Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.III - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-20, 18:56   #4531
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

No ja też rosnę w oczach Jeszcze trochę to 2 metry w obwodzie będę miała I tak mi ciężko się robi.. Zauważyłam że toczę się jak kulka idąc po ulicach... No jak taki hipopotam

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:52 ----------

Aaaaaaaa słowa racuchy nie działały ale jak zobaczyłam zdjęcie to zaraz umrę Taka głodna się zrobiłam że aż mi nie dobrze się zrobiło
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 18:57   #4532
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
Aliszcze nie wytłumaczysz hehe My wiemy że Pyzy to Pyzy i choooj !

Co do takich komentarzy to ja ostatnio od kolegi starej ciotki dostałam tekstem "Ewunia ale Ci ploży " i mnie zamurowało ... mówie do męża na ucho "pojechała mi że jestem gruba ?" poszliśmy od nich na spacer i biedny musiał m sprawdzać po drodze w google co to znaczy byłam tak wkurfiona że hej ! z☠☠☠ała mi humor jednym tekstem
dobre, też by mnie zatkało

88Ekaterina88, te pyzy co pokazałaś to nie są poznanskie, to są jakieś ziemniaczane pewnie. A nasze poznańskie są takie delikatne, na parze, na drożdżach robione. nawet się nazywają kluchy na łachu (tak chyba moja babcia mówiła, bo moja babcia jakąś szmatkę kładła na gotujący się garnek z wodą i na tym robiła pyzy. Na słodko też można je jeść ale ja zawsze wolę z sosem i do tego kawał miecha, najlepiej zrazik
i kończę temat, bo zaraz zaślinię monitor
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 18:57   #4533
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Kasu jakkolwiek to wygooglujesz każda z nas ma racje bo kazda wybierze zdjecie z ktorym jej sie nazwa kojarzy ;-)
Racuchy(Poznań) to ciasto drożdzowe smazone na tłuszczu można też dawać zamiast drożdzy sodę . MOja babcia mówiła na to Pampuchy (Białystok) http://www.kwestiasmaku.com/kuchnia_...y/przepis.html

Pyzy to ciasto drożdżowe gotowane na parze (Poznań)

Jak wam coś ne pasuję to se wygooglujcie ;-)
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 18:58   #4534
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
No ja też rosnę w oczach Jeszcze trochę to 2 metry w obwodzie będę miała I tak mi ciężko się robi.. Zauważyłam że toczę się jak kulka idąc po ulicach... No jak taki hipopotam
a kojarzysz z madagaskaru hipopotamice Glorię? bo wczoraj ogladalam tą bajkę i widzę spore podobienstwo chyba powinni mi placic za umieszczanie mojego wizerunku w bajce
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 18:58   #4535
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

pampuchy, racuchy, pyzy, wszystko bym teraz zjadła
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 19:00   #4536
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
Kasu jakkolwiek to wygooglujesz każda z nas ma racje bo kazda wybierze zdjecie z ktorym jej sie nazwa kojarzy ;-)
Racuchy(Poznań) to ciasto drożdzowe smazone na tłuszczu można też dawać zamiast drożdzy sodę . MOja babcia mówiła na to Pampuchy (Białystok) http://www.kwestiasmaku.com/kuchnia_...y/przepis.html

Pyzy to ciasto drożdżowe gotowane na parze (Poznań)

Jak wam coś ne pasuję to se wygooglujcie ;-)
Nie, nie, ja pozostane przy swoim, bo jak zaczne od dziś mówic na pampuchy racuchy, a na pyzy pampuchy to tż pomysli że oszalałam
dobrze, że ja z dolnegosląska

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
a kojarzysz z madagaskaru hipopotamice Glorię? bo wczoraj ogladalam tą bajkę i widzę spore podobienstwo chyba powinni mi placic za umieszczanie mojego wizerunku w bajce
Paulina, oni poprostu wcześniej wiedzieli jak będziesz wygladać

