karmelkowe włosy:)) - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-21, 16:33   #1441
Glam Rock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 119
Dot.: karmelkowe włosy:))

Piękne te Wasze karmelki, ale dziewczyny jak sądzicie czy na moich rozjasnianych włosach wyjdzie karmelek z farby Palette Nugat? LOOK TU

taki sliczny jest
Glam Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 17:58   #1442
michasiapio
Rozeznanie
 
Avatar michasiapio
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 615
GG do michasiapio
Dot.: karmelkowe włosy:))

ineska, miałam spraną ciemną czekoladę z palette, poszłam do rossmana po nową i natchnęło mnie na karmel, wzięłam jakąś palette bez amoniaku (jakas nowosc, nie pamietam nazwy, cos w stylu natural shine) kolor bodajze smakowite toffie. Wiedziałam ze na ciemne wlosy mi nie zlapie, wiec do tego rozjasniacz z londy. Nalozylam rozjasniacz i na to farbe. Wyszly takie hmm ciemnorude, jak znajde zdjecie to wkleje, aktualnie po wakacjach rozjasnily mi sie od slonca i arba sie sprala, powstalo cos takiego
michasiapio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 18:37   #1443
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
no moze i rudy bardziej ale mi sie wydaje ze to takie zdjecie jest, w rzeczywistosci bardziej karmelowy jest, a z lampa tak wychodzi mam jeszcze jedno

Bardzo ładny karmel. Czym robiłaś i na jakie włoski?
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 22:44   #1444
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez mangusta87 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!

mi się marzy taki kolor włosów jak na zdjęciach. To chyba jakiś szary brąz ocierający się o karmel lub orzech.

I może ta farba garniera da taki?
jest watek o tej farbie


a mi calkiem nieoczekiwanie wyszedl kolorek podobny do tych co wklejacie. nieoczekiwanie bo mial wyjsc jasny blond no ale podoba mi sie
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 13:30   #1445
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: karmelkowe wlosy:))

prosimy podzielic sie info jak osiaglas taki koloroek sliczny jest?? na jakie wlosy nakładałaś i jaka farba??
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 14:42   #1446
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
prosimy podzielic sie info jak osiaglas taki koloroek sliczny jest?? na jakie wlosy nakładałaś i jaka farba??
kolor wyjsciowy to jasny sloneczny blond (farbowany) + odrosty koloru ciemny blond.
farba loreal recital preference chicago http://www.drogisterij.net/producten..._Chicago_1.jpg . ja rowniez bylam w szoku bo powinno wyjsc calkiem inaczej po kilku myciach myslalam ze zjasnieje ale niestety niewiele
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 17:36   #1447
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
jest watek o tej farbie


a mi calkiem nieoczekiwanie wyszedl kolorek podobny do tych co wklejacie. nieoczekiwanie bo mial wyjsc jasny blond no ale podoba mi sie
Śliczny. Naprawdę bardzo, bardzo ładny Ci wyszedł.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-23, 19:22   #1448
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Śliczny. Naprawdę bardzo, bardzo ładny Ci wyszedł.
dziekuje chociaz nie tego sie spodziewalam po tej farbie
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 20:50   #1449
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
jest watek o tej farbie


a mi calkiem nieoczekiwanie wyszedl kolorek podobny do tych co wklejacie. nieoczekiwanie bo mial wyjsc jasny blond no ale podoba mi sie

ja nie jestem zaskoczona bo mi wyszedł podobnie po Recital Berlin
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 14:21   #1450
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Bardzo ładny karmel. Czym robiłaś i na jakie włoski?
dziękuję
to efekt rozjaśniania włosów w ciemnego brązu, najpierw raz rozjaśniaczem, potem balejaż, a potem juz sama robiłam kilka razy Stockholmem z loreal preference i za kazdym razem wychodziły jaśniejsze http://lorealparis.pl/_pl/_pl/produc...?code=HCo20_12
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 06:38   #1451
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ja nie jestem zaskoczona bo mi wyszedł podobnie po Recital Berlin
o no prosze dziekuje za zdjecie bo sie zastanawialam czy nastepny nie bedzie berlin wlasnie
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-25, 09:54   #1452
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
o no prosze dziekuje za zdjecie bo sie zastanawialam czy nastepny nie bedzie berlin wlasnie

wiesz co... mnie się i tak podoba, zarówno twój kolor jak i mój Berlin ma odcień złota z perłowym (fioletowym) dodatkiem, a Chicago podobno jest zloto-popielaty. Moja mieszanka była fioletowa jak nakladałam, a Twoja?
Teraz myślę o Garnier Belle Color zloty blond albo nutrisse jasny naturalny blond
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-25, 20:12   #1453
Mysia.
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Mi chyba też w końcu udało się uzyskać karmelek, albo coś w tym stylu najważniejsze, że udało się zejść samej z ciemnobrązowych (farbowanych) do takiego koloru bez użycia rozjaśniacza, więc dziewczyny nie załamywać się, da się! fakt faktem trochę mi to zajęło, bo jakieś parę miesięcy, ale włosy chociaż nie są zniszczone
Mysia. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 08:08   #1454
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: karmelkowe włosy:))

Dziewczyny może macie jeszcze jakies opinie o Syossie miodowym blondzie?

