IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-22, 09:31   #31
aiofe
Raczkowanie
 
Avatar aiofe
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dunboyne, Irlandia
Wiadomości: 141
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Ja dzis w domu zostalam bo wczoraj wygladalam jak lunatyk. do tego zaczal mnie brzucho pobolewac. wiec dzis mam czas na odpoczywanie

Znacie jakies watki na wizazu, albo fora ogrodnicze? zabieramy sie z TZ powoli za robienie ogrodka bo jak na razie nie ma w nim nic oprocz zgnilej trawy i tony gliny. do tego jest przeorany przez psa. a potrzebuje pare rad
__________________
pozdrawiam
Aśka


Razem od: http://davf.daisypath.com/Lub2.png
Nasz Ślub: http://dwdf.daisypath.com/ZNlp.png
Nasze Brzucho:http://lmtf.lilypie.com/AKJ9.png
Nasze Bydle: :brzydalhttp://p dgf.pitapata.com/T9sM.png
aiofe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 09:42   #32
ania_tb
Raczkowanie
 
Avatar ania_tb
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Éire-Sandyford
Wiadomości: 308
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Witam w nowej części naszego wspaniałego wątku

U nas już z jedzeniem wszystko wróciło do normy, ale niestety teraz mamy inny problem. Małą strasznie wysypało na twarzy i nie mam pojęcia dlaczego
W piątek się umówiłam na szczepienie do PL przychodni, więc pani dr może coś doradzi.

Widzę, że sezon urlopów się rozpoczął Ja też od pon. na przymusowym, bo moja opiekunka musiała na tydz. wyjechać. Katia, Pcynesia, Kat_zuk życzę udanego wyjazdu Ja uwielbiam podróże, a kolejna czeka mnie pewnie dopiero w lipcu

Katia oby u Alanka wszystko było już dobrze i mógł śmigać bez żadnych ograniczeń

Mayan ja wczoraj też cały dzień sprzatałam, gotowałam i kiedy spojrzałam na zegarek była już 16 No ale dzisiaj zamierzam się obijać na całego O ile córka pozwoli

Rusałka podziwiam Ja wolę WSZYSTKIE inne formy sportu. Biegać nigdy nie lubiłam...no i chyba już nie polubię. Za to na siłkę bym pochodziła tylko czasu brak

Aiofe ja lewatywy też nie robiłam. Mój TŻ po miesiącach mówienia że tego nie przeżyje, był przy całym porodzie Jego mina jak zobaczył córeczkę - bezcenna Stwierdził, że całe szczęście że się zdecydował, bo to niezapomnienie przeżycie Do dziś przeżywa jak przecinał pępowinę tępymi nożyczkami


A na koniec kilka zdjątek mojej wredoty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0357.jpg (110,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0362.jpg (137,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0372.jpg (232,7 KB, 29 załadowań)
ania_tb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 09:47   #33
francmal
Rozeznanie
 
Avatar francmal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 601
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV



Katia25 dobrze, ze juz tylko tydzień został i oby był to ostatni A Alanek udowadnia, ze w podboju świata to nawet ustrojstwo mu nie przeszkodzi No i oczywiscie udanego wypoczynku.


Zyczymy zdrówka dla chorych dzieciaczków i mam, udanych urlopów i słonecznych dni
I nie podoba mi się, ze niektóre nazywają lekarzy "mutantami" bo nieraz maja większą wiedze niz rodzowici Irlandczycy. Ja osobiście jestem zadowolona z ich opieki zarówno w Limerick jak i w Kilkenny.

