Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-09, 15:29   #4081
lusia1295
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 232
GG do lusia1295 Send a message via Skype™ to lusia1295
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez moumou Pokaż wiadomość
lusia1295-oto co udalo mi sie znalezc:

Au Pairs receive a minimum of €85 per week pocket money for 35 hours.You can schedule your night out within your Au Pairs hours
(http://www.carainternational.net/?cID=153&pID=76)

Standard Au Pair – (25 hours: € 90/100* per week minimum)
Au Pair Plus (35 hours: € 100/120* per week minimum)
A mothers help (40/45 hours per week €120/180) would expect a higher rate of pay: and is available to work longer hours with children and usually is a more responsible sort of applicant who could work without supervision or help and would expect a slightly higher rate of pay than that of a standard au pair:
€ 120 per week for a 5 day week – 8 hour day/40 hour week.
€ 140 per week for a 5.5day week – 8 hour /4 hour day/44 hour week.
€ 150 per week for a 6 day week – 8 hour day/ 48 hour week
(http://homepage.eircom.net/~aupairs2ireland/)

Kiedy ja bylam au-pair min. bylo 350€ miesiecznie i taka tez stawke dostawalam... masakra! Ledwo na imprezy starczalo
Mysle tez, ze te stawki sa doyc optymistyczne...
dziekuje tak sie wlasnie zastanawialam, czy nie zaproponowac 120, albo 100+bilety.
a tak w ogole to nie wiem, czy to aktualne,bo mi nie odpisuja od 2 dni;/
jak w tym roku znowu nic nie znajde, to sie chyba zalamie...
__________________
"Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem, lecz patrzeć w tym samym kierunku."
-Antoine de Saint-Exupery

http://www.suwaczki.com/tickers/39f8xqpkregzcvpy.png

SUMMER AU PAIR IN IRELAND ;D
od 1.06.2012 do 3.09.2012
lusia1295 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 15:48   #4082
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

ha! jak zaczynalam swoja przygode 5 lat temu, to trafilam na jakies stronie gdzies ktos napisal wlasnie o tych etapach. u mnie sie sprawdzilo, u moich kolezanek sie sprawdzilo....zawsze sie sprawdza.

nie wiem jednak jaka jest teria dla au pairek dlugoterminowych..trzeba nad jakas pomyslec..
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 15:59   #4083
roxi92
Raczkowanie
 
Avatar roxi92
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 407
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

dziewczeta, gdzies kiedys wyczytalam, ze jako au-pair do USA mozna wyjechac tylko jeden jedyny raz. Czy to prawda?
__________________
*60->58->53

*pani magister!
*samorealizacja!
*walka o formę na LATA, nie na lato!
*dbam o włosy i cerę

Burza w garnkach- gotuję!
już trochę mniej...
roxi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 20:12   #4084
lovelyashley
Rozeznanie
 
Avatar lovelyashley
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 656
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez roxi92 Pokaż wiadomość
dziewczeta, gdzies kiedys wyczytalam, ze jako au-pair do USA mozna wyjechac tylko jeden jedyny raz. Czy to prawda?
niee.. generalnie masz czas do 25 roku życia ;p możesz przedłużyć pobyt u aktualnej rodziny, albo szukać następnej, no problem

Edytowane przez lovelyashley
Czas edycji: 2012-02-09 o 20:13
lovelyashley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-09, 21:12   #4085
Ri Ri
Raczkowanie
 
Avatar Ri Ri
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 347
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez lusia1295 Pokaż wiadomość
dziekuje tak sie wlasnie zastanawialam, czy nie zaproponowac 120, albo 100+bilety.
a tak w ogole to nie wiem, czy to aktualne,bo mi nie odpisuja od 2 dni;/
jak w tym roku znowu nic nie znajde, to sie chyba zalamie...
jeżeli myślisz o Alison, to mi zaproponowali 100E.
Tak mi się skojarzyło, bo dzieci w tym samym wieku, ta sama ilość godzin i też pytali ile bym chciała dostawać. Ale musiałam zerwaćz nimi kontakt, bo do Cork nie znalazłam żadnych tanich połączeń lotniczych :/
Ri Ri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 01:37   #4086
moumou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Amsterdam
Wiadomości: 38
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
ha! jak zaczynalam swoja przygode 5 lat temu, to trafilam na jakies stronie gdzies ktos napisal wlasnie o tych etapach. u mnie sie sprawdzilo, u moich kolezanek sie sprawdzilo....zawsze sie sprawdza.

nie wiem jednak jaka jest teria dla au pairek dlugoterminowych..trzeba nad jakas pomyslec..
ja z wlasnego doswiadczenia wiem mialam mnostwo kolezanek au-pairek i wszystkie przezywalysmy to samo! Jak dziewczyna napisala, ze jest 2 tygdonie to odrazu mi sie przypomnialo jak chcialam wiac z Wicklow!!! Wszystko mi sie wydawalo trudne, nowe, bylam sama samiutka, prawie zero jezyka, a host-mother wykorzystywala moja naiwnosc i zagubienie i dawala wiecej i wiecej obowiazkow... balam sie jesc czy pic herbate... rany!

