Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-19, 19:20   #2281
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Co do MACa pamiętam jak kobieta zrobiła mi łaskę, że dała mi mokrą chusteczkę do wytarcia, serio strasznie głupio się poczułam, będąc w zagranicznych MACach te chusteczki leżały na każdym kroku i były ogólnie dostępne, każdy klient korzystał więc myślałam, że tak można i u nas też tak no ale widocznie "co łaska"
a to nie wiem w którym MACu bo we Wrocku te chusteczki leżą przy stanowiskach do malowania i można się częstować


Zrobiłam napad na MACa: 4 cienie IED, timecheck (konsystencja mi się spodobała, ryzyk fizyk), b2m crosswires, konturówka Soar, kredka Feline i zapas Pro Longwear Conc to chyba wszystkie moje grzechy chciałam więcej konturówek ale ni ma
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-19, 20:00   #2282
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a to nie wiem w którym MACu bo we Wrocku te chusteczki leżą przy stanowiskach do malowania i można się częstować


Zrobiłam napad na MACa: 4 cienie IED, timecheck (konsystencja mi się spodobała, ryzyk fizyk), b2m crosswires, konturówka Soar, kredka Feline i zapas Pro Longwear Conc to chyba wszystkie moje grzechy chciałam więcej konturówek ale ni ma
Jestem ciekawa Twojej opinii o Soar. Swojej jeszcze nie miałam okazji używać

Ja w D. popełniłam niedawno zamówienie na pomadkę Faux. Jeszcze nie przyszła. Jestem ciekawa, czy będzie mi pasować.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 02:28   #2283
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa Twojej opinii o Soar. Swojej jeszcze nie miałam okazji używać

Ja w D. popełniłam niedawno zamówienie na pomadkę Faux. Jeszcze nie przyszła. Jestem ciekawa, czy będzie mi pasować.
Koniecznie daj znać też swego czasu chciałam Faux, ale zazwyczaj wyglądam jak topielec w takich kolorach.

---------- Dopisano o 03:28 ---------- Poprzedni post napisano o 03:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a to nie wiem w którym MACu bo we Wrocku te chusteczki leżą przy stanowiskach do malowania i można się częstować


Zrobiłam napad na MACa: 4 cienie IED, timecheck (konsystencja mi się spodobała, ryzyk fizyk), b2m crosswires, konturówka Soar, kredka Feline i zapas Pro Longwear Conc to chyba wszystkie moje grzechy chciałam więcej konturówek ale ni ma
Bardzo fajne łupy. A jakie jeszcze konturówki miałaś w planach? Ja akurat kupiłam dwie kolejne Pro longwear
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 06:40   #2284
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa Twojej opinii o Soar. Swojej jeszcze nie miałam okazji używać

Ja w D. popełniłam niedawno zamówienie na pomadkę Faux. Jeszcze nie przyszła. Jestem ciekawa, czy będzie mi pasować.
ja mam Faux z wymiany i bardzo mi pasuje - to jest taki brudny róż.
Tylko troche sciaga mi usta.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 10:44   #2285
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a to nie wiem w którym MACu bo we Wrocku te chusteczki leżą przy stanowiskach do malowania i można się częstować
a no właśnie we Wrocku jakieś 5 lat temu kiedy to jeszcze Natalia kierowniczką była (mam nadzieję, ze dobrze pamiętam imię)
wtedy chusteczek nie miały wyłożonych więc może coś się zminiło w tej kwestii
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-20, 15:13   #2286
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość


Bardzo fajne łupy. A jakie jeszcze konturówki miałaś w planach? Ja akurat kupiłam dwie kolejne Pro longwear
chciałam jeszcze Chick Trick i Plum...
za tymi pro longwear nie przepadam ale w regularnych się kocham potajemnie

