Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-05, 14:38   #2911
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Są dwie metody - pierwsza,to potraktować brązer jak matowy róż,do konturowania,poprawienia owalu twarzy.
Druga - może być to brązer nabłyszczający,rozświetla jący - do imitowania opalenizny - wtedy trzeba nałożyć na środek czoła,koąci policzkowe,czubek (grzbiet nosa) - czyli na części wystające; najlepiej zaczynać od delikatnego,półtransparen tnego kosmetyku
To ja zdecydowanie wolę to pierwszą metodę Podobno najbezpieczniejszym kolorem brązera jest taka kawa z mlekiem.. znasz może taki z jakiejś firmy?

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Born już po pierwszym razie mi się bardzo spodobał. Czuć i widać efekt.

Żel do mycia twarzy z ec - nie powalił mnie, ok ale miewałam lepsze.
Mleczko - przyjemne, bardzo intensywny ziołowy zapach, zostawia wyczuwalną warstwę na skórze, efekty - muszę jeszcze poużywać, ale żadnych super natychmiastowych efektów brak.
To będę miała na uwadze ten szamponik Dzięki A co chcesz uzyskać stosując to mleczko? Chodzi tylko o nawilżenie czy jest coś jeszcze? Czekam na dalsze wrażenia

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Przeziębienia na szczęście miewam krótkie, tylko katar mi został, zmora moja, ale on leczony trwa tydzień, a nieleczony 7 dni, więc poczekam aż sobie pójdzie tylko
Uf, no to całe szczęście, że przeziębienia nie lubią Cię na dłużej.. jeszcze tylko katarek i będzie spokój

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ojej no to faktycznie, ciężka sprawa..bo wiem jakie mniej więcej do suchej i do mieszanej/tłustej. Myślę,że olej jojoba może ci się spodobać, z orzechów włoskich albo z pestek śliwki... O i może ze słodkich migdałów!

A ja wczoraj złożyłam zamówienie w tuli bo zostałam praktycznie bez myjadeł- do twarzy i ciała. Wzięłam też mydełko do włosów z jedwabiem i kokosem
Ukręciłam sobie też peeling do twarzy z miodu, wody różanej, soli i odrobiny kawy Bardzo ładnie złuszczył buzię, po chorobie wyglądam jak zombie.. muszę się ratować
Dzięki za rady Z tego wszystkiego mam olej jojoba, sam jest trochę za mało nawilżający ale może w tej mieszance by się sprawdził Ale olej z pestek śliwki brzmi baardzo ciekawie

Oo, własny peeling, jaki fajny Ja musze sobie ukręcić kiedyś coś do ciała

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Listonosz był i dał mi tylko wysłaną w poniedziałek paczkę,która szła ekonomicznym i doszła szybciej niż priorytetowa JMO,która rzekomo została wysłana w piątek
Kpiny

Anulka dzisiaj jest ten dzień,tak?
Do mnie też przyszła dzisiaj paczka z JMO Ale dlaczego do Ciebie jeszcze nie dotarła?

Potwierdzam, moja przesyłka też została wysłana 04.10. Do tego na paragonie jest data 03.10. 13:36!! To Ci kłamcy.. Wiadomość nadana automatem ok ale czemu kłamią w mailach do Was??

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ale jestem zła!!! Przyszło moje zamówienie z JMO-zamiast 15 próbek jest 11 i to nie takie jak zamawiałam W ogóle nie ma ani 1 serum z mącznicy a zamawiałam chyba 4 sztuki. Chcę się zalogować żeby sprawdzić historię zamówień i nawet na stronę się zalogować nie mogę
rany! Jak oni mogli nie wysłać Ci czegoś co zamawiałaś? To ja miałam najwidoczniej szczęście bo zamówiłam sporo próbek i przyszły mi wszystkie, co do jednej Dobrze, że chociaż się zdeklarowali, że doślą Ci reszte
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-10-05 o 14:51
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 16:24   #2912
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
To ja zdecydowanie wolę to pierwszą metodę Podobno najbezpieczniejszym kolorem brązera jest taka kawa z mlekiem.. znasz może taki z jakiejś firmy?
Ale z naturalnej? To niestety
Polecam natomiast brązery z letniej kolekcji The Body Shop (w ogóle jestem dobrego zdania o ich kolorówce - zwłaszcza korektor w pędzelku powala,duży wybór kolorów i w ogóle wyszła taka seria z miodem czy coś i tak: 01 jest jasny,lekutko chłodnym odcieniem,02 który mam (a raczej miałam neutralnym,minimalnie ciemniejszym niż 01; te dwa polecam,nie mają w sobie odcieni marchwi
A z wyższej półki to MAC Ale nie brązery,tylko matowe róże. Mają tak obłędne kolory

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość

mhm0808 czy udało Ci sie nawilżyć twarz ? Szukam sposobu na swój przesusz i łapa motyla ciągle jej mało
U mnie na razie ok. Tylko ja nie miałam chyba takiego typowego przesuszenia - chyba oleje mnie zaczęły podsuszać zdradliwie A jak zaczęłam kombinować z żelem HA,to już w ogóle było coraz gorzej.

Kupiłam nawilżający lekki krem z Phenome (ma w skł. min olej jojoba i z róży i jako że mam oba te oleje to sobie mieszam z tym kremem i póki co jest git. Sam krem byłby na pewno za lekki dla mnie,dojrzała (moje ulubione słowo skóra ma większe wymagania

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Dziewczyny,plizzz na szybko potrzebuję jakiegoś kremu miejskiego, ochronnego na dzień dla mojej siostry (40lat)
Ja używam tylko wysokich filtrów,jej do tego za żadne skarby nie przymuszę ale ponieważ namawiam ją na retinol,jakiś filtr musi być.


