Zapuszczanie włosów część III - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-16, 18:19   #1381
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Odp: Dot.: Odp: Dot.: Zapuszczanie włosów część III

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;41348220]Uwierz mi, że od czasu, gdy przestałam się opalać i stosuję dobrze dobrane kremy z filtrem moja twarz jest w niemal idealnym stanie- bez zaskórników (po opalaniu zawsze miałam wysyp) , zadnych zmarszczek (a u koleżanek, szczególnie opalających się, pomimo młodego wieku zauważam pierwsze zmarszczki koło oczu i ust, tam, gdzie skóra jest cieniutka). Oczywiście są osoby, które kochają się opalać, jak choćby moja mama ale ona także stosuje dość wysoką ochronę, szczególnie na twarz. Może alternatywą będzie samoopalacz? Ostatnio na swoim blogu Alina Rose prezentowała fajne kropelki samoopalające nie dające efektu marchewki, a naturalnej opalenizny.[/QUOTE]

własnie na twarz stosuje zawsze wysokie filtry i nacieram sie samoopalaczem aby nie odbiegac kolorystycznie od reszty ciała.

własnie zmyłam siemię lniane. ledwo rozczesałam włosy i ogolnie są jakieś tępe i takie sztywne ;( zobaczymy co bedzie jak wyschną
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 18:27   #1382
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
zawsze moje włosy miały cechy niskoporów mimo wielkich zniszczeń, co dziwne.
obecnie większość mam naturalnych, zdrowych, więc powinno być ok
poza tym wcześniej też próbowałam kokoska i nie robił nic złego

haha, a coś się szykuje u Ciebie ze ślubem? pierścionek już masz?
ano właśnie niekiedy i wysokoporom pasuje kokos także fajnie, że i na Tobie daje radę
niestety nie mam jeszcze pierścionka czekam skwapliwie na niego, może kiedyś się doczekam tylko mam takie marzenie, by moje przyszłe długie włosy pięknie wyglądały pod welonem a Ty masz już pierścionek?

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
koniecznie muszę się zaopatrzyć w coś z filtrem.

własnie wymyłam włosy i gotuje moją pierwszą miksturę z siemienia lnianego coś za rzadka;/ dałam dwie łyżki na jedna szklanke..pogotuje jeszcze może coś zgęstnieje
glutek gęstnieje jak już przestaniesz go gotować przynajmniej u mnie tak się dzieje
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 18:38   #1383
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
ano właśnie niekiedy i wysokoporom pasuje kokos także fajnie, że i na Tobie daje radę
niestety nie mam jeszcze pierścionka czekam skwapliwie na niego, może kiedyś się doczekam tylko mam takie marzenie, by moje przyszłe długie włosy pięknie wyglądały pod welonem a Ty masz już pierścionek?



glutek gęstnieje jak już przestaniesz go gotować przynajmniej u mnie tak się dzieje
Ja miałam tylko lekko za ramiona O takie, jak na zdjęciu.

Ale ponieważ cały ślub i wesele było delikatnie mówiąc dla teściowej, nie dla mnie, to planuję na 5 rocznicę zrobić imprezę po mojemu i wtedy (mam jeszcze ponad 2 lata na zapuszczanie ) będę mieć kieckę jaką chciałam i włosy piękne i długie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg po-slubie-9.jpg (21,7 KB, 34 załadowań)
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days

Edytowane przez matallewar
Czas edycji: 2013-06-16 o 18:40
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 18:50   #1384
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

