Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Część V - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-04, 21:10   #541
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
TwojaKokaina czytałam ten opis, ale to nie rozwiało moich wątpliwości, ponieważ zupełnie się na tym nie znam. Teraz znalazłam na stronie info, że jest to silikon, ale zmywalny wodą. Sama nie wiem, co o tym myśleć. Skoro zmywalny wodą to wydaje się bezpieczny, ale mam kiepskie doświadczenia po silikonach, więc teraz wolę chuchać na zimne.
zmywalne wodą są spoko, bo wystarczy umyć włoski i już po nich ale doskonale rozumiem, też nie tykam jak się nie znam
Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Hmm... A ja się właśnie zastanawiam czy kupić odżywki Jantaru... Zwykłą i z filtrem UV mgiełkę... Za dwa tygodnie niecałe jadę nad morze i jakiś filtr by się przydał...
z tego co wiem, zwykły jantar też chroni ale możesz spróbować ten z filtrem
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 21:15   #542
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość

z tego co wiem, zwykły jantar też chroni ale możesz spróbować ten z filtrem
sugerujesz by kupić zwykły, przelać i używać na plaży? Kurcze, ale niby tamten ma mocniejszy filtr. Ja staram się opróżniać łazienkę, zamiast pakować do niej nowe cud specyfiki... Dlatego tyle myślę
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 21:21   #543
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
sugerujesz by kupić zwykły, przelać i używać na plaży? Kurcze, ale niby tamten ma mocniejszy filtr. Ja staram się opróżniać łazienkę, zamiast pakować do niej nowe cud specyfiki... Dlatego tyle myślę
no własnie ja chciałam tak zrobić, kupić zwykły i przelać w butelkę po eliksirze GP
ogólnie nawet zwykłe odżywki chronią przed UV, chociaż może się wydawać, że nie
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 21:24   #544
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
no własnie ja chciałam tak zrobić, kupić zwykły i przelać w butelkę po eliksirze GP
ogólnie nawet zwykłe odżywki chronią przed UV, chociaż może się wydawać, że nie
Hmm... Ja w sumie mam tych bez spłukiwania... Mgiełkę Gliss Kura, serum Radicala, do loków Nivea,jedwab CHI... Oleje (chociaż jak myślę o słońcu i olejach to wyobraża mi się jak moje włosy się smażą zamiast chronić )
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 21:25   #545
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
A przed chwilą przyszło mi do głowy, by namówić TŻa, żeby umówić się do lepszego fryzjera i że ja bym też poszła bym obcięła tylko to degażowanie, bo mnie wkurza ja w sumie miałam zapuszczać naturalki zapuszczając ogólnie, ale jednak ja muszę mieć zdrowe włosy, bo inaczej nie mogę na siebie patrzeć
spokojnie, bo zaraz bedziesz codziennie do fryzjera chodzic hehe

chociaz co do samej idei to sie zgadzam

dzis olejuje na noc, ale tym razem na odzywke
tylko nie wiem czy wybrac isane czy krem do rak
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 21:28   #546
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Ej jak się nazywają skłądniki będące filtrami? Nawet nei wiem jak to w google wpisać a bym sprawdziła, czy któraś z moich odżywek b/s je ma
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 21:29   #547
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Hmm... Ja w sumie mam tych bez spłukiwania... Mgiełkę Gliss Kura, serum Radicala, do loków Nivea,jedwab CHI... Oleje (chociaż jak myślę o słońcu i olejach to wyobraża mi się jak moje włosy się smażą zamiast chronić )
anwen pisała własnie, że oleje mozna wetrzec lekko we włosy na plażę
ja bym sie bała, że mi się zaczną topić i skapywać
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 21:35   #548
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
spokojnie, bo zaraz bedziesz codziennie do fryzjera chodzic hehe

chociaz co do samej idei to sie zgadzam

dzis olejuje na noc, ale tym razem na odzywke
tylko nie wiem czy wybrac isane czy krem do rak
coś Ty, po 4 razie już by nie było co obcinać hehe, zobaczymy -coraz bliżej naturalek

o a na krem do rąk to bym na to nie wpadła ja wczoraj trochę kokosa na końcówki nałożyłam, ale solo. A jutro nic nie robię. A w piątek rano sls, bo coś mi się wydaje, że już czas i w ogóle zmieniam taktykę -muszę pokończyć kosmetyki i muszę ustalić 1 zestaw, bo na chwilę obecną co mycie uzywam czegoś innego i jest chaos w czyste postaci. Potem nie wiem co mnie puszy a co nie

