Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 112 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-20, 17:16   #3331
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
jakiej używasz? ja robię nawet zwykłą z deli brązową ale trzymam min. 30 minut bo po 10-15 nie ma żadnego efektu
oglądałam pacific rim
w kinie ostatnio byłam na rush mi bardzo podobał sie
taka mam:
https://www.google.pl/search?q=henna...ml%3B640%3B427

A Rush to podobna tematyka do Pacific Rim?
Ja lubię takie klimaty

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość

my też sypiamy w jednym łóżku, mamy teraz wielkie to spokojnie się mieścimy ale jeśli ja spię od ściany to zwijam się w kokon i Tż nie ma kołdry biedaczek ale drugiej nie weźmie, zresztą mu ostatnio gorąco w nocy i ciągle wstaje i okno otwiera a jak z drugiej strony to jest spoko nie wiem czemu tak jest
raz spał na osobnym łóżku jak byłam pijana
smrodku nie mogł znieść
Ja właśnie też sie w kokon zwijam i dlatego mamy dwie kołdry
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 17:16   #3332
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Oni są posrani jak bum cyk,cyk
To,że się lepiej poczuł to super, raz jakby sam posprzatał cała chałupe to by mu korona z głowy nie spadła
Na Twoim miejscu palcem pod kołdrą bym nie ruszyła,tylko jeszcze powiedziała,że trzeba meble na górze powycierać

Suszarke juz kupiłam własnie w Auchanie za 21 zł
bo ja szybka dziewczyna jestem


Moj właśnie się tłucze i z wielkim ostentacyjnym fochem robi sobie obiad
Z kuchni raz po raz dochodzi do mnie: "ku*wa,pie*dolone ziemniaki"
no to wesoło - dobrze mu tak -pewnie przypalił ziemniaki
Moj wkoncu dzisiaj sam wszystko wysprzatał nawet o dziwo obiad ugotował sam...... Nie wiem co mu sie stało dzisiaj mial jakis dzień sprzątania czy jak Mimo że sie juz lepiej pozniej tez poczulam to nie mialam zamiaru mu pomagać za te jego afery i dyskusje od rana. No własnie chyba mu korona z głowy nie spadnie jak raz do roku cos zrobi - tak to ja dzień w dzieeń mu gotuje obiadki i sprzątam po nim wszystko.
A teraz naburmuszony siedzi i gra w gre na ps3

Co do filmów- ja Wam polecam LABIRYNT - lubie takie psychologiczne, zagadkowe filmy i mi sie podobał. Co do Pacific rim oblookałam na necie i chyba jednak to nie mój klimat. Za to mojemu by sie spodobał na bank :P
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-11-20 o 17:20
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 17:22   #3333
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
taka mam:
https://www.google.pl/search?q=henna...ml%3B640%3B427

A Rush to podobna tematyka do Pacific Rim?
Ja lubię takie klimaty

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------


smrodku nie mogł znieść
Ja właśnie też sie w kokon zwijam i dlatego mamy dwie kołdry
to ja tej brązowej deli używam i min. 30 minut żeby coś załapało
nie rush to o formule 1 wyścigi
jak podobał Ci się Pacific Rim to może obejrzyj http://www.filmweb.pl/film/Battleshi...99-2012-540909 jesli nie oglądałaś mi podobał się

raczej nie o smrodek chodizło tylko o to, że nie mogłam zamknąć papy i gadałam, śpiewałam ogólnie hałasowałam
my pod jedną bo Tż zawsze za cyca łapie jak śpimy a pod dwoma ciężko byłoby
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 17:29   #3334
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
no to wesoło - dobrze mu tak -pewnie przypalił ziemniaki
Moj wkoncu dzisiaj sam wszystko wysprzatał nawet o dziwo obiad ugotował sam...... Nie wiem co mu sie stało dzisiaj mial jakis dzień sprzątania czy jak Mimo że sie juz lepiej pozniej tez poczulam to nie mialam zamiaru mu pomagać za te jego afery i dyskusje od rana. No własnie chyba mu korona z głowy nie spadnie jak raz do roku cos zrobi - tak to ja dzień w dzieeń mu gotuje obiadki i sprzątam po nim wszystko.
A teraz naburmuszony siedzi i gra w gre na ps3

Co do filmów- ja Wam polecam LABIRYNT - lubie takie psychologiczne, zagadkowe filmy i mi sie podobał. Co do Pacific rim oblookałam na necie i chyba jednak to nie mój klimat. Za to mojemu by sie spodobał na bank :P
Pajac,zarówno,mój jak i Twój Tż
I bardzo dobrze zrobiłaś nie pomagając mu,ja też teraz doznałam amnezji i nie wiem gdzie jest tłuczek do ziemniaków:cojes t:

Sfochowany oczywiście też chodzi,ale ja to mam w nosie
ja swojej winy tutaj nie czuje,i przepraszac nie mam za co

Coś słyszałam o Labiryncie,ale ja wole właśnie filmy w stylu PR
Kiedyś miałam jazdy na Piłe i te klimaty,teraz lubie obejrzec jakies kino akcji z fajnymi efektami specjalnymi,lub komedie,nadal nie trawie romansideł