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
a no właśnie we Wrocku jakieś 5 lat temu kiedy to jeszcze Natalia kierowniczką była (mam nadzieję, ze dobrze pamiętam imię)
wtedy chusteczek nie miały wyłożonych więc może coś się zminiło w tej kwestii
tak Natalia, no to albo Ty miałaś wyjątkowego pecha albo ja wyjątkowe szczęście bo od zawsze (nie pamiętam ile lat ale na bank 5 - 6 wstecz) trafiałam tam na chusteczki, a jak nie było akurat to dziewczyny od razu wykładały. Teraz w każdym razie są... Ja pamiętam czasy jak te chusteczki do większych zakupów gratis czasem można było dostać... a akurat za nimi nie przepadam
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 14:27   #2287
next_to_you
Raczkowanie
 
Avatar next_to_you
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 77
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Witam wszystkich, od dawna czaiłam się na maczki, jednak były nieosiągalne dla mojej biednej studenckiej kieszeni. Ale w ramach nagrody po zdanej sesji postanowiłam się nagrodzić Zdecydowałam się na korektor pro longwear i na szmineczkę. Chciałam jakiś dzienny kolor nude, a wyszłam z candy yum yum .
Panie we Wrocławskiej magnolii były bardzo miłe (dla porównania w sephorze zawsze czuje się jak intruz na którego patrzą jak na potencjalną złodziejkę...). Coś czuję że to nie koniec
__________________
oficjalny kierowca (25.10.11)
Pani inż. IŚ
------------------
Jeśli cholernie ci na czymś zależy,
uprzesz się i zaprzesz samego siebie,
stawisz czoło swoim słabościom
i przeciwnościom losu,
to możesz wszystko,
a nawet więcej.
next_to_you jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-21, 16:10   #2288
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez next_to_you Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, od dawna czaiłam się na maczki, jednak były nieosiągalne dla mojej biednej studenckiej kieszeni. Ale w ramach nagrody po zdanej sesji postanowiłam się nagrodzić Zdecydowałam się na korektor pro longwear i na szmineczkę. Chciałam jakiś dzienny kolor nude, a wyszłam z candy yum yum .
Panie we Wrocławskiej magnolii były bardzo miłe (dla porównania w sephorze zawsze czuje się jak intruz na którego patrzą jak na potencjalną złodziejkę...). Coś czuję że to nie koniec
Kochana, przepadłaś, powiadam Ci Jak już się zacznie kupować MACzka, to już jakoś tak nie można przestać
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-21, 22:30   #2289
Paulina55053
Rozeznanie
 
Avatar Paulina55053
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 735
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Oj tak to prawda 😀. ja zatwardziala na tą markę wykońcu ulegam powoli, kiedyś tylko korektor prolongwear, a dziś małe zakupy i jeszcze czekam na zamówienie online
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1434922188059.jpg (36,8 KB, 27 załadowań)
Paulina55053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 08:43   #2290
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Paulina55053 Pokaż wiadomość
Oj tak to prawda ��. ja zatwardziala na tą markę wykońcu ulegam powoli, kiedyś tylko korektor prolongwear, a dziś małe zakupy i jeszcze czekam na zamówienie online
Mnie kiedyś też MAC nie ruszał wcale, miałam kilka rzeczy, ale potem spróbowałam pomadek i przepadłam. Teraz już 1/3 moich kosmetyków to MAC

Jak Ci się spisuje ta paletka korektorów? Zastanawiam się nad nią.
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 08:55   #2291
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość

Jak Ci się spisuje ta paletka korektorów? Zastanawiam się nad nią.
Ja nie lubię tej paletki. Mam ja juz długo i zużycie malutkie. Szczerze to ona dobra jedynie dla wizażystów moim zdaniem.
Chyba ze masz i uwielbiasz korektor Studio Finish, wtedy i paletka będzie ok, bo to to samo.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-22, 09:07   #2292
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja nie lubię tej paletki. Mam ja juz długo i zużycie malutkie. Szczerze to ona dobra jedynie dla wizażystów moim zdaniem.
Chyba ze masz i uwielbiasz korektor Studio Finish, wtedy i paletka będzie ok, bo to to samo.
Eeee, to sobie odpuszczę, chociaż za sam wygląd jej bym chciała kupić, no ale nie będę używać pewnie
Nie mam tego korektora Srudio Finish, ale korektory w tej palecie wydają się takie mocno zbite i dobrze napigmentowane, czyli chyba nie cos, co się nada pod oczy, albo na małe przebarwienia...
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 09:08   #2293
Paulina55053
Rozeznanie
 
