Pomocy!!! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-10, 16:35   #1
999ola999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3

Pomocy!!! :)


Hej mam pewien kłopot i potrzebuje waszej pomocy dziewczyny
A wiec sprawa wyglada tak ze od pewnego czasu biorę tabletki. nie mam pojecia jak to sie stalo ale w tym miesiacu wziełam pierwsza tabletke w sobote tak jak powinnam potem w niedziele a nastepnie cofnelam sie do piatku i czartku:/ dzis wzielam poniedzilkową i zorintowalam sie dopiero ze cos jest nie tak nie wiecie moze co teraz z tym zrobic? czy tabletki dalej dzialaja i jak mam je teraz przyjmowac ??? prosze o szybka odpowiedz i z góry dziekuje
999ola999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 16:49   #2
wiolaraczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 613
Dot.: Pomocy!!! :)

Cytat:
Napisane przez 999ola999 Pokaż wiadomość
Hej mam pewien kłopot i potrzebuje waszej pomocy dziewczyny
A wiec sprawa wyglada tak ze od pewnego czasu biorę tabletki. nie mam pojecia jak to sie stalo ale w tym miesiacu wziełam pierwsza tabletke w sobote tak jak powinnam potem w niedziele a nastepnie cofnelam sie do piatku i czartku:/ dzis wzielam poniedzilkową i zorintowalam sie dopiero ze cos jest nie tak nie wiecie moze co teraz z tym zrobic? czy tabletki dalej dzialaja i jak mam je teraz przyjmowac ??? prosze o szybka odpowiedz i z góry dziekuje

Nie martw sie. Wszystkie tabletki maja taki sam wklad wiec nic sie nie dzieje...Najwazniejsze ,ze je wogole wzielas wiec antykoncepcja jest zachowanaPo prostu dokoncz to opakowanie...
Pozdrawiam
wiolaraczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 16:58   #3
kotwiczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 9
Dot.: Pomocy!!! :)

Oczywiście , że działają , we wszystkich tabletkach jest ten sam skład a dni tygodnia są napisane tylko dla wygody. Jeżeli nie zapomniałaś żadnej tabletki to wszystko ok (a jak zapomniałaś to i tak masz 12 h zapasu)
kotwiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 17:02   #4
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Pomocy!!! :)

Cytat:
Napisane przez kotwiczka Pokaż wiadomość
Oczywiście , że działają , we wszystkich tabletkach jest ten sam skład a dni tygodnia są napisane tylko dla wygody. Jeżeli nie zapomniałaś żadnej tabletki to wszystko ok (a jak zapomniałaś to i tak masz 12 h zapasu)
Właśnie nie. Są tabletki, dwufazowe i różnią się składem w zależności od dnia cyklu i ważne jest branie ich w odpowiedniej kolejności. Ale na szczęście, aby się nie pomylić, są zaznaczone innym kolorem na blistrze
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 23:05   #5
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Pomocy!!! :)

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Właśnie nie. Są tabletki, dwufazowe i różnią się składem w zależności od dnia cyklu i ważne jest branie ich w odpowiedniej kolejności. Ale na szczęście, aby się nie pomylić, są zaznaczone innym kolorem na blistrze
no właśnie też mnie to zastanawiam... skąd dziewczyny wiedzą, że jej akurat tabletki mają ten sam skład skoro nie podała ich nazwy ?!

np. u mnie na YAz jest napisane, że nalezy przyjmować w tej samej koleności ( chociaż to chyba ze względu na placebo ;D) no ale zawsze - jakby się tak cofnęła to własnie bym placebo wzięła

więc lepiej powiedz co cierze i dopiero ci powiemy czy jest ok
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 17:33   #6
999ola999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Pomocy!!! :)

Biorę yasmin wiec raczej dziewczyny maja racje ze kazda z tych tabletek ma taki sam skład
999ola999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 18:25   #7
lady karen
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 610
Dot.: Pomocy!!! :)

Cytat:
Napisane przez 999ola999 Pokaż wiadomość
Biorę yasmin wiec raczej dziewczyny maja racje ze kazda z tych tabletek ma taki sam skład
To się nie przejmuj, też biorę Yasmin, na pewno mają ten sam skład a te dni tygodnia są tylko po to, żeby łatwiej było zauważyć, że pominęło się tabletkę tudzież sprawdzić, czy już się ją wzięło. Także jak weźmiesz normalnie 21 to wszystko będzie w porządku
lady karen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:13.