Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-31, 12:30   #2551
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Niekoniecznie
Z tego co pamiętam, to na forum kilka osób potwierdzało, że odcienie wersji Medium są ciemniejsze niż Full, więc może okazać się wystarczająco jasny
Kupiłam ostatnio wersję Medium Mary Kay 104, myśląc że będzie tak pięknie jasny jak wersja Full 104, ale będzie bardziej odpowiedni dla mojej cery mieszanej, a tu rozczarowanie na całej linii, Medium jest ciemniejsze i bardziej niż 104 Full wpada w róż
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 19:57   #2552
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Donoszę tylko, że we Wrocławiu nie ma problemu z bazą MACa SPF 50 - kupiłam dziś swoją tubkę bez problemu
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-04, 22:06   #2553
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

gratuluję zakupu ja jutro wracam do Warszawy, więc wstąpię i zapytam o bazę

do mnie dzisiaj Mary Kay przyszedł narazie tylko na ręce sprawdzałam, wyszedł żółtawo, więc pewnie jest za ciemny, ale jutro zobaczę na twarzy, bo tylko maznęłam kropkę jak TŻ był i nie dał mi się nacieszyć nowym nabytkiem
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 08:12   #2554
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Donoszę tylko, że we Wrocławiu nie ma problemu z bazą MACa SPF 50 - kupiłam dziś swoją tubkę bez problemu
Aga, napisz coś o niej, jak już ją trochę poużywasz
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 09:33   #2555
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
gratuluję zakupu ja jutro wracam do Warszawy, więc wstąpię i zapytam o bazę
Czytałam, że u was jest niedostępna, u nas MACa otworzyli dopiero w styczniu - może dlatego nie ma problemu (na razie )

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Aga, napisz coś o niej, jak już ją trochę poużywasz
dziś pierwsze użycie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 13:58   #2556
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Nałożyłam MK na całą twarz, na półtłusty krem. Podkreślił wszystko co suche i wszystkie pory, żeby trochę krył trzeba nałożyć go niestety całkiem sporo, świecę się strasznie, ale może to wina kremu. Ale.. kolor ma super Nie muszę go rozjaśniać ani nic, tylko o dziwo szyja wygląda przy nim na żółtą Jest to tym bardziej dziwne, że jak go nakładałam wydawał się żółtawy, ale to może dlatego, że mam nieco zaczerwienioną twarz
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 15:20   #2557
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dzisiaj wreszcie obejrzalam korektor w musie Maybelline i powiem, ze numer #02 rzeczywiscie jest jasny i hiper-kryjacy. Konsystencja wydala mi sie troche bardziej wilgotna niz podkladu w musie tej firmy.
Czy ktoras z bladolicych uzywa tego korektora? Ciekawa jestem czy pianka dobrze sie spisuje na policzkach? Tak mi sie marzy zgasic rumien tym korektorem
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-05, 15:33   #2558
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dzisiaj wreszcie obejrzalam korektor w musie Maybelline i powiem, ze numer #02 rzeczywiscie jest jasny i hiper-kryjacy. Konsystencja wydala mi sie troche bardziej wilgotna niz podkladu w musie tej firmy.
Czy ktoras z bladolicych uzywa tego korektora? Ciekawa jestem czy pianka dobrze sie spisuje na policzkach? Tak mi sie marzy zgasic rumien tym korektorem
Też go widziałam, w piątek
Nie wiem, czy to wina światła (nie obswerwowałam potem w świetle dziennym) ale chyba miał żółty odcień...

Kończy mi się mój Revlon i zastanawiam się, jaki podkład kupić
Daria, czy MK jest jaśniejszy od Revlona? (i jeśli zamawiałaś przez internet, jakbyś mogła wysłać mi na PW namiary )
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 15:43   #2559
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Zgadza sie, #02 jest mleczno-bezowy, a #03 zdecydowanie w rozowej tonacji i ciemniejszy troche
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 16:02   #2560
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Przetestuję jeszcze 02#, może jendak będzie się dla mnie nadawał
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 17:11   #2561
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Też go widziałam, w piątek
Nie wiem, czy to wina światła (nie obswerwowałam potem w świetle dziennym) ale chyba miał żółty odcień...

