MATRIX-seria sleek look - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-05, 18:09   #61
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: MATRIX-seria sleek look

Średnio co 2 miesiące farbuje. Nie są specjalnie zniszczone, farbę nakładam co 2-3 m-ce, dla lekkiego przyciemnienia i nadania połysku. Włosy mam gęste, przesuszone, raczej grube, lekko falujące na końcach, dodatkowo końcówki są ''fruwające'', pierzaste- nie rozdwojone, tylko przesuszone. Myję codziennie lub co 2 dni. Chciałabym włosy wygładzić, żeby końcówki tak nie fruwały, nie odstawały i po przejrzeniu KWC mam zamiar zamówić właśnie tą odżywkę. Z racji tego, że zamawiam z Allegro, zastanawiam się czy dodatkowo nie wziąść też szamponu, bo miałabym od razu jeden koszt przesyłki Ale może wystarczy stosować tylko odżywkę? A szampon zwykły, najprostszy?I czy kosmetyki profesjonalne mozna stosować stale?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 18:28   #62
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: MATRIX-seria sleek look

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Średnio co 2 miesiące farbuje. Nie są specjalnie zniszczone, farbę nakładam co 2-3 m-ce, dla lekkiego przyciemnienia i nadania połysku. Włosy mam gęste, przesuszone, raczej grube, lekko falujące na końcach, dodatkowo końcówki są ''fruwające'', pierzaste- nie rozdwojone, tylko przesuszone. Myję codziennie lub co 2 dni. Chciałabym włosy wygładzić, żeby końcówki tak nie fruwały, nie odstawały i po przejrzeniu KWC mam zamiar zamówić właśnie tą odżywkę. Z racji tego, że zamawiam z Allegro, zastanawiam się czy dodatkowo nie wziąść też szamponu, bo miałabym od razu jeden koszt przesyłki Ale może wystarczy stosować tylko odżywkę? A szampon zwykły, najprostszy?I czy kosmetyki profesjonalne mozna stosować stale?
jesli masz dość grube i falujące włosy to myślę,że spokojnie możesz stosować szampon+odzywke z tej serii.Na pewno będzie mocniejszy efekt niż sama odżywka.Kosmetyki profesjonalne jak najbardziej można stosowac stale-ja odżywkę Sleek Look używam codziennie od około roku i jestem zadowolona
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 21:05   #63
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: MATRIX-seria sleek look

Z jednej strony kuszą mnie te profesjonalne kosmetyki(zawsze używałam do włosów zwykłych drogeryjnych), ale nie znam się na składach. opieram się tylko na recenzjach z KWC, a tam zarówno ten szampon jak i odżywka są polecane Z drugiej strony czytałam gdzieś, że stosowanie kosmetyków z silikonami na początku sprawia, że włosy są piękne, ale później wręcz przeciewnie, dlatego lepiej opierać się na prostych składach. nie chciałabym sobie wyrządzić krzywdy... Ale Ty piszesz, że używasz tej odżywki stale i jesteś zadowolona(szampon również miałaś)?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 21:12   #64
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: MATRIX-seria sleek look

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Z jednej strony kuszą mnie te profesjonalne kosmetyki(zawsze używałam do włosów zwykłych drogeryjnych), ale nie znam się na składach. opieram się tylko na recenzjach z KWC, a tam zarówno ten szampon jak i odżywka są polecane Z drugiej strony czytałam gdzieś, że stosowanie kosmetyków z silikonami na początku sprawia, że włosy są piękne, ale później wręcz przeciewnie, dlatego lepiej opierać się na prostych składach. nie chciałabym sobie wyrządzić krzywdy... Ale Ty piszesz, że używasz tej odżywki stale i jesteś zadowolona(szampon również miałaś)?
Szamponu nie używałam,tylko odżywkę.
Ta odzywka jeśli chodzi o silikony to i tak nie jest tak źle,bo ma tylko w składzie Amodimethicone,i to nie na początku w składzie.A taki pantene np to ma chyba mnóstwo silikonów...
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 21:15   #65
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: MATRIX-seria sleek look

Sovilo- ja bym obstawala raczej przy zwyklym,delikatnym szamponie do codziennego uzytku,takim,ktory nie bedzie dodatkowo wysuszal,ani obciazal wlosa,a tylko ladnie go myl,a do tego profesjonalna odzywka,np. opisywany sleek.look. Skoro masz wloski falujace na koncach,pierzaste,to mysle,ze dobrze sluzyloby ci serum nablyszczajaco-wygladzajace <np. l'oreal tecni.art, krysztalki alfaparf,serum Renee Blanche>lub jedwab, ktore nakladalabys wlasnie na koncowki wlosow. Juz zniszczonych wloskow nie odbuduja,ale napewno poprawia wizualnie ich stan,wlosy beda mile w dotyku,a przy zdrowych wlosach,regularnie stosowane beda je chronic i pozwola dluzej cieszyc sie ich dobra kondycja.
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 21:30   #66
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: MATRIX-seria sleek look