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
to ja tej brązowej deli używam i min. 30 minut żeby coś załapało
nie rush to o formule 1 wyścigi
jak podobał Ci się Pacific Rim to może obejrzyj http://www.filmweb.pl/film/Battleshi...99-2012-540909 jesli nie oglądałaś mi podobał się

raczej nie o smrodek chodizło tylko o to, że nie mogłam zamknąć papy i gadałam, śpiewałam ogólnie hałasowałam
my pod jedną bo Tż zawsze za cyca łapie jak śpimy a pod dwoma ciężko byłoby


No ja tez mam brązową,mówisz 30 min..., ns razem to chyba z godzine potrzymam

Battleship juz oglądałam

Moj zawsze mówi,że śmierdzę już na parterze jak ide pod wpływem ( a mieszkamy na 4)

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-11-20 o 17:30
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 17:39   #3335
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
to ja tej brązowej deli używam i min. 30 minut żeby coś załapało
nie rush to o formule 1 wyścigi
jak podobał Ci się Pacific Rim to może obejrzyj http://www.filmweb.pl/film/Battleshi...99-2012-540909 jesli nie oglądałaś mi podobał się

raczej nie o smrodek chodizło tylko o to, że nie mogłam zamknąć papy i gadałam, śpiewałam ogólnie hałasowałam
my pod jedną bo Tż zawsze za cyca łapie jak śpimy a pod dwoma ciężko byłoby
mój też zawsze śpi łapiąc mnie za cyca ja nie wiem ale tak sie nauczył i bez niego nie uśnie

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Pajac,zarówno,mój jak i Twój Tż
I bardzo dobrze zrobiłaś nie pomagając mu,ja też teraz doznałam amnezji i nie wiem gdzie jest tłuczek do ziemniaków:cojes t:

Sfochowany oczywiście też chodzi,ale ja to mam w nosie
ja swojej winy tutaj nie czuje,i przepraszac nie mam za co

Coś słyszałam o Labiryncie,ale ja wole właśnie filmy w stylu PR
Kiedyś miałam jazdy na Piłe i te klimaty,teraz lubie obejrzec jakies kino akcji z fajnymi efektami specjalnymi,lub komedie,nadal nie trawie romansideł

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------




No ja tez mam brązową,mówisz 30 min..., ns razem to chyba z godzine potrzymam

Battleship juz oglądałam

Moj zawsze mówi,że śmierdzę już na parterze jak ide pod wpływem ( a mieszkamy na 4)
no zemsta jest słodka chociaż mój teraz nagle milutki sie dla mnie zrobił - teraz to już po ptokach nie dam mu sie nabrać na jego maślane oczy - pewnie coś ode mnie chce cwaniaczek....

ja z kolei bardzo nie lubie filmów science fiction albo fantasy a najgorzej nie trawie westernów... a lubie psychologiczne, thillery, horrory, dramaty, kryminały no i komedie ale tylko takie naprawde śmieszne - a takich juz jest coraz mniej teraz :P
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-11-20 o 17:40
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 18:14   #3336
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Rush oglądałam tydzień/dwa temu w kinie i bardzo mi sie podobał
czyli Pacific Rim musze nadrobić??

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

a jak tak gadamy o tż, to mój mi wczoraj zrobił napad zazdrości o kolegę ze zlotu "kulturystów" (jakiś mistrz czy wice mistrz Polski) bo mam z kuzynka z nim zdjęcie, na którym jest bez koszulki
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 18:20   #3337
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Laski farbowałam włosy 1 listopada,a już musiałbym farbe nakładać
Ja sama nie umiem
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 18:25   #3338
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Laski farbowałam włosy 1 listopada,a już musiałbym farbe nakładać
Ja sama nie umiem
ja tez na 1listopada robiłam i też będę niedługo nakładać jak zamówię, mały odrost ale już chcę tego kolestona spróbować

Kylie ucz się kochana
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 18:27   #3339
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
ja tez na 1listopada robiłam i też będę niedługo nakładać jak zamówię, mały odrost ale już chcę tego kolestona spróbować

Kylie ucz się kochana
Boję się
że gdzieś za daleko wyjade,że gdzieś nie dociągne,że do oka sobie pacnę
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 18:34   #3340
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Ja się ostatnio zastanawiam czy jakbym np. z ciekawości kiedyś chciała zobaczyć jak wyglądam w bardzo ciemnych włosach to mogłabym nałożyć jakąś szamponetkę joaśki np. kawowy brąz i po kilku myciach byłabym z powrotem blondynka ? :P
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 18:58   #3341
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ja się ostatnio zastanawiam czy jakbym np. z ciekawości kiedyś chciała zobaczyć jak wyglądam w bardzo ciemnych włosach to mogłabym nałożyć jakąś szamponetkę joaśki np. kawowy brąz i po kilku myciach byłabym z powrotem blondynka ? :P
Ja mam w domu 3 szt takich
https://www.google.pl/search?q=szamp...ml%3B154%3B295
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 19:44   #3342
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
to dawaj - to tylko szamponetka a wiem że marzy ci sie od dawna rudy :P
ja z ciekawosci chciałabym kiedyś po prostu zobaczyć siebie w takich mega ciemnych ale potem chce powrotu do blondu

zachwycam sie jej włosami - http://denyrosse.blogspot.com/2013/11/lazy-day_20.html
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2013-11-20 o 19:48
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 19:47   #3343
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, że odkręcają te tusze i odkładają na miejsce, kupisz jako nowy nieużywany, a tu sucho Chciałabym, żeby było u nas jak w USA, każdy tusz zapakowany w plastik i testery

Też mi się marzą takie rzęsiska Moje rzęsy są niestety z tych trudnych...