Kończy mi się mój Revlon i zastanawiam się, jaki podkład kupić
Daria, czy MK jest jaśniejszy od Revlona? (i jeśli zamawiałaś przez internet, jakbyś mogła wysłać mi na PW namiary )

jest dużo jaśniejszy, ale niestety nie mam jak zrobić fotki porównawczej, bo jestem 80km od Revlona

kupiłam na Allegro, u pepef. teraz ma tylko medium, które są podobno ciemniejsze

na początku narzekałam, ale jak potraktowałam go odrobinką sypkich pryzm, od razu wyglądałam zupełnie inaczej i efekt trzyma się aż do teraz mimo przegrzania w pociągu i biegania po Centralnym w poszukiwaniu miejsca, w którym można doładować kartę miejską
z tego wszystkiego zapomniałam wstąpić do MACa i zapytać o bazę
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-05, 17:19   #2562
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

W takim razie poczekam, aż będzie miała Full i zamówię (mam nadzieję, że do tego czasu Revlon mi się nie skończy...)
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 20:42   #2563
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dzisiaj wreszcie obejrzalam korektor w musie Maybelline i powiem, ze numer #02 rzeczywiscie jest jasny i hiper-kryjacy. Konsystencja wydala mi sie troche bardziej wilgotna niz podkladu w musie tej firmy.
Czy ktoras z bladolicych uzywa tego korektora? Ciekawa jestem czy pianka dobrze sie spisuje na policzkach? Tak mi sie marzy zgasic rumien tym korektorem
Ja go mam od prowadzenia na rynek - chyba listopad Rzeczywiście w opakowaniu i na twarzy wygląda na jasny, ale gdy chciałam zakryć wyprysk który nagle pojawił mi się na (niepodrażnianym niczym, a więc na prawdę biało-żółtym dekolcie, bez żadnych zaczerwienień i blizn) dekolcie to odcinał się na pomarańczowo i tylko zwracał uwagę w sumie użyłam go kilkanaście razy i na razie leży, głównie dlatego że korektora potrzebuję na łuszczące się miejsca czyli wypryski a musowa konsystencja niezbyt się na to nadaje
Jeśli chcesz to poużywam go teraz trochę intensywniej

Kasiu mam mieszane uczucia co do bazy MACa - sama w sobie jest bardzo fajna, ma przyjemną, kremową konsystencję, wchłania się ale nie zostawia nienaturalnie zmatowionej skóry, wygląda jakbym nałożyła lekki krem. Dobrze się po niej rozprowadza podkład, jak po odżywczym kremie który na szczęście się nie wałkuje ale co do samego utrwalania makijażu... Pomalowałam się ok. 13 (emulsja Hauschki + baza + Givenchy Skin Tonic + Helenka pod oczy + Dermacol na wypryski i oprószyłam to sypkimi pryzmami), wróciłam po 21 z kina i od razu poszłam zrobić demakijaż. Powiedzmy tak... niewiele było podkładu na tych płatkach kosmetycznych i wcale nie dlatego że oszczędnie go nakładałam a specjalnie się "nie miętoliłam", nie kładłam się z nim spać, nie pocierałam twarzy. Jutro kolejne podejście
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 20:46   #2564
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dzieki Agnieska, juz zamowilam - troche mnie przystopowalas tym pomaranczem Oby u mnie nie zmienial koloru i nie ciemnial - maly sloiczek, jakos go "zmecze"
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-05, 21:08   #2565
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