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
anwen pisała własnie, że oleje mozna wetrzec lekko we włosy na plażę
ja bym sie bała, że mi się zaczną topić i skapywać

ja to łyżkę wcieram, to nie miałoby co ale jakoś przeraża mnie wizja "frytkownicy" na głowie

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Niby olej z pestek malin to naturalny filtr UV, ale nie kupię 5 oleju
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 21:37   #549
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

kokos tez ma chyba filtr
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 21:44   #550
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
kokos tez ma chyba filtr
możliwe, ale chyba się nie przekonam na olej solo ale już problem rozwiązałam znalazłam analizę składu serum Radical i ma on w składzie filtry czyli go zabiorę na plażę -plan jet taki: odrobina kokosa i na to serum co jakiś czas podczas przebywania na plaży i kitka oczywiście
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-04, 21:54   #551
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Kurczę...jak tak piszecie, że mam jasne włosy, to aż mam ochotę je dodatkowo jakimiś naturalnymi metodami rozjaśnić, jak już w pełni odrosną. Ponoć rumianek ma takie działanie, ale niektórzy twierdzą, że może nadać ciepły ton, a tego bym nie chciała.

Poza tym mam wrażenie, że ten świeży odrost jest faktycznie jaśniejszy niż moje włosy, które pamiętam sprzed paru lat. Nie jest to kwestia kontrastu, bo farba nie jest ciemniejsza.


Kat123 to serum Radical nie ma żadnych silikonów? Bo filtry w składzie brzmią bardzo kusząco. ^^
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-04, 21:58   #552
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Kat123 to serum Radical nie ma żadnych silikonów? Bo filtry w składzie brzmią bardzo kusząco. ^^
tu jest analiza składu: http://thebodynaturally.blogspot.com...um-zioowo.html

ja tam na silikony aż tak bardzo nie zwracam uwagi, by znać je z nazwy
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 05:08   #553
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

moje dziecko mnie dzis obudzilo i pomyslalam ze wykorzystam ten czas i naloze wreszcie olej. popsikkalam wlosy jantarem i nalozylam sese. wchlonela sie jak w gabke!!!
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 05:20   #554
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Kurcze, jak zaluje, ze nie wpadlam tutaj ponad dwa lata temu!
Stala mi sie na glowie rzecz straszna. Farbowalam wlosy na ciemny braz. Oczywiscie kolor wyszedl czarny. Byla to farba permanentna, wiec nie bylo szansy na to, ze po paru myciach kolor troche sie rozjasni. Dobra farba, cholera...
Potem trafilam na produkt "Color Oops". Niby pomoglo, ale...na chwile. Kolor wrocil! Po umyciu wlosow kolor autentycznie sie odnowil, pigment uznal, ze wraca.
Koniec koncow, juz z odrostami na glowie, kupilam spray John Frieda. Go Blonde to sie chyba nazywa? Tym sie jakis czas psikalam. Po czarnym kolorze juz nie ma sladu. W tej chwili na glowie mam wrecz lekkie ombre Ale co sie nacierpialam, to moje!
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 06:27   #555
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