Znacie coś????????????????????? Żeby się nie zraziła
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 16:46   #2913
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ogólnie chodzi o to,że różem można modelować twarz i ją tak jakby ożywiać,rozświetlać
Modelujesz nakładając ciemniejszy,najlepiej matowy odcień w zagłębienia: skronie - pod kością policzkową - linia żuchwy (to tak orientacyjnie,wszystkie szczegóły zależą jednak od proporcji,które chcemy poprawić)
Zaś jaśniejszy,drobinkowy róż nakładasz na miejsca wypukłe - na kści policzkowe (pućki po uśmiechnięciu wystającą kość skroni,brodę.

Oj,przyjedż do mnie na przeszkolenie Mam chyba z 12 róży na stanie,różnych!!!! I kilka brązerów
Muszę sobie zapisać Twoje rady, bo za głupia jestem, żeby spamietac
Szkolenie to dobry pomysł życie byłoby prostsze
Popróbuje sie malowac według Twoich zaleceń, jak nie wyjdzie to wyslę na pw prosbę o adres
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Aale numer, gratuluję szczęścia!! Ostatnio Was nie opuszcza i oby tak zostało! Strasznie się cieszę, że Młoda jutro wychodzi ze szpitala

Oo, gratuluje zakupy różu Widzę, że zostanę sama w mojej ułomności.

Piękne zakupy, oo Królowo!


Ja chyba nie muszę się powtarzać i wychwalać jak bardzo lubię maseczke anti age ale muszę powiedzieć, że ja ją nakładam od połowy włosów bo mi troszkę oklapywały ale maseczka anti-stress też brzmi ciekawie.


Ja muszę się poskarżyć na zakupy Pixie.. tydzień temu w poniedziałek kupiłam próbki, żeby wybrać sobie najfajniejszy kolorek, zależało mi na szybkiej wysyłce bo jest promocja, że przy zakupie za powyżej 70 zł pełnowymiarowy korektor w dowolnym kolorze jest w prezencie więc pomyślałam fajnie, spokojnie zdąże przetestować próbki zamówie i będę miała korektor. Po zakupie pytałam p. Sylwie o ta promocję więc się musiała domyślać, że chciałabym z niej skorzystać a tu mail w czwartek czy chce jeszcze coś domówić czy nie Już myślałam, że to mail, że paczka wysłana a tu takie pytanie już pare dni po zakupie.. do tego dzisiaj jest wtorek a przesyłki brak a promocja lada chwila się kończy, tak jakby miała dojść za późno Już drugi raz Pixie mnie do siebie zraża.
Z pixie to faktycznie chyba nie tak miało być........ A może jeszcze zdążysz na ta promocję?
Róż mam, testuje i uczę się malować póki co sukcesów raczej brak, ale nie od razu Rzym zbudowano....

Ja się napaliłam na maskę anti-age, ale ciągle jej nie było na stoisku organique w promenadzie - dzisiaj nie wytrzymałam i kupiłam inna maskę, energizing!! Mam nadzieję, że ona tez jest ok, przynajmniej mi się tak wydaje.
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Listonosz był i dał mi tylko wysłaną w poniedziałek paczkę,która szła ekonomicznym i doszła szybciej niż priorytetowa JMO,która rzekomo została wysłana w piątek
Kpiny

Anulka dzisiaj jest ten dzień,tak?
Moja paczka z jmo tez nadana wczoraj, 04.10. Żadnej próbki nie mam.
Mogli spbie darowac te kłamstwa odnośnie daty nadania - chyba zdaja sobie sprawe jak łatwo to sprawdzić.
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
mam moje zamówienie z JOM - gratis 2 próbki serum do twarzy z zieloną herbatą i różą



Anula to dziś ten wyczekiwany wazny dzień Młodej
Farciara - chyba tylko Ty dostałaś próbki.
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ale jestem zła!!! Przyszło moje zamówienie z JMO-zamiast 15 próbek jest 11 i to nie takie jak zamawiałam W ogóle nie ma ani 1 serum z mącznicy a zamawiałam chyba 4 sztuki. Chcę się zalogować żeby sprawdzić historię zamówień i nawet na stronę się zalogować nie mogę
A fu!!! Nieładnie , brzydkie jmo
Cytat:
Napisane przez Cobaya Pokaż wiadomość
Anula cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło, chociaż byłam pewna,że tak będzie. Brat mojej przyjaciółki miał prawie identyczną operację 3 lata temu i teraz juz nawet nie ma śladu po tamtych przeżyciach...właśnie został młodym ojcem! Ma śliczną córę Nie żebym życzyła Ci zostania wkrótce młodą babcią
dziękuję - no ja sobie tez nie życze jeszcze zostania babcia , za 10 lat bardzo chetnie, ale teraz nie
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
To dobrze,że doślą i problemu nie robili-chociaż tyle

A zaczęło się jeśli mnie pamięć nie myli od numeru 52 +/- parę osób możliwych nie z naszego wątku,więc bez przesady 50 tych zamówień nie mieli,żeby aż tak się "pogubić"
Ja też uważam, że te kilkanaście zamówień to znowu nie taki ogromny wyczyn. Ale nawet jeśli ich to przerosło, to jeszcze nie powód, żeby z klientów robic idiotów
A poza tym mam takie niejsna wrazenie, że żadna paczka nie została wysłana w piątek - ja chyba najwcześniej z bas wszystkich zrobiłam zamówienie (nr 52), myslę, że tego dnia przede mną nie było ich wcale dużo. Moje, tak wczesne, też wysłali wczoraj.


