Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-17, 19:36   #2461
bordowa
Wtajemniczenie
 
Avatar bordowa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 936
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez lollipop.ania Pokaż wiadomość
zazdroszczę, ja tak nie potrafię wyjść bez podkładu może gdyby moja cera jakoś wyglądała, ale ostatnio się buntuje, przedwczoraj "przemyłam" twarz wacikiem nasączonym oliwą z oliwek a wczoraj olejem ze słodkich migdałów i dziś mi schodzi skóra z nosa
Jedno z czym się nie rozstaje to puder, bo strasznie świeci mi się czoło. Ale czasem nawet tuszu nie nałożę, tylko zmatowię buzię pudrem i wychodzę
__________________
"Pamiętaj: wszystko Ci wolno - ale nie wszystko warto."
bordowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-17, 19:47   #2462
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

lollipop.ania ech... mam ten sam problem z podkładami ily lolo - mam kilka próbek, ale tak średnio na jeża są.... jednak Pixie odcieniem lepiej leży mi (uzywam tinkerbell'a)... a chciałam poszukać czegoś innego też, popróbowac innych minerałków

bordowa zazdroszczę, ja bez podkładu to nie wychodzę.... chyba że ze śmieciami
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 02:32   #2463
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

no ja mam to samo, bez podkladu to nawet ze smieciami strach sie ruszyc!

jak to sie dokladnie pisze? "pixi" czy "pixie"? bo znalazlam stronke ale "pixi" i ceny sa straszne!!!

Edytowane przez chemist
Czas edycji: 2012-04-18 o 02:42
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 07:33   #2464
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

chemist pixie cosmetics się pisze (na allegro są, użytkownik aigean o ile pamięć mnie nie myli z rana)
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 07:35   #2465
Symetria
Rozeznanie
 
Avatar Symetria
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 717
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

używałyście szamponu brzozowego?
Czytałam, że "podobno" dobrze zmywa dobrze farbę,ale zastanawiam sie czy moj jasny braz nie zrobi sie rudy po tym? Narazie myje zwykłymi szamponami i schodzi powoli docelowo zmierzam do ciemnego blondu ciekawe kiedy sie wymyje..

Dodam zdjęcia

1. zdj po farbowaniu w lutym miał byc ciemny blond wyszedł oczywiscie bardzo ciemny brąz
kolejne zdj to teraz po dwóch miesiącach przy myciu co 2-3dni
odrost mierzony linijką ma 3cm a na ost zdjęciu wygląda na jakies 0.5cm

Nie moge sie doczekać az sie wymyje i odrośnie wszystko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg po 1 farbowaniu.jpg (12,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po 35 myciach w słońcu.jpg (11,5 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po 35 myciach w słoncu.jpg (22,3 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 201204163796.jpg (14,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 201204183869.jpg (16,2 KB, 34 załadowań)

Edytowane przez Symetria
Czas edycji: 2012-04-18 o 08:00
Symetria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 08:15   #2466
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Nie bardzo wierzę w to, że rośliny moga zmyć farbę

Co d podkładów, to nie używam i prawie nigdy nie używałam, bo wszystkie są dla mnie zbyt tłuste. Używam tylko pudru, choć i tak parę pary w ciągu dnia muszę poprawiać makijaż, bo czoło mi się świeci

właśnie z olejkiem kokosowym siedzę
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 09:47   #2467
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Heh, ja praktycznie nic nie używam - puder czasami jak mi się przypomni, podkładu nigdy, tusz od święta, cieni nawet nie mam, czasem róż do policzków Przez to ludzie czasami myślą, że jestem niepełnoletnia, mimo, że mam 24 lata :P Ostatnio jedna kobitka stwierdziła, że myślała, że ja mam 14-15 lat i sprawdzała mnie na fb Z jednej strony fajnie, a z drugiej głupia sytuacja

