Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-08, 08:24   #2611
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dostałam polecony z UC i co mam teraz zrobić zeby wysłali mi paczke? wiem, ze musze dostarczyc nr dowodu, zaplaty i takie tam, a moge to zrobic mailowo? i potem place vat przy odbiorze przesylki? Czy np. przesylka jest w UC w Łodzi? Nie mam zielonego pojecia jak to wszystko wyglada, bo jak do tej pory udawalo mi sie uniknac vatu...
Adusiadu, a nie miałaś na tym poleconym namiarów na UC który go wysłał?
dla Łodzi UC to chyba Warszawa Łączyny, a nie Łódź.
Musisz im wysłać pocztą (nie mailem) dokumenty zamówienia i ksero dowodu osobistego. Oddział Celny I Pocztowy w Warszawie ul. Łączyny 8, 00-949 W-wa
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 08:49   #2612
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Adusiadu, a nie miałaś na tym poleconym namiarów na UC który go wysłał?
dla Łodzi UC to chyba Warszawa Łączyny, a nie Łódź.
Musisz im wysłać pocztą (nie mailem) dokumenty zamówienia i ksero dowodu osobistego. Oddział Celny I Pocztowy w Warszawie ul. Łączyny 8, 00-949 W-wa
Miałam, miałam. Zrobiłam wszystko tak jak tam napisali, ale myslalam, ze macie jakies supertajne rady dzieki którym szybciej dostane paczke czy cos dowiedziałam sie, ze mozna im tez przefaksowac, no ale wysłałam poczta. Nie wysyłałam ksera dowodu, bo było napisane, ze moge wyslac nr, serię, pesel itp. i cos tam jeszcze lub ksero, wiec wysłałam tylko te namiary, bo wlasciwie to moj TZ wysyłał z innego miasta i nie miałam jak mu dac ksera
Pewnie nie mam co liczyc na to, ze dostane ja przed swietami?

To moj 3 rejestrowany kit za 50$ z EDMu i niestety pierwszy vat
Edit:
Aga, a jak Twoje paczki? Doczekałaś się wreszcie?

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-04-08 o 08:50 Powód: +
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 08:55   #2613
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Miałam, miałam. Zrobiłam wszystko tak jak tam napisali, ale myslalam, ze macie jakies supertajne rady dzieki którym szybciej dostane paczke czy cos dowiedziałam sie, ze mozna im tez przefaksowac, no ale wysłałam poczta. Nie wysyłałam ksera dowodu, bo było napisane, ze moge wyslac nr, serię, pesel itp. i cos tam jeszcze lub ksero, wiec wysłałam tylko te namiary, bo wlasciwie to moj TZ wysyłał z innego miasta i nie miałam jak mu dac ksera
Pewnie nie mam co liczyc na to, ze dostane ja przed swietami?

To moj 3 rejestrowany kit za 50$ z EDMu i niestety pierwszy vat
Edit:
Aga, a jak Twoje paczki? Doczekałaś się wreszcie?
hej,

skoro napisali ze wystarczy podać serie iitp z dowodu to ok. Bo wiem że wszyscy do tego UC musieli wysyłac zawsze ksero dowodu.

ja nadal czekam na paczkę wysłaną 27 lutego i na paczkę z nagrodami. Wczoraj napisałam do EDM, są skłonni dać kupon ale bez kosztów wysyłki czyli byłabym stratna na prawie 20$. Na razie czekam. Przejdę się na pocztę bo mam nr przesyłki.
Co do tej paczki za filmik video, mam napisac jeszcze raz co wybrałam.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 10:21   #2614
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Cathy- Dziękuję za pozytywne nastawienie Problem jest taki, że ja siebie nie akceptuję a TŻ też raczej woli mnie bez zwałów tłuszczu
Zależy jaki mam dzień- czasami mam ochotę zostać pod kołdrą a czasami myślę, że jest ok
Śmieszne jest to, że mam zawsze 1 parę spodni aż się nie rozwali. Dopiero wtedy szukam nowych i znowu noszę aż się nie rozerwą albo coś w tym stylu
Na pewno chcę schudnąć bo już nie o sam wygląd chodzi ale zdrowie. Po prostu za ciężko mi a niestety mam spore problemy z kolanami.

