Co zrobic zeby dobrze wyglądac - powrot do naturalek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-06, 15:01   #1
flower21
Raczkowanie
 
Avatar flower21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gorący kraj:)
Wiadomości: 221

Co zrobic zeby dobrze wyglądac - powrot do naturalek


Hej,
Ponad pol roku temu postanowilam ze chce powrocic do swojego naturalnego koloru wlosow. Od jakis 5 lat malowalam wlosy na jasniejszy kolor, ostatnie dwa lata dosc rzadko, az w koncu od ponad pol roku nie maluje wcale. W tym momencie jak zepne wlosy w kitke, kitka jest jasna plus jakies 3 cm poza nia, reszta to moje wlosy
Niestety moje wlosy, koncowki sa w oplakanym stanie! Postanowilam ze zetne dopiero jak moja grzywka bedzie w moim naturalnym kolorze, malo brakuje... ale za tydzien ide na komunie i nie oszukujmy sie w takich zniszczonych wlosach z odrostami niezbyt dobrze sie czuje....

W tym tygodniu ide do fryzjera i kompletnie nie wiem jak sciac wlosy. Napewno bede musiala sciac minimum 10 cm dlugosci, moze wiecej. Cieniowac wlosow nie chce, bo szybko mi koncowki rozdwajaja i potem wygląda jakbym miala puch na glowie. Dlatego raczej zetne na prosto, troche za ramiona, do ramion to chyba troche za duzo na pierwszy raz
Najwiekszy problem mam z grzywka. Nie podoba mi sie moje czolo, bo wydaje mi sie duze, zawsze mialam grzywke na bok, z tego profilu gdzie mialam grzywke podobalo mi sie, ale z drugiego gdzie bylo widac wysokie czolo juz nie. Pozniej mialam grzywke na cale czolo na ukos - ta odpada, jakos nie pasowala do mojego ksztaltu twarzy. Ostatnio lekko podcinalam grzywke tak jakby na prosto, ale byla dosc rzadka wiec z kazdym podmuchem wiatru znikala teraz zastanawiam sie nad taka rzadka, albo zwykla grzywka prosta ale scieta na polokraglo.
I teraz gorszy dylemat, co zrobic z odrostami. Mojego naturalnego odrostu nie chce ruszac, pomyslalam ze tam gdzie zaczyna sie farba moze pomalowac na moj zblizony kolor i w dol wlosa zaczac go rozjasniac - zrobic efect hombre?
Albo porobic jakos pasemka, w moim naturalnym kolorze? Nie chcialabym wygladac zbyt pstrokato...

Jakos ciagnie mnie ten efect hombre, tylko nie wiem czy jakikolwiek fryzjer podejmie sie tego?

Kiedys probowalam zrobic takie cos z pasemkami, zeby zejsc z farby przez pasemka, ale fryzjerka powiedziala ze polozy mi pasemka tylko na jednolite wlosy i najpierw musialam pomalowac wlosy farbą, a dopiero pozniej na to pasemka nigdy wiecej.

Chcialabym abyscie obiektywnie ocenily co zrobic z tymi moimi nieszczesnymi wlosami
Dodam tylko ze moje naturalne to ciemny popielaty mysi kolor, ten co teraz mam na glowie robi sie coraz bardziej zolty i dlatego jes dosc spora roznica miedzy naturalnymi a farbowanymi.
Z wiekiem moje wlosy są coraz bardziej podatne na skret. Wystarczy ze wgniote troche pianki i mam ladne fale.

Dodam kilka zdjec robionych w ciagu 2 lat, "najswiezsze" to te na rolkach. Niestety zdjecia naturalnego odrostu nie mam.

Przyjme wszystkie rady i krytyke
flower21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-06, 15:36   #2
flower21
Raczkowanie
 
Avatar flower21
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gorący kraj:)
Wiadomości: 221
Dot.: Co zrobic zeby dobrze wyglądac - powrot do naturalek

Niechcacy dodalam watek bez zdjec, a teraz nie moge z edytowac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG-20140506-WA0000.jpg (50,2 KB, 243 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG2327.jpg (131,0 KB, 253 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-04-09 15.04.54.jpg (162,4 KB, 327 załadowań)
flower21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 17:44   #3
avokia
Raczkowanie
 
Avatar avokia
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Co zrobic zeby dobrze wyglądac - powrot do naturalek

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale radzę je ściąć przed komunią prosto ścięte końcówki nadają włosom zadbany wygląd np w ten sposób http://www.makelifeeasier.pl/img/image/IMG_0585.jpg ( na uroczystość możesz je wyprostować będą wyglądać genialnie takie równiutkie ) a jeśli chodzi o grzywkę to dobrze wyglądasz w takiej jak na tym zdjęciu przy wodospadzie
avokia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-12, 23:19   #4
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Co zrobic zeby dobrze wyglądac - powrot do naturalek

Cytat:
Napisane przez avokia Pokaż wiadomość
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam ale radzę je ściąć przed komunią prosto ścięte końcówki nadają włosom zadbany wygląd np w ten sposób http://www.makelifeeasier.pl/img/image/IMG_0585.jpg ( na uroczystość możesz je wyprostować będą wyglądać genialnie takie równiutkie ) a jeśli chodzi o grzywkę to dobrze wyglądasz w takiej jak na tym zdjęciu przy wodospadzie
Zgadzam się w 100%, ścinaj na równiutko do ramion i będzie bardzo ładnie
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-13, 15:16   #5
lkatieove
Raczkowanie
 
Avatar lkatieove
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 39
Dot.: Co zrobic zeby dobrze wyglądac - powrot do naturalek

też uważam, że powinnaś podciąć włosy na równo, np. do obojczyków
A jeśli chodzi o grzywkę to może coś takiego?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nicole_richie_blonde_bob.jpg (31,7 KB, 13 załadowań)
__________________
The most beautiful makeup for a woman is passion. But cosmetics are easier to buy.

what doesn't kill you, makes you stronger.
lkatieove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 08:26   #6
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Co zrobic zeby dobrze wyglądac - powrot do naturalek

Cytat:
Napisane przez lkatieove Pokaż wiadomość
też uważam, że powinnaś podciąć włosy na równo, np. do obojczyków
A jeśli chodzi o grzywkę to może coś takiego?
Bardzo fajna propozycja.

A nie znalazłabyś zdjęcia z odrostem? Wydaje mi się, że Twój na pewno nie jest aż tak zły.

Ja też zapuszczam naturalki, moje są w "nieco" bardziej kontrastowych kolorach
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-24 09:26:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.