Prostownica Bosch BrilliantCare Quattro-Ion - miłość od pierwszego użycia! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Bosch Quattro-Ion

Notka

Bosch Quattro-Ion sprawdź opinię wizażanek

 
 
Narzędzia
Stary 2014-07-12, 23:32   #1
mcblondi
McBlondi
 
Avatar mcblondi
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 4
Smile

Prostownica Bosch BrilliantCare Quattro-Ion - miłość od pierwszego użycia! :)


Moje włosy są bardzo niesforne i czasem ciężko je w ogóle ujarzmić. Z racji tego, że są delikatne, a do tego naturalnie się kręcą, ich prostowanie - do tej pory - bywało wyzwaniem jakich mało, bowiem wymagało dużo cierpliwości i wielu zabiegów.
Już po pierwszym użyciu wiedziałam, że prostownica Bosch okaże się strzałem w dziesiątkę! Jeszcze nigdy prostowanie moich włosów nie było tak proste i przyjemne

A efekt? - Niesamowity! - Idealnie proste, gładkie i miękkie włosy, które lśnią swoim naturalnym blaskiem. Bardzo pozytywnym zaskoczeniem był dla mnie fakt, że efekt ten utrzymuje się również na drugi dzień.
Jednak największym plusem jest dla mnie to, że włosy nie puszą się i nie elektryzują, co bardzo często zdarzało się, przy użyciu innych prostownic.

Prostownica Bosch jest bardzo łatwa w obsłudze, ponieważ dzięki 3-stopniowej regulacji, można szybko wybrać pożądaną temperaturę. Natomiast funkcja samoczynnego wyłączania się, będzie bardzo przydatna dla zapominalskich


Moje włosy pokochały ją od pierwszego użycia i już dziś, mogę z całą pewnością stwierdzić, że moja przygoda z tą prostownicą będzie trwać i trwać!
__________________
https://okiemblondynki.pl
mcblondi jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Bosch Quattro-Ion


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-13 00:32:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:04.