Trzymajcie kciuki pa pa

Edytowane przez francmal
Czas edycji: 2011-09-09 o 16:06
francmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 10:14   #34
ania_tb
Raczkowanie
 
Avatar ania_tb
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Éire-Sandyford
Wiadomości: 308
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Francmal
ania_tb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 10:32   #35
rusalka12
Zadomowienie
 
Avatar rusalka12
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 1 022
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

dzien dobry dziewczynki

jaszczka, pcynesia, Ania_tb - dziekuje. teraz jak o tym pomysle to horror jakis - 20 tygodn chodzilam z dziura w brzuchu zanim zdecydowali sie cos z tym zrobic
co do sportu to jak pisalam - kiedys tylko rower, nigdy nie trenowalam zadnych sztuk walki, nie znosilam gier zespolowych, nie cierpialam zajec fizycznych na studiach.dopiero tu postanowilam cos ze soba zrobic i efekty byly zdumiewajace, brat mi nie popuszczal (on skonczyl awf w krakowie, od najmlodszych lat trenowal) - zaczelam biegac przez niego - po kazdym treningu silowym wysylal mnie na bieznie. jak ja tego nie lubialam. ale po jakims czasie przywyklam, a ze jestem uparta, zwiekszalam predkosc i czas, uczylam sie oddychac i w koncu przylapalam sie na tym, ze automatycznie kierowalam swoje kroki na bieznie. potem zaczelam biegac na zewnatrz. czasem bieglam na silownie hehe. moj rekord to 22km. kiedy zaczelam myslec o maratonie zaszlam w ciaze no i teraz zaczynam od poczatku. ale mysle, ze dobre nastawienie to polowa sukcesu. jeszcze musze tylko zapanowac nad moim nieposkromionym apetytem ( cholebka, nigdy nie jadlam tyle co po ciazy ) i bedzie ok. moze flora mini maraton w tym roku?

cCo do lewatywy to nawet o tym nie myslalam. wiedzialam, ze bede miec wywolywany porod wiec bylo mi wszystko jedno...

Ania_tb uroczy babelek mam nadzieje, ze to nic powaznego

Francmal
fingers crossed.

NO uciekam bo Zuzol wali w szczebelki lozeczka zamiast spac. ide sprawdzic co to moje dziecie wymyslilo
rusalka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 11:29   #36
mayan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 45
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

A ja w nocy jechalam na ktg...

Maly caly dzien byl wyjatkowo spokojny, ale dalam mu czas do obiadu kiedy to zwykle robi impreze. Tym razem ruchow baaardzo malo i baaardzo slabe i na serio sie przerazilam, zadzwonilam do szpitala i kazali przyjechac. TZ nie panikuje i nawet on przyznal, ze faktycznie Mlodziez cos zwolnila tempo.

Mlody ma sie swietnie, na szczescie, jak uslyszalam serduszko to sie poryczalam. Jaka ulga. Ale ruszac to sie dalej mu nie chcialo az do 5 nad ranem - nadrobil zaleglosci

I wszyscy byli naprawde bardzo mili, powiedzieli ze bardzo dobrze zrobilam przyjezdzajac, ze oni tez sie ciesza ze jest dobrze i nikt nie mysli, ze to strata ich czasu itd.

Przez moment jadac do szpitala zastanawialam sie czy wroce juz z dzieckiem
mayan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 11:35   #37
sylwiatkoo1
Zadomowienie
 
Avatar sylwiatkoo1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 746
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

hejka

Francmal trzymam kciuki i w miare mozliwosci informuj na bierzaco jak czop z krwia to pewnie juz niedlugo. na szkole rodzenia mowili ze w ciagu 24 godzin.

Aofie widzisz, a tak sie martwilas, jednak tz sie nie opusci w tym waznym dniu.

zazdroszcze wszystkich wyjazdow, ja dopiero w maju i to tylko na 6 dni, ale za to moge wam powiedzeic, ze juz podjelismy decyzje o powrocie do Polski i w tym roku choinka bedzie juz u nas w domku

Pakusia u mnie tez by sie przydalo gruntowne sprzatanko i wyrzucenie wszystkich rzeczy ktore zwadzaja, ale zawsze czasu brak.

