Igrzyska Olimpijskie 2016 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-11, 14:46   #31
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Igrzyska Olimpijskie 2016

Tak narzekacie, a właśnie mamy medal

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 16:23   #32
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Igrzyska Olimpijskie 2016

I kolejny ZŁOTY

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 16:25   #33
olka922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 354
Dot.: Igrzyska Olimpijskie 2016

No i mamy dwa medale dzisiaj Mogły być nawet 3, bo czwórka podwójna mężczyzn była blisko. W eliminacjach mieli trzecie miejsce i o wiele lepszy czas niż w finale. Szkoda że im się nie powiodło.
A nasza brązowa czwórka podwójna kobiet mogła mieć nawet srebro lub złoto, bo też w eliminacjach miały czas lepszy o 25 sekund od czasu w finale.
Nie bardzo się znam na wioślarstwie więc może ktoś mi wytłumaczy dlaczego w finale czasy są słabsze od eliminacji?
olka922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 17:52   #34
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: Igrzyska Olimpijskie 2016

A co sądzicie o tej naszej aferze dopingowej?? Ja czytałam trochę komentarzy, opinii (nie znam się za bardzo na sporcie) i sama nie wiem co o tym myslec...
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 18:05   #35
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Igrzyska Olimpijskie 2016

Dla mnie jest nie do pomyślenia, że nie zbadali tych próbek przed wyjazdem do Rio. To juz mogli w ogóle nie robić tych badań...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 20:31   #36
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Igrzyska Olimpijskie 2016

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Coś słabo idą nam te IO
Też tak sobie dzisiaj pomyślałam, jeszcze po tych wszystkich marnych startach pływaków... Ale dzisiejsze medale trochę wszystko podbudowały, mam nadzieję, że jednak moja przepowiednia (6-7) medali się nie sprawdzi.

Cytat:
Napisane przez lolita96 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o tej naszej aferze dopingowej?? Ja czytałam trochę komentarzy, opinii (nie znam się za bardzo na sporcie) i sama nie wiem co o tym myslec...
Ale co konkretnie masz na myśli?
IMO się sami naszprycowali, nie wierzę w głupie tłumaczenia, że to jakaś prowokacja. Ciężarowcy stosunkowo często łapani są na dopingu. Zauważcie, że jakoś nikt ich specjalnie nie broni, bo osoby związane choć trochę z tematem wiedzą co i jak.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Dla mnie jest nie do pomyślenia, że nie zbadali tych próbek przed wyjazdem do Rio. To juz mogli w ogóle nie robić tych badań...
To jest akurat IMO najciekawszy aspekt tej afery... Przecież najbardziej rozsądnym byłoby robienie badań przed igrzyskami w kraju i zostawienie zawodników z pozytywnymi wynikami w domu. A tak to nagle, po badaniach w Brazylii, okazuje się, że próbki w Polsce też są pozytywne. Albo nikt w ogóle tego w kraju nie bada, albo bada, tylko ukrywa... i jak się kolokwialnie mówiąc "nie wyda" na imprezie, to sama krajowa federacja też nikogo nie wyda.




JEEEEEEEE! 3:0
__________________
Dbam o siebie

Edytowane przez --Olka--
Czas edycji: 2016-08-11 o 20:33
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 20:41   #37
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Igrzyska Olimpijskie 2016

Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość
Idzie,ale w nie tę stronę,w którą trzeba.
Doprowadziliśmy do tego,że prawie nikt nie mówi już o dopingu Rosjan,a za to każdy mówi o trójce sztangistów naszych...
Może chociaż za gaz dadzą rabat za świetną zasłonę dymną.
Cóż, pozostało liczyć na konkurencje techniczne w lekkoatletyce i drużynowo na siatkarzy, bo ręczni to muł i 2 metry piachu.
Pozwalam Ci przeprosić chłopakow :P

Cytat:
Napisane przez lolita96 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o tej naszej aferze dopingowej?? Ja czytałam trochę komentarzy, opinii (nie znam się za bardzo na sporcie) i sama nie wiem co o tym myslec...
Sądzę, że raczej wcześniej też musiało już być grubo i dziwię się, że dopiero się wydało. Też nie znam się na sporcie aż tak :P

Cytat:
Napisane przez olka922 Pokaż wiadomość
Nie bardzo się znam na wioślarstwie więc może ktoś mi wytłumaczy dlaczego w finale czasy są słabsze od eliminacji?
Tak na logikę moim zdaniem to może zależeć od zmęczenia i/lub wiatru. Takie przepłynięcie trwa dłuuugo, więc wydaje mi się, że od tego m.in. może to zależeć.