Pozniej poznalam przmila irlandke, ktora wyciagala mnie na imprezy co piatek i sobote. Oj tanczylam tanczylam i swietnie sie bawilam i nie chcialam wyjezdzac juz pozniej

powinni dodac do vademecum lekarskiego 'syndrom au-pair'
__________________
"Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna." Sophia Loren
moumou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 08:42   #4087
roxi92
Raczkowanie
 
Avatar roxi92
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 407
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

hej dziewczyny. dostalam dzis takiego mejla i nie wiem czemu, ale mam dziwne wrazenie.. ze to jakas sciema? 500$ TYGODNIOWO?!


We just viewed your profile on easyaupair.com and we were very
impressed. We have been looking for someone to look after our daughter
Since our last au pair left and we feel you are the right choice. We live in the Baltimore, Maryland.
Its a beautiful city you are sure to love it here. The job pays $500 weekly and you
will work for 35 hours a week.
There is so much more to discuss so if you are interested get back to
us .
__________________
*60->58->53

*pani magister!
*samorealizacja!
*walka o formę na LATA, nie na lato!
*dbam o włosy i cerę

Burza w garnkach- gotuję!
już trochę mniej...
roxi92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-10, 09:07   #4088
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez roxi92 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. dostalam dzis takiego mejla i nie wiem czemu, ale mam dziwne wrazenie.. ze to jakas sciema? 500$ TYGODNIOWO?!


We just viewed your profile on easyaupair.com and we were very
impressed. We have been looking for someone to look after our daughter
Since our last au pair left and we feel you are the right choice. We live in the Baltimore, Maryland.
Its a beautiful city you are sure to love it here. The job pays $500 weekly and you
will work for 35 hours a week.
There is so much more to discuss so if you are interested get back to
us .
mhm, to niestety spam.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 10:43   #4089
roxi92
Raczkowanie
 
Avatar roxi92
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 407
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
mhm, to niestety spam.
skad wiesz, ze to spam? Wlasnie dostalam od tej osoby kolejna wiadomosc.

Hello

thanks for getting back to us .we're really happy you are interested in this job. I wanted you to know more about the child and our family so I wrote you a little something. Lisa is 5 years old and at such tender age, wants to copy her dad, so they have basically the same interests. she loves riding her bike, playing with her dolls and playing outdoors with the other kids. As for sports we all play baseball on Saturdays when I am off work, I take them by their school and we hook up with the other kids and parents and have some fun. we like playing in the pool every now and then too,she really loves the water.

When it comes to food I must say we are quite indifferent, We could eat anything if it is cooked right . When it comes to preference we do like Chinese and Jamaican food. We have never had a barbecue but our friends always do and we are always invited. We live in a very good neighborhood in Baltimore , Maryland, USA.
lots of families, kids, malls, schools. It really peaceful and a very good place to raise kids. Some of the other families do have au pairs here I am just not familiar with them but I guess when you come over you can get to know them.

chris is the deputy director of a museum and I work in an advertising firm, we handle mostly female beauty products. I hope you enjoy my little write up about my family. Please tell us more about you and confirm you are ready for this job

Cheers!


JAK ROZPOZNAĆ SPAM, tzn oszustow?
__________________
*60->58->53

*pani magister!
*samorealizacja!
*walka o formę na LATA, nie na lato!
*dbam o włosy i cerę

Burza w garnkach- gotuję!
już trochę mniej...

