Lidl - zakupy kosmetyczne - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-25, 14:39   #91
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lidl

Macie pojęcie, czy lidlowe płatki kosmetyczne są lepsze od tych z carrefoura (nie z jedynki, tylko carrefour)? Pytam, bo do tej pory lepszych nie znalazłam
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 17:35   #92
Ligiya
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 204
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Macie pojęcie, czy lidlowe płatki kosmetyczne są lepsze od tych z carrefoura (nie z jedynki, tylko carrefour)? Pytam, bo do tej pory lepszych nie znalazłam
Wiem, o których piszesz. Do tej pory ich używałam, faktycznie świetnie, teraz kupiłam Iseere Beauty z Lidla i...nawet fajne, ale odnoszę wrażenie, że robią się na nich jakieś wałeczki, które zaraz się odczepią i zostaną na skórze (jak wata?). No i są nieco droższe od tych z Carrefoura.
A właśnie- nie wycofali ich czasem? Byłam w Carrefourze ostatnio i nie było tych tylko jakieś inne, różowe opakowanie (tamte miały chyba niebieskie).
Ligiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 17:55   #93
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Summer Pokaż wiadomość
Ja widzę w swoim mieście różnicę w asortymencie w poszczególnych sklepach. Po prostu te większe mają większy wybór.
U mnie jest tak samo, w moim mieście są dwa Lidle. W jednym np. jest ptasie mleczko Wedla, w drugim nie ma. Produkty stoją na hali w różnych miejscach. Różnią się ... położeniem, niczym więcej. (Kierownikiem pewnie też ). Ten mojszy, jest na obrzeżach miasta; tamten niemalże w centrum.

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
a jest może w Waszych lidlach taka szafa z balsamami, zelami, kremami Cien? taka różowa? testowałyście może coś z niej?

U mnie to stoi kolo kas.
Jest, stoi na końcu pierwszego regału od kas.
są na nim jeszcze błyszczyki, lakiery do paznokci.

Zainteresowałam się tematem, bo do Lidla mam 3 minuty; skusiła mnie bardzo odżywka w sprayu, której nie uświadczyłam ani w jednym, ani w drugim sklepie w moim mieście, z czego nie jestem rada
U mnie kosmetyki Cien stoją właśnie w pierwszym regale przy kasach (na tym prostopadłym do kas regale ), Mleczka do ciała i pianki do golenia Nivea stoją obok lodówek z lodami i mrożonkami i obok tuńczyka w oleju słonecznikowym, notabene bardzo smacznego. Równolegle do nich, po drugiej stronie stoją płatki antybakteryjne Iseree.

Na razie do przetestowania mam płatki kosmetyczne, które tak zachwalacie. Znalazłam już swoje ulubione (niebieskie, na "L..." z Rossmanna), które są tańsze od w/w.Więc te będą musiały mnie zachwycić, żeby co x czasu lądować na półce w łazience
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 18:35   #94
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Lidl

Jak już ktoś wspomniał o chemii gospodarczej to W5 faktycznie są dobre, ale nie wszystkie. Zdecydowanie NIE polecam preparatu do mycia łazienki. Miałam taki pomarańczowy w sprayu i muszę z przykrością stwierdzić, że śmierdzi żygowinami . Przepraszam za dobitność, ale naprawdę zapach jest odrażający. Działania żadnego nie odnotowałam bo nie mogłam się przemóc do uzywania owego preparatu. Zdecydowanie wolę wszystko traktować domestosem

Faktycznie przypomniałam sobie, że w środku sklepu stał regał z jakimiś płatkami kosmetycznymi. Nigdy do nich nie podchodziłam nawet, ale zaintrygowałyście mnie więc muszę czym prędzej polecieć do Lidla zrobic rozeznanie.