Avatar Paulina55053
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 735
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ciężko powiedzieć bo dopiero co kupiłam ale w sklepie konsystencji odpowiadała. Zamierzam też używać jej na codzień ale kupiona głównie z myślą o makijazach pań
Paulina55053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 09:14   #2294
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Paulina55053 Pokaż wiadomość
Ciężko powiedzieć bo dopiero co kupiłam ale w sklepie konsystencji odpowiadała. Zamierzam też używać jej na codzień ale kupiona głównie z myślą o makijazach pań
Ja myślałam o używaniu jej raczej na sobie, podoba mi się jej design, ale tak sobie myślę, że to chyba za dużo korektorów i ja aż tyle nie potrzebuję dla siebie. No i konsystencja chyba pod oczyska się nie nada, a ja głównie korektor na to potrzebuję, czasem też do twarzy, ale to malutko
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 09:25   #2295
Paulina55053
Rozeznanie
 
Avatar Paulina55053
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 735
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Jak głównie dla siebie to rzeczywiście odradzam bo pewnie nie wykorzystasz szybko. Pod oczy takie korektory tylko pod dobrze nawilżona skórę i też nie co dzień lżejszy jest ten sławny prolongwear concealer ale wiem ze tez nie każdemu pasuje i czasem ma za słabe krycie
Paulina55053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 09:33   #2296
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Paulina55053 Pokaż wiadomość
Jak głównie dla siebie to rzeczywiście odradzam bo pewnie nie wykorzystasz szybko. Pod oczy takie korektory tylko pod dobrze nawilżona skórę i też nie co dzień lżejszy jest ten sławny prolongwear concealer ale wiem ze tez nie każdemu pasuje i czasem ma za słabe krycie
Prolongwear i słabe krycie? Oj Kochana, miałam go i dla mnie on kryje mocno, a nawet bardzo mocno Używałam go pod oczy, bo zawsze głównie w tym celu kupuję korektory, ale niestety on się nie nadaje do codziennego użytku. To znaczy kryje świetnie, wygląda świetnie i w ogóle, ale niestety przy dłuższym stosowaniu codziennie przesusza mi skórę pod oczami. Uważam, że on taki bardziej do twarzy jest, a pod oczy okazjonalnie tylko No i ta pompka beznadziejna. Ale kupiłabym go chyba ponownie Póki co używam Mineralize zamiennie z Narsowym Radiant Creamy Concealer i jestem całkiem zadowolona Chociaż z kolei ten Mineralize chyba byłby za słaby do twarzy, aczkolwiek jak wspomniałam ja nie mam za dużo do zakrycia na buzi
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 09:41   #2297
Paulina55053
Rozeznanie
 
Avatar Paulina55053
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 735
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

To w takim razie masz mało do zakrycia ale zdarzają się since z którymi prolongwear nie daje sobie w pełni rady. A probiwalas prep prime highliter?
Paulina55053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 09:51   #2298
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Paulina55053 Pokaż wiadomość
To w takim razie masz mało do zakrycia ale zdarzają się since z którymi prolongwear nie daje sobie w pełni rady. A probiwalas prep prime highliter?
U mnie właśnie na twarzy to bardzo mało jest do zakrycia, przeważnie nie używam na twarz korektora, sam podkład wystarcza, wiadomo, czasem coś mi wyskoczy, czy mam jakiś babolek, ale to zakrywam, jednak rzadko. Pod oczami też sińce to nie jest mój problem, mam je tylko przy wewnętrznych kącikach i też malutkie, więc korektor kładę tylko tam, Mineralize może nie kryje jakoś super hiper, ale na moje potrzeby wystarcza, z kolei NARS już jest dobrze kryjący, więc jak jestem przemęczona to go nakładam
Tego pisaczka nie miałam, więc nie wiem, jak się sprawdza niestety.
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 10:26   #2299
Paulina55053
Rozeznanie
 
