Ci i jak, jak to zrobić, od czego zacząć, pomożecie ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-28, 18:48   #1
john60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 33
GG do john60

Ci i jak, jak to zrobić, od czego zacząć, pomożecie ?


Proszę Was o Pomoc, niejedna z Was lub niejeden Wiecie że jestem transwestytą moje pytanie dotyczy całokształtu idąc dalej chciałbym poprosić o pomoc wykreowaniu mojego wizerunku jako kobiety. Jeśli byłaby taka opcja bardzo proszę szerokie grono tolerancyjnych Kobiet aby doradziły od początku co i jak od czego zacząć i w jakim kierunku podążać.
Jestem facetem raczej postury mało męskiej to może być korzystne dla mnie, mieszkam sam więc mogę poeksperymentować, jestem na etapie szukania ubrań w ogóle wszystkiego, czy możecie mi doradzić ?
Czym zająć się na początku i jak brnąć w to dalej?
john60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 19:11   #2
raspberry
Raczkowanie
 
Avatar raspberry
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 175
Dot.: Ci i jak, jak to zrobić, od czego zacząć, pomożecie ?

siedzę i myślę co Ci odpowiedzieć dobre 10 minut :P trudno jest się przynajmniej mi wczuć w Twoją sytuację i pomóc Ci w Twoich "eksperymentach" myślę że łatwiej by Ci było znaleźć jakieś pomysły na siebie wśród osób, które doświadczyły tego samego bo nie wiem czy cenne dla Ciebie by były banalne pomysły typu depilacja nóg, czerwony lakier na paznokciach czy makijaż i zamiana bielizny na damską...
__________________
czekoholiczka na diecie...
80 -> 78 -> 76 -> 74 -> 72 -> 70 -> 68 -> 66 -> 64 -> 62 -> 60
raspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 19:58   #3
john60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 33
GG do john60
Dot.: Ci i jak, jak to zrobić, od czego zacząć, pomożecie ?

to już jakaś podpowiedź , mam już trochę z górki

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

dziewczyny proszę zaradźcie
john60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 21:20   #4
marzenis11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4
Send a message via Skype™ to marzenis11
Dot.: Ci i jak, jak to zrobić, od czego zacząć, pomożecie ?

Cytat:
Napisane przez john60 Pokaż wiadomość
to już jakaś podpowiedź , mam już trochę z górki

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

dziewczyny proszę zaradźcie
Hej twoj problem jest bardzo problematyczny,ja jako kobieta w zmianie wizerunku z starego na nowy zaczela bym od fryzury,pozniej poszla bym w ciuchy,stworzyla bym jakis nowy look,pozniej odpowiedni makijaz do ciuchow i tak by to lecialo.Kurcze nie wiem jak ci pomoc,ale chetnie bede sledzic wpisy i mam nadzieje ze uda ci sie wykreowac siebie,czuc sie dobrze w nowym wizerunku i byc happy ze soba i z tym co robisz dla siebie,pozdrawiam
marzenis11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 21:55   #5
john60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 33
GG do john60
Dot.: Ci i jak, jak to zrobić, od czego zacząć, pomożecie ?

Cytat:
Napisane przez marzenis11 Pokaż wiadomość
Hej twoj problem jest bardzo problematyczny,ja jako kobieta w zmianie wizerunku z starego na nowy zaczela bym od fryzury,pozniej poszla bym w ciuchy,stworzyla bym jakis nowy look,pozniej odpowiedni makijaz do ciuchow i tak by to lecialo.Kurcze nie wiem jak ci pomoc,ale chetnie bede sledzic wpisy i mam nadzieje ze uda ci sie wykreowac siebie,czuc sie dobrze w nowym wizerunku i byc happy ze soba i z tym co robisz dla siebie,pozdrawiam
dzięki,
ja także mam nadzieję żę jakoś będzie - od czego teraz zacząć ?
john60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 22:10   #6
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Ci i jak, jak to zrobić, od czego zacząć, pomożecie ?

Może peruka i nauka chodzenia na obcasach ? Do tego zainteresować się makijażem, ona naprawdę działa cuda !
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 22:16   #7
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Ci i jak, jak to zrobić, od czego zacząć, pomożecie ?

A ja polecam taki prywatny kurs wizażu, żeby wizażystka dobrała Ci kosmetyki i odpowiedni makijaż. Z ciuchami i resztą chyba jest mniejszy problem, także dasz radę sam
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-28, 22:50   #8
john60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 33
GG do john60
Dot.: Ci i jak, jak to zrobić, od czego zacząć, pomożecie ?

Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość
A ja polecam taki prywatny kurs wizażu, żeby wizażystka dobrała Ci kosmetyki i odpowiedni makijaż. Z ciuchami i resztą chyba jest mniejszy problem, także dasz radę sam
czy jest szansa dla takiej osoby jak ja że znajdzie wizażystkę ? jakie obcasy sobie kupić ? kozaki ? jakie kosmetyki ?
john60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 23:23   #9
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Ci i jak, jak to zrobić, od czego zacząć, pomożecie ?

