Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2004-08-31, 15:35   #91
koralowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 25
GG do koralowka
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

CZY MOZESZ NAPISAC W JAKIM SKLEPIE I ZA ILE KUPILAS PROSTOWNICE KTORA ZACHWALASZ?? A JESLI NIE SPRAWI TO KLOPOTU TO JESZCZE PELNA JEJ NAZWE , CALUSKI
koralowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-31, 16:43   #92
stokrotka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 10
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW - Efalkock

Prostownica do włosów Efalock, nie posiada pary, ale bez pary lepiej prostuje. Jest wiele prostownic z parą, ale słyszałam, że para powoduje iż skraca się efekt prostych włosów. Nie polecam ich. Moja znajoma fryzjerka powiedziała mi kiedyś, ze prostownicą Efalock wyprostowała nawet bardzo skręcone naturalnie włosy. Poza tym efalock nie niszczy włosów dlatego śmiało sobie ją kup!!!
stokrotka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-31, 16:54   #93
*karolka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 422
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW - Efalkock

a co ma takiego w sobie ze nie niszczy? bo ja mam wlasnie troche zniszczone juz wloski i nie chcialabym bardziej ich jeszcze wysuszyc dlatego pomyslalam o tej z para. mam w domu jakas tania prostownice ale rzadko nia prostuje, bylam 2 razy (tydzien po tygodniu) wyprostowac wlosy u fryzjera, efekt super ale po tym 2 razie baaaardzo mialam zniszczone wlosy, porozdwajane konce itd,juz nie prostowalam u fryzjera. nie pamietam jaka mial prostownice.
*karolka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-31, 17:59   #94
stokrotka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 10
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW - Efalkock

Po pierwsze ma ceramiczne płytki, które nie niszczą, poza tym ma również regulację temperatury, większość prostownic ma jedną utrzymującą się temperaturę a ta ma kilka . Przy bardzo delikatnych włosach zmniejszasz sobie temperaturę i unikasz ich niepotrzebnego przegrzania. Oprócz tego prostownicy tej używa bardzo dużo salonów fryzjerskich co świadczy o jej profesionaliźmie i sprawdzonej dobrej jakości. Poza tym włosy po niej się nie elektryzują i podczas prostowania nie wyrywa i nie szarpie włosów. I jeszcze jedna bardzo istotna sprawa. Jeżeli twoje włoski sa w tym momencie bardzo zniszczone (końcówki rozdwojone i poszarpane końce), to nawet gdybyś używała super drogich kosmetyków i najdroższych prostownic, niestety nie ożywi to twoich włosków. Najlepiej byłoby na początek podciąć włosy (te partie najbardzej zniszczone)a potem zakupic prostownicę np. Efalock, którą bardzo polecam oraz specjalny płyn do prostowania z tych droższych niestety.
Przed umyciem zawsze stosować balsam - odżywkę do włosów zmiszczony, przesuszonych, potem na przesuszone ręcznikiem włosy nałożyć preparat do prostowania, ale też nie za dużo, wysuszyć dokładnie suszarką a potem już tylko prostować!!!
Dużym atutem prostownicy Efalock jest również fakt, że aby wyprostować włoski nie trzeba prostownicy przesuwać po tej samej partii włosów kilka razy, wystarczy 1-2 razy i już są prościutkie. Czasami kilkakrotne przesuwanie prostownicy po tej samej partii włosów powoduje ich przegrzanie co w efekcie niesamowicie je wysusza i niszczy.
Oczywiście ważne jest tez aby nie brać do prostowania zbyt dużej ilości włosów naraz (im mniej tym lepiej się je prostuje. Zdecyduj sama, mnie osobiście ta para nie przekonuje, a ty gdzie o tym słyszałaś??
stokrotka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-31, 18:18   #95
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW - Efalkock

prostownica na pare jest bardzo dobra dla wlosow , ktore sa wysuszone, poprostu wyczuwa takie miejsce i wtedy ja imituje, jeszcze lepiej kiedy jest to prostownica z plytkami ceramicznymi,
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-31, 18:56   #96
*karolka*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 422
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW - Efalock

wlasciwie to tylko w tym watku czytalam. p.grazyna i dziewczyny o tej parze pisaly. nie mam rozdwojonych koncow teraz,tylko raczej cale wlosy sa suche i sianowate po dekoloryzacji. narazie chyba wstrzymam sie przed takimi zabiegami jak protowanie itp zeby troche sie odbudowaly, ale napewno kupie nowa prostownice bo ta moja to jakis szajs a mi bardzo podobaja sie proste wloski ja niestety z natury mam puszyste
mam w domu 2 kosmetyki do prostowania wlosow:
Golgwell - straightener
L'oreal - straight
Mysle ze najpierw te skoncze a dopiero pozniej kupie cos nowego.
*karolka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-08-31, 20:07   #97
koralowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 25
GG do koralowka
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW - Efalkock