Ja bedę takim hipopotamciem na długich nogach
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 19:01   #4537
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
Haha no jak dziadek mojego T Ż " Daj mu na imię Jan bo w rodzinie same Jany " , chooja znam jednego.... A Babcia jak tak śmierci wszystkim życzy to niech uważa bo jak sie rodzinowe dziecko w rodzinie to ktoś musi miejsce zrobić .. A jak cie mdli to mogłaś sie na Babcie wyrzygać sorry za mój Jad hahahaha byłam w biedrze miały być pościele i sukienki ciążowe ...chooooja było tylko jakies bambery co darły ryja na cały sklep , a byłam w tej miejscowości co mam sie do niej wprowadzić i mówie do Mamy że ja już tu nie chce mieszkac bo tu same bambry są mówię do męża że sie nie przeprowadzamy a On że mamy 30 lat (hipoteka) na przyzwyczajenie sie do kultury tych ludzi nawet mnie wózek w biedrze wkurzał bo kółka były zepsute i musialam pchać brzuchem żeby w ogóle go kurfa pchać ! i nie było truskawek w całym mieście !!!!!!!!!!! byłam w dwóch lumpkach i nic nie było !!!
Ale za to weszłam do sklepu z tkaninami i znalazłam materiał minky za 45 zł 1 mb /1,60 m i materiał w sówki płótno niemieckie dobrej jakości za 22 zł za 1mb/1,60m wiec wychodzi ze idzie zrobic za to dwa kocyki wiec duzo taniej jak na allegro wezme i kupie w nastepnym miesiacu i tesciowka mi ładnie bizą obszyje
A babcia to niech SyPy... za takie teksty,ja się tak łatwo nie dam Cieszę się,że już tej starej zołzy się pozbyłam.. Powiem Ci,że szybko się przyzwyczaisz do kultury tychże ludzi Może nie wchłoniesz ich zachowań ale do wszystkiego da radę się przyzwyczaić. Jak bym miała talenty to też bym ze dwa takie kocyki zrobiła Ale ja tylko dziurę umiem zszyć i na tym kończą się moje zdolności krawieckie. Ale fakt,opłaca się samemu zrobić a ile przy tym frajdy Ja bym teściówce dała ale... wolę kupić

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Zyga - specjal for ju

Pampuchy :


Pyzy:


Racuchy:

O to widzę dla Ciebie też pyzy to pyzy,tylko ja nie mówię pampuchy ale bułki na parze Ale smaka na racuchy i pampuchy z sosem truskawkowym mi zrobiłaś... Chyba wiem co jutro będę jeść...



Ja już nie wiem jak to się mówi w sumie ja kupuję czasem pyzy mrożone to są to kulki a w środku mięso i się to gotuje I nawet jest napisane"pyzy z mięsem" albo w wersji bez"pyzy ziemniaczane"Cholera wie,każdy region to co innego. Ale nieważne jak,ważne,że dobre !
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...

Edytowane przez Metamfetaminax
Czas edycji: 2014-05-20 o 19:03
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-20, 19:04   #4538
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Meta no ja tez mowie pampuchy albo kluski na parze
no pyzy to pyzy he ale ziemniaczane są bez mięsa
jeszcze są knedle hehehe

88Ekaterina88 dzięki czyli spokojnie moge ich sądzić

Pękam od truskawek i chyba ide spać
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)

Edytowane przez małaPaulina
Czas edycji: 2014-05-20 o 19:06
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 19:07   #4539
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Mecia mialam dziś zgwałcić Mamcie o racuszki ale wrócilysmy zdygane z miasta (wiochy) i nam sie odechciało roboty :P

I W PRZYMERZALNI ZOSTAWIŁAM NASZYJNIK OD MĘŻA Mama mowi że tam pojdzie w ktorys dzien i może odzyska ech moj swarovski , od męża dostałam ... przyznałam się a on jeszcze specjalnie do mnie mówi "Jak odjeżdżałaś na te zakupy to tak patrzyłem jak się świeci na twojej szyi "
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 19:11   #4540
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
a kojarzysz z madagaskaru hipopotamice Glorię? bo wczoraj ogladalam tą bajkę i widzę spore podobienstwo chyba powinni mi placic za umieszczanie mojego wizerunku w bajce