Ostatnio ze skąpstwa kupiłam żółty tusz Lovely. Tragedia. Zazdroszczę dziewczynom, którym służy

Teraz spróbuję chyba tego
Ja mam patent swój na sprawdzanie i daaawno juz nie kupiłam otwieranego tuszu. Zawsze leciutko odkrecam tylko zeby zobaczyc jak wyglada szyjka od tuszu, i jak widze ze jest ubabrana to szukam dalej poki nie znajde czystej - znaczy ze nie macany
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
rozumiem ja jeszcze nie widziałam lepszego BB od azjatyckich dlatego na razie nie mam w planie choć zobaczę go w rossku jak będę
fajnie, że Tobie pasuje, ja zawsze jak myślę że już mam idealny podkład krem to po jakimś czasie okazuje się, że jednak nie tym razem znowu są dobre, lepsze ale ideału wciąż brak

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------



nigdy nie używałam sucheo szamponu w takim razie z tego co napisałaś to dla blondynek jasnych to pewnie dobrze, gorzej chyba dla ciemnowłosych możesz polecić jakiś dobry suchy szampon? może kiedyś się skusiłabym choć nigdy mnie do tego nie ciągnęło a widywałam takie wpisy na wielu blogach o suchych szamponach
Ja polecam z tony&guy
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Czeko jak miałaś niedawno usuwany to wątpie, żeby to miało wpływ, zreszta po zabiegu na pewno dostaniesz zalecenia od chirurga czego nie wolno robić, co możesz i przedewszystkim antybiotyk, który właśnie chroni przed bakteriami, żeby żadne zakażenie się nie wdało ja miałam receptę na antybiotyk clindamycin i ketonal

---------- Dopisano o 00:35 ---------- Poprzedni post napisano o 00:33 ----------



dlatego ja proszę o tusz z szuflady

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------



tak myślałam, że odrost troszkę zamaskuje taki szamponik suchy
matowych włosów nie chciałabym też

zajrzę do hebe i przyjrzę się i poczytam jeszcze o nich na necie
uwielbiam wanilowy zapach kokosowy zreszta też

mnie też to brzydzi
ja myję włosy codziennie albo co drugi dzień ale ciekawa jestem jak to z tym kamuflażem odrostu bo w sumie swoje naturale mam średni blond i może awaryjnie się kiedyś przydać

zobaczymy jak znajdę go w hebe i zdecuduję się zakupić na pewno zdam tu relację
Ja musiałam usuwać bo miałam sporo i byłoby za duze ryzyko. Ale ja miałam do tego stopnia zapalenie dziąseł że jak myłam zeby to zamiast białej piany wypluwałam czerwoną
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 19:50   #3344
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
to dawaj - to tylko szamponetka a wiem że marzy ci sie od dawna rudy :P
ja z ciekawosci chciałabym kiedyś po prostu zobaczyć siebie w takich mega ciemnych ale potem chce powrotu do blondu

zachwycam sie jej włosami - http://denyrosse.blogspot.com/2013/11/lazy-day_20.html
Grzywkę ma świetną

Stracham się ,że szamponetka do końca mi sie nie wymyje,szczególnie z końców,gdzie są jeszcze troche wytrawione przez rozjaśniacz
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 19:55   #3345
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Aaaa fakt znalazłam go ale tego zestawu po 100 ml nie widzę
no niech kupuje hah teraz musi przeżyć napad na Rossa ja chcę róż burżujka, piaskowe lakiery Wibo, podkład tylko jeszcze nie wiem jaki napaliłam się na tego burżuja, o którym dziewczyny pisały, ale po obejrzeniu filmiku na youtube już mi się nie podoba. Może true match loreala i może rimmel apocalips i nie wiem coś jeszcze na bank wpadnie

Ja mam dolne pod skosem tak jakby, ale jedna jest zatrzymana,a drugiej jeszcze nie widać więc zostawiam ją mam nadzieję, że będzie dobrze. Właśnie najbardziej też obawiam się tej dolnej.
te ceny to tragedia
jeszcze okazało się, że mój TŻ też musi nosić aparat więc zbieramy teraz oboje na ząbki może za sto lat uzbieramy haha coś tam mam odłożone, ale to może na jeden łuk mi starczy

ja mam ten tropical batiste, mogłabym go używać dla samego zapachu ale ja lubię takie słodkie, dla niektórych może być za mdły.
Rzadko go używam, bo i tak myję włosy codziennie, a użyję go jak mi się już naprawdę nie chciało i mam przyklap. Ale tą jedną buteleczkę już pół roku ponad zużywam i mam chyba jeszcze z połowę
Ja to wogóle mam kiche bo sa nie tyle co pod skosem co po prostu poziomo maksymalnie,schowane w dziasłach całkowicie i napierają na 7'ki. W zasadzie pierwszy raz w zyciu zaczynam czuc ze lewa daje o sobie znac Szczescie w nieszczesciu ze te górne rosna prosto i kwestia 15 minut i po zebie.

