gotowe dania mrożone - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-25, 08:06   #1
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629

gotowe dania mrożone


Ostatnio w sklepach pojawilo sie mnostwo dan mrozonych! Za kazdym razem jak chce sobie cos kupic to dostaje zawrotu glowy przy tych lodowkach i w koncu nic nie kupuje. Wczoraj np. zaintrygowaly mnie dania TESCO: gyros z ryzem, paella, i inne. A wy? Ktore mrozonki lubicie i polecacie?
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 08:18   #2
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: gotowe dania mrożone

Cytat:
Napisane przez mavika Pokaż wiadomość
Ostatnio w sklepach pojawilo sie mnostwo dan mrozonych! Za kazdym razem jak chce sobie cos kupic to dostaje zawrotu glowy przy tych lodowkach i w koncu nic nie kupuje. Wczoraj np. zaintrygowaly mnie dania TESCO: gyros z ryzem, paella, i inne. A wy? Ktore mrozonki lubicie i polecacie?
Frosta: Kurczak po indonezyjsku, meksykańsku, indyjsku.
Hortex: Danie meksykańskie
Tesco: Również kurczak, bardzo podobny do tego frosty po indonezyjsku, danie z makaronem.
'Lidlowe': xD z owocami morza
Frosta: Grzybowe risotto wegetariańskie, makaron pesto rosso
Bonduelle: leczo i risotto

Kupuję bo lubię ale czasami wolę zrobić sama jak mam czas Użyć bardzo podobnych składników i też jest pysznie
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 08:39   #3
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: gotowe dania mrożone

Cytat:
Frosta: Grzybowe risotto wegetariańskie, makaron pesto rosso
Ooo te dwa brzmią super A drogie są takie dania? Przyznam się, że jeszcze nigdy nie jadłam żadnego gotowca. Bardzo to tłuste/kaloryczne?
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 09:19   #4
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: gotowe dania mrożone

Cytat:
Napisane przez sylwia18 Pokaż wiadomość
Ooo te dwa brzmią super A drogie są takie dania? Przyznam się, że jeszcze nigdy nie jadłam żadnego gotowca. Bardzo to tłuste/kaloryczne?
Sylwia właśnie sęk w tym że są niskokaloryczne, o niskiej zawartości tłuszczu, niezbyt drogie w porównaniu do np. kurczaka po indonezyjsku (11 zł) te kosztują ok. 6 zł. W paczce jest 400 g.

A jeśli chodzi o wartości odżywcze
Makaron pesto rosso: BTW/kcal 2,2/2,9/7,9/67 kcal - w 100 g
Risotto: 2/1,5/13,9/77 kcal - w 100 g

A są naprawdę pyszne moim zdaniem obiad idealny (z tym że ja dodaję zawsze jeszcze pierś z kurczaka).
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 10:52   #5
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: gotowe dania mrożone

Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Sylwia właśnie sęk w tym że są niskokaloryczne, o niskiej zawartości tłuszczu, niezbyt drogie w porównaniu do np. kurczaka po indonezyjsku (11 zł) te kosztują ok. 6 zł. W paczce jest 400 g.

A jeśli chodzi o wartości odżywcze
Makaron pesto rosso: BTW/kcal 2,2/2,9/7,9/67 kcal - w 100 g
Risotto: 2/1,5/13,9/77 kcal - w 100 g

A są naprawdę pyszne moim zdaniem obiad idealny (z tym że ja dodaję zawsze jeszcze pierś z kurczaka).
O kurcze no to rzeczywiście Będę szła do Tesco to zobaczę czy je mają Tak myślę, że jak zamiast kurczaka dorzucę gotowane jajko to też będzie super. Dzięki za uwiadomienie
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 12:26   #6
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: gotowe dania mrożone

To risotto wegetariańskie i mnie się podoba Przyznam, że ja zawsze gotowe dania omijam szerokim łukiem (chyba z przyzwyczajenia) ale skoro Ather poleca, to nie mogą być złe
Z mrożonek to tylko warzywa na patelnię kupuję i czasami owoce mrożone, jak moje zapasy się skończą.
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 12:45   #7
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: gotowe dania mrożone

Ja jednak wolę się poświęcić i sama coś ugotować
Te gotowce moga być i pyszne ale jakoś nie mam do nich zaufania.
Chociaż te mrożone to jeszcze....takie warzywa na patelnię, są świetne.
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-25, 13:06   #8
lullaby22
Zakorzenienie
 
Avatar lullaby22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 405
Dot.: gotowe dania mrożone