Hahaha no fakt podobieństwo jest Nie dość że leniwiec się robię to jeszcze hipcio I w ruchach i w objętości
Śmieszy mnie to ale ani razu nie pomyślałam że gruba jestem bo oprócz brzusia nic mi nie rośnie Gdyby nie to że brzusio przeszkadza i te ruchy to nawet bym nie zauważyła że jestem w ciąży
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 19:16   #4541
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
Meta no ja tez mowie pampuchy albo kluski na parze
no pyzy to pyzy he ale ziemniaczane są bez mięsa
jeszcze są knedle hehehe
Może o knedlach już nie napominaj,bo uruchomi się tu burza mózgów i każda sypnie innym określeniem
Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
Mecia mialam dziś zgwałcić Mamcie o racuszki ale wrócilysmy zdygane z miasta (wiochy) i nam sie odechciało roboty :P

I W PRZYMERZALNI ZOSTAWIŁAM NASZYJNIK OD MĘŻA Mama mowi że tam pojdzie w ktorys dzien i może odzyska ech moj swarovski , od męża dostałam ... przyznałam się a on jeszcze specjalnie do mnie mówi "Jak odjeżdżałaś na te zakupy to tak patrzyłem jak się świeci na twojej szyi "
Ja nawet mojej mamie o racuchach nie mówię dzisiaj,bo mnie z domu pogoni
Oby Twoja mama odzyskała naszyjnik,bo jednak szkoda. Ale wiadomo jak to ludzie,jeden uczciwy zostawi u sprzedawcy a drugi weźmie i nic nie powie.. Oby tak nie było.
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-20, 19:17   #4542
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Może o knedlach już nie napominaj,bo uruchomi się tu burza mózgów i każda sypnie innym określeniem

Ja nawet mojej mamie o racuchach nie mówię dzisiaj,bo mnie z domu pogoni
Oby Twoja mama odzyskała naszyjnik,bo jednak szkoda. Ale wiadomo jak to ludzie,jeden uczciwy zostawi u sprzedawcy a drugi weźmie i nic nie powie.. Oby tak nie było.
Nie licze że go odzyskam , rzadko go nosiłam i masz ... no dupa , musi mi kupić nowy !
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 19:26   #4543
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
Nie licze że go odzyskam , rzadko go nosiłam i masz ... no dupa , musi mi kupić nowy !
Dokładnie,każdy pretekst jest dobry


Jem jak głupia... Jak się okażę,że to nie cukrzyca to cud... Normalnie dzisiaj to już jestem po dwóch lodach,po batoniku,po wafelku i dalej mi się słodkiego chce ;(
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 19:49   #4544
nmartyna
Zadomowienie
 
Avatar nmartyna
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 158
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Dziewczyny jak ja nie lubię siedzieć sama... Wcześniej jakoś mi to nie przeszkadzało i cieszyłam się nawet jak Małż miał służby... A teraz w ciąży nienawidzę tego! Ciągle mi Go brakuje... Wieczorami najbardziej...
nmartyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 19:57   #4545
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Meta co za baba
Ale widocznie taki charakter, niektóre tak mają i sie ich nie zmieni

Zdaje relację z dzisiaj

Bylismy w sklepie meblowym i nie mają tego co widziała w necie, owszem moga zamowić, ale nie mozemy tego zwrócic lub wymienic jakby co
Także zrezygnowałam.
Było cos takiego http://www.jumbo-discount.de/Kinder/...-3-teilig.html ale wszystko do zapłaty osobno, i jakby co to weźmiemy to, tyle, że było więcej białego niż tego brązu, a i szafa była 3 drzwiowa z lustrem po środku a nie jak na obrazku 2 drzwiowa.
Jednakże czekamy jeszcze do przyszłego tygodnia i jedziemy do poprzedniego sklepu, moze zmienia wystawkę i bedzie tam jakiś bialy komplet z wyższym łóżeczkiem niz poprzednio No ale 500 eu za mebelki zamiast 1000 to róznica, która można dołożyć do lepszego wózka