A ja ostatnio mam jakiś kryzys włosowy. Niby nie jest z nimi źle, ale cóż... bywało lepiej. Mam falowane włosy, to czasami ładnie się układają a czasami nie, jednak po nocy wszystkie są już jakieś takie nijakie, krzywe. Czasami próbowałam 'reanimować', ale nic nie wychodziło. Więc, na co dzień związuje włosy. A taaak podobają mi się ostatnio krótkie włosy (jak w załączniku), jednak wiem, że w dłuższych jest mi bardziej do twarzy, poza tym... przez 1,5 roku włosomaniactwa dbam o włosy, to szkoda by było je nagle ścinać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg han_28429~0.jpg (29,0 KB, 10 załadowań)
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 19:18   #1385
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
A ja ostatnio mam jakiś kryzys włosowy. Niby nie jest z nimi źle, ale cóż... bywało lepiej. Mam falowane włosy, to czasami ładnie się układają a czasami nie, jednak po nocy wszystkie są już jakieś takie nijakie, krzywe. Czasami próbowałam 'reanimować', ale nic nie wychodziło. Więc, na co dzień związuje włosy. A taaak podobają mi się ostatnio krótkie włosy (jak w załączniku), jednak wiem, że w dłuższych jest mi bardziej do twarzy, poza tym... przez 1,5 roku włosomaniactwa dbam o włosy, to szkoda by było je nagle ścinać.
szkoda byłoby ścinać do takiej długości

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Ja miałam tylko lekko za ramiona O takie, jak na zdjęciu.

Ale ponieważ cały ślub i wesele było delikatnie mówiąc dla teściowej, nie dla mnie, to planuję na 5 rocznicę zrobić imprezę po mojemu i wtedy (mam jeszcze ponad 2 lata na zapuszczanie ) będę mieć kieckę jaką chciałam i włosy piękne i długie
dla teściowej? ja nigdy nie dopuszczę, by cała ta otoczka była dla kogoś
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 20:09   #1386
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

to było dla teściowej..to teraz drugie wesele; dla was? nie rozumiem

aj xle zrozumiałam;/ teraz tak może mówie ale nigdy bym sie nie zgodziła na to, żeby ktoś mi narzucał swoje widzi mi sie dotyczace tak ważnej dla mnie uroczystosci

Edytowane przez _Angelina_
Czas edycji: 2013-06-16 o 20:10
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 20:11   #1387
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Moze jakis nawilzacz sobie wprowadz do pielegnacji Same olejki to wiele nie dadza, niestety. Sprawdzilam na swoich rozjasnianych wlosach. Moje ostatnie odkrycie to tzw. kremy do stylizacji blow-dry - czyli do prostowania na szczotce. Mam taki jeden, akurat marka strasznie wysokopolkowa, i doskonale uzupelnia mi braki nawilzenia i daje lekko silikonowy poslizg. Jak mi sie skonczyl, od razu pogbieglam po drugi, choc nieco tanszy - tez sobie radzi, ale juz nie tak.
proponujesz coś konkretnego?


Cytat:
Z tym zapuszczaniem, mhhhmmm, nie mam wielkich planow. Takie do obojczyka i dalej nie mam ambicji, dlugosc, ktora widac w calej okazalosci w dowodzie czy paszporcie . Mam bardzo geste, sliskie wlosy - jak nie rozjasniane. Chce zejsc z farby rozjasniajacej pojedynczymi pasemkami na odroscie i co jakis czas odcinac dlugosc. Czyli ja tez w grupie farbowancowej
ten sam bUl dużo masz farbowanych?


Cytat:
Tez bede sobie tak podcinac w pierwszej polowie sierpnia. 2 cm pojda do kosza, mysle . Mi w cieple miesiace wlosy szybciej rosna, wiec wykorzystam sytuacje i kupie dwie butle Jantaru .
a używałyście może mgiełki Radical jako wcierki?
ja mam jeszcze pół buteleczki, całkiem fajna co 2-3 dni jej używałam ostatnio + muszę wrócić do humavitu skrzyp+pokrzywa.