Mam jedwab z Farouka- rewelacja Może i racja, włosy myć zwykłym szamponem, grunt, zeby mył, choć z drugiej strony... kurcze ten wygładzająco-nabłyszczający ma super recensje Ale nie można się napalać na wszystko A ta odżywka ma właściwie jakieś działanie odzywcze czy to pic na wodę?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-05, 21:32   #67
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: MATRIX-seria sleek look

U mnie ta odżywka się sprawdziła-przede wszystkim nawilżyła przesuszone włosy
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-05, 22:39   #68
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: MATRIX-seria sleek look

A co tam, biorę Cholerny wizażmiałam nic nie kupować Słaba wola się kłania...
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 06:15   #69
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: MATRIX-seria sleek look

Czy ktos ma może porównanie czym się różni ta odżywka od jedwabiu Silk Therapy? Stosuje tej jedwab i powiem, ze jest tak sobie- włosy miękksze, gładsze, ale nie wiem czy ten jedwab to właściwie odżywka czy nabłyszczacz... Dlatego napalił;am się na tę odżywkę, bo to w końcu ''odżywka''
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-06, 12:22   #70
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: MATRIX-seria sleek look

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
[B]Z drugiej strony czytałam gdzieś, że stosowanie kosmetyków z silikonami na początku sprawia, że włosy są piękne, ale później wręcz przeciewnie[B]
A ja myslalam ze silikony tylko obciazaja wlosy a nie niszcza (przynajmniej nie az tak bardzo) Mozesz mi wyjasnic o co dokladniej chodzi? W jaki sposob szkodza?

A niewiecie czy kosmetyki matrix mozna kupic tylko w necie i salonach fryzjerskich? W KWC pisze przy odzywce ze tylko do kupienia w salonach, czyli nie dostane w sklepach i hurtowniach fryzjerskich?

Edytowane przez karla_92
Czas edycji: 2007-08-06 o 12:53
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-10, 14:17   #71
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: MATRIX-seria sleek look

Cytat:
Napisane przez karla_92 Pokaż wiadomość
A niewiecie czy kosmetyki matrix mozna kupic tylko w necie i salonach fryzjerskich? W KWC pisze przy odzywce ze tylko do kupienia w salonach, czyli nie dostane w sklepach i hurtowniach fryzjerskich?
W sklepach i hurtowniach fryzjerskich też są
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-10, 14:24   #72
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: MATRIX-seria sleek look

Cytat:
Napisane przez Angel@ Pokaż wiadomość
W sklepach i hurtowniach fryzjerskich też są
Dziekuje Teraz ja juz tez wiem bo poszukałam po hurtowiach (oczywiscie za pomoca neta) Ale duzo wyzsze sa ceny niz na allegro Za głupi spray chca 55zł a na allegro mozna miec juz za 46zł z przesyłka
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 13:20   #73
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: MATRIX-seria sleek look

Czy testowałyście już ampułki/kurację wygładzającą z tej serii?
Znalazłam jedną w sumie opinię na MUA http://makeupalley.com/product/showr...ix/conditioner
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 17:50   #74
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: MATRIX-seria sleek look

Wlasnie zastanawiam sie nad ta seria. Czy moze ktoras z Was uzywala i maski i odzywki z tej serii i moglaby powiedziec co da lepszy efekt? Mam wlosy dlugie, rozjasniane, trudne w rozczesaniu, prostowane.

Czy lepiej byloby zainwestowac w serie L`Oreal Absolut?

Aha, co do Matrixa to przeczytalam w recenzjach, ze ponoc odzywka moze wplywac na wypadanie wlosow choc watpie by to rzeczywiscie byla prawda.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 11:04   #75
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Smile Dot.: MATRIX-seria sleek look

matrix sleek look to dla mnie narazie najlepsze kosmetyki , długo zwlekałam z zakupem , kupiłam i nie zaluje . mam szampon i odzywke! włosy dłuugie , geste, farbowane , przesuszne , zniszczone! szampon moze troche obciazac włosy , powodowac tzw. "placka" ale ja go lekko rozcieńczam woda i efekt jest ok! szampon+odzywka daje najlepsze rezultaty: włosy delikatne, sypkie, miekkie, wygładzone ... naprawde polecam , juz w czasie nakładanie odzywka niesamowicie je zmiekcza!!!!!((((tym bardziej ze ostatnio kupiłam sobie produkty Frederica Fekkai ,maska 100zł , szampon 99 zł i absolutnie nic mi nie pomogły))))
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 12:23   #76
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: MATRIX-seria sleek look

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Wlasnie zastanawiam sie nad ta seria. Czy moze ktoras z Was uzywala i maski i odzywki z tej serii i moglaby powiedziec co da lepszy efekt? Mam wlosy dlugie, rozjasniane, trudne w rozczesaniu, prostowane.