A teraz hurtowo odpowiadam na pytania o Młodą
TAK, TO DZISIAJ TEN WIELKI DZIEŃ
MAM DZIECKO W DOMU
Dzięki Bogu całe, zdrowe (nie licząc pierdół), usmiechnięte i wspaniałe jak zawsze!!!
Właśnie z koleżankami na mały spacer poszły
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 16:54   #2914
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ale z naturalnej? To niestety
Polecam natomiast brązery z letniej kolekcji The Body Shop (w ogóle jestem dobrego zdania o ich kolorówce - zwłaszcza korektor w pędzelku powala,duży wybór kolorów i w ogóle wyszła taka seria z miodem czy coś i tak: 01 jest jasny,lekutko chłodnym odcieniem,02 który mam (a raczej miałam neutralnym,minimalnie ciemniejszym niż 01; te dwa polecam,nie mają w sobie odcieni marchwi
A z wyższej półki to MAC Ale nie brązery,tylko matowe róże. Mają tak obłędne kolory

A gdzie kupujesz produkty TBS?można gdzieś tą kolekcje dostać przez neta?boś mnie zaintrygowała tymi brązerami
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A teraz hurtowo odpowiadam na pytania o Młodą
TAK, TO DZISIAJ TEN WIELKI DZIEŃ
MAM DZIECKO W DOMU
Dzięki Bogu całe, zdrowe (nie licząc pierdół), usmiechnięte i wspaniałe jak zawsze!!!
Właśnie z koleżankami na mały spacer poszły
Cieszę się razem z Tobą

Czyli wychodzi na to,że tylko ja JMO nie dostałam?Jeśli jutro listonosz mi nic od nich nie przyniesie to zadzwonię tam i zrobię awanturę,powiem im jacy są zakłamani i że zostali zdemaskowani przez liczne grono wizażanek
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 17:02   #2915
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

A poniżej zdjęcia dzisiejszych nowości:
- jmo odzywka rozmaryn+mięta
- organique energizing, ciekawa jestem jej bardzo, chyba nikt z wątku je nie testował - do włosów przetłuszczających sie u nasady, więc napaliłam sie na nią. Cudnie pachnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 215.jpg (77,9 KB, 33 załadowań)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 17:03   #2916
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Anula cieszymy się razem z Wami

Anakazar ja tbs kupuję w sklepie Tbs w Warszawie Przez net nigdy nie próbowałam....

A jeszcze w spr. JMO dostałam dziwnego maila - że zamówienie zostało przygotowane do wysyłki Kiedy ja zamówiłam z odbiorem osobistym,nie zapłaciłam i w ogóle
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 17:21   #2917
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

A jeszcze w spr. JMO dostałam dziwnego maila - że zamówienie zostało przygotowane do wysyłki Kiedy ja zamówiłam z odbiorem osobistym,nie zapłaciłam i w ogóle
Nie no jakiś żart chyba...
Anakazar jak ja bym nie dostała zamówienia jako jedyna to porządnie bym ich objechałanie dziwię się, że jesteś wkurzona

Anulka cieszymy się razem z Tobą że Twoje Szczęście wróciło wreszcie do siebie
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 17:34   #2918
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Cieszę się razem z Tobą

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Anula cieszymy się razem z Wami

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość

Anulka cieszymy się razem z Tobą że Twoje Szczęście wróciło wreszcie do siebie


A wiecie co mnie jeszcze troszkę podkurzyło...... zapłaciłam 14zł za przesyłkę, a nie przyszło paczką (nawet paczka z opcją priorytet kosztuje tylko 11 zł), ale przesyłką poleconą priorytetowa w babelkowej kopercie, która kosztuje duzo mniej. Jeśli już wysyłają różnymi przesyłkami to przecież mogliby przewidzieć własnie tańsze formy przesyłki, tak jak wiele innych sklepów to robi. A tak to każdy płaci 14 zł (drożej niz paczka proorytetowa) a niekoniecznie taką własnie opcją zostaje to nadane.

EDIT: a z kolei przesyłke z shea wzięłam za 5 zł - była taka możłiwość to wzięłam najtańszą (zamawiałam 5 produktów) a zamówienie przyszło paczką, w kartonowym pudełku..... wydaje mi się, że zapłacili za jej nadanie więcej niż 5 zł.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-10-05 o 17:41
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 17:54   #2919
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Anula cieszymy się razem z Wami

Anakazar ja tbs kupuję w sklepie Tbs w Warszawie Przez net nigdy nie próbowałam....

A jeszcze w spr. JMO dostałam dziwnego maila - że zamówienie zostało przygotowane do wysyłki Kiedy ja zamówiłam z odbiorem osobistym,nie zapłaciłam i w ogóle
Matko czy tam normalni ludzie pracują

Ale masz fajnie,że masz TBS
Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Nie no jakiś żart chyba...
Anakazar jak ja bym nie dostała zamówienia jako jedyna to porządnie bym ich objechałanie dziwię się, że jesteś wkurzona

Anulka cieszymy się razem z Tobą że Twoje Szczęście wróciło wreszcie do siebie
Oby do jutra
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość






A wiecie co mnie jeszcze troszkę podkurzyło...... zapłaciłam 14zł za przesyłkę, a nie przyszło paczką (nawet paczka z opcją priorytet kosztuje tylko 11 zł), ale przesyłką poleconą priorytetowa w babelkowej kopercie, która kosztuje duzo mniej. Jeśli już wysyłają różnymi przesyłkami to przecież mogliby przewidzieć własnie tańsze formy przesyłki, tak jak wiele innych sklepów to robi. A tak to każdy płaci 14 zł (drożej niz paczka proorytetowa) a niekoniecznie taką własnie opcją zostaje to nadane.