o parze w prostownicy dowiedzialam sie z forum, a Pani Grazynka powiedziala mi ze jest ona mile widziana dla wloskow poniewaz nawilza je i w miejscach najbardziej suchych poprawia wyglad. ja usiluje kupic z para ale jakiej firmy to nie wiem pozdrowka
koralowka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-08-31, 20:09   #98
koralowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 25
GG do koralowka
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW - Efalkock

wiem od pani Grazyny ZE PARA JEST POMOCNA PRZY PROSTOWANIU I NAWILZA WLOSKI. A WIADOMO ZE KAZDY ZABIEG ZWIAZANY Z PROSTOWANIEM CZY MODELOWANIEM MA NIEKONIECZNIE DOBRY WPLYW NA WLOSKI.
koralowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-02, 11:52   #99
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

A ja z czystym sumieniem polecam prostownicę Wigo! Jest fantastyczna, posiada ceramiczne płytki, a co dla mnie najważniejsze - szerokość płytek wynosi tylko 3 cm co sprawia że jest super poręczna i nadaje się do prostowania grzywki - a na tym mi najbardziej zależało!!! Cena bardzo przystępna - 179zł (w hurtowni fryzjerskiej) Naprawde świetna!
Wcześniej miałam prostownice na parę firmy REMINGTON, z teflonowymi płytkami, nie nadaje się do niczego... Wyrzucone w błoto ok.180zł
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-02, 12:31   #100
koralowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 25
GG do koralowka
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

hej!! czy moge wiedziec za ile i gdzie kupilas prostownice ktora tak zachwalasz?? a jaki masz rodzaj wloskow??-proste w miare czy slomiaste ?? koralowka pozdrawiam aha i pelna jej nazwe bym chciala
koralowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-02, 17:39   #101
koralowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 25
GG do koralowka
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

ale czy mozesz mi podac dokladna nazwe tej odlotowej prostownicy i czyu ona jest z para?? bo niepamietam czy tak?? pozdrawiam . aha czy kupowalas ja osobiscie w hurt czy ktos ci zalatwial?
koralowka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-09-02, 18:10   #102
Tweety
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 6
GG do Tweety
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Mam taka sama prostownice i jestem bardzo z niej zadowolona. To prawda, ze trzeba nia przeciagac po wloskach 2-3 razy, ale efekt jest 100 razy lepszy niz przedtem. Wiec rachunek wychodzi na plus. mam tylko jedna obawe: czy wplynie ona jakos niekorzystnie na kondycje moich wloskow (mam ja od niedawna..) . Pozdrawiam
Tweety jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-02, 18:26   #103
Tweety
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 6
GG do Tweety
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Mowie oczywiscie o prostownicy ceramicznej Philips..
Tweety jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-03, 13:09   #104
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Olu, czy Twoje pytanie jest do mnie? Ale chyba tak
Z tego co mi wiadomo Wigo ma w sprzedaży tylko jedną prostownicę, więc raczej o pomyłkę trudno nie jest ona na parę, ale dzięki ceramicznym płytkom nie niszczy aż tak mocno włosków.
Kupiłam ją w Olsztynie, w hurtowni fryzjerskiej, która prowadzi także sprzedaż detaliczną (można kupić tam wszystko po naprawdę przystępnych cenach
Używam bardzo często, czasem nawet codziennie do grzywki, i jak na razie nie widzę pogorszenia kondycji moich włosków. Są z natury suche (jak to kręciołki) ale przy odpowiedniej regeneracji w postaci masek i odżywek nie obawiam się o ich zdrówko
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-03, 16:02   #105
koralowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 25
GG do koralowka
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

dziekuje ci doridee za odpowiedz. szkoda ze nie ma pary. zycze nadal tak milego uzywania tego urzadzonka i niech ci sie wloski nadal trzymaja w dobrej kondycji. caluje ola !!
koralowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-16, 11:27   #106
Goshka
Przyczajenie
 
Avatar Goshka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 9
GG do Goshka
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Witam!
Czy któras z Was używała prostownicy WIGO?
Jesli tak proszę o kilka słów na temat efektów jakie daje ta prostownica.
Mam obecnie prostownico-karbownicę Babyliss ale nie daje ona zadawalających efektów. Włosy po niej są suche i nie do końca wyprostowane.
Zalezy mi na zakupie profesjonalnej prostownicy, która idealnie wyprostuje moje włosy, a po zabiegu fryzura będzie błyszcząca i miękka.
Pozdrawiam
Goshka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-17, 18:37   #107
koralowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 25
GG do koralowka
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

hej!! z tego co czytalam na forum to wigo tez jest spoko ale to wszystko moim zdaniem zalezy od wloskow. a jesli mozna wiedziec to gdzie kupilas swoja prost.babyliss? sklep czy hurt fryzjerska ?? bo ja zamierzam zakupic na allegro babyliss lub eurolux ale narazie gryze sie z zamiarem . papa
koralowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-18, 10:53   #108
Goshka
Przyczajenie
 