W sumie na twarzy, na podkładzie tak się nie odcina, a moja szyja i dekolt jest już taka "nienaturalna" w kolorycie i pasuje do niej jedynie sheer to cover
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 07:44   #2566
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Kasiu mam mieszane uczucia co do bazy MACa - sama w sobie jest bardzo fajna, ma przyjemną, kremową konsystencję, wchłania się ale nie zostawia nienaturalnie zmatowionej skóry, wygląda jakbym nałożyła lekki krem. Dobrze się po niej rozprowadza podkład, jak po odżywczym kremie który na szczęście się nie wałkuje ale co do samego utrwalania makijażu... Pomalowałam się ok. 13 (emulsja Hauschki + baza + Givenchy Skin Tonic + Helenka pod oczy + Dermacol na wypryski i oprószyłam to sypkimi pryzmami), wróciłam po 21 z kina i od razu poszłam zrobić demakijaż. Powiedzmy tak... niewiele było podkładu na tych płatkach kosmetycznych i wcale nie dlatego że oszczędnie go nakładałam a specjalnie się "nie miętoliłam", nie kładłam się z nim spać, nie pocierałam twarzy. Jutro kolejne podejście

Aga, dzięki a jak wygląda sprawa z utyrzmaniem matu
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 08:18   #2567
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Aga, dzięki a jak wygląda sprawa z utyrzmaniem matu
Pełnego matu cały dzień nie utrzymał, ale przy tak (dla mnie) nawilżającym podkładzie było całkiem nieźle - delikatne świecenie nosa, które zapobiegawczo odcisnęłam dwa razy przed wyjściem do ludzi (ten drugi raz nie był w sumie potrzebny)
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 10:59   #2568
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Agnieska dorobilam sie twoich pryzm Chic White Rzeczywiscie jasne, musze gdzies wybyc zeby sprawdzic efekt, na razie ogladam je w pudelku i jestm zachwycna Ta sama gama kolorystyczna, co w sypkich Softach, z tym, ze prasowane sa jasniejsze, czyli powinno byc bardzo w porzadku Znowu mnie dorwie choroba zwana Givenchy i odswieze watek pryzmowy
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 11:16   #2569
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Znowu mnie dorwie choroba zwana Givenchy i odswieze watek pryzmowy
Wreszcie
Pryzmy to jedno ale tamten wątek bardzo lubię.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-06, 14:30   #2570
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ja się dorobiłam Softów a propos sypkich pryzm
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 14:37   #2571
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Czytalam, czytalam... i tak sie zastanawiam czy nie beda dla ciebie za ciemne Daria, no i jak z ta rozowa kostka u ciebie
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 14:54   #2572
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Pepef wystawiła na allegro MK wersję Full (klik) i chyba się skuszę
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 15:30   #2573
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Agnieska dorobilam sie twoich pryzm Chic White Rzeczywiscie jasne, musze gdzies wybyc zeby sprawdzic efekt, na razie ogladam je w pudelku i jestm zachwycna Ta sama gama kolorystyczna, co w sypkich Softach, z tym, ze prasowane sa jasniejsze, czyli powinno byc bardzo w porzadku Znowu mnie dorwie choroba zwana Givenchy i odswieze watek pryzmowy
Hehe, gratuluję lepiej nie odświeżaj, bo wespół z klinikowym całkiem wykończy moją kartę

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
ja się dorobiłam Softów a propos sypkich pryzm
Nie są dla Ciebie za ciepłe? prędzej obstawiałabym, że weźmiesz pastele
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 18:56   #2574
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

sama mialam okazje wyprobowac podklad mary kay na ich pokazie, wiem tylko że pani uzyla średnio kryjacego (moim zdaniem i tak bardzo dobrze kryje) a kolor najjasniejszy. Ale czytalam min na wizazu ze w Polsce kolor 100 jest niedostepny, i zastanawiam sie czy pomalowala mnie kolorkiem 200 czy moze 100. Nie wiem. Pamietam ze siwetnie sie stapia z cera ale zero matu, a tego akurat potrzebuje.