Na poprzedniej stronie widze ktos farbowal Lecherem powiem szczerze ze kolor piekny, ale na Allegro nie ma tych farb. Gdzie można je kupic? Gdzie mozna zobaczyc dokładna palete kolorow? Na tej z poprzedniej strony nie widze podpisow

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2010-09-26 o 08:13
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 10:14   #1455
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: karmelkowe włosy:))

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny może macie jeszcze jakies opinie o Syossie miodowym blondzie?

Na poprzedniej stronie widze ktos farbowal Lecherem powiem szczerze ze kolor piekny, ale na Allegro nie ma tych farb. Gdzie można je kupic? Gdzie mozna zobaczyc dokładna palete kolorow? Na tej z poprzedniej strony nie widze podpisow
Farby Lecher można dostać w każdym sklepie z artykułami fryzjerskimi, osobiście polecam bardziej niż farby drogeryjne
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 11:51   #1456
Glam Rock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 119
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Mysia. Pokaż wiadomość
Mi chyba też w końcu udało się uzyskać karmelek, albo coś w tym stylu najważniejsze, że udało się zejść samej z ciemnobrązowych (farbowanych) do takiego koloru bez użycia rozjaśniacza, więc dziewczyny nie załamywać się, da się! fakt faktem trochę mi to zajęło, bo jakieś parę miesięcy, ale włosy chociaż nie są zniszczone
Mnie to bardziej podchodzi pod złocisty blond ale i tak piękne włosy =))
Glam Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 12:17   #1457
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: karmelkowe wlosy:))

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
wiesz co... mnie się i tak podoba, zarówno twój kolor jak i mój Berlin ma odcień złota z perłowym (fioletowym) dodatkiem, a Chicago podobno jest zloto-popielaty. Moja mieszanka była fioletowa jak nakladałam, a Twoja?
Teraz myślę o Garnier Belle Color zloty blond albo nutrisse jasny naturalny blond
moja była czerwono brązowa balam sie ze wyjdzie jakis rudy braz. a nastepna farbe nie wiem jaka kupic, te co zalaczylas wygladaja ladnie ale ciekawe jak wyjda. mi wychodza ladne blondy po wellatonie ale lubie loreala za aplikacje i odzywke
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 12:50   #1458
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: karmelkowe włosy:))

Dziewczyny a Syoss miodowy blond? Przegladalam inne watki, sa 2 opinie tylko. A na opakowaniu bardzo ładny kolor.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 17:56   #1459
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: karmelkowe włosy:))

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
moja była czerwono brązowa balam sie ze wyjdzie jakis rudy braz. a nastepna farbe nie wiem jaka kupic, te co zalaczylas wygladaja ladnie ale ciekawe jak wyjda. mi wychodza ladne blondy po wellatonie ale lubie loreala za aplikacje i odzywke
ja je wyszukałam w tym wątku, złoty blond wychodzi bardzo karmelowy a ten jasny naturalny blond tak naturalnie własnie (zdj nr 1)

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a Syoss miodowy blond? Przegladalam inne watki, sa 2 opinie tylko. A na opakowaniu bardzo ładny kolor.

tutaj było wklejane zdjęcie o tej farbie, mnie sie podoba bardzo (zdj nr 2)
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-26, 20:37   #1460
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: karmelkowe włosy:))

ten kolorek syossa wlasnie widzialam w jakims watku juz. ladnie wyglada, ciekawe jaki jest po kilku myciach

a ja sie naczytalam o syossie niezbyt pochlebnych opini takze nie wiem czy zaryzykuje
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 21:09   #1461
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: karmelkowe włosy:))

Dzieki za zdjecie. Widzialam go. Myslalam ze ktos moze ma wiecej opinii o tej farbie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 21:37   #1462
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: karmelkowe włosy:))

a ja mam problem, bede rozjasniac wlosy farba 4-6 tonow, teraz mam sredni braz... no i nie wiem co uzyskam bo rozjasniac bede pierwszy raz. W zwiazku z tym ze chce polozyc karmel na te rozjasnione nie wiem jakies uzyc farby?? Poleccie mi cos?? Mam z ogole patrzec w blondy jasne?? blondy ciene?? ;/;/;/ eh eh saaama neiw iem juz co kupic A jesli farba profesljonalna to z jakiego poziomu??
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 21:51   #1463
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: karmelkowe włosy:))