EDIT: a z kolei przesyłke z shea wzięłam za 5 zł - była taka możłiwość to wzięłam najtańszą (zamawiałam 5 produktów) a zamówienie przyszło paczką, w kartonowym pudełku..... wydaje mi się, że zapłacili za jej nadanie więcej niż 5 zł.
Anuś te koszty przesyłek to temat rzeka.Zobacz oni za kilka próbek życzą sobie opłate za przesyłkę aż 12 zeta,gdzie w życiu tyle za to nie płacą nawet jeśli idzie priorytetem.Sama wysyłam paczki i list,więc doskonale wiem co i za ileTakie próbki to prioryetetem max 5 zł by wyniosło.Zarabiają jeszcze na przesyłkach i tyle
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 18:11   #2920
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Anuś te koszty przesyłek to temat rzeka.Zobacz oni za kilka próbek życzą sobie opłate za przesyłkę aż 12 zeta,gdzie w życiu tyle za to nie płacą nawet jeśli idzie priorytetem.Sama wysyłam paczki i list,więc doskonale wiem co i za ileTakie próbki to prioryetetem max 5 zł by wyniosło.Zarabiają jeszcze na przesyłkach i tyle
Przepraszam - pomyliłam się, zapłaciłam 12 zł za przesyłkę.
Ale to niewiele zmienia, bo i tak oni wydali na nią sporo mniej
No właśnie takie dodatkowe zarabianie na kosztach przesyłek zawsze mnie drażni - wiadomo przecież, że firmy podpisuja umowy z pocztą i mają przesyłki taniej niż w cenniku.
Zawsze wkurza mnie robienie z klienta debila - że niby klient nie wie ile kosztuje wysłanie zamówionego towaru i sie nie zorientuje, a my przy okazji zarobimy dodatkowo pare złotych.... Ja rozumiem, że oni wliczaja sobie w koszt przesyłki koszty opakowania - ale ile może kosztowac koperta bąbelkowa? 7zł? Kosztuje pół zł - wiem, bo kupuję.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 18:18   #2921
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Przepraszam - pomyliłam się, zapłaciłam 12 zł za przesyłkę.
Ale to niewiele zmienia, bo i tak oni wydali na nią sporo mniej
No właśnie takie dodatkowe zarabianie na kosztach przesyłek zawsze mnie drażni - wiadomo przecież, że firmy podpisuja umowy z pocztą i mają przesyłki taniej niż w cenniku.
Zawsze wkurza mnie robienie z klienta debila - że niby klient nie wie ile kosztuje wysłanie zamówionego towaru i sie nie zorientuje, a my przy okazji zarobimy dodatkowo pare złotych.... Ja rozumiem, że oni wliczaja sobie w koszt przesyłki koszty opakowania - ale ile może kosztowac koperta bąbelkowa? 7zł? Kosztuje pół zł - wiem, bo kupuję.

Nie sposób się nie zgodzić-niestety.Ja też czegoś takiego niecierpię
Dlatego jak mam do zamówienia tylko jedną rzecz bądz dwie małe,a widzę,że koszt jest jakiś z kosmosu to szukam tam gdzie wysyłka kosztuje normalnie.
Teraz też kilka razy zamówiłam ekonomicznym i jak pisałam przychodzi mi identycznie jak priorytet-więc skoro nie widać różnicy to po co przepłacać?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-05, 18:40   #2922
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Wiecie co, rzadko kiedy drugi dzień po myciu głowy mam włosy tak swieże jak dzisiaj
Wczoraj po raz pierwszy użyłam szamponu khadi szafran+tulsi+reetha i dzisiaj mam naprawdę świetne włosy! A tak się bałam, że ten szampon będzie je obciążał
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 19:50   #2923
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość


Dzięki za rady Z tego wszystkiego mam olej jojoba, sam jest trochę za mało nawilżający ale może w tej mieszance by się sprawdził Ale olej z pestek śliwki brzmi baardzo ciekawie

Oo, własny peeling, jaki fajny Ja musze sobie ukręcić kiedyś coś do ciała
Olej z pestek śliwki pachnie jak marcepan jest baardzo fajny, polecam serdecznie!
Ja do ciała robię peeling regularnie z kawy i oliwy z oliwek czasem dodaję soli lub cukru, czasami dodaję olej kokosowy,miód, dla zapachu i poprawy krążenia cynamon. Nic nie ściera lepiej! Do twarzy eksperymentowałam troszkę, ale efekt super!

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

A teraz hurtowo odpowiadam na pytania o Młodą
TAK, TO DZISIAJ TEN WIELKI DZIEŃ
MAM DZIECKO W DOMU
Dzięki Bogu całe, zdrowe (nie licząc pierdół), usmiechnięte i wspaniałe jak zawsze!!!
Właśnie z koleżankami na mały spacer poszły
Jeeeeee!! Cudownie! Aniu, pewnie unosisz się nad ziemią z radości

Coraz bardziej kocham olej kokosowy! moje włosy go kochają, skóra również choć moje włosy a konkretnie ich długość zaczynają mnie męczyć..
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 20:47   #2924
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,plizzz na szybko potrzebuję jakiegoś kremu miejskiego, ochronnego na dzień dla mojej siostry (40lat)
Ja używam tylko wysokich filtrów,jej do tego za żadne skarby nie przymuszę ale ponieważ namawiam ją na retinol,jakiś filtr musi być.
Znacie coś????????????????????? Żeby się nie zraziła
Może pat&rub seria 40+? Jest krem na dzień i na noc?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A poniżej zdjęcia dzisiejszych nowości:
- jmo odzywka rozmaryn+mięta
- organique energizing, ciekawa jestem jej bardzo, chyba nikt z wątku je nie testował - do włosów przetłuszczających sie u nasady, więc napaliłam sie na nią. Cudnie pachnie
A skład tej maski organique zjadliwy? Bo z nimi to różnie bywa...

caameroon Trochę zaganiana jestem ostatnimi czasy, ale powoli nadrabiam, choć przeczytać wszystkiego się nie da

Upolowałam w TK maxx niemiecki krem AOK. anakazar to TK maxx w Szczecinie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg AOK nachtpflege.jpg (48,2 KB, 28 załadowań)
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 21:52   #2925
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

A oto moje stare i nowe skarby z JMO
Od lewej:

1. Shine On, który bardzo lubię i którego recenzji nadal nie mam czasu poczynić.
2. Krople nawilżające - bardzo fajna pielęgnacja bez chemii.
3. Nowo zakupiona kuracja na objętość - mam nadzieję, że zadziała, oby!
4. Nowa odżywka Citrus i Neroli - moja ukochana
5. Prawie zdenkowana już odżywka, jak powyżej, czyli Citrus i Neroli
6. Szampon do włosów suchych Wieczorny Pierwiosnek, na wykończeniu.
7. Maseczka z glinką marokańską - mój nowy nabytek, ciekawam jej bardzo.