Ale wykosztuje sie nieźle, bo koszt miedzy 500 a 800 zł za jednego zeba oczywiscie
Tyle że ja mieszkam u rodziców i wiekszosc jedzenia i mieszkanie mam za darmo, wiec płace sobie kredyt, abonament, cos tam kupie a reszte odkładam wlasnie na te zeby
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
No w sp trochę drożej, ale zaciekawiły mnie witaminki i odżywianie włosów, może jakąś maskę z biowaxa sobie sprawię albo wosk

Moja mama myje włosy raz na tydzień i one nawet po tym tygodniu wyglądają tak samo albo nawet i lepiej jak w dzień mycia chciałabym tak u mnie jest taka drogeria stop&shop i tam kupiłam Batiste za 15 zł chyba innych nie próbowałam
Mnie tez zaciekawiły, ale obiecałam sobie ze nic do włosów nie kupie Choociaz, moze jakas odzywke w sprayu
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
witam sie
jakie sliczne te nowe emotki



jestem jedyna tu na watku ktora do rossa sie nie wybiera na wielka promocje?


mnie od kilku dni "łamie" kości nosa... auć...
a wszystko przez mojego debilnego meża umylam wlosy, byly pol mokre- poprosilam by wyszedl na wieczorny spacer z lolka to ni ch*ja no to poszlam i mam efekty
najgorsze jest to, ze te klaki tak dlugo schna, ze mam ochote je obchlastac... przez tego kretyna, bo zrobil bunt na spacery z psem nie mam kiedy ich myc, bo nigdy same nie wyschna szykuje mi sie caly sezon az do lata na suszenie wlosow suszarka
mam ochote go zabic, i zaluje ze skakalam przy nim jak przy dziecku jak byl chory, tak mi odplaca leń jeden!

o co???
Totalnie nieodpowiedzialny ten twój małż, wpindol powinien dostać
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 20:04   #3346
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no chyba za dlugo byl spokoj, bo staralam sie byc ulegla i mila- a to rzucal palenie, a to sie pochorowal, potem zab do wyrwania... tak mi odplacil.
naprawde za duzo piore?
ile pran nastawiacie plus minus w tygodniu? i na ile osob?
ja na 2osoby plus jedno pranie psie- reczniki loli, legowisko, kocyk itp.
to max u mnie wyjdzie do 4-5 pran w tygodniu jak juz np. firanki czy zaslony chce odswiezyc...
no i ciuchy robocze tz- jedno pranie co tydzien, bo to uje*ane w smarze wiecznie to z niczym nie polacze...
a tak bez gosci, bez psa- to 3 prania- moje, tz, recznikowo-poscielowe

:
Ja jak mieszkałam z TŻ to robiłam pranie zazwyczaj raz-2 w tygodniu, ale to potrafiłam 3 prania w ciagu dnia np. Kwestia ile sie zebrało i czy ciuchy robocze do prania.
Moja mama pierze raz w tygodniu w weekend bo wtedy ma czas, i to co się zebralo z całego tygodnia Ewentualnie jak jest dużo to wtedy jedno pranie w tygodniu puści.
Nadprogramowo pościele co jakis czas + jakies kurtki czy coś.

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Bunny muszę się przyjrzeć temu wynalazkowi
Ja juz nawet dzisiaj dwie pralki wstawilam,tylko teraz jesien-zima, to ciezko z miejscem na wieszanie prania
Sznurki w łazience załadowane,kaloryfery tez,a przeciez to mało miejsca

Orientujecie się może w jakich cenach chodzą suszarki takie te domowe, rozkładane

Ania ja uzywam czarnej kredki z Essence, jest bardzo fajna i na linię wodna i na kreseczkę na górnej powiece


Lady Dzisiaj henna troche lepiej złapała ale nadal szitowato
Mi sie strasznie brwi Isabell podobaja
Tylko troszeczke cieńsze mogłyby być,ale jest bardzo fajnie


w ogole jak ktos lubi dobre efekty specjalne to polecam film Pacific Rim
ale mi sie zrymowało :P
U nas sie ta stojaca suszarka nie sprawdziła. Mamy takie rurki powieszone w łazience, gdzie sie reguluje wysokość. Fajne bo wytrzymałe, dużo się pomieści - chyba z 6 czy 7 takich rurek mamy. Jak sie wiesza pranie to sobie sciagamy na dół a potem hyc do góry sie podciaga i nikomu nie przeszkadza

