potrzebna instrukcja :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-23, 11:04   #1
aggulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 12

potrzebna instrukcja :)


Prawie wcale się nie maluję, ale jutro po prostu muszę wyglądać przyzwoicie. Czy znajdę gdzieś tutaj instrukcję jak wymalować oczy (krok po kroku), żeby je trochę powiększyć i żeby były takie "wyraźniejsze". Chciałabym się też dowiedzieć jak dobrać kolor szminki do kolorów użytych cieni.
Nie zostawiajcie mnie samej sobie - bo jutro będę straszyć
aggulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 13:19   #2
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: potrzebna instrukcja :)

wiesz ciezko tak ci cos doradzic jak nie wiemy jak wygladasz..a w ciemno doradzac to mozemy z ciebie zrobic monstrum :P moze napisz co to za okazja co bedziesz miala ubrane i inne takie..poza tym jak sie zazwyczaj nie malujesz to moze warto pocwiczyc..

daje ci linki do topikow z radami....ten o malowaniu oczu wg ksztaltu http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=56957

a ten o malowaniu ust http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=57218
a co do koloru szminki to chyba jest taka zasada ze jak cieple/chlodne kolory cieni to cieply/chlodny kolor ust ...a moze w twoim wypadku skorzystac z blyszczyka w naturalnym kolorze...jak jestes mloda dziewczyna to moze nawet lepiej

widzisz wystarczy poszkuac..na wizazu jest bardzo duzo porad...mysle ze troche za pozno sie wzielas za to...no ale moze cos sie uda
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 13:39   #3
aggulek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 12
Dot.: potrzebna instrukcja :)

Dzięki za odzew Poczytałam trochę te instrukcje i jakoś sobie poradziłam.
Mój "problem" z makijażem polega na tym, że wyglądam młodziej gdy się nie maluję (przynajmniej takie mam wrażenie). Chciałabym jednak podkreślic te cechy, które uważam za ładne a ukryć niedoskonałości. Aha nie jestem osobą zbyt młodą, mam mnóstwo zajęć i nie specjalnie czas na studiowanie obszernych poradników czy długie eksperymentowanie przy lustrze... No i brak doświadczenia jest w tym względzie fatalny w skutkach
Jeśli chodzi o oczy to wydaje mi się, że mam "normalne" i najlepiej mi w różu i delikatnych brązach. Zależy mi generalnie na ich optycznycm powiększeniu.
aggulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:27.