Edytowane przez antunka
Czas edycji: 2009-08-25 o 18:37
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 18:37   #95
fanka_fiorda
Wtajemniczenie
 
Avatar fanka_fiorda
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja bajka :)
Wiadomości: 2 351
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Ligiya Pokaż wiadomość
Wiem, o których piszesz. Do tej pory ich używałam, faktycznie świetnie, teraz kupiłam Iseere Beauty z Lidla i...nawet fajne, ale odnoszę wrażenie, że robią się na nich jakieś wałeczki, które zaraz się odczepią i zostaną na skórze (jak wata?). No i są nieco droższe od tych z Carrefoura.
A właśnie- nie wycofali ich czasem? Byłam w Carrefourze ostatnio i nie było tych tylko jakieś inne, różowe opakowanie (tamte miały chyba niebieskie).
właśnie owe kupiłam, dziś użyłam i się zachwyciłam a serio, są jeszcze lepsze od tych niebieskich

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Na razie do przetestowania mam płatki kosmetyczne, które tak zachwalacie. Znalazłam już swoje ulubione (niebieskie, na "L..." z Rossmanna), które są tańsze od w/w.Więc te będą musiały mnie zachwycić, żeby co x czasu lądować na półce w łazience
Hehehe, a ja te na "L" właśnie skończyłam, z wielką radością zresztą, bo strasznie mnie wkurzały
__________________
(\_/)
(o.o )
(> < )
fanka_fiorda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 18:38   #96
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Lidl

U mnie niestety też ani widu ani słychu po płatkach antybakteryjnych ale będę regularnie się za nimi rozglądać i może trafię.
Z ulubionych kosmetycznych rzeczy to oczywiście płatki kosmetyczne, tanie ale lepszych nie używałam nigdy Od kilku miesięcy królują tylko te lidlowskie.
Miałam kiedyś krem pod oczy Iseere ale to był koszmar! Tak jak nigdy nic mnie nie uczuliło tak ten krem koszmarnie szczypał. Nie wiem czy to wyjątek czy one po prostu takie są.
Żele pod prysznic Pool też są całkiem niezłe Wydaje mi się, że wszystkie ich żele są dość przyzwoite a tanie jak barszcz.
Nici dentystyczne i płyn do płukania ust też lubię
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 19:03   #97
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Hehehe, a ja te na "L" właśnie skończyłam, z wielką radością zresztą, bo strasznie mnie wkurzały
Dla mnie są na razie bezkonkurencyjne, jak je skończę, to biorę się za lidlowskie

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Nici dentystyczne i płyn do płukania ust też lubię
W moim Lidlu nie było płynu do płukania ust w kolorze zielonym, z tego co się dowiedziałam, to on jest łagodniejszy Kupiłam ten niebieski. Osobiście nie odpowiada mi smak - bardzo podobny do gum do żucia z USA (na pewno będziecie wiedziały o które chodzi ) taki inny, nie do końca miętowy
Czuję też po użyciu dyskomfort w ustach, nawet nie umiem opisać tego uczucia Tak jakby wargi od środka miały trudności w ślizganiu się po dziąsłach, taki jakiś opór No ale wymęczę go do końca.

Dodaję fotkę tych płatków antybakteryjnych.
Edit: u mnie paskudztwa wychodzą po 1,5, 2 dniach od użycia, nie po 1, tak jak u Szugarbejb. Mocne są skubańce, fajowo oczyszczają
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF0158.jpg (18,0 KB, 396 załadowań)

Edytowane przez monik@_monik@
Czas edycji: 2009-08-25 o 19:05
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-25, 19:55   #98
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Dla mnie są na razie bezkonkurencyjne, jak je skończę, to biorę się za lidlowskie


W moim Lidlu nie było płynu do płukania ust w kolorze zielonym, z tego co się dowiedziałam, to on jest łagodniejszy Kupiłam ten niebieski. Osobiście nie odpowiada mi smak - bardzo podobny do gum do żucia z USA (na pewno będziecie wiedziały o które chodzi ) taki inny, nie do końca miętowy
Czuję też po użyciu dyskomfort w ustach, nawet nie umiem opisać tego uczucia Tak jakby wargi od środka miały trudności w ślizganiu się po dziąsłach, taki jakiś opór No ale wymęczę go do końca.