Ja sie zastanawiam caly czas czemu Isabell sie tak oszpeciła

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
jakiej używasz? ja robię nawet zwykłą z deli brązową ale trzymam min. 30 minut bo po 10-15 nie ma żadnego efektu
oglądałam pacific rim
w kinie ostatnio byłam na rush mi bardzo podobał sie [COLOR="Silver"]
Ja robie z deli też tą brązową proszkową ale od razu łapie. Tyle że ja ogolnie nie lubie brazowej, wole efekt czarnej pomieszanej z grafitową
No i wole proszkową niż żelową.
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Robiłam nimi
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 20:07   #3347
sztukakamuflazu
Raczkowanie
 
Avatar sztukakamuflazu
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 224
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Napisane przez sztukakamuflazu
DZIEWCZYNY POMOCY

Nie wiem do teraz co mnie podkusiło, żeby przyciemnić moje jasne, farbowane/malowane włosy co miesiąc C&S 9n. Zrobiłam głupotę i 31.10 przyciemniłam farbą Fanola 9.0 Otrzymałam dwukolorowe włosy. U góry brazowo-pomaranczowe na dole siwo-zielone. No i męczę się z tym g**** do teraz. Wczoraj położyłam farbę C&S 9n i otrzymałam jasny-karmel na górze, na dole cały czas przebija ta cholerna zieleń!! Na doł położyłam na 15 minut, może za mało..
Jestem załamana..Wiem, że do mojego jasnego blondu ciężka droga, tym bardziej że dużą garść włosów(10 cm od skóry) mam spalonych od użycia jeden raz lokówki..
Chce mi się wyć, bo naprawdę mocno dbam o włosy...raz użyłam lokówki i w połączeniu z tresemme którego nikomu nie polecam - spaliłam je.

Nie ukrywam, że najchętniej wróciłabym do mojego jasnego blondu, bo okropnie sie czuje w takich włosach..
Co robić ?


Zdjecia:
1.wlosy przed nieszczesna farba Fanola 9
2.Wlosy po 31,10
3.Wlosy po Color Soin 9n w swietle normalnym
4.Swiatlo sloneczne

Bunny:
albo zrob kapiel rozjasniaczem i potem poloz sobei ta c&s, albo musisz zafarbowac czyms z odrobina farby czerwonej zeby zniwelowac zielonosc.
inna opcja duzo cierpliowsci i za jakis miesiac sie zmyje ta zielen- zazwyczaj.


DZIEWCzYNy...czy kapiel rozjasniajaca i na to farba color soin nie zajedzie mi wlosow? Szczegolnie ze garsc jest popalona ale z nia nic jie zamierzam robic..
__________________
*****************
Dbam o włosy
Zapuszczam
Jestem aktywna
sztukakamuflazu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 20:08   #3348
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Widać ze zimno na dworze, tak sie rozpisywac zaczely

Ponadrabiałam was Widze że dzień kłótni z TŻ miałyście, ustawcie ich wszystkich, niech chodza sfochowani o
Ja póki co mam spokój, do szału doprowadzają mnie tylko klienci


Powiem wam ze ostatnio na nowo lubie moje włosy Powoli spowrotem udaje mi sie uzyskac moją tafle, tyle ze przez cieniowanie jest chyba trudniej, sama nie wiem. Ale robia sie coraz gładsze, końcówki juz nie sa takie suche, tylko mieciutkie, miłe w dotyku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG1265.jpg (17,8 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAG1267.jpg (17,7 KB, 46 załadowań)
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 20:13   #3349
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

bunt bo jest zmeczony po pracy( no musial wrocic po 2 tyg zwolnienia ), zjadl obiad i chce pograc na kompie a pies jest moj, sama chcialam i on nie pojdzie- to ze mam mokre wlosy to niewazne- bylo nie myc uslyszalam albo sciac na łyso

to ze obiad podalam pod nos i pozmywalam to tez nic. ja przeciez jestem wypoczeta

obiadki i pranie jemu znow sie skonczylo wczoraj jeszcze przegial pale mowiac ze mam swira z tym praniem i 2 dni bez pralki to dni stracone dla mnie nie wiem, dla mnie naturalne jest 2-3 prania na tydzien, skoro mam posciel np po gosciach jako jeden wrzut
ok, nie nastawiam tych 4-5kg tkanin, tylko te 2-3 kg, ale i tak piore wiekszosc - procz poscieli i recznikow na program delikatne czyli do 2kg zaladunku ale on tego nie rozumie, w jego pojeciu ja piore bo sie nudze wiec oznajmilam zeby sie niwe zdziwil jak mu gaci zabraknie lada dzien i zobaczymy teraz
o nie ładny be chłopczyk ,ale znajdź na niego haczyk jak on cos będzie chciał od Ciebie to poprostu zachowaj się tak samo jak on na mojego to zawsze działa
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dobrze wiedzieć

