By³a mojego ch³opaka.. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-06-27, 20:31   #31
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomo¶ci: 3 218
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Nie wiem dlaczego dot±d jeszcze na to nie wpad³a¶, ale potrzebê kontaktu z ni± ma Twój facet. Ona jak ona - sama jej potrzeba nawi±zania i utrzymania kontaktu, nie wiadomo jak silna, nie nie wystarczy³aby. Ona nie zaczarowa³a go magiczn± ró¿d¿k± i nie zwabi³a podstêpnie na spotkanie, to on tak zdecydowa³. On postawi³ na szali spotkanie z ni± i zwi±zek z Tob±. Zrobi³ to z premedytacj±, posuwaj±c siê do k³amstwa. Podsumujmy - twój facet ma w nosie twoje samopoczucie, nie liczy siê z twoimi uczuciami, nie zawaha³ siê przed k³amstwem tylko po to ¿eby móc, w spokoju, kontaktowaæ siê z by³± dziewczyn±. Wiedzia³, ¿e ryzykuje waszym zwi±zkiem a i tak to zrobi³.

Wiedz±c to Ty dalej mia³a¶ (masz?) zamiar zadzwoniæ do tej dziewczyny i zapytaæ o co jej chodzi. ¯a³osne. Nawet je¶li, to bêd±c jego dziewczyn±, niestety ale nie masz prawa wybieraæ mu z kim siê spotyka i rozmawia - to s± jego indywidualne decyzje. Albo ma potrzebê podtrzymywania odnowionego kontaktu albo nie ma. On ma. Obieca³ ci, ¿e napisze do niej i zakoñczy znajomo¶æ (hmm...czyli jednak co¶ ich ³±czy, co trzeba przerwaæ?)...chyba pozostaje ci w to ¿yczenie uwierzyæ i przymkn±æ oczy na resztê.

Niektórzy podali przyk³ad przyja¼ni z ex. Tu nie by³o przyja¼ni. By³ zwi±zek, potem zero kontaktu a jest mocna reaktywacja kontaktu. Z obu stron. Có¿...Masz problem i to problem z w³asnym facetem.

Ona mog³a pisaæ, dzwoniæ i na g³owie stawaæ. On móg³ j± olaæ ju¿ dawno albo chocia¿ nie i¶æ na spotkanie. Tyle móg³, gdyby¶ by³a wa¿niejsza. A nie jeste¶.
new woman in town jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-27, 22:53   #32
Smuutnooka
Raczkowanie
 
Avatar Smuutnooka
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomo¶ci: 229
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Przytakuje wypowiedzi New women in town - chcia³abym dobitniej okre¶liæ to, jak bardzo Twój facet robi Ciebie w bambuko, ale polecia³oby du¿o niecenzuralnych s³ów na tych dwoje, a szczególnie Twojego obecnego faceta, który ca³kowicie siê z Tob± nie liczy i ca³kowicie mu zale¿y na tamtej jego ex, bo inaczej by jej PO PROSTU odmówi³. To nie takie trudne robiæ to dla samopoczucia osoby, któr± siê kocha i na której mu zale¿y.. Jemu widocznie na Tobie nie zale¿y.

Ja bym takiego pana skre¶li³a grub± lini±, a potem jeszcze mazakiem, wyrwa³a kartkê i spali³a. Och, bo to ca³e 4 lata.. teraz go na sentymenty bierze z tego powodu. Ale kity Ci wciska!
Smuutnooka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-28, 16:45   #33
lilla093
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Kontakt zerwany. Jak my¶licie, mogê poprosic go o podanie has³a do fb? W koncu nadszarpn±³ zaufanie, ¶wiadomie.
lilla093 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-28, 17:10   #34
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 18 401
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Cytat:
Napisane przez lilla093 Poka¿ wiadomo¶æ
Kontakt zerwany. Jak my¶licie, mogê poprosic go o podanie has³a do fb? W koncu nadszarpn±³ zaufanie, ¶wiadomie.
Dla mnie czytanie jest nie fair. Wiesz ze na pewno urwal kontakt?