Dodaję fotkę tych płatków antybakteryjnych.
Edit: u mnie paskudztwa wychodzą po 1,5, 2 dniach od użycia, nie po 1, tak jak u Szugarbejb. Mocne są skubańce, fajowo oczyszczają
Paskudztwa czyli wągierki nie mylić z węgierkami Jeśli takie dobre te płatki to może i ja się skuszę

Co do płynu Dentalux to miałam i ten niebieski i ten zielony Niebieski jest z alkoholem i jest diabelnie piekący i mocny, a zielony jest łagodny i bez alkoholu. Oba nie mają tej mięty takiej jaka trzeba, ale ta ilość za tą cenę robi swoje A że też niestety kupiłam kiedyś niebieski i jakoś nie mogłam go zdzierżyć to dokupiłam zielony i zmieszałam oba płyny - wyszło lux Kiedyś to te płyny były jeszcze o smaku pomarańczowym, ale to był zdecydowanie poroniony pomysł
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 21:09   #99
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Paskudztwa czyli wągierki nie mylić z węgierkami Jeśli takie dobre te płatki to może i ja się skuszę
Wągierki i zaskórniczki
Miałam małą czerwoną krostkę na brodzie, w niedzielę wieczorem przemyłam się płatkiem, dzisiaj zrobiła mi się mała, obrzydliwa biała kulka - coś na tej zasadzie Tak jakby płatki przyspieszały wychodzenie całego syfu na wierzch.
+ oczywiście oczyszczenie nosa z wągrów
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 21:56   #100
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Lidl

tak Was czytam i cieszę się ze i nic nowego nie wyskoczyło tylko skóra ładnie się wygładziła po tych płatkach
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 21:58   #101
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Wągierki i zaskórniczki
Miałam małą czerwoną krostkę na brodzie, w niedzielę wieczorem przemyłam się płatkiem, dzisiaj zrobiła mi się mała, obrzydliwa biała kulka - coś na tej zasadzie Tak jakby płatki przyspieszały wychodzenie całego syfu na wierzch.
+ oczywiście oczyszczenie nosa z wągrów
Koniecznie muszę zapolować na te płatki i parę innych lidlowych specyfików. Od siebie dodam, że chusteczki higieniczne Floralys i ich papier toaletowy nie mają sobie równych, ale niestety nie są tanie.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 08:18   #102
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Wągierki i zaskórniczki
Miałam małą czerwoną krostkę na brodzie, w niedzielę wieczorem przemyłam się płatkiem, dzisiaj zrobiła mi się mała, obrzydliwa biała kulka - coś na tej zasadzie Tak jakby płatki przyspieszały wychodzenie całego syfu na wierzch.
+ oczywiście oczyszczenie nosa z wągrów
Ooooo, to brzmi ciekawie Chyba też zapoluję na nie póki są

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
tak Was czytam i cieszę się ze i nic nowego nie wyskoczyło tylko skóra ładnie się wygładziła po tych płatkach
A też miałaś te z niebieskim wieczkiem?

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Koniecznie muszę zapolować na te płatki i parę innych lidlowych specyfików. Od siebie dodam, że chusteczki higieniczne Floralys i ich papier toaletowy nie mają sobie równych, ale niestety nie są tanie.
O tak, ten papier i chusteczki higieniczne są boooooskie Ja raz miałam papier i jest 3-warstwowy i trzeba go zdecydowanie mniej niż zwykłego papieru, więc się nawet kalkuluje Ale dla mnie mimo wszystko jak na papier do kibelka to za wysoka cena, więc go nie kupuję Natomiast chusteczki higieniczne mimo, że są po 3,5 zł za 10 paczuszek po 10 chusteczek to kupuję, bo ja niestety mam alergię na roztocza i te chusteczki obcierają mój nos zdecydowanie mniej niż inne Są mięciutkie, wytrzymałe (4 warstwy) i mają bardzo estetyczne opakowanie
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 09:23   #103
Ligiya
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 204
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Dodaję fotkę tych płatków antybakteryjnych.
Aghr...
Widziałam to (jak szukałam właśnie tych płatków) i nie czytając nawet napisu stwierdziłam (po opakowaniu) , że to krem.
Ligiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 09:36   #104
tobb
Raczkowanie
 