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ja jednak wolę się poświęcić i sama coś ugotować
Te gotowce moga być i pyszne ale jakoś nie mam do nich zaufania.
No właśnie ja też mam takie podejście, ale z drugiej strony raz na jakiś czas można spróbować, zwłaszcza, że Ather zna się na rzeczy (zdrowej rzeczy! )
lullaby22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 13:58   #9
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: gotowe dania mrożone

Cytat:
Napisane przez lullaby22 Pokaż wiadomość
To risotto wegetariańskie i mnie się podoba Przyznam, że ja zawsze gotowe dania omijam szerokim łukiem (chyba z przyzwyczajenia) ale skoro Ather poleca, to nie mogą być złe
Z mrożonek to tylko warzywa na patelnię kupuję i czasami owoce mrożone, jak moje zapasy się skończą.
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ja jednak wolę się poświęcić i sama coś ugotować
Te gotowce moga być i pyszne ale jakoś nie mam do nich zaufania.
Chociaż te mrożone to jeszcze....takie warzywa na patelnię, są świetne.
Ale dziewczyny, to risotto frosty i makaron pp - nie mają żadnych 'złych dodatków', praktycznie same warzywa i ryż/makaron. Bodajze tylko przyprawili czymś (nazwy przypraw podane na opakowaniu)
jeśli chodzi o kurczaka po indonezyjsku to to owszem, ma, ale już danie po meksykańsku hortexu nie (jedynie przyprawy w torebce) to samo dotyczy risotto od bonduelle czy też leczo (sos w kostce jest zapakowany osobno).
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 14:08   #10
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: gotowe dania mrożone

zeby samemu cos ugotowac to czesto trzeba kupic albo zrobic duzo wiecej...
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 15:00   #11
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: gotowe dania mrożone

No zgadzam sie Maviko, ale zawsze na więcej porcji wystarczy, mozna zapakować do pudełka i zamrozić i mieć na kiedyś gotowe danie
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-26, 18:03   #12
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: gotowe dania mrożone

ale jeszcze trzeba miec czas zeby znalezc przepis, ugotowac...
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 21:51   #13
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: gotowe dania mrożone

Ja jedynie kupowałam mrożonki na zupe "wiosenną", ale tak czytam Wasze propozycje i sprawdzone produkty, że może się skusze na nie
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 23:24   #14
agatha
Rozeznanie
 
Avatar agatha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pl/N
Wiadomości: 541
Dot.: gotowe dania mrożone

jedyną mrożonką jaką kupuję i mi smakuje są warzywa w sosie maślanym frosty, ale czuję że przy najbliższej wizycie w markecie nabędę:
Cytat:
Napisane przez Ather Pokaż wiadomość
Frosta: Grzybowe risotto wegetariańskie, makaron pesto rosso
Bonduelle: risotto
__________________

agatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 05:50   #15
ka_tula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wstyd się przyznać... Starachowice ... ;)
Wiadomości: 360
Dot.: gotowe dania mrożone

Jedyne mrożonki które kupuję to mieszanki warzyw na zupę. Zdecydowanie wolę rzeczy świeze. Nie wiecie przecież czy mrozonki są właściwie przechowywane - tzn czy im nie rozmarzły.
Byłam raz w carrefourze gdy im chłodnie padły - towaru nie schowali - pozwolili by się rozmroził a potem znowu zamroził. Mrożonki w innym sklepie stały długo (na paletach) przed zamrażarkami zanim je schowano.
Co do wartosci odżywczych nie będę się wypowiadać - Na ten temat wiele już powiedzeli dietetycy. Podobno na zachodzie tyle jest otylych osób bo robia rzeczy gotowe na obiad.
Moim zdaniem lepiej i zdrowiej przygotować coś samemu. Przynajmniej będziecie wiedziec co tam dałyscie.
ka_tula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 09:03   #16
Anheles
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 748
Dot.: gotowe dania mrożone

uwielbiam wszelkie mrożonki hortexu
brokuły, szpinak, warzywa tzw. na patelnie itd.
Ostatnio dowiedziałam się że jest także mrożone puree z buraczków ale jak na razie w żadnym sklepie nie widziałam
__________________

Anheles jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 16:34   #17
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: gotowe dania mrożone

Cytat:
Napisane przez ka_tula Pokaż wiadomość
Jedyne mrożonki które kupuję to mieszanki warzyw na zupę. Zdecydowanie wolę rzeczy świeze. Nie wiecie przecież czy mrozonki są właściwie przechowywane - tzn czy im nie rozmarzły.
Byłam raz w carrefourze gdy im chłodnie padły - towaru nie schowali - pozwolili by się rozmroził a potem znowu zamroził. Mrożonki w innym sklepie stały długo (na paletach) przed zamrażarkami zanim je schowano.
Co do wartosci odżywczych nie będę się wypowiadać - Na ten temat wiele już powiedzeli dietetycy. Podobno na zachodzie tyle jest otylych osób bo robia rzeczy gotowe na obiad.
Moim zdaniem lepiej i zdrowiej przygotować coś samemu. Przynajmniej będziecie wiedziec co tam dałyscie.
a mimo to kupujesz je.

