Akcja: nie katuję włosów prostownicą! - wątek zbiorczy - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-16, 17:06   #571
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

noo nataluska se wstalam na chwile napilam sie otworzylam sobie balkon wlaczylam kompa i muzyczke i poszlam dalej kimac eheheh
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 17:46   #572
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

kurczaki dziewczyny, Wy mnie dobijacie tymi swoimi kędziorami

ja jakbym miała takie piękne fale/loki to nie niszczyłabym włosów żadną prostownicą

a moje naturalne... ehhh w sumie proste, tylko zwichrowane, układają się jak chcą, dziady jedne
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 17:53   #573
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
kurczaki dziewczyny, Wy mnie dobijacie tymi swoimi kędziorami

ja jakbym miała takie piękne fale/loki to nie niszczyłabym włosów żadną prostownicą

a moje naturalne... ehhh w sumie proste, tylko zwichrowane, układają się jak chcą, dziady jedne
kurczaki dziewczyny?
...oj tam....zawsze jest wyjscie z sytuacji...pianka probobowalas je ulozyc???...napewno nie jest tak zle...

PS. od jutra chyba zaczne chodzic z transparentem po miescie :"PRECZ z PROSTOWNKCA!"...
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 18:02   #574
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez nataluska175 Pokaż wiadomość
kurczaki dziewczyny?
...oj tam....zawsze jest wyjscie z sytuacji...pianka probobowalas je ulozyc???...napewno nie jest tak zle...

PS. od jutra chyba zaczne chodzic z transparentem po miescie :"PRECZ z PROSTOWNKCA!"...
kurczaki = kurde, kurna, k... wiadomo

pianką?? toż to tak wysusza włosy, że już lepsza chyba prostownica poza tym moje włosy są WYBITNIE niepodatne na układanie, byle pianka ich nie ruszy

teraz to mam szczęście, bo trafiłam na fajnego fryzjera i kłaki same się układają, więc nie jest tragicznie, no ale wyprostowane byłyby ładniejsze
coś czuję, że gdyby nie to, że masakrycznie aktualnie łysieję (stres + choroba), to pewnie bym sobie przejechała żelazkiem po paru pasemkach ale czymam siem, dobrze będzie, jestem oazą spokoju, jestem oazą spokoju...
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 18:30   #575
marciulek
Raczkowanie
 
Avatar marciulek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 150
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

W listopadzie byłam u fryzjera i pani tak mi wspaniale scięla włoski,że zaczeły sie same układac po umyciu. Wreszcie udało mi sie odstawic prostownice,a przyznaje sie,ze również używałam jej codziennie...
Włoski po miesiacu wygladały znacznie lepiej. Lśniace,nie łamia się....a prostownicę uzywam teraz tylo na wielkie wyjścia!!
__________________
12 września 2009...mam męża

21.01.2010 Gabrysia- 3870g i 57cm SZCZĘŚCIA!
marciulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 20:36   #576
PoisonQueen
Raczkowanie
 
Avatar PoisonQueen
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 427
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez y_ulia Pokaż wiadomość
boshh, ale tu chodzi o to zeby zobaczyc ile sie bez tego wytrzyma i w ogole...
a zreszta raz na tydz. lub raz na dwa wiekszosc z nas przyznaje sie ze prostuje (pierwsze randki:PP czy wizyta u fotografa)
matkokochana...
matkokoachanaspacjajestpo tobyjejużywać
po co sprawdzać ile sie wytrzyma bez prostownicy skoro wszytsko jest dla ludzi? =.=
Ja tu mówiłam głównie o tym poście który wcześniej zacytowałam, rozśmieszył mnie zwyczajnie
PoisonQueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 20:54   #577
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez PoisonQueen Pokaż wiadomość
Jejku. Przesadzacie. Prostownica jest CHYBA od tego żeby sobie od czasu do czasu wyprostować włosy, nie?
W innym razie wogóle nie rozumiem po co ją kupiłyście skoro tak jej nie lubicie
Czemuczeuczemu?
Przecież raz na tydzień proste włosy nie zaszkodzą.