Edytowane przez roxi92
Czas edycji: 2012-02-10 o 10:51
roxi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 11:39   #4090
agutka93
Rozeznanie
 
Avatar agutka93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 676
GG do agutka93
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

roxi92 nawet nie czytałam tych maili jakoś dokładnie, ale to z pewnością spam, a nawet scam. Ja też z easyaupair.com dostawałam dwa różne maile od rodziny - to wydawało się wiarygodne, ale po wpisaniu ich maila w google znalazłam niejedną taką wiadomość - identyczną jaką do mnie wysłali. Po prostu myślę, że jeżeli ktoś oferuje więcej kasy to po prostu blef... Chyba usunę konto na tym easyaupair.com, bo to nie pierszy raz jak dostałam scam ;/
__________________
27.06-12.09.2013 w Hurghadzie, Egipt - animatorka w hotelu
od 23 września 2013 studentka w San Francisco, USA

blog o moich podróżach i życiu w Egipcie i USA soczyscie.blogspot.com
agutka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 14:47   #4091
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

tez mialam takie przypadki,s zkoda, ze piszac do mnie, zapominali, ze we wczensiejsyzm mailu podawali inny wiek sowich dzieci...
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 14:52   #4092
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

hmm zastanawia mnie po co oni tak robia? maja cos z tego? czy az tak komus sie nudzi?
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 15:37   #4093
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

roxi
1. kasa, jaka oferuja.
Dlaczego ktos mialby oferowac kilka razy wieksze kieszonkowe, niz jest w rzeczywistosci?- Zeby zwabic jak najwiecej dziewczyn i zainteresowac je swoja oferta.

Jak juz ktos napisal, czesto sie myla w " zeznaniach" i podaja sprzeczne informacje- jak wglebisz sie w ich wiadomosci, zaczniesz wypytywac..to zobaczysz.
Googlowalas ich? FB? masz zdjecia?
proponowali rozmowe tel/ skype?


Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
hmm zastanawia mnie po co oni tak robia? maja cos z tego? czy az tak komus sie nudzi?
zwabiaja naiwne lecace na kase, nie majace pojecia o au pairowaniu dziewczyny- one leca do nich...a koncza w roznych miejscach robiac rozne rzeczy ....
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 20:08   #4094
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
hmm zastanawia mnie po co oni tak robia? maja cos z tego? czy az tak komus sie nudzi?
Nie nie kochana, im się nie nudzi, to bardzo pracowici oszuści mający niezły biznes. Zarabiają kasę, sprzedają dane osobowe... to nie żarty.

Poczytaj sobie na scam.com np o przekrętach na portalach randkowych:/ To wręcz fascynujące jak ludzie dają się nabrać.

Zawsze jeżeli oferta jest nieprawdopodobnie dobra - to scam, nie ma się co zastanawiać.
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 21:16   #4095
athine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 475
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Dziewczyny chciałabym dołączyć się do wątku Czytam stare posty i wzbogacam swoją wiedzę na temat au pair.
Zamierzam aplikować gdzieś teraz i rozpocząć poszukiwania.
Chciałabym wyjechać w czerwcu lub lipcu i zostać tam... no właśnie nie wiem na ile, ale chyba na pół roku. Rok odpada, a mniejsza ilość miesięcy raczej będzie ciężko, żeby ktoś był chętny.
Mam 18 lat. Piszę maturę w tym roku Nie startuję na studia, chcę startować za rok w Aberdeen... dlatego chcę już po prostu wtopić się w życie tam. Z rodziną. Myślę o tym, żeby później podjąć się jakiejś pracy w celach zarobkowych, załatwić sobie tam mieszkanie i powoli już zaczynać życie. Bo chcę zostać za granicą już na zawsze...

Ech. Jestem strasznie przygnębiona ostatnio i nie jaram się już tym pomysłem, tylko uważam to za dobry plan który realizuję.
athine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 21:43   #4096
lovelyashley
Rozeznanie
 
Avatar lovelyashley
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 656
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez athine Pokaż wiadomość
Dziewczyny chciałabym dołączyć się do wątku Czytam stare posty i wzbogacam swoją wiedzę na temat au pair.
Zamierzam aplikować gdzieś teraz i rozpocząć poszukiwania.
Chciałabym wyjechać w czerwcu lub lipcu i zostać tam... no właśnie nie wiem na ile, ale chyba na pół roku. Rok odpada, a mniejsza ilość miesięcy raczej będzie ciężko, żeby ktoś był chętny.
Mam 18 lat. Piszę maturę w tym roku Nie startuję na studia, chcę startować za rok w Aberdeen... dlatego chcę już po prostu wtopić się w życie tam. Z rodziną. Myślę o tym, żeby później podjąć się jakiejś pracy w celach zarobkowych, załatwić sobie tam mieszkanie i powoli już zaczynać życie. Bo chcę zostać za granicą już na zawsze...