A zmieniając temat to podcięłam sobie trochę grzywkę i już mam całą swoją praktycznie tylko boku jeszcze nie, ale i tak nieźle
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 10:11   #2468
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ja na co dzień maluję rzęsy (jeśli gdzieś idę) i używam pudru, to tyle, no czasem kreseczka malutka, żeby oko powiększyć, wiele na sobie wypróbowałam, żeby sprawdzić, co mi pasuje a co nie wiem, że nie zawsze czarna kreska pomniejsza oczy, wiem, że nie zawsze jasne cienie powiększają. ogólnie mam dużo niedoskonałości w swojej twarzy, ale umiem to zamaskować. bez makijażu czuję się hmmmm przeciętnie, czasem brzydko. ale to chyba zależy od nastroju, od tego, czy jest się wyspanym, zmęczonym, najedzonym itp

Kicia - gratuluję podcięcia grzywki! tez mnie kusi, bo na niej mam najwięcej farbowanych
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 10:17   #2469
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Farmetka Pokaż wiadomość
Bardzo fajne linki, szczegolnie podoba mi sie filnik, bo znam autorke z projektu Stuff, wiecej informacji tutaj: http://www.storyofstuff.org/

Dziewczyny, jeszcze takie pytanie co do tych mineralow zamawianych przez internet: skad wiecie, jakie odcienie do Was pasuja? Przeciez zanim ja dobiore sobie TEN odcien to musze wyprobowac kilka, zeby wybrac cos w miare trafionego a i nawet wtedy nie mam gwarancji, ze cokolwiek z danej palety mi przypasuje. Czy oni maja jakies probki? Nie wyobrazam sobie zamawiac kosmetykow kolorowych w ciemno (szczegolnie za ta cene!) , jak Wy to robicie?
__________________


Be the change you want to see in the world!

Edytowane przez Konwalia11
Czas edycji: 2012-04-18 o 10:19
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 10:33   #2470
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

konwalia ja zawsze próbki zamawiam, czy to na allegro jak są czy gdzieś w jakimś sklepie internetowym, ale też nie wyobrazam sobie kupować w ciemno podkladu
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 11:48   #2471
Farmetka
Raczkowanie
 
Avatar Farmetka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: PLland
Wiadomości: 466
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Bardzo fajne linki, szczegolnie podoba mi sie filnik, bo znam autorke z projektu Stuff, wiecej informacji tutaj: http://www.storyofstuff.org/

Dziewczyny, jeszcze takie pytanie co do tych mineralow zamawianych przez internet: skad wiecie, jakie odcienie do Was pasuja? Przeciez zanim ja dobiore sobie TEN odcien to musze wyprobowac kilka, zeby wybrac cos w miare trafionego a i nawet wtedy nie mam gwarancji, ze cokolwiek z danej palety mi przypasuje. Czy oni maja jakies probki? Nie wyobrazam sobie zamawiac kosmetykow kolorowych w ciemno (szczegolnie za ta cene!) , jak Wy to robicie?
dzięki za link
Farmetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 12:47   #2472
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Bardzo fajne linki, szczegolnie podoba mi sie filnik, bo znam autorke z projektu Stuff, wiecej informacji tutaj: http://www.storyofstuff.org/

Dziewczyny, jeszcze takie pytanie co do tych mineralow zamawianych przez internet: skad wiecie, jakie odcienie do Was pasuja? Przeciez zanim ja dobiore sobie TEN odcien to musze wyprobowac kilka, zeby wybrac cos w miare trafionego a i nawet wtedy nie mam gwarancji, ze cokolwiek z danej palety mi przypasuje. Czy oni maja jakies probki? Nie wyobrazam sobie zamawiac kosmetykow kolorowych w ciemno (szczegolnie za ta cene!) , jak Wy to robicie?
ja zawsze w ciemno zamawialam i powiem Ci ze trfialam z odcieniem. wiem w jakie kolory mam celowac i jaki odcien i poki co udaje mi sie to.

