DIOR - kolorówka - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-01, 10:06   #241
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: DIOR - kolorówka

Właśnie maluję paznokcie i pomyślałam, że Wam napiszę o lakierze Diora z nowej serii. mam nr 999, piękna głęboka czerwień, tylko co z tego. Jest to pierwszy lakier, który odpryskuje po 1 dniu. YSL trzymał się nawet 3-4 dni, a ten nie jest w stanie na 2 dzień wyglądać nawet jako tako. Musiałam wszystko zmyć. Wygląda na to, że jednak niezbędny będzie cover w postaci utwardzacza, bo sam lakier zupełnie nie daje rady.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 15:47   #242
KAROLCIA171
Zadomowienie
 
Avatar KAROLCIA171
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 513
Dot.: DIOR - kolorówka

Dziewczyny mam takie pytanko (takie troche off topowe)choc jestem prawie pewna ze to nie mozliwe
W Krk na Kleparzu stoi sobie babka(jakas ruska czy ukrainka-nie wiem), ktora sprzedaje rzekomo oryginalne kosmetyki (z przemytu czy kradziezy-nie wiem) i tak np czy to mozliwe zeby blyszczyk Diora kosztowal 20 zł albo cienie piatki-35 zł?Bo mi sie wydaje ze nawet jesli kradzione to nie moga byc takie tanie i sa to perfidne podrobki i po czym poznac podrobke od orygnialu(chocby anwet z allegro)skoro wizualnie sa identyczne (slyszalam ze jedynie sie moga kodem roznic i ciezko to poznac dla laika).
KAROLCIA171 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 16:25   #243
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie pytanko (takie troche off topowe)choc jestem prawie pewna ze to nie mozliwe
W Krk na Kleparzu stoi sobie babka(jakas ruska czy ukrainka-nie wiem), ktora sprzedaje rzekomo oryginalne kosmetyki (z przemytu czy kradziezy-nie wiem) i tak np czy to mozliwe zeby blyszczyk Diora kosztowal 20 zł albo cienie piatki-35 zł?Bo mi sie wydaje ze nawet jesli kradzione to nie moga byc takie tanie i sa to perfidne podrobki i po czym poznac podrobke od orygnialu(chocby anwet z allegro)skoro wizualnie sa identyczne (slyszalam ze jedynie sie moga kodem roznic i ciezko to poznac dla laika).
Podrobki jak nic. Tez widzialam kremy Diora po 30zl na bazarach i inne cuda.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 17:37   #244
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie pytanko (takie troche off topowe)choc jestem prawie pewna ze to nie mozliwe
W Krk na Kleparzu stoi sobie babka(jakas ruska czy ukrainka-nie wiem), ktora sprzedaje rzekomo oryginalne kosmetyki (z przemytu czy kradziezy-nie wiem) i tak np czy to mozliwe zeby blyszczyk Diora kosztowal 20 zł albo cienie piatki-35 zł?Bo mi sie wydaje ze nawet jesli kradzione to nie moga byc takie tanie i sa to perfidne podrobki i po czym poznac podrobke od orygnialu(chocby anwet z allegro)skoro wizualnie sa identyczne (slyszalam ze jedynie sie moga kodem roznic i ciezko to poznac dla laika).
Zapewniam Cie ,ze podrobki sa inne ,roznia sie.
Opakowanie moze jest i podobne ale nie do konca ,kolory cieni tez sie rozna.
Gdzies byl jakis blog ,dziewczyna opisywala tam po czym poznac.
Czasem podrabiaja np cienie ktorych nie ma naprawde w serii dior czy innej firmy.
Pani sprzedaje podrobki jak nic ,byc moze ma tez tzw gratisy ale nie sadze.
traci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 17:52   #245
Carmela
Rozeznanie
 
Avatar Carmela
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 591
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
ja uzywam tego podkladu i mam chyba najciemniejszy nr z palety kolorow 040.uzywam go do wykonczenia makijazu jak i poprawek i nie zauwazylam zeby ciemnial.moze to zalezy od typu cery?ja mam mieszana i wszystko jest ok...