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Mayan a Tobie ile zostalo??? bo spamietac tych terminow nie moge dobrze ze pojechalas, teraz mozesz byc spokojna.
__________________
NIKULECZEK

Ząbki
sylwiatkoo1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 11:47   #38
mayan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 45
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Termin na 6 marca.

Czop - mi mowili, ze moze odejsc nawet na pare tyg przed porodem i nie trzeba z tego tytulu do szpitala sie zbierac...ja juz nic nie wiem.

Powrot do Polski - moj brat po 3 latach w Irl wrocil, znalazl fajna prace i jest szczesliwy . My kupilismy dom wiec pewnie zapuscimy korzenie, no i w Polsce oboje jestesmy nauczycielami ciagle stazystami...

Edytowane przez mayan
Czas edycji: 2011-02-22 o 11:51
mayan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 12:17   #39
sylwiatkoo1
Zadomowienie
 
Avatar sylwiatkoo1
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 1 746
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Cytat:
Napisane przez mayan Pokaż wiadomość
Termin na 6 marca.

Czop - mi mowili, ze moze odejsc nawet na pare tyg przed porodem i nie trzeba z tego tytulu do szpitala sie zbierac...ja juz nic nie wiem.

Powrot do Polski - moj brat po 3 latach w Irl wrocil, znalazl fajna prace i jest szczesliwy . My kupilismy dom wiec pewnie zapuscimy korzenie, no i w Polsce oboje jestesmy nauczycielami ciagle stazystami...
jesli jest czysty, jesli zabarwiony kriwa przepowiada porod w ciagu 24 godz. u mnie to sie sprawdzilo czop z krwia odszedl w niedziele, a w poniedzialek rano juz Nikos byl na swiecie.
__________________
NIKULECZEK

Ząbki
sylwiatkoo1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 12:47   #40
mayan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 45
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

A no wlasnie, dziewczyny - nie balyscie sie kapac w wannie by ew nie przeoczyc odejscia sluzu albo wod?? Ja marze o kapieli, ale biore expresowe prysznice, no nie wiem czemu mi sie to tak wkrecilo :P

Dieta wege/matki karmiacej - byloby fajnie gdyby dietka ominela. Ale ja sama jako maluch niestety mialam skaze bialkowa, zespol zlego wchlaniania (cokolwiek by to nie bylo) i nietolerancje glutenu i chyba wole sie nastawic i ew pozytywnie rozczarowac.

Moja kumpela Chinka to od pierwszych dni karmienia pila mleko truskawkowe i jadla wszelkie 'zakazane' potrawy i wszyscy zdrowi
mayan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 12:58   #41
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Francmal



A co do lekarzy - jak jednej czy drugiej "mutant" zycie uratuje, to moze kolor skory przestanie sie liczyc a jak nie to niech sie lecza w Polsce.

Dzidziol mnie kopie okrutnie, wiec ide
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 13:13   #42
rusalka12
Zadomowienie
 
Avatar rusalka12
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 1 022
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

hmmm jesli chodzi o lekarzy to ja mam zal do lekarzyirlandzich, ktorzy zbagatelizowali moja rane. Kiedy wyladowalam miesiac po porodzie po kroplowka ogladali mnie profesorowie i mowili, ze rana bardzo szybko sie zagoi. Dopiero po 20 tygodniach lekarz z Indii powiedzial, ze to sie nadaje tylko na operacje i 4 tygodnie pozniej(moglo byc krocej, ale wdala sie infekcja), po operacji, ktora on wykonal, jestem wreszcie zdrowa!
rusalka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 13:52   #43
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Czesc witam i ja w nowej czesci

Dziewczyny gadałyscie kiedys o herbatach moze wiecie czy znajde gdzies w irlandzkich sklepach normalna czarna herbate ale lisciastą?? Bo zapas mi sie konczy a ja lubie tylko taka zawsze ukochanego liptonka lisciastego z pl przywozilam w polskich sklepach tylko w torebkach i w irlandzkich tez jak patrzylam w tesco bylo jeszcze tylko 2 tzw luzem ale granulowanych ja ten typ co parzy herbate w czajniczku hahha
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 14:01   #44
aiofe
Raczkowanie
 