co do Zachodu - gotowe, niezdrowe dania. To może i tak... A gotowe obiady o których ja pisałam do takich sie nie zaliczają. Polecam Ci któregoś dnia kupić np. risotto bonduelle i zobaczysz na własne oczy skład - tylko warzywa i ryż, bez 'dodatków'. Nie widzę w tym nic złego
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 18:40   #18
ka_tula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wstyd się przyznać... Starachowice ... ;)
Wiadomości: 360
Dot.: gotowe dania mrożone

No tak ... to pewna niekonsekwencja
Ale jakoś i tak wydaje mi się mniej szkodliwe niż kupienie gotowego dania
ka_tula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 15:09   #19
katalinka17
Zadomowienie
 
Avatar katalinka17
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 772
Dot.: gotowe dania mrożone

Na pewno warzywa na patelnie np z Hortexu są zdrowe, małokaloryczne i dobre.A to też danie gotowe bo tylko dusi się na patelni
Nie sądze żebym sie stała otyła od nich
__________________



SYN
katalinka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-28, 15:40   #20
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: gotowe dania mrożone

Cytat:
Napisane przez mavika Pokaż wiadomość
Ostatnio w sklepach pojawilo sie mnostwo dan mrozonych! Za kazdym razem jak chce sobie cos kupic to dostaje zawrotu glowy przy tych lodowkach i w koncu nic nie kupuje. Wczoraj np. zaintrygowaly mnie dania TESCO: gyros z ryzem, paella, i inne. A wy? Ktore mrozonki lubicie i polecacie?
Dania tesco szczerze polecam

serio serio. Gyros pycha, paella jest z owocami morza, m.in. malzami, ktorych nie lubie, wiec waham sie czy kupic. Ale jadlam tesco potrawe z ryzem, kurczakiem i warzywami nie pamietam nazwy, a szkoda, bo bardzo polecam. Tagiatelle z grzybami ok, bolognese jeszcze nie jadlam, ale spokojnie bym kupila.

SLowem te dania, to moje najnowsze odkrycie. Tanie, duze opakowanie smacznej i zdrowej potrawy. Dla tesco robi je firma frosta.

PS: Da sie poznac czy danie bylo juz rozmrazane. Musi byc sypkie i nieposklejane, warto to sprawdzic. Bo takie zbite i sklejone sie robi wlasnie z ponownego mrozenia.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 15:52   #21
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: gotowe dania mrożone

a ja lubię mieć parę mrożonek w lodówce, zwykle mam włoszczyznę w paskach Horteksu i wrzucam ją do wszystkiego, parę zup (ogórkowa i pieczarkowa) i po paczce bobu, brokułów i warzyw na patelnię.
Jestem zwolennikiem mrożonek, nawet robię własne. Niejeden raz mi uratowały mi obiad, jak wróciłam późno z pracy.
Na to risotto wegetariańskie to mi narobiłyście ochoty, więc jak znajdę to kupię.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 15:58   #22
Ather
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 8 129
Dot.: gotowe dania mrożone

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
PS: Da sie poznac czy danie bylo juz rozmrazane. Musi byc sypkie i nieposklejane, warto to sprawdzic. Bo takie zbite i sklejone sie robi wlasnie z ponownego mrozenia.
dokładnie

Załączam zdjęcia risotto od Bonduelle i Frosty - co prawda napisy w innym języku ale nasze polskie mają te same opakowania.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg popup_pilz_risotto.jpg (23,0 KB, 91 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg RisottoOK.jpg (30,9 KB, 89 załadowań)
Ather jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-28, 21:53   #23
CinnaMoon
Rozeznanie
 
Avatar CinnaMoon
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 815
Dot.: gotowe dania mrożone

Ather, skusiłaś mnie, też pewnie nabędę.

No właśnie, mrożonki trzeba dokładnie obmacać, zbitej bryły nie kupujemy.
A mrożone warzywa to mrożone warzywa, a nie "dania gotowe", często smażone w głębokim tłuszczu i do wypęku napchane konserwantami Co innego jakieś canelloni, lazania, gotowe naleśniki, czy inne "dania w pięć minut". Nie jadam, nie przepadam i faktycznie wolę sama zrobić.
Lubię mieć w zamrażarce mrożone warzywa, bo często po prostu nie mam czasu stać nad świeżymi, ciachać, dusić, etc. Zielone warzywa, warzywa na patelnię, miks fasoli szparagowej, bukiet warzyw czy bób są mile widziane Zresztą na część z tych warzyw sezon się skończył
__________________
- Nie warto się wysilać. Niech diabli porwą ich wszystkich - powiedział. - Do kabaretu wstąp. Wypijemy po parę piw i popatrzymy, jak ten facet maluje.