Kosmetyki do włosów Tigi Love Peace, które bardzo lubię:

1. Szampon nawilżający.
2. Odżywka nawilżająca ze spłukiwaniem.
3. Odżywka bez spłukiwania.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skarby_jmo.jpg (65,0 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skarby_tigi.jpg (46,7 KB, 30 załadowań)
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2011-10-05 o 22:00
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-05, 23:51   #2926
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ale z naturalnej? To niestety
Polecam natomiast brązery z letniej kolekcji The Body Shop (w ogóle jestem dobrego zdania o ich kolorówce - zwłaszcza korektor w pędzelku powala,duży wybór kolorów i w ogóle wyszła taka seria z miodem czy coś i tak: 01 jest jasny,lekutko chłodnym odcieniem,02 który mam (a raczej miałam neutralnym,minimalnie ciemniejszym niż 01; te dwa polecam,nie mają w sobie odcieni marchwi
A z wyższej półki to MAC Ale nie brązery,tylko matowe róże. Mają tak obłędne kolory
Mogą być nie naturalne od czegoś trzeba zacząć Dziękuje za podpowiedzi, tylko wolałabym jednak coś nie błyszczącego. A może znasz jakiś z inglota albo innej dobrze dostępnej stacjonarnie firmy? Przepraszam, że tak Cię męczę ciągłymi pytaniami, zachowuje się jakby od brązera miało zależeć moje życie Ale się zawzięłam i muszę spróbować. Tylko trudno zacząć

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Z pixie to faktycznie chyba nie tak miało być........ A może jeszcze zdążysz na ta promocję?
Róż mam, testuje i uczę się malować póki co sukcesów raczej brak, ale nie od razu Rzym zbudowano....

Ja się napaliłam na maskę anti-age, ale ciągle jej nie było na stoisku organique w promenadzie - dzisiaj nie wytrzymałam i kupiłam inna maskę, energizing!! Mam nadzieję, że ona tez jest ok, przynajmniej mi się tak wydaje.

Moja paczka z jmo tez nadana wczoraj, 04.10. Żadnej próbki nie mam.
Mogli spbie darowac te kłamstwa odnośnie daty nadania - chyba zdaja sobie sprawe jak łatwo to sprawdzić.
A teraz hurtowo odpowiadam na pytania o Młodą
TAK, TO DZISIAJ TEN WIELKI DZIEŃ
MAM DZIECKO W DOMU
Dzięki Bogu całe, zdrowe (nie licząc pierdół), usmiechnięte i wspaniałe jak zawsze!!!
Właśnie z koleżankami na mały spacer poszły
Z tego co widzę to promocja Pixie jest do jutra Chyba, że ją przedłużą w co szczerze wątpię a próbki dostałam dzisiaj, do jutra nie zdążę przetestować nowej formuły.

Pewnie, musisz ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. I zanim się zorientujesz to zostaniesz super ekspertką w tym fachu

Rany! Testuj maseczke szybciutko i dawaj znać! Też mnie kusi baardzo Ciekawa jestem czy odżywia podobnie do anti age

Tak strasznie się ciesze, że Młoda jest już z Tobą w domku Masz ją w końcu przy sobie To cudowna wiadomość

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Czyli wychodzi na to,że tylko ja JMO nie dostałam?Jeśli jutro listonosz mi nic od nich nie przyniesie to zadzwonię tam i zrobię awanturę,powiem im jacy są zakłamani i że zostali zdemaskowani przez liczne grono wizażanek
Mam nadzieję, że paczucha jutro z samego rana dotrze do Ciebie bo jak nie.. A przydałby im się taki kubeł zimnej wody, żeby nie myśleli, że można tak bezczelnie klientki okłamywać

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A poniżej zdjęcia dzisiejszych nowości:
- jmo odzywka rozmaryn+mięta
- organique energizing, ciekawa jestem jej bardzo, chyba nikt z wątku je nie testował - do włosów przetłuszczających sie u nasady, więc napaliłam sie na nią. Cudnie pachnie
Pięknie to razem wygląda
A jak pachnie ta maseczka?

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
A jeszcze w spr. JMO dostałam dziwnego maila - że zamówienie zostało przygotowane do wysyłki Kiedy ja zamówiłam z odbiorem osobistym,nie zapłaciłam i w ogóle
Może mieli na myśli, że zamówienie jest gotowe do odbioru i już czeka na Ciebie.. choć kto tam wie o co im chodzi.
Może jak tam będziesz to delikatnie zagadaj o tą dziwną sprawe z mailami, wtedy już musieliby odpowiedzieć

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
A skład tej maski organique zjadliwy? Bo z nimi to różnie bywa...

caameroon Trochę zaganiana jestem ostatnimi czasy, ale powoli nadrabiam, choć przeczytać wszystkiego się nie da

Upolowałam w TK maxx niemiecki krem AOK. anakazar to TK maxx w Szczecinie
Skład maseczki anti age na pewno zjadliwy. Myślę, że energizing tak samo, bo to jest podobna seria (bez większych świństw, pomijając zapach i konserwant)

Oj, to nadrabiaj, nadrabiaj, nowe zakupki doszły Jest co podziwiać

Oj a co to za krem?

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
A oto moje stare i nowe skarby z JMO
Od lewej:

1. Shine On, który bardzo lubię i którego recenzji nadal nie mam czasu poczynić.
2. Krople nawilżające - bardzo fajna pielęgnacja bez chemii.
3. Nowo zakupiona kuracja na objętość - mam nadzieję, że zadziała, oby!
4. Nowa odżywka Citrus i Neroli - moja ukochana
5. Prawie zdenkowana już odżywka, jak powyżej, czyli Citrus i Neroli
6. Szampon do włosów suchych Wieczorny Pierwiosnek, na wykończeniu.
7. Maseczka z glinką marokańską - mój nowy nabytek, ciekawam jej bardzo.