Ech. Jestem strasznie przygnębiona ostatnio i nie jaram się już tym pomysłem, tylko uważam to za dobry plan który realizuję.
hey, ja też planuję tak wyjazd, jeżeli uda mi się znaleźć rodzinę, to 9 lipca bym chciała wyjechać
możesz się zarejestrować tam gdzie ja i razem sobie polecimy ;p ja planuję na rok, jeżeli ty chcesz na krócej to jest okres na 6 miesięcy
lovelyashley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 22:08   #4097
athine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 475
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Ja właśnie próbuję ogarnąć rejestrację na greataupair.com ... później zabieram sie za kolejna strone itd. itd. A wiesz gdzie konkretnie chcesz wyjechac? Ja bym chciała do Aberdeen ale jak przejrzałam sobie oferty to zwątpiłam i będę się modlić żeby jakąkolwiek dobrą rodzinę odnaleźć w UK po prostu
athine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 22:55   #4098
lovelyashley
Rozeznanie
 
Avatar lovelyashley
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 656
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez athine Pokaż wiadomość
Ja właśnie próbuję ogarnąć rejestrację na greataupair.com ... później zabieram sie za kolejna strone itd. itd. A wiesz gdzie konkretnie chcesz wyjechac? Ja bym chciała do Aberdeen ale jak przejrzałam sobie oferty to zwątpiłam i będę się modlić żeby jakąkolwiek dobrą rodzinę odnaleźć w UK po prostu
Ja do Ameryki, a gdzie dokładnie to nie wiem, zależy skąd się zgłoszą rodzinki, bo generalnie nie możesz sobie miejsca wybrać, chociaż w sumie ważniejsze jest, żeby osoby, z którymi będziesz mieszkać były spoko niż miejsce...
A jak twój ang ? ;>
lovelyashley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-10, 23:11   #4099
agutka93
Rozeznanie
 
Avatar agutka93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 676
GG do agutka93
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

oo lovelyashley a z jakiej agencji jedziesz?
Ja właśnie od lipca chcę wyjechać do USA!
__________________
27.06-12.09.2013 w Hurghadzie, Egipt - animatorka w hotelu
od 23 września 2013 studentka w San Francisco, USA

blog o moich podróżach i życiu w Egipcie i USA soczyscie.blogspot.com

Edytowane przez agutka93
Czas edycji: 2012-02-11 o 15:47
agutka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 00:16   #4100
athine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 475
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Nie boję się o angielski kompletnie, zamierzałam kiedyś z nim wiązać swoją przyszłość, zdaję rozszerzoną maturę i spokojnie do tego wszystkiego podchodzę
Na Skype gadam sobie z takim Anglikiem i bez problemu się dogaduję
athine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 12:08   #4101
moumou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Amsterdam
Wiadomości: 38
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

dlatego wlasnie nie lubie tych wszystkich stron easyaupair, greataupair itp tylko aupair-world.net-zdarzylo sie, ze zadzwonili do mnie i sprawdzali dane osobowe-podobnie do mojej kolezanki. nawet jesli nie pasuje Twoj wiek, albo cokolwiek innego, chocby na podstawie zdjecia nie pozwola Ci sie zarejestrowac-dlatego zawsze im ufalam. a z tych innych stron to zawsze scamy. Przerazajace jest to, ze moze ktos sie na to nabrac naprawde i wpasc w niezle klopoty. uwazajcie dziewczyny!!!
__________________
"Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna." Sophia Loren
moumou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 17:50   #4102
lovelyashley
Rozeznanie
 
Avatar lovelyashley
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 656
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez agutka93 Pokaż wiadomość
oo lovelyashley a z jakiej agencji jedziesz?
Ja właśnie od lipca chcę wyjechać do USA!
serio ?
au pair in america

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Cytat:
Napisane przez athine Pokaż wiadomość
Nie boję się o angielski kompletnie, zamierzałam kiedyś z nim wiązać swoją przyszłość, zdaję rozszerzoną maturę i spokojnie do tego wszystkiego podchodzę
Na Skype gadam sobie z takim Anglikiem i bez problemu się dogaduję
hmmm no to fajnie masz ;p
u mnie z ang cienko... rozumiem jak do mnie mówią, napisać też dam radę, ale najgorzej z rozmową, ale dlatego jadę, żeby przełamać barierę jezykową ;p