Avatar tobb
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 266
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Koniecznie muszę zapolować na te płatki i parę innych lidlowych specyfików. Od siebie dodam, że chusteczki higieniczne Floralys i ich papier toaletowy nie mają sobie równych, ale niestety nie są tanie.
Ja w kwestii papieru - polecam ten tańszy lidlowski papier sprzedawany na sztuki, nazywa się maxi i kosztuje 1,69 za rolkę. Jest tylko 2-warstwowy, ale mi to nie przeszkadza. Za to jest bardzo wydajny, w jednej rolce nie pamiętam dokładnie ale jest coś ok. 68 m papieru. Starcza naprawdę na długo.
tobb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 09:46   #105
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
O tak, ten papier i chusteczki higieniczne są boooooskie Ja raz miałam papier i jest 3-warstwowy i trzeba go zdecydowanie mniej niż zwykłego papieru, więc się nawet kalkuluje Ale dla mnie mimo wszystko jak na papier do kibelka to za wysoka cena, więc go nie kupuję Natomiast chusteczki higieniczne mimo, że są po 3,5 zł za 10 paczuszek po 10 chusteczek to kupuję, bo ja niestety mam alergię na roztocza i te chusteczki obcierają mój nos zdecydowanie mniej niż inne Są mięciutkie, wytrzymałe (4 warstwy) i mają bardzo estetyczne opakowanie
Właśnie dzięki temu, że papier jest wytrzymały i gruby starcza na dłużej, więc cena się wyrównuje z nieco tańszymi produktami. Dlatego jak jestem w Lidlu to się w niego zaopatruje, w chusteczki też
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 10:03   #106
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Lidl

Ja u mnie w Lidlu wypatrzyłam płyn w sprayu na pleśń, wiecie może czy jest dobry? Walczę w łazience z pleśnią na silikonie przy brodziku i już chyba majątek wydałam na preparaty, które miały ją usunąć
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 10:08   #107
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Ja u mnie w Lidlu wypatrzyłam płyn w sprayu na pleśń, wiecie może czy jest dobry? Walczę w łazience z pleśnią na silikonie przy brodziku i już chyba majątek wydałam na preparaty, które miały ją usunąć
ten na alkoholu jest do bani a chlorowy - jak to chlorowy, rozcieńczony domestos (oba w białej butelce)

Dziewczyny, zabawię się w porządkową, ale to jest biochemia i trzymajmy się tu może kosmetyków, jest wątek ogólny o zakupach lidlu także sio!
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 10:17   #108
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Lidl

wczoraj kupiłam :
balsam do ciała w białym opakowaniu Cien http://www.lidl.de/cps/rde/xchg/SID-...tail=extensive
szampon do włosów normalnych Cien (różowy) http://www.lidl.de/cps/rde/xchg/SID-...tail=extensive
Dwa żele pod prysznic z olejkiem pomarańczowym Cien (żółty i pomarańczowy) http://www.lidl.de/cps/rde/xchg/SID-...tail=extensive
dezodorant w kulce (żółty) http://www.lidl.de/cps/rde/xchg/lidl...tail=extensive

U mnie też nie ma tych płatków
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-08-26 o 10:22
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 10:26   #109
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Lidl

a ma któraś z Was jakieś perełki do włosów??
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 12:03   #110
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
A też miałaś te z niebieskim wieczkiem?
tak, własnie tych teraz uzywam. mam jeszcze antybakteryjne dal wrazliwej skóry ale je uzylam tylko kilka razy. jak skoncze te to wezme sie za tamte ale namiąchałam
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 15:25   #111
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
ten na alkoholu jest do bani a chlorowy - jak to chlorowy, rozcieńczony domestos (oba w białej butelce)
Dzięki bardzo, zaoszczędziłaś mi kolejną kaskę Chyba przyjdzie mi zerwać ten silikon i położyć nowy

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
tak, własnie tych teraz uzywam. mam jeszcze antybakteryjne dal wrazliwej skóry ale je uzylam tylko kilka razy. jak skoncze te to wezme sie za tamte ale namiąchałam
No to udam się dziś do Lidla po te niebieskie
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 19:28   #112
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez fanka_fiorda Pokaż wiadomość
Macie pojęcie, czy lidlowe płatki kosmetyczne są lepsze od tych z carrefoura (nie z jedynki, tylko carrefour)? Pytam, bo do tej pory lepszych nie znalazłam
Lepsze od Carrefourowych i trochę tańsze są Biedronkowe
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 19:36   #113
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo, zaoszczędziłaś mi kolejną kaskę Chyba przyjdzie mi zerwać ten silikon i położyć nowy
moim zdaniem to jedyne wyjście, mimo zachowywania higieny z tym się nie da inaczej walczyć
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 21:25   #114
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość



