Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-05-01, 05:56   #2641
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Coś na otarcia naskórka u prawie dwulatka? Młody się ciągle przewraca na spacerach, przez co ciągle muszę go trzymać w długich spodniach i koszuli, a jak przyjdzie lato gorące? Nie wiem czy aloes, czy coś z apteki? Plaster sobie oderwie zaraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-01, 06:49   #2642
Benera
Rozeznanie
 
Avatar Benera
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 640
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Coś na otarcia naskórka u prawie dwulatka? Młody się ciągle przewraca na spacerach, przez co ciągle muszę go trzymać w długich spodniach i koszuli, a jak przyjdzie lato gorące? Nie wiem czy aloes, czy coś z apteki? Plaster sobie oderwie zaraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dermatol?tylko zolty proszek,wiec troszke jest babrania i brudzenia.albo plaster w sprayu akutol ?
Benera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 09:58   #2643
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Coś na otarcia naskórka u prawie dwulatka? Młody się ciągle przewraca na spacerach, przez co ciągle muszę go trzymać w długich spodniach i koszuli, a jak przyjdzie lato gorące? Nie wiem czy aloes, czy coś z apteki? Plaster sobie oderwie zaraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Octedin - koleżanka testowała na sobie i psie - nie piecze, nie szczypie.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-04, 10:20   #2644
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 972
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

My używamy Octenisept. Sprawdza się bardzo u nas. Ma fenoksyetanol. Psikałam też małą jak miała ospę, żeby nie nadkażały się krostki. I zabieram ze sobą na każdy wyjazd, wycieczkę itp.
Persefona_12 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-05, 08:48   #2645
Benera
Rozeznanie
 
Avatar Benera
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 640
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

W rossmanie w cnd zel zluszczajcy z kwasem szikimowym dermiss z farmony za 12 zl
Benera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 18:17   #2646
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Przychodzę z następną aktualizacją paznokciową. Otósh zaczęłam sobie przedłużać paznokcie żelem Niestety, po początkach z hybrydą, najpierw jej zdrapywaniem, potem z pilnikami, a kończąc na kąpielach w acetonie oraz uczuleniu, moje paznokcie stały się cieniutkie i niestety, nie dawałam rady ich zapuścić już, cały czas się kruszyły końcówki pod hybrydą, postanowiłam się jednak nie poddawać i stwierdziłam, że te paznokcie wzmocnię żelem, zakupiłam więc w pierwszej lepszej drogerii jedyny dostępny w niej żel, przezroczysty LaBoom. Potem jednak dotarło do mnie, że przecież potrzebny mi do niego pędzelek i tak trafiłam do stacjonarnego "Allepaznokcie", no i trochę popłynęłam, pokupowałam trochę ozdób, 2 pędzelki, szablony do przedłużania, waciki bezpyłowe no name (są beznadziejne) i frezarkę taką: Klik. Wiem, że nie polecałyście taniego dziadostwa, ale jak dla mnie początkującej z tego typu sprzętem, okazała się bardzo fajna, a bałam się inwestować w droższe. Bardzo sobie dobrze z nią radzę i już ją opanowałam i jak ściągałam lakiery i po raz pierwszy położony żel, to nie do gołej płytki. Dostałam na nią gwarancję 1 rok, nie wiem jak długo mi posłuży, ale nie żałuję zakupu i w przyszłości zakupię lepszy sprzęt pewnie, ale póki co jestem z tej zadowolona i dołączone frezy też robią co mają robić, nie niszczą paznokci w każdym razie. Na początku tylko zażelowałam te moje cienizny, ale szybko żel zaczął mi odpryskiwać, więc parę dni temu go zdjęłam i zaczęłam się bawić z szablonami i budowaniem. Zajęło mi to 2 dni ale nieźle wyszło, jak na pierwszy raz i położyłam jeszcze na to hybrydę. Ten żel jest średniogęsty, niestety spływał mi, że musiałam zbierać żel ze skórek, ale jak już robiłam ostatnie 3 paznokcie, to doszłam do takiej wprawy, że nim zdążył spłynąć, to już był w lampie Póki co wszystko się ładnie trzyma, paznokcie trochę są nierówne, mają różny kształt, jedne są grubsze, inne cieńsze, jedne mają super krzywą C i ładny tunel, inne trochę mniej ładny, ale ogólnie to jestem z siebie zadowolona i zrobiłam sobie nawet wzorek z motywem lodów Zapp. Mam nadzieję, że mi pazurki ładnie będą rosły pod tym żelem i że nie będzie się podpowietrzał, bo za pierwszym razem zauważyłam, że niestety jak odchodzi od płytki, to razem z jej wierzchnią warstwą, pomimo nałożenia bazy.