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
Ja z kolei mam odcień najjaśniejszy, nr. 10 Ivory i też nie zauważyłam żeby ciemniał na twarzy. Może dlatego że mam teraz strasznie suchą cerę, kiedyś gdy się przetłuszczała zdarzało się, że podkład czy puder ciemniały na niej
Dziekuje za odpowiedzi
Carmela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 19:21   #246
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
Podrobki jak nic. Tez widzialam kremy Diora po 30zl na bazarach i inne cuda.
Hawa widzialas zdjecie gdzie pokazalam Ci jak mniej wiecej wyglada ten blyszczyk o ktory pytalas?
traci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 20:37   #247
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez KAROLCIA171 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie pytanko (takie troche off topowe)choc jestem prawie pewna ze to nie mozliwe
W Krk na Kleparzu stoi sobie babka(jakas ruska czy ukrainka-nie wiem), ktora sprzedaje rzekomo oryginalne kosmetyki (z przemytu czy kradziezy-nie wiem) i tak np czy to mozliwe zeby blyszczyk Diora kosztowal 20 zł albo cienie piatki-35 zł?Bo mi sie wydaje ze nawet jesli kradzione to nie moga byc takie tanie i sa to perfidne podrobki i po czym poznac podrobke od orygnialu(chocby anwet z allegro)skoro wizualnie sa identyczne (slyszalam ze jedynie sie moga kodem roznic i ciezko to poznac dla laika).
ja widziałam też na bazarku cienie rzekomo Diora i to co zauwazyłam:
- kolory, których nie ma w oferci
- numer na odwrocie jest jakiś dziwny np. 5, a na pudelku kartonowym (chociaż pudełko oryginalne) jest np. 205 - pytam babeczki, że kolory się nie zgadzają i nie ma takiego zestawu "5", a ona "musiało się chyba wytrzeć w transporcie"
- struktura cieni jest zupełnie inna

polecam iść do perfumerii i obejrzeć kolory i strukturę cieni, a najlepiej znać mniej więcej zestawy, a najlepiej zabrać ze sobą kogoś "doświadczonego"
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 20:44   #248
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja widziałam też na bazarku cienie rzekomo Diora i to co zauwazyłam:
- kolory, których nie ma w oferci
- numer na odwrocie jest jakiś dziwny np. 5, a na pudelku kartonowym (chociaż pudełko oryginalne) jest np. 205 - pytam babeczki, że kolory się nie zgadzają i nie ma takiego zestawu "5", a ona "musiało się chyba wytrzeć w transporcie"
Wytarlo sie w transporcie...dobre.
Ciekawe tylko jak skoro jest w opakowaniu.
traci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 20:53   #249
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez traci Pokaż wiadomość
Wytarlo sie w transporcie...dobre.
Ciekawe tylko jak skoro jest w opakowaniu.
nie zgłębiałam tematu, a szkoda, bo mogłabym się wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 21:05   #250
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
nie zgłębiałam tematu, a szkoda, bo mogłabym się wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć
Ano szkoda bo to ciekawe jest.
jak to sie moze wytrzec?
Jakby sie wytarlo to nic by nie bylo.
traci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 21:42   #251
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Witam Czy ma ktoras z was paletke piatek 990????jak ona wyglada na oku????

Oraz 230 Pink Attitude???zastanawiam sie czy ta bedzie dobra dla brunetki????
dzieki wielkie za pomoc
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-01, 22:00   #252
Inermiss
Raczkowanie
 
Avatar Inermiss
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 72
GG do Inermiss
Dot.: DIOR - kolorówka

A ja przymierzam się do zakupu bronzera Essential Bronzing Powder. Chciałam tylko skonsultować z Wami odcień, ponieważ waham się pomiędzy 010 Healthy Look, a 020 Light Tan. Nie wiem jak ciemne one wychodzą w rzeczywistości. 010 wydaje mi się zbyt jasny zwłaszcza, że zwykle całe ciało mam bardziej opalone od twarzy (twarzy wcale nie opalam), w związku z czym chciałabym wyrównać kolor twarzy do reszty ciała.
Natomiast 020 wpada mi w pomarańcz a tego chcę uniknąć. Ma któraś z Was 020? Czy on rzeczywiście jest ceglisty??
030 to już chyba jest bardzo ciemny, prawda?
__________________
Twardo stąpam po ziemii
między pokusami świata...
Inermiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 22:08   #253
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Witam Czy ma ktoras z was paletke piatek 990????jak ona wyglada na oku????