Ależ pięknie grali siatkarze, zaliczony mecz ręcznych i siatkarzy - i od razu wszystko jest łatwiejsze Chyba znowu muszę wrzucić Mikę do avatara
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-11, 21:34   #38
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Igrzyska Olimpijskie 2016

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Ależ pięknie grali siatkarze, zaliczony mecz ręcznych i siatkarzy - i od razu wszystko jest łatwiejsze Chyba znowu muszę wrzucić Mikę do avatara
No właśnie...gdzie Mika?
Przez nich to ja albo osiwieję albo padnę
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 00:38   #39
Szybkobiegacz
Blood and fire
 
Avatar Szybkobiegacz
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: down the road
Wiadomości: 378
Dot.: Igrzyska Olimpijskie 2016

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Też tak sobie dzisiaj pomyślałam, jeszcze po tych wszystkich marnych startach pływaków...
Spokojnie, Igrzyska dopiero ruszają. Od jutra wchodzi lekkoatletyka, w której jest realnie szansa na 5-6 medali. Na razie poza Kawęckim nie przepadł żaden z naszych żelaznych faworytów. Pięknie idą siatkarze. Jest już nieźle, a będzie lepiej.

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość


To jest akurat IMO najciekawszy aspekt tej afery... Przecież najbardziej rozsądnym byłoby robienie badań przed igrzyskami w kraju i zostawienie zawodników z pozytywnymi wynikami w domu.
Tutaj trzeba znać realia sportu, żeby wiedzieć, co jest grane. To, że się nakoksowali, jest i było pewne od początku. Tłumaczenie o aferach i prowokacjach było nawet zabawne

Kto inny w Polsce zajmuje się badaniami antydopingowymi (niezależna komisja), kto inny trenowaniem, nominacjami i logistyką (związek sportowy), kto inny opłaca przeloty i inne koszta (PKOL). Nie da się tego skoordynować. Podobnie jak nie da się przebadać wszystkich zawodników i od razu mieć wyniki. Kontrolą antydopingową w Polsce realnie zajmuje się kilkanaście osób. Badania są długie i trudne, procedury mordercze i bardzo ścisłe. To trwa, a w gorącym okresie trwa dłużej. Antydoping nie zajmuje się tylko Igrzyskami - są rozgrywane cały czas zawody sportowe we wszystkich konkurencjach, są procedury odwoławcze, są szkolenia, do tego mamy wakacje i część pracowników po prostu ma wolne. Nie ma w tej sprawie żadnego drugiego dna.

Koksiarzy nie da się wyłapać wszystkich i nie da się od razu. Dobrze, że złapali ciężarowców, szkoda, że narobili nam wstydu. Media kręcą tu wielkie sensacje, a sprawa jest dość prosta.
__________________
Natura twoja jest zła Z tym się pogódź
Woła przez ciebie głosem który cię przeraża
Słowami których zdawało ci się - nie miałeś w sobie
Wytryska z ciebie inna niźli o niej mniemasz
jak wrzące źródło o zapachu siarki
pod którym omdlewają zielone łąki pozoru


Edytowane przez Szybkobiegacz
Czas edycji: 2016-08-12 o 00:39
Szybkobiegacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 10:35   #40
olka922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 354
Dot.: Igrzyska Olimpijskie 2016

Jakby ten wczorajszy mecz naszych siatkarzy był meczem o brąz lub złoto, to chyba każdy kibic dostałby zawału w ostatnim secie

Cytat:
Napisane przez Szybkobiegacz Pokaż wiadomość
Spokojnie, Igrzyska dopiero ruszają. Od jutra wchodzi lekkoatletyka, w której jest realnie szansa na 5-6 medali.
Kto jeszcze ma szanse oprócz Włodarczyk, Fajdka, Małachowskiego i Kszczota?

