz. III (m.in. Yankee Candles)

Dziewczyny,ma ktoś bon do zapachu domu? Bo ostatnio mnie pokarało i nic nie dostaję, nawet tych dużych
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 08:36   #4275
venuswo
Raczkowanie
 
Avatar venuswo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 291
Dot.: Świece zapachowe cz. III (m.in. Yankee Candles)

Sugarfreee - ja mam jakiś kod 15 złotych na 150 złotych zakupów i spokojnie mogę Ci go oddać, ale za Chiny Ludowe nie wiem, jak sprawdzić, czy on jest ważny, bo dostałam go 2 września.
venuswo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 08:48   #4276
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Świece zapachowe cz. III (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Dziewczyny,ma ktoś bon do zapachu domu? Bo ostatnio mnie pokarało i nic nie dostaję, nawet tych dużych
Można zapytać co tam planujesz?
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 09:15   #4277
mal
Rozeznanie
 
Avatar mal
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 727
Dot.: Świece zapachowe cz. III (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez olala_lalao Pokaż wiadomość
Tutaj po kolei wkleje linki do tych 3 firm, z ktorych tym razem zamawialam jakbys chciala cos wiecej poczytac:
1. LSC http://www.lastingscentcandles.com/
2. OOCC http://www.ourowncandlecompany.com/
3. Cuyahoga http://www.cuyahogavalleycandle.com/

2 i 3 to sa normalne firmy, w ktorych zamawia sie jak w kazdym sklepie internetowym, natomiast nie wiem, czy oni wysylaja bezposrednio do Polski, ale pewnie zawsze mozna zapytac. Natomiast ta 1 jest otwierana raz na kilka miesiecy i podczas takiego otwarcia przyjmuja przez jakis czas zamowienia (ostatnio takie otwarcie sklepu trwalo tylko 30 minut, bo wszystko sie sprzedalo w tak krotkim czasie) i potem na biezaco te zamowienia realizuja - ja np. czekalam na realizacje zamowienia chyba ok. 4 tygodni. Ta firma wysyla na 99% do Polski, ale o koszty trzeba byloby zapytac pewnie wczesniej.

Wlasnie ciekawa jestem, czy gdzies sie mozna nauczyc podstaw takiego domowego wytwarzania swiec Z tego co kojarze to kiedys widzialam w jednym z polskich sklepow z polproduktami materialy do wyrobu swiec, wiec musi byc jakis sposob. A co do talentow, to nigdy nie wiadomo kiedy nam sie uda odkryc jakis ukryty talent, wiec moze to akurat to to?



To nic wielkiego, ale cos sobie mam nadzieje potestujesz
Cytat:
Napisane przez Barboletta Pokaż wiadomość
Mam książkę o robieniu świec ale to na Pomorzu ) wkleje fotki jak dorwe
Podziekowała
Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Super, ze jeszcze są ja najchętniej skusilabym sie na kociaka czyli Whiskers on Kittens, ale teraz to już marzenie świętej głowy. Myślałam tez o zapachu rękawiczek w zapasie, ale dam sobie spokój nawet jakbym znalazła bo mam już mały arsenał świecowy.



Naprawdę z całego serducha dziekuje potestuje z wielka przyjemnością. Gdybym kiedyś miała coś co by Cię zainteresowało pisz koniecznie, chętnie wyśle
Jak nie Kociaki to cos innego wypuszcza co bedzie podobne, wszystko w swoim czasie. mi z kolei marzy sie wosk z rekawiczkami i kociakami i pupa...moje zamowienie z Zd nie dotarlo wczoraj, a podobno wysylaja szybko...czy oni informuja mailowo ze zamowienie zostalo wyslane?na @mam pustki
__________________
Odliczanie do maja/czerwca 2014
mal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 09:21   #4278
martuha20
Rozeznanie
 
Avatar martuha20
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 689
Odp: Świece zapachowe cz. III (m.in. Yankee Candles)

Zazdroszcze Wam Waszych kolekcji...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Maniaczka Yankee Candle

Jestem kierowcą
martuha20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 09:48   #4279
Herself_and_i
Raczkowanie
 
Avatar Herself_and_i
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 181
Dot.: Odp: Świece zapachowe cz. III (m.in. Yankee Candles)

A dziś znowu męczę mój słój Mandarin Cranberry... Chyba czas stwierdzić, że kwiatki i świece mnie nienawidzą
__________________
Gosia bloguje
Herself_and_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 10:03   #4280
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Świece zapachowe cz. III (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez mal Pokaż wiadomość
Podziekowała

Jak nie Kociaki to cos innego wypuszcza co bedzie podobne, wszystko w swoim czasie. mi z kolei marzy sie wosk z rekawiczkami i kociakami i pupa...moje zamowienie z Zd nie dotarlo wczoraj, a podobno wysylaja szybko...czy oni informuja mailowo ze zamowienie zostalo wyslane?na @mam pustki

Tak - piszą, ze "wysłOno zamówienie"
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 10:31   #4281
mal
Rozeznanie
 
Avatar mal
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 727
Dot.: Świece zapachowe cz. III (m.in. Yankee Candles)

No to leca sobie w kulki na stronie zd mam status Zlozone. W pon napisze maila co z moim zamowieniem.

Cytat:
Napisane przez Herself_and_i Pokaż wiadomość
A dziś znowu męczę mój słój Mandarin Cranberry... Chyba czas stwierdzić, że kwiatki i świece mnie nienawidzą
Dlaczego?
__________________
Odliczanie do maja/czerwca 2014

Edytowane przez mal
Czas edycji: 2013-09-14 o 10:32
mal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 11:04   #4282
olala_lalao
Rozeznanie
 
Avatar olala_lalao
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 567
Dot.: Świece zapachowe cz. III (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez Barboletta Pokaż wiadomość
Mam książkę o robieniu świec ale to na Pomorzu ) wkleje fotki jak dorwe
Super W razie czego nawet tytuł wystarczy.