ja jestem po całonocnej terapi olejowej na odżywkę, jakie włoski były miękkie po spłukaniu a teraz siedze z maseczką... dziś obcinam grzywkę ma być duuuży skos, a z długości nie za wiele ścięte
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 06:42   #556
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
ja jestem po całonocnej terapi olejowej na odżywkę, jakie włoski były miękkie po spłukaniu a teraz siedze z maseczką... dziś obcinam grzywkę ma być duuuży skos, a z długości nie za wiele ścięte
na jaka odzywke jaki olej? spalas w tej papce? ale jak? ja sie pytam jak? ;-0
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 08:55   #557
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
moje dziecko mnie dzis obudzilo i pomyslalam ze wykorzystam ten czas i naloze wreszcie olej. popsikkalam wlosy jantarem i nalozylam sese. wchlonela sie jak w gabke!!!
no widzisz. Pragną Twoje włosy olei
Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
ja jestem po całonocnej terapi olejowej na odżywkę, jakie włoski były miękkie po spłukaniu a teraz siedze z maseczką... dziś obcinam grzywkę ma być duuuży skos, a z długości nie za wiele ścięte
powodzenia u fryzjera oby zrozumiał Twoją idee
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 09:46   #558
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Nie lam sie wszystkie naturalki sa ladne (nienawidze swoich) bo chce rude

Jutro dla pocieszenie wstawie moje klaczki i zobaczysz ze nie ma czego zazdroscic...
Pin up - a jestes pewna, ze akurat w RUDYM () bedzie Ci ladnie? Nie wiem, skad ta moda na ten kolor - moim zdaniem malo ktorej Polce w nim dobrze. Rudy to wbrew pozorom trudny i wymagajacy kolor - albo podkresli w twarzy to co najlepsze albo to co... najgorsze
Dziewczyny, a ja z kolei mam ciemniejsze wlosy niz zapamietalam. Wydawalo mi sie, ze mam ciemny blond/jasny braz a odrasta mi sredni popielaty braz Wiecie co, szkoda ze nie znalazlam tego watku rok temu -pewnie mialabym dlugasne, swoje wlosy. Najchetniej wytatulowalabym sobie gdzies nastepujace zasady dotyczace moich wlosow, a sa to:
1. Jestem zdecydowanie zimnym typem - cieple kolory sa nie dla mnie.
2. Ladniej mi w ciemniejszych niz jasniejszych wlosach - rozjasnianie zdecydowanie odpada!
3. Grzywka zawsze konczy sie podpinaniem jej i zapuszczaniem
Zawsze o tym zapominam i w ktoryms momencie wpadam na pomysl, ze moze jednak jestem ciepla jesienia albo ze moze jasniejsze wlosy dodadza mi wdzieku tudziez grzywka mnie upiekszy... i potem walcze z tymi glupimi pomyslami miesiacami.
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 09:54   #559
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
możliwe, ale chyba się nie przekonam na olej solo ale już problem rozwiązałam znalazłam analizę składu serum Radical i ma on w składzie filtry czyli go zabiorę na plażę -plan jet taki: odrobina kokosa i na to serum co jakiś czas podczas przebywania na plaży i kitka oczywiście
właśnie od kilku tygodni stosuję to serum ale już mi się znudziło
Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość

Kat123 to serum Radical nie ma żadnych silikonów? Bo filtry w składzie brzmią bardzo kusząco. ^^
Radical jest własnie dość popularnym serum. zacznij czytac blogi i wizaż, skarbnica wiedzy
Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
moje dziecko mnie dzis obudzilo i pomyslalam ze wykorzystam ten czas i naloze wreszcie olej. popsikkalam wlosy jantarem i nalozylam sese. wchlonela sie jak w gabke!!!
no i bardzo dobrze włoski skorzystały
a z odżywki i oleju nie robi się żadnej papki. po prostu nakładasz na zwilżone włosy odzywką, a na to olej i już. często jak włosy wyschną to nie są już tak tłuste i idę normalnie spać bez żadnego ręcznika pod głowę itd.

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Nie wiem, skad ta moda na ten kolor - moim zdaniem malo ktorej Polce w nim dobrze. Rudy to wbrew pozorom trudny i wymagajacy kolor - albo podkresli w twarzy to co najlepsze albo to co... najgorsze
mi się bardzo podoba i dobrze się w nim czułam, ale kolor się szybko wypłukuje, odrosty jak zawsze i denerwowało mnie, ze każdy teraz ma rude kłaki. i to tylko po to, że to 'modne'.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-05, 10:13   #560
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Ok, przepraszam za kłopot.

