biznesplan - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-15, 17:41   #1
traviss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 43

biznesplan


Czy tworzyłyście biznesplan do swojej działalności (jeśli nie był konieczny ze względu na dotacje) czy znacie jakieś dobre strony/książki, które wyjaśnią, jak dobrze wykonac obliczenia, oszacowac rynek?
traviss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-17, 20:34   #2
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: biznesplan

Cytat:
Napisane przez traviss Pokaż wiadomość
Czy tworzyłyście biznesplan do swojej działalności (jeśli nie był konieczny ze względu na dotacje) czy znacie jakieś dobre strony/książki, które wyjaśnią, jak dobrze wykonac obliczenia, oszacowac rynek?
Tworzyliśmy z mężem do jego działalności, jak ubiegał się o dotację z PUP.
Sami wszystko ogarnęliśmy, chociaż troszkę trudu poszło w to, ale daliśmy radę. Zresztą z PUP biznes plan nie wymaga szerokiej wiedzy, co innego dotacja z WUP.

Zależy o jakiej działalności mówimy, bo to istotna kwestia. Niektóre biznes plany pod konkretną działalność nie są skomplikowane. Mnie osobiście przydała się wiedza zdobyta na studiach, poparłam się notatkami i wspólnyi siłami jakoś to poszło. Jakby sytuacja wymagałaby wiedzy z wyższej półki, to wtedy pewnie zleciłabym to firmie, która się tym zajmuje, oczywiście nie za darmo.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 15:34   #3
Anyzki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: biznesplan

Ja zlecałam to firmie i jestem zadowolona, bo wcześniej już raz odrzucono mój wniosek. Jak ktoś szuka informacji na ten temat to załączam plik dla zainteresowanych....
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf poradnik-dotacje.pdf (395,5 KB, 21 załadowań)
Anyzki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 18:08   #4
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: biznesplan

Cytat:
Napisane przez Anyzki Pokaż wiadomość
Ja zlecałam to firmie i jestem zadowolona, bo wcześniej już raz odrzucono mój wniosek. Jak ktoś szuka informacji na ten temat to załączam plik dla zainteresowanych....
Za reklamy dziękujemy
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:54.