Edytowane przez olka922
Czas edycji: 2016-08-12 o 10:46
olka922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 12:19   #41
Szybkobiegacz
Blood and fire
 
Avatar Szybkobiegacz
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: down the road
Wiadomości: 378
Dot.: Igrzyska Olimpijskie 2016

Cytat:
Napisane przez olka922 Pokaż wiadomość
Kto jeszcze ma szanse oprócz Włodarczyk, Fajdka, Małachowskiego i Kszczota?
Średnie szanse: Cichocka (1500m), Bukowiecki/Majewski/Haratyk (kula), Lewandowski (800m), Sobera/Wojciechowski/Lisek (tyczka), Dobek (400m pł), Lićwinko (wzwyż), Nowicki (młot),

Małe szanse
: któryś z chodziarzy, męska sztafeta 4x400, Bednarek (wzwyż), Glanc (dysk), Hoffman (trójskok), Krukowski (oszczep)

Z tej ekipy medale na imprezach mistrzowskich na świecie zdobywali już: Cichocka, Majewski, Wojciechowski, Lićwinko, Bednarek. Pozostali albo mieli medale na mistrzostwach Europy, albo wysokie miejsca w kategoriach wiekowych, tak jak Bukowiecki. Największe szanse z nich ma chyba Lićwinko, tyczkarze i kulomioci. Prywatnie chciałbym, żeby medal zdobyła Cichocka, którą jest świetną dziewczyną. Generalnie z takiej grupy powinny wpaść minimum dwa medale poza tymi, których wymieniłaś...
__________________
Natura twoja jest zła Z tym się pogódź
Woła przez ciebie głosem który cię przeraża
Słowami których zdawało ci się - nie miałeś w sobie
Wytryska z ciebie inna niźli o niej mniemasz
jak wrzące źródło o zapachu siarki
pod którym omdlewają zielone łąki pozoru

Szybkobiegacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-12, 18:47   #42
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Igrzyska Olimpijskie 2016

Cytat:
Napisane przez Szybkobiegacz Pokaż wiadomość
Spokojnie, Igrzyska dopiero ruszają. Od jutra wchodzi lekkoatletyka, w której jest realnie szansa na 5-6 medali. Na razie poza Kawęckim nie przepadł żaden z naszych żelaznych faworytów. Pięknie idą siatkarze. Jest już nieźle, a będzie lepiej.
Co do drugiej części komentarza, to przyjmuję do wiadomości, nie wiem jak to dokładnie wygląda, jeśli tak jak piszesz, to powinno jednak inaczej, ale cóż. Nie wszystko da się ogarnąć.

Ale co do powyższej, to nie bardzo rozumiem. Jestem spokojna, nie bardzo też rozumiem cytowanie kawałka mojej wypowiedzi. Sprawdź co napisałam dalej.
Oprócz Kawęckiego poleciał też starszy Zieliński. Siatkarze grają w porządku, ale do najlepszej formy im daleko.
Po medalach wioślarek nie jest źle, a czy będzie dużo lepiej? Się okaże.
__________________
Dbam o siebie

Edytowane przez --Olka--
Czas edycji: 2016-08-12 o 18:48
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 23:34   #43
Szybkobiegacz
Blood and fire
 
Avatar Szybkobiegacz
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: down the road
Wiadomości: 378
Dot.: Igrzyska Olimpijskie 2016

Miałem na myśli to, że pisałaś, że Igrzyska idą słabo. Ja się z tym nie zgadzam - idą przyzwoicie, a nasze najlepsze strzelby dopiero mają odpalić. Oczywiście katastrofa może się jeszcze zdarzyć, ale będziemy to wiedzieli za parę dni. Na razie jest przyzwoicie. Na siatkarzy liczę i nie wiem, czy są z dala od najwyższej formy. To jest turniej, a tu trzeba umieć złapać formę w decydującej rozgrywce - tak jak Portugalia w piłce. W grupie grali fatalnie, potem złapali moc. Polscy siatkarze słabo wypadali przed Igrzyskami, teraz grają nieźle, a liczę, że po wyjściu z grupy pójdą jak burza.

Wpadka Zielińskiego jest przykra i Adrian to rzeczywiście jeden z naszych faworytów sprzed Igrzysk. Ale to, że łapią koksiarzy, bardzo mnie cieszy, nawet jeśli to są polscy koksiarze.

Dzisiaj Kszczot i Lewandowski przeszli przez eliminacje jak burza. O 1:30 biegną dziewczyny na 1500 metrów - ja oglądam
__________________
Natura twoja jest zła Z tym się pogódź
Woła przez ciebie głosem który cię przeraża
Słowami których zdawało ci się - nie miałeś w sobie
Wytryska z ciebie inna niźli o niej mniemasz
jak wrzące źródło o zapachu siarki
pod którym omdlewają zielone łąki pozoru

Szybkobiegacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 21:46   #44
olka922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 354
Dot.: Igrzyska Olimpijskie 2016

Byłam pewna, że dzisiaj będzie złoto Małachowskiego. No cóż, trzeba zadowolić się srebrem, ale szkoda że mu się nie udało, bo brakuje mu w dorobku złota olimpijskiego.