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez mal Pokaż wiadomość
No to leca sobie w kulki na stronie zd mam status Zlozone. W pon napisze maila co z moim zamowieniem.


Dlaczego?
A w jaki sposob placilas? Bo jeżeli zwykłym przelewem, to moze dłużej potrwać.
olala_lalao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 11:06   #4283
Barboletta
Rozeznanie
 
Avatar Barboletta
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 643
Świece zapachowe cz. III (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez olala_lalao Pokaż wiadomość
Super W razie czego nawet tytuł wystarczy.

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------



A w jaki sposob placilas? Bo jeżeli zwykłym przelewem, to moze dłużej potrwać.
Tylko z tego co pamietam tam było duzo o świecach z woskiem pszelim i tworzeniu kolorowych świec i wzorów na nich, ale
Głowy nie dam, wyśle jak bede w domu czyli koło 19.
__________________
Porcelana, Antyki, Yankee Candles, Azjatyckie kosmetyki

Blog o moich małych miłościach
Barboletta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 11:12   #4284
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Świece zapachowe cz. III (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość
Można zapytać co tam planujesz?
Sredni sloj Warm Spice, bo dowiedzialam sie, ze wycofujaa kocham na jesien i uwazam, ze jest prawdziwie swiateczny, oraz sredni sloj Red Velvet z tegoz samego powodu


Venuswo dzeekuje pieknie!!
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 11:18   #4285
olala_lalao
Rozeznanie
 
Avatar olala_lalao
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 567
Dot.: Świece zapachowe cz. III (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Sredni sloj Warm Spice, bo dowiedzialam sie, ze wycofujaa kocham na jesien i uwazam, ze jest prawdziwie swiateczny, oraz sredni sloj Red Velvet z tegoz samego powodu


Venuswo dzeekuje pieknie!!
A nie bedzie Ci sie bardziej opłacało zamówić podczas ktoregos weekendu zakupów? Chyba Jagoda pisała kiedys, ze Świat Zapachow uznawał promocje przy zakupach on-line...

---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Barboletta Pokaż wiadomość
Tylko z tego co pamietam tam było duzo o świecach z woskiem pszelim i tworzeniu kolorowych świec i wzorów na nich, ale
Głowy nie dam, wyśle jak bede w domu czyli koło 19.
Nie pali sie Ale chętnie poczytam
olala_lalao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 11:34   #4286
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: Świece zapachowe cz. III (m.in. Yankee Candles)

Możecie napisać o wycofywanych w tym roku zapachach albo skierować mnie do postu z nimi, bo już mi się mętlik zrobił, a nie wiem, na co się rzucić jeszcze.
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 11:51   #4287
mal
Rozeznanie
 
Avatar mal
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 727
Dot.: Świece zapachowe cz. III (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez Herself_and_i Pokaż wiadomość
A dziś znowu męczę mój słój Mandarin Cranberry... Chyba czas stwierdzić, że kwiatki i świece mnie nienawidzą
Cytat:
Napisane przez olala_lalao Pokaż wiadomość
Super W razie czego nawet tytuł wystarczy.

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------



A w jaki sposob placilas? Bo jeżeli zwykłym przelewem, to moze dłużej potrwać.
Przelew zwykly wyskany w czw przed sesja o 10rano wiec zaksiegowany napewno mieli o 12-stej a najpozniej o 16-stej. Akurat gdy chcialam placic przez automatczny transfer to wyswietlal mi se blad. Dlatego sama musialam zrobic przelew od podstaw.
__________________
Odliczanie do maja/czerwca 2014
mal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 11:59   #4288
Herself_and_i
Raczkowanie
 
Avatar Herself_and_i
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 181
Dot.: Świece zapachowe cz. III (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez mal Pokaż wiadomość
No to leca sobie w kulki na stronie zd mam status Zlozone. W pon napisze maila co z moim zamowieniem.


Dlaczego?
Nie chce się roztopić od ścianek Nie mam ręki do świec

Drogie dziewczęta, co do nocy zakupów, ponieważ sama mam zamiar skorzystać stacjonarnie to przy okazji własnych zakupów mogę pomóc o ile uda mi się wymyślić sposób bezpiecznej przesyłki
Zakupy planuję w Warszawie na Centralnym, bo widziałam, że będzie uznawał promocję
__________________
Gosia bloguje
Herself_and_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 12:36   #4289
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Świece zapachowe cz. III (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez Herself_and_i Pokaż wiadomość
Nie chce się roztopić od ścianek Nie mam ręki do świec

Drogie dziewczęta, co do nocy zakupów, ponieważ sama mam zamiar skorzystać stacjonarnie to przy okazji własnych zakupów mogę pomóc o ile uda mi się wymyślić sposób bezpiecznej przesyłki
Zakupy planuję w Warszawie na Centralnym, bo widziałam, że będzie uznawał promocję
Gosiu kochana to ja sie wpisuje do kolejki A kiedy to?

Olala za pozno sie dowiedzialam
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-14, 12:37   #4290
Herself_and_i
Raczkowanie
 
Avatar Herself_and_i
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 181
Dot.: Świece zapachowe cz. III (m.in. Yankee Candles)

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Gosiu kochana to ja sie wpisuje do kolejki A kiedy to?

Olala za pozno sie dowiedzialam
21-22 września
__________________
Gosia bloguje
Herself_and_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.