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------



rozumiem ale ważne, że idziesz

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------



mam tak samo z włosami, najlepiej myć je codziennie musowo co 2

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------



o to ciekawe

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------



przetrzymaj kilka minut dłużej niż na ulotce ja tak robię, bo jak zmywam wg. ulotki to nic ich nie chwyci albo lekko a po demakijażu śladu po hennie wtedy nie ma
kiedyś w telewizji to na jakimś programie kosmetycznym widziałam i jak uratować złamaną pomadkę też było
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ooo tego nie wiedziałam musze stestować
polecam ja juz sprawdzałam
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Pajac,zarówno,mój jak i Twój Tż
rozbawiłyście mnie na maksa
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
no zemsta jest słodka chociaż mój teraz nagle milutki sie dla mnie zrobił - teraz to już po ptokach nie dam mu sie nabrać na jego maślane oczy - pewnie coś ode mnie chce cwaniaczek....

ja z kolei bardzo nie lubie filmów science fiction albo fantasy a najgorzej nie trawie westernów... a lubie psychologiczne, thillery, horrory, dramaty, kryminały no i komedie ale tylko takie naprawde śmieszne - a takich juz jest coraz mniej teraz :P
skąd ja znam takie zachowanie Ci faceci są identyczni ...normalnie same kserokopie(bracia ksero ) chodzą po tym świecie
tez nie lubie takich filmów
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-11-20 o 20:18
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 21:05   #3350
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Czeko nie chodziło mi o to,że jestem jakaś biedna czy coś tylko o to, że skoro mam dobrego chirurga na nfz to nie widzę sensu wydawać 1500 zł na usunięcie 3 zębów, wolę sobie te pieniądze dołożyć do aparatu
no leżące to masakra, góra pół biedy. Dlatego chcę najpierw te górne wyrwać, bo jak będzie strasznie to pewnie więcej nie pójdę
nie wiem po co te ósemki rosną, chyba tylko po to, żeby był problem
a co SP to przejdę się, bo mam 10 min spacerkiem do tego centrum handlowego, a i tak do Rossmana muszę iść do włosów też nie bardzo chcę cokolwiek kupować, ale jakieś witaminki czy suplementy by się przydały



No i ja też się ze swoim pokłóciłam, już nie wiem jak do niego dotrzeć jakiś zły dzień dzisiaj, najpierw mi uciekł autobus i musiałam iść na piechotę do pracy, bo następny za 30 min, później prawie mnie samochód przejechał, a z pracy zamiast wyjść przed 18 wyszłam po 20 no i na koniec TŻ mnie w☠☠☠☠ił. Chyba zaraz pójdę spać, żeby nic więcej się nie stało

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2013-11-20 o 21:07
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 21:20   #3351
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Czeko nie chodziło mi o to,że jestem jakaś biedna czy coś tylko o to, że skoro mam dobrego chirurga na nfz to nie widzę sensu wydawać 1500 zł na usunięcie 3 zębów, wolę sobie te pieniądze dołożyć do aparatu
no leżące to masakra, góra pół biedy. Dlatego chcę najpierw te górne wyrwać, bo jak będzie strasznie to pewnie więcej nie pójdę
nie wiem po co te ósemki rosną, chyba tylko po to, żeby był problem
a co SP to przejdę się, bo mam 10 min spacerkiem do tego centrum handlowego, a i tak do Rossmana muszę iść do włosów też nie bardzo chcę cokolwiek kupować, ale jakieś witaminki czy suplementy by się przydały



No i ja też się ze swoim pokłóciłam, już nie wiem jak do niego dotrzeć jakiś zły dzień dzisiaj, najpierw mi uciekł autobus i musiałam iść na piechotę do pracy, bo następny za 30 min, później prawie mnie samochód przejechał, a z pracy zamiast wyjść przed 18 wyszłam po 20 no i na koniec TŻ mnie w☠☠☠☠ił. Chyba zaraz pójdę spać, żeby nic więcej się nie stało
Nie no ja nic takiego nie miałam na myśli
Ja gdybym miała szanse na nfz isc do dobrego to tez bym poszła, po co płacić skoro płace ubezpieczenie i moge miec rownie dobrze za darmo. ale niestety u mnie nie ma nikogo dobrego Też bym wolała juz do aparatu sobie dołożyć bo bede jeszcze raz zakładać.
I nic mi nie mów, ja juz 5 lat z tymi ósemkami zwlekam

Eh te TŻ'ty, a ty widze dzisiaj prawo czarnej serii
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 23:01   #3352
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Nie no ja nic takiego nie miałam na myśli
Ja gdybym miała szanse na nfz isc do dobrego to tez bym poszła, po co płacić skoro płace ubezpieczenie i moge miec rownie dobrze za darmo. ale niestety u mnie nie ma nikogo dobrego Też bym wolała juz do aparatu sobie dołożyć bo bede jeszcze raz zakładać.
I nic mi nie mów, ja juz 5 lat z tymi ósemkami zwlekam

Eh te TŻ'ty, a ty widze dzisiaj prawo czarnej serii
No ja tak 2 lata non właśnie, bo Ty miałaś już aparat? I co jest nie tak? Idziesz w ramach reklamacji czy już do innego?
Pewnie ja pracuje gdzie pracuje i dużo opinii o tym i o innych miejscach słyszałam więc mam wybrane na początku grudnia się zapisze, a potem będę srała po gaciach
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 23:15   #3353
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
No ja tak 2 lata non właśnie, bo Ty miałaś już aparat? I co jest nie tak? Idziesz w ramach reklamacji czy już do innego?
Pewnie ja pracuje gdzie pracuje i dużo opinii o tym i o innych miejscach słyszałam więc mam wybrane na początku grudnia się zapisze, a potem będę srała po gaciach
Miałam miałam. A w sumie jakos wielce nie tak nie jest, dwójki mam lekko cofniete, i generalnie nie sa juz tak idealnie rowno wszystkie zeby. A powod jest taki że górne zeby z automatu dopasowuja sie do dolnych. Wiec ta moja prosciutka gora dopasowala sie do mojego krzywego dołu
Bede szła na pewno do innego orto bo tej baby to na oczy wiecej widziec nie chce. Nie dosc ze kupe kasy sciagnela to jeszcze mnie nie uprzedzila ze cos moze sie dziac...

