Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-29, 10:53   #31
anetka14
Raczkowanie
 
Avatar anetka14
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 54
Dot.: Testy ciążowe

U mnie tez tak było, jestem w ciąży, to już 31 tydzień.
Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
anetka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 11:00   #32
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Testy ciążowe

jeżeli druga kreska jest, nawet bledsza, to jesteś w ciąży. gratuluję
flybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 11:10   #33
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: Test Pozytywny :(

A ile dni trwa u Ciebie cykl? I w którym dniu cyklu skonczyl ci sie okres? Jak masz krótkie cykle to jest duze prawdopodobienstwo ciązy
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 11:20   #34
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Test Pozytywny :(

nie no, z tego 23 to moim zdaniem niemożliwe, żeby to było, bo test po 3 dniach od stosunku jeszcze żaden ciąży nie wykryje. to musiało być wcześniej
flybird jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 12:20   #35
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Testy ciążowe

Ok dzieki za odpowiedź moze cos z tego bedzie tymbardziej ze 27 mialam dostac okres jeszcze nie dostalam a poprzedni okres trwal tylko 3 dni i dostalam 2 dni wczesniej co zdarzylo sie pierwszy raz bo zawsze trwal bite 6 dni , robilam 2 tyg temu test 2 razy ale wyszlo negatywnie a dzis 2 razy pozytywnie... dodam ze staramy sie o dziecko od 6 m-cy wiec moze nareszcie ale poczekamy zobaczymy nie chce sie cieszyc na zapas...bo rozne figle wychodza a zadnych objawow ciazy nie mam narazie...
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 12:30   #36
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Testy ciążowe

Gratuluje
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 12:56   #37
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: Testy ciążowe

Na gratulacje chyba jeszcze za wczesnie... bo moze to byc zonk , ale dzieki... a mam jeszcze jedno pytanko czy lekarz moze juz wykryc tak wczesna ciaze jesli np byłby to 2-3 tydzien? czy lepiej najpierw iść zrobic badanie z krwi i gdzie takie badania sie wykonuje w przychodni zwyklej ? czy gdzies indziej
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-29, 12:57   #38
anetka14
Raczkowanie
 
Avatar anetka14
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 54
Dot.: Testy ciążowe

U mnie to wyglądało tak: miałam dostać okres 2 stycznia, w sumie dostałam ale taki jakiś skąpy. Poszłam nawet do lekarza w Krakowie a on na to, że o ciązy nie ma mowy. Poszłam więc do swojego gina(Siedlce) a ten na fotelu przy zwykłym badaniu mówi :JEST CIAZAPotem zrobił usg i potwierdził.
Powiem, że test nic nie wykazał a ja czułam się super.
Tak się czuję do dzisiaj- zero jakichkolwiek objawów ciążowych.
Właśnie idzie 31 tydzień ciąży.
anetka14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 12:58   #39
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Testy ciążowe

Cytat:
Napisane przez buziaczekk Pokaż wiadomość
Na gratulacje chyba jeszcze za wczesnie... bo moze to byc zonk , ale dzieki... a mam jeszcze jedno pytanko czy lekarz moze juz wykryc tak wczesna ciaze jesli np byłby to 2-3 tydzien? czy lepiej najpierw iść zrobic badanie z krwi i gdzie takie badania sie wykonuje w przychodni zwyklej ? czy gdzies indziej
idź do laboratorium i poproś o badanie krwi beta HCG
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 13:24   #40
jolusia175
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Wczoraj z moim chłopakiem uprawialismy pieszczoty i siedzialam mu na kolanach. Mialam stringi(niestety) i w pewnym momecie moj chłoapak dostal wytrysku i spodnie mu troche przesiakly. Zacisnal kolane w kazdym razie ale ja dalej chcialam sie bawic...Zeszlam po jakis 2-4 min. CZy mozliwe jest ze zaszlam w ciaze?
jolusia175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 13:31   #41
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

przez spodnie?! no co Ty.. tak się w ciąże nie zachodzi.. luuuudzie
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-29, 14:47   #42
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Badanie ginekologiczne ani USG nie stwierdzi tak wczesnej ciąży, jednak badanie krwi ze wskazaniem na beta-hCG daje pewność 100%.