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
a ja mam problem, bede rozjasniac wlosy farba 4-6 tonow, teraz mam sredni braz... no i nie wiem co uzyskam bo rozjasniac bede pierwszy raz. W zwiazku z tym ze chce polozyc karmel na te rozjasnione nie wiem jakies uzyc farby?? Poleccie mi cos?? Mam z ogole patrzec w blondy jasne?? blondy ciene?? ;/;/;/ eh eh saaama neiw iem juz co kupic A jesli farba profesljonalna to z jakiego poziomu??
co masz polozyc zeby uzyskac karmel to najlepiej sie dowiesz jak przejrzysz ten wątek, sa zdjecia i nazwy farb ale ja chcialam co do rozjasniania spytac czy te brazowe wlosy to naturalne? i jaka farba dokladnie chcesz je rozjasnic, bo moze byc ciezko
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 23:18   #1464
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: karmelkowe włosy:))

no własnie tych farb za duzo;/ jedni zachwalaja inni odradzaja w drogeriach dostaje oszopląsu a braz mam farbowany dokladnie loreal feria p54 ale wyszedl inaczej niz na pudle;] swoje wlosy to taki mysi kolor- ciemny blond. A rozjasniac bede palette cream E20 wiem wiem napiszecie ze palette niszczy;] ale mi jeszcze nigdy nie zniszczyla wlosy mam w super kondycji wiec jest ok. Kwestia wlasnie jaka farbe wybrac czy z braz czy z blondow. Puki co zdecydowałam sie na karmelową czekolade welli ale boje sie ze wyjdzie ciemno... myslałam tez nad majirel 8 34 lub 8 42, ale nie weim czy poziom 8 jest odp. Oznaczenie karmelowej czekolady tez zaczyna sie numerem 8.
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 09:10   #1465
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: karmelkowe włosy:))

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
no własnie tych farb za duzo;/ jedni zachwalaja inni odradzaja w drogeriach dostaje oszopląsu a braz mam farbowany dokladnie loreal feria p54 ale wyszedl inaczej niz na pudle;] swoje wlosy to taki mysi kolor- ciemny blond. A rozjasniac bede palette cream E20 wiem wiem napiszecie ze palette niszczy;] ale mi jeszcze nigdy nie zniszczyla wlosy mam w super kondycji wiec jest ok. Kwestia wlasnie jaka farbe wybrac czy z braz czy z blondow. Puki co zdecydowałam sie na karmelową czekolade welli ale boje sie ze wyjdzie ciemno... myslałam tez nad majirel 8 34 lub 8 42, ale nie weim czy poziom 8 jest odp. Oznaczenie karmelowej czekolady tez zaczyna sie numerem 8.
to tak. palette no niszczy wlosy ale blondy z palette sa o tyle dobre bo mocno rozjasniaja i dlugo sie trzymaja. z tym ze nie jestem pewna czy ta farba rozjasni twoje wlosy, bo takie farby przewaznie sa stosowane na wlosy naturalne, na twoich mniemam wyjdzie rozjasnienie do jasnego rudawego brazu (nie doczytalam jaka woda jest w tym palette, pewnie 12?) . a farba,m to odradzam ci 8.34 bo po prostu bedziesz miala rude wlosy jest to jasny blond zlocisto miedziany, 8.42 to jasny blond miedziano opalizujacy, takze tez wyjdzie rudawo ale ciemniej . nie wiem jaki efekt chcesz uzyskasz dokladnie, ja bym polozyla u ciebie blond na poziomie 8 bez zadnych refleksow (np. wellaton)
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 09:22   #1466
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: karmelkowe włosy:))

no ja chce taki ładny karmeleknie zalezy mi zeby był blond moze być pod jasny braz taki tofik bym chciała. Ale to mówisz na rude włosy nałożyc blond wellatonu?? o ten ci chodzi?? http://drygas.com.pl/opis/1399415/we...-blond-80.html a twoim zdaniem jaki kolor wyjdzie?? Ja sie obawiam ze mi sie wlosy nierowno rozjasnia i ze potem blond mi nierowno pokryje

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

no zeby efekt koncowy był mniej wiecej taki http://elgon.pl/sklep/toffi-jasny-blond-p-168.html lub ciemniejszy dziekuje ci za pomoc
By jeszcze dokładnie sprecyzowac o jaki kolor mi chodzi podsyłam strone z pieskiem ktroy ma kolor siersci taki jk ja chce włosy http://www.madzia1015.blog.interia.pl/?id=1706767 Mam nadzieje ze piesek odzwierciedla kolorek. Niesety modelki nie znalazalm z tym kolorem wlosow A piesek jest sliczny
__________________

Edytowane przez ineska1986
Czas edycji: 2010-09-27 o 09:26
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 09:27   #1467
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: karmelkowe włosy:))