Czy lepiej byloby zainwestowac w serie L`Oreal Absolut?

Aha, co do Matrixa to przeczytalam w recenzjach, ze ponoc odzywka moze wplywac na wypadanie wlosow choc watpie by to rzeczywiscie byla prawda.
Do twoich włosów lepsze byłyby kosmetki wzmacniające, niż wygładzające. Bo Sleek.look raczej tylko wygładzają i nie mają żadnego innego działanie. Oczywiście włosy są ładne po użyciu, ale to wszystko.
Seria Absolut Repair ma za to silne działanie wzmacniające, odbudowujące. Jeśli masz jednak cienkie włosy to nie polecam. Ja miałam po niej strasznie przyklapnięte włosy. Teraz używam Matrix Biolage wzmacniającej i ona jest jak dla mnie idealna.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 15:43   #77
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: MATRIX-seria sleek look

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
matrix sleek look to dla mnie narazie najlepsze kosmetyki , długo zwlekałam z zakupem , kupiłam i nie zaluje . mam szampon i odzywke! włosy dłuugie , geste, farbowane , przesuszne , zniszczone! szampon moze troche obciazac włosy , powodowac tzw. "placka" ale ja go lekko rozcieńczam woda i efekt jest ok! szampon+odzywka daje najlepsze rezultaty: włosy delikatne, sypkie, miekkie, wygładzone ... naprawde polecam , juz w czasie nakładanie odzywka niesamowicie je zmiekcza!!!!!((((tym bardziej ze ostatnio kupiłam sobie produkty Frederica Fekkai ,maska 100zł , szampon 99 zł i absolutnie nic mi nie pomogły))))
Dzieki za odpowiedz. A mialas moze maske z tej serii?

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Do twoich włosów lepsze byłyby kosmetki wzmacniające, niż wygładzające. Bo Sleek.look raczej tylko wygładzają i nie mają żadnego innego działanie. Oczywiście włosy są ładne po użyciu, ale to wszystko.
Seria Absolut Repair ma za to silne działanie wzmacniające, odbudowujące. Jeśli masz jednak cienkie włosy to nie polecam. Ja miałam po niej strasznie przyklapnięte włosy. Teraz używam Matrix Biolage wzmacniającej i ona jest jak dla mnie idealna.
Czytalam o Absolut na KWC. Opinie sa rozne. Jedni twierdza, ze rzeczywiscie pomagaja, a inni, ze lepsze Pantene... Nie chce wydac kasy w bloto. Zastanawialam sie tez nad Biolage ale Hydra cos tam, nawilzajacym. Ponoc po odstawieniu tej serii efet nie znika tak jak po Sleek Look. Trudny wybor.

Dzieki za pomoc.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 16:59   #78
kami123
Przyczajenie
 
Avatar kami123
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 26
Dot.: MATRIX-seria sleek look

Z matrixa sleek look mam szampon i maskę.Rzeczywiście włosy wyglądają ładnie: błyszczą i są wygładzone,ale to tylko tyle.Nie zauważyłam żeby ten duet specjalnie nawilżył mi włosy,a tym bardziej zregenerowł.Ta seria moim zdaniem powinna być do normalnych włosów,naprawdę zniszczonym niewiele co pomoże.Działa bardziej wizualnie.
kami123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 19:04   #79
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: MATRIX-seria sleek look

Cytat:
Napisane przez kami123 Pokaż wiadomość
Z matrixa sleek look mam szampon i maskę.Rzeczywiście włosy wyglądają ładnie: błyszczą i są wygładzone,ale to tylko tyle.Nie zauważyłam żeby ten duet specjalnie nawilżył mi włosy,a tym bardziej zregenerowł.Ta seria moim zdaniem powinna być do normalnych włosów,naprawdę zniszczonym niewiele co pomoże.Działa bardziej wizualnie.
Dzieki. A czy Twoim zdaniem ta seria jest lepsza od dostepnych w sklepach kosmetycznych szamponow i masek typu Pantene, Fructis czy GlissKur?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-06, 19:32   #80
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: MATRIX-seria sleek look