Nie wiem czy zaryzykowac z kupnem, moze dobry matujacy puder rozwiaze sprawe. Poradzcie mi, jak przy dluzszym stosowaniu matuje ten podklad? mialam go na sobie ok 2 godziny.
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 19:34   #2575
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ja go mam od prowadzenia na rynek - chyba listopad Rzeczywiście w opakowaniu i na twarzy wygląda na jasny, ale gdy chciałam zakryć wyprysk który nagle pojawił mi się na (niepodrażnianym niczym, a więc na prawdę biało-żółtym dekolcie, bez żadnych zaczerwienień i blizn) dekolcie to odcinał się na pomarańczowo i tylko zwracał uwagę w sumie użyłam go kilkanaście razy i na razie leży, głównie dlatego że korektora potrzebuję na łuszczące się miejsca czyli wypryski a musowa konsystencja niezbyt się na to nadaje
Jeśli chcesz to poużywam go teraz trochę intensywniej
A nadaje się pod oczęta?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 19:46   #2576
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
A nadaje się pod oczęta?
A nie wiem, jakoś pod oczęta kładę inne korektory - na pewno bardziej nawilżające i rozjaśniające, ale mogę sprawdzić jak się będzie spisywał

Dzień drugi testów bazy MACa - nałożyłam to samo co wczoraj tylko podkład inny, zamiast Givenchy - IsaDora Sheer to cover. Dziś makijaż trzymał się znacznie lepiej, ale nie był wystawiony tak jak wczoraj na wiele niesprzyjających warunków (zapchany tramwaj, wystawanie na dworze w oczekiwaniu na kolejne środki transportu itd), zmyłam też o wiele szybciej bo po 6 godzinach. Nie zastąpi bazy pod cienie, powieka szybko się świeci. Użyłam dziś jednej absorbentki porobiły mi się jakieś niewielkie wypryski, ale mam nadzieję że to od niezdrowego jedzenia którym się żywię od dwóch dni, a nie od bazy...
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 19:47   #2577
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
sama mialam okazje wyprobowac podklad mary kay na ich pokazie, wiem tylko że pani uzyla średnio kryjacego (moim zdaniem i tak bardzo dobrze kryje) a kolor najjasniejszy. Ale czytalam min na wizazu ze w Polsce kolor 100 jest niedostepny, i zastanawiam sie czy pomalowala mnie kolorkiem 200 czy moze 100. Nie wiem. Pamietam ze siwetnie sie stapia z cera ale zero matu, a tego akurat potrzebuje.

Nie wiem czy zaryzykowac z kupnem, moze dobry matujacy puder rozwiaze sprawe. Poradzcie mi, jak przy dluzszym stosowaniu matuje ten podklad? mialam go na sobie ok 2 godziny.
Na allegro jest średniokryjący 100
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 19:51   #2578
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

wkurzyłam się dzisiaj byłam w pracy, tak. ok 8 przyszła pacjentka. I zamiast jakieś ''dzień dobry'' to ona do mnie''ale pani blada'' Miałam ochotę jej odpowiedziec ''a pani niegrzeczna'' ale ugryzłam się w język. Wrr
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 20:05   #2579
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wkurzyłam się dzisiaj byłam w pracy, tak. ok 8 przyszła pacjentka. I zamiast jakieś ''dzień dobry'' to ona do mnie''ale pani blada'' Miałam ochotę jej odpowiedziec ''a pani niegrzeczna'' ale ugryzłam się w język. Wrr
Na takie głupie teksty najlepiej odpowiedzieć: "Kolor arystokracji"
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 20:07   #2580
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wkurzyłam się dzisiaj byłam w pracy, tak. ok 8 przyszła pacjentka. I zamiast jakieś ''dzień dobry'' to ona do mnie''ale pani blada'' Miałam ochotę jej odpowiedziec ''a pani niegrzeczna'' ale ugryzłam się w język. Wrr
rozumiem cię... niestety w miarę jak temperatury będą wyższe a dni dłuższe takie komentarze będziemy słyszeć częściej... dlatego ja wolę zimę.
a co do postu Vivienne - zupelnie się zgadzam
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.