Avatar aiofe
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dunboyne, Irlandia
Wiadomości: 141
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Cytat:
A co do lekarzy - jak jednej czy drugiej "mutant" zycie uratuje, to moze kolor skory przestanie sie liczyc a jak nie to niech sie lecza w Polsce.
Eve, ja niestety negatywne przygody mialam z lekarzami polskimi. Kolor skory nie ma tu nic do rzeczy. wrecz nawet przy ostatniej wizycie na ER to wlasnie czarny poswiecil mi najwiecej czasu i uwagi wysylajac na badania, na ktore tak na prawde nie musial. Nie wiem, ktora z dziewczyn uzyla tego okreslenia, ale wydaje mi sie ze slowo "mutant" nie bylo to uzyte w kontekscie rasowym. Ja na lekarzy, majacych wiedze na poziomie mniej niz zerowym nazywam rzeznikami. i nikt mi tego nie zabroni - nie wazne czy bialy, czarny, zolty czy czerwony

Francmal trzymam kciuki.

Ide projektowac nasz nowy ogrodek bo TZ mi zyc nie da...
__________________
pozdrawiam
Aśka


Razem od: http://davf.daisypath.com/Lub2.png
Nasz Ślub: http://dwdf.daisypath.com/ZNlp.png
Nasze Brzucho:http://lmtf.lilypie.com/AKJ9.png
Nasze Bydle: :brzydalhttp://p dgf.pitapata.com/T9sM.png
aiofe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 14:41   #45
mayan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 45
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Cytat:
Napisane przez agnes208 Pokaż wiadomość
Czesc witam i ja w nowej czesci

Dziewczyny gadałyscie kiedys o herbatach moze wiecie czy znajde gdzies w irlandzkich sklepach normalna czarna herbate ale lisciastą??
Ja chyba widzialam w Polonezie lisciasta, sprawdze jak bede nastepnym razem.
mayan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 14:53   #46
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Cytat:
Napisane przez mayan Pokaż wiadomość
Ja chyba widzialam w Polonezie lisciasta, sprawdze jak bede nastepnym razem.
O dzieki u nas tez jest polonez ale jakos nigdy mi nie po drodze tam ale skoro mowisz ze tam moze byc to sie przejde specjalnie bo w tych polskich sklepach co chodze to lisciasta tylko zielona

przepraszam ze sie tak wciełam z tymi herbatami

A co do lekarzy to nie mam jakos z nimi kontaktu na szczescie ale uwazam ze nie waznej jakiej narodowosci czy koloru bo kazdy moze zycie uratowac jak i kazdy moze je odebrac.
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 14:55   #47
francmal
Rozeznanie
 
Avatar francmal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 601
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Cytat:
Napisane przez ania_tb Pokaż wiadomość
Francmal
Cytat:
Napisane przez rusalka12 Pokaż wiadomość
dzien dobry dziewczynki

Francmal [/B]fingers crossed.
Cytat:
Napisane przez sylwiatkoo1 Pokaż wiadomość
hejka

Francmal trzymam kciuki i w miare mozliwosci informuj na bierzaco jak czop z krwia to pewnie juz niedlugo. na szkole rodzenia mowili ze w ciagu 24 godzin.
[[/FONT][COLOR="Silver"]
Cytat:
Napisane przez Eve1603 Pokaż wiadomość
Francmal



A co do lekarzy - jak jednej czy drugiej "mutant" zycie uratuje, to moze kolor skory przestanie sie liczyc a jak nie to niech sie lecza w Polsce.