Taka z produktami w pastelowych opakowaniach?
Dokładnie ta testowałaś może?
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 09:43   #115
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Lidl

Miałam kiedyś peeling do ciała i twarzy z serii young (dostępne sezonowo w niebieskich tubkach), ale mnie nie zachwyciły. Małe drobinki, gęste, tłuste podłoże w związku z czym drobinki się ślizgały a nie ścierały. Szkoda kasy na takie peelingi.

W lidlu namiętnie kupuję:
- żele pod prysznic
- płatki kosmetyczne
- patyczni do uszu
- chusteczki higieniczne
- chusteczki nawilżone
- i nie pamiętam co jeszcze ale jest tego sporo. Generalnie wszystko co się da kupuję w lidlu. Bo lidl jest tani
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 09:59   #116
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś peeling do ciała i twarzy z serii young (dostępne sezonowo w niebieskich tubkach), ale mnie nie zachwyciły. Małe drobinki, gęste, tłuste podłoże w związku z czym drobinki się ślizgały a nie ścierały. Szkoda kasy na takie peelingi.

W lidlu namiętnie kupuję:
- żele pod prysznic
- płatki kosmetyczne
- patyczni do uszu
- chusteczki higieniczne
- chusteczki nawilżone
- i nie pamiętam co jeszcze ale jest tego sporo. Generalnie wszystko co się da kupuję w lidlu. Bo lidl jest tani
... i ma dobre kosmetyki
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 10:03   #117
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Lidl

Ja również lubię żel pod prysznic Pool - szczególnie taki różowy. Ma miły, utrzymujący się na skórze zapach i nie wysusza (ale nie mam specjalnie suchej skóry).
Noszę się z zamiarem kupna szamponu do włosów Cien - miał ktoś?
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 10:31   #118
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Lidl

Ostrowczanka ja mam w domu szampon Cien z ekstraktem z owsa i cytrusów. Taki w dużej żółtej butelce (750 ml), ale on jest dostępny od czasu do czasu. U mnie w Lidlu nie schodzi więc jest prawie zawsze. Do tej pory tata używał. Wczoraj poprosiłam o analize składu więc poczekamy i zobaczymy co w nim siedzi. Ja umyłam raz nim włoski. Mogę jedynie powiedzieć, że dobrze się pieni i świetnie zmył olejki z włosów. Innych szamponów nie testowałam ale chętnie wypróbuję jak tylko wykończę te, które mam w zapasie.
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 12:17   #119
lady opium
Zadomowienie
 
Avatar lady opium
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 513
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Ostrowczanka ja mam w domu szampon Cien z ekstraktem z owsa i cytrusów. Taki w dużej żółtej butelce (750 ml), ale on jest dostępny od czasu do czasu. U mnie w Lidlu nie schodzi więc jest prawie zawsze. Do tej pory tata używał. Wczoraj poprosiłam o analize składu więc poczekamy i zobaczymy co w nim siedzi. Ja umyłam raz nim włoski. Mogę jedynie powiedzieć, że dobrze się pieni i świetnie zmył olejki z włosów. Innych szamponów nie testowałam ale chętnie wypróbuję jak tylko wykończę te, które mam w zapasie.
Używałam kiedyś szamponu Cien z owsem, żółta familijna butla, zielona zakrętka z klapką, tyle że bez cytrusów, więc nie wiem czy to ten sam. W każdym razie skończyło się wysypem łupieżu i okrutnym swędzeniem skóry głowy. Pamiętam, że zapach miał okropny, wyjątkowo drażniący. Zużyłam go do mycia wanny. Ze swojej strony nie polecam - spora ilość, marna jakość.
__________________

08.06.2012
, 17.08.2013, 06.11.2013, 03.02.2014

lady opium jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 12:32   #120
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Lidl

Kupiłam szampon Cien w 500 ml butelce - jogurt i żurawina. Będę testować . Notabene promocję okrutną zrobili - z 3.99 na 3.95 .
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 16:00:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.