Kosmetyki do włosów Tigi Love Peace, które bardzo lubię:

1. Szampon nawilżający.
2. Odżywka nawilżająca ze spłukiwaniem.
3. Odżywka bez spłukiwania.
Jaki przepiękny zbiór JMO!: Wspaniała kolekcja
I w ogóle cuda
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 06:34   #2927
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Upolowałam w TK maxx niemiecki krem AOK. anakazar to TK maxx w Szczecinie
No wiem,że jest,bo raz w nim byłam.Jednak szybciej z niego wyszłam niż weszłamNie lubię sklepów gdzie nie ma ładu i porządku,a tam trzeba szukać,latać i w efekcie nic się nie znajdzie(mówie o sobie)
Ale nie spodziewałabym się,że tam będzie krem nadający się do naszego wątku.Pierwszy raz firmę tą widzę
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
A oto moje stare i nowe skarby z JMO
Od lewej:

1. Shine On, który bardzo lubię i którego recenzji nadal nie mam czasu poczynić.
2. Krople nawilżające - bardzo fajna pielęgnacja bez chemii.
3. Nowo zakupiona kuracja na objętość - mam nadzieję, że zadziała, oby!
4. Nowa odżywka Citrus i Neroli - moja ukochana
5. Prawie zdenkowana już odżywka, jak powyżej, czyli Citrus i Neroli
6. Szampon do włosów suchych Wieczorny Pierwiosnek, na wykończeniu.
7. Maseczka z glinką marokańską - mój nowy nabytek, ciekawam jej bardzo.

Kosmetyki do włosów Tigi Love Peace, które bardzo lubię:

1. Szampon nawilżający.
2. Odżywka nawilżająca ze spłukiwaniem.
3. Odżywka bez spłukiwania.
Wow!zbiór JMO imponujący.Te krople mam i ja jestem z nich niezadowolona.Dziewczyny chętnie wymienie te krople JMO na coś fajnego-mam ubytek minimalnyto się ogłosiłam
Natka daj znaka ja ta glinka marokańska,bo mnie ona też kusi-zresztą comnie nie kusi?
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość


Mam nadzieję, że paczucha jutro z samego rana dotrze do Ciebie bo jak nie.. A przydałby im się taki kubeł zimnej wody, żeby nie myśleli, że można tak bezczelnie klientki okłamywać



Dzisiaj jestem w bardzo bojowym nastroju,bo się nie wyspałam-mój kot dostał w nocy ADHD i szalał,włączał śpiewające zabawki młodejObudziła mnie kocica kilka razy,a jak jak nie wyspana to zła,więc jak paczuszki nie będzie to

Anula daj koniecznie znaka jak ta maska z organique
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 06:54   #2928
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Mogą być nie naturalne od czegoś trzeba zacząć Dziękuje za podpowiedzi, tylko wolałabym jednak coś nie błyszczącego. A może znasz jakiś z inglota albo innej dobrze dostępnej stacjonarnie firmy? Przepraszam, że tak Cię męczę ciągłymi pytaniami, zachowuje się jakby od brązera miało zależeć moje życie Ale się zawzięłam i muszę spróbować. Tylko trudno zacząć
Szczerze to nie znam w ogóle Inglota.
Ogólnie to najbardziej polecam tą serię The Body Shop
w kwc jest skład (talk oczywiście na 1miejscu:/
Wydaje mi się,że jest to firma w miarę dostępna w Pl.
Możesz mnie męczyć

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Wow!zbiór JMO imponujący.Te krople mam i ja jestem z nich niezadowolona.Dziewczyny chętnie wymienie te krople JMO na coś fajnego-mam ubytek minimalnyto się ogłosiłam
O to ja chętnie spróbuję
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Dzisiaj jestem w bardzo bojowym nastroju,bo się nie wyspałam-mój kot dostał w nocy ADHD i szalał,włączał śpiewające zabawki młodejObudziła mnie kocica kilka razy,a jak jak nie wyspana to zła,więc jak paczuszki nie będzie to
Pozdrowienia dla kota A to marzec mamy czy co???
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 07:11   #2929
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Wow!zbiór JMO imponujący.Te krople mam i ja jestem z nich niezadowolona.Dziewczyny chętnie wymienie te krople JMO na coś fajnego-mam ubytek minimalnyto się ogłosiłam
Natka daj znaka ja ta glinka marokańska,bo mnie ona też kusi-zresztą comnie nie kusi?

Dzisiaj jestem w bardzo bojowym nastroju,bo się nie wyspałam-mój kot dostał w nocy ADHD i szalał,włączał śpiewające zabawki młodejObudziła mnie kocica kilka razy,a jak jak nie wyspana to zła,więc jak paczuszki nie będzie to

Anula daj koniecznie znaka jak ta maska z organique
Zaraz na pewno znajdzie się ktoś chętny na krople

Nie ma to jak wspaniały kotek z ADHD Ale żeby własnej pani nie dac się wyspać Mojej też czasami poprzestawia się coś w łepetynce i w nocy zamiast spać szaleje. Niech się lepiej JMO postara bo nie wiedzą co ich czeka

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Szczerze to nie znam w ogóle Inglota.
Ogólnie to najbardziej polecam tą serię The Body Shop
w kwc jest skład (talk oczywiście na 1miejscu:/
Wydaje mi się,że jest to firma w miarę dostępna w Pl.
Możesz mnie męczyć
U mnie jest TBS, niestety ja ze względu na pewne poglądy () nie mogę u nich kupić zachwalonego przez Ciebie brązerka Trudno muszę się wybrać na zwiady i poszukać, nie ma lekko Dziękuje mhm za pomoc
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-06, 07:13   #2930
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
U mnie jest TBS, niestety ja ze względu na pewne poglądy () nie mogę u nich kupić zachwalonego przez Ciebie brązerka Trudno muszę się wybrać na zwiady i poszukać, nie ma lekko Dziękuje mhm za pomoc
Ale to oni testują? Wydawało mi się,że tak samo jak MAC (to chyba bratnia marka,nie?) nie są na liście
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 07:29   #2931
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

A to mój potestowany rossmanowski nabytek . Fajny nakładam na noc - bardzo dobrze się wchłania, buzia rano promienna. Wczoraj nałożyłam na mokrą twarz zaraz po umyciu i widzę , że efekt nawilżenia jest dużo lepszy niz na suchą wytartą. Mam skórę skłonną do zapychania rybki jednak nie robią mi krzywdy. Na KWC widziałam opis przeciwzmarszczkowych ale to jest jeszcze coś innego. Nie wiem tylko co to są te wszystkie tri - coś tam w składzie . Może ktoś zerknie .