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
ano właśnie niekiedy i wysokoporom pasuje kokos także fajnie, że i na Tobie daje radę
niestety nie mam jeszcze pierścionka czekam skwapliwie na niego, może kiedyś się doczekam tylko mam takie marzenie, by moje przyszłe długie włosy pięknie wyglądały pod welonem a Ty masz już pierścionek?
ja też nie mam chociaż mój Ukochany coś kiedyś wspomniał, że jak przekona sie jak to mieszkać razem to wtedy może się oświadczy... no i od września/października mamy zamieszkać razem... naprawdę o tym marzę, kocham go niesamowicie, chciałabym żeby to już było tak w 100% oficjalnie ,,zaklepane''


Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Ja miałam tylko lekko za ramiona O takie, jak na zdjęciu.

Ale ponieważ cały ślub i wesele było delikatnie mówiąc dla teściowej, nie dla mnie, to planuję na 5 rocznicę zrobić imprezę po mojemu i wtedy (mam jeszcze ponad 2 lata na zapuszczanie ) będę mieć kieckę jaką chciałam i włosy piękne i długie
oj, to niefajnie ale góra kiecuni ..

zrobisz sobie imprezę według swojego uznania i bardzo dobrze, pokażesz teściowej


Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
A ja ostatnio mam jakiś kryzys włosowy. Niby nie jest z nimi źle, ale cóż... bywało lepiej. Mam falowane włosy, to czasami ładnie się układają a czasami nie, jednak po nocy wszystkie są już jakieś takie nijakie, krzywe. Czasami próbowałam 'reanimować', ale nic nie wychodziło. Więc, na co dzień związuje włosy. A taaak podobają mi się ostatnio krótkie włosy (jak w załączniku), jednak wiem, że w dłuższych jest mi bardziej do twarzy, poza tym... przez 1,5 roku włosomaniactwa dbam o włosy, to szkoda by było je nagle ścinać.
niektórym takie włoski bardzo pasują ja też nie miałam przekonania do obecnej fryzury, ale... uwielbiam taką długość
włosy nie ręka(cycki!), odrosną, możesz spróbować




a tu moje dzisiejsze puszyste i bez stylizacji w koncu zaczynają się podkręcać!
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-16, 20:17   #1388
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Witam
Postanowiłam,że tutaj napiszę bo już nie wytrzymuje z moimi włosami :/ w ciągu ok.4miesięcy strasznie się przerzedziły,a nigdy nie były zbyt gęste tylko normalne.
2 tygodnie temu je podcięłam i teraz wystają z 5cm za ramiona,są brązowe,lekko się falują ale wolę gdy są proste,szybko chłoną wodę i schną w ciągu 2-3h,nie używam suszarki ani prostownicy
Dieta-staram się jeść zdrowo i sporo bo jestem za chuda,zero alkoholu,papierosów,kawy, czasami słodycze
Wysiłek-biegam od lutego(nie wiem czy ma to jakiś wpływ ale wolę napisać)
Od 2 lat nie używam szamponów i innych produktów z sls.Wcześniej używałam szamponów alterra,a od 2 miesięcy hipp.Dawniej stosowałam odżywkę long repair(różnie)+maska alterra granat(raz w tygodniu),teraz tak samo ale odżywkę codziennie na przemiennie z garniera awokado.Zastanawiam się nad piciem pokrzywy bo dawała świetne efekty,niestety na całym ciele +zajady(wystarczy suplementacja witaminą B),jantarem,który jest dostępny w pobliskiej aptece i olejowaniem-nie wiem jak zacząć.
Wczoraj zrobiłam po raz 1.peeling głowy z cukru i szamponu ale dzisiaj trochę swędziała więc raczej już nie spróbuje.