---------- Dopisano o 12:47 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Symetria Pokaż wiadomość
używałyście szamponu brzozowego?
Czytałam, że "podobno" dobrze zmywa dobrze farbę,ale zastanawiam sie czy moj jasny braz nie zrobi sie rudy po tym? Narazie myje zwykłymi szamponami i schodzi powoli docelowo zmierzam do ciemnego blondu ciekawe kiedy sie wymyje..

Dodam zdjęcia

1. zdj po farbowaniu w lutym miał byc ciemny blond wyszedł oczywiscie bardzo ciemny brąz
kolejne zdj to teraz po dwóch miesiącach przy myciu co 2-3dni
odrost mierzony linijką ma 3cm a na ost zdjęciu wygląda na jakies 0.5cm

Nie moge sie doczekać az sie wymyje i odrośnie wszystko
z tego co wiem to podobno fructis wymywa farbe. co do brzozowego to nie wiem.
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 13:00   #2473
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Symetria Pokaż wiadomość
używałyście szamponu brzozowego?
Czytałam, że "podobno" dobrze zmywa dobrze farbę,ale zastanawiam sie czy moj jasny braz nie zrobi sie rudy po tym? Narazie myje zwykłymi szamponami i schodzi powoli docelowo zmierzam do ciemnego blondu ciekawe kiedy sie wymyje..

Dodam zdjęcia

1. zdj po farbowaniu w lutym miał byc ciemny blond wyszedł oczywiscie bardzo ciemny brąz
kolejne zdj to teraz po dwóch miesiącach przy myciu co 2-3dni
odrost mierzony linijką ma 3cm a na ost zdjęciu wygląda na jakies 0.5cm

Nie moge sie doczekać az sie wymyje i odrośnie wszystko
Patrząc na Twoje zdjęcia podejrzewam, że już Ci się do końca nigdy nie wymyje. Włosy będą musiały odrosnąć, bo zaczyna wpadać lekko w rudość ten Twój kolor (no nie dosłownie, ale naturalnego koloru już nie przypomina) -u mnie jest podobnie. Szczególnie widać to w miejscu, gdzie fryzjerka położyła mi kolor na odrost -3 miesiące minęły, a kolor tam tylko zrudział i nic więcej. Więc z tym celowym wymywaniem uważaj, bo możesz sobie zrobić miedziany kolor
A woda brzozowa słyszałam, że przyciemnia, o wymywaniu farby nie mam pojęcia.
A tak poza tym to nie ma u Ciebie mega drażniącej różnicy -jest dobrze Aha -pewna jesteś, że dobrze zmierzyłaś? Bo moim zdaniem to też nie wygląda na 3 cm mam cm więcej, więc mam porównanie hihi
Wytrwałości kochana
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 13:17   #2474
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Moje włosy 3 miesiące po ścięciu, nie mierzyłam, jestem w rozpaczy (ale nie z powodu włosów). Na kolor nie zwracajcie uwagi, jest przekłamany dla porównania - ostatnie zdjęcie - kolor w słońcu, bez flesza, ale robiony kilka tygodni wcześniej...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg scie3m1.jpg (59,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg scie3m2.jpg (44,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg scie3m.jpg (25,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg scie3m4.jpg (29,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7miesiect.jpg (38,9 KB, 30 załadowań)
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:11   #2475
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Moje włosy 3 miesiące po ścięciu, nie mierzyłam, jestem w rozpaczy (ale nie z powodu włosów). Na kolor nie zwracajcie uwagi, jest przekłamany dla porównania - ostatnie zdjęcie - kolor w słońcu, bez flesza, ale robiony kilka tygodni wcześniej...
Troszkę żyją swoim życiem ale jest ok Stylizujesz je jakoś? Na tych zdjęciach wygląają jakby Ci się kolor ocieplał hihi. Fajnie, że masz prawie z głowy... Tylko teraz weź to zapuść
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 14:29   #2476
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Troszkę żyją swoim życiem ale jest ok Stylizujesz je jakoś? Na tych zdjęciach wygląają jakby Ci się kolor ocieplał hihi. Fajnie, że masz prawie z głowy... Tylko teraz weź to zapuść
z lampą zawsze wychodzą ciemniejsze i cieplejsze a żyją swoim zyciem, tak, bo ich nie stylizuję, tutaj akurat po wysuszeniu suszarką, bo jesli nie, to będą przylizane i tłuste tuż po umyciu

