proszę o poradę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-24, 13:44   #1
kas987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2

proszę o poradę


Witam, proszę o poradę gdyż nie mam już siły do mojej cery.
Posiadam cerę tłustą, zanieczyszczającą się, wągry na nosie, od czasu do czasu gdzie nie gdzie wyskoczą jakieś podskórne czerwone pryszcze, raz jest gorzej raz lepiej, lecz z wiekiem coraz mniej jest tego (mam22 lata). Cerę leczyłam u dermatologa, przechodziłam przez kwasy, mikrodermabrazje i wszelkiego rodzaju kosmetyki. Ogólnie jest już w miarę ok, tylko martwi mnie moja broda (zdjecie poniżej), to chyba zaskórniki zamknięte ??? Gdyby był tu jakiś dermatolog to prosiłabym o diagnozę wiem ,że przez zdjęcie ciężko, no ale może akurat. Jeśli chodzi o brodę.. są to takie białe krostki, z których podczas wyciskania wychodzi biała maź, o niezbyt przyjemnym zapachu.. po oczyszczeniu jest ok na dwa tyg, później wszystko wraca. Nie działają żadne peelingi, kwasy itp. Dlatego gdy ktoś miał taki problem i się tego jakoś pozbył to proszę o radę

Na co dzień używam żelu do mycia twarzy iwostin purritin i kremu nawilżającego na dzień z filtrem 20, na noc krem nawilżający (też iwostin), od dwóch tyg zrezygnowałam całkowicie z makijażu, lecz poprawy i tak nie widzę.. a i jeszcze smaruję to maścią benzacne.

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam



---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

nie mogę wstawić zdjęcia, gdyby ktoś był bardzo zainteresowany mogę wysłać fotkę na meila.
kas987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 19:20   #2
Alienika_
Raczkowanie
 
Avatar Alienika_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 102
Dot.: proszę o poradę

A badałaś hormony?
__________________
' W ścisłym kręgu ciekawość naszą trzeba mieścić: wie niebo, co nam taić; wie, co nam obwieścić. '
Alienika_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.