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
no ja chce taki ładny karmeleknie zalezy mi zeby był blond moze być pod jasny braz taki tofik bym chciała. Ale to mówisz na rude włosy nałożyc blond wellatonu?? o ten ci chodzi?? http://drygas.com.pl/opis/1399415/we...-blond-80.html a twoim zdaniem jaki kolor wyjdzie?? Ja sie obawiam ze mi sie wlosy nierowno rozjasnia i ze potem blond mi nierowno pokryje
tzn ja powiem moze co bym zrobila na twoim miejscu. rozjasnilabym wlosy rozsjasniaczem i nalozyla ten wellaton. po rozjasniaczu bedziesz miec rude wlosy a ten wellaton powinien to ladnie przykryc z tym ze napewno koncowki wlosow beda jasniejsze (mozesz sprobowac nakladac rozjasniacz od tylu, a u gory gdzie sie wlosy szybciej rozjasniaja i z przodu na koncu.) tak to o ten mi chodzi, mozesz jeszcze sprobowac jakiegos opalizujacego, chociaz najbezpieczniejszy bedzie blond neuatralny bez refleksow to wtedy na rudych wlosach nie wyjda ci szaro bure zielone ( blondy popielaty) refleksy ani rude (blondyu zlociste, miedziane). mozesz sprobowac blondow opalizujacych jeszcze to taka rowniez bezpieczna opcja.

no lepiej gdybys dodala aktualne zdjecie wlosow i powiedziala kiedy farobwalas, bo ta feria pewnie wyszla ciemno brazowo? ale powinna sie splukiwac na rudo.


edit: to jest rudy (siersc tego pieska). mysle ze moglabys zmieszac ten wellaton 8.0 z zlotym blondem
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...

Edytowane przez untouchable
Czas edycji: 2010-09-27 o 09:30
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 10:18   #1468
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: karmelkowe włosy:))

nie mam foty;/ ale rudych nie mam bo refleks tej farby sie wyplukal i został sredni braz (z delikatnym rudym pod swiatlo- ale nic szczególnego) ja mam wlosy tak do łopatek to jeden ten wellaton starczy cze lepiej kupic 2 i wtedy mogłabym wziąc jeden zywykły neutralny jak pisałas a drugi opalizujący lub złoty o ile z welatonu jest takowy. A rozjasniac bede od tyłu wlasnie najpierw konce potem wyzej i wyzej
a na koniec przod i odrost Bede to robic pierwszy raz wiec nie wiem jak wyjdzie;]

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

aha i farbowałam miesiąc temu ta feria
__________________

Edytowane przez ineska1986
Czas edycji: 2010-09-27 o 10:17
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 12:38   #1469
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: karmelkowe włosy:))

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
nie mam foty;/ ale rudych nie mam bo refleks tej farby sie wyplukal i został sredni braz (z delikatnym rudym pod swiatlo- ale nic szczególnego) ja mam wlosy tak do łopatek to jeden ten wellaton starczy cze lepiej kupic 2 i wtedy mogłabym wziąc jeden zywykły neutralny jak pisałas a drugi opalizujący lub złoty o ile z welatonu jest takowy. A rozjasniac bede od tyłu wlasnie najpierw konce potem wyzej i wyzej
a na koniec przod i odrost Bede to robic pierwszy raz wiec nie wiem jak wyjdzie;]

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

aha i farbowałam miesiąc temu ta feria

ja mam do lopatek wlosy i geste a ten wellaton naklada sie na suche wlosy i pedzelkiem wiec ciezko, mi ledwo co starczalo, takze kupila bym dwa opakowania. ale ja ci mowilam zebys zmieszala dwa odcienie, wtedy po 1 opakowaniu kazdego wsytarczy (czyli 1 odcien+ drugi odcien czyli dwa opkowania)

wiec zmieszalabym ten 8.0 (jasny blond) z 9.3 (zloty blond) albo 7.3 (orzech laskowy) w zaleznosci od koloru wyjsciowego jaki uzyskasz po rozjasnieniu. jesli stwierdzisz ze po rozjasnianiu masz ciemnorude brazowe (bo i tak moze byc) wlosy to wtedy zamiast 8.0 polecilabym 10.0 (rozsweitlony jasny blond)
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...

Edytowane przez untouchable
Czas edycji: 2010-09-27 o 12:46
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 13:00   #1470
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: karmelkowe włosy:))

aha czyli im ciemniej mi wyjda po rozjasnianiu tym jasniejszy blond wybrac?? bo ja glupia zawsze dobierałam mniej wiecej pod kolor ale ok dzieki teraz juz wszytsko wiem, 2 pudla wellatonu i 2 rozne odcienie dzieki za rady
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-19 15:00:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:42.