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Zapomniałam dodać,że nigdy ich nie farbowałam.
Polecicie jakieś sposoby na wypadanie
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 20:26   #1389
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ja też nie mam chociaż mój Ukochany coś kiedyś wspomniał, że jak przekona sie jak to mieszkać razem to wtedy może się oświadczy... no i od września/października mamy zamieszkać razem... naprawdę o tym marzę, kocham go niesamowicie, chciałabym żeby to już było tak w 100% oficjalnie ,,zaklepane''

a tu moje dzisiejsze puszyste i bez stylizacji w koncu zaczynają się podkręcać!
Mój tż też coś kiedyś wspominał, ale... zanim to nastąpi minie jakiś czas zapewne my mamy na 90% zamieszkać razem od października. byłoby super ja też pragnęłabym takiego oficjala jak powiedziałaś miło się czyta o miłości, ślubach, etc. jakoś mnie to podbudowuje ile już jesteście razem, jeśli mogę wiedzieć?

fajnie Ci się układają te falki pokombinuj coś więcej, może uda się wycisnąć coś jeszcze chociaż wiem, że to trudne. moje teraz tylko na prosto się dają

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Karo121 Pokaż wiadomość
Witam
Postanowiłam,że tutaj napiszę bo już nie wytrzymuje z moimi włosami :/ w ciągu ok.4miesięcy strasznie się przerzedziły,a nigdy nie były zbyt gęste tylko normalne.
2 tygodnie temu je podcięłam i teraz wystają z 5cm za ramiona,są brązowe,lekko się falują ale wolę gdy są proste,szybko chłoną wodę i schną w ciągu 2-3h,nie używam suszarki ani prostownicy
Dieta-staram się jeść zdrowo i sporo bo jestem za chuda,zero alkoholu,papierosów,kawy, czasami słodycze
Wysiłek-biegam od lutego(nie wiem czy ma to jakiś wpływ ale wolę napisać)
Od 2 lat nie używam szamponów i innych produktów z sls.Wcześniej używałam szamponów alterra,a od 2 miesięcy hipp.Dawniej stosowałam odżywkę long repair(różnie)+maska alterra granat(raz w tygodniu),teraz tak samo ale odżywkę codziennie na przemiennie z garniera awokado.Zastanawiam się nad piciem pokrzywy bo dawała świetne efekty,niestety na całym ciele +zajady(wystarczy suplementacja witaminą B),jantarem,który jest dostępny w pobliskiej aptece i olejowaniem-nie wiem jak zacząć.
Wczoraj zrobiłam po raz 1.peeling głowy z cukru i szamponu ale dzisiaj trochę swędziała więc raczej już nie spróbuje.

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Zapomniałam dodać,że nigdy ich nie farbowałam.
Polecicie jakieś sposoby na wypadanie
O! hej Karo
wiem, że kozieradka ma zbawienny wpływ na wypadanie. mimo, że capi zupką myślę, że warto jej użyć co do szaponu z Alterry, to ponoć ma SLS, ale jeśli się mylę, to poprawcie. olejowanie - musisz znaleźć olej, który będzie się nadawał, ale najpierw musisz wybadać, jaką porowatość mają Twoje włosy. a jakich używałaś do tej pory? a i mówiłaś o tym, że Ci się falują włosy. spróbuj wydobywać skręt. jest wiele sposobów, musisz zajrzeć na wątek dla kręconowłosych lub falowanych
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 20:28   #1390
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
Mój tż też coś kiedyś wspominał, ale... zanim to nastąpi minie jakiś czas zapewne my mamy na 90% zamieszkać razem od października. byłoby super ja też pragnęłabym takiego oficjala jak powiedziałaś miło się czyta o miłości, ślubach, etc. jakoś mnie to podbudowuje ile już jesteście razem, jeśli mogę wiedzieć?

fajnie Ci się układają te falki pokombinuj coś więcej, może uda się wycisnąć coś jeszcze chociaż wiem, że to trudne. moje teraz tylko na prosto się dają
my na pewno, w tym tygodniu prawdopodobnie idziemy podpisywać umowę o wynajem pokoju, jednego
och, ja zazdroszczę każdej po kolei - przygotowań, ślubu, no... całej tej otoczki, szczęścia, miłości... aż mnie zżera czasami z tej zazdrości..
jesteśmy razem prawie 3 lata we wrześniu trzecia rocznica

dzięki Kochana uwielbiam moje fale, ale na dłuższych włosach. im krótsze tym gorzej się kręcą
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 20:37   #1391
Inkus97
Rozeznanie
 