Dzisiaj niestety pierwsza porażka siatkarzy. Miejmy nadzieję, że jedyna, tak jak to było podczas MŚ 2014.
olka922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-14, 00:11   #45
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Igrzyska Olimpijskie 2016

Mi też szkoda Małachowskiego Niestety nie wyrobiłam się z oglądaniem, podobnie z siatkarzami, ale wspieram team ręcznych Ktoś ogląda? Póki co nie wygląda to źle.

Jak zwykle horror w końcówce, ale wygraliśmy! Warto było czekać do ostatnich 5 minut meczu

Edytowane przez 201705250955
Czas edycji: 2016-08-14 o 01:24
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-14, 02:45   #46
olka922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 354
Dot.: Igrzyska Olimpijskie 2016

Adam Kszczot nie awansował do finału a więc kolejna szansa medalowa przepadła. Aż sobie przeklął na wizji po tym biegu. Wielka szkoda. Chyba ciężko będzie zdobyć więcej niż 10 medali o ile w ogóle będzie te 10.
olka922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-14, 18:19   #47
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Igrzyska Olimpijskie 2016

Szkoda Kszczota... Po cichu liczyłam na dwa medale na tym dystansie, ale cóż... Bywa. Może jestem naiwna, ale nadal wierzę, że przekroczymy "10" medali. Bardzo liczę na siatkarzy i lekkoatletów. Ciężko będzie szczypiornistom, ale to są prawdziwi gladiatorzy i mam nadzieję, że jeszcze pokażą, na co ich stać. Kto wie, może jeszcze żagle przywieją nam medal...?
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 06:08   #48
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Igrzyska Olimpijskie 2016

Mnie szkoda Małachowskiego, ale on nie narzeka, więc i ja nie będę. Po prostu trzymam kciuki za Tokio.

W LA liczę, że któryś z kulomiotów zdobędzie medal. I Fajdek, wiadomo.

Na kajakach się nie znam, ale nasza dwójka już medale zdobywała, więc oby coś wypadło.

Ręczni mogą przejść ćwierćfinał tylko jeśli zagrają jak z Francją w ME. Od tego czasu w pojedynczym meczu zbierze się może z 5 minut dobrej gry. Za mało. Oby nie przegrali z Chorwacją na samo wspomnienie.

A w siatkarzy po prostu wierzę, choć chciałam, żeby na Włochów trafili dopiero w finale.
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 09:55   #49
olka922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 354
Dot.: Igrzyska Olimpijskie 2016

Nie chciałam żeby siatkarze trafili na USA i niestety trafili. Oczywiście wierzę, że wygrają, ale zawsze ciężko się z nimi grało. Na MŚ 2014 jedyny przegrany mecz to właśnie z USA. Mam nadzieję, że na IO też będziemy mieć tylko jeden przegrany mecz, czyli ten grupowy z Rosją. Podoba mi się jak Kubiak podchodzi do tego turnieju. Mówi że przyjechali po złoto i nie ważne z kim będą grać. No w końcu są mistrzami świata i to raczej Amerykanie powinni się nas bać.
olka922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-16, 11:25   #50
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Igrzyska Olimpijskie 2016

Siatkarze przejdą Jankesów - są w dobrej dyspozycji i dobrze przygotowani na turniej. Poza tym widać w naszej ekipie,że naprawdę im się chce,mają głód wygrywania i jasny cel. Amerykanie są trudni,ale do przejścia.
Co do drugiej naszej ekipy (szczypiorniści) to niestety zlepek emerytów z pojedynczymi graczami z młodego pokolenia nie daje żadnych efektów. Trener też słabo reaguje na wydarzenia boiskowe. Wygrana z beznadziejnym Egiptem i 1 tylko w miarę dobry występ ze Szwecją to za mało nie tylko na Chorwację,ale i na całą resztę.
A dziś liczę na nasze kajaki.
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 12:05   #51
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Igrzyska Olimpijskie 2016

O której są kajaki? Będzie coś do podglądania po 20?