Dzidziol mnie kopie okrutnie, wiec ide
Cytat:
Napisane przez aiofe Pokaż wiadomość
Eve

Francmal trzymam kciuki.
Dzięki za kciuki możecie trzymać dalej

No ale cóz nadal czekamy jak co to będę informować jeśli w przeciagu 2 dni nawet hej nie napisze to znaczy, ze jesteśmy już w szpitalu

Ania_tb swietne fotki kiedy Stefcio taki będzie ;-)
Eve dobrze napisane i głaski dla maluszka

Dobra spadam poleżeć i czekam na rozwój akcji

Edytowane przez francmal
Czas edycji: 2011-09-09 o 16:07
francmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 15:29   #48
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

francmal trzymam kciuki
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 15:41   #49
pcynesia
Rozeznanie
 
Avatar pcynesia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sallins, Co. Kildare, Irlandia
Wiadomości: 977
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Francmal, trzymamy kciuki pewnie wyjazd do szpitala był dla dzieciaczków nie lada rozrywką.

Ania_tb, Ola śliczna taka wesolutka. A wysypką się nie martw, będzie dobrze

Mayan, dobrze, że pojechałaś do szpitala, przynajmniej spokojna teraz jesteś, że z dzidziolem wszystko ok. no a następnym razem to pewnie już wrócisz ze szpitala z maleństwem

Sylwiatko, to ostateczna decyzja o powrocie? Macie jakąś datę wyjazdu, której się trzymacie?

Stokrotko, jak tam było u lekarza?

Edytowane przez pcynesia
Czas edycji: 2011-02-22 o 15:45
pcynesia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 16:42   #50
Lajla_55
Raczkowanie
 
Avatar Lajla_55
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 413
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Jestem!!!

Moja kochana poleciała i troszkę smutno, ale co zrobić...
Do wieczora nadrobię Was i napiszę, bo teraz Ben się nudzi i krzyczy na mamusię

Do później!
__________________
01.02. -> Świętujemy kolejny rok spędzony razem!
15.12 -> Świętujemy narodziny naszego Skarba!



Wzrost: 178
Było: 86
Jest: 74
Będzie: 65
Lajla_55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 17:07   #51
rusalka12
Zadomowienie
 
Avatar rusalka12
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 1 022
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Cytat:
Napisane przez agnes208 Pokaż wiadomość
Czesc witam i ja w nowej czesci

Dziewczyny gadałyscie kiedys o herbatach moze wiecie czy znajde gdzies w irlandzkich sklepach normalna czarna herbate ale lisciastą?? Bo zapas mi sie konczy a ja lubie tylko taka zawsze ukochanego liptonka lisciastego z pl przywozilam w polskich sklepach tylko w torebkach i w irlandzkich tez jak patrzylam w tesco bylo jeszcze tylko 2 tzw luzem ale granulowanych ja ten typ co parzy herbate w czajniczku hahha
ja kupuje w swiecie herbaty w chq albo na mooreSt.Mall (pod lidlem) znam jeszcze jedno fajne miejsce niedaleko wicklow st, ale za cholere nie moge sobie przypomniec nazwy ulicy
rusalka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 17:25   #52
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

hej Babolki : )

Francmal

Ania Tb... śliczna córcia... ojjj jak ja marzę o takiej małej dziewczynce

Agnes... zobacz w Polonezie. może będzie,czasem mają duży wybór


a My po wizycie jak to wpisał lekarz w kartę... all well

dziecialek machał rączkami,nóżkami,podskaki wał... i to zawsze w momentach jak lekarz szukał punktów do mierzenia.
w sumie o tyle dobrze ,że dzięki temu długo mogliśmy podglądać maleństwo. i mamy 10 min filmik chociaż na koniec dzieciolek się obrócił przodem do nas buźką wszystko dobrze,serduszko bije prawidłowo, ogólnie się uspokoiłam i wiem,że teraz to już tylko będzie dobrze aaa i data porodu przesunęła mi się z 5.09 na 3.09... więc teraz już wogóle zgłupiałam co to był za cykl i kiedy ta owulacja była