Test mógł się mylić tylko przy rzadkich chorobach, gdzie hormon ten jest wykrywalny w moczu mimo braku ciąży. Test ciążowy wykrywa ciąże 10dniową lub dłuższą, więc niemożliwe jest, by to właśnie ostatni stosunek byl "winny". Pamiętaj, ze możesz mieć krwawienie w czasie ciąży aż do 3 miesiąca, więc to o niczym nie świadczy.
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2008-07-07 o 13:32 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja edycji/multicytatu, z której proszę korzystać!
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 14:53   #43
QsQs
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 820
Dot.: Test Pozytywny :(

Cytat:
Napisane przez m9559b Pokaż wiadomość
wyszeł pozytywny czy jest prawdopodobieństwo ze test mógł sę pomylić??
jakiś 1% szans, ze test sie pomylił jeśli wynik odczytałaś w prawidłowym czasie.....
QsQs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 15:11   #44
owieczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar owieczkaa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7 898
Dot.: czy mogłam zajsc w ciąze?

Plemniki na zewnątrz giną, to prawda, ale jeżeli jest ciepło i środowisko nie jest kwasne to moga przeżyć do 3 dni. A co do siły, żeby dotrzeć do komórki jajowej, to musicie wiedziec, ze "aktywacja" plemników dochodzi dopiero po kontakcie ich z żeńską wydzieliną, która rozkłada substancję unieczynniającą je. Jest to proces tzw. kapacytacji plemników i służy właśnie do tego, żeby plemniki nie marnowały energii. Trochę biologii!!!!!
__________________
Mała owca już z nami!
http://www.szipszop.pl/tickers/26518.gif
owieczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 16:19   #45
w_isienka
Zadomowienie
 
Avatar w_isienka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 069
A nie lepiej podkleić ten wątek pod ten na górze? Po co dwa takie same???

Proponuje zrobić test z krwi i ewentualnie udać się do gina.

Edytowane przez jaga_2001
Czas edycji: 2008-07-07 o 13:32 Powód: post pod postem
w_isienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 16:22   #46
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: czy mogłam zajsc w ciąze?

Cytat:
Napisane przez Blondyna120 Pokaż wiadomość
znaczy sie bo ja juz mialam taka sytuacje i wszystko bylo ok. i tak pomyslec realnie to przeciez plemniki nie wytrzymują w takiej temperaturze i zaraz giną i są za slabe aby dojsc az do komorki ... bez powodu nie ma tego wytrysku bo jednak to jest daleko.. nie wiem jak bylo, teraz to bylo takie nagłe...
to po co tak robisz i to kolejny raz?
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 16:38   #47
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: czy mogłam zajsc w ciąze?

Cytat:
Napisane przez wpaula Pokaż wiadomość
no juz bez przesady plemniki sie przemeiszczaja ale latac to chyba nie potrafia a z recznika tez na pewno nie musialabys chyba ten recznik sobie wetknac gleboko w
ufff jakby logicznie na to patrzeć,to jest to całkowita,prosta racja...ale wiesz jak to jest kiedy miesiączka się spóźnia a Ciebie ogarniają różnorakie wątpliwości.....
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 16:58   #48
lalaine
Raczkowanie
 
Avatar lalaine
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 393
Dot.: Test Pozytywny :(

Cytat:
Napisane przez m9559b Pokaż wiadomość
Uprawialam parę razy stosunek przerywany ale tylko w dni nie plodne.zawsze po tym mialam miesiączke. Ostatni stosunek przerywany uprawialam 23 a okres mi sie skończył 21 test robilam 26 o godzinie 13 i wyszeł pozytywny czy jest prawdopodobieństwo ze test mógł sę pomylić??
i bardzo dobrze! masz nauczke!! tyle sie mówi,zę stosunek przerywany nie jest zadnych zabezpieczeniem, myslałaś,ze jestes madrzejsza?!
__________________
`większość z nas spocznie w grobie z muzyką w sercu`
lalaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 17:09   #49
magdalenka7766
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 188
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

czy mzoecie mi cos jeszcze napisac??!!
magdalenka7766 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-29, 17:12   #50
ira21
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z tu i tam
Wiadomości: 1 859
Dot.: Test Pozytywny :(