Avatar Paulina55053
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 735
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Sprawdza się bardzo fajnie właśnie pod oczy, gdzie nie ma wiele do zakrycia bo nie kryje mocno a ładnie rozświetla okolice oczka
Paulina55053 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-22, 10:38   #2300
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Paulina55053 Pokaż wiadomość
Sprawdza się bardzo fajnie właśnie pod oczy, gdzie nie ma wiele do zakrycia bo nie kryje mocno a ładnie rozświetla okolice oczka
Ale mniej kryje, niż Mineralize? Ja jednak jakieś tam krycie potrzebuję, niewielkie, ale coś bym chciała, więc jeśli pisak TYLKO rozświetla, ale nie daje krycia prawie wcale, to nie on dla mnie
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 10:46   #2301
Paulina55053
Rozeznanie
 
Avatar Paulina55053
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 735
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Ale mniej kryje, niż Mineralize? Ja jednak jakieś tam krycie potrzebuję, niewielkie, ale coś bym chciała, więc jeśli pisak TYLKO rozświetla, ale nie daje krycia prawie wcale, to nie on dla mnie
Tego nie mam więc nie umiem porównać, może któraś z dziewczyn się wypowie. Ale pisak krycie też ma poza rozswietlaniem
Paulina55053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 10:53   #2302
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Paulina55053 Pokaż wiadomość
Tego nie mam więc nie umiem porównać, może któraś z dziewczyn się wypowie. Ale pisak krycie też ma poza rozswietlaniem
Musiałabym zobaczyć na żywo tego pisaka, może za jakiś czas, jak będę gdzieś, gdzie jest MAC stacjonarnie
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 11:33   #2303
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Ale mniej kryje, niż Mineralize? Ja jednak jakieś tam krycie potrzebuję, niewielkie, ale coś bym chciała, więc jeśli pisak TYLKO rozświetla, ale nie daje krycia prawie wcale, to nie on dla mnie
P+p highlighter w ogóle nie kryje, to rozświetlacz, wiec dla tych tylko co nie maja cieni pod oczami etc
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 11:58   #2304
Magic chocolate cookie
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2017
 
Avatar Magic chocolate cookie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 637
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
P+p highlighter w ogóle nie kryje, to rozświetlacz, wiec dla tych tylko co nie maja cieni pod oczami etc
Koleżanka powyżej pisała, że kryje i rozświetla, ja go nie miałam, więc nie wiem, ale jeśli nie kryje, a TYLKO rozświetla, to on nie dla mnie. Miałam na przykład taki pisak z Clarins (zresztą bardzo go lubię i kupię na pewno znowu), który też niby tylko rozświetla, ale też dobrze krył, może nie super, ale dobrze, a nawet bardzo dobrze, więc to chyba zależy od marki. U niektórych te pisaki to typowe rozświetlacze z praktycznie zerowym kryciem, a u innych to też rozświetlacze, ale też zakrywają co nieco
__________________
Blog: http://addictedtomakeup1.blogspot.co.uk/
Magic chocolate cookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 13:25   #2305
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Prolongwear i słabe krycie? Oj Kochana, miałam go i dla mnie on kryje mocno, a nawet bardzo mocno Używałam go pod oczy, bo zawsze głównie w tym celu kupuję korektory, ale niestety on się nie nadaje do codziennego użytku. To znaczy kryje świetnie, wygląda świetnie i w ogóle, ale niestety przy dłuższym stosowaniu codziennie przesusza mi skórę pod oczami. Uważam, że on taki bardziej do twarzy jest, a pod oczy okazjonalnie tylko No i ta pompka beznadziejna. Ale kupiłabym go chyba ponownie Póki co używam Mineralize zamiennie z Narsowym Radiant Creamy Concealer i jestem całkiem zadowolona Chociaż z kolei ten Mineralize chyba byłby za słaby do twarzy, aczkolwiek jak wspomniałam ja nie mam za dużo do zakrycia na buzi
ja używam od pół roku tylko pro longa pod oczy, tzn głównie, na co dzień i dobrze nawilzonej skórze nie robi absolutnie krzywdy...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 13:47   #2306
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Koleżanka powyżej pisała, że kryje i rozświetla, ja go nie miałam, więc nie wiem, ale jeśli nie kryje, a TYLKO rozświetla, to on nie dla mnie. Miałam na przykład taki pisak z Clarins (zresztą bardzo go lubię i kupię na pewno znowu), który też niby tylko rozświetla, ale też dobrze krył, może nie super, ale dobrze, a nawet bardzo dobrze, więc to chyba zależy od marki. U niektórych te pisaki to typowe rozświetlacze z praktycznie zerowym kryciem, a u innych to też rozświetlacze, ale też zakrywają co nieco
Ja pisze z autopsji, a miałam / mam wszystkie macowe rozswietlacze korektory wiec nie podaje info z sufitu.