Avalonko- pięknie dziękuję! Jutro dam koniecznie znać Ginko jest dobry i to on wysłał mnie na badania i oczywiście powiedział, że on mi pomoże z PCOS i innymi sprawami a jeżeli tarczyca to do endokrynologa mam iść. Facet na prawdę się zna, potrafi doradzić co gdzie jak itp

Edit:
Ja skończę 21lat w tym roku i ciąża mam nadzieję jeszcze przede mną a tyle przytyłam
Czasem właśnie z powodów hormonalnych po 20 zaczyna się tycie. mam nadzieję, że będzie dobrze i wrócisz do normy
ja również mam doświadczenie z warszawskimi dobrymi i zlymi dietetykami, na dobrego endo trafiłam za 2m rzem, więc jakby co, to pytaj-dam namiary.

ja w ciąży 15kg przytyłam w ciągu 2mcy zgubiłam 10kg i zaczęłam tyć waga dochodziła nawet do 80kg! skierowania na badania prawie wymusiłam na lekarzu, bo przecież jestem po ciąży, to normalne, że edna kobieta chudnie, inna nie. okazało się, że tarczyca mi wariuje, unormowała się dopiero 2 mce po zaprzestaniu karmienia (z tym też przeżyłam horror). Wcale nie akceptowałam siebie w tych 70kilku kg, a lekarze tłumaczący, że do formy po ciąży wraca się zcasem latami, doprowadzali mnie do frustracji. teraz jak sobie myślę o tym wszystkim, to dochodzę do wniosku, że miałam niezłą depresję, bo naprawdę nachodziły mnie różne myśli i wyłam w samotności. najbardziej mnie martwi, że tyle trąbi się o depresji poporodowej, a żaden z lekarzy nie zainteresował się problemem od tej strony. później dziwią się, kiedy słyszą o jakiejś tragedii.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 10:49   #2615
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Pierwsza ciaza 17,5 kg do wagi wrocilam po pol roku ale dziwne to bylo bo stalo i stalo i nagle w ciagu miesiaca zlecialo 5 kg a w tym czasie czesto mialam zawroty glowy, bylo mi zino, slabo, pocilam sie. Po tym miesiacu wszystko wrocilo do normy i niedlugo potem druga ciaza 23 kg przy samym porodzie zeszlo mi 10,5 kg a potem dieta, treningi i zostalo mi 2 kg do wagi przedciazowej kiedy dostalam od hormonow 5kg w ciagu miesiaca w nagrode za wytrwalosc. Potem znowu walka, udalo mi sie z wielkim trudem zbic 3,5 kg i znowu dostalam 5 kg tym razem juz w 3 tygodnie To bylo na miesiac przed pierwsza mnesiaczka po porodzie. Potem waga dala sie juz kontrolowac ale zaczely sie problemy innego rodzaju - pirwsza miesiaczka 11 dni, 6 dni przerwy nastepna 20 dni, 3 dni przerwy (w tym czasie bylam juz u lekarza i dostalam hormony) i zaczela sie nastepna ale zaczelam brac pigulki i juz bylo w miare ok.
Teraz znowu hormony mi swiruja, znowu tyje i pryszcze wychodza nie tylko na twarzy ale tez na szyi, plecach, dekolcie.
Jak bylam w PL rok temu i w sierpniu to badalam tarczyce ale bylo ok wszystko iec to raczej jakies babskie. Niestety tutaj nie mialam robionych badan, mimo ze umowilam sie z lekarzem, ze takie zrobimy
Teraz od miesiaca biore nowe pigulki i chyba (prosze o kciuki) cos zaczyna sie normowac, tylko plakac mi sie chce jak na siebie patrze juz tak fajnie wygladalam a teraz znowu mam ponton na brzuchu i gebe jak gruszka

No to sie wygadalam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 11:29   #2616
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

ja to dopoki nie spojrze na siebie w calosci w lustrze, to nawet moge ze soba zyc w jako takiej zgodzie... jednak jak spojrze w lustro to zaraz mi sie humor pogarsza... ale wierze gleboko ze dam rade. najbardziej drazni mnie ten brzuchol po ciazy... i ramiona. tylek i uda sie poprawiaja, skora sie ujedrnia, cialo wyglada lepiej. ale doluje mnie mysl o tym ze bede miala te wielkie paskudne rozstepy..
zawsze bylam jak patyk wiec w ciazy moje cialo przezylo istny horror. na poczatku po porodzie strasznie trudno bylo mi zaakceptowac swoj wyglad.
teraz jest z tym lepiej ale nie lubie siebie, i dlatego musze schudnac zeby czuc sie ze soba lepiej.