A co do uczulenia, to póki co zeszło i nie wraca, odstawiłam podejrzanych i też uważam, żeby mi nie spływały lakiery na skórki i zwłaszcza pod paznokcie.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-18, 19:17   #2647
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Aceton tez moze uczulać
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-19, 18:45   #2648
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;83665621]Aceton tez moze uczulać [/QUOTE]


Niestety, w moim przypadku to nie aceton, bo już to sprawdzałam, wiem na pewno, że to wina hybrydy, tylko jeszcze nie do końca obczaiłam której konkretnie. A "niestety" dlatego, że jakby nie patrzeć wolałabym, żeby to aceton mnie uczulał, niż hybryda, bo jego można czymś zastąpić, hybrydę ciężej.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-20, 08:34   #2649
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Niestety, w moim przypadku to nie aceton, bo już to sprawdzałam, wiem na pewno, że to wina hybrydy, tylko jeszcze nie do końca obczaiłam której konkretnie. A "niestety" dlatego, że jakby nie patrzeć wolałabym, żeby to aceton mnie uczulał, niż hybryda, bo jego można czymś zastąpić, hybrydę ciężej.

A próbowałaś jakąś hybrydę z tych serii bardziej hypoalergicznych? Np cosmetics zone ma serię sey. Ja ostatnio zamówiłam z tej serii top no wipe i jest fajny na allegro jest ich oficjalny sklep i na tę serię masz aktualnie darmową wysyłkę, więc może warto by sprawdzić.

A i wiem, że bardzo polecany jest flexi gel z elisium, pooglądaj sobie filmiki z nim, on jest gęsty
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?

Edytowane przez dmii
Czas edycji: 2018-05-20 o 08:35
dmii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-20, 08:40   #2650
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Niestety, w moim przypadku to nie aceton, bo już to sprawdzałam, wiem na pewno, że to wina hybrydy, tylko jeszcze nie do końca obczaiłam której konkretnie. A "niestety" dlatego, że jakby nie patrzeć wolałabym, żeby to aceton mnie uczulał, niż hybryda, bo jego można czymś zastąpić, hybrydę ciężej.
Czasami tak sie zdarza Napisalam o acetonie bo wiele osob wlasnie ma na niego uczulenie a mysli, ze to lakier.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-20, 12:41   #2651
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
A próbowałaś jakąś hybrydę z tych serii bardziej hypoalergicznych? Np cosmetics zone ma serię sey. Ja ostatnio zamówiłam z tej serii top no wipe i jest fajny na allegro jest ich oficjalny sklep i na tę serię masz aktualnie darmową wysyłkę, więc może warto by sprawdzić.

A i wiem, że bardzo polecany jest flexi gel z elisium, pooglądaj sobie filmiki z nim, on jest gęsty