Tzn. Ja wiem ze włosy sie niestety przyzwyczajają do prostownicy a potem nieiłosiernie falują i brzydko skręcają ale zachowajcie umiar a wszystko będzie ok
Chyba nie rozumiesz idei tego wątku Nie prostujemy dlatego, że prostownica strasznie poniszczyła nam włosy i chcemy dac im odpocząć

Cytat:
Napisane przez PoisonQueen Pokaż wiadomość
Ale przecież od prostownicy/raz na tydzień-dwa tygodnie. Nic się nie stanie, nie? Nawet jeśli jesteście w takiej ścisłej abstynecji
Bzdura Widzę to po moich kosmykach i kosmykach mojej sąsiadki
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-16, 21:40   #578
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

no właśnie, są takie fakty, które nie podlegają dyskusji - te 200 stopni nie jest obojętne dla włosów, co odczuwa się dobitnie, gdy się ich używa często

ja nie prostuję już z miesiąc (żadnych pierwszych randek, żadnego fotografa ), obcięłam sporo włosy - mam krótkiego fryza, który zasadzie nie wymaga prostownicy (włosy mogą se sterczeć ) - i moje kłaczki są jak nie moje, miękkie, gładkie.... gdzie im do tego siana, które było wcześniej

tak że ja bardzo sobie chwalę abstynencję, co nie oznacza oczywiście, że mnie nie kusi
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-16, 22:13   #579
y_ulia
Rozeznanie
 
Avatar y_ulia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 856
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez PoisonQueen Pokaż wiadomość
matkokoachanaspacjajestpo tobyjejużywać
po co sprawdzać ile sie wytrzyma bez prostownicy skoro wszytsko jest dla ludzi? =.=
Ja tu mówiłam głównie o tym poście który wcześniej zacytowałam, rozśmieszył mnie zwyczajnie

nikt ci kochana nie kaze tu wchodzic. mi zazwyczaj jak sie cos nie podoba to staram sie na to nie patrzec czy cos a widze ze Ciebie regularnie ciągnie na ten wątek
buahah a podobno zyjemy w wolnym kraju więc moge pisac sobie jak chce...
nannanaa ;]
__________________
"szukam innego swiata. bez nudy, rutyny, bezsensownych dyskusji, głupich wymówek, zadufanych i egoistycznych ludzi. czegos, co nie jest plastikowe i przereklamowane."



[ Uciekaj moje serce! ]





y_ulia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 07:39   #580
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ewelka, jak ty slicznie wygladasz w loczkach, o wiele lepiej niz w prostych! wyrzuc prostownicie!!!!

PoisonQueenm, w moim wypadku prostowanie bylo jak nałog. I wiem, ze jak raz wyprostuje, to bede juz codziennie. Dlatego staram sie odzwyczaic od prostowania, zeby prostowanie bylo dla mnie obojetne, a nie priorytetowe jak dotychczas.

Wiecie co Kochane? Moj TŻ zabrał mi prostownice, hehe.To nawet dobrze, zrestza nie jest mi potrzebna.. tzn uzyje tylko jutro, bo ide do fotografa
A dziś jade nad jeziorko
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 08:53   #581
mmslonkoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 16
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

nataluska175 takie ślicze loooooooki... jakiego szamponu uzywasz...?? Pozdrowionka...
mmslonkoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-17, 08:56   #582
mmslonkoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 16
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

hehe małe nie doczytankoEwelka ma śliczne loczki...:P
mmslonkoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 09:23   #583
Divine18
Zakorzenienie
 
Avatar Divine18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 133
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

oooo hawi Tżcik poszalał miłej niedzieli nad jeziorkiem ja wlasnie wrocilam z szalonej nocki u kumpeli i teraz bede sie opalac na balkonie

Y_ulia spokojnie przeciez poison queen pisala ze rozsmieszyl ja tylko ten jeden post i to chyba normalne ze patrzy na ten wątek jesli ktoś odpisał :-P ja ją rosuumiem i rossumie też idee tego wątku kazdy ma swoje racje
__________________

' Nie obawiaj się, że góry są za wysokie, droga zbyt długa, kwiaty zwiędną, za blisko czyjeś oczy wpatrzone z nadzieją, a potem tylko z wyrzutem. Nie obawiaj się, abyś nie musiał żałować tego, że brakło ci odwagi. '

Divine18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 09:30   #584
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

_Ewelka___ wyglądasz bosko w kręconych włoskach Poprostu cud Nie warto tak pięknych włosków katować prostownicą. Wiadomo raz na jakiś czas, ale twoje naturalne są poprostu piekne!

Tak jak powiedziałam, wczoraj wyprostowałam włoski na imprezkę. Cuż raz na jakiś czas nie zaszkodzi, a imprezka była swietna!! Udała sie w 100 %! Warto było
pozdrawiam
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 10:06   #585
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

A ja jestem kompletnie zrozpaczona. Pchana wielkim postanowieniem o porzuceniu suszarki i prostownicy na czas wakacji, zrobiłam wczoraj próbę generalną i pozostawiłam włosy samym sobie... i co?
zaraz po umyciu były, powiedzmy, "ok". Ale za jakiś czas i na drugi dzień, po wyspaniu się, nie nadały się ani do związania, ani do rozpuszczenia... ;( ;( jestem po prostu załamana. Nie wiem, jak przeżyję wakacje bez prostowania. A niestety, muszę, bo włosy mam trochę przesuszone, a planuję farbowanie na sierpień, więc trzeba im odpoczynku.
invissible jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 10:20   #586
justysia274
Zadomowienie
 