Cytat:
Napisane przez lalaine Pokaż wiadomość
i bardzo dobrze! masz nauczke!! tyle sie mówi,zę stosunek przerywany nie jest zadnych zabezpieczeniem, myslałaś,ze jestes madrzejsza?!
ciekawe posuniecie...
__________________
Panna Zuzanna




Uzębienie
ira21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 17:17   #51
lalaine
Raczkowanie
 
Avatar lalaine
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 393
Dot.: Test Pozytywny :(

Cytat:
Napisane przez ira21 Pokaż wiadomość
ciekawe posuniecie...
bo tutaj nie da nic pocieszanie, skoro dziewczyna głupio zrobiła;/
póżniej dziewczyny które wpadną złe są na cały świat, na dzieci które się jeszcze nie urodziły, a nie na siebie;/
__________________
`większość z nas spocznie w grobie z muzyką w sercu`
lalaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 17:22   #52
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Test Pozytywny :(

Nie wydaje mi się, aby po trzech dniach od stosunku test wykrył ciąże! Poczekaj może do dnia spodziewanej miesiączki i zrób znowu test! Jeśli okres nie wystąpi to możesz zrobić znów test po kilku dniach od dnia, w którym okres powinien się pojawić! Nie wiem jak długie masz cykle więc tylko tyle mogę napisać! Test najlepiej jest robić ok dwa tygodnie od dnia spodziewanej miesiączki! A tak na przyszłość...sama pewnie teraz widzisz, że stosunek przerywany to nie jest skuteczna metoda antykoncepcji! Tfu to w ogóle nie jest metoda!
mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 18:59   #53
barwinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 79
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Dziewczyny ja mam taki problem. Biore tabletki od wrzesnia 2006 roku, wiec juz prawie 2 lata. W poprzedni piatek i sobote wspolzylam z chlopakiem. Wiedzialam ze ide na impreze,wiec sobotnia tabletke wzielam wczesniej niz zwykle-o 19 (normalnie biore o 22). No i tego feralnego dnia zdarzylo sie ,ze zwymiotowalam o godzinie 2 w nocy. Wiem ze tabletka wchlania sie teoretczynie od 2 do 4 godzin, a u mnie od zazycia do wymiotów minelo 7 godzin,wiec najprawdopodobniej cała sie wchloneła, dlatego nie zazywałam kolejnej. Tylko dzis zaczelam miec dziwne leki,ze byc moze wypity przeze mnie alkohol(spora mieszanka) mogl spowolnic wchlanianie sie tabletki i ta tabletka nie zostala wchlonieta dodatkowo wspolzylam jeszcze w srode (po tym zdarzeniu) bez dodatkowego zabezpieczenia. Tabletki przestałam brac w czwartek i dzis teoreycznie powinnam dotac krwawienei, a ono sie jeszcze nie pojawilo. Duze jest prawdopodobienstwo ciazy?? wiem,ze na logike niby nie, ale ja juz zaczynam panikowac...i chyba potrzemuje opini innych, trzezwo patrzacych na ta sytuacje.
barwinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 19:58   #54
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Test Pozytywny :(

Cytat:
Napisane przez m9559b Pokaż wiadomość
Uprawialam parę razy stosunek przerywany ale tylko w dni nie plodne.zawsze po tym mialam miesiączke. Ostatni stosunek przerywany uprawialam 23 a okres mi sie skończył 21 test robilam 26 o godzinie 13 i wyszeł pozytywny czy jest prawdopodobieństwo ze test mógł sę pomylić??
Skoro sama pisalas, ze nie raz uprawialas stosunek przerywany, to okres, ktory mialas nie musial wcale byc okresem a plamieniem, ktore dosc czesto u kobiet w ciazy, w dniu kiedy planowo powinny miec miesiaczke, wystepuje. Tak wiec test, w tym wypadku wcale nie musial sie mylis. Idz do laboratorium i zrob test z krwi. Nastepnie z wynikiem idz do gina.