Simmondsia Chinensis Oil, Octyldodecanol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Trilinolein, Triolein, Tripalmitin, Trilinolenin, Tristearin, Lecithin, Glyceryl Stereate, Citric Acid, Parfum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_5824.jpg (97,2 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_5826.jpg (105,9 KB, 8 załadowań)
__________________

Edytowane przez grazkako
Czas edycji: 2011-10-06 o 08:41
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 07:46   #2932
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Szczerze to nie znam w ogóle Inglota.
Ogólnie to najbardziej polecam tą serię The Body Shop
w kwc jest skład (talk oczywiście na 1miejscu:/
Wydaje mi się,że jest to firma w miarę dostępna w Pl.
Możesz mnie męczyć

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:52 ----------



O to ja chętnie spróbuję


Pozdrowienia dla kota A to marzec mamy czy co???
Moja wysterylizowana,więc ją marcowanie nie dotyczy.A ona raz na jakiś czas głupawki dostaje i lata jak postrzelona-tyle tylko,że to jej pierwszy taki nocny odpał,bo zawsze w dzień czadu daje.

To skoro jesteś chętna na kropelki to ja w zamian wykorzystam Cię w sprawie brązerów TBS.Idę na pw skrobnąć
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Nie ma to jak wspaniały kotek z ADHD Ale żeby własnej pani nie dac się wyspać Mojej też czasami poprzestawia się coś w łepetynce i w nocy zamiast spać szaleje. Niech się lepiej JMO postara bo nie wiedzą co ich czeka



U mnie jest TBS, niestety ja ze względu na pewne poglądy () nie mogę u nich kupić zachwalonego przez Ciebie brązerka Trudno muszę się wybrać na zwiady i poszukać, nie ma lekko Dziękuje mhm za pomoc
A powiedz o co chodzi z TBS
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 07:55   #2933
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Ale to oni testują? Wydawało mi się,że tak samo jak MAC (to chyba bratnia marka,nie?) nie są na liście
Sam TBS deklarował się zawsze, że nie testuje ale czytałam gdzieś, że część udziałów TBS wykupił L'oreal () numer jeden w tych sprawach, więc TBS nie jest dla mnie już taki czysty, przez co jest u mnie skreślony Jest na liście "złych" firm którą można znaleźć w moim podpisie (właśnie pod firmą L'oreal).

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A powiedz o co chodzi z TBS
Mi osobiście chodzi o testowanie kosmetyków na zwierzętach
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2011-10-06 o 07:56
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 08:15   #2934
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Sam TBS deklarował się zawsze, że nie testuje ale czytałam gdzieś, że część udziałów TBS wykupił L'oreal () numer jeden w tych sprawach, więc TBS nie jest dla mnie już taki czysty, przez co jest u mnie skreślony Jest na liście "złych" firm którą można znaleźć w moim podpisie (właśnie pod firmą L'oreal).
Oj ten Loreal, wszystkich nas w końcu wykupi
Tak sobie o tych różnych kłopotach z Phenome i innymi - myślałam i wymyśliłam - że taki jest ten świat, niestety
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 08:23   #2935
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Jeeeeee!! Cudownie! Aniu, pewnie unosisz się nad ziemią z radości
Tak, tak, tak
Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
A skład tej maski organique zjadliwy? Bo z nimi to różnie bywa...



Upolowałam w TK maxx niemiecki krem AOK. anakazar to TK maxx w Szczecinie

Skład maski organique energizing:
aqua, cetearyl alcohol, cetrimonium chloride, glycerin, panthenol, hydrolyzed silk, butylene glycol, laminaria hyperborea extract, pauliinia cupana seed extract, methylochlorolsothiazolin one, methylisothiazolinone, parfum, amyl cinnamal, cinnamal, benzyl alcohol, cinnamyl alcohol, citral, citronellol, eugenol, geraniol, butylphenyl metylpropional, linalool, benzyl benzoate, limonene.
I jak? ujdzie????

Ja też pierwszy raz w życiu widzę ten krem
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
A oto moje stare i nowe skarby z JMO
Od lewej:

1. Shine On, który bardzo lubię i którego recenzji nadal nie mam czasu poczynić.
2. Krople nawilżające - bardzo fajna pielęgnacja bez chemii.
3. Nowo zakupiona kuracja na objętość - mam nadzieję, że zadziała, oby!
4. Nowa odżywka Citrus i Neroli - moja ukochana
5. Prawie zdenkowana już odżywka, jak powyżej, czyli Citrus i Neroli
6. Szampon do włosów suchych Wieczorny Pierwiosnek, na wykończeniu.
7. Maseczka z glinką marokańską - mój nowy nabytek, ciekawam jej bardzo.

Kosmetyki do włosów Tigi Love Peace, które bardzo lubię:

1. Szampon nawilżający.
2. Odżywka nawilżająca ze spłukiwaniem.
3. Odżywka bez spłukiwania.
Ale cuda, jmo piekny zbiór
A napisz cos więcej o tej drugiej firmie - coś nowego dla mnie, wyglada przepieknie
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Dzisiaj jestem w bardzo bojowym nastroju,bo się nie wyspałam-mój kot dostał w nocy ADHD i szalał,włączał śpiewające zabawki młodejObudziła mnie kocica kilka razy,a jak jak nie wyspana to zła,więc jak paczuszki nie będzie to

Anula daj koniecznie znaka jak ta maska z organique
fajnego masz kota
Dam znac , dam, zaraz lece myć łepala.
Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
A to mój potestowany rossmanowski nabytek . Fajny nakładam na noc - bardzo dobrze się wchłania, buzia rano promienna. Wczoraj nałożyłam na mokrą twarz zaraz po umyciu i widzę , że efekt nawilżenia jest dużo lepszy niz na suchą wytartą. Mam skórę skłonną do zapychania rybki jednak nie robią mi krzywdy. Na KWC widziałam opis przeciwzmarszczkowych ale to jest jeszcze coś innego. Nie wiem tylko co to są te wszystkie tri - coś tam w składzie . Może ktoś zerknie .
Też sie parę razy koło tego kręciłam - tez się chętnie dowiem co tam w składzie piszczy.