zapuszczam, tak, tak
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 15:17   #2477
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Moje włosy 3 miesiące po ścięciu, nie mierzyłam, jestem w rozpaczy (ale nie z powodu włosów). Na kolor nie zwracajcie uwagi, jest przekłamany dla porównania - ostatnie zdjęcie - kolor w słońcu, bez flesza, ale robiony kilka tygodni wcześniej...
nie myslalas ze zetniesz te czarne pozostalosci? i jakos fryzurce nadac ksztalt? generalnie kolor bardzo ladny
a jak suszysz to ukladaj na gruba szczotke, zobaczysz jak to zmieni twoja fryzurke

Edytowane przez chemist
Czas edycji: 2012-04-18 o 15:18
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 15:59   #2478
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
nie myslalas ze zetniesz te czarne pozostalosci? i jakos fryzurce nadac ksztalt? generalnie kolor bardzo ladny
a jak suszysz to ukladaj na gruba szczotke, zobaczysz jak to zmieni twoja fryzurke
nie mogę ściąć, bo będe musiała zrobic nową formę fryzury, z mega krótką grzywką. a lubię taki nieład. niech sobie rosną. kolor byłby fajny, gdyby był prawdziwy
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 16:04   #2479
Symetria
Rozeznanie
 
Avatar Symetria
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 717
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

kat: o kurde, to mnie przerazilas tym miedzianym ale fryzierka mi ostatnio mowila ze to sie bedzie jeszcze wyplukiwać... a ja codziennie zaczelam myć z nadzieja ze zejdzie jeszcze bardziej....
Symetria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 16:05   #2480
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
nie mogę ściąć, bo będe musiała zrobic nową formę fryzury, z mega krótką grzywką. a lubię taki nieład. niech sobie rosną. kolor byłby fajny, gdyby był prawdziwy
ile juz nie malujesz? bo dosc dlugie sa.......
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 16:08   #2481
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

chemist dobrze prawi

Ponudzę Was jeszcze trochę moimi odrostami. Dziś znów dobre światło, więc zrobiłam jeszcze kilka zdjęć -i nadziwić się nie mogę jak mi zanikło przejście -tzn. jakoś tak nie bardzo mocno rzuca się odrost w oczy. Refleks mi się zrobił bardzo podobny do naturalnego na farbowańcach. No i jest tak jakoś dobrze (nie zwracajcie uwagi na polarek -robiąc zdjęcia była w wersji bardzo domowej ).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05663.jpg (30,2 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05665.jpg (50,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05668.jpg (48,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05669.jpg (50,5 KB, 15 załadowań)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 16:14   #2482
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Symetria Pokaż wiadomość
kat: o kurde, to mnie przerazilas tym miedzianym ale fryzierka mi ostatnio mowila ze to sie bedzie jeszcze wyplukiwać... a ja codziennie zaczelam myć z nadzieja ze zejdzie jeszcze bardziej....
No niestety farby mają to do siebie, że przez utleniacz rudzieją Ja miałam taki okres, że podczas zmywania nagle kolor zrobił się o chamskim rudym refleksie na szczęście złagodniał ostatnio (czyli ok. po 3 miesiącach). Obserwuj i uważaj przy celowym zmywaniu
A jak chcesz zobaczyć jak mi się kolor wymył to możesz zobaczyć tu: klik!
i podejrzewam, że kolor już się bardziej nie wymyje. Pal licho całą długość -bo miałam rozjaśniane. Ale idąc farbować miałam prawie 2 cm odrostu i na tym właśnie kawałku kolor jest niemal taki sam jak na końcówkach -więc kolor po utlenieniu mi trochę zrudział i się nie wypłukał.
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 16:15   #2483
Symetria
Rozeznanie
 