(R. Zelazny, Książę Chaosu)
CinnaMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-29, 07:04   #24
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: gotowe dania mrożone

Cytat:
Napisane przez CinnaMoon Pokaż wiadomość
Ather, skusiłaś mnie, też pewnie nabędę.

No właśnie, mrożonki trzeba dokładnie obmacać, zbitej bryły nie kupujemy.
A mrożone warzywa to mrożone warzywa, a nie "dania gotowe", często smażone w głębokim tłuszczu i do wypęku napchane konserwantami Co innego jakieś canelloni, lazania, gotowe naleśniki, czy inne "dania w pięć minut". Nie jadam, nie przepadam i faktycznie wolę sama zrobić.
Lubię mieć w zamrażarce mrożone warzywa, bo często po prostu nie mam czasu stać nad świeżymi, ciachać, dusić, etc. Zielone warzywa, warzywa na patelnię, miks fasoli szparagowej, bukiet warzyw czy bób są mile widziane Zresztą na część z tych warzyw sezon się skończył

nic dodac nic ujac

a buraczki sa w realu i chyba w tesco
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-01, 21:22   #25
sz@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 71
Dot.: gotowe dania mrożone

Prześledziłam ten temat bo czasem lubię kupić coś gotowego by sprawdzić inne smaki.I tak oto trafiłam właśnie na paellę nad którą niektórzy się zastanawiają.No to radzę:NIE KUPUJCIE!To niezjadliwe,czuć mułem,brr...A jadłam wszakże mule(),ale to jest niesmaczne.
sz@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 17:04   #26
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: gotowe dania mrożone

Ja kiedyś jadłam paellę z frosty (u siostry, sama nie kupiłam) i smakowała mi, chociaż wolę sama przygotować
Ale jak ktoś lubi, to nie widzę problemu, na pewno jest wiele smacznych mrożonek. Jedyne co, to pierogi wydają się być odpychające, chodzi o farsz, w którym może być wszystko Poza tym lubię pierogi własnej produkcji.
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 17:38   #27
Maddie
Wtajemniczenie
 
Avatar Maddie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 671
Dot.: gotowe dania mrożone

Jedyne mrożonki jakie jadam - to warzywa na patelnie i mieszanka chińska. Raz kupiłam risotto Bonduelle, i było jak dla mnie okropne, sos zepsuł wszystko. A odgrzewanego kurczaka i innych mięs nie przełknę
Maddie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 20:36   #28
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: gotowe dania mrożone

u mnie w Realu warzywa na patelnie są teraz w promocji, zakupilam 3 paczki (wiecej nie zmieszcze w zamrażalniku ;p )
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 16:32   #29
Dominika31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 6
Dot.: gotowe dania mrożone

Ja zimą często kupuję mrożone warzywa i dodaję głównie do zup sa o wiele smaczniejsze przede wszystkim nie sa tak drogie jak świeże., Ja np lubie tą serie z frosty kolorowe warzywa na patelnię- czerwone. często tez kupuję mrożone ryby – szczególnie polecam rybę z pieca w sosie brokułowym. Co do przechowywania mrożonek to nigdy nie ma pewności –z każdym zakupem może być coś nie tak. Ja też nigdy nie kupuje warzyw jak są zamrożone i czuć tylko dużą kule. Wydaje mi się, że ona jes spowodowana rozmrożeniem i ponownym zamrożeniem. No i nie oszukujmy się że otrzymamy jakieś cudo za 3-4 zł. teraz zimą to wybór jest niewielki albo mrożonki, albo sprowadzane i „wzbogacone” świeże – każdy wg swojego uznania.
Dominika31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 16:48   #30
mavika
Zakorzenienie
 
Avatar mavika
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 6 629
Dot.: gotowe dania mrożone

Dokladnie - nie mozna sie oglupiac. Ja polubilam mieszanki Tesco. Narazie wyprobowalam Asian Style a mam w zamrazarce jeszcze Italian Style bodajze. Niby zwieraja tluszcz a ich kalorycznosc jest nizsza od wielu bez tego dodatku...31kcal/100g Co do zbrylania - fakt - swiadczy to o zlym przechowywaniu lub transporcie i pawdopodobnie produkt zostal lekko rozmrozony na ktoryms etapie dystrybucji. Ja zawsze sprawdzam w jakim stanie jest zawartosc.
__________________
Wątek ciuchowy
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post38561988
mavika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.