Oraz 230 Pink Attitude???zastanawiam sie czy ta bedzie dobra dla brunetki????
dzieki wielkie za pomoc
Obejrzałam pink attitude i wydaje mi się, że mogłyby Ci podpasować oba róże, środkowy biały i błękit. Szarość - wątpię. Na moje oko, to jest raczej paleta dla blondynki, kolory jasne, chłodne, a jednak jakby pastelowe. Wg mnie to raczej cienie bazowe, nie ma zdecydowanego ciemnego koloru, którym możnaby wyrzeźbić oko. Co do tej serii piątek musisz zwrócić uwagę, że one są mocno perłowe. Ja mam 440 - jestem blondynką i ta perła mi nie bardzo podchodzi. Wolę cienie raczej opalizujące, nie - perłowe. Poza tym nowe piątki osypują się bardziej niż starsza seria. Ogólnie swoją nową paletą jestem trochę zawiedziona, te mocne perły nie wyglądają korzystnie na oku.
Jeżeli jednak byłabyś na nie zdecydowana, poleciłabym raczej 440, ten pink attitude jest zbytnio rozmyty.
Co do 990 - widzę białe oraz wrzosy, fiolet. Mam wrzosy Diora w palecie 540 gipsy rose i mimo, że mam piwne oczy ten wrzos jest raczej brudny i wygląda na podbite oko. Kolory cieni powtarzają się w różnych paletach, mogę zatem domniemywać, że efekt będzie podobny. Jeżeli szukasz fioletu, który ładnie podkreśla brązową tęczówkę, znajdziesz w poczwórnej palecie HR z bazą do cieni, nie podam nr, ale łatwo znajdziesz. I ten fiolet jest piękny. Dior specjalizuje się natomiast w jasnych opalizujących cieniach, ma najpiękniejsze jasne złoto, kiedyś miał najpiękniejsze matujące brązy, ale wrzosów nie polecam.
A może skuisz się na beige masai? Tam są matowe brązy, które mam w palecie 710 i one są zjawiskowe.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 22:10   #254
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: DIOR - kolorówka

Jeśłi macie paletkę cieni "5' - Incognito nr 030 to napiszcie proszę czy są matowe czy błyszczące i w ogóle jaki efekt dają na powiekach.
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 22:21   #255
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Obejrzałam pink attitude i wydaje mi się, że mogłyby Ci podpasować oba róże, środkowy biały i błękit. Szarość - wątpię. Na moje oko, to jest raczej paleta dla blondynki, kolory jasne, chłodne, a jednak jakby pastelowe. Wg mnie to raczej cienie bazowe, nie ma zdecydowanego ciemnego koloru, którym możnaby wyrzeźbić oko. Co do tej serii piątek musisz zwrócić uwagę, że one są mocno perłowe. Ja mam 440 - jestem blondynką i ta perła mi nie bardzo podchodzi. Wolę cienie raczej opalizujące, nie - perłowe. Poza tym nowe piątki osypują się bardziej niż starsza seria. Ogólnie swoją nową paletą jestem trochę zawiedziona, te mocne perły nie wyglądają korzystnie na oku.
Jeżeli jednak byłabyś na nie zdecydowana, poleciłabym raczej 440, ten pink attitude jest zbytnio rozmyty.
Co do 990 - widzę białe oraz wrzosy, fiolet. Mam wrzosy Diora w palecie 540 gipsy rose i mimo, że mam piwne oczy ten wrzos jest raczej brudny i wygląda na podbite oko. Kolory cieni powtarzają się w różnych paletach, mogę zatem domniemywać, że efekt będzie podobny. Jeżeli szukasz fioletu, który ładnie podkreśla brązową tęczówkę, znajdziesz w poczwórnej palecie HR z bazą do cieni, nie podam nr, ale łatwo znajdziesz. I ten fiolet jest piękny. Dior specjalizuje się natomiast w jasnych opalizujących cieniach, ma najpiękniejsze jasne złoto, kiedyś miał najpiękniejsze matujące brązy, ale wrzosów nie polecam.
A może skuisz się na beige masai? Tam są matowe brązy, które mam w palecie 710 i one są zjawiskowe.