ale na 14 ide do fryzjera to se poprawie humor

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-04-08 o 11:32
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 11:33   #2617
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Ja z wagą mam średni problem tzn. stopniowo mi przybywa z wiekiem i spaść nie chce . Ale za to przez wiele lat po dość ciężkiej operacji (kobiecej - długo by pisać) miałam problemy z plamieniami i cerą + nerwica. Potem przez wiele lat brałam Diane-35. No i 3 lata temu postanowiłam to g*no odstawić no i się zaczęło. Cera masakra - podobnie jak u Rzabby bolące góle nawet na szyi i plecach, nawrót bezsenności i plamienia. Na badaniach wycinków różnego rodzaju byłam w szpitalu ze 3 razy, ale wszystko zawsze wychodziło dobrze. Tarczyca - lekka niedoczynność, ale nic groźnego. A ja się męczyłam. Dostawałam też przez jakiś czas czysty progesteron, ale nic nie pomagało. Aż trafiłam do dobrego ginko-endo, a ten skierował mnie na badania prolaktyny + obciążenie metoclopramidem. Okazało się, że mam hiperprolaktynemię czynnościową (brzmi groźnie, ale nie jest aż tak źle - tylko utrudnia życie). Od 1,5 roku jestem na Dostinexie, cera jest w baaardzo dobrej kondycji, bezsenność zniknęła, nawet PMS zdecydowanie słabszy. I włosy mi przestały wypadać i zrobiły się gęstsze. I jakaś spokojniejsza się zrobiłam, a zawsze byłam raczej nerwowa Oprócz tego od 0,5 roku spirala hormonalna i wreszcie po 11 latach spokój z plamieniami. Miesiączki regularne i normalne więc i wyniki krwi wreszcie lepsze. Myślę, że to wszystko razem po prostu porządnie działa. A spirala ma taką ilość hormonów, że właściwie tylko miejscowo działa więc nie muszę się martwić, że znowu się czymś faszeruję.
Każda z nas ma chyba jakąś swoją historię.
No i ja też się wygadałam
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-04-08 o 11:35
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 11:49   #2618
86Paula
Zakorzenienie
 
Avatar 86Paula
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 346
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Dominikab to sie ciesze, ze wreszcie masz spokoj
86Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 11:57   #2619
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
Dominikab to sie ciesze, ze wreszcie masz spokoj
86Paula No ja też Nie ma to jednak jak dobry lekarz
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 13:32   #2620
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
hej,

skoro napisali ze wystarczy podać serie iitp z dowodu to ok. Bo wiem że wszyscy do tego UC musieli wysyłac zawsze ksero dowodu.

ja nadal czekam na paczkę wysłaną 27 lutego i na paczkę z nagrodami. Wczoraj napisałam do EDM, są skłonni dać kupon ale bez kosztów wysyłki czyli byłabym stratna na prawie 20$. Na razie czekam. Przejdę się na pocztę bo mam nr przesyłki.
Co do tej paczki za filmik video, mam napisac jeszcze raz co wybrałam.
Wlasnie czytalam, ze wszyscy ksero wysylaja, a ja mialam w nawiasie, ze moge ksero, a wczesniej wypisali te potrzebne informacje.

Aga, co do Twoich paczek to przechodzi ludzkie pojecie...
Nie wiem, moze próbowałas na inny adres zamawiac? Jakiejs cioci, babci, siostry? Przeciez kazdemu sie zdarza, ze nie przychodzi paczka, ale to chyba jakies zarty sa :/
zostaja Ci chyba tylko przesyłki rejestrowane
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 16:06   #2621
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Dziewczyny to dobrze, że już wzystko się powoli u Was normuje
Aż boję się ciąży bo skoro teraz mam takie problemy z cerą, włosami i wagą to nie wiem co będzie później...
Odebrałąm dziś wyniki badań- tarczyca w normie tzn FT3, FT4 oraz TSH. Zapewne będę musiała walczyć z dietetykiem wspólnie także MamoNiny na pewno się przyda kontakt
Byłam u fryzjera Znowu mam prostą grzywkę
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-08, 16:09   #2622
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Czyli większość z nas ma historie pociążowe a mnie wszyscy zapewniali, że będzie wszystko, pięknie, szybko wychudnę karmiąc piersią itd. okazuje się, że takie szczęściary są nieliczne
Listonosz mi dziś powiedział, że wiosna mi służy.. cera mi się tak wygładziła.. a to nie wiosna, tylko lysanel, filtr i podkład mineralny!
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 16:12   #2623
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Wlasnie czytalam, ze wszyscy ksero wysylaja, a ja mialam w nawiasie, ze moge ksero, a wczesniej wypisali te potrzebne informacje.