Mam póki co hybrydy trzech firm i uczulenia dostałam na wszystkich palcach, po drugim razie z NeoNail, jednak na bazie innej firmy. Jeszcze tego do końca nie wybadałam, ale to wina NeoNail w 99%, teraz badam czy po innych firmach też jest uczulenie i dziwna sprawa, bo jak teraz położyłam hybrydę na żel, ale bardzo ostrożnie, z daleka od skórek, to znów wyszło uczulenie, ale tylko w jednym punkcie na jednym palcu (wskazującym), na reszcie nie ma śladu uczulenia, z tym, że znów nie wiem, czego to wina, bo tym razem użyłam kilku kolorów hybryd naraz, bo robiłam wzorek. Będę próbować z innymi firmami, ale jeszcze nie teraz, ponieważ chcę jakoś zużyć, to co już zdążyłam kupić, ew. komuś oddać lub się wymienić, nie lubię marnować i nie lubię zbieraniny.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-21, 15:01   #2652
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Wiecie co, mówiłam że z promocji 2+2 nie skorzystam, ale skoro poszłam tam dzisiaj po pampersy, to stwierdziłam, że wezmę sobie maseczki i płatki pod oczy w takich saszetkach. Pomyślałam, że to nie wiele zapłacę, a przy kasie szok, 80 zł. Ale promocje mi naliczyło. Co prawda wzięłam jeszcze szampon Biovax też na promocji i jakieś bakalie. Jednak stwierdziłam, że wydałam prawie na nic te 80, pampersy kupuje te z Babydream najtańsze za 17 zł bodajże. Do czego dążę, że ten sklep okrutnie zawyża ceny, a promocja jest tylko po to by przyciągnąć klienta. Gdyby nie to, że nie chce mi się zamawiać pampersów przez internet, to nawet bym tam nie wchodziła, bo tanio tam nie jest oj nie. A niestety jako matka nie pracująca muszę się liczyć z każdym groszem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 16:23   #2653
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Wiecie co, mówiłam że z promocji 2+2 nie skorzystam, ale skoro poszłam tam dzisiaj po pampersy, to stwierdziłam, że wezmę sobie maseczki i płatki pod oczy w takich saszetkach. Pomyślałam, że to nie wiele zapłacę, a przy kasie szok, 80 zł. Ale promocje mi naliczyło. Co prawda wzięłam jeszcze szampon Biovax też na promocji i jakieś bakalie. Jednak stwierdziłam, że wydałam prawie na nic te 80, pampersy kupuje te z Babydream najtańsze za 17 zł bodajże. Do czego dążę, że ten sklep okrutnie zawyża ceny, a promocja jest tylko po to by przyciągnąć klienta. Gdyby nie to, że nie chce mi się zamawiać pampersów przez internet, to nawet bym tam nie wchodziła, bo tanio tam nie jest oj nie. A niestety jako matka nie pracująca muszę się liczyć z każdym groszem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już wspominałam w sąsiednim wątku, że podczas tygodnia w Polsce wydałam 500 złotych na kosmetyki, a wcale jakoś specjalnie nie szalałam, bo nie miałam na to czasu. Najdroższy kosmetyk, jaki kupiłam to tonik Resibio za około 50 zł w SP, grzebień TT za jakieś 40 zł, masło Bielendy z tej nowej, zielonej serii, a reszta była poniżej 30 złotych. No ale w sumie jak jeszcze mieszkałam w Polsce czyli 3 lata temu wydawałam 300-400 zł na miesiąc, a przecież wszystko przez ten czas zdrożało, więc nie ma się co dziwić.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 16:37   #2654
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Teraz wszędzie jest drogo, nie ma znacznych różnic w cenach, wprawdzie widzę, że np. kosmetyki Bielenda są w rossie droższe przeciętnie o jakieś 15% od np. drogerii Jasmin, ale za to w Jasmin nie ma takich promocji i wybór też jest okrojony, a mają inne rzeczy droższe, w rossie w promocji 50% i tak jest dużo taniej.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 19:04   #2655
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 972
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Teraz wszędzie jest drogo, nie ma znacznych różnic w cenach, wprawdzie widzę, że np. kosmetyki Bielenda są w rossie droższe przeciętnie o jakieś 15% od np. drogerii Jasmin, ale za to w Jasmin nie ma takich promocji i wybór też jest okrojony, a mają inne rzeczy droższe, w rossie w promocji 50% i tak jest dużo taniej.
Tak, ale ta seria Bielendy Botanica to mogłaby być tańsza
U mnie nie ma Jasmin, ale w Naturze też ceny np Sylveco są wyższe niż w necie, więc raczej kupuję jak są promocje.
Persefona_12 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-21, 21:23   #2656
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Ja rozumiem, gdybym kupiła coś konkretnego, naturalnego. A tu miałam poczucie, że kupiłam maseczki w saszetkach, płatki pod oczy i niby straszna promocja. Nigdy nie byłam zwolenniczką tych 2+2,bo człowiek wychodzi z poczuciem kupienia czegoś na siłę i jak się okazuje wcale nie tanio.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-24, 16:18   #2657
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 972
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Dziewczyny! Help! Moja córka po ospie ma kilka brzydkich śladów na buzi. Byłam z tym u dermatologa (sprawdzony- w gabinecie dermatologii estetycznej, która się specjalizuje w bliznach wlasnie). Powiedziała, żeby dać na luz, bo nic z tym bardzo teraz się nie zrobi, skóra ciągle się rozwija i zmienia, nawet nie specjalnie widziała problem, poleciła tylko Noscar. Może i ma rację, nie wiem, ale mimo wszystko nie chce się poddać i coś muszę spróbować z tym zrobić. Blizny mają się rozjaśnić, ale dołki po nich mogą zostać widoczne. Myślę o jakiś kosmetykach ze śluzem czy perłą, ale może macie jakieś godne polecenia z całkiem dobrym składem specyfiki które skórze dziecka nie zaszkodzą?
Persefona_12 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-24, 16:53   #2658
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Hehe to juz w ogóle drogo.