dziekuje bardzo za odpowiedz.posiadam 440 i je lubie ale tak jak piszesz to mocna perla.Jesli chodzi o 990 to widzialm je w internecie i myslalam ze bardziej wchodza w brazy a szczegolnie chcialabym matowe.W pon. wybiore sie na polowanie w perfumerii i mam nadzieje ze znajde te Beige Masai.moze orientujesz sie jakie Dior moze miec jeszcze brazy(matowe lub opalizujace???)
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 22:25   #256
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez aragosta Pokaż wiadomość
Jeśłi macie paletkę cieni "5' - Incognito nr 030 to napiszcie proszę czy są matowe czy błyszczące i w ogóle jaki efekt dają na powiekach.
Ja miałam tą piątkę Diora - i te brązy są ładne ale dają efekt dzienny - raczej matowe i mało widoczne . Stonowane i "pracowe". Jakość i wydajność świetna
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 22:43   #257
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Obejrzałam pink attitude i wydaje mi się, że mogłyby Ci podpasować oba róże, środkowy biały i błękit. Szarość - wątpię. Na moje oko, to jest raczej paleta dla blondynki, kolory jasne, chłodne, a jednak jakby pastelowe. Wg mnie to raczej cienie bazowe, nie ma zdecydowanego ciemnego koloru, którym możnaby wyrzeźbić oko. Co do tej serii piątek musisz zwrócić uwagę, że one są mocno perłowe. Ja mam 440 - jestem blondynką i ta perła mi nie bardzo podchodzi. Wolę cienie raczej opalizujące, nie - perłowe. Poza tym nowe piątki osypują się bardziej niż starsza seria. Ogólnie swoją nową paletą jestem trochę zawiedziona, te mocne perły nie wyglądają korzystnie na oku.
Jeżeli jednak byłabyś na nie zdecydowana, poleciłabym raczej 440, ten pink attitude jest zbytnio rozmyty.
Co do 990 - widzę białe oraz wrzosy, fiolet. Mam wrzosy Diora w palecie 540 gipsy rose i mimo, że mam piwne oczy ten wrzos jest raczej brudny i wygląda na podbite oko. Kolory cieni powtarzają się w różnych paletach, mogę zatem domniemywać, że efekt będzie podobny. Jeżeli szukasz fioletu, który ładnie podkreśla brązową tęczówkę, znajdziesz w poczwórnej palecie HR z bazą do cieni, nie podam nr, ale łatwo znajdziesz. I ten fiolet jest piękny. Dior specjalizuje się natomiast w jasnych opalizujących cieniach, ma najpiękniejsze jasne złoto, kiedyś miał najpiękniejsze matujące brązy, ale wrzosów nie polecam.
A może skuisz się na beige masai? Tam są matowe brązy, które mam w palecie 710 i one są zjawiskowe.
Layla, jakich kolorów cieni używasz do swoich piwnych oczu ?
Pytam ponieważ podobnie jak Ty mam piwne tęczówki tylko z domieszką zieleni ( ciepły, piwno khaki odcień ), włosy czekoladowe.
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 23:00   #258
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Layla, jakich kolorów cieni używasz do swoich piwnych oczu ?
Pytam ponieważ podobnie jak Ty mam piwne tęczówki tylko z domieszką zieleni ( ciepły, piwno khaki odcień ), włosy czekoladowe.

Haha chyba mamy podobne oczeta!!!!
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-01, 23:14   #259
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: DIOR - kolorówka

Lola, ja też mam oczy piwne w odcieniu ciepłym, ale włosy blond, rozjaśniane. Baza podkładowa to lekka brzoskwinka, brązer, jasny róż.
Cienie: najchętniej białe złoto Diora, zawarte w limitowance złoty, różowy opalizujący - multi paleta, albo piątka 820 - rozbielone pastele opalizujące, w tym właśnie złoty, ale też piękny matowy róż w środku.
Wszystkie boskie, paleta bardzo udana, moja ulubiona.

Zawsze mam smoky eyes - na dzień lekki, na wieczór mocniejszy.

Jasną bazę w postaci białego złota wykańczam czekoladowym brązem z palety 710 (stara paleta, kupiłam z 7 lat temu), ale rewelacyjna. Czasem wykańczam środkowym brązem z 440. Na wieczór dodaję brązową kredkę.

Jasny, opalizujący róż z 820 wykańczam szarym z dwójek Chanela Desert Rose. Ten zestaw zawsze to koszuli w pudrowym różu.

Jasny, opalizujący błękit też wykańczam szarym - powstaje świetlisty, lekko fiołkowy makijaż, na dzień.