Avatar Symetria
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 717
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
No niestety farby mają to do siebie, że przez utleniacz rudzieją Ja miałam taki okres, że podczas zmywania nagle kolor zrobił się o chamskim rudym refleksie na szczęście złagodniał ostatnio (czyli ok. po 3 miesiącach). Obserwuj i uważaj przy celowym zmywaniu
A jak chcesz zobaczyć jak mi się kolor wymył to możesz zobaczyć tu: klik!
i podejrzewam, że kolor już się bardziej nie wymyje. Pal licho całą długość -bo miałam rozjaśniane. Ale idąc farbować miałam prawie 2 cm odrostu i na tym właśnie kawałku kolor jest niemal taki sam jak na końcówkach -więc kolor po utlenieniu mi trochę zrudział i się nie wypłukał.
no tak ale ona mi robila bez utleniacza wlasnie, kilka razy jej sie dokladnie pytałam i mowila ze to nie jest farba utleniajaca :O
Symetria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 16:23   #2484
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
chemist dobrze prawi

Ponudzę Was jeszcze trochę moimi odrostami. Dziś znów dobre światło, więc zrobiłam jeszcze kilka zdjęć -i nadziwić się nie mogę jak mi zanikło przejście -tzn. jakoś tak nie bardzo mocno rzuca się odrost w oczy. Refleks mi się zrobił bardzo podobny do naturalnego na farbowańcach. No i jest tak jakoś dobrze (nie zwracajcie uwagi na polarek -robiąc zdjęcia była w wersji bardzo domowej ).
fajnie odrost zlewa ci sie z tymi malowanymi. ja tak jak na samym poczatku widzialam twoje wloski tak i teraz jeszcze bardziej;-)mi sie bardzo podobaja
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 16:26   #2485
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Symetria Pokaż wiadomość
no tak ale ona mi robila bez utleniacza wlasnie, kilka razy jej sie dokladnie pytałam i mowila ze to nie jest farba utleniajaca :O
Hmm... To może też z tym pojawianiem się rudości w sumie nie tylko o utleniacz może chodzić, bo jak teraz myśle to castingi L'Oreala też rudziały a chyba były bez utleniacza... Ale fakt jest taki, że castingi niby do 28 myć są, a mi nigdy żaden nie zszedł do końca -ale z ato włosy robiły mi się rudawe
Złe wspomnienia -dobrze, ze to już za mną

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
fajnie odrost zlewa ci sie z tymi malowanymi. ja tak jak na samym poczatku widzialam twoje wloski tak i teraz jeszcze bardziej;-)mi sie bardzo podobaja
dzięki właśnie tym się chwalę, że się zlewają jak mam kitkę i kogoś pytam czy widać odrost to mi mówią, że nie. A koleżanka jedna pytała czy mam ombre hair jak miałam rozpuszczone włosy więc chyba jeszcze mogę spokojnie w rozpuszczonych chodzić
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 16:39   #2486
chemist
Raczkowanie
 
Avatar chemist
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 257
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

a nie wiecie jak to jest czy henna calkowcie schodzi? bo ostatnio kumpela mnie namawiala; pomaluj bo to ci sie zmyje! - wiecie cos o tym? bo ja nigdy henna nie malowalam

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Hmm... To może też z tym pojawianiem się rudości w sumie nie tylko o utleniacz może chodzić, bo jak teraz myśle to castingi L'Oreala też rudziały a chyba były bez utleniacza... Ale fakt jest taki, że castingi niby do 28 myć są, a mi nigdy żaden nie zszedł do końca -ale z ato włosy robiły mi się rudawe
Złe wspomnienia -dobrze, ze to już za mną

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------



dzięki właśnie tym się chwalę, że się zlewają jak mam kitkę i kogoś pytam czy widać odrost to mi mówią, że nie. A koleżanka jedna pytała czy mam ombre hair jak miałam rozpuszczone włosy więc chyba jeszcze mogę spokojnie w rozpuszczonych chodzić
Ty do tego masz dlugiego tego boba! skoro robisz kitke tak wysoko i taka dluga ktka! super!!!!!!