Avatar Inkus97
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 949
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Wróciłam Nałożyłam dziś olej lniany na noc..jutro mam zamiar potraktować włosy lokówką ( już dawno nie używałam, a jutro przydałoby się żebym korzystanie wyglądała ).. Włosy to jeden wielki przesusz..mam ich dość..polećcie coś, błagam. Jakieś domowe sposoby na nawilżenie..a może odżywki kupne?
Inkus97 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-16, 20:38   #1392
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Alterra nie zawiera sls,kozieradka to wcierka?wypróbuje najpierw jantar ,a na falowanych włosach mi nie zależy,wolałabym raczej proste.Nie umiem określić ich porowatości.
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 20:40   #1393
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
szkoda byłoby ścinać do takiej długości



dla teściowej? ja nigdy nie dopuszczę, by cała ta otoczka była dla kogoś
Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
to było dla teściowej..to teraz drugie wesele; dla was? nie rozumiem

aj xle zrozumiałam;/ teraz tak może mówie ale nigdy bym sie nie zgodziła na to, żeby ktoś mi narzucał swoje widzi mi sie dotyczace tak ważnej dla mnie uroczystosci
Dużo łatwiej powiedzieć niż wykonać
Było jak ona chciała, nie jak ja, ale powiem szczerze, że tak długo walczyłam, żeby było po mojemu, że pod koniec uznałam, że to wszystko nie było warte moich nerwów
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 20:43   #1394
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Olejów w ogóle nie stosowałam jeszcze

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Hanan siema widzę,że nowe zdjęcie w avku,ładne i motywujące.
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 20:43   #1395
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
my na pewno, w tym tygodniu prawdopodobnie idziemy podpisywać umowę o wynajem pokoju, jednego
och, ja zazdroszczę każdej po kolei - przygotowań, ślubu, no... całej tej otoczki, szczęścia, miłości... aż mnie zżera czasami z tej zazdrości..
jesteśmy razem prawie 3 lata we wrześniu trzecia rocznica

dzięki Kochana uwielbiam moje fale, ale na dłuższych włosach. im krótsze tym gorzej się kręcą
no to u nas za jakieś 2 tygodnie będzie 3.5 roku też zazdraszczam każdej po kolei. a szczególnie, jak widzę panny młode pod kościołem ach wtedy to serce mi się ściska, czemu to nie ja???? to super, że idziecie umowę podpisywać! my gdzieś za tydzień lub dwa jedziemy do Lublina poszukać mieszkanka (piszmy na biało, żeby nie robić offa )

Cytat:
Napisane przez Inkus97 Pokaż wiadomość
Wróciłam Nałożyłam dziś olej lniany na noc..jutro mam zamiar potraktować włosy lokówką ( już dawno nie używałam, a jutro przydałoby się żebym korzystanie wyglądała ).. Włosy to jeden wielki przesusz..mam ich dość..polećcie coś, błagam. Jakieś domowe sposoby na nawilżenie..a może odżywki kupne?
glutek lniany jak dla mnie nr 1 w nawilżaniu
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 20:43   #1396
wega1993
Rozeznanie
 
Avatar wega1993
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 888
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
proponujesz coś konkretnego?




ten sam bUl dużo masz farbowanych?




a używałyście może mgiełki Radical jako wcierki?
ja mam jeszcze pół buteleczki, całkiem fajna co 2-3 dni jej używałam ostatnio + muszę wrócić do humavitu skrzyp+pokrzywa.




ja też nie mam chociaż mój Ukochany coś kiedyś wspomniał, że jak przekona sie jak to mieszkać razem to wtedy może się oświadczy... no i od września/października mamy zamieszkać razem... naprawdę o tym marzę, kocham go niesamowicie, chciałabym żeby to już było tak w 100% oficjalnie ,,zaklepane''




oj, to niefajnie ale góra kiecuni ..