Na dół na pewno bede zakładać bo mam strasznie krzywe, na góre jak po prostu bede miala wiekszy przypływ gotówki to wtedy tez
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 06:25   #3354
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość


Moj właśnie się tłucze i z wielkim ostentacyjnym fochem robi sobie obiad
Z kuchni raz po raz dochodzi do mnie: "ku*wa,pie*dolone ziemniaki"
umarłabym tam u Was ze smiechu!

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość

ja z kolei bardzo nie lubie filmów science fiction albo fantasy a najgorzej nie trawie westernów... a lubie psychologiczne, thillery, horrory, dramaty, kryminały no i komedie ale tylko takie naprawde śmieszne - a takich juz jest coraz mniej teraz :P
identycznie mam z filmami

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Laski farbowałam włosy 1 listopada,a już musiałbym farbe nakładać
Ja sama nie umiem
nie cykaj, ja w weekend tez nakladam 1 raz sama blond
Moze cos z tego wyjdzie

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
piekne Kiedys miałam taki kolorek włosów..


Dzien dobry, wstawac
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 06:49   #3355
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Ja nie spie :d
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 07:26   #3356
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
U nas sie ta stojaca suszarka nie sprawdziła. Mamy takie rurki powieszone w łazience, gdzie sie reguluje wysokość. Fajne bo wytrzymałe, dużo się pomieści - chyba z 6 czy 7 takich rurek mamy. Jak sie wiesza pranie to sobie sciagamy na dół a potem hyc do góry sie podciaga i nikomu nie przeszkadza

Ja sie zastanawiam caly czas czemu Isabell sie tak oszpeciła


Ja robie z deli też tą brązową proszkową ale od razu łapie. Tyle że ja ogolnie nie lubie brazowej, wole efekt czarnej pomieszanej z grafitową
No i wole proszkową niż żelową.


Robiłam nimi
Moje pranko na suszarce jest juz suche
a i kot ma nowe miejsce do spania ,dzieki Bogu ,że jest czarny,a ja mam same ciemne rzeczy poprane

Wg mnie Isabell nadal jest sliczna
Może tylko te usta ma przesadzone,ale oglólnie nie można zarzucić jej braku urodu i stylu

Powiedz mi te szamoonetki Ci się do końca wymyły
Tak mnie kusza w tej szafce,że już nie wiem co robić

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Widać ze zimno na dworze, tak sie rozpisywac zaczely

Ponadrabiałam was Widze że dzień kłótni z TŻ miałyście, ustawcie ich wszystkich, niech chodza sfochowani o
Ja póki co mam spokój, do szału doprowadzają mnie tylko klienci


Powiem wam ze ostatnio na nowo lubie moje włosy Powoli spowrotem udaje mi sie uzyskac moją tafle, tyle ze przez cieniowanie jest chyba trudniej, sama nie wiem. Ale robia sie coraz gładsze, końcówki juz nie sa takie suche, tylko mieciutkie, miłe w dotyku
No tak,latem to tu tylko jakieś zbłąkane duszyczki trafiały,a teraz wchodzisz i łup 3-4 str do nadrobienia,a Ty tylko poszłaś sobie herbatę zrobić

Faktycznie Twoje włoski chyba się uspokoiły,wyglądają pięknie i zdrowo,a jakie długaśne
masz dłuższe niz ja

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
No i ja też się ze swoim pokłóciłam, już nie wiem jak do niego dotrzeć jakiś zły dzień dzisiaj, najpierw mi uciekł autobus i musiałam iść na piechotę do pracy, bo następny za 30 min, później prawie mnie samochód przejechał, a z pracy zamiast wyjść przed 18 wyszłam po 20 no i na koniec TŻ mnie w☠☠☠☠ił. Chyba zaraz pójdę spać, żeby nic więcej się nie stało
Jak dobrze,że ja nie muszę autobusem dojeżdzać
szczerze współczuje dzisiejszych niemiłych przygód
Mój sie poźniej odfochował i nawet mnie przytulał w nocy

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
umarłabym tam u Was ze smiechu!
nie cykaj, ja w weekend tez nakladam 1 raz sama blond
Moze cos z tego wyjdzie

piekne Kiedys miałam taki kolorek włosów..