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Symetria Pokaż wiadomość
no tak ale ona mi robila bez utleniacza wlasnie, kilka razy jej sie dokladnie pytałam i mowila ze to nie jest farba utleniajaca :O
wiesz ja na twoim miejscu to nie przejmowala bym sie tak bardzo, bo jak bedziesz zbyt intensywnie myslala to beda wolno rosly
chemist jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 16:43   #2487
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
a nie wiecie jak to jest czy henna calkowcie schodzi? bo ostatnio kumpela mnie namawiala; pomaluj bo to ci sie zmyje! - wiecie cos o tym? bo ja nigdy henna nie malowalam

---------- Dopisano o 16:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:34 ----------



Ty do tego masz dlugiego tego boba! skoro robisz kitke tak wysoko i taka dluga ktka! super!!!!!!

---------- Dopisano o 16:39 ---------- Poprzedni post napisano o 16:36 ----------



wiesz ja na twoim miejscu to nie przejmowala bym sie tak bardzo, bo jak bedziesz zbyt intensywnie myslala to beda wolno rosly
Nie wiem, ja bloguję i na kilku blogach już widziałam, że tak nie do końca... Odrost może nie jest bardzo widoczny, ale jednak. Tak przynajmniej kojarzę... Poza tym była tu kiedyś dziewczyna -Czarna Orchidea -i ona farbuje henną chyba (na rudo) i teraz od kilku już miesięcy bodajże nie farbuje -a włosy jak były tak są rude

A bo wiesz -ja mam zero cieniowania, górna warstwa jest najdłuższa, a te najniżej mają jakieś 45-6 cm tylko Więc jak zrobię kitkę wysoko -jest długa na tyle, by zasłonić trochę podpięty dół (a jest co podpinać -potrzebuję na to 5-6 wsuwek ) . Jak zrobię kitajkę tuż nad karkiem to jest króciutka Ale ja się dobrze w takiej wysokiej czuję

i znowu mądrze! Ja odkąd przestałam się co chwila gapić na odrosty to jakby szybciej zaczęły rosnąć ale przez pierwszy miesiąc ciągle się gapiłąm -potem przestałam ;-)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-04-18 o 16:45
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 17:04   #2488
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Wow kat123 jaki odroscik-pamietam jak dopiero co zaczynalas U mnie mija 13 mcy bez farby, a zlecialo nawet nie wiem kiedy...tak jak mowicie, gdy nie latam z linijka kolo odrostu mam wrazenie, ze coraz bardziej sie powieksza hehe Chce isc w przyszlym tygodniu podciac koncowki i grzywke u fryzjera, dzieki temu bede miec cala naturalna grzywe

Symetria masz malutka roznice miedzy wloskami, ktorej wiele z nas moze pozazdroscic, wiec nie kombinuj tylko zapuszczaj naturalki
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 17:06   #2489
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Muffka_ Pokaż wiadomość
Wow kat123 jaki odroscik-pamietam jak dopiero co zaczynalas U mnie mija 13 mcy bez farby, a zlecialo nawet nie wiem kiedy...tak jak mowicie, gdy nie latam z linijka kolo odrostu mam wrazenie, ze coraz bardziej sie powieksza hehe Chce isc w przyszlym tygodniu podciac koncowki i grzywke u fryzjera, dzieki temu bede miec cala naturalna grzywe
Minęły 3 miesiące a mi się wydaje jakbym już zaawansowaną zapuszczalską (jakie słowo ) była Gratuluję grzywki
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2012-04-18 o 17:09
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 18:16   #2490
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez chemist Pokaż wiadomość
ile juz nie malujesz? bo dosc dlugie sa.......

7,5 miesięcy
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:21.