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez moumou Pokaż wiadomość
dlatego wlasnie nie lubie tych wszystkich stron easyaupair, greataupair itp tylko aupair-world.net-zdarzylo sie, ze zadzwonili do mnie i sprawdzali dane osobowe-podobnie do mojej kolezanki. nawet jesli nie pasuje Twoj wiek, albo cokolwiek innego, chocby na podstawie zdjecia nie pozwola Ci sie zarejestrowac-dlatego zawsze im ufalam. a z tych innych stron to zawsze scamy. Przerazajace jest to, ze moze ktos sie na to nabrac naprawde i wpasc w niezle klopoty. uwazajcie dziewczyny!!!
ode mnie z agencji też zadzwonili, i to nie do pracodawcy, tylko do mojej pani od korków, która wystawiła mi character reference, a do pracodawcy też pewnie zadzwonią, tylko muszę wysłać..
a byłam w szoku, bo pisały tu dziewczyny, że nie dzwonią, w sumie nawet babka mi powiedziała, że raczej nie dzwonią, a tu suprise, jednak zadzwoniła ;p
lovelyashley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 23:13   #4103
choco loco
Raczkowanie
 
Avatar choco loco
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Wiadomości: 203
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

hej dziewczyny. Po dwu czy trzech-tygodniowych poszukiwaniach znalazłam przemiłą rodzinę, do której jadę za jakiś miesiąc. Już przeprowadziłam z nią kilka rozmów przez skype, nie ma jakiś większych problemów z dogadaniem się co mnie bardzo cieszy.
Jestem au pair po raz pierwszy, ale mam nadzieję, że jakoś sobie dam radę sama w całkiem nowym środowisku.
__________________

choco loco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-11, 23:31   #4104
moumou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Amsterdam
Wiadomości: 38
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

choco loco-bedzie hard na poczatku (patrz syndrom au-pair) ale dasz rade!!! I bedzie to jedne z najlepszych wspomnien! gdzie lecisz? opowiedz cos o rodzince...
__________________
"Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna." Sophia Loren
moumou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 02:08   #4105
agutka93
Rozeznanie
 
Avatar agutka93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 676
GG do agutka93
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez lovelyashley Pokaż wiadomość
serio ?
au pair in america[COLOR="Silver"]
Tak, ale wyjazd planuje mniej wiecej lipiec-wrzesien, a Ty?
__________________
27.06-12.09.2013 w Hurghadzie, Egipt - animatorka w hotelu
od 23 września 2013 studentka w San Francisco, USA

blog o moich podróżach i życiu w Egipcie i USA soczyscie.blogspot.com
agutka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 10:38   #4106
choco loco
Raczkowanie
 
Avatar choco loco
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Wiadomości: 203
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez moumou Pokaż wiadomość
choco loco-bedzie hard na poczatku (patrz syndrom au-pair) ale dasz rade!!! I bedzie to jedne z najlepszych wspomnien! gdzie lecisz? opowiedz cos o rodzince...
Jadę do Niemiec, do małego miasteczka, jednak do Heidelberga jest niedaleko (około 20 min jazdy). Rodzina składa się z mamy, taty i siedmioletniego synka. Rodzinka wydaje się być na prawdę w porządku (bynajmniej na razie). Zobaczymy jak będzie w praktyce
Ojca często nie ma w domu bo pracuje w USA . ZA jakiś miesiąc będę już jechać. Muszę tylko załatwić różne formalności związane ze studiami i zaliczyć dwa egzaminy.
__________________

choco loco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 10:48   #4107
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

kiedys bylam na stronce prowadzonej przez jakąś host mame (po angielsku), znacie moze adres?

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

o, mam juz jakby ktos chcial:
http://aupairmom.com/
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 11:39   #4108
lovelyashley
Rozeznanie
 
Avatar lovelyashley
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 656
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez agutka93 Pokaż wiadomość
Tak, ale wyjazd planuje mniej wiecej lipiec-wrzesien, a Ty?
Jeżeli się uda to 9 lipca bym chciała wyjechać
lovelyashley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 12:43   #4109
agutka93
Rozeznanie
 
Avatar agutka93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 676
GG do agutka93
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez lovelyashley Pokaż wiadomość
Jeżeli się uda to 9 lipca bym chciała wyjechać
to pewnie aplikacja pełną parę idzie
ja też mniej więcej wtedy chcę być w USA
__________________
27.06-12.09.2013 w Hurghadzie, Egipt - animatorka w hotelu
od 23 września 2013 studentka w San Francisco, USA

blog o moich podróżach i życiu w Egipcie i USA soczyscie.blogspot.com
agutka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 14:32   #4110
lovelyashley
Rozeznanie
 
Avatar lovelyashley
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 656
Dot.: Bylam- Jestem- Chce byc AU PAIR vol VIII

Cytat:
Napisane przez agutka93 Pokaż wiadomość
to pewnie aplikacja pełną parę idzie
ja też mniej więcej wtedy chcę być w USA
kończę zbieranie dokumentów, wysyłam je do biura, no i się zacznie szukanie rodzinki - strach pomyśleć ;p
lovelyashley jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:52.