Gratuluje zostania mamusia.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 20:05   #55
alicjahr
Przyczajenie
 
Avatar alicjahr
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 10
Dot.: Test Pozytywny :(

Moim zdaniem to efekt miesiaczki ktora niedawno była i wysokiego poziomu hormonów które dały taki wynik ale moge sie mylic
alicjahr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-29, 20:16   #56
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez barwinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam taki problem. Biore tabletki od wrzesnia 2006 roku, wiec juz prawie 2 lata. W poprzedni piatek i sobote wspolzylam z chlopakiem. Wiedzialam ze ide na impreze,wiec sobotnia tabletke wzielam wczesniej niz zwykle-o 19 (normalnie biore o 22). No i tego feralnego dnia zdarzylo sie ,ze zwymiotowalam o godzinie 2 w nocy. Wiem ze tabletka wchlania sie teoretczynie od 2 do 4 godzin, a u mnie od zazycia do wymiotów minelo 7 godzin,wiec najprawdopodobniej cała sie wchloneła, dlatego nie zazywałam kolejnej. Tylko dzis zaczelam miec dziwne leki,ze byc moze wypity przeze mnie alkohol(spora mieszanka) mogl spowolnic wchlanianie sie tabletki i ta tabletka nie zostala wchlonieta dodatkowo wspolzylam jeszcze w srode (po tym zdarzeniu) bez dodatkowego zabezpieczenia. Tabletki przestałam brac w czwartek i dzis teoreycznie powinnam dotac krwawienei, a ono sie jeszcze nie pojawilo. Duze jest prawdopodobienstwo ciazy?? wiem,ze na logike niby nie, ale ja juz zaczynam panikowac...i chyba potrzemuje opini innych, trzezwo patrzacych na ta sytuacje.
moim zdaniem jesli zwymiotowalas o 2 a tabletke wzielas o 19 to ona sie wchłonela i nie masz sie czym martwic, a alkohol nie wplywa przeciez na dzialanie tabletek anty wiec glowa do gory i bądź spokojna
anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 09:08   #57
*Pinacolada*
Rozeznanie
 
Avatar *Pinacolada*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 779
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Hej, dziewczyny, tym razem ja potrzebuję trzezwego osądu sprawy Brałam tabletki anty Yasiminelle, po zuzyciu calego blistra kochałam sie z chlopakiem w 3 dzien przerwy, w 4 dniu dostalam miesiaczke (dosc skąpą w porowanniu do normalnych). Po zakonczeniu 7-dniowej przerwy nie rozpoczelam kolejnego blistra, gdyz mam zamiar odstawic tabletki na jakis czas. Czy jest jakies prawdopodobienstwo ze jestem w ciazy?
*Pinacolada* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 09:12   #58
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

pinacolada jezeli wspolzylas w trakcie przerwy i nie rozpoczelas kolejnego opakowania to jest prawdopodobienstwo ciazy.


ja mam pytanie: czy jest mozliwe spoznianie sie krwawienia z odstawienia przy braniu pigulek poprzez duzy stres?
anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 09:32   #59
serduszkowa
Rozeznanie
 
Avatar serduszkowa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 586
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Przyszła i pora na mnie, żeby do Was dołączyć.. Mam problem.. okres spóźnia mi się 9 dni.. Dwa miesiace wczesniej spóżniał mi się 5, ale miesiąc temu miałam wszystko regularnie.. Prawdopodobieństwo ciąży jest, ale małe, Wiem, że o ciązę nie tak łatwo, ale uspokujcie mnie troche, bo zaczynam juz panikować (taka moja natura)
Jutro zrobie test, czy to możliwe zebym była w ciązy?

Edytowane przez serduszkowa
Czas edycji: 2008-08-18 o 08:35 Powód: dopisek
serduszkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-30, 11:10   #60
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Czy mogę być w ciąży? - prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. 4

Cytat:
Napisane przez anusiaa89 Pokaż wiadomość
pinacolada jezeli wspolzylas w trakcie przerwy i nie rozpoczelas kolejnego opakowania to jest prawdopodobienstwo ciazy.


ja mam pytanie: czy jest mozliwe spoznianie sie krwawienia z odstawienia przy braniu pigulek poprzez duzy stres?

Jest możliwe. Ja miałam tylko kropelke krwi w czasie przerwy. W nastepnych przerwach juz normalnie.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.