Avatar justysia274
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wodzisław Śląski, Leicester
Wiadomości: 1 684
GG do justysia274
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Cytat:
Napisane przez invissible Pokaż wiadomość
A ja jestem kompletnie zrozpaczona. Pchana wielkim postanowieniem o porzuceniu suszarki i prostownicy na czas wakacji, zrobiłam wczoraj próbę generalną i pozostawiłam włosy samym sobie... i co?
zaraz po umyciu były, powiedzmy, "ok". Ale za jakiś czas i na drugi dzień, po wyspaniu się, nie nadały się ani do związania, ani do rozpuszczenia... ;( ;( jestem po prostu załamana. Nie wiem, jak przeżyję wakacje bez prostowania. A niestety, muszę, bo włosy mam trochę przesuszone, a planuję farbowanie na sierpień, więc trzeba im odpoczynku.
Jeśli naprawdę będziesz chciała dasz radę Każdej z nas jest ciężko, ale wspieramy się tutaj razem A warto przemęczyć się trochę, a później cieszyc sie ze zdrowych i pieknych włosków.
3maj się
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=286542
ciuchowy wątek
justysia274 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 10:26   #587
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

dzięki, Justysia. <przytul>
pocieszam się tym, że praktycznie przez całe wakacje będę poza domem i nie zamierzam zabierać ze sobą suszarki, ani prostwnicy... więc będę zmuszona do nieprostowania.
invissible jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 10:36   #588
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Wariatki :P przeciez pisalam że nie prostuje od 1,5 roku. A Wy mnie tu bacikami. w tym czasie moze z 2 razy prostowalam. Zdjecie w prostych wlosach jest sprzed 2 lat chyba. Tak tylko dla porownania dalam

no i sie upewnilam ze w kreconych lepiej, im dluzsze tym gorzej sie kreca a szkoda. A tak mi sie marza dlugie krecone. Moj chlopak uwielbia moje wloski i ja tez

a szampon to akurat gliss kura z olejkami. Nie mam w domu nic co moze byc do kreconych wlosow myje wloski szamponem, wycieram recznikiem, nakladam dosc duz odzywki schaumy z olejkiem kokosowym, potem zel, i jak sa lekko wilgotne to susze suszarka - glowa w dol.

O i takie sie robia
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 13:50   #589
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ewelka, zazdroszę, że Cię tak natura obdarzyła. Ja zawsze miałam włosy prościutkie... Nigdy nawet się nie wywijały. I nagle w wieku 13 lat pojechałam na wakacje, kilka razy umyłam włosy w zwykłej wodzie ze studni głębionwej i zrobiły mi się LOKI. I przez kilka lat miałam kręcone włosy, bez żadnych zabiegów. Tak ot. A teraz nagle zaczęły się rozprostowywać. Z loczków zrobiły się marne, napuszone fale, miejscami zupełnie proste...
Podejrzewam, że to przez okres dojrzewania zmieniła mi się faktura włosa, a teraz pewnie wraca do "normalnego" stanu. Oby.
invissible jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-17, 14:32   #590
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Invisible, ja tez wygladam jak wariatka jak nie susze wlosow! Jak masz dluzsze wlosy, to w wilgotne wgnieć pianke - moze cos z tego wyjdzie
A mi wlosy zaczely sie wywijac, jak zaczelam dojrzewac - wczesniej mialam druty. Pozniej chcac sie pozbyc tych zakretasow zaczelam stosowac suszarke i prostwonice, no i dzieki tym wszytskim zabiegom uzyskalam mocniejszy skret,. Ech,... jak ja bym chciala miec grube wlosy
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 19:10   #591
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

a ja cale dziecinstwo mialam proste, jak po raz pierwszy wycieniowalam zaczely sie wywijac, to wtedy zaczelam je prostowac, to bylo jakos 3 lata temu, na poczatku liceum kupilam prostownice. 1,5 roku prostowania.

a potem postanowilam ze nie bo byly zniszczone, a jak mnie znajomi zobaczyli to szok, ze to nie moje, ze to niemozliwe, nagle z takich prostych w krecone. I do dzis czasem ktos nie wierzy - bo sa dni kiedy sie tak ladnie uloza ze szok moja fryzjerka myslala ze trwala zrobilam hehe:P

a jak bylam mala to proste jak druty byly

mam nadzieje ze nie zaczna sie prostowac bo chyba bym zwariowala. Nie wyobrazam siebie w prostych wlosach, w sumie kazdy mi mowi ze lepiej w takich. Ale jednak po kims to mam - moj tato jak byl mlody, mial wlosy do ramion to mial takie fale. Ja od zawsze mialam podatne wlosy wiec jest szansa ze nie minie
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 19:18   #592
agattex
Raczkowanie
 