Aga, co do Twoich paczek to przechodzi ludzkie pojecie...
Nie wiem, moze próbowałas na inny adres zamawiac? Jakiejs cioci, babci, siostry? Przeciez kazdemu sie zdarza, ze nie przychodzi paczka, ale to chyba jakies zarty sa :/
zostaja Ci chyba tylko przesyłki rejestrowane
no własnie nie mam pojęcia... z Buffd błyskawicznie, z Truskawki paczki idą tydzień a z EDM, CC dłuuugo
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 16:24   #2624
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Dziewczyny, ponieważ jestem konsultantką (chyba już niedługo, bo wsiąkłam w Wizaż, BU i inne mazidła), co myślicie o nowym pudrze pseudomineralnym Oriflame? Wiem, że mineralne nie zawierają talku, a ten ma na 1 miejscu, ale poza tym jakiś skąpy ten skład-co to w ogóle jest?Bo obawiam się,że kolejne g... Skład: Talc, Mica, Magneisum Carbonate, Nylon-12, Amethyst Powder. Czy tym można się malować bez obawy?Jak poczytałam Wizaż, to stwierdziłam,że tylko wodę z mózgu ludziom robią, bo ich kosemtyki z naturą to nie mają NIC wspólnego!!!Jak można wciskać ludziom taki kit?!Ale teraz mam Wizaż i Wizażanki i od kitów trzymam się z dala
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 17:15   #2625
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ponieważ jestem konsultantką (chyba już niedługo, bo wsiąkłam w Wizaż, BU i inne mazidła), co myślicie o nowym pudrze pseudomineralnym Oriflame? Wiem, że mineralne nie zawierają talku, a ten ma na 1 miejscu, ale poza tym jakiś skąpy ten skład-co to w ogóle jest?Bo obawiam się,że kolejne g... Skład: Talc, Mica, Magneisum Carbonate, Nylon-12, Amethyst Powder. Czy tym można się malować bez obawy?Jak poczytałam Wizaż, to stwierdziłam,że tylko wodę z mózgu ludziom robią, bo ich kosemtyki z naturą to nie mają NIC wspólnego!!!Jak można wciskać ludziom taki kit?!Ale teraz mam Wizaż i Wizażanki i od kitów trzymam się z dala
Skład zadziwiająco nietypowy, nawet jak na podkład paramineralny, ale aż dziw, że zdecydowali się na taką prostotę. Jedyny standardowy składnik to mika. Talk - wiadomo - klasyczny wypełniacz wszelkich pudrów tradycyjnych, skazany na banicję przez marki mineralne. Brak podstawowych mineralnych komponentów odpowiedzialnych za krycie - TiO2 i ZnO. Węglan magnezu (Magnesium Carbonate) widziałam w jednym tylko podkładzie - Fusion of Color; puder ametystowy - tylko w podkładzie IsaDory. Nylon-12 - typowy składnik fluidów. Zastanawiam się, na ile ten puder będzie kryjący.

Skład nie jest pełny - brakuje pigmentów kolorowych. Skąd go przepisałaś?
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 20:42   #2626
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Skład zadziwiająco nietypowy, nawet jak na podkład paramineralny, ale aż dziw, że zdecydowali się na taką prostotę. Jedyny standardowy składnik to mika. Talk - wiadomo - klasyczny wypełniacz wszelkich pudrów tradycyjnych, skazany na banicję przez marki mineralne. Brak podstawowych mineralnych komponentów odpowiedzialnych za krycie - TiO2 i ZnO. Węglan magnezu (Magnesium Carbonate) widziałam w jednym tylko podkładzie - Fusion of Color; puder ametystowy - tylko w podkładzie IsaDory. Nylon-12 - typowy składnik fluidów. Zastanawiam się, na ile ten puder będzie kryjący.