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja używam od pół roku tylko pro longa pod oczy, tzn głównie, na co dzień i dobrze nawilzonej skórze nie robi absolutnie krzywdy...
Ja używam dużo dłużej pod oczy i tez mi krzywdy nigdy nie zrobil
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 14:45   #2307
Cerveza_
Wtajemniczenie
 
Avatar Cerveza_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 505
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja pisze z autopsji, a miałam / mam wszystkie macowe rozswietlacze korektory wiec nie podaje info z sufitu.

---------- Dopisano o 13:47 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------



Ja używam dużo dłużej pod oczy i tez mi krzywdy nigdy nie zrobil
Ja bym nawet powiedziała, że ten korektor wygląda najbardziej korzystnie ze wszystkich macowych i tej jego ciężkości nie widzę. Nie zrobiły mi się grudy nigdy pod oczyma
__________________
RESET
Cerveza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 15:19   #2308
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Cerveza_ Pokaż wiadomość
Ja bym nawet powiedziała, że ten korektor wygląda najbardziej korzystnie ze wszystkich macowych i tej jego ciężkości nie widzę. Nie zrobiły mi się grudy nigdy pod oczyma
Bo to prawda to jeden z lepszych korektorów pod oczy, jeśli dobrze sie buzie pod spodem nawilzy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 15:43   #2309
oleandra123
Zadomowienie
 
Avatar oleandra123
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: MAD
Wiadomości: 1 044
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Magic chocolate cookie Pokaż wiadomość
Prolongwear i słabe krycie? Oj Kochana, miałam go i dla mnie on kryje mocno, a nawet bardzo mocno Używałam go pod oczy, bo zawsze głównie w tym celu kupuję korektory, ale niestety on się nie nadaje do codziennego użytku. To znaczy kryje świetnie, wygląda świetnie i w ogóle, ale niestety przy dłuższym stosowaniu codziennie przesusza mi skórę pod oczami. Uważam, że on taki bardziej do twarzy jest, a pod oczy okazjonalnie tylko No i ta pompka beznadziejna. Ale kupiłabym go chyba ponownie Póki co używam Mineralize zamiennie z Narsowym Radiant Creamy Concealer i jestem całkiem zadowolona Chociaż z kolei ten Mineralize chyba byłby za słaby do twarzy, aczkolwiek jak wspomniałam ja nie mam za dużo do zakrycia na buzi
ta pompka mnie do szalu doprowadza!!!

ja uzywam pod oczy i sobie chwale choc zastanawiam sie czy nie za jasny wzielam (nw20)

edit:

zapomnialam wtracic swoje 3grosze w sprawie nowego podkladu: u mnie sie nie sprawdzil niestety, wchodzi w pory bardzo widocznie

Sent from my XT1032 using Tapatalk

Edytowane przez oleandra123
Czas edycji: 2015-06-22 o 15:44
oleandra123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-22, 17:41   #2310
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
Chciałam bardzo podziękować jednej z Was, za podpowiedzi związane z pomadkami. Wybrałam Honeylove i jest idealna piękny nudziak, idealny, taki jaki chciałam
To moja druga pomadka Mac i mam ochotę na kolejną

Czemu to takie uzależniające? z każdym kosmetykiem chcę więcej
Nie ma za co Bardzo się cieszę, że podpowiedź się sprawdziła i że pomadka Ci pasuje

I witaj w gronie zarażonych Szminkozą MACową - terapia jest kosztowna, ale jakże przyjemna
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.