Wczoraj w aldi kupiłam te zielone bodziaki w paski
https://www.aldi-sued.de/de/angebote...odys-22stueck/ ostatni rozm. 62/68

W tym tygodni w Tschibo są też ubranka dziecięce. Dziś kupiłam bodziaki niebieskie cztero pak :
http://www.tchibo.de/4-kurzarm-bodys-p400056256.html rozm. 72 - ale tylko 1cm dłuższe od poprzednich, takze nie jakies wielkie.
W ofercie są jeszcze :
bodziaki na dlugi rekaw:
http://www.tchibo.de/2-langarm-bodys-p400056277.html
piżamki:
http://www.tchibo.de/schlafanzug-p400056276.html
Zestaw wyjściowy
http://www.tchibo.de/t-shirt-jacke-u...400056257.html

Tych trzech nie było, ale jutro uderzam na drugie Tschibo w miescie, może coś bedzie. Zestaw wyjściowy może byc nawet na 72/78

Jak urodzi sie dziewczynka, to będzie jakas inna, bo ubrana w biel, zielony i niebieski
Super te ciuchy z Tchibo! Nie znasz jeszcze płci?
Ja czekam na wizytę jak na szpilkach

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
malgosia ja zamierzam rodzic bez znieczulenia ale wyjdzie w praniu...
Monika ja mam truskawek prawie 1,5kg i tez zaraz ich nie bedzie do tego arbuz

Dziewczyny bylam u gina na wizycie,ogolnie wszystko ok,sluchal maluszka i jest ok ale wiecie co jest najlepsze???ze jak badal mnie docipnie to zobaczyl rozstepy na udach nie dziwie sie bo mam straszne prawe udo... i mowie mu ze sie smaruje itd a on zebym dala sobie spokoj i ze moglam na pierwszej wizycie w styczniu spytac to by mi powiedzial ze szkoda kasy...i smial sie ze kobitki tyle kasy wydaja na te kremy szyjka jest ok,moge cwiczyc wyniki mocz,krew ok,teraz czeka mnie ta glukoza
Mój gin w ogóle nie bada mnie od środka, ostatni raz na poczatku ciąży..a w którym tc masz mieć glukozę? Ja jeszcze nie miałam, ale nie wiem jak to jest tutaj..trzeba być na czczo w przypadku glukozy?
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 20:02   #4546
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

dzień słoneczny to widac z emniej do nadrabiania
małaPaulina dobrze ze na wizycie ok, co do rozstepów to cóż wiecej ci mozna powiedziec
małgosia1051 jak sie nastawiasz ze nei urodzisz to na pewno łatwo nei bedzie, tak czy siak jakoś urodzić musisz , teraz to juz po ptokach jak to sie mówi
zacznij troche pozytywniej o tym myslec bo serio sie wykończysz
nmartyna mój mąz ma popołudniówki i tez nie lubie jak go nei ma, ale za to w spokoju sobie mozemy tutaj popisac
ZygaEfka mam nadzieje ze naszyjnik da sie jednak odzyskać, zawsze to szkoda -trzymam kciuki
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 20:05   #4547
martek
Raczkowanie
 
Avatar martek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 293
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
łeee to nie u nas kluski na parze to pyzy po prostu , nie znam nic innego na parze ...