Ale nie wiem gdzie mam mamę wysłać aby kupiła mi stacjonarnie... nie chce tez jej ciągać po sklepach. Tak wiec płace więcej ale mama ma blisko.
Jakbym mieszkała w pl to bym sobie chodziła gdzie taniej. Ja z tych oszczędnych
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-24, 23:39   #2659
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Help! Moja córka po ospie ma kilka brzydkich śladów na buzi. Byłam z tym u dermatologa (sprawdzony- w gabinecie dermatologii estetycznej, która się specjalizuje w bliznach wlasnie). Powiedziała, żeby dać na luz, bo nic z tym bardzo teraz się nie zrobi, skóra ciągle się rozwija i zmienia, nawet nie specjalnie widziała problem, poleciła tylko Noscar. Może i ma rację, nie wiem, ale mimo wszystko nie chce się poddać i coś muszę spróbować z tym zrobić. Blizny mają się rozjaśnić, ale dołki po nich mogą zostać widoczne. Myślę o jakiś kosmetykach ze śluzem czy perłą, ale może macie jakieś godne polecenia z całkiem dobrym składem specyfiki które skórze dziecka nie zaszkodzą?

Wrzuć na luz, mój syn był co prawda młodszy, bo miał 3 latka jak przechodził ospę, ale po ospie miał okropne dziury, na brzuchu zwłaszcza, ciemne, w dużej ilości, jedna na drugiej, na twarzy niczego, bo na buzi akurat najmniej go wysypało. Natomiast miał krostę jedną na powiece dokładnie w linii rzęs i mu potem razem z tą krostą wypadły rzęsy, spora ilość. Generalnie miał te dziury bardzo, bardzo długo, dopiero gdzieś po 3 latach zniknęły, ale zniknęły, nie ma po nich śladu żadnego i też długo miał przerwę w rzęsach, martwiłam się bardzo, tak jak Ty, ale rzęsy też mu odrosły. Ogólnie to możesz czymś smarować, ale żadnych inwazyjnych lekarstw bym nie dawała. Blizny wyglądają strasznie, ale z czasem znikną, choć to nie do uwierzenia, jak się na nie patrzy. Pamiętam, że smarowałam syna rybkami Dermogal A+E, ale nie jakoś regularnie, bo śmierdzą, ale smarowałam gdy miał jakieś wysypki lub suchą skórę, to może mu pomogły też na te blizny, bo fajnie i szybko działały.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2018-05-24 o 23:41
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-25, 11:43   #2660
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Help! Moja córka po ospie ma kilka brzydkich śladów na buzi. Byłam z tym u dermatologa (sprawdzony- w gabinecie dermatologii estetycznej, która się specjalizuje w bliznach wlasnie). Powiedziała, żeby dać na luz, bo nic z tym bardzo teraz się nie zrobi, skóra ciągle się rozwija i zmienia, nawet nie specjalnie widziała problem, poleciła tylko Noscar. Może i ma rację, nie wiem, ale mimo wszystko nie chce się poddać i coś muszę spróbować z tym zrobić. Blizny mają się rozjaśnić, ale dołki po nich mogą zostać widoczne. Myślę o jakiś kosmetykach ze śluzem czy perłą, ale może macie jakieś godne polecenia z całkiem dobrym składem specyfiki które skórze dziecka nie zaszkodzą?
Może biooil?Słyszałam że świetny na blizny ale sama nie stosowałam.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-25, 12:24   #2661
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Może biooil?Słyszałam że świetny na blizny ale sama nie stosowałam.