zrobisz sobie imprezę według swojego uznania i bardzo dobrze, pokażesz teściowej




niektórym takie włoski bardzo pasują ja też nie miałam przekonania do obecnej fryzury, ale... uwielbiam taką długość
włosy nie ręka(cycki!), odrosną, możesz spróbować




a tu moje dzisiejsze puszyste i bez stylizacji w koncu zaczynają się podkręcać!


tylko, że ja nie mam super delikatnych rysów twarzy. a co najważniejsze: malutkiego noska
__________________

,,
Większość ludzi jest silniejsza, niż sami sądzą. Tylko czasami zapominają o wierze."



wega1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 20:46   #1397
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez Karo121 Pokaż wiadomość
Alterra nie zawiera sls,kozieradka to wcierka?wypróbuje najpierw jantar ,a na falowanych włosach mi nie zależy,wolałabym raczej proste.Nie umiem określić ich porowatości.
Cytat:
Napisane przez Karo121 Pokaż wiadomość
Olejów w ogóle nie stosowałam jeszcze

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Hanan siema widzę,że nowe zdjęcie w avku,ładne i motywujące.
kozieradkę się zaparza i wciera w skalp. masz tu ankietę na temat porowatości włosów. jak już będziesz wiedziała, jakie są, to poradzimy jakiś olej
nom motywuje, szczególnie te nogi dziękuję
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 20:49   #1398
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
no to u nas za jakieś 2 tygodnie będzie 3.5 roku też zazdraszczam każdej po kolei. a szczególnie, jak widzę panny młode pod kościołem ach wtedy to serce mi się ściska, czemu to nie ja???? to super, że idziecie umowę podpisywać! my gdzieś za tydzień lub dwa jedziemy do Lublina poszukać mieszkanka (piszmy na biało, żeby nie robić offa )



glutek lniany jak dla mnie nr 1 w nawilżaniu

Misiaaaa, to fajnie! może udałoby się nam nawet kiedyś w Lublinie spotkać! albo po sąsiedzku ... szukacie mieszkanka czy pokoju?


Cytat:
Napisane przez wega1993 Pokaż wiadomość
tylko, że ja nie mam super delikatnych rysów twarzy. a co najważniejsze: malutkiego noska


to może podetnij je tylko kilka cm?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 20:54   #1399
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

Misiaaaa, to fajnie! może udałoby się nam nawet kiedyś w Lublinie spotkać! albo po sąsiedzku ... szukacie mieszkanka czy pokoju?

może się uda szukamy do wynajęcia malutkiego mieszkania, bo ma z nami mieszkać jeszcze Jego siostra ale nie narzekam, bo się dogadujemy
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-16, 20:59   #1400
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość

może się uda szukamy do wynajęcia malutkiego mieszkania, bo ma z nami mieszkać jeszcze Jego siostra ale nie narzekam, bo się dogadujemy

a jak szukacie? polecam portale z ogłoszeniami, my tam trafiliśmy na świetny pokój do wynajęcia
a interesuje Was jakaś konkretna dzielnica?
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 21:06   #1401
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
proponujesz coś konkretnego?
Z drogeryjnych rzeczy to sa mleczka do stylizowania wlosow, np. Got2B, Glisskur pewnie tez ma. Ja uzywam Bumble and Bumble, a obecnie Joico. (Jesli mam wydac 40 zlotych na jedynie dostepnego u mnie drogeryjnego Loreala, to wydam tyle samo na przecenie i kupie Joico. Bumble to juz cos kolo 100 zlotych za tubke 150 ml, ale kurka, pieknie mi on odzywia i w ponad pol roku nie zuzylam jeszcze 50 ml).