Martek ak nie dupsko liżesz to w świnkę sie zamieniasz haha jak bedziesz tak wygladac i sie ruszac to i tak cie poderwe

ja mam ogromny brzuchol , jakis 7 miesieczny juz jak nie 8 miesieczny ale u mnie to tłuszcz dasz rade na swoim weselichu !!
to była cipka, a ie dupsko kochana

Cytat:
Napisane przez malgosia1051 Pokaż wiadomość
A powiedzcie dziewczyny będziecie rodzic bez znieczulenia? Bo ja chyba raczej nie dam rady bo jak przy zwyklej miesiące kładę się z bólu i jak nie wezmę żadnej tabletki to juz kolejne 5 dni jest nie do zniesiesienia a jak wezmę to jest ze mną ok. Dlatego zastanawiam się na której wizycie lekarzowi powiedzieć czy dopiero jak będę rodzic. Sama nie wiem wole planować prędzej niż rodzic w bólach. A tym bardziej ze jestem bardzo wrażliwa na bol.
u nas dostępny jest tylko tzw. gaz rozweselający, zzo więc nawet nie wchodzi w grę

Cytat:
Napisane przez ircha06 Pokaż wiadomość
Martek, ładniutki avatar - sexi świnka i te jej krągłości...
Nie bój żaby, ja też nie z tych drobniutkich, obie będziemy tyłeczkami kręcić


Aaa, kobietki moje drogie Może możecie polecić mi jakąś meblościankę do pokoju dziennego/salonu, tylko żeby też zawierała szafę. Ze 2 lata temu kupiłam taką małą i teraz ją mogę o kant d...y potłuc, bo nie praktyczna wcale grrrrrr, a co najgorsze ma taką okleinę ( czy jak to tam się nazywa), że nie mogę nic osobno do niej dokupić, szafy samej czy komody. Kolorystycznie są niektóre zbliżone, ale jednak nie takie same.
ja póki co należę do tych w miarę drobnych ale ma dziwne przeczucie, że w drugim trymestrze mnie rozbombi


shake, shake, shake : brokul:
__________________
yeah,you're mine baby


http://www.suwaczek.pl/cache/e690f5bba1.png
martek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 20:24   #4548
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

http://allegro.pl/sliczny-chlopczyk-...224450498.html o to jak mój facet się postarał i wygrał aukcję kilka dni temu ciul z tym,że większość ciuszków na lato i większości z nich nie założymy,bo to małe rozmiarówki i dużo letnich ciuszków ale chociaż facet się postarał
Cholera,ciężko czasem aukcje wygrać z ciuszkami ,bo często osiągają kolosalnych cen a jak mu powiedziałam,że mam nadzieję,że tej nie wygra i niech już nie przebija nikogo w razie W to wygrał masakra..
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 20:26   #4549
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Super te ciuchy z Tchibo! Nie znasz jeszcze płci?
Ja czekam na wizytę jak na szpilkach

Podobno chłopak, ale ostatnio gin kręcił ale na niego się nastawiam, a jak wyjdzie jednak dziewczynka to te ciuszki na nią też będą ok, nie musi być cała od góry do dołu w różu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-20, 20:29   #4550
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/sliczny-chlopczyk-...224450498.html o to jak mój facet się postarał i wygrał aukcję kilka dni temu ciul z tym,że większość ciuszków na lato i większości z nich nie założymy,bo to małe rozmiarówki i dużo letnich ciuszków ale chociaż facet się postarał
Cholera,ciężko czasem aukcje wygrać z ciuszkami ,bo często osiągają kolosalnych cen a jak mu powiedziałam,że mam nadzieję,że tej nie wygra i niech już nie przebija nikogo w razie W to wygrał masakra..
eeee dla tż , coś tam na bank wykorzystasz, masz dużo bluzek z długim rękawem jakies spodnie, naprawde super
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 20:34   #4551
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
eeee dla tż , coś tam na bank wykorzystasz, masz dużo bluzek z długim rękawem jakies spodnie, naprawde super
Ale większość z nich mały założy jeden raz,bo to dużo ciuszków na 56 rozmiar :P Ale ważne,że chociaż raz pomyślał i coś zamówił na własną rękę nie znając się kompletnie. To już jakiś postęp...
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 20:46   #4552
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

madziulka no moj sprawdza tą szyjkę co wizyte... takze co wizyte mam grzebane
co do glukozy to miedzy 24 a 28tygodniem i niestety na czczo