Mam jeszcze pytanie do osób znających się na składach: czy szampon Fitomed, Mydlnica Lekarska ma w porządku skład? SLS jest, ale na dalszej pozycji. Kusi mnie zakup jakiegoś szamponu ziołowego bez mocnych detergentów, silikonów i innego świństwa. Tak oprócz Alterry, bo lubię co jakiś czas zmieniać szampony.

Mam też na oku L`Biotica, Biovax, Intensywnie regenerujący szampon.
odpuść sobie ten szampon z fitomedu, skład nie za fajny

[/COLOR]
Opis



Bezpieczeństwo

PEG-7 Glyceryl Cocoate jest substancją używaną przede wszystkim w kosmetykach myjących, które nie pozostają na skórze, ale są spłukiwane. W produktach spłukiwanych nie powoduje żadnych efektów ubocznych takich jak prodrażnienia. Jednak w produktach pozostających na skórze stężenie substancji nie powinno przekraczać 10%, ponieważ w większej ilości może wywołać ewentualne podrażnienie skóry. Informacje dotyczące bezpieczeństwa substancji znajdziesz również na stronie Komisji Europejskiej.[/QUOTE]

Mnie po Pegach pęka skóra i mam uczucie poparzenia, więc o ile się da to nie stosuję, chyba że jest w takim kosmetyku na którym mi zależy i jest go mało i max kontakt ze skóra to 5 minut

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
A ja byłam dziś w Rossku i widziałam dziewczynę z pięknymi naturalnymi włosami. Miała je kręcone, ale tak ładnie w takie miękkie, grube pukle, długości do pasa, w kolorze średniego ciepłego blondu. Piękne były, żeby więcej takich widoków miał człowiek na co dzień, bo to bardzo motywuje. Chociaż z drugiej strony jak widzę te wszystkie zniszczone i wymęczone farbą włosy to też mi to daje porządnego kopa, aby wracać do naturalek.

A swoją drogą miałam dziś w nocy koszmar. Śniło mi się, że zafarbowałam włosy na ciemny popielaty brąz. Niby był bardzo ładny, ale żałowałam i było mi ciężko na duchu, że to zrobiła. Na szczęście to był tylko sen.
ja też lubie patrzeć na takie naturalki i gapie sie jak nienormalna, zauważyłam ,że zaczynam rozróżniac bezbłednie które to naturalki a które to farbowańce.

Dobrze, że to był sen. Mnie sie snił pogrzeb

Cytat:
Napisane przez Bayka Pokaż wiadomość
kurcze, u mnie to go pewnie nie dostane ale poszukam czegos w aptece, tzn porozmawiam z babka, moze doradzi mo cos sensownego, nie chce byc zmuszona isc do lekarza!
ten szampon do kupienia w aptece, praktycznie każdej

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
moje dziecko mnie dzis obudzilo i pomyslalam ze wykorzystam ten czas i naloze wreszcie olej. popsikkalam wlosy jantarem i nalozylam sese. wchlonela sie jak w gabke!!!
ooo, to może ja tez sie skuszę na ten Jantar, chociaz skład mnie nie przekonuje
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 10:21   #561
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Pin up - a jestes pewna, ze akurat w RUDYM () bedzie Ci ladnie? Nie wiem, skad ta moda na ten kolor - moim zdaniem malo ktorej Polce w nim dobrze. Rudy to wbrew pozorom trudny i wymagajacy kolor - albo podkresli w twarzy to co najlepsze albo to co... najgorsze
mialam rudy prawie dwa lata wszyscy sie zachwycali w porownaniu do moich naturalek
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 10:31   #562
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość


mi się bardzo podoba i dobrze się w nim czułam, ale kolor się szybko wypłukuje, odrosty jak zawsze i denerwowało mnie, ze każdy teraz ma rude kłaki. i to tylko po to, że to 'modne'.
Wierze, ze moglo Ci byc w nim ladniej i dobrze sie w nim czulas. Mam przyjaciolke, ktorej pasuje pewien odcien rudosci - wyglada super! Podoba mi sie tez Brie z "Gotowych na wszystko" w tym swoim rudym nie wspominajac o Nicole Kidman! Ale generalnie jest to niestety bardzo ciezki kolor i jak widze te wszystkie blade twarze z szarymi oczami i jaskrawo-ruda czupryna to zastanawiam sie, jak mozna sobie dobrowolnie wyrzadzic taka krzywde