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ten sam bUl dużo masz farbowanych?
Jestem dopiero na etapie miesiecznego odrostu ok. 2 cm. Nie spieszy mi sie strasznie z ta farba, dam rady przetrwac okres pasemkami, przy ktorych pozniej chyba zostane

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
a używałyście może mgiełki Radical jako wcierki?
ja mam jeszcze pół buteleczki, całkiem fajna co 2-3 dni jej używałam ostatnio + muszę wrócić do humavitu skrzyp+pokrzywa.
Uzywalam. Dosyc fajna sprawa na moj okazjonalny lupiez.
Humavit jest super. Ja jeszcze biore CP, wit D3 i biotyne. Wlosy jakby ruszyly z kopyta.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 21:12   #1402
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

a jak szukacie? polecam portale z ogłoszeniami, my tam trafiliśmy na świetny pokój do wynajęcia
a interesuje Was jakaś konkretna dzielnica?
dopiero będziemy orientować się w sprawach dzielnicowych tak między KULem a polibudą lubelską i zamierzamy po necie popatrzeć ogłoszenia, a dopiero później pojechać na miejsce obejrzeć. oby się udało nam w tym październiku dobra, zmykam kochana spać
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 21:17   #1403
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez Karo121 Pokaż wiadomość
Witam
Postanowiłam,że tutaj napiszę bo już nie wytrzymuje z moimi włosami :/ w ciągu ok.4miesięcy strasznie się przerzedziły,a nigdy nie były zbyt gęste tylko normalne.
(...)
Zapomniałam dodać,że nigdy ich nie farbowałam.
Polecicie jakieś sposoby na wypadanie
Mysle, ze zacznij od diety. Nie chodzi, by 'starac sie jesc zdrowo', ale faktycznie zjadac codziennie jajko, kawalek kurczaka czy chudego kotleta, troche twarogu, ze 2 obrane marchewki czy banana, salate zielona z oliwa z oliwek czy kilka pomidorow, ciemnego prawdziwego pieczywa, czystego masla, od czasu do czasu wedzona makrele czy tunczyka z oliwy. Chodzi o to, bys dostarczyla cialu cynku, potasu, witamin, wapnia, siarki, kwasow tluszczowych, czystego bialka. Tabletki i kosmetyki sprawy nie zalatwia. A jak jeszcze dolozy sie stres czy zmiany zyciowe, to wszystko odbije Ci sie na wlosach.

Na wlosy najlepsze sa jajka - w postaci odzywek i sadzone na boczku . Sa skondensowana bomba mineralowo-witaminowa.

Najgorsze sa bulki, chleb bialy, makarony, ciasta, slodycze - ktore, jesli jedzone same albo tylko z miesem, tylko maskuja glod, a organizm cierpi od niedoborow.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-16, 22:37   #1404
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez guacamole Pokaż wiadomość
Z drogeryjnych rzeczy to sa mleczka do stylizowania wlosow, np. Got2B, Glisskur pewnie tez ma. Ja uzywam Bumble and Bumble, a obecnie Joico. (Jesli mam wydac 40 zlotych na jedynie dostepnego u mnie drogeryjnego Loreala, to wydam tyle samo na przecenie i kupie Joico. Bumble to juz cos kolo 100 zlotych za tubke 150 ml, ale kurka, pieknie mi on odzywia i w ponad pol roku nie zuzylam jeszcze 50 ml).
zorientuję się i rozejrzę


Cytat:
Jestem dopiero na etapie miesiecznego odrostu ok. 2 cm. Nie spieszy mi sie strasznie z ta farba, dam rady przetrwac okres pasemkami, przy ktorych pozniej chyba zostane
mhmm, no z pasemkami zawsze łatwiej


Cytat:
Uzywalam. Dosyc fajna sprawa na moj okazjonalny lupiez.
Humavit jest super. Ja jeszcze biore CP, wit D3 i biotyne. Wlosy jakby ruszyly z kopyta.
taką mieszankę na raz?