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Aha, co do Matrixa to przeczytalam w recenzjach, ze ponoc odzywka moze wplywac na wypadanie wlosow choc watpie by to rzeczywiscie byla prawda.
No bo to raczej prawdą nie jest Jesli naklada sie ja tylko na wlosy to niemożliwe
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 21:34   #81
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: MATRIX-seria sleek look

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Dzieki. A czy Twoim zdaniem ta seria jest lepsza od dostepnych w sklepach kosmetycznych szamponow i masek typu Pantene, Fructis czy GlissKur?
Oczywiscie,ze jest lepsza. Nawet nie ma co tu sie rozpisywac Uzywałam chyba wszytkiego i odkryłam sleek lokk i naprawde pozostałam mu wiernana allegro mozna kupic ta serie znacznie taniej i sa wieksze opakowania- w sumie to nie ma az tak wielkiej róznicy cenowej od tych tandet sklepowych POLECAM!!!!!
__________________




sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-06, 22:19   #82
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: MATRIX-seria sleek look

Dzieki
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 01:10   #83
nisiaq
Zadomowienie
 
Avatar nisiaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 432
GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq
Dot.: MATRIX-seria sleek look

Ja się zakochałam w szamponie i odżywce z tej serii
od jakiegoś 1,5 roku intensywnie szukam czegoś dla siebie, bo moje włosy stały się okropnie puszące i przesuszone, w dodatku zaczęły okropnie wypadać(te półtora roku szukania to nie było szukanie wśród kosmetycznych półek sklepowych ale już aptecznych, fryzjerskich). I w końcu trafiłam. Cudo polecam serdecznie
__________________
"Trzymałem cię w ręce, Wagabundo. Byłaś przepiękna."



nisiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 15:12   #84
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: MATRIX-seria sleek look

Stosowałam z tej serii: szampon, odżywkę, maskę i serum.
No i - jestem nastawiona baardzo sceptycznie.

Szampon - fajny, ale nie do codziennego mycia. Na upartego nie trzeba zawsze stosować po nim odżywki. Co parę dni musiałam myć szamponem ziołowym, bo włosy były zbyt obciążone i przetłuszczały się w ekspresowym tempie. Podsumowując: nic specjalnego. Trzy gwiazdki.

Odżywka - nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. Ot taka sobie odżywka. Postawiłabym ją z pewności PONIŻEJ odżywek Pantene i Fructis - lepiej na mnie działały. Sleek Look nie zrobił nic dobrego z moimi włosami - trochę dyscyplinował, i nic więcej. Oceniam nisko. Dwie gwiazdki

Maska - bardzo fajna, chyba jedna z najlepszych, z jakimi miałam do czynienia
Cały czas mam wątpliwości jak ją ocenić. Cztery czy pięć gwiazdek

Serum na końcowki - bardzo dobre, super wydajne, naprawdę pomaga końcówkom. 2 miesiące z serum - po podcięciu włosów - wyglądają o wiele lepiej, niż normalnie - bez serum po 3 tygodniach. 4,5 gwiazdki, bo mi jeszcze hohooo zostało (80%), wszystko się może zdarzyć.

Osobiście - polecam maskę i serum, szampon i odżywkę - nie, ale mogą komuś podpasować na pewno
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 16:36   #85
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: MATRIX-seria sleek look

Dzieki dziewczyny za Wasza pomoc. Wlasnie chcialam kupic maseczke i szampon, ale skoro obciazy on wlosy... to moze lepiej wziasc jakis inny, np L`Oreal Absolut?

Beoneself, a jakie masz wlosy, dlugie czy krotkie, cienkie czy grubsze, z normalna tendencja do przetluszczania czy raczej suche? A maska jaki daje efekt? Stosowalas ja moze bez tego szamponu?

Ja mam dlugie i lekko przesuszone od rozjasniania.

Mialas moze cos z serii L`Oreal Absolut lub Matrix Biolage?

Dzieki jeszcze raz.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 17:01   #86
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: MATRIX-seria sleek look

Długie do połowy pleców, zniszczone (ale w względnie dobrej kondycji) - najpierw rozjaśniane, potem kilkakrotnie farbowane na ciemno. Grube, średnio gęste (dopiero mi odrastają po wypadaniu).
Suche na końcach, raczej szybko przetłuszczające się u nasady, myję codziennie.
Próbowałam różnych kombinacji, odzywka z szamponem matrixa, szampon ziołowy, maska/odżywka, różnie.
Sprawdziłam je pod wszystkimi kątami, więc jestem w stanie podsumować co mi się podoba, a co nie
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 21:51   #87
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: MATRIX-seria sleek look

Ok, dzieki. Na maske napewno sie skusze. A nad szamponem sie zastanawiam.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:37.