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
odpuść sobie ten szampon z fitomedu, skład nie za fajny
Potwierdzam nauczona doswiadczeniem! Skusilam sie na niego, bo kupilam go w sklepie ziolowym i zdawalo mi sie, ze bedzie lagodny dla wlosow i skory glowy. Matko, w zyciu nie mialam wiekszego lupiezu - drapalam sie do krwi, wlosy tez byly jakies sianowane. Niee, nie polecam!

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
mialam rudy prawie dwa lata wszyscy sie zachwycali w porownaniu do moich naturalek
Zrobisz jak uwazasz, moze jestes wiosennym typem i faktycznie Ci ladnie A moze sprobujesz farbowania henna - jesli juz tak koniecznie chcesz? Zawsze to lagodniejsza od chemicznych farb alternatywa
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 10:34   #563
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Wierze, ze moglo Ci byc w nim ladniej i dobrze sie w nim czulas. Mam przyjaciolke, ktorej pasuje pewien odcien rudosci - wyglada super! Podoba mi sie tez Brie z "Gotowych na wszystko" w tym swoim rudym nie wspominajac o Nicole Kidman! Ale generalnie jest to niestety bardzo ciezki kolor i jak widze te wszystkie blade twarze z szarymi oczami i jaskrawo-ruda czupryna to zastanawiam sie, jak mozna sobie dobrowolnie wyrzadzic taka krzywde

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------


Potwierdzam nauczona doswiadczeniem! Skusilam sie na niego, bo kupilam go w sklepie ziolowym i zdawalo mi sie, ze bedzie lagodny dla wlosow i skory glowy. Matko, w zyciu nie mialam wiekszego lupiezu - drapalam sie do krwi, wlosy tez byly jakies sianowane. Niee, nie polecam!


Zrobisz jak uwazasz, moze jestes wiosennym typem i faktycznie Ci ladnie A moze sprobujesz farbowania henna - jesli juz tak koniecznie chcesz? Zawsze to lagodniejsza od chemicznych farb alternatywa
Ojj korci i nie korci mnie moze szamponetka marion zrobie po 4myciach nie ma sladu po niej

Amai: moje wlosy jak widzisz beznadziejny kolor odrostu PS sorrki za jakosc zdjecia ale ... robione przeze mnie z lapa w gorze i telefonem

EDIT: nie wiedzialam ze w kucyku mam takie rzadkie wlosy
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!

Edytowane przez pin up girl1991
Czas edycji: 2012-08-06 o 20:10
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 10:44   #564
Bayka
Zakorzenienie
 
Avatar Bayka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Norway
Wiadomości: 4 778
GG do Bayka
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Dziewcyny dzieki, sama nie wiem kiedy zlecial ten czas, warto jednak uzbroic sie w cierpliwosc, ale najlepiej byloby na ten czas w ogole zapomniec o wlosach byloby o niebo latwiej

Chemist
, Twoje wlosy sa spragnione olei

Farmerka,
dziekuje bardzo za porade,sprawdze jeszcze, ale u mnie w aptekach niestety jest troche inny asortyment najwyzej zamowie ten polecany przez Ciebie przez neta jesli mi nic z tych tutaj nie pomoze
__________________
A że ją Pan Bóg stworzył, a szatan opętał, więc będzie na wieki i grzeszną i
świętą


Polskie literki? -Brak
Bayka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 10:48   #565
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Kurczę...jak tak piszecie, że mam jasne włosy, to aż mam ochotę je dodatkowo jakimiś naturalnymi metodami rozjaśnić, jak już w pełni odrosną. Ponoć rumianek ma takie działanie, ale niektórzy twierdzą, że może nadać ciepły ton, a tego bym nie chciała.
tak, po nim sa cieple refleksy, tak samo po miodzie itp