Caameroon - podziwiam Twoją konsekwencję, naprawdę
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 08:52   #2936
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Nie wiem tylko co to są te wszystkie tri - coś tam w składzie . Może ktoś zerknie .

Simmondsia Chinensis Oil, Octyldodecanol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Trilinolein, Triolein, Tripalmitin, Trilinolenin, Tristearin, Lecithin, Glyceryl Stereate, Citric Acid, Parfum.
Wydaje mi sie, że to triglicerydy poszczególnych kwasów tłuszczowych
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 08:53   #2937
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

caameroon, anakazar AOK to firma dostępna tylko w Niemczech (swoją drogą nie wiem, jak ten krem się zaplątał w polskim tk maxx). Cała seria BIO ma certyfikat ecocert. Krem dopiero zaczęłam używać, jest bezzapachowy, przyjemny w użyciu, póki co podoba mi się.

anula maska organique ma niefajne: butylene glycol, methylisothiazolinone. W naturalnych kosmetykach nie powinno ich być.

Co do TBS - poza jedną linią do pielęgnacji twarzy z ecocert nie widzę tam nic naturalnego.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 09:03   #2938
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Caameroon, maska pachnie guaraną, przynajmniej tak mi sie wydaje, bo nigdy nie wąchałam prawdziwej guarany Słodkawy, ale bardzo swieży zapach - sliczny Włosy fajnie sie po niej rozczesują, zobaczymy jutro co z obciążaniem i jak włosy będa wygladały po wysuszeniu.

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
caameroon, anakazar AOK to firma dostępna tylko w Niemczech (swoją drogą nie wiem, jak ten krem się zaplątał w polskim tk maxx). Cała seria BIO ma certyfikat ecocert. Krem dopiero zaczęłam używać, jest bezzapachowy, przyjemny w użyciu, póki co podoba mi się.

anula maska organique ma niefajne: butylene glycol, methylisothiazolinone. W naturalnych kosmetykach nie powinno ich być.

Co do TBS - poza jedną linią do pielęgnacji twarzy z ecocert nie widzę tam nic naturalnego.
No zmartwiłaś mnie.... W mojej książce obydwa składniki są na żółto, więc uznałam, ze są tolerowane....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 09:03   #2939
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Kosmetyki do włosów Tigi Love Peace, które bardzo lubię:

1. Szampon nawilżający.
2. Odżywka nawilżająca ze spłukiwaniem.
3. Odżywka bez spłukiwania.
Ale śliczne zakupy! Gdzie zaopatrujesz się w Tigi?
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Oj ten Loreal, wszystkich nas w końcu wykupi
Tak sobie o tych różnych kłopotach z Phenome i innymi - myślałam i wymyśliłam - że taki jest ten świat, niestety

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
caameroon, anakazar AOK to firma dostępna tylko w Niemczech (swoją drogą nie wiem, jak ten krem się zaplątał w polskim tk maxx). Cała seria BIO ma certyfikat ecocert. Krem dopiero zaczęłam używać, jest bezzapachowy, przyjemny w użyciu, póki co podoba mi się.

anula maska organique ma niefajne: butylene glycol, methylisothiazolinone. W naturalnych kosmetykach nie powinno ich być.

Co do TBS - poza jedną linią do pielęgnacji twarzy z ecocert nie widzę tam nic naturalnego.
W TK MAXX często zdarzają się kosmetyki niedostępne w PL:tak: Także warto szukać, zdarzają się perełki jak widać
Organique mnie denerwuje. Tacy są organiczni jak ze mnie skoczek narciarski
Jak jakiś kosmetyk nie jest naturalny, to ok- nie przeszkadza mi to, jak ktoś chce/lubi/ jest mu wsio rawno to kupi i będzie się cieszył. Ale jak ktoś reklamuje się na wielce naturalną/organiczną/bio etc. serię i wciska ludziom kit za niemałe pieniądze to szkoda słów..

Testuję dziś z próbki fluid L'occitane z oliwką, ten z serii z ecocertem. Faajny, bardzo mi się podoba lekkość, nawilżenie i delikatna powłoczka na skórze, ale 120 zł to chyba nie jest wart..
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...




Edytowane przez gayenka
Czas edycji: 2011-10-06 o 09:11
gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-06, 09:29   #2940
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ale śliczne zakupy! Gdzie zaopatrujesz się w Tigi?



W TK MAXX często zdarzają się kosmetyki niedostępne w PL:tak: Także warto szukać, zdarzają się perełki jak widać
Organique mnie denerwuje. Tacy są organiczni jak ze mnie skoczek narciarski
Jak jakiś kosmetyk nie jest naturalny, to ok- nie przeszkadza mi to, jak ktoś chce/lubi/ jest mu wsio rawno to kupi i będzie się cieszył. Ale jak ktoś reklamuje się na wielce naturalną/organiczną/bio etc. serię i wciska ludziom kit za niemałe pieniądze to szkoda słów..

Testuję dziś z próbki fluid L'occitane z oliwką, ten z serii z ecocertem. Faajny, bardzo mi się podoba lekkość, nawilżenie i delikatna powłoczka na skórze, ale 120 zł to chyba nie jest wart..
Zgadzam się co do organique. Ale ja nie dałam rady opierać sie zachwytom dziewczyn nad maską - słaba jestem!

A maska energizing jest super - wysuszyłam włosy, są takie śliskie, ładnie się ułożyły, pieknie pachną i cudnie błyszczą!!!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.