Dziadostwo, w dodatku to parafina, używałam w ciąży, strasznie wysuszył mi skórę.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-05-28, 16:19   #2662
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 972
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wrzuć na luz, mój syn był co prawda młodszy, bo miał 3 latka jak przechodził ospę, ale po ospie miał okropne dziury, na brzuchu zwłaszcza, ciemne, w dużej ilości, jedna na drugiej, na twarzy niczego, bo na buzi akurat najmniej go wysypało. Natomiast miał krostę jedną na powiece dokładnie w linii rzęs i mu potem razem z tą krostą wypadły rzęsy, spora ilość. Generalnie miał te dziury bardzo, bardzo długo, dopiero gdzieś po 3 latach zniknęły, ale zniknęły, nie ma po nich śladu żadnego i też długo miał przerwę w rzęsach, martwiłam się bardzo, tak jak Ty, ale rzęsy też mu odrosły. Ogólnie to możesz czymś smarować, ale żadnych inwazyjnych lekarstw bym nie dawała. Blizny wyglądają strasznie, ale z czasem znikną, choć to nie do uwierzenia, jak się na nie patrzy. Pamiętam, że smarowałam syna rybkami Dermogal A+E, ale nie jakoś regularnie, bo śmierdzą, ale smarowałam gdy miał jakieś wysypki lub suchą skórę, to może mu pomogły też na te blizny, bo fajnie i szybko działały.
Dziękuję za wsparcie
Koleżanka u swojej córki stosowała plastry Sikatris. Podobno bardzo pomogło, może też spróbuję.
Persefona_12 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-04, 09:22   #2663
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Skoro o dziecięcych sprawach mowa, to ja znowu poszukuje czegoś na komary, do posmarowania skóry. Tylko aby można ręce smarować, bo na wielu tych środkach pisze nie smarować dłoni, rąk, wiadomo dziecko może polizać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 09:39   #2664
Miramej
Zakorzenienie
 
Avatar Miramej
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18 274
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

https://www.facebook.com/Lismirodrig...2338569826424/

Myślicie, że to naprawdę?
__________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~
Nigdy nie porównuj tego, co masz w środku, z tym, co ktoś inny ma na zewnątrz.

H. MacLeod




.
Miramej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 09:59   #2665
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość

Pewnie naprawdę, coś było źle zrobione, włosy jej po prostu wypadły, bo widać pod koniec filmu łyse placki, a jak się robi keratynę, to wszędzie mówią, żeby nie nakładać na skórę głowy.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 10:39   #2666
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Ciekawe co to za preparat Może jakiś home made 90% formaldehyd
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 10:39   #2667
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Dziewczyny, co pokupowałyście na wyprzedażach? Coś fajnego wpadło wam w oko?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 10:48   #2668
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co pokupowałyście na wyprzedażach? Coś fajnego wpadło wam w oko?

2 pary butów w góry, 3 pary spodni, sweter, hardshell. Trochę kolorówki. Z naturalsów nic ciekawego nie wpadło mi w oko.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-27, 17:50   #2669
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 972
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez Miramej Pokaż wiadomość
Rety, przypomniało mi się, jak rodzice przywieźli mi z Brazylii jakiś preparat do włosów, nie wiadomo co tam było bo portugalskiego ani hiszpańskiego nie znam, przeterminowało się to to, wyrzuciłam. A mówili, że mają tam tych kosmetyków do włosów wszędzie pełno, skoro mają takie zapotrzebowanie to pewnie i rynek tanich podrób też jest rozwinięty.
Persefona_12 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-28, 09:03   #2670
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co pokupowałyście na wyprzedażach? Coś fajnego wpadło wam w oko?
W sumie to nic ostatnio nie kupiłam, tylko jakieś drobne rzeczy, książkę, uchwyt samochodowy do telefonu, takie tam pierdółki, rozglądałam się za jakąś letnią sukienką, ale jakoś żadna mnie ostatecznie nie skusiła w sklepach internetowych.

A teraz jest wyprzedaż sukienek na Stone Skirts, mają wg. mnie naprawdę piękne, lecz ciut przekombinowane te kiecki, albo niepasujące na moją figurę, już byłam bliska zakupu niebieskiej NALA, ale jednak boję się czy nie będę się w niej czuć, jakbym była w ciąży.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-21 14:26:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.