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
moje dziecko mnie dzis obudzilo i pomyslalam ze wykorzystam ten czas i naloze wreszcie olej. popsikkalam wlosy jantarem i nalozylam sese. wchlonela sie jak w gabke!!!
ja wczoraj dalam olej na odzywke, ale nastepnym razem chyba popsikam aloesem

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Wierze, ze moglo Ci byc w nim ladniej i dobrze sie w nim czulas. Mam przyjaciolke, ktorej pasuje pewien odcien rudosci - wyglada super! Podoba mi sie tez Brie z "Gotowych na wszystko" w tym swoim rudym nie wspominajac o Nicole Kidman! Ale generalnie jest to niestety bardzo ciezki kolor i jak widze te wszystkie blade twarze z szarymi oczami i jaskrawo-ruda czupryna to zastanawiam sie, jak mozna sobie dobrowolnie wyrzadzic taka krzywde
ale one z natury sa rudzielcami

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Amai: moje wlosy jak widzisz beznadziejny kolor odrostu PS sorrki za jakosc zdjecia ale ... robione przeze mnie z lapa w gorze i telefonem
ile razy powtarzamy ze naturalki w odroscie wygladaja zle
ale rob co chcesz, Twoje wlosy
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 10:58   #566
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Ale generalnie jest to niestety bardzo ciezki kolor i jak widze te wszystkie blade twarze z szarymi oczami i jaskrawo-ruda czupryna to zastanawiam sie, jak mozna sobie dobrowolnie wyrzadzic taka krzywde
dokładnie! niektórym totalnie nie pasuje. mam jedną znajomą, która trwa w czerwieni, bo jej się podoba, a wygląda jak...
Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość

EDIT: nie wiedzialam ze w kucyku mam takie rzadkie wlosy
może jakieś wcierki coś na porost nowych włosow?
w ogóle chcesz farbować całość?
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 11:03   #567
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
może jakieś wcierki coś na porost nowych włosow?
w ogóle chcesz farbować całość?
lykam prochy ale u mnie ejst tak ze calosc mam gestych, grubych wlosow a wlasnie tu z przodu przy zakolach mniej i duzo baby hair ktore stoja w miejscu, tzn zatrzymaly sie na dlugosci 4cm i nie rosna od kilku miesiecy

nie nie chce calosci chce to co w zalaczniku tylko nie taki blond a odcien rudosci czyli farbowance tylko pojda a naturalki beda rosly Ale to jest na 70% bo nie wiem czy moja fryzjerka bedzie mogla przyjechac.

EDIT: Kat grzebie po Twoim blogu i zauwazylam maske do wlosow z Joanny w takim czrnym pudelku, gdzie mozna kupic kosmetyki tej serii??
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!

Edytowane przez pin up girl1991
Czas edycji: 2012-08-06 o 20:10
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 11:56   #568
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

czyli ombre, to dobrze, że nie marnujesz odrostów

joannę dostaniesz wszędzie - rossmann, tesco, każda drogeria i market
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 12:04   #569
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
czyli ombre, to dobrze, że nie marnujesz odrostów

joannę dostaniesz wszędzie - rossmann, tesco, każda drogeria i market
to super bo tam jest taki fajny szampon ananasowy i mam na niego ochote jak juz mi sie zozole skoncza
__________________
167cm/44kg

Jeśli ja jestem TANIA to Ty jesteś GRATIS!

Edytowane przez pin up girl1991
Czas edycji: 2012-08-06 o 20:10
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-05, 12:09   #570
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtop: cz; V.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
kochana ty po 10 miesiacach masz dluzsze niz ja po roku!!! pieknie!![COLOR="Silver"]
no coś ty, ale moje jakoś wolno rosną, bo NIC nie robię
poza tym, ponieważ już prawie całe mam naturalne, strasznie się przetłuszczają, oleje się nie sprawdzają, nawet spray
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:32.