Avatar Goshka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 9
GG do Goshka
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

To zwykła prostownico-karbownica kupiona w hipermarkecie. Taki model z wymienianymi metalowymi płytkami. Nie jest to żadna profesjonalna prostownica. I efekty są żadne szczerze mówiąc.
No właśnie - na allegro bardzo często pojawiają się prostownice Eurolux - tylko nie znalazłam nigdzie opinii na temat tej firmy. Cena niezbyt wysoka a prostownice są ceramiczne. Tylko nigdzie nia ma ani słówka na temat tego modelu.
Pozdrawiam
Goshka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-18, 12:58   #109
Alex23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3
GG do Alex23
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

czesc. ja osobiscie mam 3cia prostownice, bo poprzednie nie dawaly efektow. teraz mam WIGO za 300 zl. i jestem w 7 niebie. prostuje co 2 dni, wlosy sa z lekka suche. polecam goraco.
Alex23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-09-18, 14:36   #110
koralowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 25
GG do koralowka
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

HEJKA. PISZESZ ZE MASZ ZWYKLA PROSTOWNICE BABYLISS A CZY MOGE WIEDZIEC JAKI JEST JEJ MODEL?? CZY JEST TO MODEL
.. 2060E..????BO WZIELAM SIE ZA LICYTACJE TAKIEJ PROST I NIE WIEM CZY DOBRZE ROBIE !! DODAM ZE JEST ONA Z FUNKCJA PARY
koralowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-18, 18:55   #111
Goshka
Przyczajenie
 
Avatar Goshka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 9
GG do Goshka
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Mam taką samą jak w tej aukcji:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=31216532

Szczerze nie polecam
Goshka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-18, 19:00   #112
Goshka
Przyczajenie
 
Avatar Goshka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 9
GG do Goshka
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Ja znalazłam taką prostownicę WIGO jak na zdjęciu poniżej. Wąska 25 mm, z ceramicznymi płytkami. Tylko na aukcjach kosztują około 180 zł. Używasz takiej samej??
Goshka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-18, 20:02   #113
koralowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 25
GG do koralowka
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

NIE WIEM CZY TO DO MNIE BYLO PYTANIE ,, CZY UZYWAM wigo,, ale odpowiadam ze narazie nie mam zadnej .
koralowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-18, 20:05   #114
koralowka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 25
GG do koralowka
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

ja zalicytowalam na taka prostownice. http://www.allegro.pl/show_item.php?item=31099540
koralowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-19, 16:30   #115
Alex23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3
GG do Alex23
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

goshka, moja jest identyczna jak na twoim zdjeciu. przeplacilam, ale kupowalam od fryzjerki, sporo zarobila na mnie i innych babeczkach.lecz szczerze mowiac, warto bylo tyle zaplacic!!! bo ta wigo jest rewelacyjna. pa
Alex23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-20, 16:11   #116
Goshka
Przyczajenie
 
Avatar Goshka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 9
GG do Goshka
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

Dzięki nie pozostaje nic innego jak uzbierać pieniądze i kupić.
Aha mam jeszcze jedno pytanie: czy do prostowania włosków prostownicą używacie jakiegoś preparatu do stylingu??
Jesli tak to co polecacie??
Pozdrawiam
Goshka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-20, 20:17   #117
Alex23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3
GG do Alex23
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

ja nie uzywam nic do prostowania, zadnych srodkow- bo ponoc do ceramicznych prostownic nie mozna nic uzywac. wlosy musza byc tylko umyte i suche. ale jast jeszcze jedna wazna rzecz, nie suszcie suszarka przed prostowaniem, bo potem wlosy od wilgotnego powietrza sie troche napusza po prostowaniu. najlepiej wieczorem umyc i rano naprostowac. u mnie to sie w 100% sprawdza. po prostowaniu jedynie nakladam odrobinke preparatu nablyszcajacego: goldwell z serii color glow- color finish. w salonie fryzjerskim po 35 zl. polecam, jest do blondu i ciemnych wlosow- 2 rodzaje. pozdrawiam
Alex23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-20, 20:49   #118
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

alez nie jest to prawda...
nalezy i mozna w miare potrzeby uzywac srodkow stylizujacych , one zawsze stanowia warstwe ochronna, oraz pozwola na jeszcze ladniejsze i trwalsze wygladzenie wlosa
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-22, 21:40   #119
paulin(k)a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

mam pytanie do grażynki
mam sredniej długości włosy zastanawiam sie nad prostowanicami waskimi (25 mm) tylko nie wiem na która sie zdecydowac czy na tę nową babyliss pro, czy na wigo. prosze o rade.
paulin(k)a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-09-25, 21:13   #120
marcysia5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2
Re: NAJLEPSZE PROSTOWNICE DO WŁOSÓW

hej czy ktoras z Was ma prostownice wigo i czy jestescie zadowolone ja mam dosyc geste wlosy i szukam profesjonalnego zelazka
marcysia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.