http://www.youtube.com/user/petrilude polecam filmiki tego pana - często pokazuje jak się malowa a nawet jak zrobi damskie pośladki z gąbki co by były okrąglejsze - ale to jeśli angielski ci nie obcy. Jeśli obcy to też wydaje mi się że wizyta u kreatorów wizerunku konieczna
Na pewno zainwestowałabym na twoim miejscu w trwałe (pewnie laserowe) usunięcie wlosów z twarzy :P Peruki jak pisały dziewczyny się przydadzą - kosmetyków jest załe mnóstwo! :P ale to też lepiej zwróci się o pomoc do profesjonalisty żeby jednocześnie dobrał ci podkład itd. Na pewno przyda ci sie dobry podklad, rozświetlacz i brązer matowy do konturowania rysów twarzy. Jak znajdziesz na necie czy w księgarni gdzieś to polecam książkę kevyna aucoina - making faces - on tam pokazuje jak złagodzic męskie rysy twarzy i opisuje kosmetyki których używa.
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 23:26   #10
john60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 33
GG do john60
Dot.: Ci i jak, jak to zrobić, od czego zacząć, pomożecie ?

podkład itp. gdzie najlepiej się udaćw celu uzyskania informacji do drogerii? kosmetyczki?
john60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 07:52   #11
Teufelin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 10
Dot.: Ci i jak, jak to zrobić, od czego zacząć, pomożecie ?

Sadze ze powinienes zaczc od bielizny. Nie widac jej bo jest schowana pod ubraniem, a to wielki plus Tak wiec ponczochy, pasy do ponczoch jakis seksowny komplet; stringi plus stanik. Drugim krokiem to zadbanie o cere i jakis delikatny makijaz; rzesy , liner, cienie, bladorozowa szminka itp. Powodzenia zycze
__________________
"Twoim więzieniem jest to w co wierzysz" Wilson
Teufelin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 08:28   #12
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: Ci i jak, jak to zrobić, od czego zacząć, pomożecie ?

Cytat:
Napisane przez Teufelin Pokaż wiadomość
Sadze ze powinienes zaczc od bielizny. Nie widac jej bo jest schowana pod ubraniem, a to wielki plus Tak wiec ponczochy, pasy do ponczoch jakis seksowny komplet; stringi plus stanik. Drugim krokiem to zadbanie o cere i jakis delikatny makijaz; rzesy , liner, cienie, bladorozowa szminka itp. Powodzenia zycze
dokladnie, najpierw bielizna. kiedy naberzesz "kobiecych" ksztaltow na gorze (i na dole, sa specjalne majtki z wkladkami imitujace posladki), zobaczysz jaki masz ksztalt nowej figury. do tego dopasujesz reszte stroju. a potem to juz twarz, makijaz, fryzura i z gorki
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 13:36   #13
BabciaGienia
Raczkowanie
 
Avatar BabciaGienia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 394
Dot.: Ci i jak, jak to zrobić, od czego zacząć, pomożecie ?

Cytat:
Napisane przez john60 Pokaż wiadomość
podkład itp. gdzie najlepiej się udaćw celu uzyskania informacji do drogerii? kosmetyczki?
Wiesz, to zależy jak dużo odwagi w Tobie Ja pracuję jako wizażystka w dużym sklepie kosmetycznym i przychodzą panowie również, dobieramy im podkłady, korektory i co tam jeszcze zapragną. Mamy również stałego przemiłego klienta - transwestytę, także nikogo to nie dziwi. Jeśli masz mniej odwagi to umów się do kosmetyczki/ wizażystki na prywatną wizytę - dla nas to nie jest nic nadzwyczajnego, także się nie krępuj. Tylko przy umawianiu wizyty dobrze by było żebyś uprzedził w jakim celu przyjdziesz aby dana osoba mogła się do tego przygotować jeśli chodzi o kosmetyki, też żeby móc jak najlepiej się do tego przygotować i Ci doradzić
BabciaGienia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 14:13   #14
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Ci i jak, jak to zrobić, od czego zacząć, pomożecie ?

Jeśli masz typowo męski zarost ciała to pójdź na woskowanie albo depilacje pastą cukrową. Golenia maszynkami nie polecam bo jest to uciążliwe zwłaszcza że u mężczyzn włosy są przeważnie ciemniejsze i grubsze a depilacja baardzo ułatwia sprawę
Co do makijaży, wydaje mi się że lepiej delikatny niż mocny, z delikatnie podkreśloną linią brwi, nie cienkimi czernymi łukami. I ważną rolę będzie grał podkład który dobrze zakryje zarost.
Może napisz z jakiego jesteś miasta to któraś wizażanka doradzi Ci w której drogeri chętnie pomagają transwestytom?
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 17:31   #15
john60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 33
GG do john60
Dot.: Ci i jak, jak to zrobić, od czego zacząć, pomożecie ?

dziewczyny dzięki więc w tym tygodniu łatwię bieliznę może gdzieś w internecie kupię no i zbiorę się na odwagę pójdę do kosmetyczki , gdzie najlepiej szukać bielizny ?
john60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 18:39   #16
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Ci i jak, jak to zrobić, od czego zacząć, pomożecie ?

zbiór wszelkich możliwych porad, włącznie z tym od czego zacząć http://www.crossdressing.pl/main.php masz tam troche poradników, tabelki rozmiarów i namiar na forum
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 20:32   #17
john60
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 33
GG do john60
Dot.: Ci i jak, jak to zrobić, od czego zacząć, pomożecie ?

no faktycznie kilka porad z których będę mógł skorzystać, właśnie przed chwilą wydepilowałem nogi i muszę przyznać że czuję się tak zdecydowanie lepiej, mam nadzieję że z całą resztą będzie tak samo
john60 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.