Latem uwielbiam 540 - gipsy rose. Na jasną bazę, nakładam w zagłębieniu powieki ostry jaskrawy róż, ale w ten sposób, żeby efekt nie był zbyt kontrastowy. Do tego eye-liner czarny.

Czasem, latem używam jasnej bazy, coś z 820 i do tego zieleń Jade Green A12 Shiseido, jako kreskę na dolnej powiece i w zagłębieniu powieki. Jaskrawe cienie nie wyglądają dobrze na całości, tylko jako akcent.

Wszystko wykańczam zawsze czarną maskarą YSL vollume effet. Nie używam brązowej. Mam chrapkę na głęboki fiolet.

Do brązowych mógłby pasować fiolet, mam wrzosy Diora z 540, ale nie podobają mi się. Nieźle mógłby wyglądać ostry, nasycony fiolet HR z czwórek, tylko ja nie lubię fioletu w ogóle. Opalizujący fiołek super, ale wszelkie wrzosy i fiolety

Też polecam Ci ostry róż, bardzo wydobywa oko, świetny na wakacje.

A Ty Lola, jakie stosujesz odcienie?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-02, 09:44   #260
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Witam Czy ma ktoras z was paletke piatek 990????jak ona wyglada na oku????

Oraz 230 Pink Attitude???zastanawiam sie czy ta bedzie dobra dla brunetki????
dzieki wielkie za pomoc
ja mam paletkę 990

już pisałam o tym w tym wątku - post 136

dla brunetki będą idealne
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 10:15   #261
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
ja mam paletkę 990

już pisałam o tym w tym wątku - post 136

dla brunetki będą idealne




dziekuje bardzo.Gapa ze mnie bo przegladalam szybciutko watek i nie zauwazylam
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 10:35   #262
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo.Gapa ze mnie bo przegladalam szybciutko watek i nie zauwazylam
a proszę bardzo
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 13:19   #263
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: DIOR - kolorówka

Co do Pink Attitude - ostatnio się zaopatrzyłam
Mam piwne oczy, czarne włosy i do dziennego makijazu, jak ja nazywam "do sklepu" , są dobre Ale ja lubię perłę, lubię rozświetlenie, lubię jak coś błyszczy i jest widoczne

W sumie do swoich oczu probowałam wszystkich kolorów poza zieleniami. Ostry róż faktycznie super wygląda A jak go połączę z czernią to już w ogole Zreszta lubię wszelkie róże, fiolety, bordo. Od jakiegoś czasu polubiłam też granat (pigment MACa Naval Blue jest śliczny ). Zresztą polecam eskperymentowanie
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 14:13   #264
Inermiss
Raczkowanie
 
Avatar Inermiss
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 72
GG do Inermiss
Dot.: DIOR - kolorówka

A którą paletkę "5" poleciłybyście dla blondynki o brudnych szaro-zielonych oczach???
__________________
Twardo stąpam po ziemii
między pokusami świata...
Inermiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 14:23   #265
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: DIOR - kolorówka

Naval Blue mówisz.. też mnie korci na granat. Pójdę w tym tyg. do perf. i zobaczę, jak z tym Chanelem. Coś Mac mi nigdy nie po drodze, chyba jest tylko w złotych tarasach. Czy to sypki cień?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 14:24   #266
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Co do Pink Attitude - ostatnio się zaopatrzyłam
Mam piwne oczy, czarne włosy i do dziennego makijazu, jak ja nazywam "do sklepu" , są dobre Ale ja lubię perłę, lubię rozświetlenie, lubię jak coś błyszczy i jest widoczne

W sumie do swoich oczu probowałam wszystkich kolorów poza zieleniami. Ostry róż faktycznie super wygląda A jak go połączę z czernią to już w ogole Zreszta lubię wszelkie róże, fiolety, bordo. Od jakiegoś czasu polubiłam też granat (pigment MACa Naval Blue jest śliczny ). Zresztą polecam eskperymentowanie

dzieki bardzo.Mam teraz dylemat czy kupic te pastele czy matowe brazy.
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 15:33   #267
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Naval Blue mówisz.. też mnie korci na granat. Pójdę w tym tyg. do perf. i zobaczę, jak z tym Chanelem. Coś Mac mi nigdy nie po drodze, chyba jest tylko w złotych tarasach. Czy to sypki cień?
tak, to sypki pigment
Ale mają też podobny odcień z prasowanych z tego co pamiętam.