Skład nie jest pełny - brakuje pigmentów kolorowych. Skąd go przepisałaś?
Wzięłam z KWC ostatnio zgłoszone produkty. I toto kosztuje w promocji prawie 50zł-skandal!!!Miałam puder Isa Dory i był kiepski, nie krył, twarz się świeciła, a kosztował 80zł.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 23:49   #2627
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Wzięłam z KWC ostatnio zgłoszone produkty. I toto kosztuje w promocji prawie 50zł-skandal!!!Miałam puder Isa Dory i był kiepski, nie krył, twarz się świeciła, a kosztował 80zł.
Już znalazłam. To jest puder sypki a nie podkład (dlatego obywa się bez tlenków). Składnikiem kryjącym jest w nim węglan wapnia (przy okazji pochłania wilgoć i tłuszcz), ale nie ma co oczekiwać krycia na miarę porządnego podkładu. Opakowanie jest pewnie warte więcej niż zawartość. Ja bym za niego grosza złamanego nie dała.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 00:18   #2628
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja z wagą mam średni problem tzn. stopniowo mi przybywa z wiekiem i spaść nie chce . Ale za to przez wiele lat po dość ciężkiej operacji (kobiecej - długo by pisać) miałam problemy z plamieniami i cerą + nerwica. Potem przez wiele lat brałam Diane-35. No i 3 lata temu postanowiłam to g*no odstawić no i się zaczęło. Cera masakra - podobnie jak u Rzabby bolące góle nawet na szyi i plecach, nawrót bezsenności i plamienia. Na badaniach wycinków różnego rodzaju byłam w szpitalu ze 3 razy, ale wszystko zawsze wychodziło dobrze. Tarczyca - lekka niedoczynność, ale nic groźnego. A ja się męczyłam. Dostawałam też przez jakiś czas czysty progesteron, ale nic nie pomagało. Aż trafiłam do dobrego ginko-endo, a ten skierował mnie na badania prolaktyny + obciążenie metoclopramidem. Okazało się, że mam hiperprolaktynemię czynnościową (brzmi groźnie, ale nie jest aż tak źle - tylko utrudnia życie). Od 1,5 roku jestem na Dostinexie, cera jest w baaardzo dobrej kondycji, bezsenność zniknęła, nawet PMS zdecydowanie słabszy. I włosy mi przestały wypadać i zrobiły się gęstsze. I jakaś spokojniejsza się zrobiłam, a zawsze byłam raczej nerwowa Oprócz tego od 0,5 roku spirala hormonalna i wreszcie po 11 latach spokój z plamieniami. Miesiączki regularne i normalne więc i wyniki krwi wreszcie lepsze. Myślę, że to wszystko razem po prostu porządnie działa. A spirala ma taką ilość hormonów, że właściwie tylko miejscowo działa więc nie muszę się martwić, że znowu się czymś faszeruję.
Każda z nas ma chyba jakąś swoją historię.
No i ja też się wygadałam
Ja jeszcze karmie dos intensywnie (i akurat jestem z tych co im prolaktyna utrudnia chudniecie) wiec pewnie unormuje sie jak skoncze a mam zamiar jeszcze troche pokarmic, dlatego tez pewnie za duzo nie mozna zdzialac i lekarz nie widzi specjalnej potrzeby robienia badan, a pigulki biore po to, zeby sie nie wykrwawic (wystarczyla troche ponad dwutygodniowa przerwa miedzy jednymi a drugimi a juz mialam 5 plamien w cyklu )
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 08:48   #2629
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Ja jeszcze karmie dos intensywnie (i akurat jestem z tych co im prolaktyna utrudnia chudniecie) wiec pewnie unormuje sie jak skoncze a mam zamiar jeszcze troche pokarmic, dlatego tez pewnie za duzo nie mozna zdzialac i lekarz nie widzi specjalnej potrzeby robienia badan, a pigulki biore po to, zeby sie nie wykrwawic (wystarczyla troche ponad dwutygodniowa przerwa miedzy jednymi a drugimi a juz mialam 5 plamien w cyklu )
Dobrze, że przynajmniej wiesz mniej więcej w czym problem. Nieraz najtrudniej o dobrą diagnozę.
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 09:21   #2630
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Ja jeszcze karmie dos intensywnie (i akurat jestem z tych co im prolaktyna utrudnia chudniecie) wiec pewnie unormuje sie jak skoncze a mam zamiar jeszcze troche pokarmic, dlatego tez pewnie za duzo nie mozna zdzialac i lekarz nie widzi specjalnej potrzeby robienia badan, a pigulki biore po to, zeby sie nie wykrwawic (wystarczyla troche ponad dwutygodniowa przerwa miedzy jednymi a drugimi a juz mialam 5 plamien w cyklu )
zazdroszczę tego karmienia moja córa przestała chcieć pić z piersi jak skończyła 3mce.od początku były problemy, ale jak zaczęły się obroty z brzucha na plecy i odwrotnie, to ani sns, ani doradcy laktacyjni nie pomogli. Mleka miałam full, odciągałam koszmarne ilości, ze względu na tarczycę i histerie córki na sam dźwięk medeli, musiałam przestać odciągać. ciągle przeżywam to jak jakąś porażkę. teraz córa ma prawie 11mcy i od Bożego Narodzenia jest na Nan Active-pije z kubeczka a ja też dopiero po zakończeniu laktacji zaczęłąm chudnąć już 11kg, więc u Ciebie też poleci dobrze, że nie masz kłopotów ze zdrowiem
jak próbowałam zrzucić coś w trakcie karmienia, to spadał mi 1kg a wracały 2 lepiej przeczekać
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 09:31   #2631
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
zazdroszczę tego karmienia moja córa przestała chcieć pić z piersi jak skończyła 3mce.od początku były problemy, ale jak zaczęły się obroty z brzucha na plecy i odwrotnie, to ani sns, ani doradcy laktacyjni nie pomogli. Mleka miałam full, odciągałam koszmarne ilości, ze względu na tarczycę i histerie córki na sam dźwięk medeli, musiałam przestać odciągać. ciągle przeżywam to jak jakąś porażkę. teraz córa ma prawie 11mcy i od Bożego Narodzenia jest na Nan Active-pije z kubeczka a ja też dopiero po zakończeniu laktacji zaczęłąm chudnąć już 11kg, więc u Ciebie też poleci dobrze, że nie masz kłopotów ze zdrowiem
jak próbowałam zrzucić coś w trakcie karmienia, to spadał mi 1kg a wracały 2 lepiej przeczekać
no coś Ty , karmiłaś przecież, jeśli maleństwo już nie chciało to widocznie miało jakiś ważny powód
ale zdolna jest bestyjka
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 10:28   #2632
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
zazdroszczę tego karmienia moja córa przestała chcieć pić z piersi jak skończyła 3mce.od początku były problemy, ale jak zaczęły się obroty z brzucha na plecy i odwrotnie, to ani sns, ani doradcy laktacyjni nie pomogli. Mleka miałam full, odciągałam koszmarne ilości, ze względu na tarczycę i histerie córki na sam dźwięk medeli, musiałam przestać odciągać. ciągle przeżywam to jak jakąś porażkę. teraz córa ma prawie 11mcy i od Bożego Narodzenia jest na Nan Active-pije z kubeczka a ja też dopiero po zakończeniu laktacji zaczęłąm chudnąć już 11kg, więc u Ciebie też poleci dobrze, że nie masz kłopotów ze zdrowiem
jak próbowałam zrzucić coś w trakcie karmienia, to spadał mi 1kg a wracały 2 lepiej przeczekać
wyobrazam sobie co przezywalas
Ja chcialam karmic troche powyzej roku ale okazalo sie ze obie maja alergie na mleko krowie wiec Helene ciagnelam do 3 urodzin i z Misia mam zamiar zrobic tak samo, przynajmniej tyle moge dla nich zrobic No i jak sie okazalo najpierw ze starsza jest alergiczka to zaczelam czytac duzo na temat karmienia, zeby potem w razie czego wiedziec jak walczyc o laktacje i karmienie.
Co do chudniecia to udalo mi sie z wagi ciazowej 91,5 kg dojsc w grudniu do 63,8 a teraz znowu stoje w okolicach wagi przedciazowej czyli ok 68 no ale waga waga, wygladam jak wieloryb - biodra 95 cm (czyli nieduzo) a ''talia'' 85 cm
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2009-04-09 o 10:29
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 11:06   #2633
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Ilona my na nią pieszczotliwie troglodytka mówimy ostatnio nakryliśmy ją na samodzielnym chodzeniu jak jest sama w pokoju, to potrafi przejść kilka kroczków, kiedy któreś z nas wchodzi do pomieszczenia, natychmiast robi się z niej raczek
Rzabba, współczuję alergii mój mąż uczulony i azs ma robią mu się rany na sutkach, a sterydy pomagają na krótko.. Nina jak na razie zdrowa.
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 11:09   #2634
pati23
Raczkowanie
 