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogo¶ poznaj± to my¶l±, ¿e to fajny facet. Jest ju¿ wstêpnie zaakceptowany jako partner, a pó¼niej mo¿e to tylko zepsuæ lub nie. Kiedy mê¿czy¼ni kogo¶ poznaj± to my¶l±: „Ma niez³e nogi”.
kennedy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-28, 17:18   #35
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 19 804
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Cytat:
Napisane przez lilla093 Poka¿ wiadomo¶æ
Kontakt zerwany. Jak my¶licie, mogê poprosic go o podanie has³a do fb? W koncu nadszarpn±³ zaufanie, ¶wiadomie.
I co, bêdziesz mu teraz sprawdza³a telefon, fejsa i co tam jeszcze?
Bo przecie¿ to, ¿e on zerwa³ kontakt z ni±, nie znaczy, ¿e ona zerwa³a z nim.
I am Rock jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-28, 17:25   #36
lilla093
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Sprawa wygl±da tak, ¿e on jej oznajmi³ ¿e ze wzglêdu na z³y wp³yw ich znajomo¶ci na jego zwi±zek ze mn±, musz± zakoñczyæ wszystkie kontakty. Zeby nie pisala, nie dzwoni³a, nic. Ona lekko niezadowolona (?), zawiedziona, zgodzi³a siê na to.
lilla093 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-28, 18:05   #37
milywaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 160
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Mam podobn± sytuacjê. Mój facet ma kontakt ze swoj± by³±. W dodatku powiedzia³ o niej, ¿e jest super inteligentna, ³adna, wra¿liwa. Kontaktuj± siê ¶rednio co 2 miesi±ce, czasami pomaga jej w sprawach zawodowych. Ona jest sama. Kiedy¶ zaproponowa³a mu, ¿eby przyjecha³ do niej na weekend (mieszka w innym mie¶cie), ¿e dostanie oddzielny pokój... Powiedzia³a mu te¿, ¿e by³oby jej przykro, gdyby on mia³ ze mn± dziecko. Mój P. mówi mi za ka¿dym razem, ¿e siê z ni± kontaktowa³. Mówi, ¿e nic ju¿ do niej nie czuje. Ufam mojemu facetowi, ale jej...
milywaz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-06-29, 00:10   #38
Alex_iss
Przyczajenie
 
Avatar Alex_iss
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 22
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Mo¿na siê do kogo¶ nie odzywaæ kupê czasu, ale je¶li jedna strona sobie o drugiej przypomni, to hmm ta druga te¿ zaczyna my¶leæ. Kobieta jest tylko kobiet±. Skoro rozstali siê w dobrych stosunkach, to w tym zwyk³ym kontakcie ona mog³a zobaczyæ co¶ wiêcej. Jego b³±d, ¿e zrobi³ taki krok, dlaczego? Mo¿e to tylko ciekawo¶æ? Mo¿e chcia³ siê zorientowaæ co aktualnie dzieje siê w jej ¿yciu? Bo co? No... mêska logika nie zna granic. Ja te¿ mia³am sytuacjê, gdzie ch³opak z którym siê rozsta³am po jaki¶ 3 miesi±cach odezwa³ siê do mnie. Wprost zapyta³am o co chodzi, a on, ¿e po prostu chcia³ zapytaæ co s³ychaæ. Trochê popisali¶my, odezwa³ siê mo¿e pó¼niej ze 2 razy jeszcze i cisza. My¶lê, ¿e ja te¿ by³abym z³a gdyby mój T¯ kontaktowa³ siê do by³ej. Zrobi³ to raz, ale tylko w celu rozwi±zania starych spraw i do tego sama go namawia³am. W ró¿nych stosunkach ludzie ¿yj±. Niektórzy po rozstaniu nie widz± problemu ¿eby od czasu do czasu pogadaæ, zapytaæ siê co i jak, inni za¶ maj± zasadê - zero kontaktu. Powiedz co czujesz, ¿e to Ciê boli, ale JEMU. Nie pisz do niej. To naprawdê desperackie podej¶cie, nawet je¿eli zrobisz to delikatnie.
__________________
26.12.2015 r - couple

' Ci±gle walczyæ, ci±gle marzyæ. Nigdy, ale to nigdy nie poddawaæ siê ju¿ na starcie. W codzienno¶ci szukaæ kolejnych powodów do szczê¶cia! <3
Alex_iss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-29, 10:18   #39
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 5 715
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Cytat:
Napisane przez milywaz Poka¿ wiadomo¶æ
Mam podobn± sytuacjê. Mój facet ma kontakt ze swoj± by³±. W dodatku powiedzia³ o niej, ¿e jest super inteligentna, ³adna, wra¿liwa. Kontaktuj± siê ¶rednio co 2 miesi±ce, czasami pomaga jej w sprawach zawodowych. Ona jest sama. Kiedy¶ zaproponowa³a mu, ¿eby przyjecha³ do niej na weekend (mieszka w innym mie¶cie), ¿e dostanie oddzielny pokój... Powiedzia³a mu te¿, ¿e by³oby jej przykro, gdyby on mia³ ze mn± dziecko. Mój P. mówi mi za ka¿dym razem, ¿e siê z ni± kontaktowa³. Mówi, ¿e nic ju¿ do niej nie czuje. Ufam mojemu facetowi, ale jej...
What?? Ja bym na takie co¶ nie pozwala³a...

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-29, 12:52   #40
blueberryxx
Raczkowanie
 
Avatar blueberryxx
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 33
Dot.: By³a mojego ch³opaka..

Nie zdziw siê jak za jaki¶ czas on do niej wróci. Niestety.

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Poka¿ wiadomo¶æ
What?? Ja bym na takie co¶ nie pozwala³a...

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Powinien dostaæ w ³eb i porz±dne kazanie i mo¿e by siê oduczy³. Przecie¿ to chore i bardzo przykre dla Ciebie. Nie pozwalaj na cos takiego..
blueberryxx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2016-06-29 13:52:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:15.