Mi pobrał krew..na jakieś różne rzeczy. (mało tam nie padłam )
za jakieś 10 dni będę miała wyniki nawet waga okazała się mniej brutalna niż ta na której się ostatnio ważyłam..
__________________
Sara


Tyś taka bezbronna, maleńka, w kołysce splecionej z mych ramion, a kiedys sie do mnie uśmiechniesz i powiesz mi czule: "mamo"





stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 17:40   #53
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

wiatm Mamuśki

parę dni mnie nie było, a tu już nowy wątek
< ale czytam Was w miarę możliwości >

u mnie wszystko ok. byłam u polskigo ginekologa. jednak się zdecydowałam na prywatną wizytę. wszystko ok póki co <odpukać puk puk> mam pierwsze zdjęcie mojego krasnalka
stokrotka mi też już przesunęli dzień porodu, niby tylko o 1 dzień ale zawsze. teraz czekam na pierwszą wizytę w szpitalu, zobaczę co mi ta powiedzą.

tymczasem trzymajcie się dziewczyny, dbajcie o swoje kruszynki te biegające i te w brzusiach jeszcze
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 18:29   #54
Pampiszonka
Raczkowanie
 
Avatar Pampiszonka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: New Ross
Wiadomości: 43
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

witaj thelilah milo ciebie poznac !!! super ze zdecydowalas sie prywatnie na gina i swietnie, ze wszystko ok jest oby tak dalej !!! pozdrowionka

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

biedna rusaleczko, dobrze,ze juz oki z twoja ranka jest i dobrze, ze znalazl sie inny lekarz, ktory tego niezbagatelizowal! irlandzczycy zazwyczaj na luzie podchodza do wszytskiego, taki mogl byc i ten lekarz, nigdy nie wiadomo na kogo sie trafi.
Pampiszonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 18:35   #55
aiofe
Raczkowanie
 
Avatar aiofe
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dunboyne, Irlandia
Wiadomości: 141
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Cytat:
dziecialek machał rączkami,nóżkami,podskaki wał
najpieknieszy widok jaki w zyciu widzialam Ja zaluje ze nie mamy filmiku, ale chyba w kwietniu (wtedy mam tylko wizyte Midwife Clinic) przejde sie do dr Antepoiwcz po zdjecia i nagranie mialam isc teraz ale skoro wszystko wyszlo ok po wizycie w szpitalu uznalam ze chyba nie ma takiej potrzeby na dodatkowa wizyte. chociaz tez troche zaluje bo nie slyszalam serudszka przy pierwszej wizycie

Witaj Pampiszonka
__________________
pozdrawiam
Aśka


Razem od: http://davf.daisypath.com/Lub2.png
Nasz Ślub: http://dwdf.daisypath.com/ZNlp.png
Nasze Brzucho:http://lmtf.lilypie.com/AKJ9.png
Nasze Bydle: :brzydalhttp://p dgf.pitapata.com/T9sM.png
aiofe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 18:43   #56
malou2008
Raczkowanie
 
Avatar malou2008
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 311
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Hello

to i ja sie melduje w nowym watku.
Troche mnie nie bylo,ale czytam Was codziennie!!!

Teraz kiedy tz w domu,to jakos malo czasu spedzam na kompie...

Pcynesia przepraszam,ze dopiero teraz odpisuje,ale...lepiej pozno niz wcale.Co do dzwonienia ,to nie mam pojecia ile kosztuje polaczenie z tym numerem,ale na pewno nie duzo ,bo my do Polski dzwonimy z telefonu codziennie,a rachunki mamy male!

Emilka jak tam Patryczek.Wazylas go ostatnio?
Moj maly byl wazony w piatek i 9600!