Avatar pati23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 375
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Dziewczyny ja przez ten brak promocji mam załamkę Jasne proszki na wykończeniu, reszta za ciemna. Chyba będę musiała wrócić niedługo do essence, który jeszcze mam, ale jest trochę za ciemny i za żólty no i poza tym to nie EDM...
Moje zamówionko od ponad 3 tygodni czeka na promocję (sensowną) a tu cały czas Nawet nie chcę myśleć ile czasu potem to zamówienie będzie do mnie szło Kilkanaście razy dziennie sprawdzam stronkę EDM i chyba dostanę kota No. Musiałam to z siebie wyrzucić...
pati23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 11:11   #2635
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Ilona my na nią pieszczotliwie troglodytka mówimy ostatnio nakryliśmy ją na samodzielnym chodzeniu jak jest sama w pokoju, to potrafi przejść kilka kroczków, kiedy któreś z nas wchodzi do pomieszczenia, natychmiast robi się z niej raczek
Rzabba, współczuję alergii mój mąż uczulony i azs ma robią mu się rany na sutkach, a sterydy pomagają na krótko.. Nina jak na razie zdrowa.
U mnie obie AZS malz alergia pokarmowa i kontakotowa a ja jeszcze wziewna i astma (te nadprogramowe kilogramy przedciazowe to wlasnie po sterydach) i kiedys AZS ale odpuscilo
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 11:14   #2636
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Rzabba, współczuję alergii mój mąż uczulony i azs ma robią mu się rany na sutkach, a sterydy pomagają na krótko.. Nina jak na razie zdrowa.
A ja przepraszam z góry, bo wiem że to wcale nie śmieszny temat, ale tak mi się jakoś śmiesznie skojarzyło, bo wy tu najpierw o karmieniu piersią, a potem, że mężowi się rany na sutkach robią Ale nie przejmujcie się mną
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 11:27   #2637
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cos sie z dublowalo