Avatar agattex
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Nibylandia.
Wiadomości: 140
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ja w sumie nie prostuję włosów od stycznia br. Przyznam się że prostowałam jedynie od 4-6 razy od stycznia, tylko wtedy gdy było to naprawdę pilne. Ogólnie nie prostuję wcale, wyglądam tak jak wyglądam no ale mam na celu w końcu zapuszczanie włosów. Teraz jedynie chodzę do fryzjera podcinać grzywkę i nic poza tym, włosy niech sobie rosną, niech urosną na tę samą długość bo miałam wycieniowane, w końcu obetnę je na równo, później jak urosną na wymarzoną długość, pocieniuję I takim oto sposobem będę mieć zadbane włosy ;D Pozdrawiam!
agattex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-17, 19:37   #593
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Hawrodytko, żadna pianka moim włosom niestraszna. :P Już wielu różnych rzeczy próbowałam, aż w końcu się wkurzyłam, poszłam do fryzjerki, ona obcięła mnie tak, jakbym miała proste włosy i zaczęłam prostować. Ale spoko - loko, luz i spontan. :P Wakacje idą. Moze jakoś przejdzie to "coś" na mojej głowie.
invissible jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 10:17   #594
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Invissible, ja tez jestem scieta idealnie do prostowania :/ dlatego poki co modeluje wlosy na szczotce i czekam az odrosna, zeby moc fale robic... Ehc, mysle ze po wakacjach juz bedzie idealnie akurat pokaze moje pokrecone oblicze na studiach
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 11:02   #595
onaa
Zakorzenienie
 
Avatar onaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 459
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

postaram sie
ale jestem uzależniona od prostownicy !! (niestety)
dam rade
onaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 12:31   #596
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Onaa, ja tez bylam uzalezniona, a juz 16 dzien nie prostuje i idzie jak z platka! Dla chcacego nic trudnego
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 12:35   #597
distant-girl
Raczkowanie
 
Avatar distant-girl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 306
GG do distant-girl
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ok ja od dziś też się do Was przyłączam chociaż jak włosów nie wyprostuje to koleżanki pytają mnie czy ściełam bo dzięki moim falom włosy wyglądają na dużo krótsze niestety :/ a tak wogóle to jak je wyprostuje sięgają mi do łopatek. Byłam u fryzjerki i pocieniowała mi je miesiąc temu i teraz zapuszczam.W dodatku mam grzywkę, która mi odstaje jak ich nie wyprostuje. Jestem z Wami . Zobaczymy jak długo wytrzymam?
distant-girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 12:43   #598
modnakobieta
Przyczajenie
 
Avatar modnakobieta
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 20
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

Ze wzgledu na to,ze moje wlosy prostuje prawie kazdego dnia (od czterech lat) przylaczam sie do Was.
Ostatnio prostowane byly....pare dni temu.Teraz znow zaczynaja sie krecic!!!
__________________
Kobieta to cud nad ktorym Bog sie ciezko napracowal
modnakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 12:50   #599
distant-girl
Raczkowanie
 
Avatar distant-girl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 306
GG do distant-girl
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

4 lata - to sporo. Ja od ponad roku prostuje. Jakoś wytrwamy . Kiedyś miałam gęste włosy a teraz eh.. szkoda gadać..
distant-girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-18, 12:53   #600
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Od dziś nie prostuję! Ktoś się przyłączy?

W ogóle to zauważyłam że odkąd nie prostuję włosów to...mam więcej czasu nic dziwnego jak codziennie wieczorem myję włosy a więc musiałam zaraz po umyciu nałożyć 2 preparaty aby dało się je wyprostować, potem jak już je rozczesałam to wysuszyć suszarką no a na koniec prostowanie...No i oczywiście rano poprawki w prostowaniu po całej nocy a codznień wstaję o 6:15 więc potem latałam po domu żeby na 7:00 do pracy zdążyć. Czasem wieczorem (ostatnio coraz częściej) jak pomyślałam "znowu prostowanie" to aż niedobrze mi się robiło
A teraz... myję włoski obojętnie jakim szamponem (a nie tylko wygładzającym), także do włosów brązowych albo leczniczym z apteki, rozczesuję, wgniatam odrobinę pianki do fal i loków i spaaaaać Rano muszę tylko lekko zmoczyć grzywkę i ja wysuszyć no i jak trzeba to pianka na włosy. I tyle

Jeszcze mi się przypomniało że zawsze jak jedziemy na urlop nad morze to ile Maciek musi na mnie czekać zanim umyję włosy, wyprostuję po czym nad morzem w ciągu 10 minut znowu mam fale. W tym roku nie będę go męczyć
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:50.