Meta dla Tzta poczuł się
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 20:50   #4553
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
Meta dla Tzta poczuł się
I chwała jemu


http://www.allegaleria.pl/images/p99...rto3jlm54o.jpg taki mój widoczek z okna Oczywiście zdjęcie nie robione przeze mnie ale z internetu i dobrze ujęte oraz trochę przerobione wiadomo ale w sumie będę widzieć to samo z kuchni Mimo,że bloki to chociaż nie będę widzieć szarej ulicy z okna
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 20:53   #4554
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
madziulka no moj sprawdza tą szyjkę co wizyte... takze co wizyte mam grzebane
co do glukozy to miedzy 24 a 28tygodniem i niestety na czczo

Meta dla Tzta poczuł się
A ja mogę zjeść sniadanko tylko mam nie slodzic herbaty i nie jeść słodyczy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 20:54   #4555
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
I chwała jemu


http://www.allegaleria.pl/images/p99...rto3jlm54o.jpg taki mój widoczek z okna Oczywiście zdjęcie nie robione przeze mnie ale z internetu i dobrze ujęte oraz trochę przerobione wiadomo ale w sumie będę widzieć to samo z kuchni Mimo,że bloki to chociaż nie będę widzieć szarej ulicy z okna
to w Polsce? pięknie

88Ekaterina88 to ja co miesiac jak robie morfologie i mocz to jem sniadanko normalnie a szczerze to o tą glukoze nie zapytalam tylko tak z marszu napisalam ze na czczo bo tak mi sie wydawalo mam czas do 18czerwca....
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)

Edytowane przez małaPaulina
Czas edycji: 2014-05-20 o 20:57
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 21:00   #4556
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
to w Polsce? pięknie
No ba I to w moim wygnajewie,gdzie psy tyłkami szczekają Zdjęcie widać,że przerobione,bo nasycenie kolorów robi swoje ale jednak warto mieszkać w takim miejscu mimo,że daleko do sklepu i w ogóle do całej cywilizacji...
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 21:32   #4557
carolciuska
Zadomowienie
 
Avatar carolciuska
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 073
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Halooo haloo laski u mnie zaczela sie sesja, troche czeka mnie egzaminow ... Lacznie 15 dlatego rzadko bywam na forum, nie ogarniam juz co sie dzieje . Buuuuu...
Poza tym jest piekna pogoda i ciagle sie cos dzieje.
Robilam w tym tyg badania krew i mocz i jak zobaczylam wyniki to sie przerazila , osiem poza norma, leukocyty norma do 20 a u mnie 67.... Hematokryt tez poza norma itd. Bylam niezle wydygana, ale dzis mnie lekarz uspokoil, nie jest az tak zle, wypisal recepte i tyle
Aaa no i waga idzie w gore - 53 kilo dzis.
carolciuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 21:39   #4558
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez carolciuska Pokaż wiadomość
Halooo haloo laski u mnie zaczela sie sesja, troche czeka mnie egzaminow ... Lacznie 15 dlatego rzadko bywam na forum, nie ogarniam juz co sie dzieje . Buuuuu...
Poza tym jest piekna pogoda i ciagle sie cos dzieje.
Robilam w tym tyg badania krew i mocz i jak zobaczylam wyniki to sie przerazila , osiem poza norma, leukocyty norma do 20 a u mnie 67.... Hematokryt tez poza norma itd. Bylam niezle wydygana, ale dzis mnie lekarz uspokoil, nie jest az tak zle, wypisal recepte i tyle
Aaa no i waga idzie w gore - 53 kilo dzis.
To dobrze,że lekarz Cię uspokoił
53 kilo dziś? To ile Ty ważyłaś przed ciążą? Ale chociaż nie będziesz małym hipciem tylko zgrabną mamuśką z brzuszkiem
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 21:44   #4559
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Są tu moje dziewuszki gotowe na nocne pogaduszki ?
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-20, 21:46   #4560
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Ja ide spac , pogryziona przez komary



....... http://www.citizengo.org/pl/7426-uwo...b&tcid=3858790
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-23 15:15:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.