Dzien dobry, wstawac
Nie spie,nie śpie, bo trzymam kredens
hahha ma dzisiaj dobry humor

Miałam włosy dzisiaj myć ale jutro mam wolne to skocze do Rossa może kupie ten HM i utleniacz i spróbuje sama pofarbowac, zobacze jak mi wyjdzie jak bedzie lipa to z ns farbowaniem tam gdzie nie dociągne to mama mi poprawi,albo jak bede juz w rozpaczy to mojego pajaca poprosze

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Ja nie spie :d
i ja
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 07:28   #3357
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Moje pranko na suszarce jest juz suche
a i kot ma nowe miejsce do spania ,dzieki Bogu ,że jest czarny,a ja mam same ciemne rzeczy poprane

Wg mnie Isabell nadal jest sliczna
Może tylko te usta ma przesadzone,ale oglólnie nie można zarzucić jej braku urodu i stylu

Powiedz mi te szamoonetki Ci się do końca wymyły
Tak mnie kusza w tej szafce,że już nie wiem co robić


No tak,latem to tu tylko jakieś zbłąkane duszyczki trafiały,a teraz wchodzisz i łup 3-4 str do nadrobienia,a Ty tylko poszłaś sobie herbatę zrobić

Faktycznie Twoje włoski chyba się uspokoiły,wyglądają pięknie i zdrowo,a jakie długaśne
masz dłuższe niz ja


Jak dobrze,że ja nie muszę autobusem dojeżdzać
szczerze współczuje dzisiejszych niemiłych przygód
Mój sie poźniej odfochował i nawet mnie przytulał w nocy


Nie spie,nie śpie, bo trzymam kredens
hahha ma dzisiaj dobry humor

Miałam włosy dzisiaj myć ale jutro mam wolne to skocze do Rossa może kupie ten HM i utleniacz i spróbuje sama pofarbowac, zobacze jak mi wyjdzie jak bedzie lipa to z ns farbowaniem tam gdzie nie dociągne to mama mi poprawi,albo jak bede juz w rozpaczy to mojego pajaca poprosze


i ja
Pajac niech Ci teraz farbuje ja swojego zaciągam i z kazdym farbowaniem coraz lepiej to znosi
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 07:30   #3358
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

nie no, to ja juz wole sama z zamknietymi oczami wlosy farbowac niz oddac sie w rece TŻ

ej laski, jaki utleniacz kupujecie? one w ogole miedzy firmami sie czyms roznia?
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 07:39   #3359
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Pajac niech Ci teraz farbuje ja swojego zaciągam i z kazdym farbowaniem coraz lepiej to znosi
a farbuje Ci z instrukcji Bunny?
czy pokazałaś mu jak ma to robić?

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
nie no, to ja juz wole sama z zamknietymi oczami wlosy farbowac niz oddac sie w rece TŻ

ej laski, jaki utleniacz kupujecie? one w ogole miedzy firmami sie czyms roznia?
myślę ,żę mój podołałby, bo bałby sie i wie czym się skończy jak będzie coś nie tak z moimi włosami
To motywujący stres jest

Ja uteniacz kupuje obojętnie jakiej firmy
Miałam już Profi Clasic, Milla i Artego. Z czego Milla chyba za bardzo podrażniała mi skalp
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 07:44   #3360
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Moje pranko na suszarce jest juz suche
a i kot ma nowe miejsce do spania ,dzieki Bogu ,że jest czarny,a ja mam same ciemne rzeczy poprane

Wg mnie Isabell nadal jest sliczna
Może tylko te usta ma przesadzone,ale oglólnie nie można zarzucić jej braku urodu i stylu

Powiedz mi te szamoonetki Ci się do końca wymyły
Tak mnie kusza w tej szafce,że już nie wiem co robić


No tak,latem to tu tylko jakieś zbłąkane duszyczki trafiały,a teraz wchodzisz i łup 3-4 str do nadrobienia,a Ty tylko poszłaś sobie herbatę zrobić

Faktycznie Twoje włoski chyba się uspokoiły,wyglądają pięknie i zdrowo,a jakie długaśne
masz dłuższe niz ja


Jak dobrze,że ja nie muszę autobusem dojeżdzać
szczerze współczuje dzisiejszych niemiłych przygód
Mój sie poźniej odfochował i nawet mnie przytulał w nocy


Nie spie,nie śpie, bo trzymam kredens
hahha ma dzisiaj dobry humor

Miałam włosy dzisiaj myć ale jutro mam wolne to skocze do Rossa może kupie ten HM i utleniacz i spróbuje sama pofarbowac, zobacze jak mi wyjdzie jak bedzie lipa to z ns farbowaniem tam gdzie nie dociągne to mama mi poprawi,albo jak bede juz w rozpaczy to mojego pajaca poprosze


i ja
No mnie sie Isabell wogole teraz nie podoba, jest mega sztuczna

A szamponetki mi sie wymyły

Długie niby mam, a w pazdzierniku z 2 razy podcinalam


Wkurzyłam sie, chciałam wziazc UŻ dzisiaj w pracy bo musze do ginekologa isc. Oczywiscie jak zwykle ci co sie do nich to zglasza maja wylaczony tel bo zapewne jeszcze nie przyszli do pracy i dupa. Nie pojde
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.