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
dopiero będziemy orientować się w sprawach dzielnicowych tak między KULem a polibudą lubelską i zamierzamy po necie popatrzeć ogłoszenia, a dopiero później pojechać na miejsce obejrzeć. oby się udało nam w tym październiku dobra, zmykam kochana spać

rozumiem
my w tym roku patrzyliśmy na spokojną okolicę, mimo że daleko, ale dojazdy dobre no i ogormne mieszkanko i wymóg rodziców - dwa łóżka
daj znać jak coś fajnego znajdziecie, czy jakbyś pomocy potrzebowała
aaaa Ty już studiujesz, czy zaczynasz?
dobranocka
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 04:01   #1405
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Włosy zostały określone jako nisko porowate
Dzięki za rady ale spożywam już te wszystkie produkty
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 06:04   #1406
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez Karo121 Pokaż wiadomość
Włosy zostały określone jako nisko porowate
Dzięki za rady ale spożywam już te wszystkie produkty
A sprawdzałaś poziom hormonów? Odstawiłaś bądź zaczęłaś przyjmować tabletki antykoncepcyjne? Leczysz się na tarczycę, zespół policystycznych jajników, cierpisz na niedobór estrogenu? Palisz papierosy bądź niedawno rzuciłaś palenie? Masz łupież/często swędzi cię głowa/ skóra nagle wydziela więcej sebum? Zaczęłaś częściej myć włosy mocniejszymi detergentami? Był u ciebie przeprowadzany jakiś zabieg? Zmieniłaś miejsce zamieszkania?
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 07:13   #1407
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
rozumiem
my w tym roku patrzyliśmy na spokojną okolicę, mimo że daleko, ale dojazdy dobre no i ogormne mieszkanko i wymóg rodziców - dwa łóżka
daj znać jak coś fajnego znajdziecie, czy jakbyś pomocy potrzebowała
aaaa Ty już studiujesz, czy zaczynasz?
dobranocka
zawsze obydwa łóżka można do siebie dostawić ja dopiero od października zaczynam studia a Ty na którym roku jesteś? dziękuję, będę pamiętać kochana

Cytat:
Napisane przez Karo121 Pokaż wiadomość
Włosy zostały określone jako nisko porowate
Dzięki za rady ale spożywam już te wszystkie produkty
spróbuj z olejkiem kokosowym na odżywienie włosów
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.

Edytowane przez Hanan26
Czas edycji: 2013-06-17 o 07:15
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 09:41   #1408
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
zawsze obydwa łóżka można do siebie dostawić ja dopiero od października zaczynam studia a Ty na którym roku jesteś? dziękuję, będę pamiętać kochana



spróbuj z olejkiem kokosowym na odżywienie włosów
nasze nie, ale jedno jest większe, że spokojnie 2 osoby zmieści, drugie, jak to się śmiejemy, to ,,gniewnik''
ja kończę drugi na UMCSie a na co się wybierasz?



muszę resztę humavitu przywieźć z Lublina, i zakupić nowe opakowanie myślę jak jeszcze włoski wspomóc
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 10:43   #1409
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
nasze nie, ale jedno jest większe, że spokojnie 2 osoby zmieści, drugie, jak to się śmiejemy, to ,,gniewnik''
ja kończę drugi na UMCSie a na co się wybierasz?
gniewnik fajnie ja się wybieram na mediteranistykę - czyli tradycje i kultury krajów wokół basenu morza śródziemnomorskiego wiem, nazwa dziwna
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-17, 11:49   #1410
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Zapuszczanie włosów część III

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
Maaaam siostrę i koleżanki, ale chyba żadną, która by się podjęła robić cokolwiek z moimi włosami
To w sensie skomplikowania jak farbowanie mniej więcej?

Ja się serio nie znam
Jeszcze niedawno szczytem pielęgnacji włosów było nałożenie odżywki po myciu Jestem świeżakiem w sprawach włosowych


Dziś testuję:
http://www.magiczne-indie.pl/353-thi...00ml-dabur.jpg

myjesz glowe, nakladasz preparat suszysz prostujesz, myjesz glowe nakladasz suszysz prostujesz

jak robisz tylko keratyne to robisz serie jeden raz
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.