A u nas wszystko dobrze.Maly zdrowy.Juz mu nie daje bezlaktozowego mleka,zdecydowalam sie ostatecznie na Cow&Gate.No i poki co to go dobrze toleruje. Chociaz baki puszcza okropne...czasami jak walnie,to patrze na tz-ta a on sie patrzy na mnie i myslimy ktory to...a to Miki

Zazdroszcze Wam wylotow do Polski. My w tym roku nie lecimy
Mam chociaz nadzieje,ze rodzice przyleca zobaczyc Mikiego.

Lissome jak tam testy?Ja poki co na 123stronie.Mozolnie mi idzie,bo jakos lenia mam...no ale powoli ,powoli.
A wiesz,ze czytalam na ich stronie i tam pisze,ze ksiazki sprzed November 2010 sa out of date....hm...a ja mam z 2008.I chyba podlece jutro do ksiegarni i zobacze czy czyms sie rozni od mojej....oby nie...
Milej nauki!!!
malou2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 18:54   #57
ania_tb
Raczkowanie
 
Avatar ania_tb
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Éire-Sandyford
Wiadomości: 308
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Stokrotka super że wszystko ok z maleństwem. Teraz już z górki, nie obejrzysz się jak będziesz w 9 miesiącu To mówisz że wolałabyś dziewczynkę. A jak Twój TŻ? My też chcieliśmy na początek córkę, bo zawsze wydawało mi się że dziewczynki są spokojniejsze, ale to pewnie różnie z tym bywa
ania_tb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 19:55   #58
jagdeb
Rozeznanie
 
Avatar jagdeb
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 571
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

francmal trzymam kciuki

stokrotka super wieści

ania_tb to moje dziecko jest wyjątkiem który potwierdza regułę, na pewno nie należy do spokojnych, ani troszkę spokojnych
__________________
Pozdrawiam
Jagoda



Edytowane przez jagdeb
Czas edycji: 2011-02-22 o 20:00
jagdeb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 20:27   #59
Pampiszonka
Raczkowanie
 
Avatar Pampiszonka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: New Ross
Wiadomości: 43
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

ania _ tb witaj ja tez chcialam miec coreczke zawsze,ale wyszedl mi chlopczyk i tez jestem happy mysle, ze jak zajde drugi raz w ciaze to bedzie juz dziewczynka fajnie jest stroic w kiteczki, rozowe ubranka pozdrowionka.

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

dobry pomysl mialas jaszczko z tym basenem i sauna , ja tez uwielbiam plywac i pocic sie w saunie, wtedy jestem dotleniona na maxa i w swoim zywiole mowisz, ze 7 lat aikido trenowalas , no to niezle - teraz masz pewnie duzo sily dla Patryka?
Pampiszonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-22, 21:11   #60
jaszczka
Zadomowienie
 
Avatar jaszczka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Waterford, Irlandia
Wiadomości: 1 066
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. IV

Stokrotka, Thelilah - super że z dzidziami wszystko ok! oby tak dalej!
Francmal - kciuki są za szybką i sprawną akcję też
Malou - to Papryk już twojego Mikiego przegonił bo tak w pierwszej połowie stycznia przekroczył magiczną barierę 10kg na szczęście się trochę zatrzymał i do teraz waga mu się waha tak 10,1-10,2kg... to może teraz Miki podgoni?
fajnie że już mleczko normalne może jeść! a bąkami się nie przejmuj, jak P. czasem zapoda to aż się dziwię że w takim małym cosiu coś tak śmierdzącego siedziało
no i za testy
Lajla - witaj spowrotem wiesz, oglądałam twoje zdjęcia na fb - śliczna jesteś!! normalnie się napatrzeć nie mogłam


jak kogoś pominęłam to sorki, ale łeb mi pęka i jakoś się skupić nie mogę :/


no i zapomniałam się pochwalić że moja Mamuśka jutro przylatuje na całe 2 tygodnie!! to pewnie mnie trochę mniej będzie na necie...
ale tak się cieszę, że nawet ten ból głowy jakoś mi nie straszny!
__________________
It's nice to be important but it's more important to be nice
jaszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.