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
dzieki bardzo.Mam teraz dylemat czy kupic te pastele czy matowe brazy.
Najlepiej najpierw jedne, a potem drugie
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 16:25   #268
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: DIOR - kolorówka

tak, te paletki Diora najlepiej czują się razem, jak jedna zamieszka w kosmetyczce, to dziwnym cudem przyplątuje się następna
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 16:42   #269
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Haha chyba mamy podobne oczeta!!!!
widziałam Cię na MM , tak myślę , że mamy podobne

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Lola, ja też mam oczy piwne w odcieniu ciepłym, ale włosy blond, rozjaśniane. Baza podkładowa to lekka brzoskwinka, brązer, jasny róż.
Cienie: najchętniej białe złoto Diora, zawarte w limitowance złoty, różowy opalizujący - multi paleta, albo piątka 820 - rozbielone pastele opalizujące, w tym właśnie złoty, ale też piękny matowy róż w środku.
Wszystkie boskie, paleta bardzo udana, moja ulubiona.

Zawsze mam smoky eyes - na dzień lekki, na wieczór mocniejszy.

Jasną bazę w postaci białego złota wykańczam czekoladowym brązem z palety 710 (stara paleta, kupiłam z 7 lat temu), ale rewelacyjna. Czasem wykańczam środkowym brązem z 440. Na wieczór dodaję brązową kredkę.

Jasny, opalizujący róż z 820 wykańczam szarym z dwójek Chanela Desert Rose. Ten zestaw zawsze to koszuli w pudrowym różu.

Jasny, opalizujący błękit też wykańczam szarym - powstaje świetlisty, lekko fiołkowy makijaż, na dzień.

Latem uwielbiam 540 - gipsy rose. Na jasną bazę, nakładam w zagłębieniu powieki ostry jaskrawy róż, ale w ten sposób, żeby efekt nie był zbyt kontrastowy. Do tego eye-liner czarny.

Czasem, latem używam jasnej bazy, coś z 820 i do tego zieleń Jade Green A12 Shiseido, jako kreskę na dolnej powiece i w zagłębieniu powieki. Jaskrawe cienie nie wyglądają dobrze na całości, tylko jako akcent.

Wszystko wykańczam zawsze czarną maskarą YSL vollume effet. Nie używam brązowej. Mam chrapkę na głęboki fiolet.

Do brązowych mógłby pasować fiolet, mam wrzosy Diora z 540, ale nie podobają mi się. Nieźle mógłby wyglądać ostry, nasycony fiolet HR z czwórek, tylko ja nie lubię fioletu w ogóle. Opalizujący fiołek super, ale wszelkie wrzosy i fiolety

Też polecam Ci ostry róż, bardzo wydobywa oko, świetny na wakacje.

A Ty Lola, jakie stosujesz odcienie?
Przez długi czas używałam brązów - paletka Guerlain 240 , Clinique Bewitched- Buttermilk i mnóstwo innych,
generalnie kolory ziemi tzn. zgaszone, ciepłe raczej ciemne, ponieważ mam wyraźną opawę oczu i blade giną . Obecnie mam przesyt tego, czego używałam dotychczas. Nie lubię rudości , ciepłych brązów , złoto tak sobie. Odkryłam , że dobrze mi w granatach (mam piękny matowy granat Sisley) , śliwce , szarościach . Lubię zielenie intenywne, zgaszone, ciemne, raczej ciepłe np. te w palecie Guerlain Touch de Bronze , Kittykat Clinique.

Nie znalazłam dotychczas takiej palety Diora, której kolory odpowiadałyby mi w całości.
Mam 970 kolory piękne ale bordo z tej palety daje efekt podbitych oczu szczególnie w połączeniu z szarością. 770 zbyt transparentne , nie da się wymodelować oka tak jak bym chciała. Myślałam nad 440 ale wydaja mi się bliźniaczo podobne do Spicy Clinique , które posiadam. Zauważyłam , że przestaję lubić cienie perłowe, mocno błyszczące ( to chyba ma związek z wiekiem , według mnie podkreślają zmęczone oczy)
Ciągle szukam swoich kolorów
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-02, 18:42   #270
magsch
Zakorzenienie
 
Avatar magsch
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 8 298
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
tak, to sypki pigment
Ale mają też podobny odcień z prasowanych z tego co pamiętam.


Najlepiej najpierw jedne, a potem drugie

I pewnie tak zrobie
magsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:54.