Dominka
dobre
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2009-04-09 o 11:28
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 12:11   #2638
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Ilona my na nią pieszczotliwie troglodytka mówimy ostatnio nakryliśmy ją na samodzielnym chodzeniu jak jest sama w pokoju, to potrafi przejść kilka kroczków, kiedy któreś z nas wchodzi do pomieszczenia, natychmiast robi się z niej raczek

Rzabba, współczuję alergii mój mąż uczulony i azs ma robią mu się rany na sutkach, a sterydy pomagają na krótko.. Nina jak na razie zdrowa.
ale tak abstrahując, to z nas niezła zbieraninka tutaj jest
moje na szczęście alergii po mamusi nie odziedziczyły, odpukać
za to mamusi się pogorszyło, a jak zaszłam w pierwszą ciążę, to miałam taki spokój... i liczyłam, że już tak zostanie
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 13:32   #2639
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

A ja sobie myślę, że my kobiety to jednak łatwo w życiu nie mamy. Hormony w naszym życiu odgrywają niesamowicie dużą rolę, a niewielkie nawet wahania potrafią nam całkiem życie do góry nogami odwrócić, nie mówiąc już o przewrocie dla organizmu jakim jest ciąża. Ale wystarczą nawet comiesięczne zmiany żeby utrudnić codzienne obowiązki. Niesprawiedliwe to. O, teraz sobie ulżyłam
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 13:42   #2640
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Dominikab ehheehe dobre skojarzenie (przepraszam Ilonko )
Rzabba, to same upierdliwe choróbska
Starsznie kiepsko dziś mi net chodzi, ledwo zrobiłam zamówienie z lumiere..
Dobra, pora kończyć herbatkę z pokrzywy i dać się wyprowadzić na spacer
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3

Edytowane przez mamaNiny
Czas edycji: 2009-04-09 o 16:04 Powód: poprawka ;)
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.