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Dobra już widzę, kajaki o 14

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 12:15   #52
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Igrzyska Olimpijskie 2016

Cytat:
Napisane przez olka922 Pokaż wiadomość
Nie chciałam żeby siatkarze trafili na USA i niestety trafili. Oczywiście wierzę, że wygrają, ale zawsze ciężko się z nimi grało. Na MŚ 2014 jedyny przegrany mecz to właśnie z USA. Mam nadzieję, że na IO też będziemy mieć tylko jeden przegrany mecz, czyli ten grupowy z Rosją. Podoba mi się jak Kubiak podchodzi do tego turnieju. Mówi że przyjechali po złoto i nie ważne z kim będą grać. No w końcu są mistrzami świata i to raczej Amerykanie powinni się nas bać.
Mnie bardziej martwią Włosi w półfinale, ale pora na rewanż.
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 16:45   #53
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Igrzyska Olimpijskie 2016

No i mamy 2 medale w kajakach Brawo!
Anita Włodarczyk wczoraj przebiła dosłownie wszystko. Ta kobieta jest niemożliwa, nikt nie potrafi jej podskoczyć
Co do siatkarzy... Moja pierwsza reakcja - będzie ciężko, ale postanowiłam iść tropem naszego Kapitana:
Dziennikarz: "Jeśli miałbyś sobie wybrać przeciwnika z grupy A, to kto by to był?"
Kubiak: "Każdy z nich."
i tego się trzymajmy
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 17:53   #54
Synthesthesia
o¤°`°¤o,¸¸¸,o¤°`°
 
Avatar Synthesthesia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...middle of nowhere...
Wiadomości: 5 109
Dot.: Igrzyska Olimpijskie 2016

Ale mnie wkurzają komentarze po wylosowaniu USA - "Niech się już pakują", "Nie wygramy z nimi" itp.
Kibice od siedmiu boleści

Jutro się okaże wszystko
__________________


Synthesthesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 23:22   #55
olka922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 354
Dot.: Igrzyska Olimpijskie 2016

Ale absurdalna sytuacja w kolarstwie torowym. Tych trzech zawodników którzy wyprzedzili skuter powinno być zdyskwalifikowanych ale sędziowie dopuścili ich do startu i jeszcze na dodatek dwóch z nich zdobyli medale. Jak im nie wstyd będzie stawać na podium! Jak się widzi takie sytuacje to aż się odechciewa oglądać rywalizacje sportowe
olka922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 06:01   #56
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Igrzyska Olimpijskie 2016

Teraz właśnie o tym czytałam, nie bardzo się orientuję o co chodzi ale faktycznie jak każdy tak głośno o tym mówi, to jednak przepisy zostały złamane i powinni ponieść konsekwencje. Bez sensu...

Za to nasza oszczepistka ładnie rzuciła. Trzymam kciuki, żeby powtórzyła rzut w finale, obawiam się jednak, że tu miała trochę szczęścia. Nagle rzuciła o 3 m dalej niż jej rż i jeszcze pobiła r Polski, nigdy wcześniej nie oscylowala wokół tej granicy, więc będzie trudno powtórzyć. Ale będę trzymać mocno, mocno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 09:31   #57
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Igrzyska Olimpijskie 2016

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Teraz właśnie o tym czytałam, nie bardzo się orientuję o co chodzi ale faktycznie jak każdy tak głośno o tym mówi, to jednak przepisy zostały złamane i powinni ponieść konsekwencje. Bez sensu...

Za to nasza oszczepistka ładnie rzuciła. Trzymam kciuki, żeby powtórzyła rzut w finale, obawiam się jednak, że tu miała trochę szczęścia. Nagle rzuciła o 3 m dalej niż jej rż i jeszcze pobiła r Polski, nigdy wcześniej nie oscylowala wokół tej granicy, więc będzie trudno powtórzyć. Ale będę trzymać mocno, mocno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam się w obu kwestiach

Ja dzisiaj czekam na siatkarzy.
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 10:11   #58
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Igrzyska Olimpijskie 2016

Z M. Andrejczyk to może być tak,że szczyt formy był szykowany na Rio i trafili z trenerem idealnie.
K. Skolimowska zdobyła medal mając 18 lat, a więc teraz może uda się 20-latce. Choć osiągnięcie finału olimpijskiego to już duży sukces,także brawa dla niej.
Od dziś za to moim mistrzem olimpiady w Rio jest Haitańczyk Jeffrey Julmis. To co zrobił w biegu płotkarskim to komedia najwyższych lotów. Przed startem jak Bolt,za to po starcie...
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 16:15   #59
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Igrzyska Olimpijskie 2016

Fajdek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 17:07   #60
olka922
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 354
Dot.: Igrzyska Olimpijskie 2016

Co z tym Fajdkiem? Wierzyć się nie chce. Porażka na całego. W tym kole kręcił się strasznie wolno i wyszło jak wyszło.

Edytowane przez olka922
Czas edycji: 2016-08-17 o 20:13
olka922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-26 03:47:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.